Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit tegyünk 50 év felett

Torolt_felhasznalo_394761
Torolt_felhasznalo_394761
Létrehozva: 2007. január 19. 12:01
Tedd szívedre a kezed ,hogy megteszel mindent hogy boldog legyél jól nézzél ki.Vidám boldog ötven évesek legyenek  és törödjenek többet az alakjukkal, öltözködjenek és nevessenek sokat.Hiszen azt szokták mondani a vidámság ,nevetés fiatalit.Vagy te ,hogy gondolod írd meg a véleményedet várom.    
  1. Torolt_felhasznalo_237092
    Torolt_felhasznalo_237092
    2007. január 25. 10:15151.
      Sziasztok!  Adikam koszi a receptet,nem is gondolkozzam,hogy ma mit eszek..ma zoldseg nap..es a menum karfiol lesz,en is nagyon imadom  mindenformabe megtudom enni,meg nyersen is, A vadasra vissza terve,neked Bobikem igazad van es Andikanknak is..keso este ette,mert mint irtam a tegnapi nap eleg forgalmas volt,es miutan csend lett azutan vacsoraztunk,es Andikanknak azert van igaza,mert sokat ettem   De azert csinaltam a tegnapra,mert hogy hus napom volt.hogy enis tudjak enni,es megis van az eredmenye.Ezutan jobb ha en is kefirt eszek,mekem is van gombam,a nyaron kaptam ott magyarorszagon,finom szeressuk.Most elmentem megyek a boltba,megveszem a karfiolt es ami meg kell hozza,es ebedre meg is csinalom,eparomnak van ebed,ugy hogy csak magamnak kell fozzek. Puszi mindenkinenk.Majd meg jovok.emike
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479169 (150)
    2007-01-25  09:52
  2. Torolt_felhasznalo_479169
    Torolt_felhasznalo_479169
    2007. január 25. 09:52150.
    Szia Andika ! Köszönöm , ezt okvetlenül megcsinálom , biztos fincsi m ár el is kébzeltem . Már nagyon készülök vásárolni , talán szilveszter elött voltam utoljára boltban , az óta csak a Papi vásárolt . Mostmár körül akarok nézni magam is sok zőldséget salátát uborkát paradicsomot , miegymást , köztük lesz a karfiól is , meg ami kell hozzá !
    Andika muszály front ahoz a csokikához !? vagy front nélkül nem esik olyan jól !Emikének a vadas csak éjszakára volt vad ! gondolom ha ebédre ette volna akkor felért volna egy házi nyúllal , de igy éjszakára ! nem is csoda hogy megvadúlt a vadnyúl !!Egyszer nekem is volt egy rettenetes éjszakám , pont azért mert lefekvés elött nagyon bekajáltam , akkor megfogadtam hogy ilyet
    többé nem csinálok ! Az óta csak modjával vacsorázok , a kefir az nem vadúl meg A cukros zsíroskenyér még gyerekkori emlék , finom volt az akkor
    de még mindig szeretem , persze már cukor nélkül ! paprika , paradicsom kiséretében , de még a hagyma is illik hozzá !!!
    Na megint megyek ! bedobok egy hátha feléledek tőle !??
    Nem vagyok túl fitt !! vagy inkább csak lusta !!?? bobe
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_213863 (148)
    2007-01-25  09:34
  3. Torolt_felhasznalo_213863
    Torolt_felhasznalo_213863
    2007. január 25. 09:38149.

    ..ez a gép kiidegel nem küldtem el és elment magától a levél.

    1o dkg.okat fogyok , ha ilyen fokozatosan apadnék pár hónapig elégedett leszek.

    Nekem lesz még karfiolom pár napig, meg gyümi, sajt, joghurt és most megyek mozogni egy órát, este talán jóga majd meglátom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_213863 (148)
    2007-01-25  09:34
  4. Torolt_felhasznalo_213863
    Torolt_felhasznalo_213863
    2007. január 25. 09:34148.

