Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vito P.M.D.

vitopmd
Létrehozva: 2006. augusztus 3. 15:22
"Jelenleg, az ismert ezoterikusokhoz tartozom, és itt vagyok hogy beszélhessünk azokról a dolgokról, melyek izgatnak s nem tudod rá a választ vagy csak szeretnél beszélni róla! Ha van kedved írj róla és dumáljunk...."
  1. 2018. október 12. 23:04152326.

    Hai!


    Nem szokásom veled társalogni, mert kettőig nem látsz a gyűlölettől, és az élő fába is belekötsz, de sajnálatból amiért vak vagy és világtalan segítek neked jó?!


    Szóval hirdetés téma.


    Miután már jeleztem, sem helyet sem időpontot sem esetleges tuti eligazodási pontot nem adtam, már kilőve a dolog, de...


    Olvasd újra amit írtam. ZÁRT, MEGHÍVÁSOS KURZUS!


    Vagyis, csak azok jönnek akiket személy szerint meghívtam. Amúgy az a rossz hírem, betelt a létszám. Vagyis ha akarnám se tudnék mást, többet fogadni. PONT.


    Úgy hogy nem hirdetési szándékom volt, hiszen nincs is rá szükségem, csupán tényeket közöltem.


    Ennyi és nem több. 


    Ha bármi más bajod van, az már csak a te kötekedő agyad szüleménye. 



     


     

    előzmény:
    kekelefant (152324)
    2018-10-12  22:00
  2. 2018. október 12. 22:45152325.

    Hai!


     


    Te kis hülye....hol van itt hírdetés? Ahhoz kéne nap, óra hely.....


    De nincs. Így ez csak egy szöveg.


    Ha már kötekedsz lilapuki, legalább ésszel tedd.

    előzmény:
    kekelefant (152324)
    2018-10-12  22:00
  3. 2018. október 12. 22:00152324.

    Te  kis huncut a hirdetes az tilos itt!!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    vitopmd (152323)
    2018-10-12  21:45
  4. 2018. október 12. 21:45152323.

    Hai!


    A világunk, egyenes vonalban robog a szakadék felé. Hirtelen leírni is hosszú lenne, mennyi mindenben, mennyi vonalban és aspektusban. 


    Én mégis megteszem a jövőhét végén, egy zárt, meghívásos kurzuson..., melynek témája: Armageddon a vallásos irodalmon át, a ma észlelhető tapasztalásokon át, a tudomány állításai, téziseinek tükrében.   

  5. 2018. október 12. 07:24152322.

    29 000 ??????????? huha


    Azt tudod , hogy hamis-archeologus-maganvallalkozo talalta ki  a bosniai geologiai formacio piramissa kereszteleset ? Sam Osmanagich
    2006-ban s akkor 12 000 evet mondott , tudomanyosan bizonyitva...
    Csak az unokaid erdekeben irok : mert az ilyen hirdetett marhasagaidat egyszer a Neten , / ükunokaid 100 ev mulva ,csaladkutatas alkalmaval/ , el fogjak olvasni.
    Aztan majd szegyellik magukat....s egyest kapnak foldrajzbol , amikor felteszik a kis kezuket es azt harsogjak a tanitoneninek, hogy a " az en nagypapim az uldozott boszorkany , es az en nagypapim azt mondta , hogy a hegyes hegy az  piramis...

    Tehat : ez a pacak arrol is hires , hogy azt hirdette , hogy a mayak a Fiastyukrol szarmaznak.. Texasban  üzletember


    Te mar sokat olloztal itt a mayakrol.... akkor hogyan is van ez a maya fiastyuk szarmazas ?


    Egy ember hatalmas baromsagokat allit es hiresztel mint "igaz" , konyveket ir , alapitvanyt hoz letre es beszedi a "lé"-t : meddig van hitele ?


     

    előzmény:
    vitopmd (152321)
    2018-10-11  22:39
  6. 2018. október 8. 19:25152320.
  7. 2018. október 8. 10:35152319.

    Hai!


    Jó reggelt, jó hétfőt, jó hetet....

  8. 2018. október 7. 11:18152318.

    Megismertem egy lányt, aki, mint oly sokan kipróbálták a ouija-táblát és használták a barátnőjével nem is egyszer. Segített nekik ebben-abban, majd őt is és a másik lányt is komoly tragédia, baleset érte. Miért? Mert, aki hozzáértés nélkül „beszélget” a másik világ „lakóival” nem is tudja,hogy milyen kaput nyit meg. Fogalma sincsen arról, hogy mindennek ára van. Nagyon nagy ára…


    Amennyiben mégis kíváncsi a hozzá nem értő, keressen fel olyan szakembereket, akik ismerik a védelmi technikákat és azokat a szabályokat, amelyek az ottani létre vonatkoznak. 


    Sz. Krisztina

    előzmény:
    vitopmd (152317)
    2018-10-07  11:16
  9. 2018. október 7. 11:16152317.

    Hai!


    Mi van a halál után?

