Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

61-esek ide

Torolt_felhasznalo_622589
Torolt_felhasznalo_622589
Létrehozva: 2006. október 18. 22:57

Sziasztok!

Nézelődöm, nézelődöm de nem találom a 61-ben születtek topikot. Hahóóó Mi is vagyunk! Vagyunk?

Szerettel várom a korombelieket egy kis beszélgetésre.

Üdv. Mindenkinek

 

  1. 2014. február 2. 15:3214301.

    Sziasztok!

     

    Talán javulét egy kicsit a helyzet....én szeretnék kocsival menni holnap, mert igyekznem kell haza. Fogorvoshoz kell mennem. Már nem fáj, de valami oka volt, hogy fájt.

  2. 2014. február 2. 08:1414300.

    Jó reggelt:

    Felénk minden csupa jégpáncél, de még mindig esik.

    Hogy megyek így holnap dolgozni??? 

  3. 2014. február 1. 21:1114299.

    Sajnos nálam ismét beállat a derékfájás. Alig tudom vonszolni magamat ide-oda. se ülni, de feküdni nem jó. 

    Nem tudom mi jöhet még??? 

  4. 2014. február 1. 08:1514298.

    Jó reggelt: 

     

    Azt hiszem most ért ide az ígérgetett ónos eső - én ma az orromat sem dugom ki a szobából!!!

     

    Éva remélem a fogad már kevésbé fáj és az antibiotikum hat, aztán tudják kezelni valahogyan. 

     

    Lídia rd majd meg, hogy Ti mikor érnétek rá esetleg??

     

    Hétvégére mindenkinek jó pihenést.  

  5. 2014. január 31. 17:1414297.

    Sziasztok!

     

    De jó Lídia, hogy hazajön a lányod. Végleg? Vagy még visszamegy? 

    Liza! Azért pihenj is néha.

    Edit....szorítok, hogy minden rendben legyen. Lányodnak gratula, a másik lánynak, meg lehet más jobban fog menni, mert talán jobban is érdekli.

    Az én fiam is csinált egy hasonló kanyart.

     

    Nekem meg begyulladt a fogam, azzal kínlódtam. Most ugyan rendbejött, de antibiotikumot szedtem, és még csak most nézi meg a doktornő.

     

    TÖBBIEK!!!! Érdemes még kiabálni?

  6. 2014. január 31. 08:1814296.

    Sziasztok!

    Lídia én szívesen találkoznék Veletek, csak nem akartam erőltetni. A Park szállóba megyünk a lányainkkal. Péntek délután érkezünk és vasárnapig leszünk ott.

     

    De jó, hogy megjött a lányod! Szerintm tuti, hogy élvezte az időt Párizsban, de örül, hogy hazajöhetett hozzátok!

     

    Nálunk Tegnap volt a nagyobbik lány záróvizsgája, 4-est kapott. Viszont sajnos a kicsinek abba kell hagynia az egyetemet, mert az egyik vizsgát nem tudta teljesíteni. Februárban felvételizhet újra valahová - még nincs döntés, mi lesz vele.

    Sajna nálam is rossz hírek vannak a munkahelyen. Még nem tudom, hétfőtől mi lesz a munkám....

     

    Jó hétvégét mindenkinek! 

    előzmény:
    adelid (14295)
    2014-01-30  13:32
  7. 2014. január 30. 13:3214295.

    Kávét elvettem, Köszi!

     

    Ha jövő hétvégén jöttök Egerbe, akár találkozhatunk is, ha van hozzá kedvetek.

     

    Holnap megyünk a Liszt Ferencre a lányomért! Jó lesz már, ha itthon lesz, nekem biztos, neki lehet kevésbé! 

    előzmény:
    labeo (14294)
    2014-01-30  10:37
  8. 2014. január 30. 10:3714294.

    Sziasztok!

