Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Alma és fája

Torolt_felhasznalo_184229
Torolt_felhasznalo_184229
Létrehozva: 2006. október 10. 17:08

Sziasztok!

Ezt a topicot egy régi jó csapat (hogy kik ők, biztosan tudják) számára hoztam létre, hogy itt beszélgethessünk az almáinkról és a fájukról és az almamagokról!

  1. 2009. november 10. 12:2711751.
    Rékának nagyon boldog névnapot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. november 10. 12:2411750.

    Sziasztok! Sokáig nem jelentkeztem, de most bekukkantottam, már jó régóta és láttam, hogy Steel is keresett és nekem is hiányoztok már. (Igaz, persze Mangoval és Kishegivel gyakran talizunk.) Szépek a gyerkőcök, megnézegettem a képeket! Most végre én is hozok jó híreket, sokat gondolkodtam, hogy el merjem-e már mondani, de annyira határtalanul boldog vagyok, hogy nem tudom megállni, hoztam megmutatni a pozitív tesztjeimet!!

     

    Az előzményeket hosszú lenne leírni, talán már írtam, hogy nagyon magas inzulinrezisztenciám volt (a cukorbetegség "előszobájának" hívta a dokim, szénhidrát-anyagcserezavar, ami rendesen betett a hormonjaimnak is), ez volt az oka, hogy nem tudtak megtapadni a babák (mert sajnos több biokémiai terhesség is votl már az elmúlt másfél évben), de most végre sikerült egy új gyógyszert kapnom, ami úgy tűnik, hogy bevált (már múlt hónapban is volt pozitív tesztem, de akkor nem sikerült jól megtapadás.) Most nagyon bizakodó vagyok, úgy érzem, hogy minden rendben lesz, egyelőre dokinál még nem voltam, (ma vagyok épp öt hetes), kérlek, drukkoljatok nagyon!!

     

    Még jövök majd, most önző módon csak magamról írtam, de majd igyekszem visszaolvani és írni! puszi  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. november 5. 14:3411749.

    Steel, ez a "semmi baj" nagyon ismerős, "Réka semmi baj, ne sírjál" vígasztalja mindig Gergő és valahogy olyan hangsúllyal amit senki másnak nem mond. Réka meg lesi és kacag, megy már a kis rosszalkodás is együtt néha és nevetnek együtt, hú de sok bajunk lesz Velük, de ugyanakkor megzabálom Őket!

     

     

    Nem semmi hogy Boti hogy áll azon a zongorás képen, meg olyan nagy azon, látszik hogy magas és valahogy az arca is sokkal nagyfiúsabb mint a többi képen, a kirándulóson meg az üldögélősön sokkal babásabb, egész más, azért nem voltam biztos benne hogy Ő van-e a zongorás képen is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_898202 (11748)
    2009-11-05  11:04
  4. Torolt_felhasznalo_898202
    Torolt_felhasznalo_898202
    2009. november 5. 11:0411748.

    sziasztok!

     

    Mango: kitartás!! Csanival elkezditek februárban az ovit? Nincs gyerektársaság hiánya? Vagy jártok sokat ide-oda?

     

    Erdei: köszi a biztatást Biztosan idővel lankad a lelkesedés, de fiam annyira szereti a gyerektársaságot, és olyan jó természete van, hogy biztos nem kell küszködnöm majd ovi-undorral. Ma már reggeltől ott van, egy pá után már rohant is befelé. Nagyon aranyos csoporttársai vannak, akik várják, megsimogatják, húzzák játszani, nem csodálom, hogy örül, ha mehet! Óvónénik is tündériek, igazán odafigyelnek rájuk.

