Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

World News

Torolt_felhasznalo_534787
Torolt_felhasznalo_534787
Létrehozva: 2003. május 24. 20:36
Sziasztok!
Ez a topic azzal a szándékkal indul, hogy a napi világ-politikai eseményeket Mindenki (!) számára elérhetővé, érthetővé, általunk beszélhetővé és talán követhetővé tegyük!

Arra gondoltam, mivel ilyen topic még nincs, (bár ha jól emlékszem már volt kísérlet) és annyi ország képviselteti magát Veletek az nlc-n, hogy izgalmas lenne, ha mindenki az általa olvasott országos napilap címoldalán szereplő híreket, mely fontos és mindenki számára érdekes, megosztaná Velünk! Vagy az országos TV csatornák napi világhíreivel kapcsolatos eseményeket megbeszélnénk!
Mivel ezek világpolitikai események mindenki hozzá tud szólni!

Minden személyeskedés, politikai hovatartozás és egyéb előítélet nélküli beszélgetéseket gondoltam, hiszen mindenki olvas újságot, néz TV-t, van véleménye és a politika igen is fontos!
Ami nem zárja ki, hogy más izgalmas egyéb világra szóló eseményekről is szívesen olvasunk, legyen az sport vagy film!

Szóval remélem egy klassz topic indul és szívesen beszélgetünk majd egymással! :)
  1. 2008. augusztus 19. 01:2236126.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (36123)
    2008-08-19  01:02
  2. 2008. augusztus 19. 01:1436125.

    Az is disznosag ami az Olympiaszon  tortenik.....nagyon  sajnalom azt  a  szegeny,  becsuletes Karolyi-t!!

    Ma is a 12  eves  kinai  csemet  nyert az  amerikai  lany  helyett,  pedig  egyforma szamu pontjaik  voltak...

     

    de a  Karolyi  nem  fe'lt,  nyiltan  megmondta a a vilag-TV-n,  hogy  mennyire  csalnak  a kinaiak..

     

     

    előzmény:
    Vihar-26 (36118)
    2008-08-19  00:20
  3. 2008. augusztus 19. 01:0836124.

    Lenne olyan  kedves,  kérem,  megmondani,  vajjon  mit jelent az a   "@"   gébics a nevében?

    Láttam azt már  máshol is,  más  forumokon,  de  nem  tudom  mit akar  jelenteni????

    Köszönöm.

     

    es  csak  annyit----bocsanat,  (   de  nagyon  nehez  ezeket   a  magyar  betuket  beirni----!!)

    csak annyit,  hogy en  meg  sosem  voltam  itt ezen a  forumon,  plane  nem a  multevekben.

    Ha nem hiszi,  az  sem baj.

     

    Semmisem  baj.

       csak a  korlatoltsag, es a rosszindulat.

     

     

     

    előzmény:
    bit@ng2 (36117)
    2008-08-18  23:28
  4. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2008. augusztus 19. 01:0236123.

    nem tudom sirjak vagy nevessek a beirasodon....

     

    de akar hiszed akar nem sok sok evvel ezelott en mar kezdtem egy ilyen topikot, vagy valami hasonlo neve volt.

     

     (mellesleg no vagyok) sot, az elso beirasom ota meg mindig es allandoan Houston

     

    tudod mikor en nottem fel valamikor Mo-n, mi extra penzt fizettunk, hogy a filmmuzeumban egy amcsi filmet lassunk...

    mi kedveltuk Amerikat!

     

    aztan valtozott a vilag..

    ma divat UUUUUUUUUUTALNI!

     

    minol jobban, annal menobb vagy. Nem tudtad?

     

    masrol sem hallasz, mint az "omlesztett sok szemet amcsi film"

    a "fureszpor izu hambergeren elhulyult amcsik"

    a pofajukat belenyomjak mindenbe Amerikat

    es a vilag legbutabb embere Bush...mar fel sem hozom!

     

    ez van!

    MA EZT kell szeretni.

     

    majd EZ IS  egy nap ujbol megvaltozik.

     

    ahogy elnezem, mar lehet hogy nem is nagyon sokara, mert Europa ismet bajba lesz.

     

    No de majd kiderul....kivarjuk!

    en megertettem a kirohanasod, meg akkor is ha mondjuk en nem igy irom, de ne aggodj, amint latod akkor is "kapok a pofamra"....

