Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

61-esek ide

Torolt_felhasznalo_622589
Torolt_felhasznalo_622589
Létrehozva: 2006. október 18. 22:57

Sziasztok!

Nézelődöm, nézelődöm de nem találom a 61-ben születtek topikot. Hahóóó Mi is vagyunk! Vagyunk?

Szerettel várom a korombelieket egy kis beszélgetésre.

Üdv. Mindenkinek

 

  1. 2014. március 26. 08:5814376.

    Két barátnő aki elkávézgat itt napok óta......

     

     

    Egyet elvettem, köszönöm.

     

     

     

    Érdemes erőlködnünk? :(

     

     

    előzmény:
    labeo (14375)
    2014-03-26  08:17
  2. 2014. március 26. 08:1714375.
    Friss kávé: 
  3. 2014. március 25. 19:2114374.

    Köszi! Itt úgyis csak nescafét iszom, nem túl nagy hatása van. Viszont legalább nem kell túl korán kelnem, kivéve, amikor hajnalban jönnek vérnyomást mérni.

     

    Még pár nap és végeztem. Sajnos elromlott az idő, pedig a múlt héten nagyon sokat sétáltunk és fagyiztam is. Nagyon finom itt a fagyi és akkora adagot adnak!! Még szeretnék enni egyet.

     

    Pénteken pedig Pestre megyünk, mert akkor lesz a lányom diplomaosztója.

     

    Tudjátok, hogy most hétvégén lesz az óraátállítás? 

    előzmény:
    Liza (14373)
    2014-03-25  08:10
  4. 2014. március 25. 08:1014373.

    ....és főzök frisset

     

    előzmény:
    Liza (14372)
    2014-03-24  08:45
  5. 2014. március 24. 08:4514372.

    Neked is:)

     

    Egy kávét elvettem

     

    Köszönöm

    előzmény:
    labeo (14371)
    2014-03-24  07:58
  6. 2014. március 24. 07:5814371.
    Jóreggelt: 
  7. 2014. március 23. 21:1714370.
    Persze, hogy nem, hiszen akkor még szakácsnak is kellene lennie valakinek. Na mármost kettőnk közül egyikünknek sem fűlik hozzá a foga. Meg sok dolgot kívánhatnak tőlünk, de ebbe azért nem szándékozok belemenni. 
    előzmény:
    badicseva (14367)
    2014-03-22  09:33
  8. 2014. március 23. 21:0214369.

    Sziasztok!

    Már újra Harkányból jelentkezem. Busszal jöttem vissza, egy átszállással, de volt ülőhelyem mindkét buszon.

    Utolsó hét. 

  9. 2014. március 22. 16:3414368.

    Sziasztok!

    Délutánra egy kávé? 

     

    Délelőtt nem értem ide. 3 adagot mostam, végre lehetett az udvarra teregetni. Sok volt a mosnivaló nagyon.

    Közben gulyás levest főztem és hozzá kelt kiflit sütöttem. El is telt az egész délelőtt.

    Közben a párom előszedte a kerti bútorokat és lemosta. Ebéd után kicsit kiültünk, de a szél eléggé hidegen fújt. Végül inkább sétáltunk egyet itt a faluban.

     

    A kezelések hatását még nem érzem, inkább utólag lehet, közben szinte csak rosszabb. De rajtam nem múlik, eljárok mindegyikre becsületesen.

     

  10. 2014. március 22. 09:3314367.

    Sziasztok!

     

    A koncert csodás volt.  Én Pesten aludtam, a jegyet egyik internetes barátnőmtől kaptam. Már nem tudtam venni a páromnak még a közelében sem, így csajos buli volt.

     

    Mostanában nagyon el vagyok havazva és későn érek haza.

     

    Lídia! Ezt szerintem Te még akkor sem csinálhatod meg, ha minden kütyüt megvesznek. Azt ha netán valami hiba csúszik a gépezetbe akkor ki felel?

     

    Edit! Legalább használ is a kezelés, vagy ez majd csak később derül ki? 

  11. 2014. március 21. 23:5014366.

    Labeo: Köszönöm a jókívánságot! Igyekszem!

     

    Liza: Nem egészen így gondoltam, de azt gondolom sejtheted! Amit meg a főnökeim ezzel kapcsolatban kitaláltak, hát az valóban egy háztartásban megállja a helyét, de nem egy táborban. Beszéltem az ANTSZ szakemberével, s ő rögtön mondta, alapjaiban lehet elfelejteni, ha az előzőekben felsorolt feltételek nem állnak fent.

    Azt meg ugye tudjuk szegény az eklézsia, így nemigen fenyeget a veszély, hogy mindez elkészül. De még ha el is készülne, szakács azért mégsem vagyok, s a ht. szinttől nem is nagyon akarok feljebb jutni. 

  12. 2014. március 21. 19:1914365.

    Sziasztok!

     

    Jelentkezem én is.

     

    adelid: Végigolvasni is sok amit leírtál, hogy mi a feladatod nemhogy megvalósítani még akkor is ha minden kallapolna.

