Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

61-esek ide

Torolt_felhasznalo_622589
Torolt_felhasznalo_622589
Létrehozva: 2006. október 18. 22:57

Sziasztok!

Nézelődöm, nézelődöm de nem találom a 61-ben születtek topikot. Hahóóó Mi is vagyunk! Vagyunk?

Szerettel várom a korombelieket egy kis beszélgetésre.

Üdv. Mindenkinek

 

  1. Torolt_felhasznalo_349861
    Torolt_felhasznalo_349861
    2006. október 25. 19:1126.

    Szijasztok legyetek negyen en is itvagyok szivesen megosztom veletek beszelgesunk Pecsi vagyok most Angliaba vagyok  van egy hathonapos unokam az elso nagyon boldog nagymama vagyok most tanulom a netet nagyon megszeretem mindenkinek szepestet ha van kedvetek irjatok kuldok kepet az ununokamrol      

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. október 25. 18:4025.

    Szia!

    Meg szabad kérdezni mivel betegeskedsz?

    Te hogy tudtad megszokni hogy nincs otthon a gyerek? Valami jó tipp amitől könnyebb?

    Igen a csapatépítő tréningek amitől tuti hogy nagyon szeretnéd egy idő útán nem látni a csapatot és biztos hogy a sok kötelező útán eszedbe se jut hogy tényleg szabadidőt is el lehetne velük együtt tölteni. Közben meg mi marad az embernek ha már gyerek nincs. Barátok meg elfogytak vagy éppen rohannak valahova. Na igen a plaza az egy dolog de nekem például tömeg- uszonyom -van . Azért uszony mert nem mindig bánt, teljesen változó hogy most ép betudok menni valahova vagy nem.De minden esetre nem forszirozom a dolgot ha nem muszáj.Azért persze vannak kedvenc helyeim ahol szinte soha nincsenek túl sokan és élvezhető a nézelődés. Régen én is szerettem Pesten mászkálni de ez mostmár nem az igazi sajnos. Viszont a rakparton van egy álló hajó ott voltam néha kávézni meg forró csokizni na az isteni a Dunán vagy és mégse.

    A többit rólam azt hiszem már tudod.  Írj. Várunk.

    Üdv:RR

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650024 (23)
    2006-10-25  09:57
  3. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. október 25. 18:2324.

    Sziasztok!

    Ha hárman vagyunk majd csak leszünk többen is úgy látszik ez egy igen értékes évjárat lehet mert nagyon ritka.

    Szóval húzzuk ki magunkat. Mindig az a drága amiből kevés van.

    Igen én elég későn fekszem de csak mostanában hogy kerülget a banyakór vagymi nem tudom mi ez a doki szerint még nem szerintem meg igen.Na ezt se értem hogy mikortól mire lehet számítani senki nem mond semmit én meg találjam ki hogy beteg vagyok vagy csak banyázok.

    De úgy döntöttem nem vagyok beteg és kész!

    Na igen gyerekeinkről azt hiszem mindnyájan tudunk mesélni olyan mások mint mi időnként ki kattanok hogy én isten bizony nem így neveltem de rá kell jönnöm a mai világba csak kevesebb érzelemmel tudnak talpon maradni és ezt nem lehet külön választani hogy ide igen ide nem egy idő után uniformalizálódnak a kimutatott érzelmek.

    Pedig azt hiszem belül sokkal érzékenyebbek mint ami látszik.

    Amit leirtál a festés után na valami hasonló miatt tört ki nálunk is a vita.

    Kérdeztétek van-e párom, van hét éve együtt vagyunk éjjel nappal mert hogy egy helyen dolgozunk ugyanazt, egy íróasztal két felén így bizony külön gondolatunk nem sok van és nagyon jól beszélgetünk telepatikusan is.  Szabadídőnkben bizony elő fordul hogy így nem kerül szóba a másik mert hogy természetes hogy van.Egyébként média referensként dolgozunk azt hiszem ez a mai divatos megfogalmazás.

