Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Izzadásgátlás Botox-szal?

Torolt_felhasznalo_108636
Torolt_felhasznalo_108636
Létrehozva: 2006. szeptember 10. 15:58

Az én problémám is az, ami gondolom még nagyon sok sorstársam életét megkeseríti: az izzadás. Mindenfélét kipróbáltam már, több tízezret költöttem izzadásgátlókra, de semmi eredmény.

A napokban olvastam a BOTOX-szal történő izzadásgátlásról, mely során a hónaljba fecskendezik a szert, ami kb. 6 hónapig megakadályozza az izzadást.

Van valakinek tapasztalata a kezelés terén? Kit ajánlotok? Mennyibe kerül egy kezelés?

A válaszokat előre is köszi! Kérem ne adjatok alternatív tanácsokat, csak az válaszoljon aki érdemben tud információval szolgálni a problémára!

Köszi!

  1. 2018. október 11. 16:0632.

    Ne gondolkozz rajta én megcsináltattam Ivanicsnál. 1-1 perc és 6 hónapig jó.


     

  2. 2018. augusztus 28. 15:0231.

    Sziasztok,


    Nekem is nagy problémám volt az izzadás.


    Munkám során elviselhetetlen volt, így mindennel próbálkoztam.


    Csak a botox kezelés lett teljesen hatásos, amelyet Budapesten a Botox Centrumban volt. Azóta nincs ilyen problémám.


    Mindenkinek javaslom, ha ilyen próblémával küszködik.

  3. 2012. január 7. 13:3630.
    Helloka csajok hol lehet  antisudorica-t kapni? ugyan az a próblémám az izzadás már az agyamra megy, fogalmam sincs mit csináljak írtó kényelmetlen
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2009. szeptember 7. 08:1029.

    Felhozom, ne kelljen új topikot nyitni.

    Van már valakinek személyes infója a botoxos izadásgátlásról?

    Nagyon kíváncsi lennék a tapasztalatokra, árakra.

    Nem gondolkodom rajta -talán egyelőre - csak érdekel, mások hogy élték meg (fáj-e, meg tényleg majdnem egy évig nem izzad utána az ember? ) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. december 10. 18:5628.
    Naturland termék és antisudorica ecsetelőként kell kérni a gyógyszertárban.
    Tényleg szívből ajánlom, én február óta használom és a legjobb szer a világon! Aluminiummentes dezodor sajnos csak annak jó aki egyáltalán nem izzad, de annak meg a dezodor is felesleges.

    tincsike6: én megértelek, én is így voltam, de ma már este 9kor is illatos vagyok és nagyon jó érzés. Neked is Antisudorica!Biztos vagyok benne, hogy segít
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_108636 (1)
    2006-09-10  15:58
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. december 10. 18:5227.
    Még egy voks az antisudorica mellett. Tényleg nagyon kellemetlen az első használat. Mar, csíp ,fáj én a karomat alig bírtam felemleni úgy kiszáradt a hónaljam, de utána 2hetente 1x vattával átkengeted és semmit nem kell használnod. Tényleg teljesen megszünteti az izzadást és nagyon sokáig elég. 380 ft körül van. Szerintem először ezt próbáld ki, ha ez sem használ (ami szerintem kizárt) akkor botox.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top