Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

őssejt fokozó

Torolt_felhasznalo_456208
Torolt_felhasznalo_456208
Létrehozva: 2007. június 19. 17:30
Kinek van tapasztalata! Szeretnék vásárolni de előbb egy pár véleményt szeretnék hallani, mivel, hogy nem olcsó.

OLIMPIQ StemXCell

 

 

  1. 2007. augusztus 27. 17:33451.

    Azért másoltam be az előbb a prof.levelét,hogy pkuljatok belőle.

    Nagyszerű dolog az internet........mindennek utána lehet nézni.Az egri cég honlapján megtaláltam a 2 prof nevét,aki bevizsgálta,a következő lépésben már csak a pécsi egyetem profjai között kellett megkeresnem a cimét.

    Nem olcsó mulatság ez a szer..............én minden olyannal szemben bizalmatlan vagyok,amit nem árulnak hivatalosan.Ez volt az ok,amiért körbejártam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. augusztus 27. 17:29450.

    A Gyógyír újságban olvastam először erről a szerről és aznap egy ismerősöm is felhivta rá a figyelmemet,mert Ő adja a gyerekének.

    Nem restelltem emailt küldeni a prof-nak és megkérdezni,mivel ők vizsgálták be.

    _presistvan.ember@aok.pte.huDr. Ember Istvan  válasza:  júl. 10. 

    Kedves Kisasszony,
    Mi a Crystal Institute )Eger) által kifejlesztett terméket vizsgáltunk
    állatkisérletben igy humén vonatkozásban nem tudok mit irni Önnek
    udvozlettel
    Dr Ember Istvan
    ps állatkisérletektben a táplálékkiegészitó valóban emelte az össejtszámot

    Istvan Ember MD, PhD, Dsc
    Head of Department

    University of Pecs / Faculty of Medicine
    Department of Public Health and Preventive Medicine
    Szigeti u. 12.
    H-7624 Pecs
    Hungary
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. augusztus 27. 16:58449.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_411316
    Torolt_felhasznalo_411316
    2007. augusztus 27. 14:34448.
     Amiota ezt elolvastam folyamatosan rángatoznak az alhasi rekeszizmaim és javult az emésztésem mikőzben tőbb oxigén jut fel a kisagyamba.
    előzmény:
    dorka68 (443)
    2007-08-27  14:08
  5. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 27. 14:21447.
    Én le írtam megosztottam önnel a korfolyamatom,célom nem az ÖN vagy bárki meggyőzése, hiddje el a kapszula jó sokunk szerint is.Nem 1-fajta betegségre jó hisz tudja ön is,ezért persze nem írjákrá a dobozra hogy a SCLEROSIS MULTIPLEX gyógyitására is,szolgálló készítmény.Miért sorolnák fel az összes emberi betegséget? Dr-úr nem végzett a Szabo úr ember kisérletet,kizárólag állat(egér-patkány)-t,nagyon sok embernek szuper jó a készítmény.Nem értem sokak felháborodását a készítményel kapcsolatban?!Ha annyira rossz lenne az olimpiq hihhje el nem fogyna 50ezer dobozzal havonta.Senki nem kényszeríti az embereket a megvásárlására.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456208 (1)
    2007-06-19  17:30
  6. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 27. 14:18446.

    Kollár Rezsö 2007.08.25. 14:00:19 Egyidöben 3-an kezdtük szedni elöírásszerün az Olimpiq StemXcell kapszulákat, kb 3 hónapja. Az egyik elörehaladott SM beteg, a másik súlyos térdizületi artrózisos, én pedig enyhe 1.5 dioptriás látásromlott. (ez perrsze nem túl lényeges probléma) Véleményem szerint a szer ABSZOLUT PLACEBO. Semmilyen változást sem tapasztalt egyikünk sem, maximum a pénztárcánk vastagságán. Egyedül az én látásom változott 1.5 röl 2-esre.

