Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Táborlakók kerestetnek

tindi13
Létrehozva: 2003. június 11. 06:59
Paraméterek: minden olyan jövendő vagy már kismamát várunk, aki velünk együtt izgulja végig az elkövetkezendő hónapokat. Szurkolunk azoknak akiknek még nem sikerült, és szorítunk azoknak akiknek már igen, de előéletük (vetélés :o( vagy egyebek folytán kicsit jobban izgulnak a többieknél. És persze mindenki mást, aki csatlakozni akar egy igazán vidám csapathoz :o)
Köszöntünk minden régi és új táborlakót!
  1. Torolt_felhasznalo_611094
    Torolt_felhasznalo_611094
    2006. november 23. 20:5196776.
    Csinikem, gratulalok! GYonyoruek a kepek, a pici gyonyoru, es Maja igazi szepseg lett!! Regen lattam rola kepet - azokon meg kisgyerekes volt, most meg igazi, komoly leanyka! Es milyen rajongassal nezi a tesot! Olyan boldog vagyok, hogy Mirama es a tobbiketgyermekes utan te is tesos kepekkel orvendeztetsz meg minket!!

    Katinka, orulok, hogy minden rendben Veletek. Tudtam, hogy igy lesz!! Es orulok annak is, hogy mar nem aggodsz! Szepek a nevek! Es hurra, hogy Levi eljatszik egyedul - vegre lesz egy kis idod magadra is.

    Rigui, majd szamolj be, milyen volt a vizibalett Csenge-fele verzioja!! Kepekkel!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_147884
    Torolt_felhasznalo_147884
    2006. november 23. 20:3696775.

    Sziasztok!

    Csini! nagyon helyesek a lányok! Csengének a vízibalett jön be, állandóan meg kell mutatnom neki. most mnetek fürdeni, h megmutassa apának, h h tud ő is vízibalettozni.

    Gratula a kicsihez, bagyon-nagyon szép. a hasfájást sajnálom....

     

    Katinka! már 21.hét? gratulálok! szuper, h minden rendben. Levinek boldog szülinapot így utólag is. .-) klassz az autója. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (96772)
    2006-11-23  11:24
  3. 2006. november 23. 19:5896774.
    Szia Csinikém!

    Hatalmas gratula ehhez az újabb szépséghez! Levinek már most tetszik , ahogy meglátta a képet, idejött és mondta, hogy pici baba. Mondtam, hogy Kamillának hívják, erre próbálta ismételni a nevét.
    Szülinapi köszöntést köszönjük! A vasárnapi babazsúr nagyon jól sikerült. Fincsi volt a torta és azóta is elvan az új játékokkal. Ez nagy szó, soha nem játszott egyedül Levi, egészen mostanáig. Van, hogy fél órára is elvonul.

    Most követeli, hogy megint mutassam meg a képeket: pici baba még!

    Tök jól vagyok, leszámítva, hogy emelkedőn és lépcsőn való menetel után fújtatok, mint egy felbőszült bika! Pocak szépen növöget, fokozatosan nyugszom meg minden egyes vizsgálat után.
    Hétfőn genetikai uh-n és magzatszívuh-n is voltam a SOTE-n. Megint mindent rendben találtak. Olyannyira, hogy már csak egyszer kell mennem hozzájuk, utána elég lesz a saját dokimhoz járni.
    Viszont a Kisasszony nevét még nem tudjuk. Versenyben van a Dorottya és a Tímea is, de nem tudjuk, hogy tovább bővül-e a lista más nevekkel. Férjemnek kéne rászánni magát és átnézni az utónévlistát.

    Katinka 21+6

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_645033 (96773)
    2006-11-23  11:33
  4. Torolt_felhasznalo_645033
    Torolt_felhasznalo_645033
    2006. november 23. 11:3396773.

    Katinka, most olvasom... Isten éltesse utolag Levit!!

    Majdnem Kamillával egy napon ünnepelnek, leszámitva a 2 évet:-)

    Neked is továbbra is minden jót, örülök, hogy egyben, egészségesen:-))) Neve van már a tesonak? Jól birod?

    A várakozoknak, kitartást, még nekem is hihetetlen, hogy már 2 gyerekem van, pedig sikerült és nagyon rosszul állt a szénám még pár éve!!! Most mondták a kórházban, hogy szakmai berkekben azt tartják, hogy amig a nőnek van méhe, addig reménye a gyerekáldásra.  A türelem nagyon nehéz......., de hinni kell benne nagyon és nincs lehetetlen!!!

