Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

100 kg-on felülieknek

Torolt_felhasznalo_631842
Torolt_felhasznalo_631842
Létrehozva: 2006. július 15. 22:52
sziasztok!    Várom ide háromszámjegyű sorstársaimat. A mi esetünk sajnos súlyosabb már. Ezért speciális dolgokat kíván a megoldása is. Itt nagyon kitartó életmódváltás lehet csak a megoldás. Gondolom, aki idáig jutott, az sok fogyókúrán van túl, s a végére egyre kövérebb lett. Ebből a jójó-szidrómából kéne valahogyan kilépni.    Természetesen a dolgokat először lélekben kell rendezni, vagyis az agyunkban kell rendet tenni. Esetünk folyamatos kontrollt igényel, talán itt tudunk egymásnak segíteni ennek megvalósításában. Egyedül ilyen nagy súlyok leadása majdnem lehetetlen. Vagy a megtartása nem fog menni.    Én is érintett vagyok, azért is indítom a topic-ot el. Voltam már a mostani súlyomnál 42 kg-mal több, nem is olyan régen. Vagyis az egyéni rekordomból ennyit sikerült leadnom 2 év alatt, kisebb megszakításokkal. További 50 kg-tól szeretnék még megszabadulni kb. olyan egy év alatt. Ha a két számot összeadom, valami elrettentő adat jön ki !!!! Félelmetes ugye?  Idejuttatott a folyamatos fogyózás.   Mindig többet híztam a végén vissza, mint, amit sikerült leadni. Minden módszer csődöt mondott nálam már. Most egy utolsó nagy rohamra indulok. Az életmódváltást további egész életemre tervezem, mivel hiszem azt, hogy másképp nem lehetésges megtartani az elért eredményeket.   Ehhez a hatalmas feladathoz várom csatlakozásotokat. Segítsünk egymásnak.    szeretettel: holdfogyatkozas
  1. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. augusztus 9. 17:2676.

    Szia Jucus!

    Hát igen, az én lányom is sütött már teljes kiőrlésűvel és igen pocsék általában. Ezért inkább a norbi rudin és pudingon kívül aq saját készítésű fagyit, vagy joghurtot részesítem előnyben, ha nagyon kell. bár hozzáteszem annyira nem vagyok édesszájú csokit pld.sosem eszek,nem szeretem. A gyengém A kaja, a friss rántott husi például. Ja és még valamit helyesbítenék, én nem mezőgazdasággal foglalkozom, hanem inkább ülőmunka, a barackos csak hobby, aki ebből akarna megélni, felkopna az álla. Az én férjem vasággyal együtt sincs 80 kiló,pedig esküszöm 1 kiló kenyér az egyszeri adagja.A vőm szintén zenész. Vissza is élnek rendesen a helyzetükkel  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290597 (71)
    2006-08-08  22:22
  2. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. augusztus 9. 09:1675.

    Szia Kacsóka!

    Gratulálok neked  ,a lányodnak nagyon igaza van ebben.

    A maradékkal kapcsolatban szegény édesanyám jut eszembe,Ő is mindig azt mondat,hogy a maradékot tesék kiőnteni de én sajnáltam eleinte mikor kicsik voltak a fiaim,de most már nem sajnálom 

                              Üdvözlettel Kata 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_751461 (72)
    2006-08-09  00:15
  3. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. augusztus 9. 09:0874.

    Szia Sanele !

    Bocsi hogy nem tudtam válaszolni neked ,de én korházban dolgozóm 12-órát és az első unokámat várom nagy izgalommal Sajnos én még nem mentem le 100kg alá  Most áll a sulyom ,de lassan elkezdek tornászni ,mert már nincsolyan meleg. . Ne légy elkeseredve van ugy ,hogy az emberleánya vétkezik ezért nelegyen lelki ismeret furdalásod, másnap leadod .Én is voltam igy  ,de más nap leadom .Egykicsit nehezen írok mert most jöttem haza éjszakás voltam, Neked kitartást és drukkolok neked gyözni fogsz  velem egyűtt,

             Puszi Kata 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710646 (67)
    2006-08-08  20:10
  4. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. augusztus 9. 08:5273.