     

    A birtoklás hálistennek az egyetlen problémának sem nevezhető érdekesség a két gyerek viszonyában, és elég jól kezelhető, általában ad másik játékot azért cserébe, amit el akar venni. És amúgy meg rengeteget játszanak együtt, figyelnek egymásra, bújócskáznak, kergetőznek, vonatokat tologatnak, zongoráznak, pakolnak, pakolnak, pakolnak. Mindkettő reggel azt lesi, hol a másik, és Áron mindig számon tartja, hol van, mit csinál Boti. Vigasztalni is nagyon aranyosan tud, ha sír Boti, odamegy, mondja, hogy semmi baj, megsimogatja, megpuszilja.

     

    Az esti puszi és simogatás egyébként a "másik tesónak" is jár már a pocakomban

     

    Kishegi: Jók a képek!! Zseliékkel mi újság?? Volt inszem? Olyan sokszor eszembe jut, mi lehet velük. Gergőd nagyon ügyes, okos, olyan az agyuk, mint a szivacs, nem? Áron is hihetetlen, nagyon jó a memóriája, tájékozódó képessége, összefüggéseket lát meg és magyaráz el, egész nap csak beszél... Hihi, nálunk is így mennek az évszakok, kedvenc a tavasz, amikor elvetjük a magot, lesz virág és megyünk gombát szedni

     

    De bizony, a zongorás képen is Boti van... többnyire álldogál, lépeget kapaszkodva egész nap, hamarosan járni fog egyedül. És látod, már ilyen magas, 80 centi körül van. Hamarosan szülinap mindkettőnek... iszonyatosan gyorsan megy az idő!

    előzmény:
    kishegi (11747)
    2009-11-04  18:52
  5. 2009. november 4. 18:5211747.

    Visszakukk, mert rájöttem hogy Steel képeire csak gondolatban reagáltam...

     

    Hú milyen nagy a pocakod már Steel és megint nagyon csinos kismama vagy!

    Áron nagyon helyes nagyfiú már, a kirándulós képeken szuperaranyos, Boti meg hihetetlenül nagy lett, rajzolgat már úristen, de a zongorás képen Áron mellett az nem Ő, ugye??!

     

     

    És még Pöpinek akartam írni hogy gratula a Kisfiúhoz!!!

    És ahogy Steel írta, muszáj tudatosan figyelni rá hogy találj időt kicsit a pocakkal is foglalkozni, Nagylány nem baj ha szokja kicsit már ezzel hogy bizony már nincs egyedül... Ha minden igaz, kos Kisfiad lesz Neked is, Ők meg nem azok a csendes fajták!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_898202 (11738)
    2009-10-27  21:49
  6. 2009. november 4. 15:5511746.
    Mármint az én két gyerekem beteg, csak nem nyomtam elég entert és összeolvad azzal hogy hoztam a képeket Csaniékról...
    előzmény:
    kishegi (11745)
    2009-11-04  15:49
  7. 2009. november 4. 15:4911745.

    Sziasztok!

     

    Hoztam képeket a Beni-Csani-Gergő-Réka féle utolsó csúcstalálkozóról!

     

    Betegecske mindkét gyerek, nagyon náthásak és a torkuk is piros, de csak homeókat kaptak.

     

     

    Steel, szóval még izgulhattok a pocaklakó nemét illetően tovább, izgis azért, nagyon kíváncsi vagyok! Azt mondtad hogy Csanád lesz ha Kisfiú és Kislánynak meg ha jól emlékszem Noémit szerettetek volna, az maradt?

     

    Áron ügyes Nagyfiú az ovival, drukkolok hogy az alvásnál se legyen gond!

     

    Mi ugye az alvást megszenvedtük /de mondjuk nálunk azért főleg szerintem hogy sokáig nem aludt ott és utána nem értette, kicsi is volt még/, de mióta nagyobb és már barátkozik, annyira nagyon szereti, hogy nálunk sosincs ilyen mint amit Erdei írt hogy jajj ma nem akarok menni vagy hasonló, most hogy beteg, most is kérdezgeti mikor mehet újra, mert mondja hogy hát már várja a Dani.

