Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

őssejt fokozó

Torolt_felhasznalo_456208
Torolt_felhasznalo_456208
Létrehozva: 2007. június 19. 17:30
Kinek van tapasztalata! Szeretnék vásárolni de előbb egy pár véleményt szeretnék hallani, mivel, hogy nem olcsó.

OLIMPIQ StemXCell

 

 

  1. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 4. 17:07126.
    Koszi!
    Neha nagyon egyedulallonak erzem a velemenyemet, jol esik olvasni, hogy mas is ugy gondolja, ahogy en.
    előzmény:
    nyunyori (121)
    2007-07-04  15:02
  2. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2007. július 4. 15:35125.
    Cápaporc ! Ettől a szótól hányni tudnék.Tőbb mint 10 éve piacon van,vagyonokat kőltenek ré a betegek.Por formájába árulják és édesanyámat akartam vele megmenteni a gégerákból.Zőldség meg győmőlcslevekbe tetűk hogy igya,még a főzelékbe is belé kavartam. Sikerűlt vele minden ételt megutáltasak.   Mit használt megrőviditettem vele az életét   nem akart enni tőbbet  csudajó csodaszer     .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443279 (64)
    2007-07-01  17:30
  3. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2007. július 4. 15:24124.
    Cápaporc ! na ettől a szótól hányni tudnék.Szuper jó termék ha árulod,vagyonokat kőltenek rá az emberek tőbb mint 10 éve és egy sapka szart nem ér.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_443279 (64)
    2007-07-01  17:30
  4. 2007. július 4. 15:08123.
    Átment +3-ba   
    előzmény:
    eimrow (120)
    2007-07-04  14:34
  5. 2007. július 4. 15:07122.
    Helyesírási hibákért mindenkitől bocs! Kicsit gyorsan gépeltem és nem olvastam át, mielőtt elküldtem volna... 
    előzmény:
    nyunyori (121)
    2007-07-04  15:02
  6. 2007. július 4. 15:02121.

    Kedves Dorka!

    Végigolvastam az összes hozzászólást és teljesen EGYETÉRTEK veled! Klinikai gyógyszerkutatásban dolgozom már jó pár éve, azt hiszem van egy kis rálátásom a gyógyszervizsgálatokra és 'csodaszernek' kikáltott szerekre. Utánanézve ezt a szert eddig csak állati kísérletekben tesztelték, semmilyen placebokontrollos ( esetleg vak) vizsgálatot nem végeztek. Mellékhatásjelentések hol vannak?

    Csetneki úr ha jól észlelem egy kereskedő ( talán a Flavin-nal) és nem szakember ( orvos, gyógyszerész, biológus stb.) természetes, hogy csak általánoságokkal tud szolgálni és helyesírást kritizálni a tények helyett.

    Más: megnéztem a hirdetést, amiben kereseik a 600 önkénetst. Elolvasnám azt a Betegtájékoztatót és Beleegyező Nyilatkozatot , amit a betegekkel aláíratnak majd? OGYI engedélyük van egyáltalán????

    Persze hinni jó és lehet, mert mint tudjuk a placebóhatás működik... csak azért tényleg jobb tisztázni mit veszünk be ...

    előzmény:
    dorka68 (110)
    2007-07-04  01:48
  7. 2007. július 4. 14:34120.

    No beindult odaát az indexen a csodálatos gyógyulás...  

    Két hónapja szedem a "csodaszert" és a mínusz kettes szemüvegemet eldobhattam, mert már nincs rá szükségem!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2007. július 4. 14:12119.
    Nem érzed kicsit nevetségesnek, hogy a szer reklámoldalát ajánlgatod "hiteles" hivatkozásként?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (118)
    2007-07-04  13:57
  9. Torolt_felhasznalo_277053
    Torolt_felhasznalo_277053
    2007. július 4. 13:57118.

