Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szerelmi kötés

Torolt_felhasznalo_206073
Torolt_felhasznalo_206073
Létrehozva: 2006. november 9. 00:25
Valaki tud egy jó szeremi kötést már meglévő kapcsolatra?
  1. 2006. november 9. 11:1976.

    de ez a szerelmi kötés...ez marha jó lehet...
    előzmény:
    Bounty (75)
    2006-11-09  11:18
  2. 2006. november 9. 11:1875.

    Igazából nem tudom, hogy mivel foglalkozol..biztosan ezoterika..vagy valami ilyesféle..
    előzmény:
    vitopmd (73)
    2006-11-09  11:16
  3. 2006. november 9. 11:1774.

    Jajj bocsi, nem erre gondoltam...arra a másik topicodra..
    előzmény:
    vitopmd (73)
    2006-11-09  11:16
  4. 2006. november 9. 11:1673.

    Hai!

    Ha arra gondolsz, hogy ezt a topicot álnév alatt indítottam, csúnyán tévedsz. Egyrészt van egy saját sikeres és látogatott saját topicom a Vito P.M.D. ahol bőven van helyem s terem kifejteni a dolgaimat. Másrészt nincs szükségem sunyiságra, mert taszít. A másnéven írogatás pedig sértené az egeket ostromló egomat. Annál önteltebb és magatartibb vagyok mintsem hogy alakoskodjak...

    A saját topicom három hónap alatt produkált több mint 6000 beírást..assszem az nem rossz.

    Én csak betévedtem ide is mint oly sok más topicba, nézd meg a nevemnél lévő statisztikát...közel 130-140 topicba írtam már. Itt ennyit ott annyit, attól függően mit hozott ki belőlem a dolog.  

     

    előzmény:
    Bounty (69)
    2006-11-09  10:57
  5. 2006. november 9. 11:1072.

    Szia..a topicodra gondoltam, mivel foglalkozol..mert itt olvasgatok mindenfélét, van aki pipa rád, van aki nem...

    Ezoterika??..pszichológus lennél?
    előzmény:
    vitopmd (71)
    2006-11-09  11:09
  6. 2006. november 9. 11:0971.

    Hai!

    Melyik? Ezt most nem nagyon vágom mire gondolsz?

    előzmény:
    Bounty (69)
    2006-11-09  10:57
  7. 2006. november 9. 11:0370.

    Hai!

    Drága..én nem haragszom. Nincs miért. És nem azzal van bajom hogy te "másik" oldalon vagy, mert nincs másik oldal, valójában nincs csak az emberek szegmentálnak, de nem akarok filozófiai alapokba belemenni. A gondom ott volt s van, hogy én úgy érzem érthető, logikus és nem pénzhajhász választ adtam, kifejtve olyan kis apróságokat miszerint nekem is komoly feltételeim vannak egy "kötés" kapcsán, ám mégsem éreztem egyfajta megértést a részedről. Sokkal inkább egy dacos csak azért is megmutatomot...

    Tudod, az emberek engem tartanak kövületnek, buta és uninteligens hablatyolónak, aki talán még írni olvasni sem tud, mert ezt jó hinni s néhány hasonszőrű mint én még ezt is sugallja....de az van tudod, hogy még én is meghajolok a tények előtt. Pedig egy manipulatív, gonosz, konok, csaló s kókler gazember vagyok(ezek csak apró pamflettek a többihez képest) aki mások hiszékenységén dagasztja a zsírját, s mégis eltudok fogadni más véleményt? Akkor te miért nem?

    A részletek kiragadásával, minden s mindenki vitatható minden elv alapján. Ez csak szándék kérdése. Az egész vizsgálata s a folyamat teljes ismerete az mely késztethet egy véleményre...ez a bőlcsesség alapja, a vizsgálódás majd felismerés művészete. Ezt tudom neked is ajánlani, mielőtt olyan dolgokban akarsz igazságot osztani vélemény néven, amiben nincs teljes ismereted. Ez az én bajom, nem más. Engem lehet utálni, már megszoktam, mert hozzá tartozik a személyemhez....de az igazságot nem engedem önkényesen torzítani s rossz beidegződésekre hivatkozva savazni...

    előzmény:
    :kriszti: (66)
    2006-11-09  10:49
  8. 2006. november 9. 10:5769.

    szia..lehet, hogy rólad szól a topic??..te lennél az az illető???
    előzmény:
    vitopmd (63)
    2006-11-09  10:40
  9. 2006. november 9. 10:5668.

