Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Táborlakók kerestetnek

tindi13
Létrehozva: 2003. június 11. 06:59
Paraméterek: minden olyan jövendő vagy már kismamát várunk, aki velünk együtt izgulja végig az elkövetkezendő hónapokat. Szurkolunk azoknak akiknek még nem sikerült, és szorítunk azoknak akiknek már igen, de előéletük (vetélés :o( vagy egyebek folytán kicsit jobban izgulnak a többieknél. És persze mindenki mást, aki csatlakozni akar egy igazán vidám csapathoz :o)
Köszöntünk minden régi és új táborlakót!
  1. 2007. Április 8. 11:1396851.
      Kellemes Húsvétolást kívánunk mindenkinek!  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. Április 2. 18:1396850.

    kis csúszással Gratulálunk Eszteréknek Marcikához!

    Neked is Katinka Tímikéhez! nagyon aranyos kislány  . olyan picike az én kéthónapos nagylányomhoz képest  

    Levikének sem könnyű, kell egy kis idő míg megszokja az új helyzetet, nálunk is talán most kezd érni be a dolog, kezdetben azért nehezebben vette Nóri is az új jövevényt.

    jó érezni a boldogságot a szavaidból 

     

    Csinikém, a lányok meg...imádom a képeidet, bombázzál csak tudod minél többel bennünket 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. Április 2. 10:5896849.
    Sziasztok!

    Már szerdán jöttem volna... ha az nlc is úgy akarja!

    Szóval, márc. 23-án 16:20 perckor megszületett az én EGÉSZSÉGES, kicsi lányom röpke 20 perc fájdalom után ez állt 7 db fájásból és 3 db nyomásból

    Levi furán reagál, leginkább nem fogad szót, vagy elengedi a füle mellett, ha rászólok, kérek tőle valamit. Ettől pedig néha elszakad a cérna...

    Timi ügyesen szopizik szinte az első perctől, nagyon édes kislány.
    Imádom a két gyerekemet

    Remélem Ti is jól vagytok!

    Katinka
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (96848)
    2007-03-26  14:51
  4. Torolt_felhasznalo_645033
    Torolt_felhasznalo_645033
    2007. március 26. 14:5196848.

    Sziasztok!!!

     

    Önző módon pár kép a csajokrol.

    És nagy-nagy gratula a firss kétgyermekeseknek!!!:-)))

    Éjen Marci és Eszter Timea is a két kisteso:-)

    Katinka majd gyere ha tudsz, mesélj!!!! Várunk:-))) Képet is kérünk!!!

    Köszi Buzaszem az infot!!!

    Mi jól, leszámitva, hogy a kisebbik lányom kocsiundorban szenved, amitől megőrülök, ugyhogy ha szobafogságra itélnének, a világ legjobb gyereke lenne, de igy...., nagyon nehéz vele, mert lent ordit, amikor Majával meg játszani lenne jó.

    Éjjelek elfogadhatok, Maja végig, K. egyszer kel hajnalban, bár lehet kár volt leirnom. Maja elég szófogadó, lehet, hogy ezt is kár volt, de jó vele lenni és a kicsi is a szabadégmentes órákban kedves, mosolygos, bár az evést nem viszi tulzásba, de remélem éhen nem fog halni:-))

    Csók midenkinek, aki él és tud azért jelentkezzen időnként, a régi szép idők miatt is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2007. március 20. 14:4096847.

    Családunk ma 13.05kor Márton nevű kisfiúval bővővült 3850g és 52cm

    Ezt az smst Esztertől kaptam akinek Blanka kislánya mellé megszületett a kisöccse március 17én.

     

    előzmény:
    H_Katinka (96846)
    2007-03-18  20:41
  6. 2007. március 18. 20:4196846.
    Sziasztok!

    Még mindig egyben... ez a doki mit magyarázott nekem múlt szerdán, hogy akár már múlt hétvégén szülhetek, de a héten biztos???
    Az előbb ráadásul Levinek 38 fokos láza volt, gőzöm sincs, hogy mitől!

