Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2007 augusztusi babák

petrusanya
Létrehozva: 2006. november 25. 22:11
Sziasztok

  1. Torolt_felhasznalo_358937
    Torolt_felhasznalo_358937
    2009. szeptember 9. 08:0373276.

    Jó reggelt!

     

    Réka sajnálom a kórságot:-(

    Barátnőm iskolában tanít, hétfőn 5 gyereket küldött haza lázasan...középsuli...szóval valami nagyon terjed...:-(

     

    Rita jobbulást nektek is:-(

     

    Kandika én mennék kertes házba, simán:-)) nincs az a hátrány, ami lehúzná az előnyöket:-)))

     

    Pumukli, nem irigyellek, az egy kicsi egy pici felállásért, de egy fél év, és onnan sokkal könnyebb...legalábbis ezt mondják...

     

    Lekvárfőzőknek nagy gratula, én erre alkalmatlan vagyok, anyum lekvárját viszont szívesen pusztítom:-)

     

    Kriszta sajnálom, hogy Szilu így sírt...elhiszem, hogy megszakadt a szíved:-(( De tudod, ez napról napra jobb lesz!!!

     

    Mi megvagyunk továbbra is, örömmel jelentem, hogy fiam szoba és ágytiszta:-)))) inmáron 4 napja éjszakára sem kap pelust, és egyszer sem volt baleset...:-) igaz reggel az első útja a bilihez vezet, de önkiszolgálja magát, csak figyelni kell, mert ha kaka is van, akkor hajlamos visszahúzni a gatyiját a popijára törlés nélkül:-)

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. szeptember 9. 07:2173275.

    Sziasztok!

     

    Először is...

    Légyszi, dobjatok meg a telcsiszámaitokkal, mert Cilikém egyész 1 perc alatt törölt mindent a telcsimből

     

    Viszont,

    most már nagy biztonsággal válok meg a megmaradt pelusainktól.... akinek kell Libero 5-ös... van még pár nagy csomaggal.

     

    A héten, az ovi mellett, beindultak a különórák, tegnap RSG, ma pacizás, holnap megint RSG, és októbertől az oviban is kezdődnek a délutáni foglalkozások.

     

    Tegnap egész délelőtt ügyintéztünk Cilivel.

     

    ENgem hétvége óta gyötör valami kórság, nem tudok kilábalni belöle. Először azt hittem, allergia, de ez annál sokkal rosszabb, sőt a csajokon is kiütött.

    Nem tudom, mitől gyengültünk le ennyire,, ha még tél lenne......

     

    Hogy megy a bölcsi?????  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. szeptember 8. 17:3973274.

    Kriszta! Nagyon örülök a jó híreknek, gratula Sziluhoz!

    Nono! És Nektek is , hogy jók az eredmények!

    Andi! Kis ügyes Dóri a bölcsivelaz odahatok, az olyasmi, hogy bemegyek, rákiabálok,hogy azt a mindenit, irgum-burgum tessék most már aludni aztán kijövök,és hallom, hogy mondja magában: aszonta anya irgumburgumés akkor nem bírom ki röhögés nélkül.

    ja, és olyan aranyos Andris, mikor Zsófi sír, akkor odajön hozzám, és mondja: sír a baba, odamegy Zsófihoz, megsimogatja, és mondja neki: Ne sírjál!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. szeptember 8. 17:3073273.

    Bocs, még nem tudtam visszaolvasni, majd igyekszem, most csak magunkól gyorsan...épp alszik mindkettő.