    Jó reggelt Mindenkinek!

    Böbe-mondom.Egy karfiolt megfőztem, jól lecsöpögtettem villával apróra törtem, hozzá 10%os tejföl egy fél pohárnyi egy kis juhtútó, kis sajt..ezzel vegyitettem.Belea tepsibe, karfiolra még szerencsenydió só tetejére sajt.Vpkony lett kb. 2-3 cm-magasságú.A rakott zöldség szintén mehet igy.Cukros kenyeret nem kérek én ilyenre nem emlékszem de a kacsazsíros kenyeret várom.Többet ér mint a zsiros tartósítószeres párizsi.

    Jaj  nehogy már bünnek vegyük ha vadast eszik valaki, vagy talán megette Emi az egész fazékkal?

    Kati jó megfigyelő vagy.Időjárási frontoknál gyakran kivánjuk az édességet én csokikát ettem-de jól esett..alig várom megint, hogy jöjjön a front 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_237092
    Torolt_felhasznalo_237092
    2007. január 25. 09:29147.
     Edes Bobe! na ez igazan jo volt,ezt en igy lehet nem tudtam volna megfogalmazni,akkorat     most mar biztos,hogy  egyenesbe jovok,milyen jo hogy ide jotte reggelibe  emike
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479169 (146)
    2007-01-25  09:18
  6. Torolt_felhasznalo_479169
    Torolt_felhasznalo_479169
    2007. január 25. 09:18146.
    Emike , ugye jól gondoltam , mégis ettél !! Vad dolgokat müvelt a vadas !??
    Hiába ezért a nyúl a felelős , ha jobban futott volna .....!!!????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237092 (144)
    2007-01-25  09:03
  7. Torolt_felhasznalo_479169
    Torolt_felhasznalo_479169
    2007. január 25. 09:13145.
    Kislányok !! mi van már veletek !!?? A hasatokra süt a nap , és rengeteg a dolog !! ÉBRESZTŐŐŐŐŐŐ !!!!!
    Katallin már régen dolgozik szegényem , mi meg egyre lustábbak leszünk !??
    Katám tudom nagyon elfoglalt vagy , de azért nézz be néha , a fejtágító óta nem igen voltál !! Hogy állsz a fogyóval ? nem ám szép csenben lehagysz mindenkit !!
    Emike , szerintem ettél a vadasból , miből gondolom !? Tudod azt mondják hogy mindenki magábol indúl ki !! Hát én ettem volna !!!!Ezért aztán feltételezem hogy Te is ettél ! Vagy nem ???
    Nagyon szépen süt a nap , igaz hogy hideg van , de süt !
    Ágikám írtad hogy Édesapád miskolcra járt dolgozni , merre is laksz pontosabban ? Ugyan is Nyíregyháza után Nyírbogdányban laknak nagyon kedves rokonaim , és a sogorom is évekig miskolcra járt dolgozni !
    Most megint megyek , de figyelek ám !! Gyertek elő !!!
    Pusza mindenkinek bobe.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_157853 (142)
    2007-01-25  06:28
  8. Torolt_felhasznalo_237092
    Torolt_felhasznalo_237092
    2007. január 25. 09:03144.
      Sziasztok! En is szep joreggelt,es szepnapot kivanok mindenkinek     AZejjel nagyon rosszul aludtam,ugy is ebredtem....a VADNYUL..volt az oka  ,ha nem olvastatok el azt a levelet amit az ejjel irtam nem ertitek meg,na de remelhetoleg megprobalom magam rendbe szedni,soha tobbe ilyent nem csinalok az ordog negkisertett     o az oka. Orvendek esdes Bobe,hogy javulsz ,adja isten hogy igy legyen,ma meg csak Katika jart erre ,o biztos mar elment dolgozni.OLVASSATOK EL AZ EJJEL IRT LEVELEM MERT MINDENKINEK IRTAM. Most megyek,mert megakarom inni a  hatha csodat muvel,Puszillak mindnyajatokat emike          Kesobb meg benezek,mert meg mind nem je;entkeztunk  Agi ; Andi:Editke,Kata(de ugy tudom o is dolgozik) na es aztan DADA   puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479169 (143)