    A Babázzunk/Gólya topicban biztos, hogy megtaláljátok majd a hírt, ott nem vagyunk csak páran és nem is pörög túlságosan az oldal, sokat nem kell visszaolvasnotok.
    A 2007. áprilisi babások topicjában is biztos, hogy írnak majd rólunk, de ott elég sokan vagyunk.

    Katinka + Timi 38+2
    előzmény:
    tindi13 (96845)
    2007-03-18  13:32
  7. 2007. március 18. 13:3296845.

    szia,

    na most már igazán nem sok van hátra!

    egyre izgalmasabb időszak, jó lesz már ha megszületik Timike, új időszámítás kezdődik.

    de majd beírod ide is ugye? vagy jársz másik fórumra ahol egyből tudni fogják? mert akkor néha átkukkantunk oda

    drukkolok hogy minden simán és gyorsan menjen.

     

    előzmény:
    H_Katinka (96844)
    2007-03-12  13:37
  8. 2007. március 12. 13:3796844.
    Sziasztok!

    Továbbra is 2in1 vagyok...

    Örökké éhesen és álmosan tengetem napjaimat. A jó időnek köszönhetően néha férjemmel hármasban kimozdulunk, egyedül már nem merek nekivágni Levivel.

    Remélem mindenki jól van!

    Katinka + Timi 37+3
    előzmény:
    tindi13 (96843)
    2007-03-08  16:38
  9. 2007. március 8. 16:3896843.

    nem volt gépem, csak gyors bekkuk, látom már lehet is drukkolni neked Katinka!

    Nagyon izgalmasan hangzik! hamarosan kezedben lehet a kiscsaj! a 2 ujjnyi szuper, Réka aznap született meg mikor reggel ennyi volt, aztán délben már meg is érkezett, szóval gyorsan intézzétek az ügyeket, lehet nem várja meg a szombatot sem! drukk nektek hogy sima ügy legyen  , aztán majd valami értesítést várunk ide rólatok.

    cumi: nálunk Nóri nagy cumis, Rékának csak ritkán adok, de egyből igyexik lenyúlni tőle. én nem csinálok belőle nagy ügyet, már rég leszoktam a sterilizálásról is, csak megmosom. de tényleg ritkán kap Réka, nem napi szinten.

     

    Csinikém, jöhet még a szobrokról meg a környékről kép! hát, hogy a nyáron megyünk e? jó kérdés. jó lenne, elmaradt a múltkori pisztrángozásunk is, szóval meglátjuk mennyire leszünk nyáron mobilok, a csajokkal hogy bírkózunk, nem tartom lehetettlennek hogy járunk arra .

    programok alakulnak, jó volt az uszi is, csak elég nagy tortúra volt így. meglátjuk, lehet Réka anyóséknál marad adddig, az utcán vagy az udvarukon is tudják tojtatni.

    amúgy elég változóan. jó hogy itt a tavasz, ha egész nap a csajokkal egyedül vagyok, rendesen leamortizál. idegileg is, meg fizikailag is. Nóri előszeretettel borzolja az idegeimet, bármire mondom hogy nem, azonnal megteszi még 20x .

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2007. március 8. 14:2896842.
    Sziasztok!

    Tegnap voltam az első CTG-n. A doki utána megvizsgált és közben közölte, hogy a kiírt dátumot biztos nem várjuk meg (márc.31.). Kérdeztem, hogy mennyi? Mondja, hogy 1-majdnem 2 ujjnyi. Szóval a fele már megvan
    Aztán kérdeztem, hogy mit jósol... erre mondta, hogy szombaton ügyel
    De ha bármi van, siessek a kórházba, mert ha nem ügyel, neki is be kell még érnie (ez kb. 15-20 perc). Szóval nem számítok elhúzódó szülésre ezek alapján

    Ráadásul ezt a 2 ujjnyit mikor és hogy csináltam? Mert jóslófájásom nincs!

