Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anorexia & bulémia

Torolt_felhasznalo_416782
Torolt_felhasznalo_416782
Létrehozva: 2006. augusztus 19. 08:11
Most ugyan 16 vagyok, 173 cm és 70 kg, de anyukám nagyon fél, hogy ugyanúgy anorexiás leszek mint Ő volt, mert hajlamom van rá és családi gondjaim is voltak, emellett a lekem is nagyon érzékeny...
Kicsit már most úgy érzem, hogy néha túlpörgök a diétámmal, például: Eszek egy almát és attól félek, hogy visszahízom, tehát gyorsan tornázok utána, stb... Így hetente jóformán 2-3 kg-tól szabadulok meg... Megpróbálok ellene tenni, de csak ritkán sikerül!
Segítsetek!!!!
  1. Torolt_felhasznalo_630257
    Torolt_felhasznalo_630257
    2008. május 7. 16:033976.

    Én igazából nem a vonaton, hanem a pesti tömegközlekedési eszközökön félek.

    Köszi mindkettőtöknek a bíztatást, jól esett!!

    Timi ne izgulj, a táborban jó emberek között leszel! Gondolom, lesz ott néhány barátod, az említett tanárod,... A kajálásoktól én is félek, uh. erre nemigen tudok mit mondani. Ha másokkal/ mások előtt kell ennem, mindíg félek, hogy rosszul leszek, meg ilyenek. Meg h. beszólnak, h mennyit/mit eszem. De fel a fejjel, menni fog!! Talán a jó hangulat az étvágyadat is meghozza egy kicsit!

    Iza az érettségivel én is így voltam,. Vicc volt az egész és én röhögtem rajta. 

    És remélem, mire legközelebb fel tudok nézni, te már jobban leszel, és gyógyult.

    Én ma beszélgettem a kis esettanulmányommal (Máté, 8 éves), és hát siker is, meg nem is. Siker nekem, meg aki Mátét ismeri, annak a szemében, nem-siker a tesztek szptjából, mert választhattam volna egyszerűbb gyereket is. De ha Meli még itt lenne, azt mondaná erre, hogy "innen szép a győzelem".   

    Timi, tőled kérdeznék valamit: a bekötött kezedről jutott eszembe. Amióta varráson voltam, folyamatosan egy fekete cipőfűző van a csuklómon "díszként". Régen divatból hordtam, most nem nehéz kitalálni, miért. Azt akartam kérdezni-és a többiektől is, hátha tudja vki-, hogy szerinted/szerintetek el lehet ezt a heget tüntetni, mondjuk egy plasztikai sebész el tudná? 

    Gáááz, tudom... de nagyon zavar, nem akarok magyarázkodni mindenkinek, és igen: nem akarom felvállalni.

    Pussz nektek, legyetek kitartók, veletek vagyok ám.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647961 (3975)
    2008-05-07  12:58
  2. Torolt_felhasznalo_647961
    Torolt_felhasznalo_647961
    2008. május 7. 12:583975.

    az egóm után, azért még azt is írnám, hogy

    TIMI: gondolok rád és nagyon vigyázz magadra, érezd jól magad, tudsz majd enni, ne aggódj. sztem te nem pusztán anorexiás vagy (oké ezt eddig is tudtuk) de hogy neked ilyen túlzott sportolási kényszered van-azis vmi -xia..ezek után még jó, hogy lemerülsz.

    egyél, mert én még mozgás nélül és evéssel sem hízom túl sokat.

    te meg annyira fiatal vagy hogy ha ezt így csinálod tovább nem élsz majd soha többé teljes életet, se akkor ha otthon laksz, se akkor ha majd külön.

    egyszerűen beleszoksz a nem csak jó mániáidba és túl sok van neked ezekből. egyet egyet szépen lassan kiiktathatnál.

    pl maradhatna csak a sport, és akkor a kajapara, a pánik roham, a falcolás meg nem kell.tudom ez tuskó felfogás, de hát ezt nem lehet leírni burkoltabban és lényegretörően , az igen tudom, megértem, lelkibaj stb szavak elfedésével.

    a sport amúgy is boldoggá teszi az embert, ezt te is írtad, hogy életet értelme kb. de akkor meg hogy??

    ne temesd el magad!!!!!!!!!!

