Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Öreg/?/ csajok gyertek

oldmutter
Létrehozva: 2006. augusztus 12. 20:15
Igaz hogy már van ilyen topik ahol kormbeli hölgyek dumcsiznak,de egyikbe se fértem be.Új internetező vagyok! Keresem a hasonló korú és hasonlóan bénán internetező ,vagány ,lelkiekben fiatal öregcsajokat akikkel lehet dumálni pasikról is és nem prűdek és nem csak főznek és vasalnak!!!!
Fiatalok ,TI IS JÖHETTEK!!!!!

Üdv:MUTYI/57/
  1. 2014. február 8. 09:50365751.

    Cirmoskám!

    Nagyon sok boldog névnapot kivánik jó erőben és egészségben!

     

     

    előzmény:
    bibi2006 (365750)
    2014-02-08  07:55
  2. 2014. február 8. 07:55365750.

     

     

    Boldog névnapot Ari!

  3. 2014. február 4. 07:00365749.
    Gigsikém, nagyon elkeserítő dolgokat írtál! Nem is tudom hogyan tudtok kimászni belőle! Minden esetre kívánom, hogy a lehetőségekhez mérten sikerüljön a legjobbat kihozni belőle!
    előzmény:
    Gigsi (365745)
    2014-01-30  21:15
  4. 2014. február 4. 06:57365748.

    Szervusztok Lányok!

     

    Erzsikém, én már megállapítottam hogy az unokád nagyon tündéri baba!

    Tudod, majd annakidején teszünk róla és bemutatjuk egymásnak a két kicsit. Sose lehet tudni!

    előzmény:
    Erzsi1940 (365747)
    2014-02-01  15:14
  5. 2014. február 1. 15:14365747.

     

     

    Sziasztok lányok, hát most irok a fene tudja hányadszor. No de remélem ez majd átmegy

    Gigsikém ha utólag is kívánok boldog névnapot, no amiket irtál, hát az borzalmas, nagyon szurkolok, hogy kimásszál belöle.

     

    Mi megvagyunk, a kicsi Benike szépen fejlődik, 1 hónapos és már 0.6o dk-át gyarapodott

    Ha megnéznétek a Fészen rajta van, nálam is no meg az unokám lapján V. Eszter Virág

     

    Én jártam a feredőbe kezelésekre, no jól megfáztam, de mán vége felé járok, aztán mehetek a kis pöcsöshöz.

     

    Szóval minden rendben, csak folyton rohangálok, mint a mérgezett egér

     

    Vigyázzatok, mert nagyon szar az idő nagyon csúszik

     

    Igérem gyakoribb leszek

    előzmény:
    b.vera (365746)
    2014-02-01  09:16
  6. 2014. február 1. 09:16365746.

    Sziasztok kislányok!

     

    Megdöbbenve  olvasom Gigsi sorait, nem tudom hogyan lehet ebből kimászni, mindenesetre drukkolok, hogy sikerüljön.

     Mutyikám! Egyre zűrösebb minden, most voltunk egy fejtágítón a rezsicsökkentéssel kapcsolatban, mit ne mondjak, ott sem jutottunk előbbre.

    Teletömik az emberek agyát ezzel a 20%-os energiaár csökkentéssel, de arról már nem szól a krónika, hogy nemzetközi viszonylatban 30%-kal csökkent a gáz, áram ára, ennyivel kevesebbért kapjuk, ezzel szemben csak 20 %-ot adtak vissza, a többi hol van..? lenyelik!..Az árcsökkentés akkor kinek is az érdeme?És mi van a rendszerhasználati díjjal, ami magasabb, mint maga az energia ára?!Ez az ő találmányuk, mint a tranzakciós díj. Már a bankköltség az egekbe van, de azt meg ne próbáljuk kirakni a lépcsőházakba a rezsicsökkentéssel együtt,  hogy az energiaár csökkentést elviszi a bankköltség emelkedése!!!Már várom, hogy mikor lesz szabadnép félóra, meg kötelező szeminárium!!

    Na erről ennyit.

