Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kiheverni - meddig tart?

anreppa
Létrehozva: 2007. február 24. 17:14

sziasztok!

tanácsot szeretnék kérni tőletek a következő ügyben: kb. tavaly nov. végén szakítottunk véglegesen a barátommal. azt megelőzően 3 hónapig ment a huzavona, hogy vége vagy nem vége. 4 évig jártunk, és már 2 éve az esküvőt tervezgettük, hogy milyen lakásunk lesz, hol és hogy hány gyerekünk lesz és mi lesz a nevük stb. szóval komolynak tűnt a dolog.

De ennek most vége van (a kapcsolatot azóta nem tartjuk és nem is fogjuk), és tapasztalt (nem feltétlenül vén rókalányoktól/rókáktól szeretnék tanácsot kérni, hogy meddig tart az, míg az ember ezen túlvan...? hogy ne legyenek rosszak a hétvégék, mert egyedül érzem magam és ne álmodjak róla heti min. egyszer... próbálok minden estére progit szervezni és sokáig is dolgozom.

ez az összesen elmúlt fél év szerintetek sok? kevés? türelmetlen vagyok netán?

köszi előre is a hozzászólásokat!

 

  1. Torolt_felhasznalo_498949
    Torolt_felhasznalo_498949
    2007. március 5. 20:29101.
    Nehogy azt hidd,hogy belül túllépnek....a legvadabb macsók a legsérülékenyebbek..de a férfiaknál van egy szabály..Bírd ki!..mert különben nem vagy férfi..de belül ők is belehalnak...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_816557 (100)
    2007-03-05  20:26
  2. Torolt_felhasznalo_816557
    Torolt_felhasznalo_816557
    2007. március 5. 20:26100.
    Tudjátok,azért tényleg fura,hogy a pasiknak ilyen gondjuk nem igen van.Keseregnek picit ,és kész.Tullépnek az egészen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. március 5. 20:2399.

    szerintem ha duhos vagy ra, az ugyanugy osszekot benneteket, mint ha szeretned. le kell higgadni. en nem tudok ra haragudni (szamomra is meglepo modon), inkabb nagyon csalodott, megbantott vagyok.

    a taktikam pedig az, hogy EGY BUDOS SZOT nem akarok hallani rola, felole, tole. SEMMIT. ha szakitani akart, akkor zero tolerancia. persze parazom, h osszefutunk a varosban, de elore kigondoltam, h mit mondanek, nehogy meglepi erjen. NEM LATHAT RAJTAM SEMMIT. arra is szamitok, h csajjal latom, nehogy meglepjen. huh... es ha veletlen visszakonyorogne magat, amit nem hiszek, az arcaba nevetek. mert amikor en probaltam, nem kellettem, es majdnem belehaltam. nem kerek meg egy ilyen kapcsolatot, szeretot, baratot, koszonom. ha valaki ezt megteszi velem, az hogy szeret? igy? akkor inkabb legyek egyedul...

    meg annyit a hapsik uj kapcsolatahoz, hogy szerintem hosszu es komoly kapcsolat utan lehet, hogy gyorsan lesz nojuk, de szerintem ez olyan, mint a lanyoknal, hogy igazabol meg nincsenek ra kesz es ritkan jon ossze nekik tartosra (bar biztos van ellenpelda...).

    hajra nekunk!

    előzmény:
    Nicolé (91)
    2007-03-04  22:02
  4. Torolt_felhasznalo_816557
    Torolt_felhasznalo_816557
    2007. március 5. 20:1898.
    nem tudom,hogy lehetne nem érzelmi oldaláról megközeliteni
    előzmény:
    Nicolé (91)
    2007-03-04  22:02
  5. Torolt_felhasznalo_498949
    Torolt_felhasznalo_498949
    2007. március 5. 20:1797.
    Nekem 1 év 7 hónapig tartott..és másfél év kellett a kiheveréséhez.....utána éreztem,hogy már nem akarok meghalni...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2007. március 5. 20:1096.
    jaj, te szegeny, ez nagyon nehez lehet, hogy minden nap latod! ezek szerint kikerulni sem tudod, huh... esetleg munkahelyvaltasra nem gondoltal? neked tenne jobbat szerintem. ha ennyire tonkretesz, h depresszio meg ilyesmi, nehogy buszkesegbol maradj... latod, hogy nem vagy jol tole...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (75)
    2007-03-02  23:12
  7. 2007. március 5. 20:0895.

