Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jan.1.Norbi-csa pat toborzó

Torolt_felhasznalo_515552
Torolt_felhasznalo_515552
Létrehozva: 2006. december 28. 08:56
Vagy inkább jan.2.legyen? Teljesen mindegy szerintem. Nem a dátum a meghatározó, hanem amit a fejben eldöntünk. Nagyné Eszti vagyok, 35/170/100. Nincs konkrét célom, (vagy kellene kijelölni valamit?) csak valamennyit leadni ebből az elefántméretből. remélem együtt sikerül. Amit már most megtettem, előszedtem a norbis tornakazit. Sok sikert mindenkinek egy szűkebb (KIZÁRÓLAG RUHAMÉRETBEN ) jövőért!!
  1. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. Április 9. 07:5527751.

    Aric, szurkolok, hogy minél hamarabb összejöjjön a baba. Ne akard görcsösen, bár tudom, ezt könnyű mondani....

    Jajjj, de szeretnék már én is kisbabát!!! Dehát nekem most még más dolgom van/lesz...........

    Sajnálom, de a mai találka nem fog összejönni, pedig az Ikea sokkal inkább útba esne, mint múltkor az Árpád híd.

    Munka után rohanok angol-órára, és mire végzek, gondolom, már késő lenne.

    Szép napot minden erre tévedőnek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200576 (27749)
     
  2. Torolt_felhasznalo_200576
    Torolt_felhasznalo_200576
    2009. Április 8. 20:5827750.
    Ja és amúgy holnap megyek Bpre, az Ikeába, ha esetleg Moncsi, arra tévednél...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27748)
     
  3. Torolt_felhasznalo_200576
    Torolt_felhasznalo_200576
    2009. Április 8. 20:5727749.
    Sziasztok!

    Mindig néztem ki mit ír, csak nem sok volt a hsz, így most nagyon örülök, hogy ennyit írtatok.

    Hát most émvről nem tudok beszámolni, mert mint már írtam a babaprojektbe vágtam. Úgyhogy most nem koncentrálok nagyon másra, Monya, november óta SEMMILYEN gyógyszert nem szedek, illetve januártól c-vitamint, márciustól folsavat. Ezekből napi egyet.

    Én egy kávét iszom naponta, vagy egy kávé és egy tejeskávé.

    DE persze azt sajnos nem tudom, hogy mikor lesz a tervből valóság. Én azt hittem, hogy nekem már "elsőre" sikerülni fog, de amikor kiderült hogy nem,akkor csalódnom kellett. Hát ez van, minden hónap új remény.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27748)
     
  4. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. Április 8. 16:4927748.

    Nem tudom, hogy Vera rakott-e fel képeket. Szerintem szólt volna.

    A címre is jól emlékszel, nemcsak a jelszóra. :D

    Pussszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (27747)
     
  5. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 8. 09:5127747.

    Szia!

    Nekem is van az avontól olyan krémem, lehet el kellene kezdeni használni..

    Jövő héten fog kezdődni a kresz. Nagyon szimpi volt az oktató. Kalocsa mellett laknak anyuék kb. 10 km-re. Még azt is felajánlotta, hogyha nincs buszom majd hazahoz a tanfolyamok után :D A futás elkezdése már nekem is az eszembe jutott. A focipályán nem igazán akarok, ilyenkor jóidőben tele van. De nem messze tőlünk van egy nagy mező, rét féle (itt paskomnak hívják). Szóval ott nem is látnának, meg vannak kitaposott utak. Öcsém is oda szokott menni a haverjával futni. Mondjuk velük nem kéne, mert van hogy 10 km-t is futnak. De már felajánlotta, hogy eljön velem Szóval tervbe van. Pár napja újra tornázom. Érdekes, hogy a Réka napi 20 perc önmagadért részeira szoktam, és már elég jól megy. Ma pedig amit Tőled kaptam, az add önmagadra tornáztam, és nagyon nem ment. Minden bajom volt, 10 perc után abbahagytam. A Tanulság: hogy váltogatva kell, hogy változatos legyen, és ne szokjak hozzá bizonyos gyakorlatokhoz.