    Maja és Kamilla rá az élő példa!!! Örülök, hogy saját példákat emlithetek!!!!!!!!

    előzmény:
    H_Katinka (96768)
    2006-11-15  17:42
  5. Torolt_felhasznalo_645033
    Torolt_felhasznalo_645033
    2006. november 23. 11:2496772.

    Sziasztok!!!!!!!!!

    Rég irtam...., megkönnyebbülve jelenthetem be, hogy 2gyerekes anyu lettem.

    Nov 16. 10 óra 34 perc, Kamilla, 3 kg és 49 cm, császármetszés.

    Különösen jól vagyunk, leszámitva a hasfájást, de perpill ugy néz ki megy a szoptatás, ami nagy szó, és még nem merem elkiabálni!!!!!!!!!!!

    Maja örül, hangos és segitőkész.

    Azt hiszem, már bocsi, de ez az az állapot, amit közhelyesen "fingani sincs időm"-nek hivnak, de mégis jobb, mint Maja után, azt hiszem jó lenne első gyereket várni, nevelni,szeretni, a kétgyerekesek tudásával, érzésvilágával. Sokkal jobb, pedig sokkal fárasztobb is......, tele vagyok kételyekkel hogy lesz majd, de mégis boldogan:-)))

    Ráadásul beleférek a régi gatyoimba is, ez sem ross érzés!!!

    pár foto

    és sok puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2006. november 17. 21:1996771.

    Boldog szülinapot Levinek! Mekkora kukásautó, te jó ég!  

    Már félidös vagy? Hogy megy az idö! Mi lesz a kiscsaj neve? Csak 1 kilót híztál? Nem semmi! Ügyi vagy!  

    előzmény:
    H_Katinka (96770)
    2006-11-17  14:08
  7. 2006. november 17. 14:0896770.
    Köszi, jól vagyok, kilók számát tekintve hihetetlen, hogy már félidőnél járok. Eddig +1 kg.

    Levit mi szerdán köszöntöttük, torta és babazsúr vasárnap lesz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_611094 (96769)
    2006-11-16  20:00
  8. Torolt_felhasznalo_611094
    Torolt_felhasznalo_611094
    2006. november 16. 20:0096769.
    Sok boldog szuletesnapot kivanok Levinek!!
    Jo lehet a kukasauto. Kerunk kepet a szulinaposrol!

    Koszonom a kerdest, mi jol vagyunk. Berendezkedtunk itt, Athenban, egesz jol erezzuk magunkat. Van sok bosszanto hulyeseg, nehez elviselni pl. a gorogok autovezetesi stilusat, meg hogy ugy parkolnak, hogy nem lehet babakocsival kozlekedni - ez Anglia utan nagy kultursokk. Meg ugy egyaltalan, neha irto bunkok tudnak lenni. De ugyanolyan gyakran nagyon kedvesek is. Almat mjdnem mindenki megcsodalja, feherszoke haja miatt. Az ido szep, a kornyek is kellemes, a zoldsegek-gyumolcsok csodasak - a kertunkben is no narancs! Es az tetszik, hogy ezek a gorogok hogy tudnak elni... A kavezo-vilag nagyon vonzo, imadom elnezni, ahogy a bajuszos oreg bacsik orakig politizalnak a kerthelyisegekben, olykor bekesen, maskor szenvedellyel.

    Latom, tulvagy a felidon!! Annyira jo! Nagy a pocakod? Jol erzed magad?

    Az uj forumozok hol vannak?
    előzmény:
    H_Katinka (96768)
    2006-11-15  17:42
  9. 2006. november 15. 17:4296768.
    Sziasztok!

    Kicsi fiam ma 2 éves! Kukásautót kapott, mert meg van érte őrülve. Reggel óta el sem engedi

    Plumtree, köszi a bíztatást! Ti jól vagytok?

    Katinka 20+5
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_611094 (96767)
    2006-11-15  17:17
  10. Torolt_felhasznalo_611094
    Torolt_felhasznalo_611094
    2006. november 15. 17:1796767.

    Sziasztok!