     

     

    Gergő is elvesz mindent Rékától, nyesegetem is érte rendesen, már azt elértem hogy legalább ad helyette valamit Neki, mondjuk azon még dolgozunk hogy azt a valamit ne odadobja Rékához, hanem odaadja. Szerintem nálunk némileg féltékenységből is fakad. /Ma mikor mentünk aludni, azt kérte vigyem fel az emeletre, de úgy ahogy Rékát szoktam, úgyhogy képzelhetitek mire megmásztam az emeletet a 15 kg-s Nagyfiúval bölcsőtartásban! Szerencsére nem vészes a féltékenység, de azért van, de imádják is egymást, imádom pl hogy Gergőnek alvás után az az első kérdése már hogy hol van Réka? És ha mondom hogy fent a szobájában, mikor hozod le? /

     

     

    De olvastam egyébként hogy teljesen normális, 2 és 3 éves kor között jellemző hogy már tudja hogy az övé, de nem tudja még megosztani, nagyon meg kell dícsérni ha rábeszélésre, pláne ha magától odaad valamit másnak. Gergőt egész jól rá lehet beszélni játszótéren pl.

    Gergő is azt mondja magára hogy Gergő, de Ő használja pl azt hogy téngemet, ez az engem.

     

     

    Ja én is büszkélkedek gyorsan Gergővel hogy milyen okos, nálunk most nagy Bob a mester őrület van, állandóan azt kell nézni és vettem tegnap egy ilyen magazint Neki, vízmérték volt hozzá, hát az nagyon nagy királyság ugye! És van benne mese, meg feladványok, azt írja ovisoknak, de Gergő elsőre nagyon jól megoldja őket. Van például benne egy olyan hogy vannak szerszámok és két oldalt az árnyékuk, merthogy néhány szerszám Bobé, néhány pedig Wendyé. És Gergő szépen felismeri az árnyéka alapján és mondja végig hogy a fűrész Bogé , a villáskulcs Bendié, a kalapács is Bendié stb. Szerintem ez nem könnyű, legalábbis alig több mint 2,5 évesen.

     

     

    Nagyon keresi az összefüggéseket, most az évszakok mennek, hogy "most ősz van és lehullanak a levelek, de majd amikor tortám lesz, akkor felkelnek a fák és kizöldülnek és növesztenek új leveleket" és "amikor nyár lesz, akkor meleg lesz és mehetünk a Balcsiba" hát így fogalmazza meg az én Nagyfiam az évszakokat!

     

     

     

    Réka meg elkezdett pápázni és mondja hozzá hogy tátá, meg kell zabálni!

     

    Na azt hiszem megint jó sokkkkk voltam így hirtelen , sziasztok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. november 3. 13:5711744.

    Szia Steel!

     

    Először ált. minden kölök ilyen.... aztán akkor jönnek a "nem megyek" c. mondatok, amikor rájönnek, h ez végleges megoldás lesz.... Beni imád járni, de azért így is sokszor bepróbálkozik reggelente, ha olyanja van....

    látom nálatok is felütötte fejét a birtoklási vágy.... hát ez nálunk töretlen... mindent elszed Hugitól... sokszor szte már nem is játszik, csak azzal foglalkozik, hogy Hugi mit csinál és mit kell tőle elszedni... nnna azért játszani is szoktak ám együtt, nehogy azt higyje itt mindenki, hogy csak a cséphadaró megy odahaza...

     

    drukkolok, hogy 4D-n megmutassa a lábaközét ez a sztem lyány....

     

     

    nnno, mék, felébredt a 2 fogat növesztő-semmitnemevő-mostéppcsakcicizniakaró ksihölgy....

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_898202 (11742)
    2009-11-03  10:50
  9. 2009. november 3. 13:5011743.

    Sziasztok!

     

    Steel- akkor nem ússzátok meg a 3 d-t igaz? Nagyon drukkolok, hogy akkor tényleg megbizonyosodjatok, hogy ki lakik a pocóban.

    Áronnak, hajrá ovi, de jó, hogy jól érzi magát és nincsen könnyes búcsú. Továbbra is drukk, hogy ilyen jól menjen.