    2007-01-25  07:56
  9. Torolt_felhasznalo_479169
    Torolt_felhasznalo_479169
    2007. január 25. 07:56143.
    SZÉP JÓREGGELT KISLÁNYOK !!!!
    Jelentem ma igen ügyessen keltem , majdnem mint egy kis szöcske ugrottam ki az ágyból ( kis túlzással )
    REmélem mindenki jól aludt és pihenten keltetek !!! Rendessen lehült az idő , a hó már nem esik , nem is látszik , ne is legyen mert szegény párom kocsival jár
    dolgozni , mindig féltem nehogy valami legyen .
    NA megvárom még felébredtek , majd jövök !!!
    Puszi mindenkinek ! Szép napot !!!! @
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_157853 (142)
    2007-01-25  06:28
  10. Torolt_felhasznalo_157853
    Torolt_felhasznalo_157853
    2007. január 25. 06:28142.
    Jó reggelt és szép napot! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_237092
    Torolt_felhasznalo_237092
    2007. január 24. 22:11141.
          Sziasztok mindenkinek! Kesore jottem ,mar mindenki elment,de azert en itt vagyok! Minden levelet vegig olvastam,sok finomsagrol irtatok,de ez bun  nekunk akik igy szeretunk sutni-fozni -enni,de fogyi ide fogyi oda azert enni is kell neha,de azt ami finom vagyis amit megszoktunk.Tudjatok melyik zsir a legfinomabb? amikor diszno vagas van ,es ebedre megsutunk egy nagy labos hust (erc labos) es az a zsir ami vissza marad,isteni  igaz a hus is az a legfinomabb,amit akkor legeloszor(meleg) sutunk,soha tobbe olyan nem lesz.tepetyu..voroshagyma,kolbasz,veres,majas.. na tessek,,,,fogyokura Errol ennyit,gondolom ez jo bevezeto volt,mar mint a fogyira.  Katikam a torna gyakorlataidat megertette,es reggeltol kezdem,szerencsere nekem a hajlas meg megy,ugy ahogy nincs tobb helyem ahova tudnek meg irni igy be kell,hogy fejezzem,nekem mindig annyi mondanivalom van ,hogy egy oldal nem eleg,es meg nem is szoltam mindenkihez; Edes Bobe gondolom,hogy jobban vagy.Andikam tolled ezt azt megakarok kerdezni,a fogyval kapcsolatba,irok emailon.Agikam neked is fogok irni de a mai nap olyan forgalmas volt,hogy a vegen azt hittem,mar nem lesz vege,mar areggel ugy kezdodott,ma hete jott,hete  ment,kozbe kellett fozzek,mert aparom nem kell fogyizzon,neki enni kell,volt egy szep nagy vadnyulam,a szomszedom vadasz o lotte,meg a mult heten,be volt pacolva es ma megcsinaltam vadasnak,melleje tesztat foztem,mit gondoltok ettem-e? talajatok ki!!  Jo ejt mindenkinek     emike.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479169 (140)
    2007-01-24  20:12
  12. Torolt_felhasznalo_479169
    Torolt_felhasznalo_479169
    2007. január 24. 20:12140.
    És a jó kis cukros zsiroskenyérre , arra emlékeztek -e még ?
    A szomszédba tényleg finomabb volt , pedig ott volt csak vizes cukroskenyér is .
    Na látom mindenki elvonult , aludjatok jól !! Puszi mindenkinek bobe
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_870423 (139)