    Szotyka, sajnalom, ami Veled tortent, es mint regi Taborlako, megertem, mit erezhetsz.   !! Nagyon drukkolok, hogy ket honap mulva pozitiv legyen a teszted, majd konnyu terhesseged es egeszseges babad legyen!

    Katinka, eljen a kiscsaj!! Ne aggodj, semmi baj nem lesz! Nagyon nehez lehet a kerdesekre valaszolni, foleg, ha tavoli ismerosrol van szo - de egyetertek, jo ezeket inkabb kibeszelni, nem titkolni, elzarni az agy hatso reszeibe. Mindjart felido!!

    En Athenbol irok, ugy tunik, vegre van internetunk itthon...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_190828 (96766)
    2006-11-15  12:45
  11. Torolt_felhasznalo_190828
    Torolt_felhasznalo_190828
    2006. november 15. 12:4596766.

    Sziasztok!

    Ma voltam orvosnál, kontrollon a műtét óta és azt mondja, minden rendben van, a szövettanom is. Sajnos még két menzit meg kell várnunk, míg újra próbálkozhatunk. Olyan rossz védekezni, miközben KISBABÁT SZERETNÉNK!!  

    Furcsa lesz, majd biztosan jobban fogok izgulni, hogy teherbeessek és rendben is legyen minden. Az előzőnél csakúgy elhagytuk a védekezést és azt mondtuk, lesz, ami lesz, majd örültünk. De most más lesz. Tudom, nem szabad görcsölni, és igyekszem majd jól felfogni.  

    előzmény:
    tindi13 (96765)
    2006-11-08  10:27
  12. 2006. november 8. 10:2796765.

    Szotyka, az jó ha így tudtál róla beszélni, nekem eleinte nem ment! remélem már jobban vagy minden téren!

     

    Katinka, sajnálom a csalódásod :-(

    annak azért örülök ha néha jelentkezel, mert jó tudni hogy mi van veletek!

    a legfontosabb hogy jól vagytok, egészségesek vagytok, és hamarosan lesz egy gyönyörű kislányotok is, csodálatos összeállítás! 

    előzmény:
    H_Katinka (96764)
    2006-11-04  13:00
  13. 2006. november 4. 13:0096764.
    Sziasztok!

    Régen nem voltam. Először is csalódtam itt a neten valamivel kapcsolatban, el is határoztam, hogy többé nem jövök, aztán elromlott a gépünk. De azért kíváncsi vagyok, hogy kivel mi van. Már akik maradtak a régiek közül...

    Már 19 hetes kismama vagyok, a babával minden rendben és hétfőn megint azt mondták, hogy kislány lesz. Szóval a kritikus 18-20 hét környékén járok, de a múltkori úgy tűnik, hogy nem ismétlődik.

    Levivel voltunk köldöksérv-kontrollon. Van neki ugyan egy kis sérve, de most nem kell műteni, mert sokat erősödött a hasfala. 1 év múlva kontroll.

    Üdv az újaknak! Sajnos hozzánk nem azért csatlakoznak a tagok, mert jó történt velük. Szóval Szotyka, Gumicukor sajnálom a baba elvesztését.
    Arra a kérdésre, hogy mikor már lesz gyerek, szerintem az a legjobb válasz, hogy majd ha eljön az ideje!
    Nekem a múltkor az volt az egyik legrosszabb a baba elvesztésével kapcsolatban, hogy azért egy 18 hetes terhesség már látszik, pláne nálam. Szóval jöttek a kérdések még 1-2 hónappal később is, hogy hogyhogy nem nő a hasam? Az ilyenek kiborítottak. Mivel tudták többen is, hogy mi a helyzet nálunk, nekem jobban esett, hogy kibeszélhettem magamból a történteket. Na nem avattam be mindenkit a legmélyremenőbb részletekbe, de volt olyan is, akit igen. Jó tipp, ne akarjátok kitörölni, ami történt. Ha nem próbáljátok meg feldolgozni, sokkal tovább lesz ott minden gondolatotokban. Nekem az segített, hogy a javasolt 3 hónap várakozás helyett 1,5 hónap után már beköltözött a mostani pocaklakó babánk.

    Chris! Ákos hatalmas és nagyon ügyes, hogy már feláll. Levi is pont ennyi idős volt, mikor sikerült neki!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_190828 (96752)
    2006-10-24  20:21
  14. Torolt_felhasznalo_190828
    Torolt_felhasznalo_190828
    2006. november 1. 14:5396763.