    Szia Dbjucus !

    Gratulálok neked a fogyáshoz ,kb 10kg-nál már észreszokták venni a kivül állok. Sajnos még az unokám várat magáras .sajnos a sulyom most pang de nem hagyom abba  .Most már tornászni is lehet mert nincs olyan meleg. .Remélem,hogy utána ismét be indul. .Kitartást kivánok neked és nektek.

                    Üdv Hordocska 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290597 (70)
    2006-08-08  22:00
  5. Torolt_felhasznalo_751461
    Torolt_felhasznalo_751461
    2006. augusztus 9. 00:1572.

    Sziasztok rég jártam erre.Közben fogyadoztam is.106-ról indultam most lassan a 97 felé közeledek.Napok kérdése.Nem éhezem.El nem tudtam képzelni,hogy ekkora kánikulát én kibirnék valaha fagyi nélkül.Nem is kívántam.Mivel dolgozó nő vagyok nem érek rá főzögetni naponta.Előfizetős kaját eszek.Általában köret nélküli ugynevezett fitness kaját.Nekem nagyon bevált és anyagilag se vág a földhöz.Egy héten egyszer kétszer kis mennyiségben rizs vagy krumpli is bekerül,de mostmár nem ez a fő.

    A lányom úgy magyaráztaddig az ételeim 90%-a tészta,krumpli,kenyér és a hagyományos magyar kaja és mennyiség volt.Attól,hogy egyszer-egyszer ettem egy salátát vagymás egészségesebb kaját még nem fogok fogyni.Fordítsam meg az arányokat.Legyen az egészséges kaja 80-90%-a az életemnek és a többi 10% alkossa a hagyományost.Így tettem és mondhatom bejött.Lassan,de biztosan érzem a változást.Nem éhezem,nem számolgatom a kalóriákat,nem szenvedek semmilyen kaja után és így nincs bűntudatom.Ha olyan kaját eszem ami a 10%-ot képviseli,tudom,hogy másnap már nem ez lesz a fő profil a menümbe.Próbáljátok ti is ki ezt a jó kis módszert.Ja és még valamileinte hagyjátok a tányéron a maradékot.Úgy döntöttem,hogy többet nem lehet a testem az ételmaradékok kukája.Mikor erre gondolok,szemrebbenés nélkül kivágom a kukába a maradékot. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_290597
    Torolt_felhasznalo_290597
    2006. augusztus 8. 22:2271.

    Szia Sanele!

    Azt irod hogy a lányod cukrász , akkor Ö süthetne neked fogyis sütiket Az én lányom /14/ a héten akart sütni teljeskiörlésü lisztböl palacsintát , de valami förtelmes lett Még a kutyának se kellett Szegénynek egy idöre elment a kedve a sütögetéstöl.De a te lányod jobban ért hozzá , lehet hogy nem isolyan rosszak azok a reform sütemények. Nálunk is nagy a család és senki sem gyomor beteg bir enni mindenki.A férjem az éhhalál küszöbén van állandoan a szerény 110 kilojával. Mondjuk jo volna annyi lenni. Bár az sem egy modell alkatra vall.

    Az a fél kilo is valami , abbol lesz 1 kilo utána 2 és mire észbe kapsz már ujra sovány vagy.

    Szia jucus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710646 (69)
    2006-08-08  21:53
  7. Torolt_felhasznalo_290597
    Torolt_felhasznalo_290597
    2006. augusztus 8. 22:0070.

    Szia Hordocska!