     

    ESZTI: hála neked meg totál éhes lettem a kis almás sztorim mellett. szójafasírt, hümm-ááá azt se tudom mit eszem elsőre ha újra megtehetem.

    de tudom, tönköly spagetti tészta, gombás paradicsomszósszal by myself, másnap egy norbi pizza öcsémmel a plazaban

    remélem elmúlik a fejfájásód mert ez sem vmi fényes, hogy napom óta fáj. tuti az idegességtől is van amit leírtál.

    sok sikert a munkádhoz, meg próbálj meg nyugodtabban utazni vhogy, erre nekem sincs tanácsom , én sem szeretek utazni egyedül vonaton, mindig azt hiszem kirabonak a cigók vagy a cigófélék-bocsi, de ez a véleményem (sok tapasztalatom volt-rosszak, tőlem lehetnek kedvesek is közülük, de akikkel találkozom sorozatosan hozzák a formájukat)

    na szóval, mindenkinek millió puszi, Aura , Ancsi Nektek is.

    már regényt írtam és mennem  kell, de remélem nem aludtatok be.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647961 (3974)
    2008-05-07  12:47
  3. Torolt_felhasznalo_647961
    Torolt_felhasznalo_647961
    2008. május 7. 12:473974.

    bekaptam egy jó kis vírust.

    vigyázzatok, minden után kézmosás, és eszti ha nincs víz mindenkéépen jól mosd meg akkor is nyálall a gyümik vagy zöldséget

    sztem a hajón szedhettem össze.poharakat ki be vinni, tuti akaratlanul belenyúltam egy utas szájszférájába a pohara által aztán baci kint baci bennem.

    ma jobban, sokkal de sokkal jobba  helyzet.

    tegnap sajna kihánytam az a fincs kekszet amiről írtam, ezért ma nem merek még ilyeneket se enni, főleg azért mert úgy néz kezd elmúlni a viha de még gyenge vagyok..

    reggelire ilyen kis cuki barnarizst ettem ami  ricelandnél kapható, egyperces, hántolaltlan barnarizs és 2 kis csomag ami két kis adag és kurva drága, dehát azt legalább azt megeszem.

    banánt mi más és most jöttem fela  konyhából.sütöttem magamnak almaszeleteket, 3almát szép kis vékony szeletelre levágtam és pici olíván megcsináltam, isteni lett és ez volt a nagy ebéd.

    töri oké volt, matek és magyar is.

    én nem is akartam készülni rájuk, az utolsó 4napos ünnepre gondoltam kisebb tanulást, de abból egy volt meg a betegség miatt de azon a napon is csak feladatokat csiniztem.

    törire abszolút semmit a feladatokon kívül...és kb. ennyit is érdemelt az egész. esszékből mivel volt jó sok lehetőség röhögve megírta bárki a neki kedvezőket, igaz az még a javítókulcstól függ, hogy mennyire jól.

    nekem már van angolom bőven rég óta meg etika projekt munkán, így nincs több írásbelim és szóbeliből is csak 2lesz.magyar és töri, mert etikából kb egy mondtat lesz, meséljem el miért írtam amit írtam, angol kész, matekból nincs.

    2hét és megyek helsinkibe nővéremhez, átmegyünk stockholmba is, én 30án ő 1jén jön haza.

    már 28án itt lesz egy amcsi barátnőm, akinek az apja 4én érkezik aki együtt járt egyetmre anyummal (eért a pasi tud magyarul és kb 35éve tartó barátság van köztük-és mi alányok mega  többi gyerek tőlünk meg onnan megteremtettük a második generációs barátságot, szóval megy a nagy ide oda utazás az évek során köztünk.)

    aztán elmennek jún elején, aztán lesz kb egy hetem még szóbelik előtt, oké,

    és nyár és nyár--és munka!!!és nyár és a kedvenc fagyizóm!!!VÁC OÁZIS CUKRÁSZDA 100forintos fagyi kb 6dkg egy gombós!!!originalle fincsi gyümikből és tejszármaékból, óóó igensoha ki nem hagynám.

    a igen még egy fontos program, hízni, mert beszakadok.

    egyenlőre azt visszahízni amit a napokban elfogytam, aztán folytatni a hosszú túrát a hegyen!!!