    Valójában én elfáradtam attól hogy csak a gyerekek,meg a munka. Rájöttem hogy nekik se jó mert így automatikusan is beleszólok az életükbe ami nem túl jó dolog, de amig együtt lakunk nem birom ki,pedig isten bizony sürün futottam ki a kertbe kapálni csak hogy nehogy járjon a szám. Ők meg igyekeztek nem elmondani dolgokat hogy ne idegeskedjem  ettől meg kiakadtam na szóval nem az igazi együtt. 5 évig csináltuk be kell látnom és kész. Más évjárat más igények.

    Te mit csinálsz szabadidődben? Egyáltalán van? Megtudtátok tartani a baráti kört az évek folyamán? Mi a hobbyd?

    Na és a banyakór csak velem szöszög vagy mást is próbálgat?

    Na ez megint litánia lett.Bocsi.

    Üdv RR

     

     

     

    előzmény:
    Liza (20)
    2006-10-24  18:46
  4. 2006. október 25. 09:5723.

    Lehet, hogy 61-ben nem született senki csak mi???

    Nos, rólam. Több mint 10 évig légikísérő voltam, jártam a világot. Mellette férj, gyereknevelés. Megjegyzem, sokkal több idő jutott mindenre, mint a 8-5-ig beosztásban. Többet lehettem a családdal és a gyerekkel, mint mások. Jóllehet, dolgoztam hétvégén is néha, viszont cserébe hétközben voltak szabadnapjaim, amit együtt tölthettem a kicsimmel. /3 évig persze otthon maradtam!/  A férjem mindig sokat segített, mindig lehetett számítani rá. Ez így van a mai napig.

    Mostanság repülőjegy-értékesítéssel foglakozom. Illetve foglalkoznék, ha nem ülnék itthon betegen. Mindegy, majd rendbe jön ez is.

    A munkahelyeken nekem is furcsa ez a mondvacsinált hurrá-optimizmus manapság. Mindenki túlhajszolt, rosszkedvű,fáradt, de még hétvégére is szerveznek úgynevezett "csapatépítő" tréningeket, hogy jobban összeszokjon a társaság. És muszáj jókedvűnek lenni!!! Az ügyféllel meg mindenki türelmetlen... Persze lehet, hogy csak én látom így.

    Régen, ha valakivel jó volt a kapcsolat, azzal összejárt az ember, beült egy kávéra. Manapság erre nincs idő, a közös együttlét meg kötelező! 

    A gyermekem már 21 múlt, egyetemen tanul. Nem lakik itthon, úgyhogy az van, amit írtok. Mi ketten a párommal vagyunk, aztán ennyi. A régi barátok szétszéledtek, újakat nehéz találni...

    Ja igen. Én Pesten lakom. Nem könnyű. Régen nagyon élveztem, szép város, mindenféle lehetőség, de manapság már nem használok ki semmit. Egyetlen előny, hogy amikor randa az idő, bármikor elmehetek valamelyik Plázába sétálni. Viszont ha egy kicsit is jó az idő, irány a hegyekbe, szabadba, Dunapartra!!

    Kb ennyi rólam, ha kíváncsiak vagytok valamire, kérdezzetek! Most mennem kell-kis házimunka... De majd jövök!

    Szép napot mindenkinek!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2006. október 25. 09:1522.

    Én meg már kezdtem aggódni, hogy mégiscsak ketten maradunk, de szerencsére nem.

    Légyszi Te is írjál egy kicsit bővebben magatokról.

    Üdv. Liza

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650024 (21)
    2006-10-25  08:19
  6. 2006. október 25. 08:1921.

    Jóóóóreggelt Mindenkinek! 

    Nem működött a net,úgyhogy most olvasok vissza!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2006. október 24. 18:4620.

    Te ilyen éjjeli bagoly vagy? Még fenn voltál, vagy már felkeltél?