    Köszi Tindi a választ! Én elmondtam a barátnőimnek mind, főleg azért, mert nők vagyunk és ők sem szültek még és nem kívánom egyiknek sem, de ha mégis valamelyikük így járna, akkor tudja, nem ő az egyetlen. Én csak egy ilyen lányt ismertem, akivel ez történt - azóta persze kiderült, hogy mennyimindenkivel történt ilyen, csak nem tudtunk róla - és az első gondolatom ő volt és emlékszem, mennyire szerettem volna vele beszélni erről és sok erőt adott, mikor elmesélte, ő hogyan dolgozta fel. Szóval, egy részt ezért mondtam el, másrészt meg azért, amit írtam, hogy a barátnőim is 30 körüliek mind és nem szültek még, de gondolkodjanak rajta, meddig halogatják. Persze, ezt nem mondtam, de sorban hallom, hogy leteszik a gyógyszert és inkább kímélőbb védekezési formát keresnek. Persze, tudom, nem csak ezen múlik.

    előzmény:
    tindi13 (96755)
    2006-10-27  12:28
  15. Torolt_felhasznalo_298819
    Torolt_felhasznalo_298819
    2006. október 31. 05:5396762.

    na, szoval, ha atestel ezeken a fertozeseken, ertem itt pl. a rubeolat, vagy a toxoplazma ,fertozest akkor lehet orulni, mert egy eletre vedett vagy, es nem kell izgulni, hogy mi lesz a terhessegnel

    ha meg nem akkor fokozotabban vigyazni kell

    a legtobb ember, megha nincs is macskaja atesik a toxoplazma fertozesen pl., es eszre sem veszi

    rubeolat meg gyerekkorban kap, remelhetoleg

    a herpesz virus mar mas teszta, ott az a lenyeg foleg, hogy szuleskor ne legyen a nemi szerveknel, mert akkor nem szulhetsz sima uton

    na, remelem segitettem valamit

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905880 (96760)
    2006-10-29  18:15
  16. Torolt_felhasznalo_298819
    Torolt_felhasznalo_298819
    2006. október 30. 08:4396761.

    jha, hat igy mar ismerem a vizsgalatot...

    hat annyiban erdemes elvegeztetni, hogy akkor tudod elore, hogy ezek veszelye nem all fent a kovetkezo terhessegnel

    szerintem...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_905880 (96760)
    2006-10-29  18:15
  17. Torolt_felhasznalo_905880
    Torolt_felhasznalo_905880
    2006. október 29. 18:1596760.

    Szia

    nagyon sajnálom, ami veled, veletek történt én tavaly februárban éltem ezt át, most pedig van egy csodálatos 8hónapos kisfiam, remélem nektek is hamarosan lesz egy egészséges babátok.

    Amennyire én tudom a TORCH vizsgálatot terhesség ALATT végzik el. Nem tudom ilyen esetben, mint a tiéd van e értelme.

    A vizsgálat toxoplasma, others (más) fertőzést vizsgál (hogy volt e, fennáll-e, vagy hogy átestél e ilyenen), nézi a rubeola, cytomegalovirus és herpes virus fertőzések esetén is ugyanezt. Szerintem ezt csak fennálló terhesség alatt érdemes elvégezni (az én dokim kötelezőnek is tartotta, mivel vannak állataim), hisz ha most nem is vagy fertőzött, még lehetsz a következő terhességed alatt.

    előzmény:
    nikkelke (96758)
    2006-10-28  20:04
  18. Torolt_felhasznalo_298819
    Torolt_felhasznalo_298819
    2006. október 29. 14:5796759.

    Szia Nikkelke!

    Sajnos en azt sem tudom, hogy mi ez a vizsgalat...

    Reszvetem azert ami veled tortent!

    előzmény:
    nikkelke (96758)
    2006-10-28  20:04
  19. 2006. október 28. 20:0496758.

    sziasztok!

    bocsanat, hogy igy ismeretlenul irok nektek, de lenne egy kerdesem.