    Szegény Boti és ez a betegség, tényleg jó, hogy nem viselte nagyon meg.

    Írod a birtoklási rohamot, Csaninál meg dobálási roham van, az agyamra megy, hogy mindent dobál és hiába minden büntetés, nem érdekli. Remélem hamar kinövi majd.

    Én tényleg elkezdek fogyózni, beállok Csani mellé a nemevésben.

    A lúgosítást csinálom, zöld lötyi, meg van egy másik gyógynövényes tablettás módszer is. Ha már elhatároztam, akkor tényleg komolyan veszem, nem mondom, hogy könnyű, mert állandóan éhes vagyok, de muszáj. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_898202 (11742)
    2009-11-03  10:50
  10. Torolt_felhasznalo_898202
    Torolt_felhasznalo_898202
    2009. november 3. 10:5011742.

    sziasztok,

     

    tegnapi uh-n  úgy összeszorította végig a kis piszok a lábát, hogy továbbra sem tudjuk a nemét (szegény doki pedig vért izzadt legalább tíz percig) anno a fiúk büszkén mutogatták magukat, szóval gyanús... 18-án elmegyünk 4dre.

     

    Áron elkezdte az ovit, ma már ott is kellett hagynom, nagyon büszke vagyok rá, mert tök boldogan rohan be a gyerekek közé, szépen játszik és barátkozik!!

     

    írjon már valaki más is...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_898202
    Torolt_felhasznalo_898202
    2009. október 31. 17:5311741.

    sziasztok,

     

    Pöpi, hát igen, a tesó minden tekintetben második, az embernek nem sok ideje marad olyan dolgokra, amire az elsővel még rengeteg volt... a harmadik babánál igyekszem tudatosan időt szakítani mindig, hogy csináljak egy fotót, vagy ledőljek figyelni a mozgását, mert úgy elmennek a napok, hogy rettenetes...

     

    hétfőn megyek uh-ra, talán kiderül a nem! minden ismerősöm síri hangon jósolgatja, hogy úgyis fiú lesz, az agyamra mennek!!!

     

    kíváncsi leszek, nálatok is ilyen különbözőek lesznek a gyerekek, na meg hogy mi harmadikra milyen típust hoztunk össze... nektek a nagyszülők milyenek? mert nálunk az egész család ilyen, az én oldalamon csupa sötét szín (kivéve a kék szemet, több is volt nálunk is, így jó esélye volt, hogy legyűri a barnát) a Tamás oldalán meg csupa szőke, kék szemű ember.

     

    Mango: hízást sajnálom, de örülök, hogy jobban vagy! Csani dumája aranyos, olyanokat ki tudnak találni, én minden nap csak nevetek Áronon - be nem áll a szája, és mindig van valami találmánya, mostanában mindenkit becézget, meg kicsinek titulál, csak ő Áron a nagy viszont kitört rajta a birtoklási hajlam, aminek nem örülök, sokszor veszekszik Botival, hogy "nem adom, ez az enyém" ezt honnan szedi? magát még Áronnak hívja, de az ENYÉM az megy...

     

    ovit hétfőtől kezdjük, másfél órával, aztán egész délelőttel, ebéddel, utána jöhet  az ottalvás. Hát kíváncsian várom!

     

    ja, a héten képzeljétek Boti átesett a háromnapos lázon, de nagyon stramm gyerek, csak 1,5 nap volt a 39 fok feletti láz! még pöttyös szegény, de már nemsokára kilábal belőle.

    előzmény:
    Pöpi (11740)
    2009-10-28  14:57
  12. 2009. október 28. 14:5711740.

    Nagyon szépek vagytok!

    Azt hiszem pocakban már mi is így nézhetünk ki kívülről. Jó lenne már végre készíteni egy fotót. Szegény Marci babát, még nem is fotóztam így le, Blankánál meg minden héten készítettem.

    Nagyon kíváncsi vagyok, hogy most ki lakik a pocakodban! Tök jó lenne egy kislány a két fiú mellé. Lenne testörsége bőven.

