Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FLAVONMAX!!!

anibalk
Létrehozva: 2006. október 26. 19:21

Sziasztok!

Ma hallottam erről az étrendkiegészítőről! (flavonmax) Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Állítólag nagyon jó, van gyerekeknek és felnőtteknek is.

Ha valaki már használja ezt a terméket, írja meg jó vagy rossz tapasztalatát.

Köszönöm:Ancsa

  1. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 9. 14:36176.

    Az 1980-as években született az első megoldás. Ekkor nyert magyarázatot a régi tapasztalat, hogy a sok gyümölcsöt és zöldséget fogyasztók körében ritkább a diabétesz, az elbutulás és sokféle daganattípus. Kiderült: e táplálékfélékben sok az anti-oxidáns, vagyis az olyan anyag, amelyekből a szabad gyökök nem képesek elszívni az elektronokat. Az is rögtön érthetővé vált, miért épp ezek gazdagok az ember számára oly hasznos anyagokban: saját védelmükre készítenek belőlük sokat, hiszen energiatermelésük - a fotoszintézis - során tiszta oxigén keletkezik, így az oxidatív stressz kiküszöbölése elengedhetetlen az életben maradásukhoz. Már a 80-as évek közepén elhangzottak az első felhívások, hogy naponta legalább ötször együnk gyümölcsöt vagy zöldségfélét.

    Aztán hamar megszületett a "nagy ötlet". Alapja Barry Halliwell, a szabad gyökök és a betegségek összefüggéseit az elsők között tanulmányozni kezdő biokémikus szerint egy roppant egyszerű kérdés volt: miért tesznek jót az antioxidánsok, például a tea vagy a kávé? Mert semlegesítik a szabad gyököket. A jó legyőzi a rosszat. Könnyebb lenyelni reggelente néhány kapszulában az anti-oxidáns hatású vitamint vagy növénykivonatot, mint az ajánlott napi ötszöri gyümölcsevéssel bajlódni.

    A fordulat az 1990-es évekhez fűződik. Az évtized elején zárultak a gyakorlati hatás tudományos bizonyítékait kereső első vizsgálatok. Az orvosi beavatkozások hatásának pontos felmérésére kidolgozott tanulmányok kudarccal zárultak. Míg a kémcsőben a vizsgált anyagok valóban semlegesítették a szabad gyököket, az emberi szervezetben nem voltak rá képesek.

    A legnagyobb csalódás a répában nagy mennyiségben megtalálható béta-karotinhoz (BK) fűződik. Tablettás formáját a dohányzóknak ajánlották, mert az 1970-es évekbeli tapasztalatok szerint a sok sárgarépa fogyasztásával csökkent a tüdőrák gyakorisága. Az Amerikai Onkológiai Intézet 1992-ben 18 ezer, a tüdőrák szempontjából a dohányzás vagy az azbesztbelégzés miatt nagy kockázatú önkéntest toborzott, és a csoport egyik felét folyamatosan ellátták BK-készítménnyel, amelynek szedését ellenőrizték. A csoport másik fele hatóanyag nélküli tablettát kapott. A hatévesre tervezett vizsgálatot félelmetes meglepetés miatt kellett hamarabb abbahagyni: a BK-készítményt szedők tüdőrák-gyakorisága 28 százalékkal meghaladta azokét, akik nap, mint nap placebót nyeltek. A véletlent kiáltók sem reménykedhettek sokáig: az ismétlés hasonló eredményt hozott. A hatóságok közzétették: nincs rá bizonyíték, hogy a BK-kivonat általában ajánlható lenne a lakosságnak, a dohányosoknak pedig különösen kerülniük kell a szedését.

    Aztán 2005-ben közzétették, hogy 19 különálló vizsgálat eredményeinek egyesítése után valószínű: az E-vitamin nagy adagú, rendszeres szedése (legalább 400 NE naponta, egy éven át) növeli a halálozási arányt. A szakemberek egy része ezt kétségbe vonta és az újraszámolásnál szépültek az eredmények.

