Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Terhesen, csípős, erős kaj

lilluka
Létrehozva: 2006. november 23. 11:41

Sziasztok !

A kérdésem, hogy van-e valami infótók arról, hogy csípőset, pikáns ízesítésű ételeket ehet-e kismama?

Mert annyit hallani csak, hogy sok zöldség+gyümölcs, illetve bármi, amit megkíván a kismama....de tényleg bármit?

Nincs egy lista, amire azt mondanák, hogy na ezek egyáltalán nem ajánlottak terhesség idején?

Tapasztalat?

  1. 2006. november 23. 15:4529.

    Sziasztok!

    Végre egy olyan topic, ahol  erőset imádó kismamákat találok 

    Szerintem mértékkel mindent lehet. Most, hogy a második babómat várom, bár eléggé az elején tartok ilyeneket kivántat a kölök:

    -vajas zsemle, megkenve Piros-Arany, vagy Erős Pista krémmel

    -paprikás-krumpli, vagy akármi ecetes alma paprikával

    A lágy sajtokat én is szeretem, igaz, azokról lemondtam. Van azt hiszem egy olyan topic, hogy terhesség alatt mit ne együnk. Ott olvastam, hogy volt aki a camambert sajttól kezdve mindent evett, és semmi problémája nem volt a babával. Szerintem ez is olyan, hogy mértékkel mindent lehet enni.

    előzmény:
    lilluka (1)
    2006-11-23  11:41
  2. 2006. november 23. 14:4028.
    Szerintem meg csak azt, ami nem pasztőrözött tejből készül.
    előzmény:
    zion (27)
    2006-11-23  13:50
  3. 2006. november 23. 13:5027.
    Nem penészes, hanem lágy... nemcsak a penészest, hanem a lágyat tiltják.
    előzmény:
    Milu (26)
    2006-11-23  13:46

Címlap

top