    Kedves Dorka,

    Ha választ szeretnél mivé lesz az őssejt, OLVASS utána, addig meg ne szállj ringbe. Adok egy linket, de találhatsz még jópárat, csak a fáradtságot kellene hozzá venned. Dehát az ezek szerint Neked fárasztó...

    http://www.olimpiq.info/ossejtfokozo/cikkek/o ldal/1

    Senki nem tudhatja. igy nem lehet megitelni semmilyen gyogyito szer/eljaras hatekonysagat.

    Akkor miről vitatkozunk (bár én ezt nem nevezném annak), ha Te sem állítod azt, hogy kaki szerek, meg én sem, hogy csodaszerek...???

    Naná, hogy még mindig vannak gyógynövények, ezt még a leghülyébbek is tudják. Szerencsére... Csak nem mindegy milyen arányban használják fel a gyógyszerekben, és milyen adagú kemikáliával vegyítik... De ta_zan szerintem nem erre akart rávilágítani, csak már megint értetlenkedsz itt...

    Szerencséd van azzal a bizonyos dokiddal és a hálapénzzel, mert mifelénk már lassan a kisujjukat sem mozdítják pénz nélkül...

    Igen, jöhetne az a 100-100 ember. De vajon ki feküdne szívesebben kés alá, minthogy bekapjon mondjuk 1 bogyót...??? Te igen? Hajrá! Én mennék a másik oldalra. Engem pl. mivel kezelnél? Smirgliznéd a gombácskámat??? Mert nálam már csak az maradt. Vagy végigpróbáltatod velem az erre való gyógyszereket??? Oh nem, azt nem hinném, mert Te ellene vagy, hogy az ember feleslegesen pénzt dobjon ki gyógyulásra... Igaz???????? Vagy ez csak a természetes alapanyagú dolgokra vonatkozik nálad????????

    Csak, hogy felvilágosítsalak, több 100-an próbálták már ki a termékeket. Az ellenszázas meg tömi magába gyogyikat, meg késelteti magát ezerrel. Nagyon leegyszerűsített példa és értsd már meg végre mit akarok vele mondani, nehogy elkezdj nekem a szoknyára rákattanni... Randira készülsz, nagyon csinos akarsz lenni. Elmész rucit nézni barátnőddel: találsz is olyat, ami jól áll rajtad, és úgy gondolod az kell neked, de amikor barátnőd is felpróbálja, de neki nem áll jól, akkor nem veszed meg, inkább otthagyod??????

     

    előzmény:
    dorka68 (117)
    2007-07-04  13:15
  10. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 4. 13:15117.

    Nem tudom, ki az a wormie, de ezek szerint nem allok egyedul a velemenyemmel, ezt jo olvasni.

    "Nem. Hasznaltak es kozben/utana meggyogyultak.
    Gondolkozz el. Tudod, hogy mi tortent volna, ha nem hasznaljak?
    Nem azt kerdezem, mit hiszel, hanem azt, hogy tudod? Biztosan tudod? Honnan tudod?
    Szerintem nem tudhatod, mi tortent volna pont akkor nem hasznaljak, vagy mast hasznalnak."

    Ne haragudj, de ez is elég merész , legalábbis az én mércémmel mérve ! Úgy kérdezed, mintha te tudnád.

    Nem tudom. Epp arra akarok ramutatni, hogy ezt nem lehet tudni. Senki nem tudhatja. igy nem lehet megitelni semmilyen gyogyito szer/eljaras hatekonysagat.
    Csak ugy, hogy vesznek ketszaz hasonlo betegseggel kuzdo embert, ket azonos csoportba osztod... lasd alabb.

    Az egyház uralmával elkezdődött a boszorkányüldözés, bizonyára rémlik még történelem óráról. Senki nem kérdőjelezte meg a növények hatékonyságát, csak épp nem mert senki szembeszállni az inkvizícióval, így szépen eltűnt ez a "fajta" gyógyítás a köztudatból.

