Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anorexia & bulémia

Torolt_felhasznalo_416782
Torolt_felhasznalo_416782
Létrehozva: 2006. augusztus 19. 08:11
Most ugyan 16 vagyok, 173 cm és 70 kg, de anyukám nagyon fél, hogy ugyanúgy anorexiás leszek mint Ő volt, mert hajlamom van rá és családi gondjaim is voltak, emellett a lekem is nagyon érzékeny...
Kicsit már most úgy érzem, hogy néha túlpörgök a diétámmal, például: Eszek egy almát és attól félek, hogy visszahízom, tehát gyorsan tornázok utána, stb... Így hetente jóformán 2-3 kg-tól szabadulok meg... Megpróbálok ellene tenni, de csak ritkán sikerül!
Segítsetek!!!!
  1. Torolt_felhasznalo_630257
    Torolt_felhasznalo_630257
    2008. május 9. 13:094001.

    Ja, és hogy valami szívderítőt is írjak. Ma mentem nődokihoz, és odafelé a Keletinél az egyik aluljáróban feküdt egyedül egy hajléktalan nő. Elmentem mellette, aztán a folyosó végén megálltam... kis idő múlva visszafordultam, és az összes aprómat-nem lehetett vmi sok, max 170-odatettem mellé a szőnyegére, és mondtam vmi ilyesmit, hogy "elnézést, ide tettem egy kis pénzt" kidugta az arcát a pokrócból, és megköszönte, én meg mentem tovább, de azért még paranoiásan visszafordultam, és mondtam neki, hogy tegye el-mert féltem, h elveszik tőle, vagy ilyesmi... hiába, a paranoia...   Akkor már tette el, és még egyszer megköszönte.

    Aztán hazafelé ugyanott vettem a cba-ban egy két darabos túrós lepényt (tudjátok, az az előre csomizott, 100-100 grammos), meg egy csomag száraz, töredezett (cba minőség   ) sósperecet, amiben 3 mini perec volt. Mentem a metró felé, útközben ettem az egyik lepényt, a metró előtt fejeztem be. éppen a számat törölgettem, mikor odajött egy férfi, és elkezdte mondani a szokásos-neharagudjésténylegnemazértésnemazértkellhogy....d e"-dumát, én meg mondogattam az igen-igeneket, hogy térjen a témára. Kibökte, hogy tegnap nemtommióta nem evett, és éhes, én meg kérdeztem, hogy kaja kell-e, mire ő, hogy igen, én meg mondtam, hogy kajám van, jó lesz-e. Kérdeztem, hogy túrós pite vagy perec... mondta, h mindegy (mondjuk hülye voltam, h megkérdeztem, szegény egy száraz kenyérnek is örült volna), erre odaadtam mindkettőt. Kérdezte, hogy nem baj, mire én, hogy dehogy is, majd veszek.

    És olyan jó érzés volt! És arra gondoltam, hogy milyen jó, hogy ennyi kaját vettem (mindíg ezt csinálom, raktározok, tökfölöslegesen, de most jól tettem!), és biztos a sors/Isten/karma/... akarta, hogy most vegyek kaját.

    Ne haragudjatok a regényért, ismét.   De legalább a vallási felekezetekre tekintettel voltam a végén  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_630257 (3996)
    2008-05-09  12:57
  2. Torolt_felhasznalo_647961
    Torolt_felhasznalo_647961
    2008. május 9. 13:054000.

    én nem az anorexiásokat támogatom....

    ezért írtam tök olyan példákat, akik mint egészségesek és mégsem szeretnek hízni.

    ez akkora hülység, hogy csak akkor vagy boldog ha nem törődsz semmivel?

    igen?

    akkor minden ember aki pusztán csak sportol mert formálja magát, törődika  vonalaival és csinosítja magát-már beteg?

    azért, nem lehet az ember igénytelen a testével szembem , hogy a legmegyőzhetetlenebb emberek is elmondják,igen most már tuti egészségtelen, mert büdös, szőrös, zsíros a haja, van rajta ötezer pattanás és jóízűen benyom egy bigmacat.

    igen, marha egészséges. 

    ha nem élő, egészséges és közelemben lévő emberekről -rtam volna, komolyan mondom...

    felrobbanok ilyenkor.

    amikor az meber egészségesen csinos azt sem szeretné elveszíteni ugyebár.

    nem anorexiás testekről beszélek, hanem szép és egészséges női illetve férfi testekről...