    Egymást követték az elkeserítő vizsgálati publikációk. A C-vitamin-készítményről kimutatták, hogy gyorsíthatja az érelmeszesedés folyamatát a cukorbetegeknél, a vörösborban lévő flavonoidokról - amelyek kiváló gyökfogónak bizonyultak a laboratóriumban - kiderült, 95 százalékuk fel sem szívódik a tablettából a vérbe, hogy eljuthasson a sejtekhez.

    előzmény:
    anibalk (1)
    2006-10-26  19:21
  2. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 8. 15:00175.
    2006-10-26
    Ma hallottam erről
    az étrendkiegészítőről! (flavonmax) Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Állítólag nagyon jó, van gyerekeknek és felnőtteknek is.
    Ha valaki már használja ezt a terméket, írja meg jó vagy rossz tapasztalatát.
    2006-11-08
    www.flavonmax.hu  Itt találtok orvosi véleményt a termékről. Mi használjuk, a lányaim szeretik. Mivel egyedül is bevehetik élvezik a dolgot.
    2007-01-10
    Sziasztok! Bocsánat, hogy még nem válaszoltam nektek, de 7.-én született meg a kislányom és ma jöttünk haza. Holnap össze szedem magam és válaszolok nektek. Köszönöm a türelmet!
    2007-03-01
    Szia! Én azért indítottam ezt a topickot, hogy megtudjam mások véleményét erről a termékről. Nem mondom, hogy olcsó, de ha olcsóbb lenne Te jobban elhinnéd, hogy hatásos? Engem az fogott meg, hogy tömény gyümölcs és tarósítószert nem tartalmaz. Én nem szeretném senkire rátukmálni, de jó olvasni mások véleményét valamiről amit a gyerekeimnek is szeretnék adni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182097 (174)
    2007-08-07  19:15
  3. Torolt_felhasznalo_182097
    Torolt_felhasznalo_182097
    2007. augusztus 7. 19:15174.

    ehhh, hogy még nyomozok is  

    topik indító 2006.10.26-án este fél nyolc körül feltesz egy kérdést.

    majd 2006.11.08-án azt mondja már fogyasztja.

    akkor felteszem, nem volt a kérdés költői, eltelt majd 2 hét...megnézem a naptárt, csakhogy tényszerűek legyünk...pill.

    igen 2 hét.

    átsiklás...szerinted ebbe bele tudsz rángatni?  

     

     

    előzmény:
    dorka68 (173)
    2007-08-07  19:06
  4. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 7. 19:06173.

    kérdéseket te is kapsz bőven, reakciód: semmi.

    Kerdezz, ha tudok valaszolok.  Hat atsiklottam folotte, es fontos, kerlek emlekeztess ra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182097 (172)
    2007-08-07  18:59
  5. Torolt_felhasznalo_182097
    Torolt_felhasznalo_182097
    2007. augusztus 7. 18:59172.

    dorkamittudoménhány (alias Főállású Kekec) lásd általa ajánlott szkeptikusok weboldal...

    1. amihez nagyon értesz, az az állandó csúsztatás.

    2. kérdéseket te is kapsz bőven, reakciód: semmi.

    tudod nekem mindig az a gyanús, ha valaki nem valami mellett érvel (te esetedben ajánlhatnál biopiacot, életvezetési, táplákozási tanácsot adhatnál) hanem valami ellen érvel.

    nekem már lassan az az érzésem, hogy valaki odaültetett a géphez, és egy bizonyos dolog ellen kell küzdened.

    no ezt nevezik értelmetlen vitának, amibe most én is belementem. persze az eszemmel tudom, hogy semmi értelme nincs és mégis belesétálok a csapdába.

    no de sebaj! felfogom egy kis személyiségi tréningnek.

     

    előzmény:
    dorka68 (171)
    2007-08-07  18:45
  6. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 7. 18:45171.

    olvassuk csak el: mit is kérdez a topik inditója: (nem idézném, ha lehet, mindenki látja ott felül.)

    Megint jol irsz, es megsincs igazad. Elvezet veled a vita.
    Ugye a topikban nem csak az idito hozzaszolasra lehet reagalni, hanem az ossze tobbire is (ahogy Te is teszed velem eszmet cserelve eppen).

    Tehat miutan elolvastuk a topikindito hozzaszolast, olvassunk tovabb, es megtalaljuk azokat, amikre en valszolni mertem, aminek kapcsan en kerdeztem. Nezd csak rovton az elejen:

    2. hozzaszolas, a topikindito irja: www.xyx.hu
    Itt találtok orvosi véleményt a termékről. Mi használjuk, a lányaim szeretik. Mivel egyedül is bevehetik élvezik a dolgot.