    "Szóval sokszor én is azt érzem, hogy jaj, ha ezt meg ezt máshogy tettem volna...és akkor? Akkor majd máshol bukik el a dolog. Mert ha már azt érzed hogy másnak kell lenned hogy működjön, az gáz. "

    szerintem is. meg en azt hiszem, nagyon hiszek abban, ha ez most megtortent, es mondjuk nem tortent volna meg most, akkor megtortenik kesobb - ahogy te is mondod, mashol bukik el a dolog es nem lehet kikerulni. akkor talan jobb, h most...

    előzmény:
    rainclouds (72)
    2007-03-02  18:14
  8. 2007. március 5. 20:0694.

    az a vicces benne, hogy mig nem szakitottunk, en nem gondoltam, h valaha ilyen nehezen fogom elengedni. es ennyire megorulok ettol...

    a szex hianyzik vele, de talan az meg jobban, hogy mielott elalszom megfogjam a kezet es ejszaka, ha felebredek, lassam, h ott van es odabujjak hozza... 

    előzmény:
    compasss (69)
    2007-02-28  21:45
  9. 2007. március 5. 17:2993.

    Utálom, hogy amikor véletlenül megtudok vmit a volt pasimról, mindig teljesen letör. Most éppen az új párjával nyaral egy egzotikus szigeten.

    Miért nem jön már valaki, aki elfeledtetné velem őt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2007. március 4. 23:2492.
    van itt vki??

    friss élményeim vannak!!!!!!!!!!!
    legújabb exemmel 2hónapig jártunk együtt,tök jó volt minden,csak!!! kedden szakítottunk mert azt mondta jól érzi velem magát csak még úgy érzni nincs túl az exén akivel 2évig jártak,veszekedtek,szakítottak kibékültek. jó,megbeszéltük szépen. pénteken küldtem neki smst hogy nincs e kedve talizni.volt. jött hozzám,iszogattunk beszélgettünk,szeretkeztünk,aludtunk.szombaton sms,ma semmi. itthon ültem és jött a hetedig érzékem!!!!!ÉREZTEM!!!!!!!!! kocsiba ültem és az ex háza elé mentem!!!!JJÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!Ott van!!!!!!!!!!!!!
    küldtem neki smt,amibe nincs köszönet.pénteken velem ma még az exel!!PFÚÚÚÚÚÚÚÚJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!
    Még jó hogy nem fordítva!!!!!!
    UNDORÍTÓ FÉRGEK A PASIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ő előtte volt egy 3éves kapcsolatom aminek novemberben lett vége,ő meg csak úgy betoppant az életembe,,és!!!!interneten(IWIW) kattintott rám. de minek???????????????????????????????
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    Próbálom viccesen felfogni
    előzmény:
    anreppa (1)
    2007-02-24  17:14
  11. 2007. március 4. 22:0291.