     

    Hát nem könnyű 2 picivel, az tuti! Ma nyolckarú Shivának éreztem magam...az egyik bekakil, a másik is...egyszerre kelnek föl akkor mindkettő hú de éhes. Amíg szopizunk, Andris rosszalkodik, ma felmászott a szekrényre és majdnem a fején landolt egy Martinis üveg, közben a kaja odaég, áááá:) Aludni délután nem akar, tegnap is meg ma is 2 órát szenvedtünk megint, közben kidobálja a matracot az ágyból és bedugja a lábait az ágyrácsba...ma meg rájött, hogy ha eltolja az ágyat a faltól akkor ki tud jönni, és Zsófi ágyát is tologatja a szobában...szóval jól elvagyunk

    Amúgy imádom őket, Zsófikám már tök tokás, úgy hízik, annyira figyelget mindent és úgy emelgeti a fejét

    Andris meg folyamatosan szövegel, annyit röhögünk rajta...hétvégén tartottuk a szülinapját a család egyik részével, kapott tőlünk egy nagy dömpert, meglátta, azt mondja: hűűűű, de nagy! Aztán ma azzal zsaroltam, mikor nem aludt, hogy megyek, kidobom a dömpert a kukába, tudom, nem szép dolog de ezután csönd lett végre 

    Ja, és annyi a tejem, hogy már nem fér a fagyasztóba, hát Andrisnak reggel abból csináltam kakaót, és megitta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. szeptember 8. 17:1073272.

    Kandika,

    ha ennyire minden jó, ne hagyjátok ki a házvételt, mert egy életen át sajnálni fogjátok... Ilyen nem minden nap jön szembe az emberrel és főleg nem akkor, amikor ti szeretnétek.

     

    Cili nem alszik el egyedül, mellé kell feküdni, de legújabban a nagyok is előadják magukat esténként, úgyhogy mindketten kellünk az esti ceremóniához. Ez a hátránya, ha az ember kikapcsolódik egy kicsit

     

    A falak színét meg nem tudom, az biztos, hogy pasztel lesz és saját magam keverem ki. Nem bízok a gyári, számítógépes keverésekben

    Valószínűleg a konyha-nappali oliva szín lesz, az étkező sötét sárga, a fürdő, wc, kamra marad fehér, a hálónkhoz nem nyúlok, az amarilisz színű, agyerekszoba meg még megvárja, amíg a csajok felköltöznek, úgyis most dekoráltam át Hello Kittyssé.

     

    És most már teljes nyugalommal felajánlok pár csomag 5-ös pelust, akinek kell (Libero), mert Cili, mióta hazajöttünk, egyáltalán nem használ pelust, meg se tűri magán. Szerencsére, eddig még baleset sem volt.

     

     

    előzmény:
    kandika1 (73271)
    2009-09-08  16:27
  6. 2009. szeptember 8. 16:2773271.

    Sziasztok!

     

    Köszi a hozzászólásokat kertes ház ügyben Mindent megmutattam Tibinek is, és igazából ez a ház tényleg tuti lenne nekünk. Még amit írtatok, hogy oda kell figyelni rá, pl. óvoda 5, iskola 10 perc séta, vasútállomás-bkv buszmegálló 10 perc séta, a szomszédnál precízebb embert én még nem sokat láttam, a ház 100%-osan van megcsinálva, minden vagy ő csinált, vagy felügyelte, a tetőt pl. most csinálták újra kb. 3 hete. Úgyhogy egyre inkább megvennénk csak az anyagi része ne lenne hétvégén leülünk beszélgetni a tulajjal.

     

    Katus: képeket nem tudsz még fölrakni?

     

    Kriszta: sajnálom a sírós napot Én is tuti sírnék Sikerült az ott alvás?

     

    Rita: gyerekeknek jobbulást!

     

    Réka: nemár hogy még falat is festesz És milyen színeket tervezel?

     

    Márk tegnap este egyedül elaludt Tudom ez másnál így megy régóta, de nálunk csak velem aludt el, ugye sokáig szopival, aztán szorosan hozzámbújva, aztán nemrég óta elég ha mellette ülök és tegnap ki is tudtam jönni

    Márk az imént megpisiltette a lovát a wc-n , csak épp a lába belelógott a wc-be úgyhogy most jön a lómosás-szárítás

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. szeptember 8. 11:2573270.