    lemértem magam, 50kiló voltam kb. hát most a reggeli nem távozott még, de leszarom, mert sokkal kevesebbnek érzem magam. ma meg is szólta kb még én is amikor tükörbe néztem hogy kb 45kiló vagy annyi sem vagyok.

    hiába nehét csontú lányka vagyok

    apám is reggel mondta hogy ahhoz képest hogy 30kiló vagyok mint egy elefánt úgy jövök le a falépcsőn.

    hát ez igaz.

    jól megtaposom  a földet az tutilehúz a gravitáció

    na megyek, talim van az ügynökségen munkát illetőnen.mondtam hogy képzeljenek rám előtte még pár kilót , mert most nem én vagyok hanem beteg én.

     

    na sokat dumáltam de jó volt, mert végre nem vagyok depressziós!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636203 (3973)
    2008-05-07  12:06
  4. Torolt_felhasznalo_636203
    Torolt_felhasznalo_636203
    2008. május 7. 12:063973.
    kár volt így előre örülni... tegnap este kicsit kiborultam, csináltam egy pár vágást, de abbahagytam. nincs most erőm leírni, mi történt, de a lényeg, hogy a barátnőimért hagytam abba és nem folytattam tovább. na meg azért, mert holnap biciklitúrára megyünk az osztállyal, és nem akartam bekötött kézzel menni. remélem, ma este nem lesz semmi extra, és a kirándulás alatt is fogom magam tartani... ott mondjuk szerencsére mellettem lesz az ofőm, aki majd tartja bennem a lelket. amúgy tökre félek az egész pár naptól, hogy nem fogok tudni enni, hogy rosszul leszek... szerintem ettől is pánikoltam be tegnap, vagyis benne volt ez is.
    Iza, társulok Esztihez: most akkor mi is a bajod? nem mondtak rá semmit a dokik? légy jobban, gyógyulgass!
    Eszti, a vonaton nem tudod magad valamivel nyugtatni? egy könyv, zene, akármi, ami eltereli a figyelmet? nekem pánikroham közben az szokott segíteni, hogy hallom a zenét, a kezem a mellkasomon van, igyekszem lenyugodni, ellazulni... mondjuk akkor már tök mindegy, ha épp nem hallgattam zenét, és a pánik csak úgy jön.
    ha ma este nem jönnék, akkor szép kövi pár napot, legyetek ügyesek, tartsatok ki, sok erőt, puszik!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_630257 (3971)
    2008-05-07  11:39
  5. Torolt_felhasznalo_630257
    Torolt_felhasznalo_630257
    2008. május 7. 11:553972.
    Áááá! És ma ettem szójafasírtot-illetve csak 20%-a szója, a többi gabonapehely meg fűszerek-, és isteni volt! Salival és joghurtos saliöntettel kenyérben! És semmi tartósítószer, mesterséges adalékanyag, és tök olcsó volt. Ok, az első kettőt elégettem, de először csináltam.   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_630257 (3971)
    2008-05-07  11:39
  6. Torolt_felhasznalo_630257
    Torolt_felhasznalo_630257
    2008. május 7. 11:393971.

    Ja, Timi: neked a vizsgákhoz is, és a nem-falcoláshoz is gratulálok!

    Hm... a falcolás nálam is abbamaradt, mikor kidobtam a bicskát-a varrós-sztori után-, de nálam nem csak ez van, és nehéz. Győrben soha nem csinálok semmit, de itthon... útálom. De majd csak lessz jobb...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_630257 (3970)
    2008-05-07  11:35
  7. Torolt_felhasznalo_630257
    Torolt_felhasznalo_630257
    2008. május 7. 11:353970.

    Gratulálok Timi!!   Nagyon ügyi vagy! És annak is örülök, hogy jó a csoportterápia!

    Ancsi, Timinek igaza van, próbáld megértetni a szüleiddel, mi a helyzet, mi a problémád (amúgy tudnak a bulimiáról?), de ne várj túl sokat, a felnőttek általában nehezebben változnak.   s megértem, amit akkor éreztél, nálunk is volt ilyesmi. De egyáltalán nem vagy szar! Ne magadat okold! Sokmindennek szerepe van ebben, és nem te vagy a hibás!!!