    mutasson nekem valaki olyan nőt férfit, aki ha tökéletesen néz ki, jól eszik, egészségesen eszik, és egészségesen gondolkodik , sportol!!-tehát tesz a testéért! és ha adnának neki plusz 5-10kilót azt mondanák, óó persze hisz én olyan egészségesen gondolkodó vagyok és olyan békében vagyok magammal, hogy még a szép testemet is szívesen behízom nektek és akkor is fantasztikusan jól fogom érezni magam bár már nem leszek olyan tökéleteses, de kit érdekel, még mindig egészségesen gondolkodom és ez a legfőbb.(sztem ha vki egészségesen gondolkodik, akkor nem eszik mekis kaját,-mert szarból van:dolgoztam ott és ha vkit érdekel milyen része a hamburgernek miből van, szívesen elmondom)

    és tudom, ebbe is lesz majd belekötés, de most mennem kell pedig sok mindent írnék még, mert most csak  kajákra tértem ki.

    de pl én is szeretnék normális lenni,

    pedig sokan a kollégáim közül is meg más baráti társoságomban meg rokonok is megjegyezték már. hogy óó de jó, hogy én ennyire jól eszem és képes vagyok egészségesen enni és bárcsak ne csábítanák el őket mondjuk a vattacukor felhők és egyéb bazinem jót tevő kaját-ami tök igaz, mert nem eszem ilyenket, eleve-kiskoromban is éreztem ha vmi nagyon gagyi volt hogy az nekem nem kell-eleve nem volt otthon cola soha és műanyag kaja.

    nem értem engem miért nem lehet megérteni?...........

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_630257 (3995)
    2008-05-09  12:44
  3. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. május 9. 13:033999.
    /Nekem is volt évekig molett párom./
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_630257 (3995)
    2008-05-09  12:44
  4. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. május 9. 13:023998.
    1960-ban született, 48 éves.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_630257 (3996)
    2008-05-09  12:57
  5. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. május 9. 13:003997.
    Kedves IZA18!

    Én is szoktam néha szalonnát enni, és nem esem pánikba ha egy-két kiló le vagy fel megy. Igen, az beteg, aki amiatt nem eszik meg valamit, mert az egészségtelen - a kifejezetten ártalmas dolgok, mint transzzsírsavakban dús ételek, bevonómasszás csokipótlók kivételével, mert ezeket és a hasonlókat azért kerülném kisebb mennyiségben is - ugyanis a dietetikusok mindig azt mondják, mindent lehet enni csak mértékkel. Akinek a fejében az egészséges étel, étrend, élet a cél, az beteg, mivel kórosan eltolódtak a fontosság megítélésében az arányok. Senkinek nincs garanciája arra, hogy sokáig fog élni, éljen bármilyen egészségesen. A gének, környezet is meghatározó. Aki megnyomorítja az életét, merrt nem tud jóízűen enni, az nem nevezhető egészségesnek. Az, hogy döntően egészséges ételeket választunk, vagy ha összeomlik a világ amikor esetleg egy birkapörköltet tesznek elénk az két külön dolog.

    Te valószínűleg nem az egyensúly oldalát képviseled, és a leírtak alapján a szakemberek szerepét is hibásan ítéled meg. Az életminőség legalább olyan fontos, mint az élet hossza. Vegetálva nem élnék szívesen sokáig, a magam részéről.

    Üdvözlettel
    Tihanyi András

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647961 (3991)
    2008-05-09  08:47
  6. Torolt_felhasznalo_630257
    Torolt_felhasznalo_630257
    2008. május 9. 12:573996.

    Te jó ég, nem is tudtam, hogy 50 éves! Kb. 45-nek néztem maximum... És szerintem is nagyon szép... főleg az arca. Bár én nem szeretnék ilyen súlyban lenni, mert nekem a kicsit vékonyabb testalkat tetszik, betegségtől függetlenül, nekem főleg a mellei nagyok. De az tény, hogy szép.  

    Furcsa (és nagyon örülök neki), hogy 1-1,5 éve még mennyire tetszettek a csontsovány modellek, most meg már nem szeretnék úgy inézni, mert betegesnek hat. És azért még félek tőle, hogy milyen lenne, ha nekem lenne olyan fenekem, amit másokon szépnek látok, meg rajtam hogy nézne ki, de azért szeretnék...  Remélem, el tudnám fogadni magamon is, sajátomnak érezném, nem idegennek-ez most furán hangzik, tudom-, mert valahova kell valami, amiből látsziok, hogy egészséges vagyok, hogy van bennem élet... Ez is biztos hülyeségnek hangzik, de nem baj.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_152908 (3994)
    2008-05-09  12:41
  7. Torolt_felhasznalo_630257
    Torolt_felhasznalo_630257
    2008. május 9. 12:443995.