    Amúgy jól vagyunk, Józsikám kitűzött a piacra, én összekaptam a lakást, kaja készen, most böngészek egy kicsit a neten, mert ugyancsak le vagyok maradva az infókkal..

     

    Vigyázzatok magatokra. mindenkinek.

    előzmény:
    Gigsi (365745)
    2014-01-30  21:15
  7. 2014. január 30. 21:15365745.

    Sziasztok Tyúkól!

     

     

    Hát,babáim nagy a lekvár!

     

    Bérlőink úgy leléptek,mint rossz lány a sezlonyról,még a felszámolási eljárásra sem jöttek el,csak a felszámoló biztos. Még az új cégük cuccait sem mentették,pedig megtehették volna. Ezért aztán mindenüket felpakolt a biztos,még a személyes dolgaikat is és raktárba szállította.

    Sajnos az otthonom nem otthon többé,hanem középület,patikának van átalakítva,ott nem lehet lakni,csak sok pénzt igénylő átalakítás után.

    No pénzünk az nincs!

     

    A villanyóra leszerelve,290 000 Ft elmaradással, a gáz kikapcsolva 240 000 Ft hátralékkal,szerencsére ezeket átiratták a cég nevére,így nem minket nyom.

    Kukát mióta ott vannak nem fizettek,most perkáltam le 15 000Ft-ot.

    Víz hátralék 9500 Ft, ezek a mérők a nevünkön maradtak. 60 ezerért kerítést/hevenyészettet/ csináltattunk,mert utcán volt a házam!

    Villanyóra visszakötés 20000, gáz nyomáspróba szintén 20000 és még a visszakötés,ki tudja mennyi.

    Itt tartunk!

    101 000 Ft-os ingatlanadót is elsumákoltak, miattuk kellett átminősíteni középületté azért ilyen magas,de mivel a tulajdon viszony nem változott és haszonélvezőként én vagyok az adózó,rám lesz kivetve!

     

    Kértem méltányosságot, ki tudja mennyit engednek el!

     

    Maradtam a bérlakásban ami 75000 díj+ rezsi kb:30000!

     

    Két hónap kaució szerencsére a bérbeadómnál van az márc.15-ig fedezi a díjat, addig kicsit kuporgatok,de a nyugdíjamból sokáig nem birom!

     

    Ezerrel áruljuk középületként,családi háznak már nem felel meg.

    Szorítsatok,hogy sikerüljön,különben vissza kell mennem,az meg nagyon gáz lenne.

     

    180 000 Ft-nál tartunk a visszabirtoklással, jól megszívtuk! A 4100000 ft-os kötbér igényünket a felszámoló tudomásul vette, de nem bíztatott,hogy pénzt látunk valaha is!

     

    Ez a pillanatnyi állás, az ideg állapotomat nincs szó jellemezni,pedig a magyar nyelv gazdag.

     

    Remélem megértitek,hogy nem sűrűn van kedvem jönni és írni nektek.

    Szét vagyok zilálva !

     

    Vigyázzon mindenki magára és küldjétek a pozitív energiákat segedelmemre.

     

     

    sokés ölelések.

    előzmény:
    oldmutter (365744)
    2014-01-29  09:53
  8. 2014. január 29. 09:53365744.

     

     

    Sziasztok Lányok

     

     

    Hm...hát utólag is sok puszi a névnaposoknak

    Veruskának és Gigsinek is...és bocs de már lassa GPS kell hogy idetaláljak

     

     

    Gigsikém ez nagyon szomorú hogy  nem sikerült a dolog úgy ahogy eltervezted.ű

    A kilátások ezügyben gondolom nem túl bíztatóak.

    Mint ahogy más ügyek is zavarosak mindefelé most már.

     

     Veruskám...

     

     Minden kusza és zavaros ...legalábbis számomra...

    A mi házunkban is gyűlnek a bajok...főleg így kilátástalan  egy vén idióta miatt nem tudtuk eladni a padlást.

     

    Szépen előjött a tél lányok.

    Ma reggelre már mint egy hóember néni érkeztem a melóba.

     

    Én nagyban készülök a felújításra...igaz majd májusban fogok bele...de már a gázmegszüntetést elintéztem...az ablakcsere meglesz március elején....és majd szép sorban...de félek nagyon tőle.