    Egyébként tegnap 2en is megdicsértek, hogy milyen jól nézek ki, és hogy mennyit fogytam. Az egyik apu nővére, akit nem csípek, mert kb. 5 éve azt hajtogatja, hogy hogy meghíztam. Na de tegnap :D szóhoz sem jutottam. Dicsért.. Anyu mondta is, hogy jól raktározzam el magamban :D azt mondta, hogy majdnem olyan vékony a derekam, mint rég.. De aztán gyorsan hozzátette, hogy a seggem még nagy, onnan fogyjak, meg a combomról. Mintha ez úgy menne

    Vera rakott fel képeket? A jelszóra emlékszem, de az e-mail címben nem vagyok biztos.. update2007@citromail.hu ?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27746)
     
  6. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. Április 7. 21:3127746.

    Szia Zitus!

    Úgy látszik, ketten maradtunk... Délelőtt írtam egy nagyregényt neked, de biztos sok volt az idő, mert elszállt. Brrrrrrrrrr. Lehet, hogy átszokok a gmail-re, az legalább ment automatikusan.  

    Hulladék fáradt vagyok, úgyhogy csak rövid leszek.

    Narancsbőröm szerencsére nem nagyon van, de véleményem azért igen. :D

    Szerintem már az is sokat segít, ha kevés lisztet és cukrot eszel, sokat vizet iszol, és a sport is rengeteget számít. Én régen vettem egyszer az Avonból azt a lila dobozos krémet, az hatásosnak tűnt, bár lusta vagyok kenegetni magam, úgyhogy még mindig ott van.

    Mostanában inkább infraszaunázok, és még decemberben vettem egy tekercselős bérletet, az pl. nagyon-nagyon jó, mondjuk lehet is annyi pénzért.... pihepuha babapopsi utána a bőröm, főleg az iszapos után. Viszont ide sem járok olyan sűrűn, hogy az igazán jó legyen, de így legalább megvan az illúzió, hogy egy vagyonért cserébe hónapokig tekercselnek. :D

    Tavaly amikor megvettem az izzasztónadrágomat, úgy mentem futni, hogy bekentem előtte magam paprikaolajjal, bár ezt a kenegetést is meguntam. Az izzasztónadrág önmagában is puhította a bőrömet.

    Ami a kaját illeti, reggelente pékárut eszem, általában teljeskiörlésű kenyeret, pirítóst, néha egy-egy cukros péksütit, ma pl. sajtos perecet. Amikor kenyeret eszem, akkor egyszerűen kihagyom a felvágottat, marad a vaj, vagy a sajt, vagy a sajtkrém, ilyesmi. A vegafutáros ebéd isssteni. Az első egy-két napban máshonnan rendeltem, de fogyókúra szempontjából a rántott dolgok, meg a rizs, stb. nem annyira voltak szimpik, és az átlag ebédkiszállítók étlapján csak ilyesmik vannak, vagy olyasmik, amik egyáltalán nem tartoznak a kedvenceim közé. Viszont ez a vegafutár tényleg faja, úgyhogy ezután is fogom nézni az étlapjukat. A vacsora az eleinte necces volt, úgyhogy inkább tényleg leszoktam. Ha meg nagyon éhes vagyok, csinálok egy bögre műanyag-levest, eszem egy kis sajtot (bár émv szempontból ez se nyerő), főzök egy pudingot, vagy ilyesmi. Azért most már nem fogom bánni, hogy letelik a 21 nap, mert egy kis sonkát, virslit, vagy egy kis tojást szívesen ennék...

    Amúgy tök örülök, mert most, hogy elővettem a tavaszi cuccaimat, meg vagyok lepődve, mert ahhoz képest, hogy mostanában semmit nem tettem émv ügyben, a tavalyi ruháim tök kényelmesek. Ez inspirál, hogy komolyan kezdjek neki a dolgoknak, mert júniusra én is 65 akarok lenni.

    Milyen volt a kresz? Megvolt az első óra?

    És mi a helyzet a futással? Otthon nincs valami jó lehetőség, nem szánod rá magad?