    2007-01-24  19:59
  13. Torolt_felhasznalo_870423
    Torolt_felhasznalo_870423
    2007. január 24. 19:59139.
      Szia mindenkinek! annyit beszélünk /irunk/ a finom kajákról hogy tényleg megéhezünk!  a zsiros kenyérről én egyke gyerek vagyok a szomszédokba mindenütt 3-4  volt bizony abba az időbe falun még nem volt felvágott édesapa Miskolcon dolgoztt ő hozott a családnak jó lecsókolbászt virslit parizert ami akkor volt  én elvittem a szomszédba mondván jó cserét csinálok elcseréltem zsiroskenyérért ami meg volt szórva piros paprikával erre édesanya rájött mindig vitt aszomszédba kenyeret meg zsirt  mignem egyszer megismertem a kispiros lábast amibe a zsir volt és többet nem kelett amai napig nem szeretem pedig az gyerekeim igen sokat ettek hagymaszárral.Nem kell szégyelni nagyon sokan szeretik én tudom mert egy ideig 80-100emberrel dolgoztam akiről megse gondoltam volna az hozott és milyen jóizüen tudta enni! az unokám is imádja ha a másik nagyihoz eljut vidékre az ajtóból kérdezi hogy van e zsiroskenyér de itthon már nem kell neki. na jól el nosztalgiáztam. a tornagyakorlatot megértettem csak lehajólni ne kellene mert az nem megy de majd gyakorolom!  sziasztok jó éjszakát mindenkinek   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479169 (138)
    2007-01-24  19:09
  14. Torolt_felhasznalo_479169
    Torolt_felhasznalo_479169
    2007. január 24. 19:09138.
    Szevasztok !! Siettem ahogy tudtam , mégis lekéstem a töpörtyüről !? hagyma legalább maradt ??
    Na mindegy azért a biztonság kedvéért ettem egy fél zsemlét 3 szelet szalámival , megint lekell tólni magam !?? Hiába az ördög nem alszik , mindig résen kell lenni !??
    A tornát kiprobálom amint tudom , azt hiszem parányit még várnom kell !!
    Kébzeljétek !!!! ESIK A HÓ !! Na jól nézünk ki !
    Mindig jobbat várunk , és .... ! Na ebből is látszik , a május még odébb van !
    Andika ennek a rakott karfiolnak írd meg a készítését , ez biztos finom és nem hizlal , karfiolt is lehet kapni dögivel , hát újitsunk néha ! Vagy az ugy jó ill. kész is ahogy előzőleg írtad !?
    Katalin azért az a csoki biztossan nagyon picike volt , na és a vaj és a méz biztos nem is látszott a kenyéren , üressen meg hogyan lehet lenyelni ? kell rá valami amitől csúszik !?
    A munkahelyen vagyunk mi is ugy hogy mindent megeszünk , érdekes ott mindig mindenki éhes ! Volt egy jó sztorim nekem is ! Nagyon szeretem a zsíros kenyeret , sokszor gond hogy mit is vigyünk be reggelire vagy uzsonnára
    gondoltam hogy fizetés után viszek be , mert ugye ott is inkább megnézik hogy ki mit eszik elötte , vagy utánna , hát utánna vittem is zsiroskenyeret paprikával , szépen szalvétábol csak ugy probáltam enni hogy ne látszódjon ki
    egyszer csak oda szól az egyik kolléganöm , bolond vagy te , fizetés után zsiroskenyeret eszel ? hát mondom miért elötte kelett volna ? tegnap szalámit ettem ! Hát egy ilyen reggelivel nem lehet disztingválni ??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_213863 (136)
    2007-01-24  18:01
  15. Torolt_felhasznalo_157853
    Torolt_felhasznalo_157853
    2007. január 24. 18:44137.

