Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Babaproject előtt állók, ide!

Asosan
Létrehozva: 2003. május 28. 17:17
Sziasztok!
Sajnos az "Előkészületek a babára" c. topicon már senki nem jár, pedig én szívesen leveleznék olyanokkal, akik épp a terhesség előtti stádiumban vannak.
Mindenki, aki idén nyáron/ősszel tervezi a babaprojectet, ill. aki friss terhes, és az ezt megelőző időszakról hasznos infóval rendelkezik, írjon!
Én az első "vigyázós" hónapban vagyok, nyár végén/ősz elején szeretnék "babázódni".
Várom a hozzászólásokat, infókat e témában!
Üdv. Asosan
  1. Torolt_felhasznalo_200212
    Torolt_felhasznalo_200212
    2007. december 3. 16:02151351.

    Sziasztok !

    Valamikor réges-régen volt egy "kicsivuk" nevű hozzászóló, ez voltam én.

    Álmos fiam már 3 éves múlt, 115cm és 19 kg. Okos, szép, kedves aranyos és imád engem. A TÖKÉLETES FÉRFI !!

    Kivel mi újság ??

    Rég hallottam rólatok.

    Puszi mkinek, Kicsivuk

    előzmény:
    Asosan (1)
    2003-05-28  17:17
  2. Torolt_felhasznalo_229553
    Torolt_felhasznalo_229553
    2007. november 26. 22:26151350.

    Priviben küldtem (mozg&oacuteképeket.

    Nemcsak a földrajzi távolság, hanem az elfoglaltság is teszi, hogy távolodunk egymástól   Valahogy mindenkit leköt a mikrokörnyezete, tehát a család, és nehéz kicsit távolabbra, a netes barátnők felé is tekinteni  

    előzmény:
    Estike (151349)
    2007-11-26  14:47
  3. 2007. november 26. 14:47151349.

    Szia! Biztos nagyon édes lehet a drága! Képeket kaphatunk?

    Nekem bevallom kicsit hiányoznak azok a békebeli babás talik! Olyan jó volna látni a legfiatalabb fórumbébiket, akik már lassan igazi kiscsajjá, kispasivá válnak! Csak ne lennénk egymástól ilyen messze.... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_229553 (151348)
    2007-11-25  22:43
  4. Torolt_felhasznalo_229553
    Torolt_felhasznalo_229553
    2007. november 25. 22:43151348.
    Sőt, most már nemcsak járni tud a gyerkőc   Olyanokat tud, hogy ha mondom neki: "Gyere, adsz anyunak puszit?" akkor turbósebességgel idetipeg hozzám, pici karjaival esetlenül átölel, és az arcát a mellemhez fúrja, illetve újabban a száját is nagyra tátja, mintha jó nagy puszit akarna adni   Nagyon imádnivaló a kis lókötőnk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_229553 (151347)
    2007-11-15  11:47
  5. Torolt_felhasznalo_229553
    Torolt_felhasznalo_229553
    2007. november 15. 11:47151347.

    Helló, mi is vagyunk!

    Jók a képeitek!

    Estike, a gyerekeid nagyon aranyosak és nagyon hasonlítanak egymásra!

    A mi gyerekünk meg most tanul járni, szépen, lassan, lépésenként.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2007. november 12. 14:33151346.
    Deeeeeeeeeeeee!
    előzmény:
    hangaszáll (151345)
    2007-11-12  10:08
  7. 2007. november 12. 10:08151345.
    irgum-burgum, hát senki nem jár erre ?  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2007. október 28. 17:42151344.
    estike, totál megértelek!
    nekem a bölcsi tök nagy megváltás, mert az én drága fiam kettővel is kitesz néha... egyébként szegeden a bölcsi-helyzet miatt (a múltkor egy anyuka 2009re foglalta le a helyét a születendő bébinek, annyira túlterheltek a bölcsik) kitalálta az önkormányzat (akiket egyébként szívből utálok, de néha van egy-egy jó döntésük), hogy hétköznap max. 4 órára beadhatóak a nem bölcsis gyerekek is bármelyik bölcsibe 300ft/óra ellenében, és szerintem ezt egyeztetni kell a fogadó intézménnyel is, meg minden, de szerencsére ennek nem kellett utána néznem.
    majd még írok, most megpróbálok legalább 7ig kitartani a minimanóval, akit extrn megvisel az óraátállítás (ráadásul nem aludt délután, mert az aja nem tudta elaltatni- most nem bénaság miatt, de hosszú a történet).
    puszi mindenkinek:
    hanga
    mi van bodza anya-függős lánykájával vajon?
    és kiwiékkel?
    meséljetek már!
    előzmény:
    Estike (151343)
    2007-10-28  14:40
  9. 2007. október 28. 14:40151343.