    Nem tunt el. Ma is vannak gyogynovenyek, amiket a kozepkor sot okor ota hasznalnak. Ami igazan hatasos volt, abbol azonositottak a hatoanyagot (digitalisz, atropin, mentol, anyarozs, kis telizold, kinafe kerge, ricinus, penicillin, sztreptomicin [na jo ez utobbi ketto gombanovenybol van] es nagyipari mertekben tisztitjak, tablettazzak, ampullazzak... de ezeket utalni illik bizinyos korokben.
    Amirol nem lehetett bizonyitani, hogy hatasosak, vagy a hatasuk csak nagyon gyenge, azok megmaradtak a herbaria polcain, kisebb, magatol is gyogyulo betegsegekre.

    Az egyhaz a tudomanyt is uldozte epp ugy, mint a boszorkanyt, es megis mozog a fold... :-)

    Eletemben egyszer adtam (volna) halapenzt az orvosnak, utolag, a kezeles utan az utolso talalkozasnal. Visszadta a zart boritekot, hogy nekem, mint egyetemistanak nagyobb szuksegem van ra.

    :-)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_853753 (112)
    2007-07-04  08:20
  11. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 4. 13:02116.

    Tehat nem gyogyitja meg.

    Mennyivel nagyobb az esely? Honnan lehet tudni?

    Ugye az esely-t nem lehet ertelmezni egyeni tapasztalat alapjan! Az egyen vagy meggyogyul, vagy nem. Ahhoz, hogy eselyrol beszeljunk kell 100 beteg aki szed ilyet es masik szaz aki nem szed, es meg kell nezni, hogy a ket csoportbol melyikben hany gyogyul meg (magatol? vagy azonos orvosi, gyogyszeres, muteti stb) kezeles hatasara.

    Kezd alakulni! :-)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (113)
    2007-07-04  09:20
  12. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 4. 13:02115.

    Az Őssejt fokozó hatására a csontvelő többlet őssejtet termel!

    Ebben ketelkedtem. Az allitolagos hatas olyan gyors, hogy annyi ido alatt nem kepesek uj sejtek kepzodni.
    Elhisze, hogy tobb felnott csontveloi ossejt jon ki a csontvelobol.

    Arra meg nem kaptam valaszt, hogy a csontveloi ossejtek mive, milyen sejtekke tudnak alakulni? En ugy tudtam, hogy beloluk feherversejtek lesznek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (113)
    2007-07-04  09:20
  13. Torolt_felhasznalo_277053
    Torolt_felhasznalo_277053
    2007. július 4. 09:26114.

    Kedves ta_zan,

    Köszönöm, hogy szerinted is objektív vagyok. Nohát nohát, lehet van benne valami...?  Pedig te nem hiszem, hogy forgalmazó lennél. Persze javíts ki, ha tévedek.

    Ja, és látom Neked is volt 1-2 "furcsának" tűnő megjegyzés itt, amit le is reagáltál...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_853753 (112)
    2007-07-04  08:20
  14. Torolt_felhasznalo_277053
    Torolt_felhasznalo_277053
    2007. július 4. 09:20113.

    Dorka,

    Kezdessz fárasztó lenni...

    Ha már másolsz, akkor légyszi pontosan, és a szavakat értelmezd is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Így teljes, és igaz:

    Az Őssejt fokozó hatására a csontvelő többlet őssejtet termel! Ezáltal több komoly, súlyos betegség esetében NAGYOBB AZ ESÉLY a gyógyulásra.  Parkinson-kor,  Cukorbetegség,  Alzheimer-kor,  Csontritku lás,  Izomsorvadás,  Vese-elégtelenségek,  Májbetegségek,  S zívizom-sorvadás, Porckopás, Magasvérnyomás, Erek betegségei, stb.

    Úgyhogy ne ferdíts, mert van különbség a között, amit mondassz, és amit leírtak!!!

    Ja, és nem ártana elolvasnod az oldalon leírtakat. Köztük a több évre visszamenő sikeres hatását is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bár lehet neked felesleges is, ha nem fogod fel mit olvasol...


     

    előzmény:
    dorka68 (110)
    2007-07-04  01:48
  15. Torolt_felhasznalo_853753
    Torolt_felhasznalo_853753
    2007. július 4. 08:20112.

