Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Optik-Med lézeres szemműté

Torolt_felhasznalo_707032
Torolt_felhasznalo_707032
Létrehozva: 2006. július 25. 13:50

Sziasztok,

Olyanok jelentkezését várom, akik átestek lézeres szemműtéten , mert rövidlátók voltak. A szemészem a budapesti Optik-med központot javasolta.

Tapasztalatok? 

Köszönöm!

  1. tan
    tan
    2006. július 25. 19:0927.
    Szerintem nekem a lassú hámosodás miatt volt rossz. Mert azért 1,5-2 napig még úgy ahogy kibírható. De a 3-4. nap már utáltam, sírtam, szenvedtem, nem tudtam mit csinálni magammal. Lehet, hogy az unalom is közrejátszott.

    De ezzel együtt egyáltalán nem bántam meg! Sokkal jobban látok most, mint szemüveggel (tudom, ez még változhat), meg különben sem szerettem e a lencsét, se a szemüveget. És ami durva, hogy elmúlt az évek óta tartó gyakori szédelgésem is, szóval az is tutira a szemem miatt volt!

    Ami furcsa, hogy nekem nincs meg az az érzés, hogy mindig fel akarom venni reggel a szemüvegemet, pedig 10 évig hordtam Azt hiszem én lélekben mindig szemüveg nélküli voltam, a fotókon is mindig meglepődtem, hogy ki az a szemüveges csaj ott.
    előzmény:
    maidfish (15)
    2006-07-25  14:51

Címlap

top