    Az én pasim mindig ilyen volt. Szakított akárkivel, 1 hónapon belül már nője volt. Most is összejött az első jött-mentel. Viszont nem hiszem, hogy a szerelem elmúlik 1 hónap alatt. Én nagyon megbántottam őt, azt hiszem, ez mind a bosszúja. De tudod mit? Próbálja meg, úgysem fog menni, mert olyan nő még egy nem lesz, aki úgy fogja szeretni, mint én.... ha beidegesedek, mindig dühöngök és arra gondolok, hogy majd egyszer jön, hogy szeret és akkor visszaadok Neki mindent kamatostul. Tudod miket csinált meg velem???? Megpróbáltam vele beszélni, hiába hívtam, nem vette fel, nem válaszolt sms-eimre, stb... ez semmi. Írtam Neki, hogy talizzunk Pesten, persze nem válaszolt, hogy nem jön, én meg ott vártam Rá 1 órát, aztán végül rájöttem, hogy semmibe néz.. elmentem a sulijába, ahol teljesen véletlenül akadtam Belé, úgy flangált, mintha mi sem történt volna, miközben tudta, hogy én vhol Rá várok!!!!! Most dühös vagyok Rá, aztán alszom egyet és megint csak arra tudok gondolni, hogy ő kell... hülye vagyok... persze infókat ad az új nőről, csak hogy idegesítsen!!! Hogy féltékeny legyek!!! Megőrülök.... Tudom, hogy Neked is fáj, ezt nem lehet feldolgozni, csak nagyon hosszú idő alatt. egyszer a volt pasim azt mondta, hogy az a baj a nőkkel, hogy mindent az érzelmi oldaláról közelítenek meg. Nem hogy mi is mennénk minden pasival, inkább szenvedünk... hm.... én annál jobban tisztelem, mint hogy 3 évi együttjárás és együttélés után komoly kapcsolatba kezdjek. De győznünk kell...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (90)
    2007-03-04  21:10
  12. Torolt_felhasznalo_557716
    Torolt_felhasznalo_557716
    2007. március 4. 21:1090.
    Szia!

    Látom,nálatok is gyorsan jött az új nő..(
    Hihetetlen,hogy hogyan tudnak a pasik ilyen hamar új kapcsolatba beleugrani..
    Nekem ez annyira fáj,hogy azóta nem tudom megemészteni.
    Aztán meg ha mégsem jön össze az új szerelem, utána ott rinyálnak a vállunkon...
    Ne add fel, baromi nehéz,tuudom.

    Az jó ötlet,hogy kimész Angliába dolgozni.Én is ezt tervezem,de csak rövidebb időre.Persze nem csak az expasim miatt..


    Fel a fejjel!!!
    Sírj sokat , az sokat segít.
    előzmény:
    Nicolé (89)
    2007-03-04  20:47
  13. 2007. március 4. 20:4789.

    Én is szenvedek, mint a kutya, néha azt gondolom, hogy a túlvilág lenne a legjobb megoldás. vagy van még 1 ötletem, kimegyek 3 évre Angliába dolgozni, egy országban nem bírok élni Vele, bármerre megyek, bárhol vagyok, csak Rá gondolok. Az a rohadt görcs minden nap a gyomromban, amikor felébredek. 2 hónapja van nője, mi 3 hónapja szakítottunk. Eleinte azt mondta, hogy már nem szeret, 1 hete közölte, hogy nem tudja, hogy boldog e jelenlegi "szerelmével", sokat gondol rám, várja a leveleim a neten, és össze van zavarodva. A síráson kívül minden másra képtelen vagyok... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (84)
    2007-03-03  14:55
  14. Torolt_felhasznalo_557716
    Torolt_felhasznalo_557716
    2007. március 3. 23:0788.
    Szegénykém!!
    Szinte hihetetlen,hogy vannak ilyen pasik!Basszus?!!!! Elképesztő!
    Jobb is, hogy így történt...képzeld,mi lett volna ha babát vársz tőle és akkor lép le az új nővel!
    Nagyon együttérzek Veled!!

    Nehéz lesz feldolgozni.A netes ismerkedést én is kipróbáltam miután vége lett.Nekem is sikerült néhány kreténnel leveleznem...



