Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Halak pasit hódítani

Torolt_felhasznalo_557716
Torolt_felhasznalo_557716
Létrehozva: 2006. szeptember 2. 22:47
Sziasztok!
Kinek milyen tapasztalata van a Halak jegyű pasikkal?
Hogyan kell őt becserkészni ujra majd megtartani?Mivel lehet őket elriasztani?
Ugyanis kb.fél éve laza kapcsolatom volt egy ilyen fiúkával, csak sajna szakítottunk amibe majdnem belepusztultam. (Én is Halak vagyok.) Aztán összejött vkivel,akivel még együtt van.
Viszont mostanában ujra elkezdődött vmi közöttünk. Nagyon izgulok,hogy mi lesz,ugyanis szeretem őt és régóta vártam erre a történésre.Tudtam előre,és éreztem hogy egyszer visszajön!
Csak félek,hogy elszúrom a dolgokat.Szeretném őt nagyon visszahódítani,tudom hogy én sem vagyok közömbös neki.


  1. Torolt_felhasznalo_783711
    Torolt_felhasznalo_783711
    2006. szeptember 29. 11:1251.

    Kanga

    Úristen olyan mintha az én volt pasimról írtál volna, aki szintén halak, minden szó minden minden az utolsó betűig igaz.

    De!!! Gondolod, gondoljátok, hogy ezt egy horoszkópnak lehet betudni? Nem csak arról van szó, hogy férfiak, és sokan hasonlóan működnek ? Mert szerintem inkább erről van szó !!!

    előzmény:
    kanga27 (50)
    2006-09-29  10:56
  2. 2006. szeptember 29. 10:5650.

    Szia Mitcsi!

    én a helyedben nem biztos, hogy visszahódítanám.

    Nem akarok nagyon negatív lenni, és elvenni tőle a kedved, de a negatív vélemény is segíthet szerintem.

    Nekem volt több halak pasihoz is szerencsém, de egyhez 7 évig. És azt kell, hgy mondjam megértem miért mennél vissza. Nagyon jó szeretők, nagyon kedvesek figyelmesek tudnak lenni. Romantikusak, jófejek viccesek, minden ami kell megvan bennük, nagyon érzékenyek, határozottnak próbálnak tűnni, de sokszor ez nagyon nem így van. Engem ez a bizonyos halak nagyon szeretett és boldoggá tett, és én azt hittem számomra ez a jegy a legideálisabb és én imádtam is. De aztán volt szerencsém a halak férfi igazi énjéhez is.

    Jól tudják azt mutatni, hogy nem vagy közömbös nagyon szépeket tudnak mondani és úgy hogy azt el is hidd, viszont könnyen visszatáncolnak és elfelejtik azt amit akár egy nappal azelőtt tettek vagy mondtak. A laza kapcsolatban tökéletes partnerek, de a kötöttségtől félnek és egyből elúsznak előle. És az a halak pasi aki már egyszer kidobott az játszi könnyedséggel meg fogja tenni újból.

    Tanulságos az én kis esetem mert egy mindkétoldalról nagy szerelemből egy halak pasi 7 év útán játszi könnyedséggel úszkált el, nem azért mert már nem szeretett vagy mert gondok voltak köztünk csak mert nagyobb teret és kalandozást szeretett volna. És nem volt se kedves, se megértő, és még csak tisztelni sem tisztelte azt a nőt akit állítólag szeretett úgy gázolt át rajta és úgy tett mint akinek sosem számított semmit. És ez a pasi megszámlálhatatlanul sokszor próbált békülni, és elhitetni, hogy szeret, majd amikor már bedöltél volna neki és majdnem beadod a derekad a szép szavaknak és a tetteknek akkor újból elúszik és azt mondja hát már másképp érzek. Te meg ott maradsz összetörve megsemmisülve. Velem ezt 3szor sikerült megtennie egy éve leforgása alatt szakítás után, mert én hülye hittem neki főleg ilyen sok együtt töltött év után. De aztán erőt vettem magamon és ellenálltam de ő ettől még próbálkozott és mindig bele akart keverni az életembe mert nem tudja elfogadni, hogy már nem ő kell, viszont neked el kell fogadni ha neki más kell. Játszi könnyedséggel lavírozik át egyik kapcsolatból a másikba és vissza vissza téreget és romokat hagy maga után. Egyébként több mint 3 évnyi szakítás után még most is próbálkozik, és szeretne visszatérni hozzám ezzel megalázva a 3 éve már meglévő barátnőjét, akit már többször elhagyott és megcsalt. De hozzám esélye sincs visszatérni ha egyetlen férfi lenne a földön akkor sem, meg hál istennek van boldog kapcsolatom. Viszont ő a boldogságot keresve ide oda úszkálva még mindig nem boldog, de mindenkivel ezt szeretné elhitetni.