    Katus, mi a lekvárt is nagyüzemben nyomtuk. Szilvából a hétvégén két hatalmas üsttel főztünk. Rá is ment a szombat délután, meg a vasárnap egész nap. Pedig 7-en csináltuk.

     

    Ilyen szörnyethalós történetem nekem is van. Ákos a sluszkulcsot szerezte meg és azzal rajzolt a falra. Kb egy négyzetmétert sikerült össze-vissza firkálnia, és ezzel nem is lehet mást kezdeni, mint az újrafestést.  Jelenleg egy másfél méteres fikusz takarja a vendégek elől és előlünk is.

     

    Kertipartival meg nem is az a lényeg, hogy nem zavarsz senkit, hanem nem is bámulja senki, hogy mit csinálsz a házból.

    előzmény:
    receficebummbummbumm (73269)
    2009-09-08  11:11
  8. 2009. szeptember 8. 11:1173269.

    Nagyon ügyes vagy!!!!

    Én az idén nem főztem be sok mindent. Energiám is alig volt rá, meg tavalyról maradt még sok lecsó. Idén inkább lekvároztam!:)

    Igen, az hajtja az embert hogy milyen szép lesz!:) Én is úgy örülök a szobának, de Hanna már két helyen összeírta és egy helyen meg már ott van egy kis koszos mancs-lenyomat!:D:D

    Azt hittem szörnyet halok mikor megláttam!:)))))

    Igen a kerti party dolog az nagyonjó! Nálunk is voltak szombaton, nyugiban sütögettünk; senkit nem zavartzunk...;)

    előzmény:
    lezsik (73267)
    2009-09-08  11:00
  9. 2009. szeptember 8. 11:0573268.

    Sziasztok!

    Ezúton szeretnék minél több info-t gyűjteni a topic-ba!

    Mindenkinek további jó babázást kívánok!

     

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&topicid=240666

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. szeptember 8. 11:0073267.

    Sziasztok!

     

    Kriszta, remélem Szilu hamar megszokja az új helyzetet, és nem fog sírni. De neked is tessék erősnek lenni, hiszen jó helyre kerül. Lara meg látod mennyire élvezi a dolgot. 

     

    Katus, az ilyen festéseknél szerintem mindenkit az éltet, hogy milyen szép lesz utána.

     

    Kandika, én elképzelni sem tudnám magam társasházban.  Én még előnynek mondanám, hogy bármikor lehet egy kertipartit tartani, barátokat hívni. Hátránya, hogy mindig van mit csinálni a házon, vagy az udvaron, kertben.

     

    Amúgy mi jól vagyunk. Én fáradt vagyok, de végeztem az összes befőzéssel, lekvárfőzéssel, paradicsom és társai elrakásával. Sőt, még egy utolsó nagy takarítást is csináltam. Legközelebb karácsony előtt lesz esedékes a nagytakarításom. (homloktörölgetős)

     

    Most hétvégén meg csak pihi lesz. Jönnek sógoromék is, és csavarogni fogunk, mert Szilvanapok lesznek nálunk. 

    előzmény:
    htkriszta (73264)
    2009-09-08  09:53
  11. 2009. szeptember 8. 09:5473266.

    Jajj Kriszta lesz ez jobb is!:((

    Bele fog ám rázódni!:)

    előzmény:
    htkriszta (73264)
    2009-09-08  09:53
  12. 2009. szeptember 8. 09:5373265.

    Húú, honnan van ennyi energiád????

    Mi lehet hogy idén még kifessük az egyik gyerekszobát; de abban sem vagyok biztos. Az a nyomorult felfordulás ami jár az egésszel

    Húúú, de utáltam!!!

    De mondjuk álom szép lett a szoba az tény!

    Amitől fosok az a konyha lesz. Az megint munkás lesz, mert valószínű ablakcsere is lesz:((

    Meg a pultomnak is nekiesünk, a padlólapnak. Mindent szétverünk!:)))))

    előzmény:
    J.Virág (73261)
    2009-09-07  10:45
  13. 2009. szeptember 8. 09:5373264.

    Sziasztok!!!