     

    megszoktam!

     

    neha megunom, elmegyek egy idore...

     

    aztan latok beirva valami oooooooooooooriasi baromsagot, akkor visszajovok...

    mar ezt is a kukucskolaok megszoktak...

     

     

     

     

    előzmény:
    nesze (36121)
    2008-08-19  00:53
  5. 2008. augusztus 19. 01:0036122.

    Doknagyi,  gondolom a  nevebol,  hogy valoszinuleg orvos.

    Eszem agaban sincs  szidni!

    Mindig vannak  kivetelek.

     

    Alltalanossagban  beszeltem  a Noklapja  Forumozok  tobbsegerol.

    Akinek  nem a gatyaja, (vagy nercbundaja)  ne vegye  magara!

     

    Ha  a nyelvezetem vagy ekezeteim hianya nem tetszik,   kerem----ezentul  nem fogok senki stilusara  leereszkedni.  Jo lesz?

    Igerem,  tiszta SacreCoeur zsanerben  fogok  ezentul  tarsalogni, ---ha  lesz  kivel.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    doknagyi (36115)
    2008-08-18  13:12
  6. 2008. augusztus 19. 00:5336121.

    Megfontolt,  IGAZSAGOS  ember vagy te Houston----nem  tudom,  fiu vagy-e  vagy leany,   mindegy nekem.

     

    Sajnalom hogy ugy  kitortem....

     

    Szemelyesn elfogadok mindent,  mindig,   de ha az USA-t  szidjak  akkor  verbe forog a szemem.  Sajnalom,.  Igy van.

     

    Talan kezdhetne valaki forumot cimmel:  "Miert utalomaz USA-t"

    akkor ott  talan ordibalhat mindneki.

     

    Isten aldjon.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (36116)
    2008-08-18  21:36
  7. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2008. augusztus 19. 00:5136120.

    jaj csak tudod addig amig Europa az orosztol fugg...nem sokat fog panaszkodni, barmit is csinal az orosz!

     

    Az orosz pedig nagyon jol tudja mit csinal....nem uj a taktikajaban.

     

    Europa pedig, csak nezd meg a magyar beirokat is, olyan naivan nez bele a nagyvilagba hogy sokszor csak amulok es bamulok.

    Persze a strucc politika egy ideig mukodik.

     

    amig egy reggel felebrednek........es csodalkoznak!

     

    igy fogalmaznek: mig Europa almodik , az Orosz halad!

    aztan majd jon az ebredes!

    előzmény:
    Vihar-26 (36118)
    2008-08-19  00:20
  8. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2008. augusztus 19. 00:4736119.

     

    kutya legyek ha ertelek!

     

    fogalmam sincs te ki vagy!

    mindig amulok es bamulok hogy masok, mint te rogton tudja melyik nev mogott ki van!

    en meg a te neved sem lattam soha...

     

    belso titkos rendor vagy?

     

    az nlc-nek dolgozol?

     

    EN NEM!

     

     

    ennelfogva fogalmam sincs ki kicsoda, pl hogy te ki vagy!

     

    de hogy en volnek a "HYPOKRETA"..........

    megmagyaraznad hogy miert?

     

    mert nem tudom ki irt be?

    fogalmam sincs

     

    DE UGY LATOM NEKED IGEN....AKKOR PEDIG....

     

    most mit es kivel akarsz itt megetetni??????

     

    te legalabb remelem tudod mirol beszelsz....mert nekem lila gozom sincs

     

     

    evek ota itt habzik a hisztis holgy piszkos szaja - legutobb DDDD , elotte DeepDiaper , elotte ....

     

     

    en EDDIG  mindig azt hittem az a bizonyos dddd meg akarmi d-vel FERFI!

    Te honnan a fenebol tudod hogy no????

     

    aruld mar el ezt a marha nagy titkot hogy mas is tudja ugy mint TE !

    ugyanis nem egeszen ertem MIERT CSAK NEKED VAN ILYEN  titkod hogy azonnal tudod ki kicsoda!

     

    TILTAKOZOM!

     

    en is akarom tudni !