    Szerintem a halak nők teljesen mások, van pár barátnőm ebből a jegyből, nagyon jó humorúak, kedvesek, jó barátok könnyű velük kijönni legalábbis nekem én jól viselem a jegyre jellemző hangulatingadozásukat, és esetleges rossz tulajdonságukat. A pasik szerint is óriási a szexuális kisugárzásuk, nagyon jó társak de szerintem nem egy halak jegyűnek.

     ez jó hosszúra sikeredett és nem túl pozítívra, de sajnos az én tapasztalatom az ez

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (1)
    2006-09-02  22:47
  3. Torolt_felhasznalo_557716
    Torolt_felhasznalo_557716
    2006. szeptember 28. 22:4249.
    Ja, meg kissé félénk pasi.Nem tudom miért,de ez a félénkség belőlem kihozza a ragadozót..
    Pedig én is Halak jegyű vagyok..
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_557716
    Torolt_felhasznalo_557716
    2006. szeptember 28. 22:3648.
    Ebben igazad van.Próbálok hozzá közelebb férkőzni lelkileg.
    Nálunk fordítva indult az egész .Először testileg ismertük meg egymást..
    Kis titkos kalandjaink voltak,ezek mind gyönyörű emlékek nekem.
    És most ennek a viszonynak már január óta vége.
    Mostanában ujra éledt vmi.Úgy érzem,ez több mint testi vágyódás.

    Elhatároztam,hogy minden lehetőséget megragadok,hogy találkozhassak vele hetente többször is.Szerencsére közel lakunk 1máshoz,a lehetőségek adottak.

    Kell,hogy jobban megismerjük egymást.


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831623 (46)
    2006-09-28  00:42
  5. 2006. szeptember 28. 07:3547.
    Veled nagyon egyetértek , rettentően nehéz esetek , nekem van türelmem , toleráns is vagyok...stb. ,de borzasztó nehezen követhetőek , olyanok mint egy hal a vízben , cikáznak összevisza ,  kerülnek minden akadályt, megfoghatatlanok, csak és kizárólag azt csinálnak amit ők akarnak  .A Bak jegyű sem egyszerű ,de ésszel-szívvel lehet ránk hatni, de a Halakra csak saját maga és néha még maga sem tudja ,hogy mikor mit csinál . 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_729540 (41)
    2006-09-27  21:29
  6. Torolt_felhasznalo_831623
    Torolt_felhasznalo_831623
    2006. szeptember 28. 00:4246.
    Akkor tudod a legjobban megfogni ha a lelkét ápolod és szereted.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (1)
    2006-09-02  22:47
  7. Torolt_felhasznalo_831623
    Torolt_felhasznalo_831623
    2006. szeptember 28. 00:3745.

    Miért kellene elfolytanod a jellegzetességedet?Mit nem szeretsz magadban?

    Nem is tudjátok ti halak pasik,hogy mekkora kincs van a tarsolyotokban.Érzékiek és titokzatosak vagytok ami egy nőnek maga a kihívás!Ne kudarcként hanem előnyként éljétek meg ezt az adományt.