     

     

    Tudod mi jutott még eszembe? Mivel nálatok is fennáll a fekete haj-kreol bőr-sötét szem + szőke haj-világos bőr-kék szem és az egyik fiú ilyen a másik meg olyan lett, így talán lehetséges, hogy a kicsi fiacsakánk is szőkés és világosabb bőrű lesz, mint én. Nagyon furi lenne, de van rá esély. Na majd meglátjuk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_898202 (11737)
    2009-10-27  21:47
  13. 2009. október 28. 13:4711739.

    Sziasztok!

     

    Steel: nagyon aranyos a pocakod, jó így harmadjára is látni.

    Szépek a képek is, mindkét lurkó gyönyörű. Áron már jár is oviba, vagy majd novembertől?

     Drukk az ultrahanghoz, hogy megmutassa majd magát őkelme.

    Köszönöm kérdésed, én jól vagyok idegileg, új gyógyszert kapok a régi helyett, amitől jól meghíztam. Most majd fogyózok, hogy beleférjek a régi rucijaimba.

    Csani továbbra sem eszik, ma kiderült, hogy a szívével sincs baj, mert ekg-n voltunk, szóval nincs semmi szervi baja, ami az étvágytalanságot okozná. Viszont engem már tényleg  hidegen hagy, nem aggódom miatta. Most épp elég a bilizésen agyalni, mert hát abban sem remekel a drága.

    Pöpi: gratula a sejthető fütyishez! 

     

    Kishegi: jók a fotók, külön köszönöm a Csanis képeket. Na remélem ezen a héten nem fognak úgy veszekedni, mint múltkor.

    További drukkok a pénzhelyzethez.

     

    Mi megvagyunk, élvezzük most a szép időt, amíg lehet. Hétvégente is jó kis programokat csinálunk a szabadban.

    Csanikám rengeteget beszél, csak mondja a körmondatait sokszor csak ő tudja, hogy miről. Az aktuális kedvencem, hogy engem úgy hív- mamika. Ő találta ki, hát nem imádnivaló? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_898202
    Torolt_felhasznalo_898202
    2009. október 27. 21:4911738.
    pocakfotó is Kishegi kedvéért
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_898202 (11737)
    2009-10-27  21:47
  15. Torolt_felhasznalo_898202
    Torolt_felhasznalo_898202
    2009. október 27. 21:4711737.

    akkor tényleg napra pontosan egyidősek vagyunk!! szuper! hát nálunk is akart nagyon jönni a kicsi lány/fiú (reméljük, hétfőn kiderül) minden akadályt leküzdött

     

    képek!

    előzmény:
    Pöpi (11736)
    2009-10-25  20:31
  16. 2009. október 25. 20:3111736.

    Nagyon szép a nagy ovis fiad!

     

    Köszi! Tényleg ügyik voltunk, de asszem inkább ez a kiskrapek akart nagyon jönni, ugyanis 17+3 vagyok. Azaz kb. egyidős Veletek. Mivel ti a ciklus legvégén, mi meg a legelején fogantunk. Így a kölykök nagyjából egyformán nődögélnek a pocakban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_898202 (11734)
    2009-10-24  13:49
  17. Torolt_felhasznalo_898202
    Torolt_felhasznalo_898202
    2009. október 25. 11:1411735.
    egyelőre két hivatalos ovis kép Áronról, aztán majd butítok pocakról + Botiról, mátrai kirándulásról is.
    előzmény:
    kishegi (11732)
    2009-10-23  23:11
  18. Torolt_felhasznalo_898202
    Torolt_felhasznalo_898202
    2009. október 24. 13:4911734.

    sziasztok!

     

    kicsit felszívódtam, párom két hétig szabin  volt, elég sok mindennel elfoglaltuk magunkat (itthoni tennivalók, négy nap a Mátrában, koncert, oszttalálkozó, ilyenek voltak).