     

    mellesleg sok mindent csinaltam mar eletemben de meg szakacs nem voltam soha, igy soha nem akartam senkivel semmit MEGETETNI!

    előzmény:
    bit@ng2 (36117)
    2008-08-18  23:28
  9. 2008. augusztus 19. 00:2036118.

    Szia !

     

    Figyelemmel kiserem az esemenyeket Gruziaban is, meg az egesz vilagon.Nagyon sok hireket nezek mostanaban, az olimnpia mellett.

     

    Ami ott tortent, (sot meg mindeg tortenik) az a vilag szegyene.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (36116)
    2008-08-18  21:36
  10. 2008. augusztus 18. 23:2836117.

    UGYAN , KEREM!! Hypokréta!!! EZT KIVEL AKAROD MEGETETNI ?

     

     "....erre jott egy masik forumtars, aki feltetelezem hogy uj usa allampolgar letere, igen zavarta az a teny hogy az USA pofajarol van szo.... es (mindenkinek van egy turo hatara) leven ennek a beironak ugylatszik alacsony, beirt....."

     

    evek ota itt habzik a hisztis holgy piszkos szaja - legutobb DDDD , elotte DeepDiaper , elotte ....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (36116)
    2008-08-18  21:36
  11. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2008. augusztus 18. 21:3636116.

    szoval hogy is kezdodott EZ a "beszelgetes"?

     

    kislina betett egy cikket, amit aki elolvasott, megtudhatta volna, hogy EUROPA szovetsegeseket keres es az USA-val egyezkedve vedelmet akar kiepiteni.

     

    (ki ellen, az a cikkbol nem derul ki)

     

    ERRE a cikkre SENKI NEM REAGALT.... gondolom vagy mert senki nem tudott rola, vagy mert SENKIT NEM ERDEKEL.

     

    erre jott egy forumtars, es beirta hogy :

     

    Az USA BETETTE A POFAJAT HOGY VEDJE MAGAT..... mikozben szegeny Europa szenved ettol...

     

    ERRE SEM REAGALT SENKI 

    gondolom, mert vagy egyetertettek a beiroval, vagy nem erdekelt senkit hogy az USA ilyen POFATLANUL VEDI MAGAT!

     

     erre jott egy masik forumtars, aki feltetelezem hogy uj usa allampolgar letere, igen zavarta az a teny hogy az USA pofajarol van szo.... es (mindenkinek van egy turo hatara) leven ennek a beironak ugylatszik alacsony, beirt.....

     

    no kerem...........

     

    egyszerre beindult a forum..........es a FELHABORODAS!!!!!!!!

     

     

    talan, ha lina cikkere valaki reagalt volna, talan ha aki az USA pofajara reagalt volna, elmaradt volna a merges beiras.

     

    De SAJNOS , csak a merges beirasra lett REAGALVA.

     

     tehat leszurom a tanulsagot a tegnapi "beszelgetesbol".

     

    akik idejarnak...kukucskalni...

     

    azokat abszolut nem erdekli hogy Lengyelorszagot atommal fenyegeti az orosz

    abszolut senkit nem erdekel hogy Gruziat lerohanta, sot, a beke alairas utan is nyomul az orosz es mint hallom lancbombakkal szorta Gruziat

    abszolut senkit nem erdekel hogy Europa es az USA mivel foglalkozik, targyal, vedekezni probal

    hogy az USA hova tolja a POFAJAT

     

     itt egyetlen dolog erdekel mindenkit, hogy ne szitkozodjon a magyarok ellen...........SENKI!

     

    azert EZ IS SZOMORU!!!!!!!!!!!!!!

     

     

    kedves bitang

    nem tudom te hol elsz, es hany eves vagy, de ha ugy gondolod hogy amit Eva elkezdett par eve es nagy naivul ugy gondolta hogy politikarol lehet beszelgetni erzelmek nelkul......akkor te is olyan naiv vagy mint EVA volt.

     

     jo napot mindenkinek!

    előzmény:
    bit@ng2 (36111)
    2008-08-18  08:59
  12. 2008. augusztus 18. 13:1236115.

    Nézz már körül, kicsit figyelj már, hogy kit miért sértegetsz. Nem veszem magamra, Nekem akarod bizonyítani az antiszemitizmust, a cigány gyűlöletet, a Magyar Gárda szemétségét. ?