    Most már tényleg mindennel elkészültem. Még ma megyünk ügyeket intézni, hogy semmi ne maradjon későbbre, picivel már nehezebb lesz!

    Férjem tiszta para, hogy neki vasárnap éjjel még mindenképpen mennie kéne dolgozni a másodállásba, mert elhappolják előle a munkát, ha sokat kihagy. Köszi
    Egyelőre nincs semmi fájásom, de a hasam már ment lejjebb. Úgyhogy izgi-izgi.

    Katinka + Timi 36+6
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (96841)
    2007-03-08  14:18
  11. Torolt_felhasznalo_645033
    Torolt_felhasznalo_645033
    2007. március 8. 14:1896841.

    Jól hangzanak a programok Tindikém:-), megy ez majd, csak lassacskán szokni kell mindannyiunknak, azt hiszem a kicsinek a legkönnyebb, mert bele születik:-)

    Van egy barátnöm, 3 fia van, nagyon imdánivalo a csaj, szóval amikor neki panszakodok, hogy ugye semmi nem jó:-), mert a nagy igy, a kicsi meg ugy...., ő mondta, hogy arra gondoljak a nagyot még csak ketten szerettük a kicsit meg már hárman, még ha lesz is biztos haddelhadd közöttük, de fogják szeretni egymást.

    A szobrok a választásoknak köszönhetőek:-), imádom a 4.évet, mert sokminden megujul a törekvő önkormányzatnak köszönhetően. Szóval lett egy un. Szinva teraszunk a belvárosban,, vizesés, meg lépcsös tér, szép nagyon és ott áll ez a szoborcsoport, már rég kinéztem és várom a nyarat, hogy Majcit majd nyári ruhába ütethessem rá:-) Ha érdekel, majd többet fotozok ott és elküldöm. Mikor jöttök?:-) Találkozhatunk!! Tudok még szépeket mutatni:-)

    Ez a zoknis ötlet jó nagyon, bár még nem volt gondunk.

    Friss fotokat kérek!!!!!!!!!!!!!:-)

    Katinka, tanácstalan vagyok..., cumi már nálunk nincs napirenden, Majának nem volt, de másé mindig izgatta, de ezen már tul van, csörgök..., hát engem nem zavar ha megfogja, meg lelkesen viszi Kamillának, néha ha nem akarja megfogni is gyömöszkéli a kezébe, az tuti, hogy mindenféle bacival K. találkozik majd hamarabb. Mondjuk az le van tisztázva nálunk, hogy a K. cumiját, ez etető cumi, mert iszik tápszert is nem foghatja meg, nem kaphatja be, de ezt megérti már, hogy azért, hogy tiszta legyen, nehogy beteg legyen a teso, nincs gond belőle. Sőt a teso jó nevelő hatásu is, mert egész jól használja már a kezét hapciknál, köhögésnél, sőt hogy beteg volt, azt is megtanulta, hogy csak a ruhás részeit puszilja Kamillának. Probálta betartani, hogy nem köhögi, prüszköli szembe és csak bizonyos helyeken puszilgatja:-)

    előzmény:
    tindi13 (96839)
    2007-03-03  10:02
  12. 2007. március 3. 15:2896840.
    Sziasztok!

    Csini, nagyon aranyosak a csajok (és ugyanilyen ágynemű huzatunk van ).
    Az, hogy a férjem mit ígért meg és hogy ebből mit tart be, szerintem 2 különböző dolog lesz a végére... mindenesetre legalább beleszuggeráltam a tudatalattijába, hogy egyedül nem fogom bírni!

    Azt mondjuk már most látom, hogy Levi simán elszedi majd Timi játékait... vettünk a kicsinek egy új csörgőt, Levi azóta szinte csak azzal mászkál!!! És a cumizás is nagyon érdekli... ő 1 évesen kiköpte, mondván többé nem kell neki. Na, most gond nélkül bekapta Timiét!!! Ezt pl. nem tudom, hogy kezeljem. Hagyjam rá most, hátha mire megszületik Timi, elhagyja ezt a hülyeségét? Vagy tiltsam? Akkor meg gondolom még jobban fogja érdekelni! Nem tudom, hogy mit tegyek ezzel kapcsolatban. Nálatok volt/van ilyesmi?