    http://szkeptikus.blog.hu/2007/07/05/rakot_okozhat_az_uj _magyar_ossejtkapszul

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456208 (1)
    2007-06-19  17:30
  7. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 27. 14:14445.
    Üdvözletem a forumozóknak! az elmúlt 2,5 órámat annak szenteltem, hogy végigolvassam a cikket és a hozzá tartozó véleményeket. Kisfiam 4,5 éves SMA II beteg (www.fsma.org), mivel ez egy folyamatosan romló állapotot előidéző betegség, időből futja a legkevésbé. Majd egy hónapig törtük a fejünket, hogy belevágjunk-e ennek a "csodaszernek" a szedésébe. Döntöttünk. Mivel a Hong Kongi és Kijevi "csodabeavatkozás" még az őssejtszaporításhoz képest is szegényesebben publikált (meg ugye kicsit drágább is) elkezdtük a szer szedését 1+1 tabletta/nap dózisban. Kb. 10-12 nap után apró, részletnek mondható javulásokat fedeztünk fel fiamon, ami örömmel töltötte el a családot. A cikk és a vélemények végigolvasása után azonban tudományosan abszolult nem látjuk bizonyítottnak a szer mellékhatásainak pontos és részletekbe menő kutatását, leállunk a kúrával. Nem vagyok szkeptikus, szeretnék hinni az étrendkiegészítő mellékhatásainak ártalmatlanságában, de legkevésbé csalódni szeretek. Ha ennek az egész, az Ország állapotát egyébbként teljesen hűen visszaadó, nevetséges vitának hivatalosan is vége szakad, akkor talán újra kezdjük és hozzájárulhat a "csodaszer" fiam állapotának jobbá tételéhez. Gyógyszerré minősítése és OGYI procedúrája sajnos számunkra túl sok időbe tellik, bár az lenne igazán megnyugtató, ha minden teszten szépen átmenne. Ezért kérem a tisztelt fejlesztőket/feltalálókat, hogy tisztázzák a felmerült kérdéseket, hogy újra hihessünk a "csodákban". Üdv. http://szkeptikus.blog.hu/2007/07/05/rakot_okozhat_az_uj_m agyar_ossejtkapszul oldalrol ideztem
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_653943 (441)
    2007-08-27  14:03
  8. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 27. 14:13444.
    [XY]
    "Következő kéréssel fordulok Önhöz:gyermekem 12 éves autista és epillepsziás.Hallottunk erről az új készítményről,azt szeretném megtudni,hogy számunkra alkalmazható-e?
    Köszönettel:XY"

    [Csetneki]
    "Kedves XY!
    Igen, már tapasztalatunk is van hasonló problémával szenvedő gyermekeknél!
    Nyitottabbak, többet beszélnek, illetve ritkább a rosszul lét!"

    ---

    [páciens]
    "Tisztelt Szakértők! Egy olyan problémánk lenne,hogy az anyósomnak értrombózis van az egyik szemén,a másikon zöldhályog ami miatt az egyik szemére gyerekkora óta vak.A trombózis miatt folyamatosan romlik a látása és azt szeretnénk megtudni,hogy a gyógyszer esetleg segíthet-e ebben.(legalább szinten tartani).Válaszukat előre is KÖSZÖNJÜK!"

    [Csetneki]
    "Az Olimpiq StemXCell mellett javasolnám a Medicannabis olaj, vagy kapszula fogyasztását is, illetve a szemhéjat külsőleg naponta többször bekenni a Kristálykrémmel!"

    Ez az étrend-kiegészítő minden betegséget GYÓGYÍT!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_653943 (441)
    2007-08-27  14:03
  9. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 27. 14:08443.
    Bunkó Barnabás, 59 éves, mezőgazdasági gazdálkodó, Büdösparasztfalva, Bereg-Moson-Torontál megye
    Tavaly súlyos talprákot diagnosztizáltak nálam, mely néhány hónap leforgása alatt áttevődött a fülemre. A fülrák az orvostudomány megoldatlan rejtélye: 101 %-ban halálos kimenetelű. Éppen a teraszon ülve végrenmet diktáltam, amikor a felső szomszédtól a fejemre esett egy darab 350 mg-os extrudált kakukkcsőr drazsé. Éppen kurvaanyádozni készültem a szomszédot, amikor hirtelen pezsgést hallottam: hónapok óta először éreztem, hogy normálisan mozog a fülem. Másnap az orvos megállapította, hogy fülrákomnak semmi nyoma, sőt kiderült: visszanőtt az évekkel ezelott kivett bal vesém. Kezelőorvosom azóta felakasztotta magát, mert képtelen volt együtt élni azzal a gondolattal, hogy egy félórás tanfolyamot végighallgatott független termékterjesztő többet tud az emberi testről, mint ő.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_653943 (441)
    2007-08-27  14:03
  10. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 27. 14:06442.

    Ez sokkal hatasososabb:

    http://tinyurl.com/35zo4w

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456208 (1)
    2007-06-19  17:30
  11. Torolt_felhasznalo_653943
    Torolt_felhasznalo_653943
    2007. augusztus 27. 14:03441.

    Szia!