    Szia! A játszóházból nem lett semmi! Sajnos nem hívott fel a csajszi, aki tartaná, pedig megigérte. Az volt a bajuk, hogy hétfőnként tartanak zenebölcsit is. Viszont azzal nem számoltak, hogy összesen csak 10 gyereket fogadhatnak, a mi gyerekeinkel akik foglalkozásra mennének már jóval többen lennének. Én vissza sem, hívtam másodszor, mert arra nem méltat hogy ő jelentkezzen, mikor ebben maradtunk..

    Igaz így én bolondulok meg velük itthon néha, szó szerint! Vannak gondjaim ezzel kapcsolatban, de nem szeretnék panaszkodni. Imádom a fiúkat, de 5 percem sincs nélkülük, ami már néha nagyon sok..

    előzmény:
    hangaszáll (151342)
    2007-10-28  11:41
  10. 2007. október 28. 11:41151342.
    hali mindenkinek!

    estike, neked hogy mennek ezek a játszóházas történetek? sikerült nem buszozós megoldást találni? mi lehet már kiwivel, és a morci főnökkel?
    velünk most minden oké, bár kolos szerdán belázasodott estére, és csütörtökön délelőtt is még lázas volt, délutánra csak hőemelkedése, pénteken meg már semmi baja nem volt. szerintem a foga miatt lehetett, mert közben dörzsölte iszonyat módon az ínyét az ujjacskáival. sajna nem tudtam dokihoz elvinni, mert megváltozott most a hétre a rendelési idő, amiért irgum-burgum, ugyanis eddig csak csütörtökön volt délután rendelés, az összes többi napon délelőtt, most szegény lázas gyerekkel délig vártam, elindultunk a dokihoz, erre ki volt írva, hogy az ünnepek miatt most minden nap csak 8-11ig rendel
    és erről nem tájékoztatta az embereket (pl. megyei napilap, képújság stb.), csak ha valaki odament, akkor egy cetlin találta meg kiírva...
    szerencsére péntekre már semmi baja nem volt kolosnak.
    úgyhogy hédőn megyünk megint bölcsődébe, amit kifejezetten várok.
    mi a helyzet a többiekkel?
    wordoggal pl.
    vagy napsugárral
    meg valamelyik nap még törpesz is eszembe jutott....
    na, megyek lassan, egyre megyek a manómért az apjához.
    puszi mindenkinek: hanga
    előzmény:
    Estike (151340)
    2007-10-25  10:57
  11. Torolt_felhasznalo_898847
    Torolt_felhasznalo_898847
    2007. október 26. 23:32151341.

    Péntek-Szombat-Vasárnap Baba Mama Expo a SYMA csarnokban  

    Szombaton, azaz holnap 15.00: Rubint Réka exkluzív interjút ad a színpadon, majd tanácsadást tart: sztár testközelből a Babamamaexpo-n!

    www.babamamaexpo.hu

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2007. október 25. 10:57151340.

    Sziasztok! Szia Hanga!

    Olvasom, a gondokat a megpróbáltatásokkal teli életed részleteit, de azért a végén midíg (főleg ha képet is csatolsz), mosolyra áll a szám, mert olyan jó hogy vannak ezek a gondok (persze jobb lenne, ha nem állítana neked akadályt úton útfélen a kisfiad apja), hiszen nem lennének ha nem lenne az a kis motoros huligán! Emlékszem mennyire vágytál a babára, és mindíg mikor olvasom hogy mindent együtt csináltok Ti kette, az az érzésem hogy Ti így vagytok egy kis család!!

       Bodza BLANKÁJÁNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!   

    előzmény:
    hangaszáll (151339)
    2007-10-24  10:04
  13. 2007. október 24. 10:04151339.
    Szép napsütéses hétfőnek látszó szerda délelőttöt mindenkinek!