     

    Kishegi, nagyon édesek a képek! Réka rokonlélek, mint Boti, már a bébikajákat nem nagyon hajlandó megenni, viszont minden amit mi eszünk a levesektől a főzelékeken át a tésztáig, húsig, minden jöhet!! Úgyhogy tejen és tojáson kívül már mindent kap és nagyon jó étvágyú gyerek, mindent megrág, nem válogat, eszméletlen. Párod melójához gratula, a fiz meghagyáshoz meg drukk, hát nem tudom, mikor fogtok egyáltalán egy fillért is látni a cégtől Illetékügyben minden okés?

     

    Mango, örülök, hogy Csanival minden rendben, de akkor mégis miért a rossz étvágy? te jól vagy,  nincs depi? jó lehet a fiúkat összeengedni,néha még mi is eljutunk babatalikra, de nem könnyű két gyerekkel mozdulni, pláne, hogy kétszer alszik még Boti.

     

    Igen, most vagyok 17+2, hamarosan genetikai uh, kíváncsian várjuk az eredményt! Pöpi, nagyon gratula a fütyishez,ügyesek vagytok, hogy összehoztátok a "vegyes párost" Jól vagy, minden okés?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. október 23. 23:2011733.

    Sziasztok!

     

    Kishegi: Gyerkők annyira aranyosak így együtt!

     

    Nálunk úgy néz ki, hogy bejött a megérzésem és tényleg kisfiunk lesz. Ez viszont remélhetőleg a kövi UH-nál lesz tutibizti, mert most a 15 hetesen mondta a doki. Mondjuk én még csak fotókon láttam Uh-os himbit, de az biztos, hogy egyáltalán nem úgy nézett ki a cucc, mint anno Blankánál. Nagyon örültünk mikor kiderült! Jó lenne, ha így is maradna!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. október 23. 23:1111732.

    Kép a múltkori Csanis látogatásról, amiről Mango is írt, nagyon jól elvoltak a Fiúk, azóta mi is voltunk Náluk, de ott meg veszekedtek!

     

    Meg néhány kép még rólunk...

     

     

    Erdei, aranyosak a képek! Sajnálom hogy ennyire durva Nálatok a féltékenység! Azért legalább Ők is játszanak is együtt?

     

    Steel, ha jól számolok lassan a 18 hetet töltöd? Képeket hozzál pociról, Fiúkról!!!

     

    Na majd írjatok, sziasztok! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. október 23. 22:4711731.

    Sziasztok!

     

    Némi helyzetjelentés rólunk:

     

    Megvagyunk, jól vagyunk, Párom közben munkahelyet váltott, pénz sokkal jobb, de amúgy ez is háááááááát...

     

    Bírósághoz nem érkezett ellenvetés a fizetési meghagyásra, úgyhogy elvileg jogerős, de egyszerűen ráírta a titkár a papírunkra hogy november 4-től jogerős 3 héttel a 15 napos határidő lejárta után, nem tudni miért /telefonon kaptuk az infot, ott azt mondta a hölgy hogy hát lehet hogy továbbképzésre megy a bíró stb/, döbbenet hogy ilyeneket meg lehet csinálni! Na utána próbálkozik a bank levonni a volt cég már teljesen üres számlájáról a pénzt, szerintem majd talán felszámolásnál tudunk valamit elérni.

     

     

    Gergő most nem beteg, imádja a bölcsit, minden nap mikor megyek érte sorolják hogy miket rosszalkodott a haverokkal! Valamelyik nap kiállt a szoba közepére és közölte hogy "Én vagyok a főnök." Pukkadozva mesélték a gondozónők, persze hivatalosan mérgesen néztek! Egy másik nap nem tudott aludni és jól felébresztette a többieket is. Áááááá, mondtam Neki hogy lehetne hogy egyik nap arra menjek hogy csupa jót mondanak Rólad? De imádják, az a tipikus imádnivaló csibész!