    Iza: tulképpen mi a bajod? Mit mondtak amellett, hogy beszedetnek veled egy csomó gyógyszert? És milyen lett a törid?

    Én eléggé padlón vagyok, véznának látom magam, és próbálok  hízni, de nehéz, rengeteg a dolgom, el vagyok maradva mindennel, a lelkem közben tropa, úgy néz ki, j. félévben nem tudok majd melózni... semmire sincs időm... Szóval minden elég kaki. Solyamatosan szorongok, félek minden kaja után, hogy rosszul leszek, minden nap fáj a fejem... talán 1-2 napot hagyott ki. Hétfőn este több mint egy órát késett a vonatom, ott vártam szarrá ázva a Keletiben, kb 1/4 12-re értem le Győrbe. Ma reggel meg jöttem vissza Pestre, esettanulmányt írok, és meg kell vizsgálnom a gyereket ma du., aztán este vissza Győr, aztán holnap óra után du. vissza ide Pest. Ki vagyok, nem bírom, főleg, hogy néha rámjön a pánik a járműveken, félni meg szinte mindíg félek. 

    A volt barátom is aggaszt, az itthonlétről már ne is beszéljünk...

    Ne haragudjatok, kinyavajgom itt magam. Nektek is van elég bajotok...

    Amúgy Iza, én először azért is akartam hízni, hogy ha esdetleg olyan beteg leszek, mint most te, ne fogyjak le annyira vészesen. Mikor kiderült a refluxom és gyszájzáródási bajom, a nyelőcsősebem miatt nem tudtam enni 1-3 napig, és fogytam vagy 3 kilót, és kilátszottak a bordáim, meg minden, tökre lesoványodtam 3 nap alatt. És akkor mi lett volna, ha 44 kilósan nem tudok enni?!?!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636203 (3968)
    2008-05-06  12:30
  8. Torolt_felhasznalo_647961
    Torolt_felhasznalo_647961
    2008. május 6. 14:503969.

    sziasztok!

    kicsit, nagyon kicsit jobb már.

    kaptam seggszrut, lehet hogy már írtam..

    smecta, normaflor, algopyrin, nospa, B6...van mit beszednem.

    a normaflor végre segített,tegnap kaptam.. és éjjel óránként jártam ki...reggelig.

    aztán éhes voltam végre, de egy banán nem ment le, félig. egy liter nari juice mellett plusz a szerek. aztán matek után sikerült enni 2banánt és egy doboz inifini szuper kekszet.

    az a neve hogy dietnature. spanyolból, gullón a telj.márka név.

    nagyim adta első nap még és akkor is benyomtam egy dobozzal.

    nem is értem, sztem nem csak "diet-teknek" jó. teljeskiőrlésű gabonából van , édesítővel és kb olyan íze van mint bármely nem telj.kiőrlésű, rostot nem tartalmazó kekszben.

    szóval látta nagyim hogy örülök neki-az övé volt, ő cukros tudjátok...és még anyumnak is mondtam milyen fincsi ma kaptam 2dobozzal!!

    egyet sikerült megenni és akkor még egy hohes C nari juice.

    ennyi mára.

    kalóriában most összeszámoltam, többet ettem mint félév során sztem, de hogy én fogytam, a kezem nem volt ilyen, és most olyan ami már tényleg csont. a hátam visszament, eltűnt, ismét bordák kint bent elöl hátul, a combom magától 40cm , az arcom meg kész...

    szeretnék enni!!!!!!!!!!!

    asszem ez most két dologra tanított meg:

    1.tanulni egész évben kéne nem az utolsó egy napban-most törire is úgy megyek, hogy oké amit tudok tudok amit nem nem, de hát .... majd rizsázom, bízom magamban

    főleg most tényleg semmit, de semmit nem tanultam a betegség miatt...