    Amíg olvastam soraidat, megkérdeztem, hogy vajon így gondoltad mikor váltottál? Megérte? Nem vagyok biztos benne, hogy igen, bár ügyvédi irodában én is dolgoztam, az sem könnyű, de ez?

     

     

    Edit: Hogy vagy? Még egy hét lesz a kezelésekből. Hogy látod, használ?

     

     

    Én ma nem dolgoztam egész nap. Bébiszitterkedtem. Jó volt nagyon:)

     

    Éva: Írjál Te is egy pár sort magadról.

     

    Másoknak már nem is kiabálok úgy sem jönnek (ide legalábbis nem)

     

    Szép hétvégét mindenkinek.

     

     

    előzmény:
    adelid (14363)
    2014-03-21  18:27
  13. 2014. március 21. 18:5714364.

    Sziasztok!

    Lídia jobbulást. Remélem a kúra használni fog.

     

    A főnökeidnek jó ötletei vannak! Nem is értem, hogy gondolhatták, hogy ez megvalósítható. Persze a családnak megcsinálhatja az ember, de hivatalosan, gyermek csoportoknak???

    Kíváncsi vagyok miket tanulsz majd az origami tanfolyamon.  

     

    Én megjöttem ma Harkányból, de csak hét végére, vasárnap megyek vissza.  Még egy hét.

     

     

    előzmény:
    adelid (14363)
    2014-03-21  18:27
  14. 2014. március 21. 18:2714363.

    Elveszett bárány megjelent. Azóta voltam az origami kiállításon a Márai Központban. Képek készültek, de még nem volt érkezésem alakítani azokat.

    Szerveznek origami tanfolyamot, arra azt gondolom el fogok menni, hála az égnek szombaton délelőttönként van. Így ha jó irányból fúj a szél, talán még oda is jutok.

    Badicseva: De jó volt neked a koncerten, látod, ha beszélünk előre lehet én is elmentem volna, de ahhoz még vagy Pesten kellett volna aludnom, vagy találni egy társat, aki hazaautózik velem éjszaka a koncert után. 

    Labeo: remélem használnak a kezelések! 

    Megint szerveződik a nyaram. Levegőt talán tudok venni közte, de egyebet nem biztos. Hát még amit kitalált nekem a vezetés, azért, hogy kíméljenek egy "kicsit". Úgy gondolták, jó lesz, ha néhány kaját mélyhűtve viszek ki, aztán ott jól ellesz a mélyhűtőben, én meg szépen kiengedem, aztán főzök ki hozzá tésztát és adom az ebédet vagy a vacsorát. A gyerekek meg folyamatosan ehetnek zacskós levest, vagy mit, mert a levest nem olyan könnyű kiolvasztani.

    Aztán utánaérdeklődtem, s felvilágosultam. Nem eszik olyan forrón a kását. Ahhoz, hogy mindezt megtehessük csak vennünk kell egy kiengedésre szolgáló szerkezetet, el kell vezettetnünk a táborig a vezetékes gázt, ki kell építtetni a 380 voltos áramvezetéket, rendelkeznünk kell megfelelő felmelegítő szerkezettel és edényekkel, valamint melegentartó tárolókkal. Ehhez már csak hab a tortán, hogy nekem szakácsnak kell lennem. És itt én be is fejeztem. Még az első része sem megy az anyagiak hiánya miatt, a végét pedig én nem vállalom.

    Megfáztam egy kicsit a héten, most megyek kúrálom magam.

    Szép hétvégét mindenkinek! 

  15. 2014. március 17. 21:0114362.

    Sziasztok!

    Éva nem is tudtam, hogy Te is mész a Koncz koncertre. Egy másik kedves ismerősöm is ott volt, neki is nagy kedvence. Hívott engem is, de én annyira nem vagyok nagy rajongója.

     

    A hét végém jól telt, mert eljött a párom. Egy apartmant vettünk ki,ott voltunk. Szombaton egész nap a strandon fürödtünk, vasárnap pedig Pécsen a Zsolnai negyedben néztünk meg pár kiállítást.

    Egyébként a fürdőben egy csomó paksival találkoztunk - az önkormányzati nyaralóban laktak, ahová majdnem elmentünk....

    előzmény:
    badicseva (14361)
    2014-03-16  09:18
  16. 2014. március 16. 09:1814361.

    Sziasztok!

     

    Ha szűken is mérik a kezelések, de legalább használjanak...a víz reméljük a régi.

    A Koncz Zsuzsa koncert nagyon jó volt. Nagyon nagy élmény volt ott eredetiben hallani.

     Most kipihenem a fáradalmakat.

  17. 2014. március 12. 19:3514360.

    Sziasztok!

    Van Wi-fi, de nem egy egyszerű ezen a kis gépen írni, ezért hosszú beszámolót ne várjatok.