     

     

    Zsomi hát így alakult a szombat esténk én már legalább 1 hónapja tudtam ezt az időpontot,és Sz maradt volna a gyerekekkel,erre persze ő totál elfelejtette,és közölte,hogy de akkor meccs van,és megvannak a jegyeik....(egy haverja mindig kap ingyenjegyeket)...szóval amúgy is külön lettünk volna csak ő meguint megúszta a gyerekfelvigyázást

    Holnap is megy a meccsre...

     

     

    Rita,jobbulást a gyerekeknek!!!

     

    Mi ma együtt sírtunk Sziluval ő bent a csoportban,én kint az átadóban ő bírta jobban,mert 1 órán át bömbölt...de nem akartam bemenni,amíg nem szóltak,bár a szívem szakadt meg amikor eljöttem,akkor már csak hüppögött,de mentek ki a kertbe,azt meg imádja.Ma elvileg megpróbál ott aludni,fél 1-kor kell hívnom őket.

     

    Lara hétvégén is oviba akart menni,tegnap már ott is aludt,ás ALUDT!!!!!Erre utoljára másfél évesen volt példa

     

    Mostmeg én is ledőlök,megfogadtam,hogy először pár nap alvás,aztán nekiesek a nagytakarításnak.

    előzmény:
    emone (73262)
    2009-09-08  08:46
  14. 2009. szeptember 8. 09:5073263.

    Sziasztok!
    Andi hát egy családi házzal sokkal több a tennivaló;de szerintem megéri!

    Én imádom a hatalmas kertünket, volt olyan hogy itt volt nálunk vagy 6 gyerek és a kertben annyit szaladgálhattak amennyit csak akartak!

    Ha csendesebb az utca azmeg kész főnyeremény, mert kinn az utcán is sokat tudnak játszani.

    Itt is vannak ugye szomszédok, de lógnak az ember szájába. Bár hogy őszinte legyek mióta mit itt vagyunk hátul szerintem a szomszéd egy napot nem hagyott volna ki flexelés nélkül!:)))))))) MOndjuk már megszoktam. Flexelésre ébredek kakaskukorékolás helyett!:))))

    A többiek már minden lényeges dolgot leírtak szerintem.

     

    előzmény:
    petrusanya (1)
    2006-11-25  22:11
  15. 2009. szeptember 8. 08:4673262.

    Sziasztok!

     

    Kriszta, Nono! Nagyon örülök, hogy minden rendben a lurkókkal! Fantasztikus gyerekeitek vannak és minden elismerésem Nektek, anyukáknak is! 

     

    Kandika! Csatlakozom Rékához és Zsomihoz. A kertes ház hátrányát csak abban látom, hogy iszonyú sok pénzbe kerül (megvenni, felépíteni). Az anyagiakat nagyon át kell gondolni. Én speciel sajnálom, hogy nem vágtunk bele hamarabb. Nekem könnyebb rendben tartanom a házat, mint a lakásunkat volt anno, mert mindennek megvan a helye. És fenntartani sem kerül annyival többe, mint amennyivel nagyobb az előző lakásnál. Ez egy hatalmas előny. Na, meg a kert. Az meg, hogy megszabadultunk a "drága" társasházi szomszédainktól, hatalmas megkönnyebbülés volt...

     

    Maya három napig járt oviba, már sikerült valami vírust összeszednie. Lázas, köhög, taknyos, és sajnos Ken is elkapta. Orvos látta, nem vészes szerencsére, de a héten nem megy oviba. Hétvégén programunk van, remélem, addigra meggyógyulnak. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. szeptember 7. 10:4573261.

    Sziasztok!

     

    Végre egygyerekes anyuka lettem. Gyorsan neki is álltam a nagytakarításnak, tele a mosógép az ülőgarnítúra párnahuzataival

     

    Most meg nekiállok megtervezni a falak színeit, mert azokat is meg akarom csinálni....