    Tehat a kerdes nem is volt igazi kerdes, hiszen o mar ismeri, vannak tapasztalatai es orvosi velemenyt is olvasott... miert kerdez, miert indit topikot vajon? (Miert nem inditott senki ilyet a barna kenyerrol?)

    3. hozzaszolas: Szeretnék még tapasztalatokat kérdezni erről a termékről. Természetesen valóságos csodaszerként ajánlgatja most nekem valaki. Az ára természetesen húzós, így szeretnék több információval rendelkezni.
    Mondjuk azt, hogy szereti-e szedni valaki , vagy sem, kevésbé érdekel, mint az, hogy miként és mennyire hatásos, mire jó. Aki most ajánlja, azt mondja, hogy 2 hónap alatt a sokizületi gyulladásából gyógyult ki ennek köszönhetően. Ez igaz lehet?????
    Vagy ez az ezredik mit sem érő " csodaszer"?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182097 (170)
    2007-08-07  18:25
  7. Torolt_felhasznalo_182097
    Torolt_felhasznalo_182097
    2007. augusztus 7. 18:25170.

    ejjj, hogy amindenségit ennek a randa emberi tulajdonságnak, hogy egy fórumon mindenképpen válaszolni, de hát nem különb ez egy kávézó asztalánál, ahol két ismerős (jelen esetben ismeretlenek) beszélgetnek. erről-arról, pasikról, babákról zöldségekről, gyümölcsökről...aztán egyszer csak ott terem valaki...sosem láttam... és olyan valamit próbál rám eröltetni, amit én nem kértem...momentán...ebben az esetben a demagóg véleményét.

    olvassuk csak el: mit is kérdez a topik inditója: (nem idézném, ha lehet, mindenki látja ott felül.)

    tehát azt kérdezi, hogy mi a véleménye bárkinek egy bizonyos táplálékkiegészítőről.

    nomármost:

    az én olvasatomban ez annyit tesz:

    kiváncsi pro vagy kontra véleményre.

    nem arra kiváncsi, hogy te édes dorka hogy vagy a megfelelő táplákozással, mi a véleményed arról, hogy köll, vagy nem köll.

    ...mert valószínű Ő (a topik indító ezt tudja. 

    VÉLEMÉNYT AKAR A TERMÉKRŐL.

    nem többet.

    ...és ha most belemegyünk abba, hogy mennyiért, hogyan lehet egészséges gyümölcshöz, zöldséghez jutni...na akkor lennék csak offtopik, de rendesen.

    ui: kedves dorka, ha valaki, hát te jeleskedsz a kérdések nem megválaszolásában.

     

    amindenségit  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 7. 18:04169.

    Ha egy topikban valaki a felbarna kenyer-kivonatot kinalna betegsegek ellen, azzal, hogy fontos naponta minel tobbet fogyasztani belole, es semmi mas modon nem tudjuk fedezni a minden ember eletehez szukseges felbarnakenyer mennyiseget mint az altala kinalt 77-fele barnakenyerbol keszitett felbarnakenyer-kivonattal, akkor valoszinuleg hasonlo kerdeseket tennek fel, mint amiket itt feltettem a gyumolcskivonattal kapcsolatban.
    Hangoztatnam a velemenyem, hogy szerintem a felbarnakenyer-kivonat helyett inkabb friss finom, ropogos felbarnakenyer-cipot kene venni.

    Olcsobb is, meg egszesegesebb is.

    A felbarnakenyer-kivonatot meghagynam az olyan expedicioknak, akik nem tudnak elegendo felbarnakenyeret magukkal vinni, es ut kozben nem jutnak elegendo felbarna kenyerhez.

    u.i: engem nem erdekelnek az igazolasok, engedelyek ott valakivel osszekevertel. Nekem kerdeseim vannak, amik rendre valasz nelkul maradnak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182097 (164)
    2007-08-07  17:29
  9. Torolt_felhasznalo_182097
    Torolt_felhasznalo_182097
    2007. augusztus 7. 17:45168.

    hogy is lenne

    mármint igazam

    miben is?

    állítottam bármit is?

    jujj...

    de látom ügyelsz, és 7 percen belül kész is a válasz.

    mire is??

    ehh 

    na most van a tényleg pont

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_182097
    Torolt_felhasznalo_182097
    2007. augusztus 7. 17:44167.

    hogy is lenne

    mármint igazam

    miben is?