    Ma és holnap nem dolgozom, így jöttem főzni nektek egy délelőtti kávét:

     

  9. 2014. január 28. 17:1414293.

    Sziasztok!

    Csatlakozom az előttem szólóhoz!!!

     

    Liza jó vásározást. Remélema zért esténként lesz idő kicsit a pároddal a nagy fővárosban megnézni pár dolgot, vagy beülni valahová vacsorázni - hogy jó is legyen benne.

     

    Nekem most igen rossz napjaim vannak, majd beszámolok, ha már a nagyján túl leszek.

     

    Adelid, képzeld. lehet, hogy a jövő hétvégén megyünk Egerbe a Park szállóba négyen a lányaimmal és a párommal. 

    előzmény:
    Liza (14292)
    2014-01-28  07:43
  10. 2014. január 28. 07:4314292.

    Sziasztok!

     

    Meleg tea,

    Friss kávé:

     

    Jöttem elköszönni egy kis időre, megyek kiállítani, most átmegyek műszakisba:)  megint a gépekről fogok "alőadni" :)

     

     Vasárnap jövünk haza.Ha lesz időm és lehetőségem azért benézek.

     

    Legyetek jók..

     

    Most itt megint esik a hó és még mindig úúúúúúúúúúúútálom a telet:(

     

    Jajjj de hisztis vagyok:(

     

     

    Sziasztok

  11. 2014. január 26. 17:0014291.

    Sziasztok!

     

    Igen a szoknya kötött és valóban nem olyan bonyolult ám! Én most kötök Ágikának (pótlányom) egyet, annak kicsi kell. Az enyém jó nagy darab. 

     

    Én is úúútálom a telet. Párom dolgozott a hét végén és busszal kellett mennie, mivel hosszú az udvar. Még holnap én is busszal megyek, talán keddre kiássa az autókat.

     

  12. 2014. január 26. 16:1014290.

    Most várakozhattok egy ideig, elkapott egy gyorsf..sás. Pénteken bent voltam a kórházban apunál. Asztmája miatt került be szerdán. Azzal fogadott, hogy nagyon megy a hasa. Nekem mondta, aztán a huginak, mi meg mondtuk a doktornőnek. Ennek ellenére szombaton kiengedték a kórházból, mikor jártányi ereje is alig volt. Mi meg szépen elkaptuk tőle, s mindez a huginál tegnap este, nálam meg ma hajnalban jelentkezett. Így aztán ahelyett, hogy a havas tájat fedeztem volna fel, fél óránként látogattam a mellékhelyiséget. Mondhatom kivert a ragya, amikor az ablakon túlra néztem. Azóta nálunk is vastagabb lett a hóréteg. Na nem éri el a 10 cm-t, de azért már látszik tisztességesen.

    Azért nem maradtok ám téli kép nélkül, mivel csütörtökön Bogácsra mentem, s a fényképező is velem volt.

     

    Éva: Szupi a szoknya! 

  13. 2014. január 26. 09:0014289.

    Jó reggelt és szép vasárnapot: 

     

    Liza én is így érzek a szoknya kötéssel kapcsolatban.

    Tegnap elővettem egy régebbi, félbehagyott keresztszdemes munkámat, most azon ügyködöm. Ez a havas idő kívánja a kézimunkázást.

     

     

    előzmény:
    Liza (14288)
    2014-01-26  00:26
  14. 2014. január 26. 00:2614288.

    Uhhh kötött szoknya?????

    Hú de szép fodros szoknyám lenne ha én elkezdenékkötni egy ilyet magamnak:)

     

     

     

     

    előzmény:
    labeo (14287)
    2014-01-25  18:31
  15. 2014. január 25. 18:3114287.

    Várom a fotót adelid. 

    Azt hiszem az előző sorozatodból csak nyugdíjas koromban készül el a keresztszemes kép. 

    előzmény:
    adelid (14284)
    2014-01-25  11:36
  16. 2014. január 25. 18:2914286.