    Szerintem azért elég sok nem-vézna lánynak is van barátja! Sőt! Hidd el, Iza: a túl vékony sem szép, azt sem szeretik a "pasik", az én tapasztalataim szerint. Persze a kis törékeny lányokat igen, akiket "meg kell védeni, meg lehet babusgatni, de a csontsoványaktól szerintem egy normális fiú/és lány undorodik, de legalábbis szexuálisan nem látja vonzónak. Én azt vettem észre, hogy mikor 53 kiló voltam, meg azelőtt gimiben mondjuk 51 (arra már nem emlékszem, vhol 53 alatt), rengetegen jöttek oda hozzám, mindenki dícsért, hogy milyen szép vagyok ("csak a hajadat kéne megnövesztened" ). Mióta lefogytam, sokkal kevesebb fiúnak jövök be. talán a kisugárzásomon is érződik a szorongás, és ez is benne van, de azt tudom tutira, hogy jobban tetszettem az embereknek teltebben-ha lehet ezt így írni, mert akkor is sovi vtam.

    Viszont kaja témában nagyon egyet értek, de ezt már megdumáltuk párszor. Én is sokszor a képébe vágnám néhány embernek, hogy "na látod, ezért vagy dagadt. Ne siránkozz." ami durva lenne, de.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647961 (3990)
    2008-05-09  08:39
  8. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. május 9. 12:413994.
    Kedves IZA18!

    "a dagibb emberek meg vékonynak érzik magukat asszerint mert kissé magas a nomál súly felső küszöbe-én kb70kilósan is normálon lennék a táblázat szerint, szóval az ember csak akkor érzi jól magát, ha sovány ha vékony és mindenki irigykedik rá.mert ez így van."

    Az hogy a normál súly magasabban van mint kellene, az butaság, mert nem "dagiság" mérőről, határról van szó, ez egy egészségügyi kockázatra utaló szám, és itt lényegteken neked vagy a többi embernek hogy tetszik. Az irigység pedig nem szempont, az emberek irigyek a pénzre is, mégsem rabolunk bankot hogy legyen, míg a testünket károsítjuk a soványságért. Egy egészséges lelkű ember nem irigy, mert jól él a teste és anyagi helyzete adta lehetőségekkel, és nem is okoz neki örömet ha irigykednek rá.

    A szépség sem a kilóktól függ, sok molettebb nő csinos, sőt, sokkal csinosabb, mert kevés férfi vágyik egy fiús testre maga mellett. Nem véletlen, hogy szinte csak teltebb, gömbölyű formákkal rendelkező nők szerepelnek a férfimagazinokban, mert meztelenül a nagyon sovány test taszító. Persze ehhez sokszor orvosi segítséget is igénybevesznek (fenék és mellimplantátum, derékvékonyító fotosop), de ez is nőies formát alakít ki, nem soványat. Csak a nőimagazinokban vannak kifejezetten sovány nők, és a nőknek készült reklámokban. A férfiakon pedig sok nő szereti a kis pocakot. Kicsit egyoldalú az általad bemutatott kép, nyilván a te speciális "szemüveged" miatt amin keresztül látod a világot. A tehén, és hasonló megfogalmazások a betegséged, vagy akár a társadalom egy részének beteg felfogásának a tüneteit tükrözik, nem reálisak.

    Mindenkinek ajánlom ezt a cikkat aki tud angolul:
    cikk

    Ő egy vonzó nő, 50 év körül is. A legtöbb férfi őt választaná, nem egy 50 éves kórosan sovány nőt, sőt, egy évtizedekkel fiatalabbal összevetve is jó esélyei volnának. A való életben ez a szép, hiába írják róla is, hogy "kövér". Jól érzi magát a bőrében, szeret enni, élvezi az életet, magabiztos, és ETTŐL vonzó.

    Üdvözlettel
    Tihanyi András
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647961 (3990)
    2008-05-09  08:39
  9. Torolt_felhasznalo_630257
    Torolt_felhasznalo_630257
    2008. május 9. 12:303993.

    Dehogynem értünk meg! És én is. ma pl. megnéztem magam a tükörben, és azon tanakodtam, hogy nem híztam-e már eleget, nem jó-e ez így. Bár tényleg egyre jobban vagyok-amit nem szeretnék elkiabálni, mert azért még félek a hízástól. Csak mindíg megnyugtatom magam, hogy régen sem voltam kövér, ...