    Elkezdtem a kezeléseket. Megint kevesebbet kapok, mint tavaly. És valahogy idén semmi nem túl jó. Már a lejutás is probléma volt, mert akivel megbeszéltem,hogy együtt jövünk, az vassárnap este 9 után szólt, hogy ő mégsem jön... így végül a párom hozott le.

    Ma egy idegen szobatársat is kaptam, szóval nem vagyok feldobva.

    És a kaja is rossz,mert felújítják a konyhát és úgy hozzák valahonnan.

     

    De a fagyi még mindig jó és emberes adagot adnak!! 

  18. 2014. március 11. 22:0014359.
    Expózzunk egy kicsit!
  19. 2014. március 11. 07:2814358.

    Örülök, hogy ízlett a csirkemájas husi. A fűszerezést nem írtam le, de nyilván mindenki ízesiti ahogyan szokta, esetleg egyszer így, másszor máshogyan.

     

    Én is van mikor kukoricát teszek, bele, van mikor borsót, apróra kockázott sárgarépát.

    Na eszembe jutott már a neve: Tanyasi szeletnek hívják. (a kukorica szintén megtalálható a baromfi udvarban)

     

    Edit: Reméljük a hangulatod megjött és modhatod hogy mostmár formában vagy:)

     

    Utólag is Isten éltesse a lánykádat.

     

     

    előzmény:
    adelid (14357)
    2014-03-09  21:22
  20. 2014. március 9. 21:2214357.

    Sziasztok lányok és egyszem fiú!

     

    Zoltán köszönöm a nőnapi köszöntést, téged pedig Isten éltessen névnapod alkalmából.

     

    Liza, köszönöm az ötleteket, ma vendégség volt nálunk, a sertéscombot a te ajánlásod alapján készítettem. A változatosság kedvéért a hagymán párolt csirkemájat sóval, kakukkfűvel ízesítettem, aztán kukoricát raktam hozzá. Ezt tettem a szeletekre és beborítottam sajttal.

    Nagyon ízlett mindenkinek. Köszi az ötletet.

     

    Hála az égnek nekem nem kell sokfélét készíteni, mi eléggé "takarékosak" vagyunk az étkezés terén. Nálunk nem fogy sok.

     

    Írtam a múlt hét végén hogy sütöttem fánkot, de képet nem hoztam. most pótolom.  

     

    Ezen a hétvégén is úgy mentem volna a szabadba, de most péntek-szombaton volt az V. Junior Expo az Agria Parkban. Ott szombaton fellépett a lányom, meg akkor már elmentem egy kicsit szétnézni. Holnaptól aztán már megint kezdődik a munka.

     

    Csütörtökön Pesten voltam, az apartman AdWords hirdetésével kapcsolatban. Érdekes egy dolog, de egyenlőre én úgy látom, hogy egy nagy pénznyelő, s azt még nem látom, hogy milyen nyereséget is hoz. Sejtem, hogyan működik, és csak remélni merem, hogy működik is. Bár szinte biztos, hogy jól megy, csak azt nem tudom, hogy ez szálláshely-értékesítésnél is olyan jól jövedelmez-e. Majd meglátjuk, a vak is azt mondta.

     

    Szép hetet nektek! 

  21. 2014. március 9. 20:2714356.

    Sziasztok!

    Zoltán tényleg jó nagy meglepetés okoztál! Köszi, hogy gondoltál ránk - lányokra!!

     

    Névnapod alkalmából kis késéssel sok boldogságot kívánok!

     

    Túléltem lányok a tegnapi napot. a vendégség elég jól sikerült. az ételek ízlettek. Elég sok el is fogyott. Mondjuk ma nem kellett főzni, de nem sok maradt, azt meg bepakoltam a lányoknak. Egyik még itthon van, ő reggel megy. a másik és a barátja már ma délután elmentek. Lányom - az ünnepelt - kapott szép virágokat, de mi a többi nő is kaptunk a fiúktól.

     

    Holnap reggel indulok Harkányba. a mai napom csomagolással és egyéb pakolászással telt. Valahogy nem vagyok formában ...

     

    Majd jelentkezem, remélem lesz wi-fi. 

  22. 2014. március 8. 16:2514355.

    Zoltán!

     

    Remélem azért máskor is bekukkantasz! Nagyon kellemes meglepetés, hogy itt a lányok között köszöntőt találtam. Jól esett!

     

    Neked pedig boldog névnapot!

  23. 2014. március 8. 11:1314354.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_978881 (14351)
    2014-03-08  08:57
  24. 2014. március 8. 10:4614353.

    Szóval érik még az embert meglepetések:)

     

    Annyira meglepődtem, hogy lányos zavaromba már el is ütöttem a betűket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_978881 (14351)
    2014-03-08  08:57
  25. 2014. március 8. 10:4414352.

    Érik még az embert megletések:) és biztos vagyok benne, hogy ezzel nem leszek egyedül.

     

    Köszi:)

     

    Cserébe egy Dallmayr kávé:

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_978881 (14351)
    2014-03-08  08:57

Címlap

top