    Hát elég szomorú történet amit leírtál, mert nem igy tervezted az életed, a családdal való viszonyt. El tudom képzelni, hogy mennyire hiányzanak az unokák. A lányodnak nem hiányzanak a szülei? Én már előre félek, hogy ha elköltöznek mi lesz Velem/Velünk. Ezzel válaszoltam is a kérdésedre, igen itt lakunk együtt. Nálunk is vannak azért nézeteltérések, de hol nincsennek. Ugy érzem Én is mindent megteszek a családomért, de sokszor azt is érzem, hogy ez is kevés. Pl. a nagylány mint irtam tanul, mégpedig jogot ahova kell rendesen, emellett Szarvason végzi a néptáncoktatói diplomájához a magasabb szintet, ugyanis a jog már a 3 diplomája lesz ha elvégzi. Ovonői van neki és néptáncoktatói. 6 éves korai óta táncol, igy hetente kétszer próba nekik, nagyobb fellépések előtt többször, tehát kispicur ekkor is az enyém. Most, hogy az elmaradt vizsgáira készült 4 hetet Én voltam vele, 1 hetet a férjem, 1 hetet pedig a húgom. Addig nem is festettem, hogy Ő legyen túl, az a fontos. Na most, hogy túl a vizsgán, jöhet a festés, gondoltam kapom Én is a segítséget és egy-kettőre kész leszünk a visszapakolással. Hát, nem teljesen ugy lett ahogy Én azt elképzeltem. A szőnyeget kitisztitotta és kész, másik lánykám meg a barátjáék volt hivatalos névnapi ebédre, aztán annak a nagymamájához ugyszint, tehát itt maradtam egyedül mint a kisujjam. Na mind1. Mostt épp a karnist furják felfele, mert nem volt jó amit eredetileg adtak hozzá, ma beszerezte a férjem és tesszük fel, aztán meg még a virágokat rendezgetem és kész vagyok.

    Pesti esemény: Elszomorító, ebben azt hiszem benne van minden.

    Igen szeretnék munkahelyet találni még ha nem is olyan könnyű, de megpróbálok. Itt nálunk nincs lehetőség, de Debrecenbe reménykedem. Most folyamatban van egy állás ügy. Olyannyira, hogy már kétszer fennmaradtam a rostán, s ugy egyeztünk meg, hogy november első két hetében mindkét részről egy próbaidőnek betudható időszak lesz, hogy mindketten lássuk és ismerjük meg egymást és az ott végzendő munkát. Ez egy Ügyvédi Iroda lenne. Igaz 6 órás, de azt gondoltam, ha minden más ajánlat elfogadható lesz akkor elvállalom /persze ha megfelelek/ és akkor majd onnan hátha tudok továbblépni. Semmi konkrétum nem esett pl. a fizetésről. Ugy nem szeretnék bejárni 22-23 km-t, hogy legyen hol eltölteni a napomat. Majd meglátjuk

    Igen a párom dolgozik, egy gépértékesítési cégnél, mint a gépértékesítési üzletágnak a vezetője.

    Nagyon tetszik a kisunokád beszólása. Édes kispofák tudnak lenni.

    Mi kispicurunk, mondom alig mult két éves, de hogy milyen rafkós. Most nagyon beteg volt egy pár napot, minden kijött belőle, ahogyan lenyelte a teát, már jött is vissza, igy a gyógyszer is. A vége szuri lett és deadelon kúp. Amikor jelezte, hogy "Anya hány" már kaptuk is ki a kiságyból, hogy a kőre  ne a szőnyegre. Na a már most meggyógyult, de mikor délben az alváskor a kiságyba kerül, eljátszotta vagy kétszer, hogy "Anya hány" azaz már semmi, csak igy tudott kiszabadulni a kiságyból. Aztán Neki vannak ezer jópofa beszólásai, mozdulatai.

    Na indítom a litániát. Irjál Te is. Párodról Te sem irtál, és Te dolgozol?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (19)
    2006-10-24  00:01
  8. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. október 24. 00:0119.