     

    előzmény:
    Zimó (42)
    2006-09-27  23:47
  8. 2006. szeptember 27. 23:5144.
    És ez is igaz:D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_887959 (16)
    2006-09-02  23:44
  9. 2006. szeptember 27. 23:4943.

    Ezt elolvastam és teljesen igaz minden szava.

    Leginkább az a rész, hogy fél az újabb csalódástól.

    ha egy halak pasi egyszer már csalódott igazán, akkor ugyan azt az embert nem ismerheted meg te is, mint aki előtte volt.

    előzmény:
    Gervay (34)
    2006-09-05  08:56
  10. 2006. szeptember 27. 23:4742.

    Szia!

    Ha igazán kiváncsi vagy a Halak jegyben született pasik gondolkodására, akkor sajnos egy élet is kevés hozzá.

    Én annyit mondok hogy utálok halak lenni. A leggonoszabb jegy a világon.

    Mindaddig semmi baj nem lenne vele, ha csak azt az oldalát mutatná meg, amit érez, és amit gondol. Úgy érzem akkor ők lennének az ideális pasik. Viszont van egy nagyon nagy bajuk. Iszonyatosan érzékenyek, mindent próbálnak komolyan venni, és leginkább egy párkapcsolatban igaz ez.

    Egyetlen egyszer volt Halak jegyben született kedvesem, és nem volt sajnos hosszú életű.

    Most azzal küzdök, hogy megpróbáljam elfojtani a halak jellegzetességeit, nehogy elriasszam a páromat.

    Ha egyszerű használati utasítás kéne hozzájuk, akkor azt mondanám, hogy meg kell őket érteni, és alkalmazkodni kell a nagyon gyors hangulatváltásaikhoz. Egyszerű, és törékeny emberek, akik szeretettel működnek. Érzetetned kell vele, hogy szereted, hogy törődsz vele, hogy hozzád tartozik, hiszen az egyetlen páros jegy a csillagjegyek közül.

    Én most azzal küzdök, hogy elfogadjam nem mindenki gondolkodik úgy mint a halak, mert úgy tűnik a szerelem szó igazából csak nekünk halaknak jelenti ugyan azt. (nem kamu, tapasztalat&nbsp

     

    A legfontosabb mégis az, hogy beszélgess vele. Mindenről, és nyiltan.

    Ha van még kérdésed csak bátran, én meg azt kérdezem hogy mit csináljak, hogy ne legyek olyan Halak...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (1)
    2006-09-02  22:47
  11. 2006. szeptember 27. 21:2941.

    Ja!És olyanok mind a kaméleon!Sose tudod mit fog csinálni és mondani a következö percbe!7éve vagyun egy de néha még tud meglepetést okozni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2006. szeptember 27. 21:2540.

    Sziasztok!Én és a Párom halak vagyunk!Szerintem a halak pasik nagyon makacsak és öntörvényüek.Mihelyt valaki meg akar nekik szabni valamit egyböl az ellenkezöjét csinálják.Pl:A páromatat régóta szekáltam hogy keressen egy olyan munkahelyet ahol nem kell éjszakázni.De Ö nem akart váltani mert jó volt a társaság.Mikor meguntam békén hagytam rá egy hónapra váltott magától.Mennek a fejük után.A kapcsolatban adig kedvesek romantikusak amig nem korlátozzák a szabadságukat.Én ez miatt majdnem el is veszitettem de mihelyt több "levegöt" hagytam neki egyböl minden rendbe jött.2hónapja született meg a 2.kisfiunk.