    Ancsa sajnálom, hogy rosszul vagy!   Milyen a pszichológusod? Te hova jársz?

    Tegnap néztem a boldog, felhőtlenül viccelődő embereket, lányokat az utcán, és arra gondoltam, hogy mennyire szeretnék én is olyan lenni. Én is normális lenni. Mert persze szokott jó kedvem lenni, meg tettethetem, hogy semmi gond, de attól még van. És velem. És az emberek hogy meglepődnének, ha tudnának a dolgokról!

    Annyira szeretnék normális lenni! Olyan, mint a többi ember! Régen élveztem, hogy más vagyok, hogy "különleges", "furcsa" vagyok, de most arra az egyszerű boldogságra vágyom, ami az egyszerű embereké...

    Lehet, hogy hülyeségeket írtam, csak kiöntöttem a szívemet egy kicsit én is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_701838 (3983)
    2008-05-08  21:54
  10. Torolt_felhasznalo_493547
    Torolt_felhasznalo_493547
    2008. május 9. 09:063992.
    OKés, azért nem vagyok tehén:-)és Te sem elennél az, mondjuk rajtam meglátszaak a plusz kilók, de állítólag jól is állnak, de azért van husi, és én nem ilyen voltam, nem akarok kórosan sovány lenni, de egyszereűen így nem tudom magamat elfogadni, és nem is fogom soha tudni, főleg, hogy mindenki emlegeti, hogy úúú oylan szép alkod volt stb, én is voltam pihekönnyű nagyon-nagyon vékony, és megegysuezttem magammal , hogy az nekem már nem tetszik:-)szóval igen, a vékonyság világában élünk, de talán van olyan normál szép vékonyság, és sztem ha valakinek az kell, az nem bűn, mert akkor azért még ehet-ezt azt, csak mozogjon is:-)
    Nehéz kérdés, de a válasz mindig ugyanaz,a míg nem vagy agaddal megelégedve, az baj, s akkor beteg maradsz, szóval vagy elfogadod magd, vagy belaátod, hogy beeteeg vagy pl Aura, és elkezdesz szépülni:-)
    és köszi Iza, hogy igazat adsz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647961 (3991)
    2008-05-09  08:47
  11. Torolt_felhasznalo_647961
    Torolt_felhasznalo_647961
    2008. május 9. 08:473991.

    http://www.norbiupdate.hu/a_ti_eredmenyeitek/tokeletesen_m ukodik_az_update_kis_sulyfeleslegnel_is

     

    pont aktuális témához vág. most láttam a honlapon.

    nem hájas lány akart fogyni, megszenvedett érte, imádja magát és nem akar hízni, norbizik és tornázik és ez így van jól.

    sztem aza  baj, hogy ha már vki nem eszik csokit, meg zsíros kenyeret az beteg. miért?

    jó az nekem? nem.

    utálom, hogy ma még mindig aza  közelfogadott normális táplálkozás, ha az ember mindent megeszik, akkor amikor megeszi és le kell sz*rni , hogy az a kaj jó egy vagy rossza  szervezetnek, ugyan kit érdekel, jól esik, aza  fő.

    ez nem így van.

    akkor nem lenne wellnesscafe, nem lenne femina, nem lenne nőklapja, nem lenne megannyi hülye újság, nem lenne dietetikus, meg stb.

    nem hiszem el.

    ha vki egészségesen él, én visszautasítja a milka csokit amiket 12%ban van köze a csokihoz kb és azt mondja nem kösz inkább egy almát, vagy majd a sima étcsokit kérném, vagy bármi mást ami egészséges akkor tuti hülye fogyós liba, vagy pasi aki kiészül egy kis csokitól.

    nem nem készülök ki, egyszerűen csak neme szem műanyagot ha nem muszáj.

     

    bocsánat, ez vhogy most kijött belőlem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_493547 (3989)
    2008-05-09  00:08
  12. Torolt_felhasznalo_647961
    Torolt_felhasznalo_647961
    2008. május 9. 08:393990.

    sztem minden embert zavar ha hízik.

    most beszélgettem egy volt osztálytársammal. fiú, sportol, 180 magas, soha nem volt rajta plusz kiló, teljesen tuti pasi. de most hízott és ezt nem is én vettem észre, hanem ő kezdte nekem mondani, hogy hízott és most kicsit ki van és visszavesz a kajákból egy picit.