    2.enni jó és hiányzik

    eddig is szerettem enni, de ha túlvagyok ezen, azt eszem meg elsőre amit megkívánok és lehet hogy ez olyan kaja lesz amit eddig is ettem, lehet hogy sokkal bizarabb, de leszarom..ki tudja, mikor leszek újra ehetnékemben....

    kilókat nem merek nézni, sztem lebuktam 50alá 1-2két kilóval.

    mind1, visszahízom amint lehet, amint tudok enni...

    ezért ne számoljátok a kalóriákat, mert tessék egy doboz olyan keksz 170gr kb 800kalória plusz 3banán plusz 2literszer 50kal akkor 1000 meg 800 meg a baánok, már hozzá se adom.

    egy sima ember, nő napi adagja kalóriában.

    ezt a kalóriáknak.meg a has-szarnak is mááár!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636203 (3968)
    2008-05-06  12:30
  9. Torolt_felhasznalo_636203
    Torolt_felhasznalo_636203
    2008. május 6. 12:303968.
    5ösök lettek a szóbelijeim, irodalom, nyelvtan, kémia, szóval ez egész jó, örülök neki, az írásbelit meg ma írtam, szerintem az sem lett rossz. de majd meglátjuk.
    tegnap voltam csopin, és ez most sokkal másabb, mint a múltkori, kommunikatívabbak az emberek, figyel mindenki mindenkire, szóval jó, tetszik.
    és 2 hete nem falcoltam, szóval ez azért már idő, tegnap meg is lettem terápián dicsérve érte. nem mondom, hogy hipiszupi minden, meg hogy nincs bennem, hogy akarnám, de egylőre érzek magamban erőt, hogy küzdjek.
    Iza, remélem, jobban leszel! hogy sikerült a magyarod meg a matekod? tegnap melyiket választottad?
    Ancsi, neked meg csak annyit akarnék mondani, hogy az tény, hogy a szüleidnek is kéne változniuk, de nem fognak. ezt nem azért mondom, de amíg nem látják be, hogy hibásak abban, hogy te bulímiás vagy, addig eszükbe sem fog jutni, hogy közük lehetne hozzá. szóval neked magadnak kell egyedül változnod. tudom, hogy ez tök nehéz, de csak te fogsz tudni belőle kijönni - és végül is egyedül, csak lesz valaki melletted, a dokid, aki fogja a kezed.
    pussz mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_493547 (3967)
    2008-05-06  12:20
  10. Torolt_felhasznalo_493547
    Torolt_felhasznalo_493547
    2008. május 6. 12:203967.
    nya, anya ma reggel felhívott, hogy keresett nekem pszichót, a gond, csak az, hogy már járok...:-)
    Iza reméélem, hogy sokkal jobban leszel ma már, de mi e hylzet a többiekkel?remélem, Ti legalább jól vagytok...:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_493547 (3966)
    2008-05-05  22:21
  11. Torolt_felhasznalo_493547
    Torolt_felhasznalo_493547
    2008. május 5. 22:213966.
    hogy gy nagy kalap szar vagyok...
    de összeszedem magam, valahogy nem tudom, hogy hogy, d összeszedem magm, hnap megyek dokihoz, de viszont van egy jóhírem, ha már nagyon szarul vagyok réjöttem, h úgymond csak megszokásból hányok, és nem azért mert utána jó lenne, mondjuk régebben se volt jó mert kegyetlen nagy lelkiismeretfuralás, de mindegy...
    csak most meg enni se tudok rendesen, de majd fogok ígérem, de nem most, mert nem megy, nem kívánom:-(nyah, uh bocsi mindenért, a részetekért, de most kijött....
    amúgy anya felhívott, és mondta, hogy sok minden kcist túlzás volt,mghogy nincs e kedvem járni pszichóhoz, na mondom jókor jön rá, mondjuk már említették, de soha nem mondták, hogy ez komolyan gondolnák...most egy kicsit úgy érzem, mert anya is mondta, hogy amíg bent nincs minden rendben nem tudok tanulni, szóval wáóóó:-)uh van haladás, de azért kicsit megint ki is akasztot, azért nagyon sok mindenbn eltérünk, még mindig nem képesek bevallani, hogy nemcsak emiatt kell bocsánatotkérni, és nemcsak nekem kell változni, meg nem elég mondani, minden veszekedés után, h majd jobb lesz, hiszen csak úgy nem lesz jobbb
    na jó nem íok többet, ne haragudjatok a kis szófosásomért, de most tényleg vagy lhagyom magam, vagy nagyon gyorsan talpraállok, és megcsinálom így-vagy úgy a vizsgákat, nyáron meg dolgozom.
    köszönöm, hogy érdeklődtetek, és köszönöm, h vagytok nekem, és hogy ilyenek vagytok:-):-)nagyon sokat szímít:-):-)
    Iza, hnap is legyél ügyes, és remélem nagyon-nagyon jól leszel:-):-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_493547 (3965)
    2008-05-05  22:09
  12. Torolt_felhasznalo_493547
    Torolt_felhasznalo_493547
    2008. május 5. 22:093965.
    Annyira aranyosak vagytok:-)köszönöm, hogy így írttaok, meg minden:-)
    szóval a lényeg a lényeg...tegnap anyuék megtudták, hogy az ékszerek is benne voltak a táskában amit tőlük kaptak, nem akarok számot írni, hogy mennyibe került, de nagyon sokb került, és kb csak gólyabálon volt rajtam, mert én nem szeretm az aranyat, max vékony aranynyaklánc, mert félek, h elveszítem stb...
    és akkor anya nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon kiakadt és úgy ordibált velem mion még soha, nagyon, kb apám, meg tesóm állította le..olyanokat vágtak a fejemhez, hogy engem nem érdekel semmi, meg bukjak meg az összes vizsgámon, meg ha nem lesz koli menjek egy szutykos albiba stb.oké igazatok van, hohyga az embr ideges mást is mond, mint amit akar, de ez nagyon -nagyon urva volt..és egy csomó mindenben igazuk van, de amikor kijelentették, hogy velem, mindig csak a gond van, és semmi hasznuk nincsen kábé..akkor az azért...:-(:-(
    szóval végigsírta az egész földvár-pécs utat,és akkor így nagyon ekhatároztam, hogy akkor én senkinek nem kellek, meg magnak se úgyse fogok meggyógyulni, és megint lesz olyan, hogy egy fél kiló kenyeret bevágok stb, és most meg semmi életkedv nulla, és az a gond...hogy ők rohadtul nem látják, hogy hibása, és nekem is rngeteg hibám van, de amíg beteg vagyok, nem fogok ugyanúgy tanulni, mint régen, olyan kegyetlen nagy szorgalommal, mert fáradt vagyok ha hányok, nincs kedvem semmihez sokszor, é nem érdekel semmi, de most nem leszek öngyilkos nyugi, mert valamilyen szinten kellek mindenkinek, Nektek, esetleg:-)meg a mazsoretteseknek, meg maminke, papámnak, akit nagyon szeretek, csak most tényleg úgy érzem, hogy egy nagy
    .. szar vagyok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_630257 (3964)
    2008-05-05  16:13
  13. Torolt_felhasznalo_630257
    Torolt_felhasznalo_630257
    2008. május 5. 16:133964.

