Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretem, mégis megcsalom

rainbow
Létrehozva: 2003. május 14. 10:33
Hello! Szeretném, ha leírnátok a véleményeteket a történetemmel kapcsolatosan: Már több, mint 5 éve férjnél vagyok. Minden tuti, kivéve a szex. . . Az nagyon kevés. Nekem. A párom persze nem így gondolja. Egy jó ideig elviseltem a dolgot, aztán jött egy alkalom és nem bírtam ellenállni. Nagyon jó volt! És most biztosan sokan elítéltek, de nem volt lelkiismeret-furdalásom!!! Aztán persze vége lett a dolognak, de nem ez volt az utolsó eset. . . Mostanában azon gondolkodom, hogy kellene valami megoldást találnom, hogy ne kelljen máshol keresnem a boldogságot! Mit tanácsoltok, mit tegyek?
  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. december 15. 17:075506.

    Ja, és természetesen téged id szeret a párod....ahogy másokat is, hiszen mindannyian egy nagy család tagjai vagytok.


    A nemibeteggondozóban meg úgyis találkoztok mindannyian  a kezelések alkalmával.Hajrá! Szép az élet, csak így tovább!

  2. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. december 15. 17:055505.

    Jó régi téma, de örök. :-)


    Férfiként elmondom a véleményem a saját sztorimmal: Rég együtt vagyok a párommal. Szeretem, gondját viselem, tisztelem, megbecsülöm, nem hagynám el, mert őt választottam páromul, de... De mindig volt mellette szeretőm, sok, most is van. Egészen egyszerűen azért, mert -bármilyen furcsa is- lehet két vagy több nőt is szeretni, akár szerelemmel. Sokat filóztam rajta, hogy ez mennyire tisztességes és mennyire nem, aztán rá kellett jöjjek, ezek belénk nevelt normák. A társadalmi rendszerünk, a kultúránk részei. A monogámia, például. Ha máshol születünk, más kontinensen, más országban, más normáknak fogunk megfelelni (vagy nem), és az élet minden területén. A ragaszkodás valakihez, hogy a sajátunknak hisszük, tulajdonolni akarjuk, nem éppen helyes, nem igaz? Mégis azt gondoljuk, hogy azért, mert két ember szereti egymást, többé már nem szerethet mást, és bűnös dolog, ha mégis. Ez egy sokkal magasabb foka a emberi kapcsolatoknak, az ha képesek vagyunk nem tulajdonolni a másikat, hanem csupán szeretni őt. Sok barátnőm és szeretőm volt az éveim alatt, mind szerettem, és mind szerelem volt. Szeretek élni, és szeretem, hogy férfi lehetek. Férfi a Nő által. Nem érzek lelkiismeret furdalást. Amikor hazamegyek épp úgy megölelem az asszonyt, mintha senkim sem lenne mellette. Szemébe merek nézni, bele merem mondani, hogy szeretem, és bízhat bennem, számíthat rám. Furcsa, igaz? Ez volna a véleményem. :-)

    idézet:
    Ffi40 (5500)
    2017-12-14 01:06:53

    Remélhetőleg a feleséget is élvezi ezt a nagy szabadságot.


    És ahogy te mindenfelé elpotyogtatod a magvaidat, remélhetőleg neked is részed lesz abban a "megtiszteltetésben"  ( ahogy a több, másik szerelmeid férjeinek). hogy nevelgetheted a kakukkfiókákat a családi tűzhelyednél.


    Miután egyre több nő él ezzel a lehetőséggel, nagy esélyed van rá.De, ugye ez  igazán nem is számít, hiszen a tiedet meg mások pátyolgatják.......................

    előzmény:
    Ffi40 (5500)
    2017-12-14  01:06
  3. 2017. december 15. 13:585504.

    Persze, hogy szabad ember a párod, hiszen a 21. századi Európában mindenki az. Nem is erről van szó.


    "megbecsüli, amit kapott" - Arra gondolsz, hogy bárkitől ugyanezt megkaphatta volna, illetve meg is kaphatja, vagy meg is kapja ugyanezt. Jó, nyilván egy másiktól csak a nap kisebbik hányadában, mert gondolom, hivatalos partnerként te vagy legtöbbet vele.


    Ja, értem, azért vagy ébren, hogy újabb numerákat keress...Ne haragudj meg, de én ebben semmi fennköltet nem látok, ez az, ami: unatkozás egy házasságban, és ebből kifolyólag félrelépés. Én nem látom ebben a tiszteletet, sem a feleséged, sem a többi nő felé. Vegytiszta opportunizmus. Dugás, és kész. Nálam a szerelem tutira máshol kezdődik - ugyanis voltam hasonló kapcsolatban (bár az illető nem volt nős, vagy állandó kapcsolatban), és a szerelem érzésnek semmi köze nem volt hozzá, a szeretetnek meg aztán plánesőt! Tudott a srác szeretettel közeledni, amikor egyszer kértem erre (ez számomra is meglepő volt), de alapvetően ez nem volt benne a kapcsolatban.


    De természetesen azt csinálsz, amit akarsz, és nyilván fogod is, hiszen neked ez a véleményed/értékrended, meg hát amíg nem buksz le, ugyebár...

    előzmény:
    Ffi40 (5503)
    2017-12-15  00:31
  4. 2017. december 15. 00:315503.

    Valóban nem, hajnal 1-kor. :)


    A topicot -amit a másik hozzászólásodban linkeltél- megnéztem, de nem akarom meggyőzni, tanácsot adni, véleményezni sem.


    Azért regisztráltam, hogy ehhez az egy témához hozzászóljak. Véletlen botlottam bele, és meglepett a sokféle reakció. Sokféle módon és szemszögből látjuk a dolgokat, nem lehet minden oldalnak megfelelni, és szerintem nem is kell. Nincs egységes igazság ilyesmikben sem. Inkább társadalmi normák vannak, amik vagy jók vagy nem, ötven, száz vagy ezer évig aktuálisak.


    Az én párom oda megy, ahová akar, akkor amikor akar. Szabad ember, és nem itélem el azért, ha más férfi is tetszik neki. Miért ne tehetné? Nekem is tetszenek más nők. Nem rabság és kötelezettség, hanem a lehető legteljesebb szabadság, tisztelet. Nem abban bízom, hogy majd nem lép le, hanem magamban, és abban, hogy megbecsüli amit kapott. :) Ha egy napon mégis lelép? Akkor így döntött. Biztosan hiányozna, hiszen megszoktam. De attól én nem leszek kevesebb, hogy a másik más mint én.


    Talán nem is gondolnád, mennyi nő szereti és keresi ezt, még így éjjel fél egykor is.  ;-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (5501)
    2017-12-14  10:18
  5. 2017. december 14. 10:285502.

    De tudod mit? Ha bejössz ebbe a topikba, és meggyőzöd a topikindítót az igazadról, és ő elfogadja, hogy csalja őt az asszony, akkor feloldozlak:


    https://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&csatid=6&topicid=326298


    Hajrá!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_745347 (5501)
    2017-12-14  10:18

Címlap

top