    Bár ez csak az én véleményem de a férjem elött is halak barátom volt és detto ugyanez.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_982278
    Torolt_felhasznalo_982278
    2006. szeptember 27. 19:4339.
    A férjem halak.21 éves házasok vagyunk. Semmi kiismerhetetlen nincs benne. Számomra inkább unalmassá válik lassan.Odaado,kedves, na joo, az unalmasságon kivül nincs rosz tulajdonsága. Mégis én nem hoditani,inkább elvesziteni szeretném,legalábbis ugy gondolom.Mert van aki izgalmasabb töle.Nekem inkább azt mondjátok meg, mit tegyek hogy elhaggyon harag nélkül.Hiába vok nyügös, morcos, soxor már magam sem tom elviselni, Ő mégis megértö. Hát lehet egy ilyen tökéletes pasit szeretni???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_831623
    Torolt_felhasznalo_831623
    2006. szeptember 26. 23:5638.
    És mért van az a halaknál,hogyha valami realizálódik akkor már nem is olyan izgalmas.Mintha mindig légvárat kergetnének.Hát ezért ül mindig a szemügben az a mélabúság,valami elérhetetlen utáni vágyás
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_978360
    Torolt_felhasznalo_978360
    2006. szeptember 26. 23:4037.

    tényleg bonyolultak a halak pasik.. és nagyon nehéz őket kiismerni.. de az nem baj... izgalmasak

    A halak a legjobb jegy!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_557716
    Torolt_felhasznalo_557716
    2006. szeptember 13. 23:0536.
    Van vkinek jó tanácsa??
    Halak pasihoz használati utasítás? Hm??Vki?

    Ugy érzem,alakul a dolog kettőnk között. Baromi lassan,...de alakul.
    Már egy hete nem láttam Őt, amikor ma véletlenül összefutottunk a városban.

    Olyan boldogságérzés jött rám!!Egy darabig együtt utaztunk és ahogy beszélgettünk egymással ,végig erősen néztünk egymás szemébe...
    és már nem is arra figyeltünk,hogy miről is beszélünk, a tekintete mindent elmesélt nekem!!!!Az egész napomat feldobta,ugy feltöltött energiával!
    Ráadásul a délutánt is együtt tölthettük)) Csak sajnos nem kettesben

    Érzem itt legbelül,hogy valami történni fog végre velünk...
    Kezdeményezni nem fogok már,inkább kivárok türelmesen mint róka az egérlyuknál)
    Ő is tudja mi a pálya nálam...,csak nem tudom mire vár....

    Hmmm,ezek a Halak pasik...hát,nagyon furák.
    Azt már tudom,hogy marha nagy türelem kell hozzá.legalábbis az enyémhez..



    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_557716
    Torolt_felhasznalo_557716
    2006. szeptember 9. 19:3735.
    Aranyos vagy ,köszi a jó kívánságokat!

    előzmény:
    Gervay (34)
    2006-09-05  08:56
  18. 2006. szeptember 5. 08:5634.

     

    A Halak pasi bonyolult egy (állat)faj....
    Alapvetően távolságtartónak, ridegnek, hűvösnek látszik a külvilág szemében.... de ott bújkál benne a vágy a romantikára...

    Álmodozó típus, aki sokszor a valóságot az álmok szerint szeretné/akarja élni, ezért sokat is csalódik.

    Alapos fickó, de túl precíznek nem mondható.
    Ha megbántják viszonylag könnyen megbocsát, de a tüske sokáig vagy örökre ott marad benne.

    Alapvetően derűs, vígkedélyű a halpasi.

    Szenvedélyes, a szexben felfedező, meglepő kalandokra hajlamos...

    De egy korábbi kapcsolatba ha újra visszatér, nem tud ugyanolyan őszinte hévvel szeretni mint korábban... (mert fél az újabb szakítástól)

    De kívánom Neked, hogy a TE Halad eltérjen az átlaghaltól és minden gömbölyű legyen!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (33)
    2006-09-04  23:44
  19. Torolt_felhasznalo_557716
    Torolt_felhasznalo_557716
    2006. szeptember 4. 23:4433.
    Helló!
    Na végre egy használható hozzászólás...!