    Már rengeteg könyvet írtak a halál utáni életről vagyis inkább a halál utáni létről. Nincs is ezzel semmi baj, hiszen az emberiséget a kezdetek óta foglalkoztatja, hogy mi is lehet odaát…? Számomra a probléma ott kezdődik, amikor a klinikai halálból vissza tértek elmesélik, a nagyjából összecsengő történeteket és konstatálják, hogy : Ilyen a halál után. Pedig ők nem haltak meg. Pontosabban meghaltak, a lélek távozott a testükből arra a néhány percre és valóban testen kívüli élményeik voltak. Sokuknak az életében még soha nem volt ilyen és döbbenten érzékelik azt, amiről nem is nagyon tudtak.


    Aki az életében is foglalkozik okkult vagy spirituális érzékeléssel, technikákkal és az elgondolkodáson túl is érdeklődik a téma iránt, az pontosan tudja, hogy a szellemvilág létezik. A lélek nem hal meg, hanem egy másik dimenzióba vagy ha jobban tetszik egy egészen más létsíkra kerül. Vissza oda, ahonnan mindannyian érkeztünk. Azt, hogy ki miért választotta a jelen életét, a legjobb még idejében megtudni, de akit egyáltalán nem foglalkoztat eme téma, ő sem mentesül a haláltól és az azt követő időszaktól. Maximum, neki egy picit nehezebb lesz ott a megértés. Aki pedig már az életében elkezdi keresni az értelmet, az utat és a válaszokat a miértekre, no nem a new-ages ezo-biznisz keretében, hanem valóban, az olyan felismerések birtokába kerül, amelyről nem is álmodott.


    A klinikai halálból visszatértek emlékezési arra serkentik az olvasókat, hogy elgondolkozzanak a létről, az életről és ama körforgásról, amely az emberiség mozgató rugója. Megtapasztalják, hogy igenis van egy más-világ. Az érzékelés „non plus ultrája”, a szavak nélküli megértések világa, ahol nincs titok, hazugság és intrika. Ahol nem az érzelmek irányítanak és nem az érzelmekhez társított reakciók döntenek. Ezek megtapasztalása elengedhetetlen a lélek fejlődése szempontjából, de messze nem veregetik majd meg a vállát senkinek egy Föld-i síkon tett cselekedetért, ha azt a lélek másként élte meg. A sokakat foglalkoztató nagy kérdések, általában azok, hogy : Eleve elrendeltett a sorsom vagy van szabad akarat? Ha van szabad akarat, akkor mi a sorsszerűség? Vannak-e véletlenek? Miért történnek a rossz dolgok ? Sokan mondják, hogy : Na, én ezt biztosan nem vállaltam be…! Ó, dehogynem ! Vágják rá, a tapasztalt tanítók. Számtalan alternatív tudomány ág foglalkozik ezen kérdések megválaszolásával. A további cikkekben megszólalnak majd ezen technikák ismerői, mert arra kerestem a választ, hogy:


    A klinikai halál, szerintem „csak” az út. Méghozzá az út egy csekély része. Számomra olyan, mintha Budapestről mondjuk el szeretnék utazni egy másik városba és felülök a vonatra. A klinikai halál ideje, maga a vonat út, amelyből a célállomás előtt, visszafordítanak. Ergo, azt soha nem tapasztalom meg ebben az esetben, hogy milyen lett volna megérkeznem és azt sem tudom, hogy milyen az a város, ahová indultam. Nem tudom elmesélni, csak a vonat utam, amit ott láttam, tapasztaltam. Nem szálltam le, nem éreztem az ottani illatokat és nem láttam az ott élőket. Egyet tudok. Milyen volt a vonaton. Ez ugye azért messze nem az? Legalábbis nekem.


    Amikor egy médium arról számolt be nekem, hogy a meghalt emberek lelkét be tudja hívni és beszélni tud velük, sőt a testét is „kölcsön” adja és nő létére egy férfi hangján szólal meg, válaszolva a feltett kérdésekre, a kíváncsiságom nem hagyott nyugodni és faggatni kezdtem. Elmondta, hogy nem kereste tudatosan a kapcsolatot a másik világgal és nem is akart ezzel foglalkozni, de egyszer sokkot kapott egy olyan magánéleti krízisben, amikor a szerelmét autóbaleset érte és erről tudomást szerzett. Neki kellett azonosítania és ott elájult. Amikor az eszméletéhez tért pár perc múlva, a párja hangján szólalt meg és pontról pontra elmesélte a baleset körülményeit. Tökéletesen egyezett azzal, amiről a nő nem is tudott és senki sem mondott el neki ilyen részleteket. Innentől éli az életét médiumként. Nem szerepel a televízióban és nem „celebkedik” a tudásával, mert szerinte, akik ezt teszik, mind kóklerek. Azt is elmondta, hogy azzal a világgal nem szabad „játszani”, kíváncsiskodásból behívni ismeret és tudás nélkül ilyen entitásokat, mert nagy bajt hozhat azokra, akik ezt teszik.

  10. 2018. október 6. 23:12152316.

    Hat maga megbolondult,hat maga megbolondult,hogy mindet ketszer mond,ketszer mond


    mivel nem olvasol segitek:karinthy ,igy irtok ti....

    előzmény:
    vitopmd (152314)
    2018-10-06  22:23
  11. 2018. október 6. 23:08152315.

