Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr Dubecz Dániel Nőgyógyás

Torolt_felhasznalo_154781
Torolt_felhasznalo_154781
Létrehozva: 2006. július 25. 14:19
Sziasztok. Szeretném meg kérdezni, hogy van-e olyan aki nála szűlt, mert kénytelen vagyok költözni és ott ahova költözök őt javasolják, és nem tudom milyen orvos, de 5 hónapos terhes vagyok, és muszály orvos után néznem. Most sajna mennem kell, de késöbb még visszanézek! Segítségeteket előre is köszönöm! ( voltam fent Vácon a korházban és ott csak ilyesztő öreg orvosokat talátam, remélem ő nem olyan!&nbsp
  1. 2019. március 23. 17:0931.

    Engem ő műtött a Dr. Rose-ban és be se jött a műtét után, se mŕsnap! Ami pechemre az első szép tavasZi hétvégére esett. A nővérekkel üzent, hogy hazamehetek. 😕

  2. 2011. január 11. 18:2630.

    Igaz, regi mar a topic, de azt hiszem nem art ha leirom az egeszen friss tapasztalataimat Dubecz doktorral kapcsolatosan, hatha valakinek hasznos lehet. Olvastam sok-sok jo velemenyt rola, es nehany rosszat is. Nyilvan mindenkinek mas az elvarasa az orvossal kapcsolatosan. En masfel evvel ezelott ismertem meg, amikor a regi orvosomtol jottem el es valasztottam Ot... Az elozo orvosom, aki kozel 30 eves szulesz-nogyogyaszati tapasztalattal rendelkezik, fel evig P3as szuresi eredmennyel olyan kezelest alkalmazott, amit gombas fertozes eseten szoktak, holott ilyen problemam nem volt. Megelegeltem azt, hogy kethetente 8ezer fotintot fizetek a semmiert, es igy inkabb fordultam Dubecz doktorhoz, aki az elso vizsgalat utan azonnal mutetre jegyzett elo, merthogy a mehnyakrak igencsak fenyegetett... le volt dobbenve hogy a kedves kollega hogyan akarta kezelni ezt a problemat! Karacsony elott par nappal volt a mutetem a vaci korhazban. Dubecz a mutet elott is bejott hozzam, majd mielott betoltak volna a mutobe, kint a varoban elmondta reszletesen hogy mi fog tortenni es nyugtatott... aztan mutet utan az unnepi idoszak ellenere is minden nap, meg ejszaka 11 kor is!!!! benezett hogy rendben vagyok-e, annak ellenere hogy HALApenzt csak a varratszedesen adtam neki. Ezt azert emeltem ki, mert nem kert elore penzt, nem kozolte hogy mennyi lesz a mutet tarifaja... nala ilyen nincsen. A kontrollra mar a maganrendelojebe mentem, de egyetlen fillert sem fogadott el a kesobbi utokezeles alkalmaval sem. Minden vizsgalatkor mindenrol reszletes infot ad, nem kell konyorogni hogy ugyan mar, mondja el mi van, mit csinal es miert... 

    A stilusa valoban szokatlan, de akibe minimalis humorerzek szorult, annak nem lesz gondja vele. Kozvetlen, baratsagos es kivalo orvos!Hamarosan babat szeretnenk es biztos vagyok abban, hogy nala fogok szulni. Ket baratnom mar szult nala, csak jokat hallottam.

    Nem mondom, lehet hogy egyesek azt tapasztaltak, szereti a penzt, de a mai vilagban en inkabb fizetek egy jo rovosnak, mint ugyanannyit egy olyannak, akinek fogalma sincs a gyogyitasrol... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_803997
    Torolt_felhasznalo_803997
    2010. január 24. 20:4229.

    Sziasztok!

    Már a váci korházban van.

     

    előzmény:
    ipetra (3)
    2006-07-25  14:41
  4. Torolt_felhasznalo_523555
    Torolt_felhasznalo_523555
    2010. január 20. 15:0328.

    Sziasztok!

     

    Én költözés miatt most keresek nődokit Vácon. Több fórumot végigolvasva egyértelmű, hogy Dubecz Dánielt választanám, ha találnék hozzá telefonszámot. Nem is értem, de az egész interneten semmi kontaktot sem találok hozzá.

    Tudtok segíteni, hogy hol érem el őt, hogy időpontot tudjak kérni hozzá?

     

    Előre is köszönöm a segítséget.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_803997 (27)
    2010-01-08  14:08
  5. Torolt_felhasznalo_803997
    Torolt_felhasznalo_803997
    2010. január 8. 14:0827.

    Sziasztok!

    Annak szeretnék segíteni, aki nem tudja kinél szüljön Vácon.

    Én maximálisan meg voltam elégedve a Dokival. Nagyon rendes volt, és nem a pénzért. De ha még úgy is lenne Krisztus koporsóját sem ingyen őrizték. Senki sem szeret ingyen dolgozni, még ha ezt senki nem is valja be.  Szóval végig velem volt a szülés alatt (12 órát).

    Esetleg aki azon gondolkodik, hogy válasszon-e szülésznőt, vagy sem én mindenképpen ajánlom, hogy fogadjon. Én nagyon rendeset választottam. Marcsinak hívják, és egy tündér. 12 óra alatt egy kávéra ment ki összesen.

    Ha mégegyszer szülnék őket választanám.

    Remélem tudtam segíteni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top