    Emike, Bobe, Kata, Ági, DADA (!!!), sziasztok!

    (Bocs, ha kifelejtettem volna valakit!!)

    Muszáj ilyen mindenféle finomságokról írni?! Rám már akkor is rámragad, ha csak olvasom!

    (Ezt ne tessetek kritikának venni, hisz tudom, hogy finomakat főzni öröm, én is szeretek, s az is csudajó, mikor látjuk, hogy jóízűen fal a család...)

    Olyan éhes lettem, ahogy végigolvastam a leveleiteket, hogy az nem emberi , pedig ma amúgy is rosszul viselkedtem, délelőtt volt mézes-vajas kenyér is, csoki is...  Egyszóval borrrzasztó! Biztos a front az oka, meg ez a csúf idő, meg hogy egész nap a munka mellett kotlottam...

    További szép estét mindannyiunknak!     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_213863
    Torolt_felhasznalo_213863
    2007. január 24. 18:01136.

    Terpeszállás mk.kéz nyújtva és a mennyezet felé néz.

    Veszünk egy mély lélegzetet, majd kifújjuk lassan, ahogy a padló fele közelit mk. kezünk, derékból hajolunk természetesen.Megint mély levegőt veszünk felegyenesedünk kéz a mennyezet fele néz és gyorsan oldalirányban csípőig levisszük a kezet..majd kezdjük sz egészet előről.Oldalirányú mozgásnál van légzésszünet.

    Az oldalirányút mozgás olyan mintha repülést imitálnánk a kezünkkel.

    Egyszerü csak nem tudom érthetően elmondani.

    Remekül feltöltődünk energiával.Illene 1o percen át végezni a gyakszikat.

    Nekem idáig mindig akkor sikerült fogynom mikor nem foglalkoztam a fogyival csak ráálltam egy táplálkozási irányvonalra.

    Ma nekem jár egy fekete pont vagy szőrös bunkó nem tudom 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_870423
    Torolt_felhasznalo_870423
    2007. január 24. 17:26135.
       Szia mindenkinek! kaptam iwiw meghivót képzeljétek egész délután azzal tökéletlenkedtem  persze megcsináltam mindent amit kelett! eddig még ma nem bűnöztem persze még hol éjszaka? gyorsan irok mert jönnek a gyerekeim biztosan megérezték az illatokat  ti nem érzitek? pocsék egy idő van lakásba is elég hűvös van persze amikor jó idő volt fűtöttek mint a veszedelem volt is a számla 20000 ft erdekelne az a torna próbáld leirni biztosan sikerül! emike hol vagy?  az a baj a fogyózással hogy először a viz megy ki az emberlányából éa utána kezd a zsir persze az már jó lassan amit nincs türelmünk kivárni rögtön akarunk lefogyni én két alatt 5 kilót leadok most sajnos a dupláját kéne  csak a tornával az a baj hogy a szivem nem birja/FIATAL KOROMBAN VÁLOGATOTT ATLÉTA VOLTAM/itt az eredménye tönkre ment a szivem a lábam az egész gerincoszlopom szóval mindennek meg van az ára!    sokat dumáltam megint!  sziasztok  még ma benézek 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237092 (129)
    2007-01-24  10:46
  18. Torolt_felhasznalo_213863
    Torolt_felhasznalo_213863
    2007. január 24. 16:43134.

    Szia!

    Finom lett igen meg is lepődtem,igyekeztem elég lightosan késziteni félek a rejtett zsíroktól.Te szoktál reggelizni? Régen mindig délutáni evő voltam, aztán áttettem a táplálékom nagy részét délelöttre igy nem éheztem ki estére.Néha én is csak muszájból eszem akkor is fehérjét, nem szeretnék a nemevés mezejére lépni, mert visszajön minden leadott kiló.Muszáj megadni a szervezetnek ami megjár, inkább lassan de zsírból fogyjak.Érdekes, hogy mérlegre sincs szükségem látom a pocakomon, hogy jó irányban haladok-e.

    Megeredt az eső maradok itthon de mocorgok valamit, este meg a gerinctorna majdnem egy órát vesz igényben.Nem könnyű,azért úgy veszem észre, ahogy kevesebb a súlyom könnyebb a kivitelezés.Jó a duci torna is kezdésnek valahol nekm is megvan a kazim.

    Akartam mondani egy gyakorlatot.Nem tudom sikerül-e megértetnem , elképzelhető, hogy nem érdekel senkit.