    anyum is ki van ha az átlag 30éve ugyanolyan súllya ami 175höz 60-61kiló 3gyerek után is meg van felmegy 62! eszik és soha nem hallott étkezési zavarokról annyit, hogy foglalkozzosn is vele mielőtt velem baj lett. neki sem probléma egy falat se, semmikor, nem beteg, de nem szeret hízni egy egy ünnep után egy kilót sem.

    nővérem is utálta amikor hízott és elpuhult, persze nevetgélt rajta, hogy "húúússssiiiii" meg "te kis vénusz" jó nem volt dagi csak puha 170hez kb 60kiló, de nem jó eloszlásba és durván fogható kis hájacskákkal és ő is örült, hogy most helsinkiben fogyott, visszafogyott önmagához ami nem sok kilóban, de nem puha-mert nem eszik most minden szart-eleve helsinkiben nincs túl sok rossz.nincs fehér kenyér!-ezért kénytelen egészségesen enni.

    és még egy közeli példa az öcsém. 15éves, 193 cm és kb 70kiló, de volt 75 és akkor hülyéskedünk , hogy attól még hogy kamasz nem kell lányos melleket növesztenie, meg stb és ő is akkor ki volt, hogy kissé úszógumis lett még ilyen magasan is.

    aki normál súlyú azért van ki ha hízik, vagy ha csinos épp most, mert egy két 3kiló és már is látszik. és aki meg dagi az dagadtabb lesz.

    sztem a hízás iránti félelem már belénk van kódolva.

    ha egy kérdőívet szórnánk szét mondjuk budapesten sztem minden második , másfeledik emberről kiderülne, hogy nem akar elhíni, meghízni, figyel a vonalaira, a wellnesscafé már sztem abnormálisan a fogyókúrába hjszolja az embert, "ha ideges vagy hízol"- perse iylenkor lesz ideges az ember...

    ezt edd, anyagcsere felpörgetése, comb, has, váll, a képekhez olyan kis vákony testeket tesznek be , hogy azt hisszük, igen azt kell elérni--most hogy elkezdtem modellkedni ők is ugyanúgy a képeken szereplő lányok is modellek és bazira nem BMI normálon vannak

    az is baromság.

    nekem asszerint 63kilónak kéne lenni, gyakorlatilag tehénnek.

    a dagibb emberek meg vékonynak érzik magukat asszerint mert kissé magas a nomál súly felső küszöbe-én kb70kilósan is normálon lennék a táblázat szerint, szóval az ember csak akkor érzi jól magát, ha sovány ha vékony és mindenki irigykedik rá.mert ez így van.

    a kollégáim tudják min megek kerszetül, az osztálytársaim is, de mindig jönnek, hogy annyira de annyira szép vagyok, meg milyen jó hogy rám fér minden ruha, hogy bárcsak nekik is ilyen hosszú vékony végtagjaik legyenek, engem mindenki emelget, koncerteken is állandóan felkapnaka vállukra a pasik, bulikban és dobálnak, szóval ez van

    a pihekönnyű, kis vékony, vagy pihe könnyű , vékony , hosszú nőknek áll a világ.

    van még a cuki, pici, pöttön duci töltött galamb is akiket még szeretnek, de az oylan 12 egy tucat ha vki normál magas, normál súly 28as konfekció.az olyan pfff.

    60 lány-nő kollégám van.látam kiket néznek mega  férfi kollégáim, kiket néznek mega  férfi utasok.....

    na jó sokat írtam.

    tuti fogok kapni ellenvéleményt, de akkor is van ebben vmi igazság még ha a fele írásom megosztja a gondolatokat.

     

    puszi mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_493547 (3989)
    2008-05-09  00:08
  13. Torolt_felhasznalo_493547
    Torolt_felhasznalo_493547
    2008. május 9. 00:083989.
    Kedves András, elnézést:-)
    nem akarom se cm-kben, sem kgban, se bmi-ben kifejezni, de normálérték vagyok...
    okés, talán tényleg durva voltam, de azt már nem bírnám ki ha híznék, mert az érzés szörnyű, h mindennap diétázom, sztem nem keményen, mások szerint nagyon is, és mégsem lesz eredmény, pedig sportolok is, és ez mind a miának tudható be...ha hízok az azt jelenti, h még betegebb vagyok a pszicho azt mondta, ha javaulás van, az általában fogyással jár, mert a miás betegek sem szoknak vissza rögtön A RENDES KAJÁKHOZ, HABÁR AZOKAT MEGESZIK...
    OPSZ BOCSÁNAT CPASLOCK:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_152908 (3988)
    2008-05-08  23:46
  14. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. május 8. 23:463988.
    Kedves ancsi89!