    állítottam bármit is?

    jujj...

    de látom ügyelsz, és 7 percen belül kész is a válasz.

    mire is??

    ehh 

    na most van a tényleg pont

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 7. 17:37166.

    Jopofa vagy, tetszik amit irsz.

    De nincs igazad.

    Nezd meg ezt az oldalt, itt tobben nagyon jol kifejtik miert kell mashogy megkozelitani a gyogyitasra szolgalo szereket a kozonseges elelmiszerektol.

    http://szkeptikus.blog.hu/2007/07/05/rak ot_okozhat_az_uj_magyar_ossejtkapszul

    Egy nagyon erdekes es fontos gondolat onnan, az egyik kommentbol:

    A hozzászólásokból kiolvasható nagyfokú (hivatalos) gyógyszerellenesség bizonyos érvei akár elfogadhatók is lehetnének, de semmiképp sem használhatók e szer védelmére. Aki ezt a szert kritizálja, az nem feltétlen a konvencionális gyógyszereket (pláne nem általánosítva az összeset) védelmezi. Mi a FOGYASZTÓKAT (magunkat) védenénk. Az áltudományos magyarázatokkal és a szabályozást megkerülő trükközésekkel a piacra kerülő termékek épp azt eredményezhetik (és igen, már néha eredményezik is), hogy a "hivatalos" gyógyszergyárak, a hivatalos engedélyeztetési eljárás során is elkezdik a hasonló csúsztatásokat, lazaságokat használni. Miért is ne? Ha a másiknak ez szabad, és ráadásul így dollármilliókat lehet megspórolni...?

    Nekünk, potenciális fogyasztóknak az a feladatunk, hogy ezt a lazaságot, altudományosságot ne engedjük meg senkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_182097 (164)
    2007-08-07  17:29
  12. Torolt_felhasznalo_182097
    Torolt_felhasznalo_182097
    2007. augusztus 7. 17:30165.

    ehh word-ből a mosoly J lett 

    J= 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_182097
    Torolt_felhasznalo_182097
    2007. augusztus 7. 17:29164.

    Üdvözlet mindenkinek J

     

    Csak egy kicsit fantáziálok…

    Dorkamittudoménhány bemegy a sarki boltba:

    Dorka: kérek egy félbarna kenyeret! …és az összes benne lévő összetevő eredetéről az igazolást, ezen összetevőkről az igazolást, hogy nem rákkeltőek, és még azt az igazolást is kérem, ami igazolja, hogy az igazolást kiadó szerv jogosult ezen igazolásokat kiadni. Ezek után még kérek egy utolsó nullás igazolást, egy adószám igazoló cégbírósági végzést, működési- és ÁNTSZ engedélyt, egy szállítólevelet, mely kiséretében azt a kenyeret ma reggel a boltba szállították, az eladó egészségkönyvét…és egyúttal a panaszkönyvet, mert ilyen csúnyán néz rám az eladó.

     

    Na kb ennyire lehet téged komolyan venni, te dorkamorka J

     

    Daffni: ilyen és ehhez hasonló bírságot róttak már ki több cégre (pl. flp 60mill) attól még az aloe first egy jó termék. Miért jó? Mert NEKEM bevált. Ennyi! Nincs ezen mit ragozni J

     

    Sandoranit: biztosan sokan tennék ezt, ha lenne kedvük és energiájuk regisztrálni, majd kivárni a regisztráció után az a 3 órát brr J, szóval szeretném megköszönni, hogy kitartóan, tárgyilagosan és nem utolsó sorban kellő higgadtsággal adsz információt a termékről! Véleményem szerint minden további szó csak időpocsékolás. Köszönet!

     

    . (pont)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_544624
    Torolt_felhasznalo_544624
    2007. augusztus 6. 23:49163.
    A termékkatalógus kapcsán általánosságban megállapításra került, hogy az abban szereplő készítmények kvalitatív és kvantitatív összetételei hiányosak, pontatlanul, vagy egyáltalán nem kerültek feltüntetésre az egyes alkotókomponensek mennyiségei. A bizonytalan összetételű terméktől nem várható el, hogy mindenkor ugyanazt a hatást fejtse ki, ha egyáltalán rendelkezik ilyennel.

    Nem hiszem, hogy ez csupán a szavakon való lovaglás.

    Ha ne adj isten, egy év múlva a bizonytalan összetételű termékben esetleg káros anyag van, és az más problémát fog okozni???