    Elegem van a kupiból, most csinálok még nagyobbat

     

    Cili reggel hisztizett az oviban, nem akart eljönni, pedig új óvonéni van a csoportban...

     

     

    előzmény:
    zsomica (73260)
    2009-09-06  21:41
  17. 2009. szeptember 6. 21:4173260.

    Sziasztok,

     

    mi túl egy mozgalmas hétvégén, tegnap kocsiverseny volt a faluban, ma meg jártunk a Normafánál nagyot játszani és sétálni, szuper volt, fiúk imádták.

     

    most meg nosztalgiáztunk kicsit, Peti 1 éve ilyenkor már bentlakó volt

     

    Kandika, én sem gondolkodnék sokat, szintén semmi pénzért nem költöznék vissza. Akárhányszor a városban kell gyerekkel közlekednem, az tiszta horror, itt ilyen gondom nincs

    A hátrány tényleg a takarítás, meg hogy milyen állapotú a ház, mennyire kell hozzányúlni. Ház esetében még nagyobb meglepetések érhetnek, mint a lakásotoknál és a ktgvetés felső határa a csillagos ég.

     

    Kriszta, szabad estétek volt és külön dajdajoztatok?  Ilyenformán is nagyon nagyon örülök Szilu szupereredményéhez (bár nekem sem voltak kétségeim), és nagyon nagy ölelés neked és Sz-nak is, h ilyen jól álltatok hozzá

     

    Lutra album nekem kimaradt. de a húgomnak volt én csak úgy passzióból szeretek matricákat ragasztgatni

     

    Kicsivirág, én nagyon értelek, nekem rengeteg ilyen kicsi sztorim van, amik egyben már roppantul hamar tudnak a plafonra kergetni

     

    Peggy, te jó ég, már iskolát kell nézned?

     

    Manócskáról tud valaki valamit? Már szép nagy pocakja kellene, h legyen

     

    Banyóm,fotó?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. szeptember 6. 19:1073259.

    Sziasztok!

     

    Én ma megjártam Nádudvart oda-vissza... a standunkat kellett visszaszolgáltatnom.

     

    Kandika,

    kertes ház hátrányai? sok van, de már semmi pénzért nem költöznék vissza a városba.

    ami  hátrány: sokkal nagyobb helyet kell tisztán tartani 3 a kertet és a házhoz tartozó utcafrontot, levelek, hóhányás, fűnyírás (kivétel Andinál).

    Amit érdemes megnézni: óvoda, iskola a közelben, lehetőségek, illetve, ha távolabbra fognak járni, a jó tömegközlekedés, hogy ne legyél lekötelezve 10enakárhány évig, hogy neked kell hordani a gyerkőket suliba, edzésre, stb.....

    Nekünk ezért is tartott sokáig a ház megtalálása.... Fontos volt a kötöttpályás közlekedés a városba, ha bármi történik az autóval, ne legyünk bezárva.

     

    Viszont annyi előnye van, hogy azt nehezebb összeszedni:

    mindenkinek külön zúg

    nem kell mindenáron, minden nap játszótérre vinni a gyerkőket, így én is haladok az itthoni dolgaimmal

    ugyanez... nem kell fél órát készülődni 10 perces kintléthez (télen, esőben) csak feldobsz a kölkökre valamit, te meg bentről lesed az eseményeket és, amikor megúnják a hideget, esőt, csak bejönnek és kész

    Ugyan nem panelban laksz, így a számláitokat nem tudom, de nekünk az éves fűtésszámlánk kevesebb, mint a távhődíj, a villany kb. ugyanannyi, pedig 54m2-ről költöztünk 300m2be.

    a csodálatos kert, amibe, ha csak 10 perced is van, ki tudsz ülni.....

    kevesebb szomszéd

    no lakógyűlés

    szüleid közelsége

    nagyobb tér

    több tároló

     

    előzmény:
    kandika1 (73257)
    2009-09-06  10:24
  19. 2009. szeptember 6. 12:4873258.

    Sziasztok!!