    Nálunk süt a nap (még), és végre végre végre kezdem úgy érezni, hogy meg tudok állni lelkileg a saját lábamon, nem kell a gyerek apja sem, hogy segítsen, se semmi. Ezen hozzáállásomnak köszönhetően a gyerek apja elkezdett normális lenni, és a gyerekért mindent megtenni. Most mintha minden játszi könnyedséggel menne...
    Remélem, hogy ez a munkafronton is jelentős előrelépést fog hozni (mármint remélem, hogy hamarosan lesz végre munkám).
    A mini motoros huligánom nagyon jól van, sikerült élete első mondatát összehozni: akarom a mozdonyt (nem ám anya, lécci tedd be a mozdonyos mesét, vagy legalábbis valami megközelítő udvariassággal rendelkező mondatot ).
    őlordsága kapott kesztyűt az apjától, amit ma tűrt meg először magán, mert látta, hogy mindenki kesztyűben indul reggel bölcsibe/oviba/iskolába, ráadásul anya kezén is van, úgyhogy hősiesen tűrte a bölcsiig.
    A gyerek elhelyezésit beadtam múlt pénteken a bíróságon, ingyé és bármentve, és közöltem a családdal is, hogy mi a helyzet. az indulatok persze forrongnak, de egyszerűen kell ez a papír, mert a gyerek nem lóghat jogilag a levegőben!

    Arwena, tök sajnálom a tata magánakcióját, de a férfiak már csak ilyenek, vagy azonnal belehalnak, ha tüsszentenek, vagy már csak akkor kérnek segítséget, ha nagyon nagyon nagy kaki van...

    Kolos Kadosa jelenleg az első változat, múlt héten azon sírt egy órát, hogy kiáztak az ujjacskái a víztől fürdésnél. Amikor kijött, és észrevette, teljesen kétségbe esett, szopogatta őket, gyógypuszikat követelt, aztán amikor mondtam neki, hogy ne aggódjon, mert a jobb keze is olyan, nemcsak a bal, na akkor elkezdett bőgni krokodil könnyekkel. Még este fél10kor is felkelt álmából, hogy ellenőrizze az addigra már normális állapotukban lévő ujjacskáit

    a múlt héten ígértem bölcsis képet, úgyhogy csatolok (és a fiam HÚST, sőt, mi több, MÁJGOMBÓC LEVEST EVETT, de úgy, mintha egy éve éheztetném)

    majd írjatok ti is!

    üdv: hanga
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_229553
    Torolt_felhasznalo_229553
    2007. október 18. 22:24151338.

    Nagyszerű, nem szállt el a hsz, csak majdnem :-)

    Szóval az előzőek miatt nem jelentkeztem eddig, Hanga, most majd meglátjuk, hogy javul a Tata, ha holnap jobban lesz, akkor merek tervezni talit. Majd jelentkezem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_229553 (151337)
    2007-10-18  22:18
  15. Torolt_felhasznalo_229553
    Torolt_felhasznalo_229553
    2007. október 18. 22:18151337.

    De brutál! De hát micsinálna Kolossal az apja egész nap?!    Jövedelme sincs mindig, amilyen málé legény néha...

    Képzeljétek, tegnap én is nagyon dühös lettem, pedig én olyan birkatürelmű ember vagyok, hogy fát lehet vágni a hátamon, komolyan, de tegnap azt hittem, eldobom az agyamat!!!!! A férjem édesapja, művésznevén Tata ugyanis tegnapelőtt este hirtelen nagyon rosszul lett, erős fájdalmai lettek, ezért tegnap a nap nagy részében én hurcolgattam őt orvoshoz,  egyiktől a másikig - mivel nekünk van kocsink, és én "érek rá", tudjátok, innen oda utalgatták, mire végre ellátták. Közben a Mama vigyázott a fiamra. Ma is én hoztam-vittem további kezelésre, bár most az egyik lánya maradt vele ott kísérőnek, én közben a gyerekkel voltam, mert szegény kölök szeparációs szorongásban szenved. A probléma az, hogy a Tatának évek óta!!!!! fennáll ez a baja, és fél éve!!! kb. eléggé súlyosnak érzi, és már néha-néha eszébe jutott, hogy talán "el kéne mönni az orvoshón", és két hete már pl. vérzést is tapasztalt - szóval ugyebár mégsem volt olyan hirtelen a betegség fellángolása!!!!!!!!! Ha a drága Tatánk netán egy éve, esetleg fél évvel ezelőtt hajlandó meglátogatni az orvost, akkor én, mint fuvarozó is előre megtervezem a napomat, a mamának sem borul fel a napirendje, valamint a lányaiknak sem stb., és ami a legfontosabb: elkerülhette volna azt az iszonyatos fájdalmat, amitől szegénykém néha csak magába süllyedt és csak nyöszörögni bírt. Tényleg nagyon-nagyon sajnáltam őt, pokoli fájdalmai voltak, de azt kell mondanom, ez egy buta, értelmetlen szenvedés volt, mert simán megelőzhette volna!!!!!!!! Ezen akadtam ki nagyon.