    Sziasztok!

    Hoztam én is képet a mai hóhelyzetről. az udvaron készült.

    Megmutatom a legutolsó befejezett kézimunkámat is - még nincs keretezve.

    Ez gyári készlet volt, a lányaim külföldről rendelték nekem (nem is tudom pontosan honnan - ajándék volt).

     

    Liza Éva szoknyája kötve van!!! Nekem nagyon tetszik. Állítólag (Éva szerint) nem nagyon nehéz elkészíteni, de nekem mégis annak tűnik.

     

    Forralt bor nemsokára készül!!!

    Gratrulálok a lányodnak. Az enyém még küzd a jövő héten - sjna elég rosszul áll. De reménykedjünk és szorítsunk!!!! Titeket is erre kérlek. 

     

    Mondtam már, hogy utálom ezt az oldalt?? Kétszer kellett kicsinyíteni, hogy végre engedje föltölteni. 

  17. 2014. január 25. 12:1514285.

    Ne hülyéskedjél már szabadnapon be ne teázzál már!

     

     

    Forral booooooooooooor! egy káddal:)

     

     Lánykáid most nincs egy sem? Hogy halad a kicsi a vizsgáival? Én szorítok érte.

    Enyémnek tegnap vége lett, jól zárta a félévet, most két hét pihi lesz neki.

    Tegnap már úton hazafele tudta meg az eredményt mert írásbeli volt. Mondta, hogy mennyire boldog most hogy sikerült, túl van rajta, hogy legszívesebben szaladna egy kört.

    Mondtam neki, el ne felejtd hogy vonaton vagy, nehogy mellé lépjél a lépcsőnek:)

    Szóval neki is minden vágya, hogy valamennyit pótolhasson az olvasásból amit eddig csak tankönyvekből tett.

     

     

    előzmény:
    labeo (14281)
    2014-01-25  08:46
  18. 2014. január 25. 11:3614284.
    Bizony jövök, méghozzá reményeim szerint holnap, mert megint találtam egy fényképezési témát a 4 évszakra. A télihez meg akkor kell menni, amikor van hó, ha elolvad akkor már fújhatom
    előzmény:
    Liza (14283)
    2014-01-25  10:34
  19. 2014. január 25. 10:3414283.

    Hogy Te milyen kis ügyes vagy! Azon kívül, hogy olcsóbban is jössz ki, de megfizethetetlen hogy "magamnak varrtam egy szoknyát"

     

    Szerintem sok mindenki kezdte hólapátolással a napot, persze vannak akik úgy vannak vele, hogy majd elolvad. Én szomszédom is rámszólt egyszer, hogy hagyjad ugysem lesz az ott a nyáron. Így is fel lehet fogni.....

     

    Edit: Akkor már nem egyedül vagyok az "úúúúúúúúúúúúúútálom a telet"

    Évát megnyilatkoztatjuk, hogy melyik csoportba tartozik.

    Lidíát tudjuk, hogy nem velünk van:)

    Majd jön és kompenzálja a mi útálatunkat a télről egy szép téli tájjal. Nekem bőven elég annyi, hogy a fűtött szobában megnézzem a számítógépen:)

     

    Én ma úri asszony leszek, lánykám készít valami kínaisat, ketten ebédelünk férjem Budapesten van, ott ebédel.

    Ebéd után aztán véget ér az úriasszonykodásom, mosás, egy kis takarítás, holnapi ebédre előkészület meg pakolászás a kiállításra.

     

     

     

    előzmény:
    badicseva (14282)
    2014-01-25  10:07
  20. 2014. január 25. 10:0714282.

    Sziasztok!

     

    Szegény párom, ma lapátolással kezdte és ráadásul busszal ment dolgozni. Hosszú az udvar és azt nem annyira akarta eldobálni, na meg ki tudja milyenek az utak. A lapátolást a melóhelyen folytatta.

