Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Halak pasit hódítani

Torolt_felhasznalo_557716
Torolt_felhasznalo_557716
Létrehozva: 2006. szeptember 2. 22:47
Sziasztok!
Kinek milyen tapasztalata van a Halak jegyű pasikkal?
Hogyan kell őt becserkészni ujra majd megtartani?Mivel lehet őket elriasztani?
Ugyanis kb.fél éve laza kapcsolatom volt egy ilyen fiúkával, csak sajna szakítottunk amibe majdnem belepusztultam. (Én is Halak vagyok.) Aztán összejött vkivel,akivel még együtt van.
Viszont mostanában ujra elkezdődött vmi közöttünk. Nagyon izgulok,hogy mi lesz,ugyanis szeretem őt és régóta vártam erre a történésre.Tudtam előre,és éreztem hogy egyszer visszajön!
Csak félek,hogy elszúrom a dolgokat.Szeretném őt nagyon visszahódítani,tudom hogy én sem vagyok közömbös neki.


  1. Torolt_felhasznalo_650998
    Torolt_felhasznalo_650998
    2019. február 9. 21:17128.

    Sziasztok! Kicsit megmosolyogva olvastam bele ebbe a topicba. :-) Az én kedvesemmel aki halak, 20 éve alkotunk egy párt. Én mérleg vagyok de sosem hittem igazán a csillagjegyekben és abban hogy melyik csillagjegy melyikkel jön ki igazán. Ismerek sok más csillagjegyű embert, barátokat, ismerősöket, munkatársakat akikkel ha a csillagjegyüket nézem nem is lehetnék jó viszonyba. 
    Szóval szerintem nem ezt kell nézni. Annyit elmondhatok a halak férfiről (mármint az enyémről) hogy az tény, hogy van egy sajátos kis világa amelybe nem nagyon enged betekintést senki számára. Ezt azt gondolom el kell fogadni. Az én kedvesem csendes típus, rajong a szerelésért (ez is a munkája) ért minden technikai dologhoz és persze imádja az autóit is. Tudjátok az évek alatt sokat változtunk, ő is, én is és még 20 év után is tud meglepetéseket okozni. :-) Persze nem mondom hogy mindig minden könnyű volt, mi is túl vagyunk egy pár hosszabb-rövidebb szakításon de azok még fiatal korunkban történtek. Mindent összegezve azt mondhatom hogy fantasztikus társ. :-) 
    Drukkolok nektek hogy sikerüljenek a hódításaitok!  36/N

  2. 2019. február 5. 15:20127.

    Szia! 


    Te még itt vagy? Nagyon hasonló helyzetben vagyunk, felvehetnénk a kapcsolatot. 


    Köszi!

    előzmény:
    Maris (126)
    2018-11-28  11:25

Címlap

top