Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2007 augusztusi babák

petrusanya
Létrehozva: 2006. november 25. 22:11
Sziasztok

  1. 2009. szeptember 4. 22:5373251.

    :))

    Én már benyomtam egy körét. Hullafáradt vagyok én is valószínű azért nem tudok megint aludni. :(

    Fenébe, reggel meg úúúgy tudnék durmolni!:(

    Ez nem ér!:))

    előzmény:
    weboroszlan (73250)
    2009-09-04  22:52
  2. 2009. szeptember 4. 22:5273250.

    én mennék téli álmot aludni nemkéne kétszer mondani, bár most aludhatnék, de valamitől  fel vagyok pörögve, és nem bírok aludni azért kezdtem netezni, hátha, de csak a szemem fárad....

     

    megnézem a hűtőt minden rendben van e benne

    előzmény:
    receficebummbummbumm (73249)
    2009-09-04  22:46
  3. 2009. szeptember 4. 22:4673249.

    megyünk téliálmot aludni, mi????:))))

    Lányok nem tudjátok a gyerekülésekhez lehet külön venni övzárócsattot?

    előzmény:
    weboroszlan (73248)
    2009-09-04  22:45
  4. 2009. szeptember 4. 22:4573248.

    röviden rólunk is, boti szuper aranyos, jó fej továbbra is. még nem beszél csak szavakat mondogat, de azokat amit tud szépen mondja még. meg most nagyon sokat ügyesedett mozgás terén, kezdi behozni a kis társait. az evés terén továbbra is válogatós, de már nem zavar, úgy vagyok, majd ha közösségbe kerül akkor ez is változni fog, ja persze amit a boltban veszünk az jöhet egyből.

     

    rece én is éhes vagyok, lehet eszem is még, pedig nem kéne, mert most nagyon eleresztettem magam, kicsit felkapdodtam a kilókat, de hát én már készülök a télre :))) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. szeptember 4. 22:3873247.

    Húúúúú!!!!:)))

    Kezdődik a testvérbosszú a film+-on(nem mintha nem lenne meg dvd.-n)

    Ma sem alszunk!:))))

    Webori jó hogy jöttél , ritka vendég vagy mostanában!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. szeptember 4. 22:3473246.

    jajjj Kata ez annyira édes!:)))))))))))))))

    Kriszta: Jó étvágyat a sütőtökhöz!:))

    Én imádom de évekig képes vagyok nem enni. van egy mellékhatása ha eszem és akkor ott mindenki megdöglik!:)))

    Bár ma elcsábultam egy főtt kukoricára/anyám volt a gaz csábító/ s most úgy nézekki mint a kisgömböc!:(((

    Ráadásul sajtot is ettem/ ugye a pizzán volt/na az sem kedvez nekem. Holnap szerintem úgy megyek a suliba; hogy megkérdezik mikor szülök!:)))))

    Miért van az hogy minden ami finom felfúj????:((((

    előzmény:
    banyoci1 (73235)
    2009-09-04  13:50
  7. 2009. szeptember 4. 22:3273245.

    sziasztok,

     

    nem igen jutok gép elé mostanság, azért nagyjából visszalapoztam és látom sok minden történt illetve történik veletek.

     

    nonoto, örülök, hogy jól alakulnak a dolgok a kicsilánnyal, beszéd miatt ne aggódj szerintem se

     

    kriszta ezek szuper hírek, jaj de jó végre, végre, szilu szuper stramm gyerek

     

    banyó hú kérem, gratulálok,  még egy kukacos, bár látom a többiek igyekszenek még azért beléd beszélni a kislányt :))))

     

    andi, dóri szuper kiscsaj, ezt nem győzöm elégszer ismételni.

     

    kicsivirág, jaj ne má nyugi a sík hülye életérzés az első munkában töltött napodon el fog múlni, nyugi, az emberi agy csodákra képes alkalmazkodik hamar az új helyzethez

     

    Kandika, én is élvezem, hogy kevesebben vagyuk a játszón, bár nálunk egész jó a helyzet vannak a botinak játszótársai,.