    Na, mára ennyi voltam...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (27745)
     
  7. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 7. 09:5127745.

    Sziasztok!

    Látom sehol senki.. Azért lenne egy kérdésem. Ti mit tesztek a narancsbőr ellen? Gondoltam, hamár így lefogytam (és még fogok) jó lenne azt is eltüntetni valahogy. Eddig nem volt ilyen problémám,mert a hízásnál előjött, fogyás közben meg szépen el is tünt. Na de most nem akar...

    Olvastam a neten a rekongem paprikakrémről (ennek zsírégető hatása is van) meg különböző tekercselésekről.. Ja, és a 3-5 napos gyógyteás léböjtkúráról narancsbőr ellen.. Na ez az, amire nem hiszem hogy képes lennék. Vélemény, tapasztalat? Egyébként a gyógyteákra visszatérve, örülök ha néha reggelente le tudok erőltetni egy bögrével. Nemhogy 4l-t...

    Egyébként ma reggel hallottam a tv-ben, hogy a gyümölcsnap nem épp megfelelő méregtelenítés szempontjából a gyümölcscukrok miatt. Helyette zöldséglevet igyünk, meg friss zöldséget együnk. Na erről ennyit, nem mintha sűrűn tartanék gyüminapot, kb. fél évente. Na de a zöldséglevet sem szeretem. És a zöldséget is csak salátaként vagy párolva tudom elképzelni, csak úgy natúr rágcsigálva semmiképp..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 6. 08:0427744.

    Én nem tudom elképzelni az étrendem hús nélkül.. Persze van olyan nap, hogy nem eszem, na de 3 hétig? Mégis, miket eszel? Az ebédet el tudom képzelni, mert én is nézegettem már vega menüket, rendeltem is egyszer, és nem volt rossz. Reggeli? Vacsi? Nem is eszel vacsira semmit?

    Én mióta leszoktam a cigiről (augusztusban lesz 2 éve) nem is kávézom. Nem tudtam elképzelni a kávét cigi nélkül, ugyhogy igy könnyebb volt..

    Szép napot Mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27742)
     
  9. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 6. 07:5827743.

    Jó reggelt!

    Az émv-vel úgy állok, mint kb. Te. Szóval sehogy.. Tegnap méretszkedtem, 72 kg vagyok.. Nekem sem ment le semmi. De ezen nem is csodálkozom, mert nem tettem semmi erőfeszítést.. Torna, mozgás semmi, és a diétám sem olyan szigorú. Magyarán reggelire ettem jópárszor fini ropogós kenyeret, és már 3szor is engedtem a sajtos tészta csábításának. De ennek vége.. Újfent.. Tegnap bevásároltam (zöldségek, diétás joghurt, gyümi), mert itthon nem épp diétásat esznek. Sőt.. tele van a székrény keksszel meg piskóta tallérral. De nem ettem még belőlük.. Felhívtam a figyelmet, hogy ne hagyják elől Szóval 2 napja megint odafigyelek, és elég jól birom. Bár hogy az elmúlt 2 hétben laza voltam, most sokkal jobban kívánom a tiltott dolgokat. De majdcsak átmegy rajtam ez is. A tornát még nem kezdtem el, de tervezem, gyűjtöm hozzá az erőt. A cél augusztus elejére 65 kg volt, de már megelégszeg a 68al is :D

    De ért valami pozitiv is. Tegnap átjött a szomszéd nő,elég rég nem látott már, és kb negyed órán keresztül áradozott, hogy milyen sokat fogytam, és hogy hogyan csináltam, meg hogy milyen jól nézek ki.. Jól esett mit ne mondjak :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413754 (27742)
     
  10. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. Április 5. 17:1727742.

    Én ma kezdtem el gondolkodni, hogy új perspektívát kell kidolgoznom émv terén, mert dettó ugyanott tartok kg-ban, mint a márc. 8-i bejegyzésemkor... mondjuk az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy semmit nem tettem a fogyás érdekében, sőt voltak durva kilengéseim, meg állandó rohanásban vagyok, semmi rendszer az életemben, szóval ahhoz képest még örülhetek is...