     

    Liza! Muatom Neked is a szoknyát, bár a többieknek is csak most tettem fel. Köszi a kávét. 

  21. 2014. január 25. 08:4614281.

    Sziasztok!

    Liza köszi a kávét, de nekem most inkább forralt bor vagy tea kellene. Valahogy elég hideg van nálunk. Tegnap össze is balhéztam a párommal, hogy mi a manónak szabályozza úgy le a fűtést, hogy aztán itt fagyoskodok. De eddig nem nagyon van hideg és az átprogramozás elég sokáig tart. Így viszont fagyoskodok.

     

    Ma reggelre jó sok hó esett, úgy 15 cm. Készült fotó is, de még csak épp az előbb. Pisti még most is lapátol.

    Hogy ez nekem hogy nem hiányzott!!!!

    Liza veled értek egyet - úúúúúúúútálom a telet!!!!!

     

    Na megyek mosni és muffint sütni.

    Ebédre magos mustáros csirkemell készül.

    Kézimunkát is terveztem mára, ha el nem csábulok megint egy jó könyv kedvéért. 

    előzmény:
    Liza (14280)
    2014-01-25  08:08
  22. 2014. január 25. 08:0814280.

    Sziasztok!

     

    Na én is úgy vagyok vele, hogy egész jól el vagyok hó nélkül, sőt tél nélkül is.

     

    Már szlogenné vált, hogy mikor kilépek vagy kinézek az udvarra, mondom, hogy "úúúúúúúúúúúúúúútálom a telet"

     

    Mára itt is esett a hó, most is esik valami, de jelentéktelen, vagyis kevés esett az mind ráfagyott az útra. Férjem most indult Budapestre, még ma vissza is jön.

    Keddtől-szombatig én is fent leszek. Kiállítás lesz. Megint átkódolom magam a szép nagy piros szárítóra.

     

    Éva: várom a fényképet én is, de azért nézzél be sürübben, hisz mindig főzünk neked is kávét és tudod ha a kávét megiszod akkor tovább bírsz fent lenni és tovább bírod a kötögetést, varrosgatást:)

     

    Azért főzök napindítónak is

     

    Jó hétvégét mindenkinek

     

    előzmény:
    labeo (14278)
    2014-01-22  18:37
  23. 2014. január 24. 20:0014279.

    Sziasztok!

     

    Megittam a koffeinmentest....nem mehet pocsékba!

     

    Mostanában minden van, meg sokat kötök, annyira kikapcsol. 

    Közben a fiam barátnőjének a szülinapját is ünnepltük. Nagyon édesek a fiatalok, jó nézni a boldogságukat. Tiszta boldog vagyok! 

     

    Tegnap fejeztem be a szoknyámat, bár a képen, amit mutatni tudok, még nincs kész. A facebookon mutatom, mert ide le kéne kicsnyíteni sé arra nincs energiám most. Ígérem Liza, hogy Neked is megmutatom majd a végleges változatot.

  24. 2014. január 22. 18:3714278.

    Sziasztok!

    Adelid nem jártam még arra, de majd megnézem a fotókat, köszi, hogy szóltál.

     

    Tegnap ide sem értem. Úgy alakult, hogy annyi volt a dolgom, lekéstem a buszt. A párom jött vissza értem, jó későn értem haza. Valahogy mostanában semmire nincs időm.

    Télen nem akartam autóval járni, de mégis sokszor rákényszerülök. A kocsi kint álla szabad ég alatt, semmi kedvem reggel a jeget vakarni. Jó, most éppen nem kell, mert elég enyhe az idő, de hét végére már modnjaák ahideget és a havat.

    Tudom, hogy most van itt az ideje, de én ugyan nem bánom,ha nem esik.

     

     

  25. 2014. január 22. 00:0414277.
    Ha benéztek a Facebookra, akkor láthattok újabb beszámolókat is a lányom útjáról.

Címlap

top