     

    bocsi másra most nem reagálok külön, de látom jól mennek a bölcsibe szokások hála, ja és a képeket is visszanéztem szuperek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. szeptember 4. 22:3273244.

    Fogadjuk már elmentél...

    A francba! Olyan rohadt éhes vagyok!:(((((

    Most képzeljetek ide egy hajtépős smilet! Sőőőőt ne is eggyet vagy egy tucatot.

    Na, mindegy elnyammogok egy körtét....

    előzmény:
    Kicsivirág (73241)
    2009-09-04  22:26
  9. 2009. szeptember 4. 22:3073243.

    Ááá, ne foglalkozz vele! Minek idegesíted magad rajkta? Röhögj egy jót oszt jónapot!:))
    Tudom könnyű mondani, bosszantó ha mindenlében kanál valaki..

    De könnyebb röhögni ;)

    előzmény:
    Kicsivirág (73241)
    2009-09-04  22:26
  10. 2009. szeptember 4. 22:2873242.

    :)))Tudod Noi a régi jóúúú dolgok!( hülye chips reklám..)

    Nagggyon herótom van, hogy nincsen smilem. Mozzilám nem reagál, szerintem újra telepítem mert explorebne már sohasem lesz smilem..

    Emlékszik még valaki a régi Lutra albumra?

    Mai napig emlékszem a régi vinnyetták ízére!:))))

    S csomagolópapírban sem volt ekkora választék!:)

    Itt szakad az eső, dörög az ég mindjárt ki is húzom a gépet. Többiek már bedobták a szunyát, csak a fiam parázik itt mellettem:)))

    Érdekes én valami mutáns lehetek mert engem meg gyerekkorom óta vonz a vihar és éjszakánként kinn lestem a villámokat!:))
    Jó egyszer én is besz@rtam de akkor olyan vihar volt, hogy kitépte az ajtót .. No nem szószerint csak készültem becsukni az atót a szél meg kitépte a kezemből és vadul csapkodta. Ilyenkor a régi öregek összegyűltek nagyanyámnál, ment a kukoricamorzsálás és jöttek a régi rémtörténettekkel!:))

    Szerintem ebben semmit nem változtak az emberek, csak ma már más mesél és kicsit másabb a történet!:))

    Bocs, mostanában ilyen nosztalgikus hangulat kapott el!:))

    Valamit akart5am még mesélni, de az idő előhaladtával egyre szektívebb az agyam. Ez a szelektív hallással kezdődött,aztán jött a szelektív memória és ha szerencsém lesz holnap a szelektív szemétgyűjtéssel folytatódik!:))))

    Ki mit főz hétvégére?

    Én pizzákat sütötem különféle variuációkban meg karfiol levest főztem. tegnapról maradt még megy leves meg tokány...

    Este elvileg buli lesz a kazánházban mert jönnek hozzán grillezni úgy hogy hétfőre vagy 5 kg-t hízok ha végig eszem a kínálatot!

    Apropó grill: Gombát grilleztetek már? Én kotányival beszórom+oilajat rá. keményen negyed órát várok vele, megsütöm és napokig ellenék vele annyira finom!:))))

    Egyszer jó lenne halat is grillezni, de szerintem erre az ötletre magam maradnék..:)))

     

    előzmény:
    Kicsivirág (73240)
    2009-09-04  22:11
  11. 2009. szeptember 4. 22:2673241.
    Csajok,még valamit el kell mesélnem....Ugye a bölcsibe nekünk kell vinni az ágynemű huzatot.Megadták a méreteket.Megkértem anyósomat,hogy varrja meg,vegye meg az anyagot is,mert én nem értek az efféle dolgokhoz. Elmagyaráztam neki,hogy alul van egy szivacs,felül egy takaró,erre kell huzat.Nem értette,a férjem is elmagyarázta neki,azt mondta,már érti.Erre mivel fogadtak a bölcsiben,amikor tegnap bementünk Levivel? Hogy bent volt anyósom megnézni az ágyneműket...Néztem értetlenül,mert nem is tudtam róla,hogy bement...De a gondozónők már azt is tudták,hogy ő óvónő,gondolom,azt is elmesélte.Hiába magyaráztam anyósomnak,hogy nálunk a bölcsiben nem olyan ágyak vannak,mint náluk az óvodában,úgy látszik,nem hitte el.Muszáj volt bemennie a bölcsibe és meggyőződni róla a saját szemével.Húúú,néha engem annyira tud zavarni,hogy az anyósom óvónő....Pedig alapvetően nincs vele bajom,de a túlbuzgósága néha kiborít.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. szeptember 4. 22:1173240.

