Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Táborlakók kerestetnek

tindi13
Létrehozva: 2003. június 11. 06:59
Paraméterek: minden olyan jövendő vagy már kismamát várunk, aki velünk együtt izgulja végig az elkövetkezendő hónapokat. Szurkolunk azoknak akiknek még nem sikerült, és szorítunk azoknak akiknek már igen, de előéletük (vetélés :o( vagy egyebek folytán kicsit jobban izgulnak a többieknél. És persze mindenki mást, aki csatlakozni akar egy igazán vidám csapathoz :o)
Köszöntünk minden régi és új táborlakót!
  1. 2003. június 11. 10:3051.
    Maszat!
    kutya jó dolgod van :o)
    az én férjecském viszont se nem vasal, se ilyesmi.
    viszont mivel tudja hogy utálok vasalni, mindig le is akar róla beszélni :o)
    de hát muszály :o))))))

    Poussin!
    jelszó ilyesmi, szuper! nagyon találékony vagy. megyek megnézem :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. június 11. 10:2850.
    Az a lényeg, hogy igy szereted:))), akkor minden rendben van:)))
    előzmény:
    poussin25 (49)
     
  3. 2003. június 11. 10:2749.
    1973! igen, mar igy ismertem meg :)))
    neha azert kicsit nehez vele, mert hazaerek, lerugom a cipom es ledobom a sarokba a ruhaim, hogy ledoljek holfaradtan :)), o meg jon, hogy mi ez a kupleraj itt meg igy meg ugy. . :)) es ugye, mint irtam, felig olasz, tehat egyetlen kis dologert kepes egesz kirohanast rendezni :)))) de sebaj, en igy szeretem :)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_210524 (45)
     
  4. 2003. június 11. 10:2248.
    no, remelem mindenkinek elkuldtem a jelszot. . aki nem kapott, szoljon! es kuldjetek az adatokat meg azt, hogy tetszik-e igy vagy mit kell valtoztatni!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2003. június 11. 10:1547.
    Igazad van Maszat, szerintem is pihenj, tanulj, sétálj nagyokat és olvass sokat, és tölts rengeteg időt a pároddal, mert ha itt lesz a baba, akkor már -legalábbis egy darabig- nem lesz annyi időd.
    előzmény:
    maszat.t (44)
     
  6. 2003. június 11. 10:1446.
    lanyok, kesz a tablazat!!!!! :)))
    a cim: http://membres. lycos. fr/taborlakok/nevsor/
    (a szokozoket vagy a %20-akat szedjetek ki a cimbol!!)
    a jelszot kuldom priviben!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2003. június 11. 10:1245.
    Poussin, őszintén szólva kicsit irigyellek. A férjedet már ilyen rendmániásan ismerted meg? Az enyém iszonyú rendetlen még mindig, pedig már fejlődött a kezdetekhez képest. Bár azt hiszem itt meg is áll, már kihozta magából a maximumot. No de sebaj, egyébként nagyon-nagyon klassz pasas.
    előzmény:
    poussin25 (43)
     
  8. 2003. június 11. 10:1244.
    Birnom kell, nyomdában dolgozom és nem is a festék szag miatt félek, mert a vetéléskor megnézettem a vérképem, hanem elég stresszes a munkám, majd lekötöm magam, a jogsit ugysem fejeztem még be, mert nem merek elmenni vezetni, az émelygés és szédülés miatt, és lehet, hogy belekezdek valami tanfolyamba és akkor nem unatkozom. Ha meg elmulik ez a veszélyes időszak akkor én is aktivabb leszek:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_210524 (42)
     
  9. 2003. június 11. 10:1043.
    nalunk a ferjem utal vasalni :((
    viszont rendmanias es ez jo, mert en nem vagyok, igy o takarit :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_210524 (39)
     
  10. 2003. június 11. 10:0842.
    Az én férjem sem engedett semmit csinálni, nagyopn figyelmes volt Tőle. Azért egy idő után bevallom kicsit untam, pláne mivel otthon voltam veszélyeztetettként. Maszi, bírni fogod 9 hónapig otthon?
    előzmény:
    maszat.t (40)
     
  11. 2003. június 11. 10:0641.
    Ezt a múltkoriban találtam, hát nem őrület?
    "A Samsung leginkább nőknek ajánlott telefonjában, az ékszerként is hordható SGH A400-ban van egy intimnapló-menüpont. Ez mindent kiszámít egy pillanat alatt: a teherbe esés valószínűségét, a teherbe esési időszakot, a peteérés napját, illetve a következő nehéz napok kezdetét.