    Szia!

    Hát nálunk a helyzet elég zürös mivel a lányomékkal volt egy kis vitánk. Na nem nagy cucc gondoltam én,házimunka körül,megsértődtek és elköltöztek ennek két hónapja na azóta nem láttam őket. Hát elég rosszul érzem magam hiányzik a kicsi rettentően. A fiamék külön mentek így onnan elég keveset van itt a kicsi ha meg jön akkor inkább hagyom hogy minél többett legyen az apjával na szóval szomorú az egész. Pedig esküszöm igyekeztem ma már úgy látom ez volt a baj.- Nem hiába mondják a pokolba vezető út jó akarattal van kikövezve-.

    Aztán valahogy az elmúlt évek alatt mindig csak a család körül sertepertéltem háztartás, kert,munka.Most meg rájöttem hogy közben nem maradt senki sehol akivel beszélgetni lehet sőt sok esetben ha lenne se tudnám mit mondhatnék olyan fura az egész. A korombeliekkel ezer éve nem beszélgettem a gyerekek barátai persze itt ott megtalálnak na de mit kezdjek velük most már. A Munkahelyemen fiatalabbak vannak sokkal.szóval van a párom és kész.

    Igen elég kevesen találták meg a topikot kár mert biztos könnyebb lenne ha többen lennénk remélem idővel összejön. ha életben tudjuk tartani.

    Mit szólsz a pesti eseményekhez engem egy kicsit megijeszt ez az egész.Örülök hogy nem lakunk fönn.

    A párod dolgozik? Van már terved a munkahely keresésre? Mindannyian együtt laktok ti is a lányaid is? Vagy csak sokat van nálad a kicsi?Olyan aranyosak ebben a korban hogy az ember majd meg eszi őket. Nálunk a kertben van eper és magyaráztam  a fiú unokámnak hogy csak a pirosat szabad leszedni mert az a jó, mutat nekem egyett mama ez jó? Mondom neki még nem egy picit várni kell. Gugol tovább nézi ,jön az anyja mit csinálsz ERik?

    Kicsit Várok! na azóta ez nálunk a kedvenc törtérténet

    Üdv RR

     

     

     

    előzmény:
    Liza (18)
    2006-10-23  21:56
  9. 2006. október 23. 21:5618.

    Engem is kiakasztottak már egy páran azzal, hogy milyen ilyen fiatalon nagymama lenni? Attól Én is kiakadtam mikor mondták, hogy jó hamar nagymama lettél? Ekkor azt szoktam felelni, mint ahogyan annak idején Én sem kérdeztem az Anyukámat, hogy akar-e nagymama lenni, igy engem se kérdeztek. Azt hiszem, hogy azért a csúcstartók nem mi vagyunk.

    Milyen gyakran látogatnak haza a gyerekeid? Pár órácskára vagy esetleg hétvégére is?

    Igen nem esik nehezemre és nem kerül sok időbe a gépelés, mert ezt tanultam, de ez olyan, hogy amit Te tanultál az menne nekem nehezen, ha menne.

    Köszi a drukkolást a munkakeresés ügyében.  Mivel még nem régen vagyok itthol /2 hónapja/ igy még mindig volt mit tennem. Először is azért jöttem el 2 hét szabira, hogy a kicsikétől mentesitsem a lányomat, hogy tudjon felkészülni az elhalasztott vizsgáira, aztán megtudtam mi vár rám, igy lebetegedtem egy hétre, aztán azért két hét eltelt mire lett egy olyan nap, hogy elmondhattam, hogy na igen ma csináltam valamit. Aztán pedig a festés, ami szintén az előző okok miatt maradt ilyen későre. A letargia kicsit visszavágott mindenben.

    Majd benézek holnap is és remélem jönnek még hozzánk, mert nem hiszem, hogy csak 4-en születtünk 61-ben.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (17)
    2006-10-23  21:18
  10. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. október 23. 21:1817.