    De ez akkor sem lesz így jó, mert így az életben nem megy le ez az uccsó 6 kg.

    Muszáj vmi szigorúságot bevezetnem, mert a mostani módszeremmel minimálisat fogyok, vagy legrosszabb esetben tartom a súlyomat. Tavaly ilyenkor is kb. itt tartottam, és ha ebből a szempontból nézzük, ez nem valami biztató. Idegesít, hogy ezzel a laza/mindent megengedek magamnak módszerrel sosem fogom elérni a célomat. 

    Képzeljétek, több, mint két hete hús-, és koffeinmentes vagyok. Elvileg még szombatig kell kibírnom, aztán újra fogok enni húst, meg iszom kávét.

    Bár, azt hiszem ez a két hét arra (is) jó volt, hogy lássam, jól bírom hús, meg kávé nélkül, úgyhogy ezután kicsit vissza is fogom magam, abból baj nem lehet.

    Hús nélkül amúgy meglepően jól bírom, tök jó vega kajákat rendelek ebédre, úgyhogy ezután is fogom nézni az étlapjukat. Amúgy eddig sem ettem vészesen sok húst, bár eddig a virsli, sonka, vagy tojás ideális gyors vacsora volt, úgyhogy eleinte a vacsorával voltak gondjaim, de aztán megoldottam... leszoktam a vacsorázásról. A kávé az már kicsit neccesebb, de azt is kibírom.

    Amúgy egy tanfolyam miatt vagyok most húsmentes. Elvégeztem a pránanadi I. szintjét. Ennek a része a 21 napos böjt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. Április 5. 16:5527741.

    Helló Zita!

    Sajnálom, hogy leépítettek, annak viszont nagyon örülök, hogy nem sajnálod magad, hanem ügyesen és okosan kitaláltad, hogy hogyan legyen tovább!!!

    Évm-ügyben mi újság, csinálod??? Hol tartasz?

    Jól meghalt a fórum... senkinek semmi mondanivalója?????

    Vera, viccelsz-bolondozol??? Persze, hogy küldj képeket! Jóóóóóóóóó sokat!!!! És mesélj, hogy milyen baba a kiskrapek? És a tesók?? Jól fogadták? És te?? Hogy bírod háromgyerekes anyukaként?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (27739)
     
  12. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 3. 19:4227740.

    Szóval próbálok optimista lenni

    Amúgy meg lesz időm meglátogatni az unokahugom és a 8 hónapos kisfiát. Babázok, meg angolozok.. ez a terv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (27739)
     
  13. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 3. 19:3527739.

    Amúgy meg képzeljétek, megszűnt a munkahelyem. Létszámleépítés volt.. És én is belekerültem.. Szóval ez van. De nem vagyok elkeseredve. 1 hét leforgása alatt kitaláltam, hogy mi is legyen..

    Szóval van egy kis félretett pénzem (és anyu mondta), hogy mielőtt még felélném, menjek haza, és csináljam meg belőle a jogsit. Amit meg majd kapok munkanélkülit (2-3 havit összespórolok), abból visszamegyek fehérvárra..

    szóval, májusig van munkaviszonyom, aztán másfél hónap táppénz, aztán munkanélküli.. nyár végén meg visszamegyek, és összeköltözünk végre a párommal.. bár már ez is csak akkor lesz biztos, hogyha már tényleg.. Ma hazaköltöztem, és hétfőn indul is egy kresz tanfolyam..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_471510 (27738)
     
  14. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. Április 3. 19:0727738.

    Sziasztok!