    Én a foglalkozom a termék értékesítésével,ha érdekel:

    http://www.flavinarium-webaruhaz.unas.hu/

    A férjem 1 hónapig szedte a készítményt,és javult a látása.

    Részletek a sok tapasztalatból:

    23 éves Sclerosis Multiplexes vagyok. 3 munkahelyet veszítettem el betegségemhez köthetően. Próbálok hasonló gondokkal küzdő embereket felkutatni és segíteni! Megismerkedtem az Olimpiq StemXCell Őseejfokozó készítménnyel. Immáron két hónapja szedem és jelentős javulásról tudok beszámolni!                          
    István, Győr

    Sziasztok! Most fogyott el egy havi adag az Olimpiq StemXCell-ből így tudok Nektek pozitív eredményről beszámolni. Most értem haza a szemészetről és az orvosom csodálkozott hogy mitől javult a szemem 1 1/2 dioptriát! Nagyon örülök a javulásnak és továbbra is szedem mert ugy hallottam hogy a szervezet más területén is kifejti javító hatását egyidőben...
    Ildikó

    54 éves nagyapa vagyok. Az unokámmal ülök a gépnél és meg kell hogy osszam veletek ezt a kis érdekességet! Másfél hónapja szedem a StemXCell-t. Ha hiszitek ha nem, a hófehér hajam elkezdte visszanyerni barnaságát a tarkóm környékén! Újra megfiatalodom?
    Feri bácsi Lajosmizse

    Január ota szedem a stem cell őssejtet,2-hét szedés ota teljesen megszünt az isiász+lumbágo+csipö,forgo 15-éve fennállo nagy nagy fájdalmam.hihetetlen,de igaz.Március ota szedem a StemxCell őssejtet.4 hetes iszonyatos korona alatti fogfájásom teljesen megszünt.    Köszönöm,hogy jol vagyok.                     

      KIRÁLY MIKLOSNÉ-SZIGETSZENTMIKLOSROL 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456208 (1)
    2007-06-19  17:30
  12. 2007. augusztus 26. 22:05440.

    dorka, olvastad?

    http://www.szkeptikustarsasag.hu/cam_nyilatkozat.php

    Mi úgy tartjuk, hogy a választóvonal nem a hivatalos és az alternatív orvoslás, hanem a hatékony és a nem hatékony orvoslás között húzódik

    A törekvésünket tehát ugyanazok a laikus kérdések motiválják, amelyeket más termékek, szolgáltatások esetén a fogyasztók sokkal inkább feltesznek maguknak: „Azt nyújtják, amit ígérnek? Érdemes ezért pénzt kiadnom? Nem veszélyeztetem ezzel magamat, családtagjaimat?”

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2007. augusztus 25. 21:55439.

    KEdves Jò Gyürü!

    Öszintén örültem kedves soraidnak, melybe tanùsìtod oktatòi mivoltom fontossàgàt és létrjogosultsàgàt.

    Kérdésedre vàlaszolva: a LÉNYEGET kb. 400 hsz-on keresztül ìrtàk/-tuk. Ha ennyi alatt nem értetted meg, màr nem is fogod. Eme àtgondolàs utàn emlìtettem valami ùjat - bejött, EZT észlelted. Ennek tudatàban ma elégedetten hajtom àlomra föm... ;-)

    S.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740520 (428)
    2007-08-16  20:03
  14. 2007. augusztus 25. 17:41437.

    Gyógyszertárban is lehet kapni???? - ezt nem tudtam.

    Tudomásom szerint táplálékkiegészítőként árulják - pontosan azért, hogy így ne kelljen rá OGYI engedélyt kérni. Ilyen termékek esetén elegendő egy regisztrációs számot kérni az OÉTI-nél, és már indulhat is a forgalmazás. aztán - ahogy azt a hálózatos szerek esetében is láttuk/látjuk - az egyes forgalmazók már a személyes "marketingben" ontják magukból a csodálatos gyógyulásokról szóló történeteket.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215600 (436)
    2007-08-25  16:29
  15. 2007. augusztus 25. 16:29436.
     Azért tudod ,csak megkérdezem bben a

    nagy büdös

    szabadságban ,  fű/ fa /virág /bokor, eladhat akármit? 

     Nincs valami kötelező érvényű szabály az OTC készítményekre?

    Ha jól tudom,  ezeknek  minden országban két fő kategóriája van.

     -1.kizárólag gyógyszertárban kaphatók /P gyógyszerek/

     -2.bármelyik kereskedelmi egységben beszerezhetőek /GSL/

    Na most az utóbbinak széles biztonsági határral kell rendelkeznie,

    mivel  sem orvosi diagnózist sem különleges utasítást nem igényel.