    Szia!

    Én elég sokat vagyok gépnél munkaköri ártalom.

    Nekem kettő unokám van egy fiú a lányoméknál, és egy lány a fiaméknál.

    Az egyik három, a másik kettő és fél éves. Egyformán imádom mind a kettőt. És nem öregitenek fiatalitanak!!  Imádom amikor mondom hogy unokám van  akkor mindenkinek leesik az álla mióta élek ennyi bókot még nem kaptam.Szóval férfi körben nem ciki sőt.

    Viszont nőktől már megkaptam nek kezdted egy kicsit korán?

    Én pestről szökött vidéki vagyok és imádom azt hiszem csak ágyúval lehetne vissza löni mert az ökröket biztos megtudnám vesztegetni egy kis kerti ez meg azzalhogy ne vigyenek vissza.

    Szóval akkor te is munka keresés fázisába érsz. Majd drukkolunk!

    Debrecen végül is elég nagy város pest után a második az országba szóval van esély.

    Akkor neked biztos nem okoz annyi gondot a gépelés mint nekem  valahogy úgy érzem sose fogm megtanulni.

    Az én unokáim sajnos nem laknak velem a lányomék nem rég költöztek el ,ép igyekszem kiheverni hogy a törpike már nem lábatlankodik körülöttem. Hát igen rossz. De ez a világ rendje külön család lettek. CSak olyan fura hogy felnőnek elköltöznek most kellene újra feltalálnom magam hogy mit is kéne csinálni.

    Csak jól elfelejtettem az elmúlt húsz évben. Várom a tippeket hátha ti nem vagytok olyan feledékenyek mint én.

    Hát ennyi röviden rólam,  mert nem is tudom mit irjak.

    Kiváncsían várom a többieket is.

    Üdv RR

    előzmény:
    Liza (15)
    2006-10-23  20:36
  11. 2006. október 23. 20:3816.
    Akartam kérdezni, hogy ki mikor szokott gép előtt lenni, mert most, hogy irtam mindenki piroslott és tessék egyszerre írtunk, csak az enyém egy litánia lett ezért ment később.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (14)
    2006-10-23  20:27
  12. 2006. október 23. 20:3615.

    Hát akkor ahogyan igértem itt vagyok, ám nem egyedül. Jött a kis picurkám "Mama ijsz lelelet" Mivel nem mindig a földön jár,hanem per pillanat az ágyon, szekrényen, most pont az íróasztalon. Mi előtt valaki azt hinné, hogy ez biztos fiú, hát nem lányka. Fenti okok miatt nem tudom, milyen lesz a befejezés. Ebből kiderül, hogy együtt vagyunk. Ebből kifolyólag nagyon össze vagyunk szokva, lányom szerint nőve. Nem tudom lehet-e az az oka, hogy picikorában 8 héten kersztül csak Én voltam Vele, anyukája betegsége miatt, aki tejlázat kapott a szülés után. Elmult 2 éves és tényleg 1 nap kivételével minden nap találkoztunk. Vittük magunkkal üdülni, szóval mondanom se kell, akinek már van az tudja, hogy az unoka a szemünk fénye. 

    Tehát van 2 lányunk. Egy 24 éves és egy aki nemsokára nagykorú lesz. Még mindkettő tanul. Nagyobbik lánykámnak igy sokat tudok segíteni, hogy könyebben tudjon fekészülni a vizsgákra.

    Csilla kérdezi, ki mit dolgozik. Hát Én perpill munkát kereek. A mai nappal járt le a felmondási időm annál a cégnél ahol 4 évet dolgoztam titkárságvezetőként

    Én egy Hajdú-Bihari kisvárosban lakom. Itt egyáltalán nincs lehetőség, szinte az volt ahol dolgoztam. Debrecenhez vagyok közel, igy abban reménykedem, hogy mégis csak találok a korom ellenére.