    Szép estét mindenkinek!

     

    Kriszta: Nagyon-nagyon örültem a jó híreknek,szívem szerint felhívtalak volna,de sajna a telefonomat már fel kéne tölteni,vártam vele a fizuig.Ezek szerint akkor Szilukámmal minden renben hála Istennek!!!!És a másik gyógyszert is elhagyhatjátok,ez szuper!!!!! Adj az én nevemben is sok puszit Szilunak! Milyen lett a sütőtök?? Már én is nézegettem,csak azt gondoltam,hogy ilyenkor még nem finom....Állítólag akkor jó,ha megcsípi a dér....Vagy ez nem igaz???? Majd írd meg a tapasztalataidat!

    Banyó: Ádám milyen cuki lehet...Szerintem ő nagyon jó bátyja lesz majd a kistesónak

     

    Dzsudit: Barni milyen kis ügyes,hogy így ebédelt egyedül a bölcsiben!Hát,Levivel tuti lesznek gondok e téren,mer ő ugye inkább csak villával szeret enni és általában nincs kedve egyedül enni

    Kandika: Nálunk sem lehetett körmöt lakkozni,hajat festeni a suliban,szóltak is érte,ha valaki mégis ezeket a bűnöket megtette.És ez középiskolában volt!!! Most meg már általános suliban alap a smink,hajfestés,stb,stb.Emlékszem,elsős koleszos középiskolások voltunk,amikor a barátnőm megkért,hogy fessem be a haját(na,az akkori festékek,TE jó ég!),persze mindez tanóra alatt történt és,hogy ne folyjon le,úszósapkát raktunk a fejérePersze a röhögésre bejött a nevelőtanár és lebuktunk és azonnal lemosatták a festéket...Babakocsi teherbírásáról gőzöm sincs...

    Katus: A lányod eszméletlen!!! Pohárba pisilt??????  Igen,régen a Túró Rudi sokkal finomabb volt,a hugom rengeteget evett ovis korában,emiatt sokszor szoktuk emlegetni mi is....

    Breki: Annyira jó dumái vannak Marcinak!Levi 21-én kezdi a bölcsit,én meg rá két hétre,október 5-én megyek először.Most már nem vagyok túl lelkes a munkát illetően,mert rengeteget felejtettem,nehéz lesz újra visszarázódni.Nem akarok menősködni,de régen olyan megbízható pont voltam a cégnél,adtak a szavamra,sokan jöttek hozám,ha segíteni kellett,most meg....Én leszek a sík hülye és ez kicsit frusztrál engem...

    Réka: Nagyon tetszettek a képek,irtó klassz lehetett ez a kiruccanás!Ti aztán tartalmasan töltöttétek el ezt az időt kettesben!

    Nono: Nagyon örülök,hogy Csengénél mindent rendben találtak!!!! Sok-sok puszit küldök ennek a kis angyalnak! A beszéd miatt meg tényleg ne aggódj,Levi nemhogy mondatokat,de teljes szavakat sem nagyon mond,kevés kivételtől eltekintve....Ő inkább szótagokat mond,ált. a szavak elejéről és duplázva.De én már ezeknek is nagyon örülök.Egyébként meg a keresztfiam 3 éves koráig egyáltalán nem beszélt,a barátnőm kislánya úgyszintén...Jelenleg mindkettő egy okos,értelmes gyerek,nincs velük semmi gáz.Ja! Levi dumáiból a mostani kedvencem: keresztanyu=nyanyu,ez ok,de az alma szintén nyanyu!!!!! Gőzöm nincs,ezt miért így mondja