    Egy 85 éves természetgyógyász orvos mutatta.Ez egy energia gyakorlat, szerinte ha naponta megcsináljuk legaláb 5o szer nem szenvedünk tummoros megbetegedésben.

    Szép is lenne.

    Pusza

    Lányok gyertek van itt egy kis töpörtyűűűűűűűű  lilahagymával bújjatok elő a szagra 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479169 (133)
    2007-01-24  16:00
  19. Torolt_felhasznalo_479169
    Torolt_felhasznalo_479169
    2007. január 24. 16:00133.
    Szia ! Örülök hogy meg vagy ! Az ebéded biztossan finomra sikerült , szivessen beneveznék rá én is ! Ma egy-két villa brassót ettem salátával , és egy narancsot , tökéletessen jól laktam . A saláták nagyon mennek , főleg a paradicsom saláta , de a többit is imádom ! Később majd még egy narancs , este a kefírem , és vége a napnak ! Csodálatossan beérem igy a vacsorával , azelött mindig este jött rám az ehetnék , haragudtam is magamra érte rendessen , de most valahogy nem is kell lebeszélni magam az evésről !
    Úgy érzem hogy jó úton haladok , megigértem magamnak hogy lefogyok , és mivel megígértem igy be is fogom tartani ! A tornárol , tornáztam a Norbi duci tornáját , első nekifutásra megcsináltam , igazábol el sem fáradtam !
    Nagyon jó lenne ha a derekam ezt majd engedné ujra , mert napi 12-órás ülömunkám van , kéne a mozgás , ezt meg itthon meg is tudtam csinálni .
    A sütiket nagyon szeretem én is , főleg a jó krémes habos dolgokat , hát ezt mostanába kissé számüzni kellene , esetleg néha csak egy falatot , a legjobb megoldás az ha nem sütök ! Az evéssel kapcsolatban azt vettem észre hogy ha megkivánok valamit mire elkészül , már igazábol nem is kell ! Érdekes , de ugy hallottam evvel nem vagyok egyedül !
    Úgy látom a lányok mind délutáni sziesztán vannak , biztos ez a front teszi , én is olyan kókadt vagyok !
    Jó hosszúra sikeredett megint ! Puszi ! bobe.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_213863 (132)
    2007-01-24  12:20
  20. Torolt_felhasznalo_213863
    Torolt_felhasznalo_213863
    2007. január 24. 12:20132.

    Sziasztok Mindenkinek!

    Örülök, hogy jobban vagy, remélem helyrejössz és ha apad a súlyod meg megtanulod a tornát lehet bizakodni.Megmondom én érzem kicsit a derekam,nem csodálom már délutánra hatalmas havat mondanak.Tornát még halogatom de feltétlen végigküzdöm magam a gyakorlatokon.-csak ne lenne ennyire nehéz.

    Rakott karfiolt készítek.Hozattam a múlt héten és nagyon izlett.Alig lehetett észrevenni, hogy krfiolból készült annyira apróra volt zúzva a zöldség, majd lerakták juhtúróval és a tetejére kis sajt tejföl.Olyan habos krémes volt az egész mintha valóban sütit ennék.Kíváncsi vagyok a kivitelezésre.

    Érdekes én sosem kívánok meg ételeket, felőlem beszélgethenek a fini húsokról, sütikről-valahogy nem.Gondolom ez sem normális dolog.

    Néha az édességért vagyok oda és a mennyiségekrét is.Utána meg jön az önútálat. lekiismeretfurdalás stb.Frontérzékeny vagyok, nálam folytatódik a depi vlágnapja 

    Körkérdés: Ki milyen fogyit üzött idáig?Mozgással, hogy álltok, lassan mindenki talál magának valót ugye?

    Nagyon bizakodó vagyok és várom  a nem topikolókat is főleg a topiknyitó érdekelne, remélem nem lett szegény beteg hirtelen.