    Felvetődött, hogy miért nem kellünk? Talán azért mert a kezdőknek minimálbért kell fizetni, mi meg azért többet szeretnénk, vagy nem jól látom? Nem mindenki gondolkodik azért igy szerencsére. Ha ésszerüen gondolkodnának, akkor már mi nem megyünk gyes-re, nem kell a gyerekért rohanni az oviba, iskolába, nem megyünk a gyerekkel táppénzre, tehát ha kell maradni az is vállalható.

    Rosarugoza: Irod, hogy "Hurrá nem csak Én vagyok nagyi" Kiváncsi lennék rá, hogy ezt miért, talán ezt ugy érzed öregbít?

    Festésen túl vagyunk, nagyobb dolgok be vannak pakolva, majdcsak rendbe leszünk Egy gond van csak, hogy a bútort amit kinéztünk annak a szállítási ideje hat hét, de már eltelt belőle 3 nap A régit már nem hozom vissza, legalább addig még tágasabb lesz a nappalink. Nem kell ide-oda tologatni a családi összejöveteleken.

    Hát ennyit tudtam most hirtelen. Irjatok Ti is bővebben, Ki merre lakozik? Lehet itt is kiderül hogy Én vagyok vidéki kislány 

    Üdv. mindenkinek Liza

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (11)
    2006-10-20  11:05
  13. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. október 23. 20:2714.

    Szia!

    Hogy halad a festés? Mennyi idős az unoka? Fiú? Lány?

     

    üdv: RR

    előzmény:
    Liza (9)
    2006-10-20  10:51
  14. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. október 23. 20:2413.

    Szia!

    Mielőbbi jobbulást! 

    A munka terén tán a legnagyobb hibánk hogy tapasztalataink miatt elég sok mindent átlátunk amit talán nem kéne.

    Legalábbis nálam ez gondot okozott. Na meg néha nem vagyok olyan HAPPY mint az manapság elvárható.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650024 (12)
    2006-10-23  19:24
  15. 2006. október 23. 19:2412.

    Szia!

    A munka dolgot én sem értem. Pont az van, amit mondasz. Tapasztalatunk van, szerintem türelmesebbek is vagyunk, mint sok fiatal. A gyerekkel már nincs gond. Ráadásul a legtöbbünkről nem is mondanák meg, hány éves.

    Én most nem dolgozom, de ennek egy elhúzódó betegség az oka. Remélem rövidesen minden rendben lesz és újra kereshetek magamnak munkát! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (10)
    2006-10-20  11:01
  16. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. október 20. 11:0511.

    Szia Líza!

    Hurrá nem csak én vagyok nagyi! Festés miatti távolmaradás igazolt nálunk két hete volt átélem az élményt.

    Én is reménykedem hogy lassan csak összejön egy jó kis csapat.

     

    Várunk szerettel

    Üdv

     

    előzmény:
    Liza (9)
    2006-10-20  10:51
  17. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. október 20. 11:0110.

    Szia Csilla!

       Én dolgozom, szerencsére. De bizony nagyon nehéz a korombelinek mert valahogy már nem nagyon kellünk ezt egyébként érzem hiába van állásom.Próbáltam nem rég mást keresgélni Háát inkább nem részletezném a tapasztalatokat.

    De hogy miért azt sose fogm megérteni, mert tapasztalat már van, gyerek már elrepült, egészség még jó sőt nem is bottal járunk akkor fejtse már meg valaki mi a baj!

    Egyébként is a guta kerülget hogy mintha ez a korosztály sehol nem szerepelne. Ez nem kap semmire sehol kedvezményt de már nem is kapkodnak utána ha szórakozni akar hát a nem sok zenés helyet tudok ahol a korombelieket várnák idősebbnek fiatalabbnak van. De mi?

    Tudom menjünk kirándulni meg színházba.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650024 (8)
    2006-10-20  09:05
  18. 2006. október 20. 10:519.