    Ne sajnálj,gondolkodj , aztán majd beszélhetünk.Ja és nem vagyok hülye proli, ezt is kitalálhattad volna már. 

    előzmény:
    nesze (36106)
    2008-08-18  03:16
  13. 2008. augusztus 18. 13:0636114.
    Abszolut egyetértünk.
    előzmény:
    bit@ng2 (36110)
    2008-08-18  08:56
  14. 2008. augusztus 18. 13:0536113.
    Nem az orosz-grúz kérdésről vitatkoztunk és nem hiszem, hogy pont Te ne értenéd meg a válaszom, de akkor olvasd el légyszíves mégegyszer. A mocskos gyűlölködő stílus nem tetszik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (36107)
    2008-08-18  04:30
  15. 2008. augusztus 18. 09:0036112.
    Uristen! Micsoda hypokreta
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (36108)
    2008-08-18  04:31
  16. 2008. augusztus 18. 08:5936111.

    Szegeny Eva! Arra gondoltal ?

     

    "Minden személyeskedés, politikai hovatartozás és egyéb előítélet nélküli beszélgetéseket gondoltam, hiszen mindenki olvas újságot..."

     

     

     "...Szóval remélem egy klassz topic indul és szívesen beszélgetünk majd egymással! :) ..."

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_534787 (1)
    2003-05-24  20:36
  17. 2008. augusztus 18. 08:5636110.
    Nem az a problema itt , hogy a forumot nem langelmek latogatjak.
    Van itt hely szepen mindenkinek .
    Az a problema , hogy az ilyen gyulolettel teli , sertegeto , vak , unintelligens , megveszett elem nincs kivagva veglegesen a csudaba .
    Miert nem tudod normalis formaba onteni a mondanivalodat ? Mindig igy kommunikalsz ?  
    Haragudj , duhong , uvolts , karomkodj : a legnagyobb "proli" itt a forumon Te vagy .
    Akarmilyen nevet veszel fel .
    előzmény:
    nesze (36104)
    2008-08-18  00:32
  18. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2008. augusztus 18. 04:3436109.

    most latom az amcsi segelyt kerdojelezed.

    en ugy tudom hogy tobb rakomany indult el, hajon es legiuton Gruziaba. Nagyon szetlotek azt az allamot. De ezt meg lehet erteni, ha tudod, hogy az Oroszok peldat akartak mutatni az OSSZES  kulonvalt es onallosagert kuzdo volt orosz allamnak.

     

    IGY JARTOK  ......ez volt az uzenet!

     

     

    előzmény:
    doknagyi (36105)
    2008-08-18  00:45
  19. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2008. augusztus 18. 04:3136108.

    en ertettem mit mondtal.

     

    latszik hogy uj vagy, meg nem szoktad meg az USA utalatot

    foleg a forumon, az eleg normalis.

    es aprobolha vagy mi a neve nem egyedul all a velemenyevel!  

    előzmény:
    nesze (36104)
    2008-08-18  00:32
  20. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2008. augusztus 18. 04:3036107.

    szia doknagyi!

    latod reg voltam itt, aztan nelkulem eleg csend van ahogy elnezem, de erdekesnek tartom hogy felkaptad a vizet a VALASZRA! (nesze valaszara)

     

    pedig eloszor talan ha a beirasra kapod fel a vizet, (boha vagy mi a neve) nem is lennel olyan pipa a VALASZRA.

     

    tudod Amerikaban igen sokan csodalkoznak hogy Europa milyen csendben turte mi tortent Gruziaban.

    De sokan meg is ertettek, hiszen nem kell mas, mint megnezni egyreszt az oroszok multjat, masreszt hogy hol is menne az az uj olajvezetek!

    Es mar meg is van a valasz, mindenre!

     

    En ugy tudom, javits ki ha rosszul, hogy az amcsik az arab allamok vegett akartak a shieldet Lengyelbe felallitani.

    Erre az oroszok bekoptek hogy atomot dobnak lengyelekre, ha beleegyeznek, mert ugy veszik hogy ez oket fenyegeti.

     

    No most kerdezlek en, kell Europanak egy atombomba akarmelyik orszagban? az irani is tul kozel lenne!

    De hogy az orosz elcsukja a csapot, ettol egesz Europa retteg.