    Tudom, ha beteg az ember, mindenben próbál kapaszkodni. Ezzel élnek vissza sokan.

    Kívánom, hogy a srácod egészséges maradjon, és hosszú boldog élete legyen, Neked is...sok unokával.
    előzmény:
    Aretha2 (157)
    2007-08-06  17:35
  15. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 6. 21:52162.

    Ha egyszer azt allitod, hogy a taplalekkiegeszito lekvar hatasara elmult a gyerek asztmaja (amit orommel olvasunk mindannyian), akkor nyilvan a lekvarban volt valami ami kiegeszitette a taplalkozasat azzal, ami eddig hianyzott belole. Nem?

    Es ugye a lekvarban allitolag nincs mas, mint amit a gyumolcsokbol kivonnak, gyumolcs-szinanyag kivonatok.

    előzmény:
    dorka68 (161)
    2007-08-06  21:12
  16. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 6. 21:12161.

    Ha egyszer azt allitod, hogy a taplalekkiegeszito lekvar hatasara elmult a gyerek asztmaja (amit orommel olvasunk mindannyian), akkor nyilvan a lekvarban volt valami ami kiegeszitette a taplalkozasat azzal, ami eddig hianyzott belole. Nem?

    Ha egyszer azt irod, hogy akut asztmának rengeteg oka lehet, akkor mit gondolsz, minden fajtajat megszunteti a taplaleknak ezzel a lekvarral valo kiegeszitese?

    előzmény:
    Aretha2 (159)
    2007-08-06  20:01
  17. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 6. 21:03160.

    Bantottalak en?

    Nem ertettem amit irtal. Most mar vilagos, hogy egymas melle tettel ket allitast, amiknek semmi kozuk nem volt egymashoz.

    Asztma es a fertozesek lekuzdesere adott antibiotikum (tudod a nem asztmas gyereket is antibiotukummal gyogyitjak, ha bakterium fertozes okozza a betegseget).

    És a ma Magyarországon élő 1 millió ember mind azért előbb alergiás,majd asztmás mert hiányosan táplálkozik?

    Latod, epp erre akartam ramutani! Nagyon jol latod, egyetertek veled, hogy nem azert. Da a taplalekkiegeszito ipar azt probalja eladni, hogy minden betegseg oka a kiegisztetlen taplalkozas, es minden bajra egy taplalekkiegeszito termek szedese a megoldas.

    előzmény:
    Aretha2 (159)
    2007-08-06  20:01
  18. 2007. augusztus 6. 20:01159.

    Az akut asztmának rengeteg oka lehet. De amint olvasom Te ehhez is jobban értesz mindenkinél!

    Nem az asztmáre kapta az antibiotikumot, hanem azt azt kiváltó sorozatos fertőzésekre -melyeket közzösségben minden kisgyerek összeszed-,  amik folyamatosan a  bronhitisére húzodtak.

    És a ma Magyarországon élő 1 millió ember mind azért előbb alergiás,majd asztmás mert hiányosan táplálkozik?

    Te egy annyira egyszerű ember vagy, hogy az már fáj  Szerintem húzz a fejedre egy takarót és ki se gyere alóla, amíg meg nem változol. Egy jóérzésű ember egy gyerek kínlódására nem így reagál.

    Egyébként a gyerekem a boltban kapható, szerinted mindent amire szüksége van a szervezetünknek tartalmazó gyümölcsöket ette 7 hónapos korától! Vagy lehet, hogy ezek mégsem tartalmaznak mindent amit kellene? Vagy ne adj Isten még káros dolgok is voltak bennüK!

    Tudod mit, jelentsük be ezt is a Verseny Hivatalnak! Hátha elmarasztalják a boltot is ahol a zöldségeket és a gyümölcsöket évek óta vásárolom.... Mindjárt elszaladok és megnézem, lehet hogy azt a boltot is a Gaál család üzemelteti, mert több lábon szeretnek állni.

    Ébredj már és térj magadhoz!!!

    előzmény:
    dorka68 (158)
    2007-08-06  17:46
  19. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 6. 17:46158.

    1. Asztmara antibiotikum? Bizarrnak hangzik.

    2. Ha a taplalekkiegeszitol ilyen tavanyosan jobban lett, az arra utal eddig nagyon hianyoisan taplalkozott...  :-(
    Figyelj oda, hogy sok gyumolcsot egyetek.

    előzmény:
    Aretha2 (157)
    2007-08-06  17:35
  20. 2007. augusztus 6. 17:35157.