    Az alapprobléma hasonló, a súly nem döntő az ember boldogsága szempontjából, addig amíg a hízás "rossz" és "öngyilkos lennék ha híznék", addig baj van, akár normál testtömeged akár alacsony. De ha nem kell híznod ne hízz, a megfogalmazásod azért riasztó.

    Üdvözlettel
    Tohanyi András
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_493547 (3987)
    2008-05-08  22:45
  15. Torolt_felhasznalo_493547
    Torolt_felhasznalo_493547
    2008. május 8. 22:453987.
    Kedves Tihanyi András!
    Ha én híznék, akkor öngyilkos lennék, bulemiás vagyok sajna, és nem ana, vagyis nem sajna mert minda kettő szar.Bocsánat
    Nekem a normális étkezés lenne a cél, hioogy ne ilyen keveset, áés ne ilyneket egyek, és akkor talán, nem kéne hánytatnom magam:-)
    Nem kioktatásnak szántam, csak én ilyen téeren más vagoky mint a többeik, a dokim se kérte, hogy hízzak:-)
    csak abban segítsenek, hogy ne kelljen így ennem:-(:-(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_152908 (3985)
    2008-05-08  22:38
  16. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. május 8. 22:423986.
    Kedves Aura!

    Ez a topic azért létezik, hogy egymást meggyőzzétek hízni kell, hízni jó! Azért, mert momentán te kicsit visszaestél, nem kell magadat úgy feltüntetni, mintha isenki sem értene meg, Itt mindenki hasonló cipőben jár.

    Előbb utóbb remélhetőleg rendbejössz, nem a fantáziádban keresel menekülési utakat ("szerelem"), hanem a való életben találod meg a boldogságod, kilóktól függetlenül. Ez egy kemény és fájdalmas munka.

    Üdvözlettel
    Tihanyi András
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_701838 (3983)
    2008-05-08  21:54
  17. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. május 8. 22:383985.
    Kedves ancsi89!

    Hízni jó. Legalábbis ebben a topicban.

    Üdvözlettel
    Tihanyi András
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_493547 (3984)
    2008-05-08  22:20
  18. Torolt_felhasznalo_493547
    Torolt_felhasznalo_493547
    2008. május 8. 22:203984.
    én se vagyok jól, ezt így nagyon szar leírni, de teleettem magam, és nincs kedvem semmi kompenzáláshoz, mert tiszta hulla vagyok, már ettől az egésztől,, és kivagyok tőle, hogy miiért vagyok ilyen, és megint meghízok, és mit csináljak???miért hittem, hogy jobban vagyok, de nem akarom feladni, mert nem, csak nem tudom, elfogadni, hogy néha nem tudom tűrtőztetni magam, sé ez annyira szar, és rohadt sokat kéne tanulnom, és nem akarok megbukni, wááá, ne haragudjaatok, hogy kibuktam, csak már nem bírtam tovább egyszerűen, most vagy m,egint híztam, vagy megint híztam...katazstrofik, GYŰŰŰŰŰŰlölöm most magam nagyon:-(
    Aura, Kócoskölyök, Timi, Iza, bocsi, de semmi mást nem tudok írni:-(csak hogy segítsetek:-(:-(
    lehet egy gonosz kérdésem, kcsiit visszaolvasgattam Magical, is mia volt?ő ki volt itt a tpoicban?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_701838 (3983)
    2008-05-08  21:54
  19. Torolt_felhasznalo_701838
    Torolt_felhasznalo_701838
    2008. május 8. 21:543983.

    Jó akkor te sovány vagy, hízni akarsz, veled minden rendben...

    Hahó, én vagyok itt az egyetlen kövér????? Azt hittem itt sorstársakra találok, de úgy néz ki nem.

    Bárcsak legalább egyetlen vki +értene engem is!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_630257 (3982)
    2008-05-08  20:55
  20. Torolt_felhasznalo_630257
    Torolt_felhasznalo_630257
    2008. május 8. 20:553982.

    Sziasztok!

    Iza erre én is gondoltam, hogy ha azt mondanám , hogy felvágtam az ereimet, és a visszakérdezésre, hogy "de most komolyan, mi történt?"-azt felelném pofátlanul, hogy "Tényleg!", akkor leszállnának a témáról. Mert egyszerűen az ilyen szintű nyíltság hihetetlen lenne.