    Őszintén drukkolok Neked,hogy rendbe jöjj.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_218073 (87)
    2007-03-03  16:36
  15. Torolt_felhasznalo_218073
    Torolt_felhasznalo_218073
    2007. március 3. 16:3687.
    Mi 6 évig voltunk együtt...4 év együttélés, 3 év jegyesség, aztán egy hónapja bejelentette , h megtalálta élete szerelmét, és azonnal menjek el.Esküvő előtt ne sokkal, semmi előjel nélkül ... még mindig úgy érzem, hogy képtelen vagyok felfogni, hogy ez velem történik és itt állok 27 évesen egyedül... 3 hetet gyakorlatilag végig bőgtem, aztán hullámhegy hullámvölgy, levágattam a hosszú hajam, kutyaharapást szőrivel alapon netes ismerkedés, ahol egy halom kreténnel sikerült levelet váltanom - nagy butaság volt....minden barátnőm férjnél van, én meg itt állok egyedül és gőzöm sincs mit csináljak, hogy túl lépjek ezen végre....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_300713
    Torolt_felhasznalo_300713
    2007. március 3. 15:2986.
    Ez oylan szomorúúúú! :'(
    előzmény:
    anreppa (1)
    2007-02-24  17:14
  17. Torolt_felhasznalo_300713
    Torolt_felhasznalo_300713
    2007. március 3. 15:2485.
    előzmény:
    anreppa (1)
    2007-02-24  17:14
  18. Torolt_felhasznalo_557716
    Torolt_felhasznalo_557716
    2007. március 3. 14:5584.
    Sajnos végig kell szenvedni.
    Én is azt hittem,hogy jobb lesz ha nem látom.
    De nem sikerült.
    Szenvedek mint a kutya...
    Ráadásul amikor vége lett, a barátnője is elhagyta. Alig volt egyedül 3 hetet,máris összejött egy új nővel akit azelőtt nem ismert.Szerelmesek egymásba és az expasim már nála lakik..
    Úgyhogy ennyi.Most lesz egy éves a kapcsolatuk.Tervezgetik a közös jövőt.
    Szerinted én most hogyan érzem magam????

    Ezt csak a legrosszabb álmaimban mertem gondolni, hogy ha kidobja a volt nője, akkor nem engem választ hanem egy teljesen idegen nőt.Mégis bekövetkezett..

    Idegösszeroppanásom van.Nagyon szeretem őt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_654937 (82)
    2007-03-03  10:41
  19. Torolt_felhasznalo_134601
    Torolt_felhasznalo_134601
    2007. március 3. 10:5383.

    Szia Bíborka !

     

    Ne  , sürgősen szerezz be  fiút! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_654937 (82)
    2007-03-03  10:41
  20. Torolt_felhasznalo_654937
    Torolt_felhasznalo_654937
    2007. március 3. 10:4182.

    Szia!

    Én átérzem  a helyzetedet, mert én is beletudnék halni abba, hogy a szeretőmmel szakítottam.

    Egész nap csak ő jár az eszembe, pokolian szenvedek nélküle.

    Bármit csinálok semmi nem köt le.

    Már annyit sírtam utána.

    Valaki adjon tanácsot, hogy lehet ezen túlesni!

          

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (75)
    2007-03-02  23:12
  21. 2007. március 3. 10:2481.

    Szia,

    Kicsit megdöbbentem, mert szinte szóról-szóra ez történt velem is, de nekem csak 2,5 volt a kapcsolat. Nlálunk is volt gyerek- és lakásterv, minden. Aztán nov. végén 3-4 hónap szenvelgés után vége lett.

    Én csak 1 hónapig voltam nagyon a padlón, mert addig hitegetett, hogy talán visszajön. Aztán 1x kinyílt a csipám, és a sok gondolkodás után rájöttem, hogy már soha nem fog, csak jó neki, hogy van vki, akihez - HA NEKI KEDVE VAN - b.mikor fordulhat. Vissza ez nem így volt... Akkor megírtam neki, hogy örökre felejtsen el és ne keressen. Azóta nagyon jól vagyok, újra ÉLEK, megtaláltam magam, csak rettentő düh van bennem iránta. Ezen dolgozom, próbálom rávenni magam, hogy a szépre is emlékezzem. Az eszemmel már megy...  