     

    Amúgy nagyjából mennek a dolgok...

    Lánykámnak rengeteg melója van.

    A Mága koncerten a Mága kislánynak vokáloztak most meg a Dal-ban...az eurovizíósban újra..most 6 embernek nyomja hátúl a nótájukat...

    Remélem neki ez az év legalább olyan jó lesz mint a tavalyi volt.

    Márciusban újra London Charlival.

     

    Nekem már nem indult ilyen jól az évem...mert ugyan a lábzsibbadásom enyhült...szinte észre sem veszem...

    Viszont voltam a kettős látás miatt szemdokinál...

    A jobb szememen kezdődő...a balon előrehaladott szürkehályog van  ....műteni kell....

     

    Kicsit félek....pedig mondják nagyon hamar megy és nem is fáj...de én beszari vagyok...

     

    No ennyi...

    Mindenkinek sok puszit küldök...

    Remélem legalább ennyire megmaradunk egymásnak...

    Dédikével mi lehet ???

    Cirmikéről tudom miért nem jön.

    Igazoltan van távol.

    Talán majd egyszer jön és elmondja...

     

     

     

     

    Nézzétek a boszi hogy hasonlít rám...vagy én rá...

    Lehet hogy egy fénykép rólam ????

     

     

     

    előzmény:
    b.vera (365743)
    2014-01-25  09:44
  9. 2014. január 25. 09:44365743.

    Hát, mit ne mondjak, mióta találkozgatunk és én sem tudtam, hogy Gigsikénk ÁGNES,.

     

    No ami késik nem mulik Gigsikém Isten éltessen erőben, egészségben,kívánom, hogy  sikerüljön megoldani a problémáidat. 

     

    Mostmár biztosan nem felejtem el, hogy Veronika után, 21.-én téged illik köszönteni !

     

    Nos lányok, hogy vagytok, mizujs felétek?

    Nem nagyon látom a tömörülést!?

    Mi megvagyunk életem párjával, náthából kimásztunk.. de a ház ügyeiről nem sok pozitivumot tudok elmondani..A gyűlés eredménnyetelenül zárult, megkavarták azt a bizonyost odafent ezzel a rezsicsökkentéssel..sajnos a fagyi visszanyal, mert egymás után mennek tönkre a szolgáltató cégek, melyekből sokat már az állam kompenzál , miután önkormányzati cégek.. szóval adtak a szarnak egy pofont, a társasházak megelőbb utóbb működésképptelenek lesznek.. ismerőseim közül már egy pár közös képviselő lemondta a  képviseletet..Hogy mi lesz ebből, nem tudom..

     No de fel a fejjel, majd lesz valahogy!

     

      mindenkinek, jelentkezzetek!

    előzmény:
    mam48 (365742)
    2014-01-22  09:15
  10. 2014. január 22. 09:15365742.

    Drága Gigsikém.

     

    Szégyelem de hiába törtem a fejem, hogy ki Ágnes az ismerőseim között, és ma jöttem rá hogy TE KINCSEM.

     

    TISZTA SZÍVBŐL KÍVÁNOK NAGYON SZÉP BOLDOG NÉVNAPOT .

     

     

    előzmény:
    bibi2006 (365741)
    2014-01-21  18:12
  11. 2014. január 21. 18:12365741.

     

    Gigsi-Ágika!

     

    Szeretettel köszöntelek a névnapodon, jó egészséget, sok sikert a házmegoldáshoz  és nyugalmat kívánok!

    előzmény:
    Gigsi (365739)
    2014-01-14  20:45
  12. 2014. január 18. 08:40365740.

    Halihó kislányok!

     

    Gigsikém, köszönöm jókívánságaidat, remélem pozitivan mászol ki a lakásügyből....

     

     Merre jártok báránykáim? Én csak bebenézek , de nem sok változást látok..

    Helyzetjelentés: nálunk szemerkél az eső, semmi kinti program, behúzódunk a vackunkba. 

     Fő a csilisbabom, lakás összekapva, utánna pedig hazahoztam egy kis melót, nekiállok.. jön a könyvvizsgáló, készítem neki az anyagot... szóval nem unatkozom. közben hallgatom  éppen mivel tömik tele a fejünket a szóvívők...