    Ennek a dolognak egy másik tanulsága, hogy a szüleink sajna már öregszenek    és nem mindig képesek felelősséget vállalni magukért.  Szóval ezentúl nekünk, a 3 gyereküknek és nekem kell Tatát és Mamát szelíd erőszakkal elvinnünk az orvoshoz, mert ők maguktól soha nem fognak elmenni, mint a fenti példa is mutatja! Ezt nektek is mondom, lányok, figyeljetek oda a szüleitekre, mert ők sem lesznek fiatalabbak, csak idősebbek! Meg is mondtam anyóséknak, hogy amint Tata állapota rendeződik, minden héten visszük őket ide-oda, szemészetre, fülészetre, fogászatra stb, meg minden egyéb rendelésre, hogy megelőzzük az ilyesmi kríziseket. Ezt nagyon komolyan gondolom, hétvégén találkozom a lányaikkal, és "projektértekezletet" fogok neki tartani, megbeszéljük, hogy ki milyen betegségekről tud, és hova kell elcipelni Mamáékat, majd elosztjuk a feladatokat, egyszer én leszek a kísérő, egyszer más. Ha előre tudjuk, hogy 3 hét múlva x helyre kell kísérni a Tatát, akkor nyilván a sógornőm vagy a férjem is előre ki tudja venni a szabit, nem én leszek az, akit reggel 9-kor hirtelen riasztanak, és emiatt hirtelen teljesen át kell szervezem a magam és a kicsi fiam napját.

    Na! Jól kiírtam magamból mindent!

    előzmény:
    hangaszáll (151336)
    2007-10-18  15:18
  16. 2007. október 18. 15:18151336.
    na, lányok, csak extra-gyorsan írok: nálunk is bonyolódik a helyzet: a gyerek apja nem írja alá a gyerek -elhelyezéses papírokat, magának akarja a gyereket BOSSZÚBÓL!!! szerencsére van pár lementett beszélgetésem vele msn-ről, amiben azt írja, hogy lemond Kolosról, meg iszonyat agresszív, és a kocsisnál is trágárabban beszél velem, úgyhogy ez az ügyvédem szerint elég jó bizonyíték, meg az agresszív sms-ei is. Ma este jön el a ügyvédem személyesen, hogy mindent megbeszéljünk. Egyébként ma volt nyílt nap a fiam bölcsijében, és készítettem képeket, majd felrakom őket, ha letöltöm (este). majd még írok, de most irány a pelenkázó, meg az utca: motorozunk ezerrel
    puszi mindenkinek: hanga
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2007. október 17. 13:02151335.

    Én is gartulálok a szülinaposnak. Megértem az időhiányt. Nekem is az van mindig. Üdv.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_229553 (151334)
    2007-10-17  00:12
  18. Torolt_felhasznalo_229553
    Torolt_felhasznalo_229553
    2007. október 17. 00:12151334.

    Helló, Hanga és a többiek!

    Köszönjük a jókívánságokat! Amúgy gyermekünk nem hazudtolta meg magát, kiütéses lett a szülinapi tortájától. (A díszítő csokimáztól, amibe nem is akartam, hogy belenyaljon, de persze mégis belenyalt, egy nyalintást összesen, aztán több mint egy hétig tartott, amíg a ragyák leszáradtak.) Már nem is csodálkozunk.