    Nem vettem a védelmembe senkit! 

    Soraidat olvasva én kívánom Neked, hogy soha semmi bajod ne legyen se Neked, se a szeretteidnek.

    De ha  ne adj Isten mégis bekövetkezne, akkor ne vegyél be semmit, csak lélegezz jó mélyeket és hagyd magadon eluralkodni a fájdalmat és a betegséget...

    Tudod lehet, hogy nem kellene figyelemre se méltatnom soraidat, de arról, hogy az az én családomban mi történt a termék fogyasztását követően most elmondom:

    1.) Van egy 13 éves fiam, aki születésétől kezdve akut asztmás. A sok év alatt se pulmonológus, se természetgyógyász nem tudott rajtunk segíteni, többet volt kórházban, mint a játszótéren...

    Az antibiotikum kúrákkal tönkretették úgy a bélrendszerét - pedig ezeket az OGYI bevizsgálta, a forgalombahozatulakat pedig engedélyezte-, hogy egy idő után csak vénán keresztül lehetett Neki gyógyszert beadni, mert egyébként nem szívódott fel, bármelyik pillanatban megfulladhatott volna.

    A szteroidoktól elhízott, amely egy csomó egyéb lelki problémával terhelte.

    Képzeld, ez a gyerek 8 hónapja -amióta elkezdtem Neki adni a Flavonmaxot- tünetmentes, és pulmonológusunk a múltkor felhívott, mert már azt hitte, hogy történt a gyerekkel valami, mert azóta nem szorultunk ellátásra. A gyógyszereit abbahagyhattuk, melynek következtében az elmúlt időszakban 10 kilót fogyott, az ismerőseink el vannak képedve, hogy milyen jól néz ki, és szemmelláthatóan egészséges.

    Egész életében nem mozgott ennyit mint az utóbbi időben és még soha ennyi ideig nem volt összfüggően egészséges.

    És képzeld ez mind ettől a megtévesztő lekvártól van...

    De ugye nem baj, hogy nem gyógyszerekkel tömöm a gyerekem és nem gazdagítom tovább az OEP kasszáját, meg a doki zsebét.

    És még egy dolog! Halottál már az Avon-ról? Egy kis "vacak cég" képzeld őket nemrég 20 M-ra büntették és mégsem nevezi Őket senki csalónak....

    Az, hogy valaki próbálkozik, hogy tanul a hibáiból és képes felállni, nem pedig feladja -mint ebben az országban oly sokan- az nem egy szégynletes dolog, hanem joggal lehetnek az eredményeikre büszkék.

    Az olyanok mint Te, akik csak folyton azt lesik, hogy kin és mikor találnak fogást azokat az embereket meg csak sajnálni kell. Boldogulsz Te az életben egyáltalán ilyen stílussal és indulatokkal. Nincs fék?

    Én egyébként végzettségemet tekintve jogász vagyok és egyáltalás nem estem hanyatt ettől a határozattól, mivel ezek nemcsak az MLM világában, hanem minden területén a kereskedemnek általános. Tudnod kell, hogy a konkurens cégek egymást jelentgetik fel a GVH pedig szavakon lovagol.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544624 (154)
    2007-08-05  23:43
  21. Torolt_felhasznalo_642823
    Torolt_felhasznalo_642823
    2007. augusztus 6. 01:55156.

    Ezeket is fel kell jelenteni! 

    Bűnhödjenek a szemét piszkok!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544624 (154)
    2007-08-05  23:43
  22. Torolt_felhasznalo_642823
    Torolt_felhasznalo_642823
    2007. augusztus 6. 01:27155.

    A termékkel kapcsolatos tapasztalatokról érdeklődött a topic indítója! 

    Csak, hogy tudd kedves daffni, az MLM egy értékesítési forma...

    Itt magáról a TERMÉKRŐL érdeklődnek, és nem az MLM vélt vagy valós igazságairól!

    Tudod te mennyi terméket forgalmaznak Magyarországon MLM rendszerben??? Ha amit te állítasz itt az nlc-n több topikban, ha csak a fele igaz lenne, akkor már jó néhány cég lehúzhatná a rolót. Ehelyett mi történik (persze tudom, a te verziód szerint mindenki hülye aki pozitívan áll hozzá az újdonsághoz, és van mersze kipróbálni új dolgokat) töretlenül fejlődnek ezek a cégek és terjeszkednek. 

