Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem hallgat a nevére

sheila1
Létrehozva: 2006. október 15. 10:19

sziasztok,

Egy kicsit elkezdtem aggódni. Ezért inkább megkérdezem, hogy más is volt-e így. Kisfiam 7 hónapos, és nem hallgat a nevére. Sőt ha szólunk hozzá, beszélünk, akkor sem figyel ránk. Az biztos, hogy hall, mert a legkissebb zajra is felfigyel. Gagyarászni is szokott. De akkor miért nem figyel a beszédre ?

Ha valakinek voltak, vannak hasonló tapasztalatai, kérlek írjátok meg.

köszi

Csilla

  1. 2018. október 3. 22:3229.

    Szia! Ne haragudj, megkérdezhetném a gyermeked sorsa hogyan alakult? Az enyém hasonló cipőben jár. 5 hónapos de nem reagal ha beszélek hozzá.

    előzmény:
    micutastele (25)
    2017-02-09  19:38
  2. 2018. szeptember 3. 09:5728.

    Én már Nagyi vagyok, a legkisebb unokám is 7 éves lesz....nem emlékszem kristálytisztán.....de azt gondolom, hogy pár hónapos babával még nagyon egyoldalú a kommunikáció.....Kell hozzájuk beszélni mindent-mindenkor  - de visszajelzést egy "csikire "hamarabb ad.....

    előzmény:
    Petra1989 (27)
    2018-09-03  07:53
  3. 2018. szeptember 3. 07:5327.

    Szia! Nekem már 4 hós a babám és hasonlóan nincs reakciója a hangokra, még ha én szólok hozza sem. Viszont ha alszik felebred minden neszre. Előző hozzászólónak hogy alakult a továbbiakban?

    előzmény:
    juli03 (26)
    2018-06-18  09:09

Címlap

top