    Katinka + Timi 36+1
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (96838)
    2007-03-03  08:42
  13. 2007. március 3. 10:0296839.

    hát én is ezt a csalódás félét érzem magamban, azt hittem lazábban tudom venni a dolgokat, de ketté hasadok én is. most kezdem szervezni, hogy hetente 1-2 alkalommal Rékára vigyázzon anyós, amíg csak Nórival vagyok. mert fordítva van, délelőttönként csak Rékával vagyok, és Nórival Rékával együtt vagyok mindig, ez így nem igazságos  . meg holnaptól ismét megyek én is az usziba, akkor csak Nórival a medencébe, anyós meg sétál addig Rékával az erdőn. az én lelkem is megnyugszik, meg Nórinak is kell gondolom ez a csak ővele.

    igazából Acurát csodálom még, hogy bírja 3 gyerkőccel, még kissebb a különbség mint nálunk...hát irigylem, mintha ő könnyebben venné az akadályt.

    gyönyörűek a képek, a csajok.   Kamillára nem szoktál zoknit adni, hogy ne kalandozzon el a tipegőkbe? én mindig adok rá, így nem veszlik el a cuccokba, nem szakad be a körme...stb. fejő néni tanácsa  

    azok a szobrok szuperek, hol van???Csabi imádni fogja, majd megmutatom neki. ezt hiányoljuk mindig az utcákról, egy kis ötletet, újdonságot 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (96838)
    2007-03-03  08:42
  14. Torolt_felhasznalo_645033
    Torolt_felhasznalo_645033
    2007. március 3. 08:4296838.

    Hát igen, Tindikém, ha menne a lazitás..., pedig Te oroszlán, én meg bak vagyok, de bennem is tul erős a felelősségérzet, meg a feladat koncentrácio..., pedig nem hiszem, hogy a gyerekeknek jót tesz ez...., én perpill kifejezetten szarul, csalodottan önmagamban, most ugy érzem sose lesz energiám többé és nem fogok élvezni semmit, minuszosan fizikailag lelkileg...., tele ambivalenciával, ez az én örök problémám...

    A sün balázs nagyon cuki, mert a sérója miatt mi szörfejnek hivjuk, ugyhogy a  Te elnevezésed sokkal cukibb:-))) Hihetelen mennyi neve van egyébként:-))), a haja nagyon kopik, de mindig jön uj..., nagy fejforgatos, ugyhogy egy csupasz csik van a fején hátul, oldalt tökre kikopva, felül már uj haj, az ment el elöször és van egy sürü rész a tarkoja körül körbe ami meg születése óta sürüsödik... érdekes a hajkoronája:DDD

    Tindi..., én ugy gondolom van amiért könnyebb lesz, de akkor beindul már a rivalizálás, a harc a játékokért és sok lesz a balhé...., nem tudom azt hogyan fogom kezelni, de én azért várom, hogy nagyobb legyen, hogy a napirendjük azonsuljon, lehessen együtt csinálni hárman dolgokat, de az más lesz, ott is lesz mind izgulni...

    Tudod nálunk itt az 1éves Lili, akit Maja nagyon szeret, de attol rosszul van, ha beleszól a játékba elvesz ezt azt....., az se lehet könnyü, amikor a kicsi kuszik-mászik nézni kellene a nagy meg nyaggat, hogy vele foglalkozz..., szerintem hasonlo marad, csak minőségileg fog változni a probléma a rejtély, hogy ki mit bir jobban, nekem jobb a nagy Maja, mert a csecsemőkortol szorongos vagyok, ezért bizom benne, hogy egy nagy Maja és egy nagy Kamilla párosiásban jobban fogok teljesiteni....