    Zsomi: Levi szintén rácsos ágyban alszik még és még abban is fog,ameddig csak lehetAddig van még nekem nyugalmam

    Andi: Nálunk majd akkor kérik a munkáltatóit,amikor Levi kezd a bölcsiben,rögtön az első nap.Ha nem viszem,akkor hazaküldenek és a gyerek nem járhat bölcsibe.Nagyon szigorúan veszik ezt nálunk,mert Tbányán kb. 120 gyereknek nem jutott bölcsődei hely.Sőt,a férjemtől is kell munkáltatói.Nehogy véletlenül titokban otthon legyen a gyerek meg bölcsibe járjon.Nagyon örülök,hogy Dóri ennyire kis alkalmazkodó kislány!Amikor Nálad voltunk is látszott rajta,hogy mennyire kiegyensúlyozott gyerek

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. szeptember 4. 16:1973239.

    Sütőtököt sütök...kiváncsi vagyok milyen lesz,de unokanővérem már vett Aishának,és azt mondta finom volt,én meg úúúúgy imádom.

    Naa,kiváncsi leszek,ezt hogyan küldi el,mert nekem pirosak a betűk....

    előzmény:
    banyoci1 (73238)
    2009-09-04  16:13
  14. 2009. szeptember 4. 16:1373238.
    Én is kerestem öt iwiw-en,de én sem találtam,még google-ben is rákerestem,de nem találtam semmilyen használható infot.Pedig olyan jó lenne tudni mi van velük.
    előzmény:
    htkriszta (73237)
    2009-09-04  16:06
  15. 2009. szeptember 4. 16:0673237.

    Köszönöm csajok,mindannyiótoknak,tudom,hogy mind együtt örültök velünk!!!

     

    Áááá,Hajni,ha tudnád hányszor volt,hogy elfelejtettem a gyógyit,mondjuk hamar rájöttem,hogy be kell állítanom a telefonomat emlékeztetőre

     

    Ilyenkor mindig eszembe jut Frugo,annyira szeretnék tudni valamit róluk,de nekem amikor elromlott a telóm,eltűnt az ő száma is.

    Réka,neked is megvolt,nem hívtad mostanában???

    Már kerestem az iwiwen is,de nem találtam.... remélem Áronnal is minden rendben van

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_358937 (73236)
    2009-09-04  14:35
  16. Torolt_felhasznalo_358937
    Torolt_felhasznalo_358937
    2009. szeptember 4. 14:3573236.

    Halihó

     

     

    Nálam teljes behavazódás...:-(

     

    De

    Kriszta nagyon nagyon örülök, teljesen feldobódtam a hírtől!!! Nagyon ügyes Szilu:-) Puszilgasd meg helyettem is!

    És azért téged se hagyjunk ki, mert a te akaraterőd és figyelmed is kellett a sok gyogyszer időbeni beadásához! Szóval le a kalappal!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. szeptember 4. 13:5073235.

    Ádám napi szinten emlegeti,simogatja a bébit (ahogy ö hívja),bár szerintem azt hiszi,hogy a köldökömben van .Már az apja és a saját hasába is belebeszélte a babát. Nem gondoltam volna,hogy ilyen nagy hatással lesz rá az ultrahang.

     

    Hétvégén anyósékhoz megyünk egy napra,vasárnap meg egy baráti családot látogatunk meg. A barátnöm szept.végére van kiírva a másodikkal (Dávid az elsö dec.-ben lesz 2),de valószínüleg császár lesz,így már csak néhány napja van hátra.

    előzmény:
    banyoci1 (73234)
    2009-09-04  13:46
  18. 2009. szeptember 4. 13:4673234.

    Sziasztok!

     

    Ilyen hírekre jó jönni

     

    Nonototo:nagyon-nagyon örülök,hogy a professzor mindent rendben talált. A beszéddel meg szerintem ráér Csenge,január meg nagyon messze van még,addig még annyi mindent tanul még. Egyébként hogy áll a beszéddel? Lelke gyógyul már?

     

    Kriszta:szívböl gratulálok a jó eredményekhez,hamarosan tényleg csak egy rossz álom lesz Szilu betegsége,nagyon ügyes fiú,a topik höse. A bölcsihez és ovihoz is gratulálok!