    A kutya loteren mit keres,plane nincs is gazdaja,csak mashova megy ahol kaja van..


    Van  egy ismerosom,aki kegyetlen jol


    ]foz,de mindig,lehordja,,hogy ma nem sikerult semmi,ne is egyetek meg,odasult,elfott,az etel csodalatos,de ilyen szereny a termeszete.....a gyerekei szepek es okosak,de orajuk is mondja,hogy nem jok semmire[a gyerekek csak nevetnek]talan babonabol,hogy az eg ne legyen feltekeny?


     


    Na ezen a loteri  kutyan meg muvelodok.....


    A biro urat megvalasztatottak,tegnap egy   kikent kifent nyanya,2 oraig gyonyorkodott a sajat hangajaban,hogy nem tort ki a nyelve?ugyis tudtuk,hogy ez lesz a vege,mire kellett a majom cirkusz???A sok barom meg nezte,ahogy ott szipogott,mint egy kislany...Olyan  minden,ha nem o akkor mas,az se lenne jobb,ha csak bolcs salamont nem talaljak valahol????

    előzmény:
    Mozdonj (152312)
    2018-10-06  07:49
  12. 2018. október 6. 22:23152314.

    Hai!


    Nvetséges, amikor névtelen senkiháziak, minősítenek másokat. Elbújva egy nick név mögé. Az ilyenek jellemhullák. Annyit ér amit mondanak, mint ami a jellemük, pontosan olyanok mint a névtelen levelet írók. 

  13. 2018. október 6. 22:23152313.

    Hai!


    Nvetséges, amikor névtelen senkiháziak, minősítenek másokat. Elbújva egy nick név mögé. Az ilyenek jellemhullák. Annyit ér amit mondanak, mint ami a jellemük, pontosan olyanok mint a névtelen levelet írók. 

  14. 2018. október 6. 07:49152312.

    e-nyelv.hu-bol , Picim


    A kérdezett szólás a szólástárakban nem található meg, de elképzelhető, hogy katonai szólásról van szó. Kis Tamás: Bakaduma (Zrínyi Kiadó, Bp. 1992.) c. munkája ezt írja a 185. oldalon: lőtéri: 1. lőtéri gránát (gyakorlaton használt robbanófejes gránát), további jelentése: bunkó. 2. faragatlan, modortalan ember, hülye, köcsög

    A lőtéri a katonai szlengben alulértékelt jelentéssel bír (bunkó, faragatlan), talán ebből fakad a lőtéri kutya (gazda nélküli, elhagyott, elvadult, jelentéktelen kutya) kapcsolat is.


    Van itt mas , amin lehet mosolyogni... az utolso belinkelt cikken vihogok ... a kutya a sajat farkat harapja..


    Az MZP az a magia zold paholya.. a Vito ezzel akart penzre tenni , kb valamikor 2014-fele kedte : magikus kurzosokat rendezett de a lufi igen hamar leget vesztett ...
    Annakidejen az Egyensuly magazin  része volt ez a cucc ...
    Szoval az ugrik be , hogy ugy kell olvasni a szexualtanacsado holgyrol irt cuccot , hogy  HIRDETES . Hiteles , nem hiteles , ki tudja ?  A vallalkozas jelenti ....
    Pl mint amikor fozol toltottkaposztat es azt hireszteled , hogy ez a vilag legeslegjobb toltottkaposztaja...erted, Picim ? Te csinaltad , csak nem fogod azt mondani , hogy ehetetlen szar ?

    előzmény:
    kekelefant (152311)
    2018-10-05  21:56
  15. 2018. október 5. 21:56152311.

    Mi az a loteri kuyta kis mitug?????rasz????Es a Hai azt jelenti -add ide a penzed-----

    előzmény:
    vitopmd (152308)
    2018-09-28  09:33
  16. 2018. szeptember 29. 11:35152309.

    Hai!


    Kellemes hétvégét mindenkinek....

  17. 2018. szeptember 28. 09:33152308.

    Hai!


     


    Valaki mondja meg a fogyatékosnak, ha itt őszül meg sem válaszolok rá.....és ha írogat, azzal fenntartja a topicot. Úgy hogy tegye.,..a lőtéri kutyát sem érdekli.

  18. 2018. szeptember 25. 09:00152307.

    Hai!


    https://www.youtube.com/watch?v=yVFy1LCIXQk


    Erik V Deniken is megnyalná a tíz ujját. 

  19. 2018. szeptember 24. 23:06152306.

    Mi az a  :Hai???????] addig kerdezek,amig nem kapok valaszt,be van programozva...........

    előzmény:
    vitopmd (152305)
    2018-09-24  16:33
  20. 2018. szeptember 24. 16:33152305.
  21. 2018. szeptember 24. 10:03152304.

    Hai!


    Még ha kissé hűvösen is, de kellemes hét kezdetet kívánok mindenkinek.....

  22. 2018. szeptember 19. 21:51152303.
  23. 2018. szeptember 17. 10:12152302.

Címlap

top