     

     

    Csak gyorsan:

     

    sütőtök nagyon fincsi volt,mindenkinek ajánlom,ha láttok,lehet venni!!!

     

    Kandika,én nem gondolkodnék...belevágnék,a kertes ház megéri az áldozatokat,hosszú távon tuti nem bánnátok meg!!!

     

    Tegnap Első Emelet koncerten voltam a Népligetben apjuk meg a meccsen,gyerekekkel anyósék,gond nélkül volt alvás.... szuper volt kimozdulni!!!

    előzmény:
    kandika1 (73257)
    2009-09-06  10:24
  20. 2009. szeptember 6. 10:2473257.

    Sziasztok!

     

    Peggy: Márk sincs már 1 éve rácsoságyban és én is nagyon birom, amikor csak átjön éjjel, semmi hiszti

     

    Katus: Lutra albumom nekem is volt Márk matrica mániás, szerti ragasztani, pont most rendeltem neki egy 2 éveseknek való matricás-kifestőt

     

    Kicsivirág: anyósod tényleg kicsit túlbuzgó

     

    Kriszta: milyen lett a sütőtök? én még a picaon nem is figyeltem, hogy van, valahogy nekem is olyan téli dolog, idén már Bálint is kapja

     

    Banyó: édes Ádám hogy sokat emlegeti a kistesót, biztos szuper bátyó lesz belőle

    Tesófellépőnk van, egyszer próbáltuk, Márk nem marad meg rajta, bohóckodik, lerakja a lábát

     

    Képzeljétek, péntek óta van egy jó nagy dilemmánk-gondolkodni valónk, anyukáméknál a szembe szomszéd árulni fogja a házát, ami távlatilag szuper ideális lenne, csak ugye még egy éve sem lakunk ahol lakunk és fél évig újítottuk fel és ránk lett szabva.  A ház gyönyörű, kétszintes, több mint 200nm, a kert is gyönyörű és ugye anyumékkal szemben van, ami pont ideális lenne. Én egyre jobban vágyom a kertre, ahogy látom hogy Márk mennyire szereti és az oka is megszünt, ami miatt a belvárosban maradtunk, Tibi már nem a környéken dolgozik. Csak ugye anyagilag eléggé megterhelő  és elvileg csak akkor akartunk házat, amikor nekem praxist, hogy a közelben legyen, de a nagyszülők közelsége talán még fontosabb. Tudtok írni bármit, ami a kertes ház ellen szól? most úgy érezzük, hogy lehet hogy ez a nagy lehetőség, csak rosszkor, de ha meg elszalasztjuk, akkor később megbánhatjuk, ha meg belevágunk, az anyagilag tehet padlóra

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_358937
    Torolt_felhasznalo_358937
    2009. szeptember 5. 15:5873256.
    keddvel...kedvvel:-)) na meg a többi:-)) van ez így, sorry
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_358937 (73255)
    2009-09-05  15:57
  22. Torolt_felhasznalo_358937
    Torolt_felhasznalo_358937
    2009. szeptember 5. 15:5773255.

    Halihó

     

    Én ma melóban....:-( ráadásul fél 2-re jöttem, így este 10.-ig nyomom...nem mondom, hogy nagy keddvel jöttem...

     

    Frugóék Athénban vannak még mindig? Legutolsó emlékem, hogy kimentek

     

    Sütőtök....nyammm. Nagyon szeretem...de a gyerekeim kifejezetten nem bírják...Úgyhogy R-rel szoktuk megenni az egészet, ha sütök...nem is tudtam, hogy ilyenkor már kapható...nekem ez annyira a télhez, hóhoz kötődő étel

     

    Rácsoságyban nektek megmaradnak a lurkók?! ezen tökre meglepődtem, Erik már rég nagyágyban alszik, igaz én ezt nagyon szeretem, mert így éjjel magától átjön, nekem nem kell felkelnem hozzá...Amúgy meg tiszta para lennék, hogy mikor akar átmászni, és esik ki...Így is para, mert az emeletes ágyra már felmászik némi segítséggel úgy, hogy nincs fent a létra...épp csak érzi a fenekén a kezem, és ez annyira megnyugtatja, hogy feltornázza magát...Mondjuk rendesen figyelem is, nehogy egyszer magától nekiálljon felmászni....