    Próbáltam írni a múlt héten, de nem adta be

    Először is (és mindenek felett) Vera, nagyon sok gratulációt, boldogságot, egészséget és boldogságot Nektek! :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740137 (27736)
     
  15. Torolt_felhasznalo_200576
    Torolt_felhasznalo_200576
    2009. Április 2. 20:3627737.
    Hajjjaj! Kérünk ám!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740137 (27736)
     
  16. Torolt_felhasznalo_740137
    Torolt_felhasznalo_740137
    2009. március 30. 21:1827736.
    Kértek képeket?   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_167940 (27735)
     
  17. Torolt_felhasznalo_167940
    Torolt_felhasznalo_167940
    2009. március 26. 18:0127735.
    Éreztem én hogy be kell néznem

    Drága Verocs! Nagyon sok örömet és boldogságot kívánok Gerihez!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740137 (27730)
     
  18. Torolt_felhasznalo_708061
    Torolt_felhasznalo_708061
    2009. március 21. 10:5027734.
    Kedves Zsuzsa!

    Téged és a kis üzletecskédet kitiltottam 30 napra. 1 órán át élt a hirdetésed, nem érdemes erőlködni. Ezt a sok badarságot máshol terjeszd.

    Üdvözlettel
    Tihanyi András
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_200576
    Torolt_felhasznalo_200576
    2009. március 16. 19:4527733.
    Jó egészséget kívánok anyukának, apukának, kisbabucinak és testvéreinek!
    Szívből!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200576 (27732)
     
  20. Torolt_felhasznalo_200576
    Torolt_felhasznalo_200576
    2009. március 16. 19:4327732.
    Gratulálok Vera!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740137 (27730)
     
  21. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. március 16. 09:2927731.

    Veráááááááááááám!!!

    Őszintén gratulálok, és tiszta szívből kívánok nektek sok-sok-sok-sok boldogságot, egészséget, örömöt, babaillatot és tejcsit!          

    Úgy látszik, hogy működik a telepátia, mert múlt héten nagyon sokat jártál az eszembe....

    Örülök, hogy most már minden rendben veled, vigyázz azért magadra!

    Nagyon szép nevet választottatok a kiskrapeknek!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_740137 (27730)
     
  22. Torolt_felhasznalo_740137
    Torolt_felhasznalo_740137
    2009. március 15. 19:5227730.
    Családunk legifjabb tagja végül a Gergő nevet kapta.
    Szerdán született, ma jöttünk haza. A szülés gyors volt, de utána a méhem felmondta a szolgálatot, nem húzódott össze, ezért mindig megtelt vérrel, amitől még ugyse tudott összehúzódni. Rengeteg vért vesztettem, végül aztán altatásban kikaparták a méh belsejét és jó erős szurit kaptam a méhnyakba, hogy megemberelje magát. Egy napig feküdtem az intenziven, nyomták belém az infúziókat. Másnap aztán kitettek az osztályra, ahol megkaptam Gergőt. Jó fiú. Eszik meg alszik. És jó nagyokat rottyant.
    A gyerekek közben itthon voltak az apjukkal, akin napról napra szembetűnő jeleit láttam a fáradtságnak. De hősiesen tartotta magát! Jöttek minden délután látogatni, érdekes volt látnom az apuka által összeválogatott ruhákat a gyerekeken. Különösen lányom frizurája nyűgözött le. Szerintem egyszer se fésülködött.
    No, megyek aludni. Holnaptól 3 gyerkőcöt dédelgethetek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200576 (27729)
     
  23. Torolt_felhasznalo_200576
    Torolt_felhasznalo_200576
    2009. március 12. 18:2627729.
    Sziasztok!

    Én is fogytam végre jó sok idő után 1 kg-ot, de ez még kevés. Ez persze azóta történt, mióta nem foglalkozok a fogyással, mert szeretnék anyuka lenni!
    És ezért aktívan teszek is... a párommal.

    Remélem minél előbb sikerül ez a tervünk.


    Nekem ugyan van oriflames ismerősöm, de mi meg túl messze vagyunk, nem?
    Ja és nem reklám, de ha valakinek kell valami a "Farmasi" katalógusból, ami nagyon szuper dekorkozmetikumok terén, csak szóljon! El is küldöm.
    Nem akarom hogy moderáljanak reklámozásért, ezért ha valaki érdeklődik, akkor adok további infókat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154701 (27726)
     
  24. Torolt_felhasznalo_471510
    Torolt_felhasznalo_471510
    2009. március 11. 17:5427728.

    Sziasztok!  

    Törökmániás, miujs a munkával, állásinterjúvalj? Mesélj..