    Kedves Dorka!

    Engedd meg,hogy  néhány általam "furcsának" tartott mondatodra reagáljak.


    "Hogyan arusitsag a koklerseget, ha nem a nyilvanossag elott?
    Sajnos nagyon keves ember van aki kepes megitelni, koklerseg-e."


    Ha ennyire szakértő vagy ebben a témában, akkor azt is tudnod kellene, hogy a kóklerség aranybányája az internet, emellett ott vannak a házalások stb.....ja és a tv -shop. Nem az m1, vagy  tv2 , még ha nem is megfelelő a színvonal a magyar médiában,
    akkoris kétlem, hogy valaki ki merne egy ország elé állni ilyen információkkal. Nem vagy tisztában milyen kutatásokról van szó.
    Igen, ez még kezdeti stádium, ezt senki nem tagadta, de a tudomány részét képezi, nem pedig Mari néni házi paprikájának hatásait tárta eléd.
    Ha valaki a  tvben lenyilatkozik egy ilyen dolgot, akkor saját felelőssége tudatában teszi, ha ez a szer valakiben kárt okozott volna eddig, nem hiszem, hogy elhallgatta volna. Mindenki szereti nagy dobra verni a bajait...

    "Nem. Hasznaltak es kozben/utana meggyogyultak.
    Gondolkozz el. Tudod, hogy mi tortent volna, ha nem hasznaljak?
    Nem azt kerdezem, mit hiszel, hanem azt, hogy tudod? Biztosan tudod? Honnan tudod?
    Szerintem nem tudhatod, mi tortent volna pont akkor nem hasznaljak, vagy mast hasznalnak."

    Ne haragudj, de ez is elég merész , legalábbis az én mércémmel mérve ! Úgy kérdezed, mintha te tudnád. Kíváncsi természetű vagyok, ezért szeretném tudni te honnan tudsz ilyen dolgokat, hogyan állapítod meg mikor kell alkamazni gyógyszert és mikor mondjuk agykontrollt??? /megjegyzem utóbbit én is használom/

    "azt hiszem, hogy egy sajat fejlesztesu, nem engedelyezett, nem tesztelt vakcina alkalmazasa mindenfele etikai es jogi kerdeseket vet fol..."


    Valóban, ebben egyetértünk. Nyilván ez az orvosnál is eszedba jut, amikor odaadod neki a hálapénzt, az mennyire etikus ? ....

    "Voltak samanok, varazslok, papok, josok stb... nyilvan van valami oka, hogy azokbol kevesebb van es muszerekkel felszerelt  korhazbol meg tobb..."


    Az egyház uralmával elkezdődött a boszorkányüldözés, bizonyára rémlik még történelem óráról. Senki nem kérdőjelezte meg a növények hatékonyságát, csak épp nem mert senki szembeszállni az inkvizícióval, így szépen eltűnt ez a "fajta" gyógyítás a köztudatból. Ugyanis akik akkoriban hozzájuthattak a "tudáshoz", azok a papok voltak, így még inkább nyomást tudtak gyakorolni az emberekre, mert az egyház teljesen kézben tartott mindent . "Remek" módszerek voltak az emberek megfélemlítésére!

    Eimrow :
    Neked csak annyit, hogy mielőtt túlságosan elkapna a hév, hogy jujj mit találtál ....Szerintem lolka0 tényleg objektív és korrekt volt.
    A minimumnak tartom azt, hogy mielőtt valaki egy topikba beír utánanéz az adott témának miről is szól, nem úgy, mint ahogy pl. te tetted az nlc-n, vagy akár az index fórumon Wormie néven /egyébként találó név / !!!!


    Mostanra ennyi, mennem kell dolgozni...

    Azt hiszem, aki tényleg megoldást keres betegségeire, azt tartom annyira értelmesnek és megfontoltnak, hogy tudni fogja kinek, mit higgyen.
    Kívánom mindenkinek, hogy találja meg a számára legmegfelelőbb gyógymódot!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_853753
    Torolt_felhasznalo_853753
    2007. július 4. 08:07111.