    Akkor most ez az  őssejtkapszulla hova tartozott? Ugyanis gyógyszertári forgalomban beszerezhető .

    előzmény:
    eimrow (431)
    2007-08-25  11:01
  16. 2007. augusztus 25. 15:44435.

    Ha jól emlékszem 2000 elején volt egy könyv

    "Praktischens Lexikon der Gesundheits-ökonomie" Amiben

    minden benne van/volt  a torzításról /bias/ a kiigazításról /bootstrapping/ A klinikai kutatószervezetrőlCRO-ról /Clinikcal Research Organisation/,a klinikai vizsgálatról /ClinicalTrial/

     együttműködésről annak elemzésésről /conjoint analysis/

    költség-haszonelemzésről /Cost -benefit analysis/.....a klinikai viszgálati program fázisairól /Phases of a Clinical Tril Programme/...A placebo hatásról /PlaceboEffect/....

     

    előzmény:
    dorka68 (433)
    2007-08-25  14:20
  17. 2007. augusztus 25. 15:30434.

     Ügyészségen az őssejtkapszula

    Gyógyítja az Alzheimer-kórt,

    és a nagymamának kinő tőle a foga

    http://nol.hu/cikk/461667/

    Engedély nélküli klinikai gyógyszerkísérlet

    szervezése miatt

    feljelentést tett az ügyészségen

     az Egészségügyi Tudományos Tanács

    az őssejtkapszulát forgalmazó cég ellen.

    előzmény:
    celecoxib (430)
    2007-08-24  20:13
  18. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 25. 14:20433.

    Erdemes neha meglatogatni ezt a lapot

    http://szkeptikus.blog.hu/2007/07/05/rakot_okozhat_ az_uj_magyar_ossejtkapszul

    a hozzaszolasok kozott a taplalekkiegeszito arusai elegedett es elegedetlen hasznaloi is magszolalnak, nagyon tanulsagos

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456208 (1)
    2007-06-19  17:30
  19. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 25. 14:18432.

    A szer mellett található ismertető miatt az Országos Gyógyszerészeti Intézet (OGYI) már reklámfelügyeleti eljárást kezdeményezett a cég ellen a Gazdasági Versenyhivatalban. Szabó Franciska, az OGYI kommunikációs vezetője lapunknak elmondta: a jogszabályok szerint az étrend-kiegészítők megjelenítésében, reklámozásában tilos betegségmegelőző vagy gyógyító hatást tulajdonítani, vagy ilyen tulajdonságára utalni.

    A piacra dobott szer ismertetője közzéteszi a betegtapasztalatokat. Eszerint javul a szklerózis multiplexes beteg mozgásképessége, sűrűsödik a ritkuló haj,

    A feltalalo, Szabo ur ma is tok kopasz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456208 (1)
    2007-06-19  17:30
  20. 2007. augusztus 25. 11:01431.

    Megelőztél, pont most akartam belinkelni az index cikkét:

     

    http://index.hu/politika/bulvar/embkis0824/

     

    Emberkísérlet ügyében vizsgálódik a rendőrség Pécsen

    ...........

    A vizsgálatot az ügyészség rendelte el emberen végezhető kutatás szabályainak megszegése címén

     

    .......

    Az Indexen Világsiker a magyar őssejtfokozó kapszula címmel - egy még júniusban közzétett - interjú [1] olvasható, melyben a kutatásvezető egyebek mellett azt mondja: "keresünk hat-hétszáz embert további kutatásokhoz, mivel eddig csak huszonegynéhány emberen vizsgáltuk meg a készítmény hatását. (...) Több korosztályból keresünk egészséges alanyokat, szállást, étkezést, szórakozást biztosítunk (...) az alanyokba beültetünk egy-egy intravénás kanült, és három napon keresztül háromóránként csapoljuk a vérüket".

    .............

     

    és a cikk vége - nem mellékesen:

     

    A Büntető törvénykönyv szerint aki emberen orvostudományi kutatást a törvényben meghatározott engedély nélkül, vagy attól eltérően végez, bűntettet követ el, és öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

    előzmény:
    celecoxib (430)
    2007-08-24  20:13
  21. 2007. augusztus 24. 20:13430.
    mostanában nem megy ez a link beszúrás
    Tehát itt a cikk:
    "Őssejt kapszula után nyomoznak a pécsi rendőrök



    Emberen, illegálisan történő gyógyszerkísérlet gyanúja miatt indított nyomozást a Baranya megyei Rendőr-főkapitányság


    Pécsett a Baranya megyei Főügyészség rendelt el rendőrségi vizsgálatot, emberen végezhető kutatás szabályainak megszegése bűntett alapos gyanúja miatt. Az ügyben – lapinformációkra hivatkozva - az Egészségügyi Tudományos Tanács (ETT) tett feljelentés.