    Monya, gratula a fogyáshoz így szokott lenni, he nem figyel oda az ember, egyből megindul.. Meg persze egy idő után. Én nem tudom, hogy hogy állok vele, mert nem vagyok magamhoz vmi szigorú.. De már nem is zabálok, betartom a kódokat. Egyedül a hétvégék fognak ki rajtam.. Egyébként a héten minden nap tornáztam. Szerintem azért, mer 20-án megyek haza, és akkor majd kiderül, hogy mennyi is az annyi.. Múlt hónapban 72 voltam, és akkor eldöntöttem, hogy mire legközelebb megyek, már 69 leszek.. Na, szerintem ez nem fog összejönni de remélem azért 70-71 lesz Látsuik, hogy itthon volt a párod, jobb kedved van  

    Megcsináltattam a műkörmöt, nagyon tetszik porcelán.. az első nap vége felé nagyon fájt, lüktetett az egész, de aztán elmúlt. Már meg is szoktam.. És elhatároztam, hogy megyek tartós szőrtelenítésre is. Hónalj meg bikinivonal.. Pénteken megyek először, kíváncsi leszek... Majd ha érdekel, beszámolok, hogy milyen és milyen tartós. Állítólag 7 évig hat, mert akkor kezdődik vmi sejtújulás.. Úgy érzem megérdemlem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154701 (27726)
     
  25. Torolt_felhasznalo_413754
    Torolt_felhasznalo_413754
    2009. március 8. 10:3727727.

    Törökmániás, gratula a munkához, holnap pedig ügyes legyél!  

    A munkahelyemen van egy nő, aki oriflamezik, de mivel nem tudom a számát, ez bukó, sajnálom!  

    Képzeljétek, most, hogy nem foglalkozom a fogyás kérdéssel, elkezdtem gyönyörűen fogyni. A napokban jöttem rá, hogy az elmúlt 2 hétben cirka 3 kg-t sikerült fogyni. Úgy, hogy gyakorlatilag semmit nem tettem érte. Sőt! Igaz, hogy keveset eszem, de abban jócskán van csoki, süti, sültkrumpli...

    Még egy kg, és hatossal kezdődik a súlyom, és akkor elmondhatom, hogy ott tartok, mint a balesetem előtt. Jupijupijéééé! Naon örülök, mert a balesetem után rám ugró 4-5 kg iszonyúan zavart, ráadásul bármit csináltam, semmi nem vezetett eredményre. De úgy tűnik, ennek vége, most már jön a jó idő, és azt a maradék 5-6 kg-t pikk-pakk le fogom futni. És így a szülinapomra tényleg olyan csaj leszek, amilyen mindig is szerettem volna lenni. Szép 30. szülinapi ajándék, tőlem-nekem.  

    Ja, és képzeljétek, hogy jártam... A héten bementem a C&A-ba. Az ottani méretezés szerint 40es nadrágot hordok, legalábbis azt hittem... Láttam egy tök jó piros farmert, már régóta szeretnék, volt 40es, úgyhogy gyorsan beleugrottam. És csodák-csodája nagy volt. Áááááááááááá, mondom kizárt, hogy a 38as jó legyen, de mivel volt méret, felpróbáltam. És nemhogy rámjött, de kényelmes is volt, és jól is állt, úgyhogy megvettem. Itthon tovább nézegettem, mondom ezt nem hiszem el, biztos el van méretezve, de nem, akárhogy nézegetem, látványra is kisebb, mint az eddigiek.

    Zitus, sikerült a gödörből kikecmeregni?   Nem tudok segíteni? Írj mail-t ha gondolod!  

    Körmök? Megcsináltattad? Szép lett?

    Én most meggypiros körmökkel virítok. Sajna nekem elég szarok a körmeim, úgyhogy sűrűn van műkörmöm, bár az utóbbi időben hagytam levegőhöz juttatni a sajátjaimat.

    De most megint rakattam, mert Drágám itthon volt    , és ilyenkor az a program, hogy tetőtől-kislábujjig végigcirógatom egyszer-százszor-milliószor, ehhez viszont kell a jó köröm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_154701 (27726)
     

Címlap

top