    Ha sikerült a kaja jöhettek kóstolni 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479169 (131)
    2007-01-24  11:41
  21. Torolt_felhasznalo_479169
    Torolt_felhasznalo_479169
    2007. január 24. 11:41131.
    Sziasztok ! Itt vagyok megint
    Ágikám már túl vagyok mindenem , és kébzeljétek már elég jó éjszakám volt .
    Remélem ezek után már meg maradok !!?? Jó kis menüt találtatok ki , a borsólevest én is szeretem , a husiról meg jobb ha nem beszélünk ! legyen bármilyen formában elkészítve mindenhogyan szeretem ! Állati fehérjére meg ugye szükség is van ?? A főzelékeket és a salátákat gyümölcsöket
    mind a kedvenceim közé sorolhatom . A párom sem válogatos , és nagyjábol egyforma az izlésünk , ami különössen jó !
    Most egyenlőre befejezem ! Késöbb jövök ! Vigyázzatok magatokra !!
    Puszi mindenkinek , bobe.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237092 (128)
    2007-01-24  10:26
  22. Torolt_felhasznalo_870423
    Torolt_felhasznalo_870423
    2007. január 24. 10:55130.

       Sziasztok itt vagyok Emike nézd meg a freemalodat !  küldök nektek finom kávét én most ittam mert eddig Emikének irtam sokat! Na mamár tényleg nem eszek semmi hizlalót  mondom de menni kell a boltba csunya pocsék esős idő van  főznöm kell apárom nem fogyózik igaz neki nem is kell  ugy gondoltam valami könnyü borsó levest főzök sok zöldséggel ebből en is ehetek meg csirkemájat/ezt a lányom miatt/ ebböl is ehetek mert én mindent vajjal vagy olivával csinálok. holnap az unokám miatt valami tésztát kell csinálni mert a csütörtök a nagyi napja most még eszek egy kismüzlit reggeli gyanánt  utána irány a bolt meg atöbbi a párom 5-re jön addig böven kész vagyok majd még benézek

            jó napot nektek 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237092 (128)
    2007-01-24  10:26
  23. Torolt_felhasznalo_237092
    Torolt_felhasznalo_237092
    2007. január 24. 10:46129.
      Edes Agikam!  Az elobb kerestelek!! de minden vissza vonva    minden vilagos es ertheto sajna ez az elet, majd bovebben emailen  puszillak emike     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_237092
    Torolt_felhasznalo_237092
    2007. január 24. 10:26128.
      Vissza jottem,mert mindig elfelejtek valamit ,amit fontosnak tartok,na de ez mar megtortenik! Bobe edes! kerdezted,hogy ma mi a menu,hat nekem jo napom van..hust eszek sok zoldseggel,,ez a nap az enyem,mert az kell tudjatok rollam,hogy en semmit se szeretek ugy,mint a ...hust..   hust...hussal    sziasztok az elso levelem nem irtam ala,de most megteszem          emike
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237092 (127)
    2007-01-24  10:19
  25. Torolt_felhasznalo_237092
    Torolt_felhasznalo_237092
    2007. január 24. 10:19127.
      Sziasztok! Szep napot mindenkinek   Ma egy kicsit elkestem,de en kepes vagyok potolni  az elkesett perceket. Remelhetoleg mindenki jol van,   Itt nalunk gyonyoru az ido,a nap hetagra sut,de az este a dunan hallgattam az idojarast..havat,hideget josolnak  -13,csak eppen ez hianyzik,minden megfog fagyni  ,Es te edes Bobe? gondolom mar megkaptad a szuridot ,de gondolj arra hatha fog segiteni. Katallinunkat mar lattam,o mindig koran bekoszon..szep tolle..helyes lany !  ,orulok neked is Editke  jo.hogy jottel! DE hol vannak a tobbiek? Andi...Agi ..Kata..( o biztosan dolgozik) es nem utoso sorba! hol bujkal DADA mar annyit kerestem,hogy  is magam.De vegul,csak elo kerul  Most bucsuzom majd meg jovok      
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479169 (126)
    2007-01-24  09:21

Címlap

top