    Katinka, jó, hogy igy várod, jó, hogy ez a hozzáállásod, jó, hogy a férjed kiveszi majd a részét és remélem, Te csupa jórol mesélsz majd. Én is élvezném, jobban, mint Majánál ezt a pindukort, de kettő van, dupla figyelem, ugyhogy nem olyan laza igy a helyzet. Én is szivesen elszoptatgatnék, meg sétálgatnék, meg minden, sokkal könnyebb lenne már, mint Majkonál volt, akkor mindenből problémát csináltam, ma már nem, de most nemcsak Kamilla van és ez teljesen más. Legyél laza, az élet ugyis megy, hozza viszi a problémákat, megoldodnak akkor is ha parázunk, akkor is ha nem..., na ezt magamnak irtam, de érted:-)))

    előzmény:
    tindi13 (96837)
    2007-02-27  09:15
  15. 2007. február 27. 09:1596837.

    Csinikém, csajok még mindig és egyre........annyira gyönyörűűűűűek. imádom nézegetni a képeidet, bombázzad ide felfele őket! Kamillának milyen tündéri kis SünBalázs haja van   remélem nem bántódsz meg, egy plüss süninket hívják így, és ilyen a sérója   Maja meg nőci a javából   

     

    egyébként nagyon egyet tudok érteni veled szinte mindenben. férjem szerint az a baj, hgoy túl maximallista vagyok a gyereknevelésben is , annyira akarom hogy mind a kettőnek jó legyen, de nehéz, néha hol egyiket, hol másikat kicsit háttérb e kell tolni a másik miatt...nehezen megy ez nekem is.

    pedig még ne panaszkodjam, most délelőttönként Nóri anyóséknál van, imád szerencsére ott lenni, már Réka születése előtt is így volt, többnyire a suli miatt, így ezt a kettőt nem kötötte össze, ott nagyokat vergődnek, ebéd után vagyok kettőjükkel. hát, őszintén, én is várom már hogy kicsit idősebbek legyünk, az az 1 éves kor utáni időszak olyan megváltásnak tünik nekem is, de majd kiderül hogy tényleg könnyebb lesz e akkor, vagy csak illúzió. szóval én is várom már a jövő nyarat 

    Katinka, hát azért már elég közel van március vége, hipp hopp. és igazából innentől már bármikor megszülethet gond nélkül Timi! Levi nagyon szép kisfiú továbbra is. a hozzáállásodat, meg hogy várod ezt az eleje korszakot csak irigyelni tudom!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2007. február 26. 19:3496836.
    Sziasztok!

    Még bőven 2in1 vagyok... márc. 31. a végdátum. Bár bevallom, szeretnék előbb túllenni rajta.
    Eltűnésem oka az volt, hogy lebetegedtem... hörgőgyulladás + nagyon előjött az asztmám.... rohamom is volt, úgyhogy volt egy érzésem, hogy nem élem túl. De szerencsére már jól vagyok.
    Jövő hétfőn még egy uh a 36. héten, aztán jövő szerdától CTG.

    Tindi, Csini, tündériek a lányok továbbra is. Én kimondottan a babázós/szoptatós részét várom Timivel kapcsolatban. Kaját mi is hozatni fogunk, a többivel meg majd csak megbirkózom valahogy! Lehet, hogy a férjem is megtanul végre mosogatni? Mert ha naponta azt fogom hallani, hogy kupi van a konyhában, akkor összetöröm az összes edényt és nem lesz mivel kupit csinálni! Annyit már megígért, hogy (főleg az első időben) ha Timi alszik majd, foglalkozik Levivel, hogy én is pihenhessek. Na, erre azért kíváncsi leszek! Segítségem nem sok lesz... max. anyám idegesít majd halálra ha jön.

    Rakok fel pár képet.

    Katinka + Timi 35+3
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (96835)
    2007-02-26  14:54
  17. Torolt_felhasznalo_645033
    Torolt_felhasznalo_645033
    2007. február 26. 14:5496835.

    Sziasztok!!!