     

     

    Réka kúszik szépen, bejárja az egész nappalit és elkezdett nyuszizni/kutyázni, nagyon édes. Súlya megindult, két hét alatt hízott 1/2 kilót, úgyhogy nem küldték kivizsgálásra. Imádja a rendes ételeket, a húslevest, a tartalmas dolgokat, elkezdtük már a tejtermékeket is, a joghurt is nagy kedvenc. Fogacska még mindig nincs, de ügyesen próbálgatja elszopogatni a kenyérhéjat, kukoricapufit, babakekszet.  Igazi mosolygós, bújós, szeretgetnivaló Kislány!

     

    Néhány kép a két Gyerkőcről...---> 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. október 16. 19:3811730.

    Sziasztok!

     

    Tényleg jól eltűnt mindenki.

    Na igen, ez a nagy hideg jó hirtelen jött, jól esik, hogy CSabi esténként bedurrantja a cserépkályhánkat. Csani segít neki mindig, adogatja a fahusánkokat és aztán leül elé és mondja, ég a tűz.

    Voltunk hasi uh-n Csanival, persze minden a legnagyobb rendben van.

    Találkoztunk Kishegiékkel, jól eljátszottak a fiúk és a kis Réka is olyan ügyesen kúszik már. Hihetetlen, milyen gyorsan nőnek ezek a gyerkők.

    Velünk semmi extra, eddig kopp-kopp nem talált meg minket a nátha, igaz közösségbe is csak heti egyszer megyünk, a Ringatóra.

     

    Erdei: jók a képek! Jó hogy jössz ide a fórumra, kár hogy pangás van. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. október 16. 11:4411729.

    jöttem olvasni, erre hogy eltűnt mindenki...

     

    remélem nem vagytok betegek!!!!

     

    mi nagy nehezen, úgy néz ki, minden kölöknek beszereztünk pár téli cuccost, így nem fagynak meg, ha ki kell menni... hát mi ne mondjak,  a kedves kereskedők totál nem voltak felkészülve erre a hirtelen jött zimára...

     

    ha még nem fagytatok meg, gyertek csajok!!!!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. október 7. 23:4411728.

    Sziasztok!

     

     

    Strapás napjaim voltak mostanában, Beni beteg volt, még most is eszi az antibiót, de már ma ment megint oviba.... szegény kiscsajt aprította idehaza rendesen....komolyan, én már lassan minden fellelhető "PISZOLÓGIAI" fortélyt bevetettem, de néha annyira belobban nála a féltékenység, hogy szinte nem lehet vele bírni...

     

    Borcsa meg kb. 2 nap alatt megtanult mászni, és kb. ennyi idő alatt felfedezett minden olyan "nemszabad" dolgot, ami Beninek hetekbe-hónapokba telt... szóval nem unatkozom... erre persze még Beni is rátesz egy-egy lapáttal, amikor olyasmiket csinál, mint pl. a múltkor, mikor is előzékenyen felállt a biliről, hogy Hugi nyugodtan tudjon turkálni benne... még jó, hogy csak pisi jött...

     

     

    nno, hozok képeket is 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_898202
    Torolt_felhasznalo_898202
    2009. október 7. 14:5711727.

    Picit furcsa nekem, hogy uh-val nem nézték, de biztosan jó szakemberhez mentetek, ha ő így látja, nem lesz semmi gond, csak picit lassabban fog haladni a mozgásfokozatokkal.

     

    Áron nagyon nagy evő szintén a könyvek terén, iszonyúan lekötik a mesék, képes egy egész könyvet felolvastatni velem, és végig ott ül! A cini-cinit és mondókás könyveket ő is szereti, meg az én régi régi könyveimet, a Kisvakond kalandjait meg a Vidám meséket falja, de menő Boribon és Bogyóék is.

     

    na, ezek szerint még lehet valami más is párodnál állásügyben, ha jól értem, akkor csendes drukk, és ha már majd tudsz, mesélj!

    előzmény:
    kishegi (11724)
    2009-10-07  14:44

Címlap

top