     A nagyobbik lánykának horgolok egy topot, amit szoknyaként is hordhat, kiváncsi vagyok milyen lesz..

    Röviden ennyit.

     No meg jelentkezzetek már, mi a hír felétek?!

    előzmény:
    Gigsi (365739)
    2014-01-14  20:45
  13. 2014. január 14. 20:45365739.

    Drága szorgalmas Verácskám!

     

    Boldogságos neved napját kívánok, szeretettel!

     

     

    Tyúkocskáim!

     

    Oly mértékig bonyolódik a ház ügyem és sajnos egyre kilátástalanabb irányba,hogy nem is kezdek bele!

     

    Majd csak kimászunk valahogy,akkor elmesélem.

     

    Dédinek sok örömet,boldogságot az új kis jövevényhez.

     

    Megpróbálok kibiggyeszteni egy családi fotót,Verácskának meg egy kazal dísznövényt.

     

    Ölellek Benneteket.

    előzmény:
    b.vera (365738)
    2014-01-14  15:36
  14. 2014. január 14. 15:36365738.

    Bibikém! nagyon nehéz lesz keresztülvinni ilyen rezsicsökkentési lázban, nincs az embereknek pénze, nem a Rózsabombon, hanem a prolinegyedben vagyunk.....

    Bizony mondogatják, hogy nehogy már azt a kevés  nyugdíjemelést is a közös költségbe fizessem be!

     Na majd meglátjuk, 22.-én gyűlünk!

     

     

    előzmény:
    bibi2006 (365732)
    2014-01-13  06:53
  15. 2014. január 14. 15:31365737.

    Kislányok!

    Köszönöm szépen a jókívánságaitokat. 

     

    Bibikém, Mamocskám remélem jól vagytok ebben a tavaszias télidőben!

     

    Nektek!

    előzmény:
    bibi2006 (365736)
    2014-01-13  20:47
  16. 2014. január 13. 20:47365736.

     

     

    Boldog névnapot és nagyon jó egészséget kívánok sok szeretettel!

     

    előzmény:
    b.vera (365731)
    2014-01-11  08:48
  17. 2014. január 13. 09:28365735.

     

     

    Sziasztok lányok.

     

    Huha niről maradtam le.

    Erzsók dédike lett.

     

    Drága dédike...nagyon sok boldogságot a mamának...nagyinak...dédinek...és jó egészséget mindnyájatoknak

     

     

    A hibákért elnézéd de elvesltetem az olvaso hemögémet és egészen a képernyőre tapadva írok.

    Hát meg is vagyok lőve mert a melóban is alig látom a gépet...Vajon mennyit fogok hibázni

     

     

     

     

    előzmény:
    Erzsi1940 (365728)
    2014-01-03  06:59
  18. 2014. január 13. 08:51365734.

    Szervusztok lányok.

     

    Útólag is mindenkinek kívánok, szebb és boldogabb egészségesebb új évet.

    Legyen olyan amilyet szeretnétek.

     

    Nekem sajna anyósomékkal van egy kis gond., de hát ez várható volt., hiszen jóval 80-an felett vannak, és nem csattanak ki az egészségtől.

     

    Így keveset tudok itt lenni, de azért figyelek

     

    Külön nem irok mindenkinek., de a ujdonsült nagyiknak sok boldogságot, piciny kis jövevényükhöz, és ami a leg lényegesebb EGÉSZSÉGET.

     

    De ez mindenkinek kívánom.

     

    Vigyázzatok magatokra, és azért néha jelezzetek itt is...mert ha netán kéne kávézni menni,  így hogy lehet megbeszélni.???

  19. 2014. január 13. 08:45365733.

    Drága Veronkám.

     

    Névnapod alkalmából szeretettel köszöntelek. Legyen egészségben,

     

    boldogságban még nagyon sok BOLDOG NÉVNAPOD.

     

     

    előzmény:
    b.vera (365731)
    2014-01-11  08:48
  20. 2014. január 13. 06:53365732.

    Szervusztok Lányok!