    Katinka, én semmi elkseritőt nem akarok irni, de ugy, hogy kapkodás az egész nap!!! Alapbol én rossz mérce vagyok, mert én is 1gyerekkel sem boldogultam mindig fényesen, bár azt hiszem sokat edzödtem az elmult lassan 3 évben, meg tanulok is, főleg alázatot, de én szenvedős tipus vagyok, a sokat akar a szarka, de nem birja a farka.... szorongos, drukkolos fazon, hogy minden franko legyen, de maradjon is idő mindenre, ami fizikailag lehetelen, de én ugy látom majd beérik megint, én felpörgetném az időkerekét, és ezt az évet szivesen kihagynám és lenne két nagyobb gyerekem, akikkel midnent megtudok beszélni, mindketten részesei lehetnek az életnek, amikor már nem feltétlenül teljesen két különbözö igényt kell kiszolgálni.....

    Jó lesz ez ugy érzem, csak még messzebb van..., egyrészt jó, mert Maja miatt látoma  végét, másrészt azt is tudom, hogy nem holnap lesz, ugyhogy van bennem félsz...., de azt hiszem megyeget, csak magamrol kell lemondanom egyelőre!!!

    Én perpill ebédet hozok a bölcsiből hétköznaponként, igy a de-i séta, játszotér egyben letudva:-), vmint ami még luxus, hogy heti 1x jön egy néni aki vasal, 1200 ft, de nekem nagy könnyebbség, ugyhogy megéri!!!! A többi meg a gyerekek mellett hol jobban, hol nehezebben megoldva...., néha szenvedek a lemaradástol, néha büszke vagyok a teljesitményemre...., de nagyon fárasztó, nekem persze, vannak, akik sokkal könnyebben boldogulnak, sok mulik a gyerekeken is, nekem Majci nem egy önálló tipus, láb alatt van mindig, ha vmit csinálok, neki is ki kell találnom benne a feladatát.

    Én jobban boldogulok nagyobb gyerekkel, persze Majábol indulok ki, de nekem vele elég könnyü, aztán csak remélem, hogy Kamilla is "nevelhető" lesz a családi szellemre:-) és jó tesok leszenek, bennem ez egy nagy drukk még.

    Én egy csecsemővel bezártság tudatban szenvedek...., Majával meg lehet már mindent csinálni, ami nekem jobban bejön, ugyhogy én várom, hogy muljon az idő, mert édi egy baba, meg minden és végülis Majához sokkal több türelem szükségeltetik, fárasztobb tud lenni, de nekem mégis jobban bejön már ez a kor!! Nagyon kiváncsi vagyok Kamilla milyen lesz és az egész kétgyerekkel hogy alakul később!!!

    Érdekes mindketten vizjegyüek, egy rák és egy skorpio...., remélem megtalálják majd a közös hangot és én is velük!!!

    No néhány foto tőlem is:-)) Tindiének is örülök, ugyhogy csak tegyetek fel Ti is:-))

    Én remélem Katinka még egyben, ha meg nem akkor jó lenne tudni mizujs velük, no meg  kisTimit is megkuksizni. Gyere Katinka!!!!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2007. február 26. 10:1796834.

    köszi Rigui, Csengéről rég láttam.

    Katinka még 2in1 vagy?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_147884
    Torolt_felhasznalo_147884
    2007. február 25. 20:2596833.

    Sziasztok!

     

    Tindi! tündériek a csajok! az ebédhozatás meg jó! én is azt teszem általában, pedig csak 1 gyerekem van.

    Katinka! h vagytok? egyre közelebb a cél! izgalom? pocak?

    előzmény:
    H_Katinka (96831)
    2007-02-16  23:48
  20. 2007. február 17. 07:3996832.