    A sráccal ma találkoztam megint és alakul a dolog) Ő keresett fel engem,azt hozzáteszem.
    Nem rohantam le, én sem szeretem ha lerohannak.Én is Halak vagyok.
    Azt sem bírom,ha rámtelepszenek.Szóval ehhez hasonlóan bánok a sráccal. Óvatosan, lassú víz partot mos módszerrel.
    A lényeg az,hogy van bizsergés kettőnk között.Sőt!
    Ha már a horoszkópnál tartok,megnéztem a kínai horoszkópot is. Ő Sárkány , én meg Patkány jegyű vagyok.Tűz és víz.
    Amiket olvastam magunkról,abszolút illenek ránk.

    Szóval lehet,h hülyeség sokak szerint horoszkópozni de szerintem vmilyen szinten ,útmutatást ad.

    Amúgy nagyon izgalmas játék, visszacsalogatni egy elveszett báránykát..
    Amikor először összejöttünk, éreztem hogy ez nem lesz egy egyszerű találkozás.Imádom,ahogy bizseregnek az érzéseink egymás iránt,flörtölünk ezerrel egymással.Kóstólgatjuk egymást..Olyan a srác mint egy vad csikó, finoman és türelemmel kell vele bánni.És emiatt imádom!!!
    Kíváncsi vagyok mi lesz belőle!
    Puszi Nektek!

    Köszi a jó és rossz hozzászólásokat,írjatok még használati utasítást.






    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_117150 (32)
    2006-09-03  19:07
  20. Torolt_felhasznalo_117150
    Torolt_felhasznalo_117150
    2006. szeptember 3. 19:0732.

    Kedves Mitcsi!

     Az alaphoroszkóp naon kevés ahhoz, hogy komolyabb részleteket mondhassunk róla. Ez olyan mint magyarnak lenni. Azaz általános jellemzőjük a magyaroknak, hogy a többségük beszél magyarul, de ezen belül nagyon mások.

     A halak pasit elíjesztheted, ha birtokolni akarod, vagy ha féltékennyé próbálod tenni. Ne akard irányítani mert kisiklik a kezeid közül. Ne rohand le, had higgye, hogy ő hódít.      Egyébként horoszkóptól függetlenül, ne csapd be önmagad, mert akkor fognak kudarcok élni.       Sok szerencsét. Csak okosan.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (1)
    2006-09-02  22:47
  21. Torolt_felhasznalo_190906
    Torolt_felhasznalo_190906
    2006. szeptember 3. 12:4131.
    Azért nem kell ennyire lehurrogni a topikindítót !  Tény és való, hogy nem szabad a horoszkópokra alapozni és bolond az aki vakon megbízik az általánosságban leírtakban, de némi alapja azért van, az alaptulajdonságokat illetően ! Ezt figyelembe lehet venni, de azért egy párkapcsolat kialakulásában igazán a Nőnek és a Férfinak van jelentősége.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_725495
    Torolt_felhasznalo_725495
    2006. szeptember 3. 10:5530.
    Én is halak vagyok meg a párom is.. Nekünk működik, de nem hiszem hogy ezért  Mindenesetre ha ez megnyugtat, van ilyen 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (1)
    2006-09-02  22:47
  23. 2006. szeptember 3. 10:0529.

    Csak arra szertenék reagálni, hogy a halak pasik borzalmasan hűségesek.

    Majdnem lefordultam a székről, amikor ezt olvastam. az én halak ismerősömnek 2 (Kettő) stabil kapcsolata mellett tuti, hgy mindig akad egy-két egyéjszakás kalandja is.

    Hát ez tényleg borzalmasan hűséges...... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_887959 (16)
    2006-09-02  23:44
  24. 2006. szeptember 3. 09:3828.
    Na ja, és arra mit lépsz, hogy van két pasi, uabban az évben, uabban a hónapban születtek, egy nap eltéréssel, és mégis teljesen más a személyiségük?? Na ennyit arról, hogy simán csillagjegy alapján hogyan bánj velük....ugyanmááááár!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (10)
    2006-09-02  23:27
  25. Torolt_felhasznalo_798215
    Torolt_felhasznalo_798215
    2006. szeptember 3. 09:1127.
    Álom, álom. Mondd, hány éves az a kedves halak ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_557716 (22)
    2006-09-03  00:05

Címlap

top