    Egyébként a fent említett "mobil fogamzásgátló módszerre mások is gondoltak. Egy lengyel mobilszolgáltatónál elő lehet fizetni az "antibébi-SMS-re, amely szintén a naptáros módszert alapul véve, havonta három SMS-ben figyelmeztet, hogy mikor fogjuk vissza magunkat. Reméljük, a lengyel hálózat soha sincs leterhelve, így még véletlenül sem fordulhat elő, hogy késik egy-egy SMS. "
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2003. június 11. 10:0540.
    ezek a terhesség előnyei, rálehet mindenre fogni, rosszul vagyok, fáradt vagyok stb:)))), igaz én most otthon a himestojás vagyok, semmit nem csinálhatok, hazamegyek lefekszem az ágyra, közben a párom főz, mosogat nagyon jó dolgom van:))))
    előzmény:
    poussin25 (38)
     
  13. 2003. június 11. 10:0139.
    Az egyetlen házimunka, amit utálok, a vasalás. Szerencsére nálunk a férjem vasal.
    előzmény:
    maszat.t (37)
     
  14. 2003. június 11. 10:0138.
    ja, maszat, en is ezt mondanam :))))
    nalunk is hegyekben all a vasalnivalo :(((
    a gyakorlas, az megvan, ma reggel is rajottem, hogy ugysincs vonatom 7. 17-kor :))))) es nem is volt :))

    a kerdeseket ujrairom:
    Nick
    Születési év
    Apa születési éve
    Mióta vagyunk együtt
    Mióta próbálkozunk
    Ciklus kezdete
    Ciklus 
    hossza
    Mikor tesztelek?
    Mikor sikerült?
    Hanyadik hétben vagyok?
    Szülés várható időpontja
    Születendő gyermek neme
    Előzmény, probléma, mi volt a vetélés oka
    Van-e már gyermek?
    Voltam már terhes, mikor volt a vetélés, hány hetesen?
    Lakhely
    Foglalkozás
    E-mail cím

    1973! a ciklus hossza az nem a mensihossz, hanem a ciklus elso napjatol a kov. ciklus elso napjaig :)) elkuldod? (hogy a szineket valtoztatni lehessen, hogy mikor hol tartasz)
    előzmény:
    maszat.t (37)
     
  15. 2003. június 11. 09:5537.
    Utálok vasalni:))), és pihennem kell:))))
    előzmény:
    tindi13 (35)
     
  16. 2003. június 11. 09:5436.
    ja, megvan, az 5 gyerek. oké!
    dolgozzatok is szorgalmasan :o)
    gyakorolni!gyakorolni!gyakorolni!
    ez a titka mindennek :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. június 11. 09:5335.
    Poussin!
    a kérdések akkor maradnak amit tegnap beírtál?
    milyen ügyön dolgoztok? lemaradtam magamról :o))))

    na látod Maszat, ez a jó hozzáállás :o)
    bérvasalást nem vállalsz? időd lesz, én meg utálok :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. június 11. 09:4934.
    a tablazat meg keszulget, szerintem felora es kesz lesz. . . .
    előzmény:
    maszat.t (32)
     
  19. 2003. június 11. 09:4733.
    Tundi! dolgozunk az ugyon folyamatosan. . :))))
    maszat! surgesd meg oket, hetfotol szukseged lesz ra!!! :)))
    1973! jo, hogy ilyen optimista vagy! :)))
    előzmény:
    tindi13 (30)
     
  20. 2003. június 11. 09:4332.
    Már alig várom a táblázatunkat:))), és számolom a napokat, már csak két nap és otthon leszek, igaz még hétfőn benézek, hogy bejelentsem viszlát többet nem jövök:)))) Ma fel is hivom a neteseket, hogy mikor jönnek kötni:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2003. június 11. 09:4331.
    Otimizmusban nem szenvedek hiányt. No persze nem minden téren, de ebben a baba ügyben semmiképp.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. június 11. 09:4130.
    akkor tényleg nem normálisak :o)
    bár ezt már rég megállapítottuk. kéne oda egy kis Magyar mentlitás-frissítés:o)
    szóval Poussin, bele kell húznotok. min. 5 gyerek :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. június 11. 09:3329.
    Tundi!
    a gond csak az, hogy olyasmiert sztrajkolnak, ami oket nem is erinti. . meg a lakossag nagy reszet sem, csak egy apro kisebbseget :((
    en meg mindennap kemenyen meg kell kuzdjek azert, hogy eljussak dolgozni es kapjak fizetest. . .
    szoval elegem van!!!!!!
    előzmény:
    tindi13 (25)
     
  24. 2003. június 11. 09:3328.
    Ja bocs, most lätom :)))) Biztosan akartam valamit irni (mär azt sem tudom, hogy mit, közben vasalok), de igy visszanézve tényleg vicces
    előzmény:
    tindi13 (26)
     
  25. 2003. június 11. 09:3027.
    szia Poussin, ilyenkor, ha szträjk miatt késöbb érnek be az emberek dolgozni, hogy szämoljäk el a kiesett idöt?
    előzmény:
    poussin25 (22)
     

Címlap

top