     

    Nagy fába vágtad a fejszédet Verácska! Nehéz eset lesz a rezsicsökkentés! Nálunk minden évben 2-300 Ft-tal emelik a havi közösköltséget, mert minden nagyon drága. Miután zárt területen vagyunk, a kertész is jócskán megemeli a kiadásokat. Autómosásról,kert locsolásról a közös csapokról szó sincs , aki ilyet akar csinálni vödrökkel viszi a lakásából a vizet. A bejáratnál sorompó van, az sok karbantartást igényel, de muszáj mert különben fél Szentendre nálunk parkolna!

    Szóval, nem egyszerű takarékoskodni!

    Sok sikert az okoskodáshoz!

    előzmény:
    b.vera (365731)
    2014-01-11  08:48
  21. 2014. január 11. 08:48365731.

    Hűha, én zártam, én nyitok?!

     

    Merre vagytok báránykáim!???

     

     Mindenki ilyen elfoglalt az újévben?

     Nálam semmi különös mincs, most éppen azon fáradozok, hogy hogyan is lehet a házban a rezsiköltséget csökkenteni, amikor ezernyi javítani való van a házban. Azért hogy kivülről megszépültünk , nagyon sok helyrehozni való van még, amire kevés a pénz.

     Na majd kiokoskodunk valamit.

     

     Az ebédem készül, már összekaptam a lakást, a karácsonyfa tűlevele porszívózás ide vagy oda még mindig előkerül.

     

     Bokros teendőitek közepette azért adjatok életjelt magatokról!

     

    mindenkinek!

    előzmény:
    b.vera (365730)
    2014-01-04  17:26
  22. 2014. január 4. 17:26365730.

     

     

     B.U.É.K ezerszer mindenkinek, Mamocskának sok boldog szülinapot, Erzsike dédinek sok-sok örömet a kisunokához!

     

     Csupa örömhír a tyúkólban! Egész évben így legyen!

     

     Nálunk minden csendes, lassan visszarázódunk a régi kerékvágásba, a húsra rá sem tudunk nézni, úgyhogy most lazábbra fogtam az étkezést.

      Remélem mindenki épségben átvészelte a karácsonyi forgatagot, az újévi bulit.

     

     Szóval hajrá lányok ebben az évben is,  csak pozitivan a dolgokhoz.

     

     Itt volt a három kislány, hogy mennyit nőttek augusztus óta!?...., egy motringgal több fonal kell, ez az én mércém...A rendeléseket megkaptam tőlük, úgyhogy Veranagyi folytatja a horgolást, kötögetést, semmi lazítás, mingyárt itt a nyár!

     

     Vigyázzatok magatokra!

    előzmény:
    mam48 (365729)
    2014-01-03  11:25
  23. 2014. január 3. 11:25365729.

    Arany Lányok.

     

    Köszönöm a köszöntőt. azért nem sámli 66....ördögi szám.

     

    A szilveszteri buliba a társaságom minden évben felköszönt...most humoromnál lévén megfordítottam a számokat a tortán...és megkérdeztem " jól tartom magam a koromhoz képest"?99

     

    ERZSÓKOM...

     

     

    AZ UJDONSÜLT UNOKÁNAK JÓ EGÉSZSÉGET, HOSSZÚ BOLDOG ÉLETET KÍVÁNOK.

    előzmény:
    Erzsi1940 (365728)
    2014-01-03  06:59
  24. 2014. január 3. 06:59365728.

     

     

    Böbém kívánok én is nagyon boldog és egészségben bővelkedő szülinapot.

     

    No mondok egy örömhirt, megszületett a dédunokám tegnap későn este

    Benjamin Jakob Carciente, minden renben. Hát nagyon izgultam

     

     

    Legyen szép napotok

    előzmény:
    oldmutter (365727)
    2014-01-02  21:18
  25. 2014. január 2. 21:18365727.

     

     

     

     

    Mam drágaságom....

     

    Nagyon boldog születésnapot kívánok neked.

     

     

     

     

     

           Nézd meg

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    emanuelle (365726)
    2014-01-01  18:06
6 7 8 9 10

Címlap

top