     

    De az amerikai olaj sem jobb.... hiszen mi is az ellensegektol KAPJUK.... Iran, Venezuella... hat addig szerintem mig en valakire ra vagyok utalva, se nem fenyegethetem, se nem ijesztgethetem, sem nem zsarolhatom. Mert csak annyi kell hogy KUSS....es mar is olajehendoglunk mindnyajan!

     

    oszt akkor aztan oszhattttttyuk az eszt! 

    előzmény:
    doknagyi (36105)
    2008-08-18  00:45
  21. 2008. augusztus 18. 03:1636106.

    Ha nem vonatkozik rad,  ne vedd  magadra!

     

    Mit kapod fel a  vizet??

     

    Igenis, NATO  ugyrol van szo,  es  azok a  kosz ruszkik fenyegetik a  NATOT,  marmint a Lengyeleket.

     

    Ha ugy gondolod, hogy  nem tartozik teread,  menj  aludni, SZEP ALMOKAT.

     

    Es, igenis  fenntartom  udvariatlan  profan  velemenyemet az  olyanfajta  sultparasztokrol mint az a  bolha, vagy  tetu"  vagy mi a  neve.

     

    A kedves  magyarok  eloszor  is  kiirtottak a   zsido intelligenciat.  Aztan a komcsijaitok  kiirtottak  a  felsobb es az uri  kozeposztalyt.

     

    MI  MARADT  OTT??

    hulye  prolik  akik most  felcseperedtek  es  "poklitikusok"  szeretnenek lenni.

     

    Hat  kerem  nezz korul,   magadkorul!!!  mAS DOLGOTOK SINCS MINT A  CIGANYAITOKKAL  VESZEKEDNI,  VAGY  "GARDAK"-BAN  MASIROZNI----

     

    MAJD  MEG  SZOMORU LESZEL,  MERT  A  te  FEJED A  HOMOKBAN!

     

    sAJNALLAk

     

     

    előzmény:
    doknagyi (36105)
    2008-08-18  00:45
  22. 2008. augusztus 18. 00:4536105.

    Én ugyan nem értek egyet bolhabetűvel sok mindenben, de nem gondolod, hogy ez az ordenáré beszéd mégis csak túlzás?

    Nem vagyunk sem rühes banda és nem akarunk megdögleni.

    A rakétaelhárítók telepítése NATO ügy, nem a mi úri kedvünk határozza meg.

    Bárki legyen is a jövendő amerikai elnök, nem ilyen primitíven fog gondolkodni , mint Te. És mi van azzal az amerikai segéllyel????Na ne!!!!! 

    előzmény:
    nesze (36102)
    2008-08-17  22:00
  23. 2008. augusztus 18. 00:3236104.

    nem a lengyelekre  vagyok  duhos,  azok mindig  baratok.

    A ronda  magyar  csajra hanyok,  akinek van pofaja  szidni  Amerikat!

     

    Nezd, en ma leptem  be,  de  maris  hanyok  a  legtobb forumtol-------beeeeeeeeeeee....

     

     

    anyam mindig mondta:

    "egismered a madarat a tollarol,  azt  embert a  baratjarol..."

     

    csunyak es  butak  a  forumok.

     

     

     

     

     

     

     

    nekem nem kell.......

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176444 (36103)
    2008-08-18  00:06
  24. Torolt_felhasznalo_176444
    Torolt_felhasznalo_176444
    2008. augusztus 18. 00:0636103.

    ne mergelodj!

     

    meg lehet oket erteni!

    piszkos lett a gatya....mert ha kinyitnak a szajukat, nezhetnenek hogy a telen mivel futenek!

     

    meg kell oket is erteni!!!!

    2 eve is elcsuktak a csapot, emlekszel?

     

    berezeltek, csendben ult egesz Europa mig az orosz vegig hajtotta az 1500 tankjat Gruzian!

    előzmény:
    nesze (36102)
    2008-08-17  22:00
  25. 2008. augusztus 17. 22:0036102.

    en bizony nem tennem oda a billiodollaros vedkezest!!!!!

     

    Dogoljetek meg!!

     

    Remeljuk, hogy a kovetkezo amerikai president vegul is segbe  rug  titeket, es, hogy soha tobbe nep kell segelyt kuldenunk a kornyeketekre!!!!!

     

    Ruhes banda!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904276 (36110)
    2008-08-17  17:08

Címlap

top