    Mivel most mindenki piroslik, és most időhiány miatt vagyok távol, de igérem visszajövök és fogok válaszolni.

    Nagyon jó ötlet volt indítani, hiszen jó kis társaság jöhet össze az ország minden tájáról.

    Vízöntőkhöz egyszer már bekukkantottam, de aztán annyi volt, már kialakult társaság volt azt hsizem. Nem is emlékszem pontosan.

    Most festés közepette vagyunk, ezért kérek engedélyt távol lenni.

    Rosarugoza: Nem merted kérdezni az unokát?

    Röviden: 27 éve élek boldog házasságban. Van két lányunk és egy lány unokánk.

    Többet majd máskor.

    Örülök mégegyszer, hogy elindult ez a topik, be is raktam a kedvencekhez. Majd jövök.

    Üdv. Liza

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2006. október 20. 09:058.

    Szia!

    A mi felmenőink között is volt hófehér cica!! 

    Amúgy én is csodálkozom, hol lehetnek a korunkbéliek. Csak olyanokkal találkozom, akik jópár évvel fiatalabbak, vagy idősebbek. Az ilyen korúak mintha eltűntek volna.

    Én megszoktam, hogy a gyermekem egyetemista és nem lakik itthon,csak néha. Én is a kertben szöszmötlök...

    Kérdés mindenkihez: ti dolgoztok???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (7)
    2006-10-19  17:55
  20. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. október 19. 17:557.

    Szia Csilla!

    Képzeld majdnem ugyan olyan cicám van mint neked csak az enyémnek rövidebb a szöre, a mamája az hosszú szörű de fehér.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_650024 (4)
    2006-10-19  08:59
  21. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. október 19. 09:516.

    Sziasztok!

    Szóval nem csak én hiányoltam? Érdekes módon a lakóhelyemen se találom a kortársaimat, és ti?

    Nekem már kirepültek a gyerekeim, kettő van egyébként.

    Évekig a kertbe menekültem mert nem tudtam mit kezdeni a helyzettel hogy semmi orr törölgetés,meg anyu segíts. Aztán rájöttem hogy igen egyedül vagyok, és nem találom valahogy a korombelieket. Pedig igen hiányzik. Már lassan elfelejtek beszélgetni is, mert a férjhez menés ugye már nem téma viszont a nyugdíj még messze, a váltózó kor na jó lassan, talán, nem tudom. Ti hogy vagytok, maradt baráti társaság a gyereknevelés évei alatt vagy szintén az újra építgetés ídőszakát próbálgatjátok?

    Üdv

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_107993 (5)
    2006-10-19  09:16
  22. Torolt_felhasznalo_107993
    Torolt_felhasznalo_107993
    2006. október 19. 09:165.
    Sziasztok! Én is beszállnék! Már hiányoltam ezt a kosztályt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2006. október 19. 08:594.

    Szia!

    Jelentkezem! 1 férj, 1 gyerek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (1)
    2006-10-18  22:57
  24. Torolt_felhasznalo_622589
    Torolt_felhasznalo_622589
    2006. október 19. 08:533.

    Szia Lisa!

    Örülök hogy irtál, úgylátszik,azért mégis csak vagyunk.

    Remélem nem csak lista lesz hanem tudunk beszélgetni is egy kicsit hiszen a mi korunkbelieknek azt hiszem lenne miről.

    Hiszen felnőnek a gyerekek kirepülnek, ne és mi is kezdünk változni ezt is meg kell élni nap mint nap.

    Munkahelyen is máshogy fogadnak mint pár éve még.

    Te hogy éled meg? Vannak gyerekeid? Az unokát még nem merem kérdezni,bár nekem vannak.

    Szóval csudi kiváncsi vagyok!

    üdv.

    előzmény:
    Liza (2)
    2006-10-19  07:35
  25. 2006. október 19. 07:352.

    Másodiknak vegyél fel a listára.

    Liza: 1961.02.01

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_622589 (1)
    2006-10-18  22:57

Címlap

top