    Katinka, hát az tuti hogy nem sokára más miatt fogsz nyavjogni  

    szülés után mindig rájön az ember, hogy eddig volt a sétagalopp, eztán jön a neheze. csak szülésig hisszük mindig azt, hogy utána könnyebb lesz  túrót. persze, fontos lépés, jó mikor már az ember cuccolhatja a kisbabáját a karjaiban, puszilgathatja a kis selymes haját, bőrét 

    idő, az necces. még a héten itthon volt férjem, így nem panaszkodom, de most jön a neheze, mikor ő már nem lesz itthon. bár jövő héten megjön a tesó babakocsi (kopp kopp kopp), és akkor délelőttöt egy nagy sétával megoldom, és talán csak délután esszük meg egymás idegeit hármasban 

    no meg jövő héttől ismét suli, igaz már csak szemináriumra megyek be, de lassan kezdődik előlről a totál időhiány, ami magamra jutna, meg alvásra, abból kell elvenni a tanulásra.

    a háztartást megoldjuk, ebédet hozatunk, mosni a mosógép mos, csak teregetni, összeszedni ne kéne. mióta 4-en vagyunk folyamatos a dolog. mosogat a mosogató. férjem porszívózik. hát így oldjuk meg ezt a részt. aztán ahogy nő Réka, remélem könnyebb lesz, hamarabb jóllakik, mert most az a sok idő amit a cicin lóg.

    szóval kitartást, lesz ez még nehezebb is 

    előzmény:
    H_Katinka (96831)
    2007-02-16  23:48
  21. 2007. február 16. 23:4896831.
    Tindi, tündériek a gyerkőcök! Hogy van időd a kicsi mellett Nórival foglalkozni és még háztartás is? Csini, neked is szól a kérdés!

    Cunka, megy a drukk, hogy most már beköltözzön az a babó a pocakodba!

    Rólam csak annyit, hogy +8 kilónál tartok... 2 kiló úgy jött rám 1-2 hét alatt, hogy észre sem vettem. Mondjuk már csak 1 méretet tudok állítani a farmeromon és elvileg 4-et lehet összesen. Egyre nehezebb ezzel a dinnyével a hasam helyén, de majd csak vége lesz ennek is
    Akkor meg majd más miatt fogok nyafogni.

    Katinka + Timi 34+0
    előzmény:
    tindi13 (96830)
    2007-02-14  08:22
  22. 2007. február 14. 08:2296830.

    Katinka, azta, nagyon jól nézel ki, Levi meg hatalmas és nagyon szép kisfiú! rettentő sokat nőtt, pedig nem rég tettél fel képeket!

    Cunka édesem, drukkolunk nektek nagyon, remélem ez a ti napotok lesz!!!!!! 

     

    minden kedves ismerősömet, barátomat szerettel köszöntök így Valnetin nap    alkalmából  . puszika

     

    és néhány kép az én kis kincseimről 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_814812
    Torolt_felhasznalo_814812
    2007. február 12. 17:5996829.

    Szia Katinka, de rég beszéltünk?Hogy vagytok??

    Most néztem meg a képeket és el vagyok ájulva mekkora pocid van))Nagyon csini kismama vagy gratulálokA kisfiad Levi is mekkora fiúcska lett atyaég hogy,megy az idő!!Nem soká te is a kétgyermekes anyukák táborát erősited majdMikorra vagy kiírva??

    Sajnos én még mindig ugyan ott tartok sehol!!

    Inszemen próbálkozunk egy babókát össze hozni de nem nagy sikerrel jártam iddáigTalán majd most mivel ez egy Valentinapi hónap ez a szerelmesek hónapja)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2007. február 12. 13:5496828.
    Sziasztok!

    Csak bekukkantottam, hogy mi van veletek.

    Mi jól vagyunk továbbra is

    Katinka + Timi 33+3
    előzmény:
    tindi13 (96827)
    2007-02-09  10:27
  25. 2007. február 9. 10:2796827.

    Majácskától már szebb a napom 

    nagyon klassz, de ezen tartania kell magát rendesen , ugye?  ez tényleg nem Nórinak való még. talán az ülős.

    szétnézek testvérkocsi ügyben még 

    köszi Csinikém, puszika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (96826)
    2007-02-08  17:41

Címlap

top