Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mellfájdalom

Torolt_felhasznalo_541864
Torolt_felhasznalo_541864
Létrehozva: 2006. szeptember 4. 10:53
Sziasztok!   Volt kismamák tapasztalaira lennék kíváncsi! Nálatok mikor jelentkezett a terhességetek elején a mellfájdalom/feszülés stb., kinek mi volt..? Most igazából dilemmában vagyok, mert az amúgy 31 napos ciklusom (de van, hogy több, kevesebb nem igazán szokott lenni) 20-21-ik napjától kezdve fáj a mellem, úgy, ahogy menstruáció előtt szokott (bár ez a mellfájdalom sem meghatározott idővel a menstruációm előtt jelentkezik, hanem egy héten belül menstruáció előtt vmikor) . Viszont ahhoz korainak tartom a dolgot, hogy a menstruációmat jelezze előre, viszont a terhességhez is korai szerintem. Szóval nem tudom... Ti mit mondtok?   Kösz a válaszokat!
  1. 2020. október 25. 07:3135.

    3 no"t  ismerek  akik  szinte'n  erro"l  panaszkodtak.  MELLFA'JDALOM.............   :-((


    Ve'gu"l  is  egy  amerikai  orvos  bara'tunk  azt  mondta:


    "  E-vitamint  vegye'l  be,  legala'bb  4-tabletta't  naponta  !!!"


     


    Ha't  ke'rem  ugy  elmult  az E-vitamintol  a  mellfa'ja'sa,  mint  a  SICC!


     


    Proba'ld  ki!!!!


     

    előzmény:
    Klaudia0421 (34)
    2020-09-09  11:11
  2. 2020. szeptember 9. 11:1134.

    Szia . Én csak érdeklődnék mi lett aztán ? Mi miatt volt ez neked ? Én ugyan ebben a cipőben járok most

    előzmény:
    mihaly (33)
    2020-07-17  17:12
  3. 2020. július 17. 17:1233.

    .


     

  4. 2017. március 4. 01:4132.

    sziasztok lenne egy kerdesem a baratomal szereztkesztunk februar 25 diken es most nagyon faj nak a melleim a melbimboim erzekenyek barnabak a meleim be duzantak nagyobak nagyon faj a alhasam be dagadva gorcsolok mi re gondoljak?



  5. 2015. június 8. 14:3631.

    Sziasztok! 


    Kíváncsi lennék pár tapasztalatra, azért írok. :) kb egy hete fáj a mellbimbóm... marha érzékeny, duzzadt, bár a mellem nem nőtt semmi, így nem értem. Fogit szedek idestova 2 éve (Jangee), eddig semmi probléma nem volt vele. Kicsit feszül az alhasam, görcsölős vagyok, de csak a gyógyszer szünetben szoktam, előtte soha. Eddig max olyan rendkívüli dolog történt gyógyszerszedés alatt, hogy kevesebb vagy minimálisan több vérem volt. Gondoltam a stresszre, de attól fájna a bimbi? :D ezt hülyeségnek gondolom... lebabáztam volna? Se vérzés nem volt egy pici se egyelőre, semmi rosszullét egyelőre, max nehezebben viselem a meleget pár napja. Ma csináltam tesztet, egyelőre negatív.

  6. 2015. június 6. 23:0930.

    Tuti lúdtalp!

    előzmény:
    monka21 (29)
    2015-06-06  21:58
  7. 2015. június 6. 21:5829.

    Sziasztok! Nekem kb 4 napja érzékeny a mellbimbóm!!! Még 1 hét van mezszeszig ki mire tippel ? Válaszokat előre is köszönöm! :) 

  8. 2009. február 23. 11:3328.

    Nekem menstruáció előtt egy héttel már feszül, nő és fáj a mellem, ez mindig így volt, normális. Ezzel szemben most már előtte 2 héttel fáj, az egész, nem csak a mellbimbó környéke. Most nem tudom, attl fájhat-e, hogy 2 nappal ezelőtt sportoltam kb. 5 órán keresztül minimális megszakítással, folyamatos ugra-bugra volt és nem volt rajtam spéci melltartó.

    A teszt még nem mutat ki semmit, a ciklus 7. napján történt meg a dolog, nem sikerült megszakítani. A testhőmérsékletem normális volt.

    Szerintetek ez a mellfájdalom lehet a több órás mozgástól?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_541864 (1)
    2006-09-04  10:53
  9. 2009. január 2. 09:5327.

    Sziasztok! A barátommal több mint 3 hónapja vagyunk együtt és párszor kipróbáltuk óvszer nélkül is a szexet kíváncsiságból, de csak 1-2 percig, több nem volt soha és kb 4x csináltuk így, a barátom egyszer sem élvezett belém!!! De mostanában hogyha kicsit megnyomja a mellem akkor fáj, vagy ha beljebb nyomná a hímvesszőjét akkor már az is fáj, pedig már óvszerrel csináltuk. Néha már mindketten nagyon parázunk , a menzeszemnek pedig kb 2 hét múlva kellene megjönnie. Vagy ha előjáték közben ujjaz, és úgymond azt a "kis pöcköt" kezdi el birizgálni, amit eddig élveztem, akkor már az is rossz érzés! Nagyon megvagyunk ijedve, nem tudjuk mi lehet a baj!! Légyszi segítsen valaki!!! Van ok az aggodalomra? A terhességi teszt hány hét után mutatja ki hogy az illető terhes vagy nem? És ha terhes akkor mit lehet csinálni?? Én most leszek 17 éves a barátom pedig már elmúlt 17, semmilyen fogamzásgátlót vagy egyéb gyógyszert nem szedek rendszeresen!!! Előre is köszi!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top