    Mint azt érdeklődésünkre Réger János alezredes, a Baranya megyei Rendőr-főkapitányság illetékese elmondta: a nyomozás a közelmúltban indult, gyanúsított még nincs, bár már jó néhány tanú meghallgatására sor került. Hozzátette, tudomásuk van egy egri cégről, amely az általuk vizsgálat üggyel - nagy valszínűséggel - kapcsolatba hozható.

    A sokszor már csak a csodában reménykedő betegek számára is talán elgondolkodtató történet előzményeként egyelőre annyi tudható: ez év tavaszán robbant a hazai sajtóban a világszenzációként tálalt hír: a világon elsőként sikerült egy pécsi és egy egri kutatócsoportnak olyan gyógyító hatású készítményt kifejlesztenie, amely szervezeten belüli őssejtszaporításra alkalmas.

    Időközben arról is lehetett olvasni, hogy a szert a sikeres állatkísérleteket követően embereken is kipróbálják.
    Erre azonban senki nem kért és nem is kapott engedélyt az illetékes hatóságoktól. A rendőrség most azt próbálja kideríteni, valóban végeztek-e - illegálisan - embereken gyógyszerkísérleteket. A kérdés megválaszolására vélhetően hónapokat kell várni, annyi azonban bizonyos, hogy egy fajta őssejt kapszula árusítása már korábban megkezdődött, aminek híre futótűzként terjedt a betegek – főként a gyógyíthatatlan sclerosis multiplexben (SM)szenvedők – között.

    Ebben az ügyben hetekkel korábban portálunkhoz is fordult segítségért egy SM-ben szenvedő beteg, aki úgy hallotta, hogy Pécsett már lehet vásárolni ezekből a készítményekből.
    Így elindultunk az „őssejtnyomon".

    Először a pécsi egyetemnek azt az intézetét kerestük meg, ahol e kutatási területtel foglalkoznak. Ott azt a felvilágosítást kaptuk, hogy Pécsett semmilyen készítményt nem árusítanak, a helyi kutatások még csak állatkísérleteknél tartanak. Kaptunk viszont egy egri cégnevet, annak információs telefonszámát, illetve egy e-mail címet. Ezen keresztül jutottunk "el"az egri illetőségű kft. több oldalas tájékoztatójához, amely konkrét terméket kínált. Sőt, a szert népszerűsítő promóciós anyagukban részletesen leírták a szer adagolási javaslatát. Azaz: melyik készítményt (két fajta kapszuláról van szó: egy őssejt védőről , és egy őssejt szaporítóról) mikor kell bevenni. A használati utasításban az állt: napi 1-2 kapszula ajánlott előbb az őssejt védőből, majd félóra múlva ugyanennyi a szaporítóból...

    A több oldalas cégtájékoztatón azonban nem volt olvasható annak az engedélyező hatóság neve, s ilyenkor szokásos sorszám sem.
    Pécsett egyébként – hasonlóan a világ számos kutató műhelyéhez - több, egymástól független csoport foglalkozik őssejt kutatással , ám eddig még egyikük sem számolt be hasonló szenzációs eredményről, főleg nem őssejt kapszuláról.


    2007-08-24 10:51 Forrás: Weborvos Erdei Éva"
    előzmény:
    celecoxib (429)
    2007-08-24  20:11
  22. 2007. augusztus 24. 20:11429.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_456208 (1)
    2007-06-19  17:30
  23. Torolt_felhasznalo_740520
    Torolt_felhasznalo_740520
    2007. augusztus 16. 20:03428.
    Kedves semiramis!Köszönöm, hogy kijavitottad helyesirási hibámat.Gondolom azért olvasod a forumot, hogy megtanitsd a különböző témák iránt érdeklődöket a helyesirásra.De mi köze van ennek a lényeghez, vagy az nem is fontos?Talán tul nagy feladat számodra koncentrálni a lényegre.        
    előzmény:
    semiramis (424)
    2007-08-16  18:21
  24. 2007. augusztus 16. 19:13427.

    Köszi az infot.-csak felvetésekkel állunk szemben itt is. sehol ez bizonyiték a dr. úr részéről sem 

    előzmény:
    dorka68 (419)
    2007-08-14  18:04

Címlap

top