    Hanga, a könyvvel valamikor elkanyarodok Felétek, nehogy kultúra nélkül maradj. Jó lehetett ez a szolnoki kikapcs, remélem, tényleg pihentél egy kicsit. Vagy végig Kolos után rohangáltál a kertben? Úgy látom, Kolos azért a zanyjára is hasonlít, ugye?

    Estike, hogy alakul ez a játszóház? Gergővel nem tudnál te is ott maradni?

    Mandi, akartam neked emailt írni, de gondolhatod, mennyi időm van  A te gyereked apukája sem semmi!

    Pusszantás mindenkinek

    Arwena

     

    előzmény:
    hangaszáll (151333)
    2007-10-15  20:36
  19. 2007. október 15. 20:36151333.
    na, még a maradék
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2007. október 15. 20:25151332.
    sziasztok lányok, először is BOLDOG SZÜLINAPOT MINDKÉT OKTÓBERI BÉBINEK (arwena+bodza).
    bocs a nagy eltűnésért, de kivettünk Kolossal egy hét szabit, és elutaztunk a papához Szolnokra, ami nagyon jól jött a negatív hullám után. Kolos extrán nagyon élvezte, hatalmas apu kertje két jófej kutyussal, meg kis és nagy motorral, meg kis csúzdával (az unokahúgoméi, de használhattuk). csatolok is róla képet. meg ráadásul egy katonai reptér is van a "közelben", így egész nap lehetett nézni az ejtőernyősöket. az öcsémnek még maradtak meg matchboxai gyerekkorából, úgyhogy egy bazi nagy kartondoboznyi autóban/építőkockában stb.stb. turkálhatott unalmas perceiben tündércicamanó kolos kadosa, ha nem kutyát nyúzott, nem motorozott, nem csúzdázott, nem szedett diót/körtét, nem nyírt füvet, nem gereblyézett, nem dobált tobozokat trenírozás végett a németjuhásznak, és nem is takarított. Hiper jól éreztem én is magamat azon kívül, hogy azért anyu és apu kis játszmáikat megpróbálták kiélni rajtam.
    Elhatároztam azt is, hogy holnap utána járok az egész gyerek elhelyezési cuccnak is, mert a gyerek apjával hol fent, hol lent, mikor milyen kedve van, és ez nem egy életbiztosítás sem az én szempontomból, sem Koloséból.
    A gyerek apjával egyébként mi sem voltunk összeházasodva, meg semmi, úgyhgy ez egy kisebb tortúra lesz majd.
    A párommal viszont nagyon jól elvagyunk, csatolok is képet kettőnkről is.
    Estike, te hogy bírod a két ifjút ilyen tiszteletbeli egyedülálló anyaként? Kiwi, neked mi lett a melós dologból szabadságolásos és egyéb ügyekben?
    Arwena, a H.P. könyvet a mjúzeum elfogadja, majd kereslek, de tegnap este jöttünk vissza Szolnok szitiből
    írjatok, írjatok, írjatok, ne legyetek olyan, mint én :P
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2007. október 15. 14:38151331.
    Sziasztok!
    Nagyon régen voltam itt. Hanga, remélem, már jobb a helyzet. Nekem tavaly ilyenkor volt szinte ugyanez. Azaz mégsem, mert a családom mellettem állt. Nekem azóta van munkám, viszont nálunk apuka egyáltalán nem akar tudni a gyerekről. Nekem is meg kellene csináltatnom a gyermekelhelyezési papírt, de mi nem voltunk házasok, így válás sem volt, azaz még nagyobb tortúra. A telefonszámát is megváltoztatta, az állandó lakcímét tudom, úgyhogy, jobb híján, levelezni fogunk.
    előzmény:
    hangaszáll (151325)
    2007-09-25  21:24
  22. 2007. október 2. 18:39151330.

       Akkor isten éltesse a Őt 1. szülinapja alkalmából!!!   

    Az energiákat köszi szépen, össze gyüjtöttem, használni fogom, már csak azért is mert most nagyon le vagyok merülve... Közben vizsgákra is készülök újból, szóval nem vagyok 100-as, de csak meg kéne csinálni a fősulit. Bár a gyerekek mellett semmi esélyem rá, hogy tanuljak is!