    Sajnos 10 napja volt egy missed ab.-om amit mutetileg fejeztek be. A heten fogom megkapni a szovettani eredmenyt. Azt szeretnem tudni, hogy nem tudja megmondani valamelyikotok, hogy a TORCH vizsgalatot hogy lehet elerni hogy megcsinaljak? nekem nem mondtak hogy meg fogjak-e csinalni, de olvastam hogy az hasznos lehet. Azt joval kesobb is el lehet vegezni?

    koszonom ha a valaszaitokkal segitetek

    szerencsere mar van egy egeszseges kisfiam, igy joval konnyebb a helyzetem, de azert igy is borzasztoan megvisel a dolog.. 

    előzmény:
    azték (96756)
    2006-10-27  18:22
  20. Torolt_felhasznalo_184821
    Torolt_felhasznalo_184821
    2006. október 27. 22:5196757.
    Tindi, Azték!

    Köszi! Azték, akkor a többit priviben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. október 27. 18:2296756.

    Szia Sipost Tünde!  én tudok Neked segíteni, oda jártam genetikára és ott vették le az amnicentézist (azaz nekem korionboholy mintavétel volt a lepényből, de ugyanúgy történik). a legjobb genetikusok ott vannak ( Szerintem, de sokan modnják). kedden Hajdú doktornő van, aki szakmailag csúcs. azt mondják, amit ő nem lát meg, az nincs. ő vette a mintát is nekem.        azonnal nem tudom, megcsinálja e , nem  valószínű, elő kell jeygezni, de mivel sürgős Neked, a következő héten remélhetőleg igen. (nekünk is sürgős volt, egy hét múlva mehettünk)           Valóban 4 hét az eredmény. De  a jó eredmény négy hét. a rosszal hamarabb felhívnak, mert az látszik, 1, max. 2 hét alatt.        mit szeretnél még tudni? ha akarod, a többit priviben és meg tudjuk beszélni.  

    Azték.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_184821 (96754)
    2006-10-26  21:56
  22. 2006. október 27. 12:2896755.

    szia Chris, az áldóját, mekkora fiúcska lett az Ákos! nagyon édes, és dundi, és az együtt képen tiszta te ő   és te is nagyon jól nézel ki!!!!! nem udvariasságiból, hanem tényleg!!! 

     

    Gumicukor, sajnálom hogy veled is megtörtént :-( vigasztaljon hogy an már egy gyönyörű nagyfiad, és hamarosan meg fog érkezni a kistesó is. okokat nehéz is keresni, annyi minden lehet. ami rajtatok áll tegyétek meg hogy jó lelki és fizikai erőben legyél mire újra próbálkozhattok, és reméljük soha többet nem ismétlődik meg! hogy műtét után hogy alakulnak a dolgok, elég gazdag a varriációk tárháza. elvileg 2-3 hét alatt azért elszokott múlni a vérzés (van akinek pár nap...totál változ&oacute, nekem utána pl. 3 hét múlva jött a rendes és onnantól ismét rendszeres mensi.  igazából sokan azt mondják (főleg persze külföldön) hogy 1 mensi után már lehet próbálkozni, elvileg gondolom addigra akár be is állhat a hormonszint, tehát mehet a hormonvizsgálat. de a dokid aki csinálja a vizsgálatot, v beutalót ad, biztos tudja pontosan. ha vártok még, akkor a vérvétellell is várhatsz kicist, hogy tuti visszaálljon a régi kerékvágás. drukk h minden rendben legyen és jöjjön a tesó hamarosan!

    Szotyka, hmm az egyik legnehezebb rész ez, h kivel osszuk meg ami ért bennünket. hát ne a szomszéd nénivel aki rutinból kérdezget, aztán csámcsog. én lassan bővítettem a kört. eleinte csak a legközelebbi barátnőknek, de először nekik is csak egy rövid sms ment, hogy babaprojekt elhalasztva, míg nem tudtam róla beszélni. aztán szép lassan, ahogy bennem oldódott a görcs, tudtam szóba hozni közelebbi kollegáknak...stb.

    az eleve olyan primitív krédés, hogy mikor jön a baba...sokáig hallgattam én is. eleinte elintéztem annyival hogy majd lassan jöhet. ez azért elég tág határt jelöl. utána hogy majd ha jönni akar. utána hogy nem rajtunk múlik. bár ez már nem olyan jó, mert azt sem szerettem ha sajnálkoznak :-O

    neked is csak azt tudom mondani, hogy hozd magad jó formába (lelki, testi - magamból indulok ki, jól megzakkantam egy időre). aztán szánj időt dolgokara, amire eddig nem. menj tanfolyamra, tanulj valamit ami érdekel. tervezgess szerintem bátran, mi hogy lesz - persze ne menj a párod idegeire, hogy mit szól ehhez a kiságyhoz - , de alapos lomtalanítás, nagytakarítás, jelképesen várhatod hogy majd hamarosan beköszönt a gólya.