     

    Dzsudit:de jó,hogy ilyen simán megy Barni beszoktatása.Jövö héten már te is kezdel dolgozni? (Bocsi nem emlékszem

     

    Kandika:szerintem elbírja,a nyaralás alatt volt ott egy anyuka 2 gyerekkel, nagyobbik majdnem 4,kisebbik 2,5 és mindketten a babakocsiban ill. babakocsin ültek. Testvérfellépön nem gondolkodtatok? Bálintnak jobbulást.

     

    Brigi:haláli Marci dumája. Akkor az új gép azt jelenti,hogy belevágsz komolyan a fényképezés bizniszbe?Tényleg a lakással mi lett? Pályáztok még?

     

    Katus:Hanna és a pisi Szerintem sem jó irányba halad a világ,bár én naiv vagyok és hiszek abban,hogy nagyon is számít,hogy otthon mit látnak,mi mit adunk nekik "útlavalónak" és elöbb-utóbb a szerint is fognak élni.

     

    Virág:szuperek a képek ,nagyon örülök,hogy ilyen jól éreztétek magatokat. Üzletileg is sikeres volt az út? Az allergiát sajnálom,bár ahogy téged ismerlek,gyorsan kikúrálod magad.

     

    Zsomica:el sem tudom hinni,hogy Benedek hisztizik,olyan ártatlan a képe. Remélem mégis hamar végeztetek ma a csipöszürésen,Benedeket legalább otthon tudtad hagyni?

     

    Kicsivirág:szerintem a többiek "durvasága","eröszakossága" miatt se aggódj,meg fogja tanulni Levi,hogy szerezzen érvényt az akaratának. Elég pofátlanság,hogy "kiraktak" titeket a bölcsiböl,akkor minek ajánlkoznak.

     

    Andi:de jó,hogy ennyire dícsérik Dórit Te tényleg könyvelö voltál régen,pedig nem is az a fajta vagy Mondom én,akinek szintén megvan a mérlegképese.

     

    előzmény:
    dzsudit (73233)
    2009-09-04  13:19
  19. 2009. szeptember 4. 13:1973233.

    Éljen-éljen hurrá sokáig Szilu  Nagyon örülök Kriszta, elhiszem, hogy ez nagyon nagy dolog nektek (még nekünk is  ).

     

    Bölcsi továbbra is tetszik BArnusnak, ma megdicsérte a gondozónéni, mert szépen ebédelt egyedül és mosolygósan, jókedvűen telt a délelőttje  

    Nekem pedig végre van bérletem, megszűnik a sokezer kiadás a jegyekre  

     

    Most megyek, mert Mátét is elhoztuk az oviból  

    előzmény:
    htkriszta (73227)
    2009-09-04  10:56
  20. 2009. szeptember 4. 13:0173232.

    Vháúúúú: Most nézem a híreket!:)))

    Gratula Banyó a kis kukacoshoz!!!!!!

    Nektek Kriszta pedig a jó eredményekért!

    Emone: Szokj bele, mert sajnos a tetűre mindig oda kell figyelni. A fiam egyszer hozta haza, de mire kiszedegettem belőle már sírt meg majdnem én is...

    Baromi szapora kis dögök sajnos!

    Van az osztályban egy kis gyerek aki rendszeresen behozza a bogarakat. Ez van, nem lehet mit csinálni..

    Én szoktam megelőzés képpen néha lekenni a gyereket.:((

    De ha már beszélek is róla viszkedek..:((((((

    Megyek, mert most értünk haza és főznöm kell és sok tervem van még a délutánra.

    Ja nem is mondtam mi volt a 2 éves vizsgálaton:

    89 cm és 12,60 kg.

    Pusz mindenkinek!:))

    előzmény:
    petrusanya (1)
    2006-11-25  22:11
  21. 2009. szeptember 4. 13:0173231.

    Vháúúúú: Most nézem a híreket!:)))

    Gratula Banyó a kis kukacoshoz!!!!!!

    Nektek Kriszta pedig a jó eredményekért!