    Kedves Fórumozók!

    Elég sok fórumot nyomon követek, igaz csak passzív fórumozóként. Ez a téma nagyon felkeltette az érdeklődésem,és kerestem is hozzá gyorsan minél több infot, fórumot.
    Hát igen itt már rég nem az őssejtfokozó a téma, de nem is baj, érdekes arról is eszmecserét folytatni, hogy gyógyszert vagy alternatív gyógymódokat alkalmazzunk  kezelésként....

    Bár fiatal vagyok, sajnos mind nekem, mind a környezetemnek elég sok rossz tapasztalata van a gyógyszerekkel és az orvosokkal kapcsolatban is. Irigyellek Dorka és eimrow /vagy talán írjam wormie -nak  ?/, hogy ennyi pozitív "élményben" volt részetek életetek során és még véletlenül sem kell azon gondolkodnotok, hogy mit, hogyan gyógyítsatok. Hiszen feltételezem eddig nektek és családotoknak minden bajára találtak valami hatékony szert, mert különben nem ragaszkodnátok foggal körömmel az igazi vegyszerekhez, melyek ugye tesztelve vannak és szerintetek mindenki számára könnyen elérhető eredmények léteznek. Nem beszélve arról, hogy Dorka állítása szerint a "köznép" számára is elérhetővé van téve minden dokumentum egy gyógyszerrel kapcsolatban. Hát ez elég naiv kijelentésnek tűnik! Gondolod, hogy egy labor ki fogja adni neked a legtitkosabban őrzött dokumentumait, ha odamész és szépen kéred?....no comment
    Egyébként megszerezhetnéd nekem a Cataflam eredményeit, igazán hálás lennék érte (hisz ugye segíteni akarsz). Ugyanis végigjártam egy kálváriát a szemem miatt, voltam természetesen szemésznél, aki ölbe tett kézzel gondolkodott 5 percig, majd kibökte, nem tudja mi a baj, aludjak, használjam kevesebbet a szemem...köszi szépen....tuti tipp..., de azért, hogy bizonyítsam magamnak én mindent megteszek azért ,hogy a szemem ne fájjon próbáltam még többet pihenni. Nem nehéz kitalálni, nem jött be.....Ezután jöttek a röntgenek, vérképek, orvosok. Végül az idegorvosnál kötöttem ki, aki szem migrént állapított meg, csak azért nem vagyok gyógyszerezve majdnem 5 éve, mert nem engedtem, hogy felírja. Inkább az 1-1 alkalmas Cataflam  bevételt választottam, mint az állandó mérget. "Szerencsére" havi 2x-3x fordul elő mostanság. És ez csak egy migrén!  De ismerősöm kénytelen méregteleníteni, mert a májára, mondanom sem kell nem volt túl jó hatással, pedig ő sem ezen élt.

    Igazából lehet , hogy jobb is ha csak a minimális infot kapjuk ezekről a gyógyszerekről, nem hisze, hogy valaki is bevenné őket, ha valóban megtudnák az igazságot.... Engem még ezek a betegtájékoztatók is sokszor elborzasztanak.


    Az az érzésem, hogy hiába írod, hogy tisztában vagy a mellékhatásokkal, a következő mondatoddal ismét semmibe veszed ezeket a dolgokat.
    Szerinted az orvosok nem akarnak becsapni, mert van valamilyen vizsgálati eredményük. Érdekes, hogy te ezt komolyan gondolod. Mielőtt ugranál eme mondatomra, közlöm veled, hogy tisztában vagyok vele, hogy van hatóanyag a gyógyszerben és igazság a leírásokban, de nyilvánvalóan nem közölnek mindent! Ajánlom figyelmedbe Arthur Hailey gyógyszeriparról írt könyvét .

