Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Táborlakók kerestetnek

tindi13
Létrehozva: 2003. június 11. 06:59
Paraméterek: minden olyan jövendő vagy már kismamát várunk, aki velünk együtt izgulja végig az elkövetkezendő hónapokat. Szurkolunk azoknak akiknek még nem sikerült, és szorítunk azoknak akiknek már igen, de előéletük (vetélés :o( vagy egyebek folytán kicsit jobban izgulnak a többieknél. És persze mindenki mást, aki csatlakozni akar egy igazán vidám csapathoz :o)
Köszöntünk minden régi és új táborlakót!
  1. 2003. június 11. 11:5176.
    Na akkor mindenkinek jó munkahelye van, és ez a lényeg:)))
    Nekem most jött ide a főnök, hogy a továbbiakról tudok valamit mondani, mondtam, majd hétfőn, de már megoldottam az utánpótlást, minden fog zökkenőmentesen menni:))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_210524 (75)
     
  2. 2003. június 11. 11:4575.
    Nálunk is hasonló a helyzet, én nagyon bírom, hopgy nem ellenőrizgetnek folyton, mert tudják, hogy rendesen elvégzem a feladataimat. És ha kell, bármikor leléphetek ügyeket intézni, ebédelni. Na és megszakadnom sem kell, ez sem egy utolsó szempont.
    előzmény:
    poussin25 (74)
     
  3. 2003. június 11. 11:3774.
    ez igaz, nekem is pasi a fonokom es nagyon jol kijovunk :)))
    gyakorlatilag nem erdekli mit csinalok, csak a munka legyen kesz :)) ezert is tudok ennyit itt logni :)))
    a munka utemet meg en hatarozom meg, mert az egesz cegnel csak en ertek hozza, ugyhogy ha azt mondom, ket het kell (kozben 3 nap az egesz), elhiszik nekem :))
    de a legjobb munkahelyem eddig az volt, ahol volt egy fonok (pasi) es ketten nok beosztottak. . . rengeteget hulyeskedtunk, nevettunk :)) az elso munkanapomon (uj irodaba koltoztek eppen), a fonokkel a szonyegen ulve probaltuk az IKEA-s iroasztalokat osszeszerelni :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_210524 (73)
     
  4. 2003. június 11. 11:2873.
    Hát igen, de most már nem bánom, itt az új mhelyemen nagyon rendes a főnököm. Igaz, Ő férfi és nekem általában az a vélemyényem, hogy jobb egy férfi felettes, mint egy női.
    előzmény:
    Luiz (72)
     
  5. 2003. június 11. 11:2472.
    hát egy ilyen meló hely tényleg nem való egy kismamának, másnak se nagyon szerintem. . . szomorú, hogy manapság aki jó pénzt akar keresni azt mint egy modern kori rabszolgát kizsigerelnek, és elvárják, hogy napi 10-12 órát dolozz, és még örülj is neki. . . :o((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_210524 (71)
     
  6. 2003. június 11. 11:1971.
    Nem volt semmilyen különösebb oka, csak annyi, hogy napi 12 órát dolgoztam, és nemhogy naponta többször keveset, de általában egész nap nem volt időm enni, túl sok volt a stressz, és amint megírtam, a fönöknőm is egy hülye volt, és a hátrahajló méhem miatt a doki sok hasonfekvést írt elő. Szóval a 8. héttől otthon voltam.
    előzmény:
    Luiz (69)
     
  7. 2003. június 11. 10:5970.
    gondom nem lesz, meg mi gondom lenne a táppénzt tudom igazolni, fizetni a cég csak 15 napig fizeti, utána a tb, még anyagiakkal sem járok, meg felőlem azt csinálnak amit akarnak:))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_210524 (63)
     
  8. 2003. június 11. 10:5969.
    Amúgy már akartam kérdezni, mert tök lemaradtam valamiről, te miért voltál veszélyeztetett terhes???
    Amúgy igazad volt, hogy kerestél másik állást, egy ilyen nővel én sem dolgoznék többet. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_210524 (63)
     
  9. 2003. június 11. 10:5868.
    Nálunk ez állandó vita tárgya. Igen, tényleg jól hangzik, de én egyenlőre hallani sem akarok róla! Nem akarom, hogy egy "idegen" pakoljon meg takarítson a házamban. Egyébként is úgy érzem, hogy nem okoz gondot a háztartás. Ha pedig jön a baba, akkor meglátjuk.
    előzmény:
    poussin25 (67)
     
  10. 2003. június 11. 10:5667.
    jo neked :))))
    nalunk bejaronorol szo sincs. . :( igaz, nem is tudnank mibol fizetni :((((

    Luiz! orulok, hogy ujra itt vagy egy piciket! es hidd el, vilagoskekbol te is egybol sotetkek leszel, mint maszat! :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_210524 (66)
     
  11. 2003. június 11. 10:5466.
    Luiz, az én férjem ugyan rendetlen, de sokat segít. És a megrögzött mániája, már közel egy éve, hogy legyen egy bejárónőnk, aki ellátja a háztartást, mert a munka után inkább tanuljak és pihenjek, meg szórakozzak.
    előzmény:
    Luiz (62)
     
