Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyás klimaxosoknak?

csőpike
Létrehozva: 2007. Április 25. 19:43
Sziasztok!! 42éves vagyok és kb: 3éve klimaxolok.Minden évben egyszer megjőn a mensesem,és utána mintha elvágták volna.voltam már több nőgyógyásznál is és azt tanácsolták hogy most már törödjek bele legalább elöbb túl leszek rajta.Csak az a baj hogy egyszerüen ilyenkor mindig meghizok,és akármit csinálok nem fogyok semit.Hiába diétázom ,mozgok eleget,biciklizek heti 3-4alkalommal  2-3órákat. Semit nem fogyok sőt nem hogy fogyok hizok.Álltalában reggelire eszem szénhidrátot,és délután már csak könyü kaját,joghurt gyümölcs, vagy valamilyen főzelék.Egyszerüen el vagyok keseredve ha valaki járt márigy vagy tud tanácsot adni kéremsegitsen. Amúgy 178cm.magas,és 80kg,vagyok.tavaly még sikerült lefogynom diéta nélkül akár 6-7kg is ilyenkor tavasszal,de most egyszerüen nem tudok lefogyni.   
  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 20. 22:2953.
    sziasztok!  48 éves vagyok. hat hete volt egy mútétem, kivették a méhemet. volt egy nagy myomám, + állandóan erősen véreztem. eddig is elég jó étvágyam volt,de azóta még a vasszöget is megenném. pár kilót már híztam, de még nem vészes. hőhullámaim nincsenek. nemtudom, ez most klimax?  ha valaki volt már hasonló helyzetben, írhatna nekem pár sort.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. augusztus 18. 21:2652.
    Szia azóta lefogytam mert sokat dolgozom lellenleg 74kg vagyok de centire két ruhaméret jőtt le, de nem fogyoztam csak másodállásom van munka után ami kutyakozmetika és szóval napi 14óra munka és a melóhelyemen is 8ember helyett ketten maradtunk tehát több a munka is,utána meg folytatom otthon a kutyákkal a munkát hát némelyik nem 5kiló és velük azátn lehet kondizni.szóval most telejesen meg vagyok elégedve a súlyommal,de sajna a klimaxos tünetek még meg vannak főleg éjjel jőnnek rám a hőhullámok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_301463 (51)
    2009-07-27  17:48

Címlap

top