    Gratula az 5 kilodhoz  A mérleg szerint én is ennyinél tartok Remélem nem vág át , de egyébként érzem hogy megindult valami fogyogatás féleség . Ugymint: bövebb a ruha rajtam , könnyebben mozgok . Szerinted hány kilot kell leadni hogy észre vehetö legyen? Mert eddig még senkinek nem szurt szemet hogy milyen "sovány vagyok" Recepteket nem tudok neked irni mert semmi extrát nem fözök. Sok csirke megnyuzva  sütve föve , köret nélkül sok sok salátával. Édesség minimális 1-2 falat csak az ize kedvéért , és grahan vagy tönkölybuza kenyér, sovány sajttal felvágottal.

    Unokád megérkezett már? 

    Sok kitartást kivánok ÜDV DBJUCUS

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237643 (54)
    2006-08-02  16:39
  8. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. augusztus 8. 21:5369.

    Szia Jucus!

    Remélem nem haragszol, hogy csak így szólítalak, de így könnyebb. Az az elkeserítő, hogy a Norbi módszere szerint minden különösebb erőfeszítés nélkül fogytam azt a 3 kilót. Aztán hétvége,nagymama főz és kóstol és eszik és nem dobja ki, amit a gyerekek meghagynak. és a lányom cukrász, persze süt és igaz, hogy édesítővel,de akkor sem lehet megállni hogy meg ne kóstold, és mire végetér ez a hétvége nevű rémálom, már vissza is jöttek a lekínlódott kilók.  Egy szó, mint száz,nagy a család, van étvágyuk és nem zavarja őket, hogy akaratgyengeségben szenvedek. Úgyhogy 130-ból lett 129 és fél.(no ebben a félben van minden bizodalmam) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290597 (68)
    2006-08-08  21:38
  9. Torolt_felhasznalo_290597
    Torolt_felhasznalo_290597
    2006. augusztus 8. 21:3868.

    Szia Sanele!

    Igazad van tényleg nekünk kellene fenntartani a topicot , sajna valoban mi vagyunk a "legek". Megprobálok többször jelentkezni ,de a gyerekeimmel közel harcot vivok minden este a számitogépért.

    Milyen finomságokat ettél hétvégén? Én személyszerint rettegek a hétvégéktöl, mindig elcsábulok. Utána meg szidom magamat mint a bokrot , hogy lehetek ilyen hülye. Hétfön aztán uj hét uj élet és megprobálom visszafogni magamat. Én 128 kilorol indultam és reggel 123 voltam . Ami testvérek között is 5 kilo. Tornázni én sem szoktam , én is  mezőgazdasággal foglalkozom , és az nekem perpillanat elég mozgást ad plusz cipekedni kell ugyhogy az én sulyomhoz ennyi elég. Régebben tornáztam Norbi kazettáira de mivel a napot csokival fejeztem be nem igazán volt hatásos 

    Gondolom ezért a kis félresiklásért nem adod fel tovább kell folytatni a diétázásodat. Amugy hogy sikerült azt a 3 kilot leadni? Miket ettél?További sikereket kivánok Dbjucus

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710646 (67)
    2006-08-08  20:10
  10. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. augusztus 8. 20:1067.

    Szia Hordócska!

    Úgy látom, elfelejtettél válaszolni, de mindegy, nem ez a lényeg. Csak  annyira lemaradtunk a fórumozásban, hogy gondolkoztam, lehet hogy mindenki lement 100 kiló alá, csak én maradtam? Szerintem pont nekünk kellene életben tartani a fogyis fórumot, hiszen mi küzdünk a legsúlyosabb problémákkal.Vagy nem? Lehet, hogy senkit nem érdekel, de a múlt héten sikerült 3 kilót lediétázni, de hétvégén sikeresen visszaszedtem.Hát ennyit röviden,nektek meg több sikert kívánok, mint amennyivel én mostanában büszkélkedhetek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237643 (65)
    2006-08-06  08:13
  11. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. augusztus 6. 12:5566.

    Szia Hordócska!