    Krisztiánt vinni fogom hétfőnként és péntekenként 9-12 óráig olyan játszóházba, ahol foglalkozások lesznek meg mondókázás, kézműves foglalkozás, éneklés-gitározás, játékos angol, póni fogatolás! Csak még azt nem tudom, mi hol leszünk addig a Gergővel, mert hazajönni nem érdemes, ugyanis mire haza érünk mehetünk vissza érte (busszal)!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_229553 (151329)
    2007-10-02  08:31
  23. Torolt_felhasznalo_229553
    Torolt_felhasznalo_229553
    2007. október 2. 08:31151329.

    Sziasztok!

    Szegény fórumozókat még az ág is húzza  Nagyon Rátok jár most a rúd  

    Kiwi, ez közhely, de tényleg csak az nem követ el hibát, aki nem dolgozik! Remélem, a főnök is belátja ezt. Biztos ő sem tévedhetetlen és tökéletes. (Csak az a kérdés, ő tudja-e ezt magáról? A mi melóhelyünkön általában az mentett meg minket a nag botránytól, hogy ha elszúrtunk valamit, némi idő után a főnök is rájött, hogy ő is csinált már nagy baromságokat, és egy rövid ejnye-bejnye után nem volt több retorzió.&nbsp

    Estike, tényleg egyedülálló anyaként működsz, azzal megfejelve, hogy a férjedet úgy kell kiszolgálnod, hogy ő nem szolgál ki téged   Itt küldök neked egy kis energiát:

    EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    EE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    EEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

    Hangával emilben megtárgyaltuk a dógokat, most külön nem írok...

    Tudjátok-e miért szép a mai nap? Ma egyéves lett Bodza Blanka! Boldog szülinapot!   

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2007. szeptember 28. 21:39151328.

    Sziasztok!

    Hangácskám, nagyon sajnálom amin keresztül mentek! remélem, minden rendbe fog jönni!!! én ezt kívánom!!
    Estikém, írok privit!

    Sajnos, most csak én is panaszkodni tudok...  a munkahelyem... hát mit mondjak nem én vagyok a legnépszerűbb ott... (és akkor még nagyon finoman fogalmaztam). azaz igazság, h elkövettem egy baromi nagy hibát (ezt most így nyilvánosan inkább nem részletezem) a lényeg,h nagyon megbántódott a főnököm (majdnem visszavonta a szabimat is, de ezt még rendbehoztam azzal,h szombaton (15-én) reggel fél 7- este 3/4 9-ig dolgoztam egy kolléganőmmel, aki csak miattam jött be nekem segíteni!) szóval, most mikor letelik a két hét szabim, a gyomromrom görcsben van, h mire megyek be hétfőn...    

    enézést,h én is csak panaszkodom.

    mindenkinek sok puszi,Kiwi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2007. szeptember 26. 18:49151327.

    Szia Mindenki!

    Hangácska nem semmi ami történik veled! Negatív gondolatok, rossz hangulat... nem is csodálom!

    Nálunk is zajlik az élet, a fiúk néha nehezebben kezelhetőek, Krisztiánnak mindig az a játék kell, amivel a Gergő játszik (ezért is várom már hogy oviba menjen, mert ott majd megtanulja a dolgot). Gergőm rettentő anyás és nem hogy leszokna rólam egyre többször vágja magát földhöz a konyhában ha éppen nem tudok vele foglalkozni. Éjszaka is ha éberebben alszik(nem ébred fel, mert azt megelőzöm) a kezemet keresi (ezért is van még a kiságy az ágyam mellett, de néha olyan érzésem van hogy még a saját ágyamban sincs nyugalmam). Néha úgy érzem nem kapok levegőt! Fél órám sincs magamra, a párom hajnalban megy és este jön a munkából! az egyedül álló anyáknak, sok szempontból akár lehetnék tiszteletbeli tagjuk, annyira csak rám vannak utalva a gyerekek. Mire a párom haza jön, már megfürdetve, vacsorázva, esetleg ha későn érkezik már ágyba dugva találja a lurkókat, és ha itthon van sem jut eszébe segíteni, neki azt mondani kell sajnos.

    Az elszigeteltség minden nyűge ki is jön rajtam időnként. Hát tudom én sem írtam valami pozitívat, de most ez van...

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
5 6 7 8 9

Címlap

top