    Biztos nem vagy semmirekellő!!  Főiskolán tanulsz, mazsorettezel, és barátságos vagy. A szüleid csak kiakadtak valamin, de szerintem ők is tudják, hogy nem így van, amit mondtak, csak felindultságból mondták, remélhetőleg. Egyébként min vesztetek össze?

    Iza vigyázz magadra! Nehogy nekem bajod legyen! Nem mondtak semmi konkrétat, hogy mi a bajod? Hogy bírtad a mai futamot?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_493547 (3961)
    2008-05-05  12:23
  14. Torolt_felhasznalo_647961
    Torolt_felhasznalo_647961
    2008. május 5. 13:083963.

    jajj szegénykém!!!

    mi történt? nem  vagy semmirekellő, nagyon is fontos ember vagy!!!!

    itt vagy velünk, és te is segítesz másokon ezáltal!!

    nekem mindenképpen fontos vagy, megnyugató volt beszélni tegnap is...

    puszi neked

    sokan szeretnek, a szüleid is-csak hülyén viselkednek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_493547 (3961)
    2008-05-05  12:23
  15. Torolt_felhasznalo_647961
    Torolt_felhasznalo_647961
    2008. május 5. 12:273962.

    kaptam szurit a fenekembe...még este átsétáltam az ügyeletre mert olyan drasztikus állapotok uralkodtak már a beleim között...

    olyan büdöseket böfögtem, hogy csak naa.iszonyat volt, és folyamatosan futkározott bennem a minden,olyan érzésem volt mint ha leszakadna minden belül...