    Ki az a Vito???..sosem hallottam róla..és mégis látok egy ilyen fórumot..tulajdonképpen miről is szól???..mármint a topic..
    előzmény:
    :kriszti: (66)
    2006-11-09  10:49
  10. Torolt_felhasznalo_798075
    Torolt_felhasznalo_798075
    2006. november 9. 10:5267.
    Egy szóval sem mondtam, hogy az vagy. Azt kértem, hogy ne is legyél az! Ezen felül természetesen azt csinálsz, amihez kedved szottyan...
    előzmény:
    bóbita62 (55)
    2006-11-09  10:21
  11. 2006. november 9. 10:4966.

    Azt hiszem itt felreertest tortent. Mint mar irtam nem Vitoval van bajom hanem a modszerrel. Szerintem jogom van maskepp gondolkozni es ennek hangot is adni.

    Igen ertem amit irtatok, meg is ertem hogy valakinek ez a modszer jon de ez az en ertekrendemnek nem felel meg.

    Szerintem ez nem olyan nagy katasztrofa hogy valaki a nagy tomegbol nem ert egyet nem? A foruma rrol szol hogy mindenki leirja a velemenyet de gondolom ezt nem kell magyarazni.

    Es megegyszer Vito nincs veled bajom, jobban nem tudom hangsulyozni.

    En nem haragszom rad amiert a masik oldalt kepviseled ( bar hiszem hogy tobb oldal van) kerlek te se tedd.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_962750
    Torolt_felhasznalo_962750
    2006. november 9. 10:4865.

    Azt írod, olyan is van, hogy nem sikerül felkelteni benne az EGO-t, ez lenne az alapja, ha jól értem?

    előzmény:
    vitopmd (57)
    2006-11-09  10:24
  13. Torolt_felhasznalo_915625
    Torolt_felhasznalo_915625
    2006. november 9. 10:4364.

    Úgy látom, Vitót nem kell védeni, de úgy gondolom, nem érted, vagy nem akarod érteni a dolgokat.

    A Te példád szerintem azért sem túl jó, mert ha beteg vagy, nem guruhoz mész, hanem orvoshoz. Ha a lelked beteg, akkor is másfajta emberhez fordulsz. Ha pénzügyi gondjaid vannak, akkor egy harmadik fajtához, és már bele is avakoztál a karmádba. Minden esetben (lehet, hogy pont a karmád miatt) pont azt az embert találod meg (ha szerencséd van), akivel dolgod van, akitől tanulhatsz, segítséget kaphatsz.

    Ennyi erővel akár ülhetnél otthon is, lehetnél egyedül, mert minden más fajta kapcsolat már beleavatkozás a karmádba... De gondolom, ez nálad sem így történik.

    Csak még egyszer a pontosítás végett: egyrészt a topic-indító (aki sajna azóta eltűnt) nem egy plátói kapcsolatnál keres valami megoldást. Másrészt Vito nem egyszer elmondta, hogy NEM minden áron csinál kötést, mint ahogy az orvos is NEM minden áron műt meg!

    És még utoljára: minden embernek más módszer jön be. Lehet, hogy ami Neked bejönne, nekem nem. Választhatunk. Kettőn (és még sokunk között) az a különbség, hogy én ELFOGADOM a te választásodat, és nem próbállak meggyőzni az ellenkezőjéről.

    Egyébként pedig akkkor szerintem az is egyfajta beavatkozás, hogy úgy döntesz, hogy nem választasz, csak hagyod magad sodródni az árral, nem?

    Na, befejezem, még mielőtt sok lennék....

    előzmény:
    :kriszti: (56)
    2006-11-09  10:21
  14. 2006. november 9. 10:4063.

    Hai!