  12. 2003. június 11. 10:5265.
    orulok, ha tetszik. beraklak teged is.
    jelszot azert raktam, mert ott vannak az emailcimek, egyebek, igy csak mi lathatjuk. . . :))
    es ha sikerul majd egy talalkat osszehozni, fotokat is tudunk felrakni. . :)))
    előzmény:
    tindi13 (61)
     
  13. 2003. június 11. 10:5164.
    Poussin, tényleg varázsló vagy. Végre sikerült megnéznem a táblázatot, nagyon szép lett.
    És remélem, hamarosan mindannyian elkékülünk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. június 11. 10:5063.
    Maszat, nem lesz gond a melóhelyeden, amikor bejelented a táppénzt?
    Az én főnököm, amikor megmondtam, hogy veszélyeztetett vagyok, iszo nyú balhét rendezett, ja és azt is mondta, hogy az egészet csak előre elterveztem és semmi másról nincs szó. Na ezek után, a missed ab. után tényleg kicsit megtervezve, táppénzen maradtam és kerestem magamnak egy új állást. Úgy döntöttem, hhogy ezzel a nővel egy napot sem vagyok hajlandó együtt dolgozni.
    előzmény:
    maszat.t (59)
     
  15. 2003. június 11. 10:4962.
    kicsit békén hagy a spanyol törpe :o)) nagyon szuper a táblázat, de én is kék akarok lenni, mert az a kedvenc színem, mert különben is jól áll :o))) amúgy a világos kék is szép szín, de most nem szeretem . . .
    Maszat nagyon jó dolgod van, az én párom úgy gondolja, hogy a terhesség nem betegség, szóval nem vállalt át semmit, kivéve, hogy nem hagyott cipekedni, főzni nem tud, viszont általában ő mosogat, meg rámol, én meg takarítok, ő nem veszi észre ha valami koszos, és úgyis utána kell takarítani mindent, úgyhogy azt inkább én csinálom. . . ja és mikor vártuk a babát többször is kiakadt azon, hogy folyton alszom, meg hogy nem bírok mindent megcsinálni, mert elalszom, ki is akadtam rá egy kicsit, hogy miért nem megértőbb, hát kiváncsi leszek, hogy ezek után, hogy fog hozzáállni a dolgokhoz. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2003. június 11. 10:4561.
    Poussin,
    egy varázsló vagy! györönyűséges a táblázat! remélem rövidesen egy nagy kék mező lesz az egész!

    nem tom lehet elírtam hogy mióta próbálkozunk, 2002. február. lehet 2001-et írtam, bocsi :o)

    Maszat, mi mennénk ezerrel utánad, főleg hogy meg ne erőltesd magad, de hát a babócákon is (főleg) múlik, hogy mikor akarnak jönni :o)
    de igyekszünk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. június 11. 10:4160.
    köszi, igy mär vilägos!
    1973, nem az a gond, hogy az internet cimböl nem vetted ki azt a 2 felesleges szoközt??
    előzmény:
    poussin25 (56)
     
  18. 2003. június 11. 10:4059.
    Siessetek, mert egyedül rossz takaritani a tábort és tudjátok hamar fáradok:)))) most valahogy elszáltak a negativ gondolataim:))), a hasam fájdogál, olyan mintha megakarna jönni, persze minden pisilésnél nézem a bugyim, de ez már önkéntelen reflex:)))), Képzeljáétek, csináltam egy nagyon gyenge kávét, mert tegnap megmértem a vérnyomásom , hát a béka feneke alatt volt, de nem is ez a lényeg, a kávéhoz, meggyt ettem, mindenki nézet rám és kérdezték, csak nem? Én meg csak magyarázkodtam, hogy á nem én igy szoktam:)))))), majd hétfőn ugyis rájönnek:)))
    előzmény:
    poussin25 (56)
     
  19. 2003. június 11. 10:4058.
    kiszedted a szokozoket a pontok utan/elott a cimbol?
    nem lehet gond a beallitasaiddal. . . .
    pontosan mit mond? (ha gondolod, ird meg priviben, megoldjuk!!!! :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_210524 (57)
     
  20. 2003. június 11. 10:3857.
    Nem tudom, mi a gáz, de én nem tudom sajnos megnézni a táblázatot. Lehet, hogy ebből a buliból kimaradok?!
    Talán a beállításokkal van a gond.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2003. június 11. 10:3656.
    buborek! a drapp azt jelenti, hogy epp most egyik csoportba sem tartozol. aztan hetente frissitem majd es akkor valtozik a szined! remelem mihamarabb kekre!!!! :))))
    előzmény:
    buborék33 (53)
     
  22. 2003. június 11. 10:3555.
    Igen, az a legszebb szin, de hamarosan mindenki kék szinben fog viritani!!
    előzmény:
    maszat.t (54)
     
  23. 2003. június 11. 10:3354.
    Nagyon jó a táblázat:)))), és olyan jó kékkel viritani:))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. június 11. 10:3153.
    Poussin, nagyon klassz lett a täbläzat! Köszi :)))) Csak a szineket nem értem az aljän, mert nekem drapp van és ahhoz nem talältam magyaräzatot. vagy félreértek valamit???
    előzmény:
    poussin25 (49)
     
  25. 2003. június 11. 10:3152.
    A fontos, hogy így szereted;)))

    Poussin, biztosan helyesen írtad le a címet? Mert nekem nem jön be a táblázat, csak a hibajelzés.
    előzmény:
    poussin25 (49)
     

Címlap

top