    na végülis elmondtam mi van, kaptam szurit és azt mondták, hogy ha rosszabb lenne vagy nem javulna a helyzet akkor szent lászló kórház-már kaptam is beutalót, de az érettségik miatt megkegyelmeztek az azonnali kórházi bemenetelnek,

    kaptam smectát, B6-ot, azok most jók.

    a smecta ellenbena  szén tablettával, ami nem hatott semmit, tökéletes .

    kmost már nem bugyogok, de még nem indult be a kaja kienegedés, tegnap hánytam még egyet este még orvos előtt, ettem , de úgy látszik nem volt hova mennie a kajának...

    fújjj én azt a szagot soha nem felejtem el amit a számból kellett éreznem a sok pálló kaja miatt   bocsi lányok, le kellett írnom, tudom gusztustalan, de   

     

    holnap matek -3órás, szerdán töri 3óra ismét és vége!!!!!

    jajj de jó, hogy már évek óta kész az angol és az etika meg projekt munka volt és már be kellett adni régen!! a fogyasztói társadalom hatása napjaink ünneplési szokásaiban téma körben a saját témám a télapó/mikulás a halloween és valentin-nap tanulmányozása!)imádtam

     

    na puszi nektek, pihenek meg túlélek meg matekozom

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647961 (3960)
    2008-05-04  12:25
  16. Torolt_felhasznalo_493547
    Torolt_felhasznalo_493547
    2008. május 5. 12:233961.
    Remélem Iz a a doki csak jó híreket mondot, és jobban leszel lelkileg is meg mindenhogyan is...
    soha többé nem akarok hazamenni...:-(:-( a szüleim szerint semmirekellő haszontalan lány vagyok, akivel csak a gond van:-(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647961 (3960)
    2008-05-04  12:25
  17. Torolt_felhasznalo_647961
    Torolt_felhasznalo_647961
    2008. május 4. 12:253960.

    én megyek is András holnap...

    leérettségizem magyarból és futok az orvosomhoz aztán meg oda ahova küld.

    tulajdonképpen nem is hasmenésem van, hanem semmim.

    nagyon aggódom.

    pang a kaja bent vhol. büdös böffök jönnek fel, lefelé csak vizelet még onnan is.bocsánat de nem tudom leírni ennél gusztusosabban. nem fáj semmim, de semmi étvégyam nincs. besett a fejem.a hangulatom a mínusz 10en van és áááááááááááááááá tanulni kéne és most cseszem el az életem tanulási téren ha nem szedem összemagam

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_152908 (3959)
    2008-05-04  12:16
  18. Torolt_felhasznalo_152908
    Torolt_felhasznalo_152908
    2008. május 4. 12:163959.
    Lányok, tartós hasmenéssel menjetek orvoshoz, ez nem játék, hiszen a ti esetetekben különösen könnyen felborulhat a szervezet elektrolit háztartása, ami komoly problémákat okozhat. Csak azért nem részletezem, mert senkit sem szeretnék nagyon megijeszteni.

    Vigyázzatok magatokra!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_647961
    Torolt_felhasznalo_647961
    2008. május 4. 12:123958.

    igen mindenki ezzel jön hogy érettségi stressz. de nem ...tulajdonképpen nem érdekel annyira, csak mégis..de volt már pár vizsgám az életben és soha nem voltam gyomorbeteg miattuk.

    nem tudok elmenni.mikor? vasárnap van-ügyeletben nem fognak beutalni sehova se...

    meg előtte munkaünnepe volt..szóval szivacs.

    holnap magya érettségi után megyek el. a suli 6 percre van tőlünk. a suli és a rendelő között 5perc van és a házunk és a rendelő között 3 szóval ez legalább jó.

    köszi az aggódást..remélem jobb lesz mert elcseszem az időm és még kéne vmit tenni az érettségimért mert egész évben szartam rá, kb annyit tudok töriből amit megjegyeztem a 4év során...