    Én meg pont úgy érzem magam, mikor megyek az utcán, mint egy kamasz fiú. Lóbálom a hosszú majomkezeimet, lépdelek a langaléta lábaimon, amik nem elég, hogy vékonyak, de még hosszúak is, és arra gondolok, milyen hülyén nézhetek ki...   És közben nézem a jó seggeket   Néha azért megijedek, hogy majd máshogy nézek ki, és már nem leszek sovány, és mit fogok szólni az akkori magamhoz, aztán rájövök, hogy akkor is sovány leszek, mert mindíg is az voltam-főleg a lábam meg a karom-, csak ilyen József Attila-alkatú nem. És ma a dögmelegben nem akartam levenni a kendőmet a nyakamról mert... tök hülyén néz ki, ahogy a vézna zsiráfnyakam (mert az is elég hosszú-libanyak &nbsp előrenyúlik, ahogy küszködök a hátamon lévő óriási táskával... A legundorítóbb kép Balcsin készült rólam brinyózás közben-eszem, rágok, és előrenyúlik a nyakam, és tiszta inas...  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647961 (3978)
    2008-05-07  16:53
  21. Torolt_felhasznalo_701838
    Torolt_felhasznalo_701838
    2008. május 8. 16:193981.

    Annyira szarul vagyok, hogy már +halni se akarok!!!  (ez nem vicces...)

    Egész nap szédelegtem, kómás voltam, fájt a fejem, és hányingerem volt, pedig eszem, az evés nem jó semmire csak h kiborítson. Tesiórán a tanár csesztette a dagadt csoporttársaimat, + mondta h neki is kűzdenie kell ha felm1 3-4 kiló, szal annyit taglalta, h sírvafakadtam ott az órán. tök gáz volt  Látta h szarul vagyok, most osztályozta az ugrásfajtákat, nekem mindenből csak 1et kellett ugranom, rámondta h 5ös, üljek le, pedi Qrva szar volt csak kedvel a tanár... a többiek biztos utálnak miatta... A hangképzéstanár bejött, rámnézett, s azt mondta menjek haza pihenni, és jövőórán se kell bemennem csak az indexemet küldjem be.

    Nem tudom, ezekből mennyi a gyógyszermellék6ás, mennyi a műPMS (merhogy most a gyógyszertől 1-2 nap múlva + fog jönni), de én ezt nem bírom tovább annyira borzalmas... És akárkinak mondtam h híztam, mindenki azt mondta h örüljek neki, mer előtte borzalmasan sovány voltam, és hízzak még, mer még mindig nagyon sovány vagyok... akkor nekem méééééér kell a tükörben elefántot nézegetnem mééér??? Senki sem ért +, senki sem tud segíteni...

    Illetve már "úton van" a segítség, de addig nem bírom ki és pláne nem bírok még tanulni is így! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_493547
    Torolt_felhasznalo_493547
    2008. május 8. 14:423980.
    Sziasztoik, örülök Iza é is, hoy azért ügyes voltál,még így is:-)és annak is, hogy megjött a kedved a kajzáshoz:-)a finom kajákhoz, ugyan én nem vagyok a fellegekben, de azért nagyon jó olvasni, hogy más boldog:-)
    Köszönöm Timi, és ócoskölyök, én fogok változni...:-)mert karok, ők már réóta nem váloznak...nem amúgy így konkrétan még soha nem mondtam el, de egy-két jelből rájötek, csak nem akarják tudomásul venni...mert én közöltem, h amibe egyedül menem bele, abból egyedül is fogok ijönni...
    nya, most mennem ell, máskor írok többet,
    Sok pussza Nektek, és a zene tényleg jóhatással van:-):-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_701838 (3979)
    2008-05-07  17:47
  23. Torolt_felhasznalo_701838
    Torolt_felhasznalo_701838
    2008. május 7. 17:473979.
    Sziasztok!

    Remélem Iza hamar +gyógyulsz!!! nem semmi h ilyen állapotban is tudtál érettségizni. Nekem biztos végleg elment volna a maradék kajakedvem. Mondjuk így is el van menve... Én rettegek a fertőzésektő, a zöldséget, gyümit félóráig mosom, csak akkor eszem + ha már steril.
    Mért van hogy 40 kilósan se féltem h beteg leszek és lefogyok? Most elkeserítően dagadtnak érzem magam, totál depis vagyok, mer a hülye teljesítménykényszeremtől hulláratanultam magam, és a nonstop tanulás kizökkentett abból a boldog állapotból amiben voltam. Ráadásul nem bírtam koncentrálni, úgy éreztem h muszály csokit ennem, hát a csoki nem boldogít, legalábbis önmagába nem...