    Az emberek amúgy is lusták sokat olvasni. És ez a fő probléma! Azt szedik, amit adnak nekik, nem gondolva a következményekre..., ez vonatkozik a megvett haszontalan természetes anyagnak kikiáltott termékekre is. Azért terjedhet a gagyi , mert egyszerűbb mindent kipróbálni vaktában. Sajna ez a valódi természetes anyagokat tartalmazó szerekre "káros" hatása van, mivel elrettentenek mindenkit tőlük, mondván, hogy ezek egy kalap sz*rt sem érnek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 4. 01:48110.

    És pont ez az amit mondok, hogy nem szajkózzák azt, ez mindenre jó mindenkinek. Akkor hol itt az átverés????????

    itt: http://www.olimpiq.try.hu/

    A szervezet Jolly Jokere?

    Parkinson-kor,

     Cukorbetegség,

     Alzheimer-kor,

     Csontritkulás,

     Izomsorvadás,

     Vese-elégtelenségek,

     Májbetegségek,

     Szívizom-sorvadás,

     Porckopás,

     Magasvérnyomás,

     Erek betegségei, stb.

     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (108)
    2007-07-03  23:36
  18. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 4. 01:37109.

    A lenyegen nem valtoztat, hogy ki kerdezte meg. A lenyeg, hogy ha az arusito weblapra latogatsz, ott nem ezt mondjak, ott ugy allitjak be, mindha ezek az orvosdoktorok ismernek, tamogatnak, azt mondanak, hogy ez jo es hatasos.

    Kozben az orvosdoktorok azt valaszoljak ha megkeresik oket, hogy nem lehet tudni, jo-e.
    Etikus dolog olyat arusitani, olyat reklamozni, amirol nem lehet tudni, hogy jo-e hatasos-e?

    A lenyeg, hogy a bolt reklamja, az arusito weblapok tartalma, az ujsagcikkek tartalma ... teves, szandekosan es tudtosan nem igaz, hazug... becsapja, atveri aki hagyja magat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (108)
    2007-07-03  23:36
  19. Torolt_felhasznalo_277053
    Torolt_felhasznalo_277053
    2007. július 3. 23:36108.

    canahari volt, aki megkérdezte, Eimrow csak bemásolta az index fórumáról... bocsesssssz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Ne legyél ennyire figyelmetelen, ez már nem az első, amit félreértessz...

    És pont ez az amit mondok, hogy nem szajkózzák azt, ez mindenre jó mindenkinek. Akkor hol itt az átverés????????

    előzmény:
    dorka68 (107)
    2007-07-03  22:51
  20. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 3. 22:51107.

    Kiderult, hogy az orvosok nem mondak azt, hogy ez hatasos.

    Nezd meg a 95-os hozzaszolast. Eimrow vette a faradsagot es megkerdezte kozvetlenul a hirben szereplo orvosokat.

    Mit mondtak?

    Ember István már válaszolt is, íme a lényeg: ők állatkísérleteket végeztek csak a készítménnyel, ezért mint orvos megalapozottan nyilatkozni nem tud, de akár lehet belőle valami humán vonatkozásban is. A humán kísérleteket, ha voltak egyáltalán, nem ők csinálták, hanem Szabó László, így a cikkben az emberekre vonatkozó állítások sem az ő véleményüket, hanem SZL-ét tükrözik.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (105)
    2007-07-03  22:40
  21. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 3. 22:47106.

    Amúgy ha igazi nagy kóklerek lennének a kikísérletezők, mint amilyennek egyesek beállítják őket, nem állnának a nyilvánosság elé, mert így a legtámadhatóbbak. 

    Hogyan arusitsag a koklerseget, ha nem a nyilvanossag elott?
    Sajnos nagyon keves ember van aki kepes megitelni, koklerseg-e.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (103)
    2007-07-03  22:35
  22. Torolt_felhasznalo_277053
    Torolt_felhasznalo_277053
    2007. július 3. 22:40105.

    Bocs, a lehülyézés tényleg erős volt, inkább lenézés. Mert az orvosok a szakemberek, nekik aztán tényleg tudniuk kell/kellene miben m van, és mire jó.