    mondjuk rizsa királynő vagyok de azért kéne tudni is hozzá vmit most

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_636203 (3957)
    2008-05-04  11:54
  20. Torolt_felhasznalo_636203
    Torolt_felhasznalo_636203
    2008. május 4. 11:543957.
    Iza, szerintem ez "csak" az érettségi stressz. de lehet, hogy tévedek, ha nem, akkor el fog múlni csütörtökre. ha viszont nem, menj el dokihoz. (mondjuk én már megtettem volna...) és értem, hogy félsz, velem is volt már ilyen, hogy azt hittem, ott halok bele egy rosszullétbe vagy egy pánikrohamba, viszont ez mindig úgy ért, hogy ez most egy jelzés a testemtől, hogy baromira nem jó, amit csinálok vele. persze, hogy kivagy, ha gyenge a tested, nem is fog másként reagálni... (stresszes időszakban egyébként én is ilyen vagyok, ld. most, csak én már megszoktam, volt már jópárszor.)
    most miket eszel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_647961 (3956)
    2008-05-04  10:43
  21. Torolt_felhasznalo_647961
    Torolt_felhasznalo_647961
    2008. május 4. 10:433956.

    nagyon nem jól vagyok...

    már nem volt hányás sem hasmenés tegnap , de semmi se...picit sikerült üríteni de az is híg-viszont na mennyiségre...tele vana  hasam de totál lapos.de tudom, hogy tele van...meg étvágyam nulla, böfögök és tök büdös...és emiatt aggódom...mert gyakorlatilag pállik bent a kaja, se lent, se fent nem jön ki...bugyog a testem és félek vmi nagyobb baj van...

    ha holnap magyar érettségin rámjön a fosh mi a francot tegyek?

    a beleim tönkrementek én kikészülök...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_701838 (3955)
    2008-05-04  10:38
  22. Torolt_felhasznalo_701838
    Torolt_felhasznalo_701838
    2008. május 4. 10:383955.

    Ja amúgy márc. 23-án halt + csak 1 éve álmodtam Róla... azóta vagyok ilyen zakkant  Ja és olvastam h a lélek 6hétig azaz 42 napig marad a földön és utána m1 át vmilyen minőségi változáson, szal amikor ezt olvastam 1 Magyar ősvallásos könyvben akkor kiszámoltam, h márc 23 és az álmom között pontpsan 42 nap telt el! 

    Van 1 szólóalbuma '98-as az naon jó! + én még a Patika-sorozat zenéjét imádom! 

    Az tök jó ha sok dalt tudsz fejből! Én is rengeteget tudok, + verset, mesét, monológot, + mindenfélét...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_630257 (3952)
    2008-05-04  08:52
  23. Torolt_felhasznalo_701838
    Torolt_felhasznalo_701838
    2008. május 4. 09:403954.

    Most Oberfrank Pál, + egy mégujjabb... most nem is tudom hogy hívják...

    25-én megyek a Holdbeli Csónakosra a Nemzetibe, azt már 2szer is láttam de csak utólag... Te láttad? Annak is baromi jó zenéje van! Mondanom se kell, ki volt a Holdbeli Csónakos... most vmi O-betűs Mihály, de azért +nézem, + rettentően vonz a Nemzetiszínház épülete, mint vmi mágnes...

    "Égen ballag az én Édes Párom / Nincs szebb nála széles e világon..." (ez a H.Cs.-ból van)

    Ajajj +próbálom visszafogni magam... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_630257 (3952)
    2008-05-04  08:52
  24. Torolt_felhasznalo_630257
    Torolt_felhasznalo_630257
    2008. május 4. 08:543953.
    Te is vigyázz magadra!   És szép napot! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_493547 (3951)
    2008-05-04  08:48
  25. Torolt_felhasznalo_630257
    Torolt_felhasznalo_630257
    2008. május 4. 08:523952.

    Már rég gondoltam, hogy Ő az, nem is tudom, miből. Talán... derengett az egy év... pedig nem emlékeztem, mikor halt meg...   Nem is tudom, miért éreztem!  

    De a Padlás a legjobb!! Fejből tudom a dalszövegeit, én is nagyon sokat énekeltem táborokban, itthon,... Általánosban, mikor vándortáborban a tűz körül ültünk, és ezt hallgattuk, a tanárunk el volt ájulva, hogy én minden dalszöveget (nem csak a Padlásból) tudok, és éneklem. A Padlást csak én tudtam, és akkor még nem zavart, ha egyedül énekeltem.   Pont mostanában vettem elő újra a cd-t, és hallgatgattam...

    Most ki játssza a Rádióst?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_701838 (3950)
    2008-05-04  08:45

Címlap

top