    Emone: Szokj bele, mert sajnos a tetűre mindig oda kell figyelni. A fiam egyszer hozta haza, de mire kiszedegettem belőle már sírt meg majdnem én is...

    Baromi szapora kis dögök sajnos!

    Van az osztályban egy kis gyerek aki rendszeresen behozza a bogarakat. Ez van, nem lehet mit csinálni..

    Én szoktam megelőzés képpen néha lekenni a gyereket.:((

    De ha már beszélek is róla viszkedek..:((((((

    Megyek, mert most értünk haza és főznöm kell és sok tervem van még a délutánra.

    Ja nem is mondtam mi volt a 2 éves vizsgálaton:

    89 cm és 12,60 kg.

    Pusz mindenkinek!:))

    előzmény:
    petrusanya (1)
    2006-11-25  22:11
  22. 2009. szeptember 4. 12:4473230.

    Sziasztok!

     

     

    Szilunak és Csengének, a fórum két kis hősének nagy gratula, szuper hogy ilyen jó híreket olvasok!

     

     

    Banyó: remélem most már megnyugszol, nagy gratula a lehet hogy kukishoz!

     

     

    Réka: igazi világutazó anyuka szuper volt a vásár, nagyon jók a képek

     

     

    Szuper hogy mindenki ügyesen kezdi a bölcsit!

     

    Katus: Hanna Nálunk is szóltak, ha vki lakkozta a körmét, főleg ha pl. zöldre, mikor én 13 évesen beszíneztem a hajam vörösre, akkor is csúnyán néztek, na ma már ez a norma...

     

    Breki: vezető bácsi, bakter bácsi

     

    Zsomi: remélem nem lesz szükség a hideg élelemre a csipő szűrésen. Nálunk a kerületben ez jól meg van oldva, szépen felújított helyre is költöztek és időpontra be is hívnak

     

    Emone: sajnálom a tetűket, de asszem ezen mindenki átesik ha közösségbe jár

     

    Már egészen jó a helyzet a játszótérem, márimint nekem, mert kevés a gyerek és a anyuka, viszont Márk tegnap már unatkozott, mert szinte csak picurkák voltak Bálint egy kicsit elkapta a náthánkat, párszor szívtuk az orrát és volt mikor nem is sírt, csak csúnyán nézett,

    Szerintetek mennyi súlyt bír ki egy babakocsi,ami elvileg 3 éves korig jó? ma befektettem Bálintot és Márk elöl ült, így majdnem 20kg volt benne nem szeretném hogy eltörjön, de így egész kényelmes, Márk nem tud normálisan közlekedni mellettem, elszaladgál, (mert az vicces) ha nem fogom a kezét motorral detto, vagy nem jön, vagy nem áll meg, így városban nincs motorozás.

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. szeptember 4. 11:2873229.

    gratula!!!!

     

    Mióta hazajöttünk, kijött rajtam az allergia. Csak tudnám, mitől....

    Itthon semmi sem változott amíg kint voltunk.... 

    előzmény:
    htkriszta (73227)
    2009-09-04  10:56
  24. 2009. szeptember 4. 11:0473228.
    Jajjjj Krisztaaaaaaaaaaaaaaaaaa (hangos sikítás), de örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Úgy drukkoltam nekteeeek  és tényleg ügyes, okos, hős a Szilu, na pityergek is!!!
    előzmény:
    htkriszta (73227)
    2009-09-04  10:56
  25. 2009. szeptember 4. 10:5673227.

    Negatív az EEG-nk!!!!!

     

    A biztonság kedvéért megvárjuk  a 2 évet,így novemberben kezdjük csökkenteni a gyógyszert,és lassabban is, mint az előzőt(havi 1 ml-t lehet,és 4.5 ml-t szed)így karácsonyra nem lesz vége,de ez a legkevesebb!!!!Félidőben lesz megint EEG,úgyhogy ellenőrzés alatt megy majd.

     

    Jajjj,lányok,én annyira boldog vagyok!!!!!Olyan ügyes,hős fiam van

    előzmény:
    htkriszta (73226)
    2009-09-04  09:21

Címlap

top