    A gombás részt is nagyon nagyon félreértetted. Persze, hogy az is ironikus volt, szerintem elég egyértelműen. Naná, hogy vizsgáltak többször is. Gondolod anélkül hagynám magam kezeltetni csak úgy vaktában???

    előzmény:
    dorka68 (102)
    2007-07-03  22:25
  23. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 3. 22:39104.

    De már megint ott tartunk, hogy szerinted semmit nem jelent, hogy meggyógyultak tőle. Mert csak azt használták, tehát az hatott, nem pedig a jó Isten csettintett egyet odafent.

    Nem. Hasznaltak es kozben/utana meggyogyultak.
    Gondolkozz el. Tudod, hogy mi tortent volna, ha nem hasznaljak?
    Nem azt kerdezem, mit hiszel, hanem azt, hogy tudod? Biztosan tudod? Honnan tudod?

    Szerintem nem tudhatod, mi tortent volna pont akkor nem hasznaljak, vagy mast hasznalnak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (103)
    2007-07-03  22:35
  24. Torolt_felhasznalo_277053
    Torolt_felhasznalo_277053
    2007. július 3. 22:35103.

    Igazad van, sokat számít a hit. Anélkül az ember nem is vásárolna meg semmit, mert azt mondaná úgysem használ, de önmagában nem elég... Az agykontrollt nem azért írtam, hanem mert a tapasztalat szerinted nem elég. De már megint ott tartunk, hogy szerinted semmit nem jelent, hogy meggyógyultak tőle. Mert csak azt használták, tehát az hatott, nem pedig a jó Isten csettintett egyet odafent.

    Persze, hogy gyógyászatról beszélünk, azok csak nagyon leegyszerűsített példák voltak, és nem az volt a lényeg mikről beszélünk... de úgy látom ez nagyon nem jött le neked belőle.

    Tudod csak azt nem értem miért nem elég, hogy nagyon sok ember meggyógyult már bizonyos termékektől, amikről itt szó van (mert már nem csak az őssejt k. itt a téma).

    Mindenre ráhúzták már, hogy elősegíthetik a rák kialakulását. Pl.: műcici alapanyagok, sok E-s élelmiszerek, dohányzás... Melyiket bizonyították be eddig 100%-osan? Egyiket sem. De ugye, hogy vannak 60, 70, 80, 90 éves emberek, akik egész életükben dohányoztak, mégis élnek és virulnak... Persze ott a másik oldal is, hogy 40 évesen gégerákja lett... Most akkor mitől is?

    Csak az a sokat emlegetett TAPASZTALAT van a kezünkben... Mint ahogy a több milliós őssejt átültetésnél, és magánál a kapszulánál is. Nekem ennyi év eljárás után a TAPASZTALAT az, ami igazán számít.

    És ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem tudom a működési mechanizmust, és az összetevőket, mert elsődlegesen az a legfontosabb. Dehát az sem számít mik az arányok ugyebár. Lehet vmi nagy mennyiségben méreg, de kis mennyiségben gyógyszer, ahogy mondani szokták az okosok.

    Amúgy ha igazi nagy kóklerek lennének a kikísérletezők, mint amilyennek egyesek beállítják őket, nem állnának a nyilvánosság elé, mert így a legtámadhatóbbak. 

    előzmény:
    dorka68 (101)
    2007-07-03  21:29
  25. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. július 3. 22:25102.

    szakirodalomban, mi mire hat...: ezek szerint minden orvost is lehülyézel, még olyat  is, akinek saját vakcináját alkalmazzák évek óta hatásosan???

    Nem hulyeztem senkit... de azt hiszem, hogy egy sajat fejlesztesu, nem engedelyezett, nem tesztelt vakcina alkalmazasa mindenfele etikai es jogi kerdeseket vet fol...

    Merthát a gombás fertőzést is úgy állapította meg mindegyik nálam, hogy belenéztek a két szép szemembe...

    Szoval lehet, hogy nem is volt gomas fertozesed, ezert nem hatottak a gomba ellenes szerek...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277053 (99)
    2007-07-03  20:06

Címlap

top