Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Aranyér kenőcs

Torolt_felhasznalo_486301
Torolt_felhasznalo_486301
Létrehozva: 2006. december 26. 07:19

Sziasztok!

Szerintetek melyik a legjobb aranyérkenőcs?

Kinek melyik vált be!

Már 3 napja szenvedek vele,  holnap veszek a gyógyszertárba, csak még nem tudom melyiket vegyem!

Segítsetek!

Köszi!

  1. 2007. január 3. 13:1728.

     Sziasztok!

     Sajnos én is ezzel a problémával küszködöm . Nekem a szülés után jött elő. Akkor Reparon kenőcsöt használtam,de most 8 év után ismét előjött . Mondhatni kűlső aranyér ami egy meghasadt borsónak neveznék néha vérzik is egy kicsit majd hetekig semmi,majd ismét .Szóval akkor kezdtem használni a Speri kenőcsöt és Detralex tablettát. Most nyugi van  .Fájni nem fájt sohasem csak egy nagyon kellemetlen dolog ez az egész.Még akinek fáj az pedig szörnyű.   És még annyit ,hogy minden nagydolog után meg kellene mosni és kenni állandóan . Remélem tudtam segíteni.Mindenkinek jobbulást!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_187918
    Torolt_felhasznalo_187918
    2007. január 1. 15:1027.

    Sziasztok

    nekem az lenne a kérdésem, hogy a külső csomó vagy duzzanat(vagy mit tudomén mi az arra melyik a legjobb kenőcs

    és ez a jelenség mennyi idő alatt múlik el

    köszönöm előre is a hozzászólásotokat

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top