    Aztán meg az, hogy neked kinyílik a bicska a zsebedbe az MLM hallatán a te dolgod. Van egy csomó dolog ami nekem sem jön be, sőt volt olyan "hagyományos üzlet" is, ahol becsaptak több 1000Ft-al. Lenyeltem a békát és legközelebb jobban vigyázok, ha visszatérek oda egyáltalán! Amihez pedig nem értek, vagy nem sikerült, nem jött be, stb. akkor azzal nem foglalkozok (lehet az üzlet, szórakozás, vagy akármi), de nem fogok lehülyézni senkit aki meg akarja próbálni. Pláne nem leírni a sárga földig mások előtt. Attól, hogy nekem nem OK még másnak az lehet !

    Ahelyett, hogy kongatod a vészharangot, meggyőződhetnél az állításaid valóságalapjairól! Az, hogy ki mennyit keres az MLM-el szintén az ő dolga, szereti csinálni, megy az üzlet, vásárolnak tőle -> jó neki! Ami szerintem azt is jelentheti talán, hogy sok-sok ember meg van elégedve a megvásárolt termékekkel! Látom a válaszodat: "persze, mert mindnekit becsapott, hazudott nekik, blablabla"!

    7-8ezer Ft körül van 1üveg Flavon Max ha jól tudom, hány embert kéne becsapni 1 hónap alatt, ha több száz millió értékben forgalmaznak. De ha szerinted nem igaz ez az összeg akkor mi az igazság??? Van ismerősöm aki ezzel foglalkozik, és még nem állt le róla és nem panaszkodik . Biztos jó sok embert be tud csapni, sőt mindig egyre többet..., ráadásul ugyanazokat többször is  nagyon ügyes lehet! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_544624 (149)
    2007-08-05  23:07
  23. Torolt_felhasznalo_544624
    Torolt_felhasznalo_544624
    2007. augusztus 5. 23:43154.
    Még mielőtt azzal védekeznél,hogy ez nem az a cég akit védelmedbe vettél és akiről ebben a topicban szó van:
    A Flavonmaxot az egyik legnagyobb csaló megtévesztő cég forgalmazza.
    A Gaál és Sziklás Kft.

    Nem ez az első disznóságuk.

    A versenyfelügyeleti eljárás során a Gazdasági Versenyhivatal szakvéleményt kért az Országos Gyógyszerészeti Intézettől az eljárás alá vont kiadványaira vonatkozóan. Az OGYI igazgató főorvosa a Vj-2/2004/10. számú ügyiratban találhatóan a következőket hozta a Gazdasági Versenyhivatal tudomására:
    "A cég által kibocsátott, a terjesztők "belső" tájékoztatására szolgáló kézikönyv félrevezető a valóságnak nem megfelelő, kizárólag a gyógyszer kategóriájában megengedhető indikációt tartalmaz. E füzet alapján, a Gaál és Sziklás Kft. terjesztői hálózata, tanácsadói hamis, a laikusokat megtévesztő "felvilágosító" munkát végeznek, hiszen ilyen irányú tájékoztatásukkal túllépnek az élelmiszerek alkalmazása során várható kedvező élettani hatások említésén.


    [6]Ugyanakkor súlyosbító tényezőként vette számításba azt, hogy az eljárás alá vontat a GVH 2001. november 27-én kelt Vj-150/2001/24. számú határozatában fogyasztók megtévesztése miatt egyszer már elmarasztalta és megbírságolta.


    Csodálkozol az indulatos "kekeckedésen"?


    Meddig lehet ezt még folytatni?

    Megbukik, újabb szemétségbe fog, azzal is megbukik, most jon a Flavonmax.Majd erről is lesz elmarasztalás,azután újabb csalással állnak elő.
    előzmény:
    Aretha2 (148)
    2007-08-05  21:54
  24. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 5. 23:31153.

    Áruld el, de őszintén, mit keresel Te ezen az oldalon?

    Egyebek kozott valaszt a 147-149-ben feltett kerdesekre.

    előzmény:
    Aretha2 (148)
    2007-08-05  21:54
  25. Torolt_felhasznalo_540291
    Torolt_felhasznalo_540291
    2007. augusztus 5. 23:29152.
    előzmény:
    Aretha2 (148)
    2007-08-05  21:54

Címlap

top