    Sok sikert és kitartást kívánok, hidd el, menni fog!   

    előzmény:
    anreppa (1)
    2007-02-24  17:14
  22. 2007. március 3. 10:1680.
    Egy kapcsolat utáni (válás, szakítás, özvegyülés, stb...) "gyászév" általában 0-24 hónap az egyéni érzékenységtől, életkortól, erőtől, személyiségtől és a kapcsolat mélységétől függően.
    előzmény:
    anreppa (1)
    2007-02-24  17:14
  23. 2007. március 3. 09:5179.

    Sziasztok!

    Nekem egy 10 éves kapcsolatom volt. Már menyasszonya voltam az illetőnek, és akkor lett vége. Nagyon nehéz volt az első pár hónap. Nem tudtam magammal mit kezdeni. Egyedül voltam a világban. És a legrosszabbak a hétvégék voltak. Aztán jött egy csodaszép nyár, tele barátokkal, programokkal. Persze a felejtés így is nagyon lassan ment.

    A szakítás óta már 5 év telt el, és még sokszor megfordul a fejemben. Nagyon ritkán találkozunk, de akkor mindig valami megfoghatatlan érzés lesz úrrá rajta. Tiszta szívemből szerettem őt.

    Egyszer olvastam, hogy a kapcsolat kiheveréséhez annyi idő kell, mint a kapcsolat fel. Hát én ott tartok. Azt hiszem ez az érzés örökre megmarad a szívemben, és nem lehet kiheverni. Legalábbis én nem tudom. Béna volnék? Vagy inkább vak?

    előzmény:
    anreppa (1)
    2007-02-24  17:14
  24. 2007. március 2. 23:4778.

    Nincs RECEPT! Mindenkinél más és más ez az időtartam. Tudod, van aki egy életen át nem tud kiheverni egy szerelmi csalódást, van aki mint kutya a vizet lerázza magáról és már kommen sie hirtelen egy másik kapcsolatba ugrik. KÖZHELY, DE IGAZ, az idő a legjobb gyógyír mindenre.

    Az biztos, hogy úgy könnyebb elfelejteni valakit, ha az ember nem dolgozik egy munkahelyen vagy egy városban a másikkal, ahol nagyobb az esély hogy összefussanak. (Szem nem lát, szív felejt. - olvastam valahol ezt az idézetet, de ez is igaz.)

    Én azt szoktam mondani, hogy a dolgokat meg kell szenvedni, mert amíg valamilyen szinten nem tudsz túljutni rajta, addig esélyed sincs egy normális, új kapcsolatra. A mínusz állapotból kell eljutnod a 0 állapotra, az origóra. Csak akkor van esélyed egy egészséges lelkű, új kapcsolatra. (A férfiak mindig megérzik a csalódást és a keserűséget a nőben, ha éppen miattuk frusztrált.) És melyik férfi akar egy kesergő, férfigyűlölő nőt?

    Ja, és távolíts el mindent ami rá emlékeztet! Képek, kazetták, a ruhái, levelei, stb. bele egy dobozba. Segít a naplóírás is, hogy kiírd magadból amit gondolsz és érzel. Bocsáss meg magadnak és neki! Ebben a kapcsolatban ennyi volt és kész! Minden kapcsolatból tanulunk valamit, mindegyik egy lépcsőfok egy jobb kialakításához. Persze, csak ha tanulunk az előzőekből. Adj időt magadnak, ezt nem lehet siettetni! Mindenki csak a saját tempójában tud fejlődni. Sok sikert! Gelika

    előzmény:
    anreppa (1)
    2007-02-24  17:14
  25. Torolt_felhasznalo_127385
    Torolt_felhasznalo_127385
    2007. március 2. 23:4077.
    Egy az egyben ugyanazt érzem amit Te. Nálam pont egy éve történt a szkaítás, de nem annyira sikerült még túllépnem. Minden vele kapcsolatos információt kerülök, nem akarok tudni róla semmit. Nem beszélek vele egyáltalán és féléve nem is találkoztunk. Túlélhetetlen.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413990 (48)
    2007-02-27  20:10

Címlap

top