    Adtál...és? Ennyi...aki akar az neked hisz, aki akar az nekem. És lesz aki egyikünknek sem...ez egy ilyen világ! Én, szerintem...az átlag ezoterikusokhoz mérten szokatlanul öszinte és részletes magyarázatot adtam bizonyos dolgohoz-ról, de mint láttam ez nem nagyon érdekelt. Akkor segítek neked is...hátha könnyebb lesz a lelked...oké a szerelmi mágia szemét és ártalmas dolog, s aki ilyet tesz az maga az ördög! Így jó?

    előzmény:
    :kriszti: (62)
    2006-11-09  10:33
  15. 2006. november 9. 10:3362.

    Nekem nem veled van bajom hanem a modszerrel.

    Annyira azert nem unatkozom hogy talalomra kivalasztok emberket es akkor jol belejuk kotok. nem vagyok hive a modszerednek es ennek hangot is adok ennyi.

     

    előzmény:
    vitopmd (61)
    2006-11-09  10:29
  16. 2006. november 9. 10:2961.

    Hai!

    Te már csak kötekedsz...neked semmilyen válasz nem elég s nem jó! Rossz partnert választottál ki erre. Sajnálom hogy csak ennyire tellett...én szeretem az értelmes és nem előítéletes beszélgetéseket. Ha valami gondod vagy bajod van velem, légyszi másképpen...ez értelmetlen és meddő. Köszi..

    előzmény:
    :kriszti: (56)
    2006-11-09  10:21
  17. Torolt_felhasznalo_159444
    Torolt_felhasznalo_159444
    2006. november 9. 10:2960.
    Ja...és amint kint, úgy bent...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_159444 (59)
    2006-11-09  10:26
  18. Torolt_felhasznalo_159444
    Torolt_felhasznalo_159444
    2006. november 9. 10:2659.

    Ahogy szeretem magam, úgy köszön vissza rám az egész világ!

    "..Ami fenn van, ugyanaz, mint ami lenn van, és ami lenn van, ugyanaz,

         mint ami fenn van, így érted meg az egy varázslatát.  .."

    Hermes Trismegistos:    

     Tabula Smaragdina  részletek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_915625 (54)
    2006-11-09  10:17
  19. 2006. november 9. 10:2658.

    Hai!

    És még egy gondolat....ez nekem nem csak munka vagy megélhetés...annál sokkal több...maga az élet! Imádom a dolgomat tenni...mert nem divat farok vagyok hanem AZ!

    előzmény:
    vitopmd (57)
    2006-11-09  10:24
  20. 2006. november 9. 10:2457.

    Hai!

    A KÖTÉS szóval én sem értek egyet,mert nem fedi az igazságot, de nem én találtam ki a szót...én és boszorkányaim a szerelmi mágia fogalmat jobban szeretjük.

    Nem egy beszélgetés alatt, bár van erre is példa. Olyan is van hogy nem sikerül felkelteni benne az ÉN-t az ego-t! Akkor nincs is miről beszélnünk, nem vállalok semmit amiben nem hiszek s nem vagyok abban biztos hogy sikeres lehet, mert ő akar mert ő képes mert ő a minden! Jelentős mértékben utasítok vissza felkéréseket kötés ügyben, mert látom hogy vagy alkalmatlan az adott kapcsolat építésére vagy mert csak árt vele saját magának vagy társának. Nem vagyok szívbajos alkat, simán elutasítok bárkit. Ez nem pénz kérdése nálam. Én nem futószallagon dolgozom....nem vagyok...na inkább hagyjuk ezt..nem akarok másokat savazni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962750 (52)
    2006-11-09  10:15
  21. 2006. november 9. 10:2156.

    Lehet ha a te peldadon szemleltem erthetobb lesz.

    szoval igen megfaztal ( bar nem kene igy kiabalni) .Inhalalsz , teazol, fekszel azaz a TE sajat mododon avatkozol be es nem pedig elmesz egy guruhoz hogy ugyan vegye mar le rolad a betegseget mert jajj ugy faj a torkod es szenvedsz es kulonben is nem ersz ra ilyenekre.

    tehat az elobb a beavatkozas 2 modjat lathattuk, az egyik amikor az ember maga oldja meg, avatkozik be, esetleg a betegseg alatt rajon dolgokra mert ugye semmi sem tortenik veletlenul. A masik amikor megkeri a gurut hogy 'segitsen' neki kimaszni a feladata alol.