    No majd kezelésbe vesz a jóképű 21 éves segítősrác, de a szorgalmiidőszak végéig vhogy ki kell bírnom, csak fogalmam se nincs h hogy... Most nincs rá időm, mer egymást követő 4 nap kell napi 2 órát meditánunk... édeskettesben...

    Utazni jó, de csak zenével, különben +zakkanok, de ha jó zenét hallgatok, akkor nem is utazom, hanem "repülök"! Istenem, mennyire jóóó volt, mikor egyedül mentem Komáromba vonattal! ...most + milyen szar minden...

    Nekem is vannak hegeim, csak kicsit máshol, de nem nagyon láccik szerencsére, csak az expasim látta és csak azért, mert tudta, mit csináltam...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647961 (3978)
    2008-05-07  16:53
  24. Torolt_felhasznalo_647961
    Torolt_felhasznalo_647961
    2008. május 7. 16:533978.

    sztem korrigálni lehet, de akkor is lesz sebhely.

    nekem tele van vágásokkal a karom.de én soha nem falcoltam, néha  tenyeremet karistoltam össze, aztán amikor utána bekötöttem, mindenkinek azt mondtam fáj a csuklóm, vagy felvágtam a tenyerem mert ideges voltam-erre mindig néztek, majd mentek tovább, mert azt hitták hülyéskedek.

    szóval ha nagyon nyílt vagy azt sem hiszik el na jó ez nem annyira vicces de fura.mert komolyan így volt.

    de pl a sok esésem miatt vannak itt ott kisebb nagyobb vonalak, könyököm alja szép igazán, egyszer régebben belesetem a saját ajtómba, aminek van egy kis pereme aztán az felnyársalt,

    de sok más sebem van még, és simán lehetnének falcolásoktól, érváságsoktól , de  nem azokból származnak, szóval ha esetleg nem is tudják mi volt, akkor nem biztos hogy eszükbe jut, hogy te tetted ha meglátják a helyét.

    na a bp-i közlekedés, el sem tudom dönteni mikor érzem magam ott jól. itt miért lop, kukkol, bambul, fikáz mindenki mindenkit? miért tesz megjegyzésta  nagyi ha leülök és miért szólnak be ha almachispet eszem h, halljam is. aztán a perverzek miért jönnek odahozzám a leszállás utám, hogy elvesznek feleségül is ha kell,...és akkor cigók pluszba...

    ja rájöttem miért nem aggódom akaja miatt. nekem senki nem látja. itthon eszem mindig, nem voltam táborban koleszben sehol amióta baj van. most a helsinki miatt parában vagyok, de nővérem ott lesz és majd megoldjuk.  de eddig nekem ezért nem volt bajom és már hogy rájöttema  helsinkis kiruccanás azt jelenti, hogy máshol eszem, én is parázok.

    a fóliázás meg lesz oldva

    most jöttem haza amúgy a modell ügynökségtől és ha sikerül, akkor nyáron nem leszek itthon-külföldi munkát kapok!!!!

    az nagyon fasza lenne!!!küldöld, angolul beszélni, megkapok minden ellátást még akkor is ha nem kapok nagy munkát és nem fog senki sem basztatni, mert abba a világban leszek, ahol ilyen vékonyak lehetnek, én pedig elég erős vagyok már hogy ne legyek többé elfogyóban (oké most behányós napok voltak-de gyak.lag nem fogytam súlyban egyforma vagyok.szóval eszem nem eszem, nem hízom nem fogyok drasztikusan-bár kinézetre nagyon lefogytam 5kilót, de csak kinézetre úgy tűnik)

    ma nagyon sokat írós kedvemben vagyok, bocsánat.

     

    puszi mindenkinek!!!

    írjatok, mert kitöltöm a helyet a hülyeségemmel!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_630257 (3977)
    2008-05-07  16:06
  25. Torolt_felhasznalo_630257
    Torolt_felhasznalo_630257
    2008. május 7. 16:063977.

    JA, ÉS MÉG EGY: SAJNOS NEKEM LEGALÁBB ANNYI MÁNIÁM VAN, MINT tIMINEK. eLÉG ROSSZ, HOGY NEM CSAK A KAJAPARA VAN MONDJUK, DE EZ ÍGY SZOKOT Lenni. Tök jó, benyomtam a caps look-ot, nehari, de most nincs időm újraírni. 

    Pussz nektek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_630257 (3976)
    2008-05-07  16:03

Címlap

top