     

    Kicsivirág hidd el pillanatok alatt visszajön az elfeledett tudás:-)) ezen na parázz:-))

    Anyósod meg...nem is értem egyébként:-))

     

    Katus Lutra album:-)))) én emlékszem:-)) na meg a vignettára is...ja és úúúútákltam csomagoló papírba csomagolni a könyveket...Emlékszem a fél osztálynak ugyanolyan volt, csak a nevekről tudtuk melyik kié:-)))

     

    Gombát szokott nővérem grillezni, de egyik általam nagyon nem bírt étel a gomba:-))) így soha nem eszem, csak pizzán:-))

     

    Berna örülök, hogy jól vagytok:-)) Azért szegény téliszalámik:-)))

    Rögtön eszembe is juttott a májkrém, hogy babóval a pocakban hányszor bűnöztem éjfélkor:-)))

     

    Mi egyébként megvagyunk, jól vagyunk...Erik kicsit taknyi, de ezt vártam, bölcsi van:-(( Ja és képzeljétek, megcsípte pénteken egy darázs a kezét:-(( Szegénykém annyira sírt, teljesen el volt kámpicsorodva, hívtak a bölcsiből, még jó, hogy már otthon voltam, kapott bent kálciumot, meg beborogatták, és onnantól míg meg nem érkeztem, a gondozónéni ölében ült...

    Most kicsit nehezen viseli a bölcsit, elindultak a beszoktatások, és nem érti, másnak miért van ott az anyukája, így állandóan ölbe lenne ő is...Mondjuk a Brigi a gondozója, sokat babusgatja, de azért látszik rajta, hogy most annyira nem élvezi a bölcsit...Nagyon bújós lett, meg állandóan puszilgat minket.

    Kittinek meg már nézegetem a sulikat, én nem tudom mi lesz tavasszal, komolyan, egyszerűen fogalmam sincs mi alapján kellene dönteni...

    Ebből a szempontból egyszerűbb volt anyáinknak...volt a körzet, oszt jól van...oda jár a gyerek...most meg van 10 suli, és fogalmam sincs mi lenne a legjobb...

     

    Na mindegy, végül is még ráérek, van egy fél évem, vagy kicsit kevesebb, csak már most tisztára kész vagyok tőle:-)))

     

    Na megyek, de majd még visszanézek...bár gondolom senki nem lesz szombat délután a neten:-(

    pedig most egy kicsit lazább a nap:-))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. szeptember 5. 08:3573254.

    Szia Webori!

    De jó, hogy erre jártál.

     

    Nálunk akkora vihar volt, hogy inkább mindent kikapcsolatm, kihúztam a konektorokból.....

    Az összes cserepesem felborult a kertben.

    Most megint esik, gyorsan kiszaladok és kiszórom a fűtápot  

    előzmény:
    weboroszlan (73253)
    2009-09-04  23:06
  24. 2009. szeptember 4. 23:0673253.

    megpróbálok tentikézni, jó hétvégét mindenkinek, mondjunk nem lesz nagyon melegünk, de legalább már nem mondanak esőt

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. szeptember 4. 23:0073252.

    még jó, hogy benéztem a hűtőbe, mert a téliszalámik ott veszekedtek, aztán amikor kinyitottam az ajtót akkor még a kenyeret is bevették a buliba, no de a lényeg úrrá lettem a helyzeten beküldtem őket a gondolkodóba....

     

    csak az a baj, hogy még lelkiismeret furdalásom sincs, holnap bezzeg majd könyékig turkálhatok a szekrényemben, hogy vajon hol is van az a gatya ami talán még rám is jön.

    előzmény:
    receficebummbummbumm (73251)
    2009-09-04  22:53

Címlap

top