    Remelem igy ertehto

    előzmény:
    vitopmd (53)
    2006-11-09  10:16
  22. 2006. november 9. 10:2155.
    Nem vagyok ostoba,mivel nem ismersz,ezt ne engedd meg magadnak.Ezeket a dolgokat én döntöm el.....ha nem baj.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_798075 (22)
    2006-11-09  09:15
  23. Torolt_felhasznalo_915625
    Torolt_felhasznalo_915625
    2006. november 9. 10:1754.

    "...Stendhal....a szerelem nem más, mint önmagunk szeretete mások által..."

    ..mivel nem szeretnek manipulálnom kell...ki kell csikarnom a szeretetet!"

    Én ezt inkább úgy értelmezném, hogy mivel ÉN nem szeretem magamat (és ezáltal úgy érzem, hogy senki sem szeret), így manipulálok, hogy szeressenek, holott előbb el kéne fogadnom magamat. Ha én pozitívan viszonyulok magamhoz, előbb-utóbb ez kifelé is hat, úgyhogy mások is pozitívan fognak viszonyulni hozzám....

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_159444 (49)
    2006-11-09  10:09
  24. 2006. november 9. 10:1653.

    HAI!

    CSAK ÚGY....

    KAPTAM EGY TÜDŐGYULLADÁST, MERT FELELŐTLENÜL ALULÖLTÖZÖTTEN VOLTAM KINT A HIDEGBEN. NEM MEGYEK ORVOSHOZ, MERT AZ BEAVATKOZIK A KARMÁMBA...HISZEN VALÓSZÍNÜLEG AZÉRT KAPTAM TÜDŐGYUSZIT MERT ENNEK KELLETT MEGTÖRTÉNNIE, TEHÁT NEM LEHET MÁSNAK EBBE BEAVATKOZNI. TEÁT FŐZNI S INNI ÉN IS TUDOK, INHALÁLNI SZINTÉN...A DOKI GYÓGYSZEREI NEM KELLENEK, MERT AKKOR Ő FELÜLÍRJA A KARMÁMAT...

    HOPPÁ...DE A TEA IVÁS ÉS AZ INHALÁL IS BEAVATKOZÁS...MI VAN HA ÉN AKADÁLYOZOM SAJÁT MAGAM KARMÁJÁT...ÁÁÁÁ INKÁBB SE TEA SE INHALI! BIZTOS AMI BIZTOS.

    EME LEVELEMET A TÚLVILÁGRÓL KÜLDÖM OLVASÓIMNAK, MERT BELEHALTAM A TÜDŐGYULLADÁSBA...PUSZA...

    Ez nem csak cinikus hanem realista is...mert megkellene érteni, a világ mechanizmusait, az élet dolgait...

    Nem akarok itt ebben a topicban mindent s minden áron megmagyarázni, mert nem dolgom. Legalábbis nem sikerülhet mindenkit meggyőznöm  s nem is akarok....de amit ebben az ügyben úgy általában lehet, azt megtettem. Ennél többet nem akarok, mert akkor már erőlködésnek fog tetszeni...mindenki azt tesz amihez kedve van s amit nem tiltanak a törvények vagy vallásának tanai...esetleg az elvei...

    Sok sikert..a VITO PMD topicban meglehet találni ezo témában...köszi a figyelmet..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_962750
    Torolt_felhasznalo_962750
    2006. november 9. 10:1552.

    Tehát ha jól értem a szavaidat, akkor egy beszélgetés kapcsán, visszaadod a önbizalmát? És ez elég lesz, hogy újra kapcsolat alakuljon ki közöttük?

    Azt írod, te csak a serpenyő vagy ebben a folyamatban. Erre felhívod a figyelmét előre az illetőnek? Arra figyelmezteted, hogy ha nincs benne a lehetőség a karmájában? Ekkor is elvállalod a kötést?

    Ha nem tudod megmondani előre, hogy benne van e a lehetőség a karmájában, akkor hogyan tudod megmondani, hogy rá milyen hatással lesz karma szempontjából?

    előzmény:
    vitopmd (34)
    2006-11-09  09:38

Címlap

top