    én személy szerint elkezdtema feng-shuival foglalkozni, reikizni, agykontroll, mozaikoztam a lakást...ilyenek.

    sipost, én nem tudok segíteni, de majd szabadítok rád emberkét aki talán tud.

    most mennem kell.

    annyit még szerettem volna mondani, hogy sajnos a topik eléggé lelassult, voltank gondjaink az nlc-vel (már hogy nehezen működik soxor egyebek), ezért eléggé átmentünk személyesebb területkre (msn), ezért bocsi ha ritkán kukkantunk már be.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_184821
    Torolt_felhasznalo_184821
    2006. október 26. 21:5696754.
    Sziasztok!

    Már jártam itt Nálatok korábban. Annak idején én jelentettem be Plumtree kislányának érkezését. Azóta már ők is másik országban vannak, mi meg hazatelepültünk.

    Most azért kukkantottam ide, mert van egy kis aggódalmam... hátha járt már vki hasonló cipőben.
    Van már két egészséges lurkóm. Most terhes vagyok, már 17 hetes. Csináltattam az Istenhegyi Géndiagn-ban integrált tesztet, ahol az alacsony Papp-A szintnek "köszönhetően" 1/160 lett a Down szindróma kockázat. Ez szerintük határérték, az dokim szerint magas kockázat és genetikai uh-t valamint amniot javasolt.
    A 12 hetes uh-n a doktornő (akkor más vizsgált, de ő nem vállalt, mert sok szülése van már márc.-ápr.-ra), mindent rendben talált, a tarkóredő 1,9 mm volt.
    Jövő kedden megyünk az Országos Gyógyintézeti Kp-ba (Szabolcs u.) genetikai uh-ra. Volt már vki ott?
    Mi mindenképp egészséges babát szeretnénk, ezért bevállalom az amniot. Azt szerintetek azonnal megcsinálják a genetikai uh. alkalmával, vagy csak később? Másik kérdésem, hogy valóban 30 napot kell várni a kromoszómavizsg. eredményére? Én vhol két hetet olvastam. Vagy az csak álom? 1 hónap az naggyyyyooon sok.

    Előre is köszi a segítséget!
    Tünde
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2006. október 24. 21:0396753.

    nekünk csak a szülők tudják és a testvérek. de tudták, hogy akarunk kistesót. csak vártunk, míg minden rendben lesz, hogy bejelentsük, de csak a rossz hírt tudtuk de mindenki szorít, hogy 3 hónap múlva legyen újra, vagy utána, és rendben legyen minden. a melóban nem tudják, csupa férfi a kollégám, úgysem tudnák átérezni. most éppen álbeteg vagyok, jobb így, hogy nem tudja senki.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_190828 (96752)
    2006-10-24  20:21
  25. Torolt_felhasznalo_190828
    Torolt_felhasznalo_190828
    2006. október 24. 20:2196752.

    Szia és sziasztok!

    Nekem pénteken volt 3 hete a műtétem. Első baba lett volna  . nekem a doki azt mondta, hogy 2 hétig is vérezhetek az még normális. Én kb 1,5 hétig véreztem egyre gyengébben. Most már nem, viszont úgy érzem, felborult a hormonháztartásom. A múlt héten tiszta hülye voltam, most semmi bajom és a hőm is felment viszont semmi menzire utaló jelet nem érzek. Eddig olyan jó kiszámítható ciklusaim voltak és most olyan rossz, hogy nem tudom, hol tartok... meg egyébként, nem érzem a hormonok működését...

    Ti kinek mondtátok el? Olyan rossz mikor azt kérdezik "na, és mikor lesz már baba?", legszívesebben az arcukba üvölteném az elmúlt 4 hetemet... ti hogy reagáltok ilyesmire? Adjatok valami jó ötletet, mert legtöbbször nagyon mérges és ugyanakkor tiszta depi leszek egész napra.  

    előzmény:
    gumicukor (96749)
    2006-10-24  15:26
8 9 10 11 12

Címlap

top