    Remélem igazad lesz, mármint a fogyást illetően. Az 5 kg. nem is olyan kevés, sőt. Attól függ, mennyi idő alatt dobtad le. Én amikor 30 kilót fogytam, úgy lötyögött a hasamon a hájam, hogy azt hittem talicskát kell magam előtt tolnom, hogy cipelhessem. Mondjuk akkor nem tornáztam és havonta fogytam 5 kilót. Üdv és egy kalappal Neked is , bár szerintem az én hétvégém nem az update-ról fog szólni, mivel 8 tagú családnak főzök és az unokáimnak hála Istennek nagyon jó étvágyuk van. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_237643 (65)
    2006-08-06  08:13
  12. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. augusztus 6. 08:1365.

    Szia Sanele !

    Én is csináltam a Duci tornát akkor nagyon bevált a diétával egyűtt. ,csak abba hagytam és torna nélkűl nehezebb a fogyás, Most 5kg fogytam lassan megy   nem baj majd mozogni is

    fogunk  csak kitartás és ahogy szokták mondani akarat és  

    gyözni fogunk.

    Mindenki jó hétvégét . PusziKata 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_710646 (64)
    2006-08-05  13:12
  13. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. augusztus 5. 13:1264.

    Hellóka!

    Teljes mértékben igazat adok Neked, amennyit használ a sport, ártalmas is lehet. Én legutóbb a ducitréninget csináltam, de azt is piszok nehéz volt bejáratni ezzel a súlyfelesleggel. Sőt, ma is van olyan problémás rész, amit nem tudok végigcsinálni. Én nemrég jöttem a netre ebben a körben, azóta ügyelek rá, hogy mit eszem. Sajnos nem volt mérlegem, de valamennyit már biztos fogytam, ezt a ruháimon vettem észre. Már nem mindegyik akart szétrepedni. Hét elején vettem mérleget,akkor 130 voltam, ma ráálltam 127. Csak azzal, hogy megválogatom a kaját. Tornázni nem tudok, mert barackosom van,szedni kell és eladni.Este például 9.-kor értem haza.Ennyi, de eltökélt szándékom, hogy kitalálok valami edzésformát magamnak. Üdv és kitartást mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (63)
    2006-08-05  11:48
  14. Torolt_felhasznalo_631842
    Torolt_felhasznalo_631842
    2006. augusztus 5. 11:4863.
    Ez sajnos nem ilyen egyszerű.

    Hatalmas akaraterő kell a berögzött rossz szokások megváltoztatásához. Fogyókúrának nincs értelme. Azt kell valahogy lelkileg feldolgozni, hogy másképp kell élnünk, másképp kell étkeznünk. Csak akkor van remény tartós eredményre.

    Aki komolyan elhízott annak a torna sokszor már nem megy. Előbb le kell adni jópár kg-ot, hogy ne legyen baj belőle. Ekkora súlyokat mozgatni nem játék.
    Inkább séta, úszás, s valami gyenge torna először. Nem szabad 40 fokban ugrálni, mert tragikus vége is lehet. Ilyen kérlek, ne tanácsolj senkinek sem.

    Sokáig voltam az önsajnálat csapdájában, mert azt hittem, hogy az evés örömén kivül semmi sincs már nekem. Olyan kilátástalanul sok leadni 80-90 kg-ot. De ahogy megy az idő - nekem dolgozik.....S jó fél év alatt volt módom megszokni a másféle étkezést. Lehet néha bűnözni, de tényleg csak néha.
    Jóllakni pedig inkább reggel ajánlatos.

    A módszerem egyedi, főképp a szénhidrátok és zsiradékok erősebb megszorításából áll, de nem ész nélkül. Próbálok egészséges kajákat enni, nem művackokat. De ezt leírni itt nagyon hosszú lenne.

    Üdvözlök itt minden 100-on felülit!!!

    Ha van kedvetek, írjátok - mit esztek egy-egy nap meg?
    Milyen a méretetek? Cm-ben - kg-ban? /mell, derék, csipő,comb, magasság/
    Ezzel sokban motiválhatjuk egymást.

    Kivánok nektek is kitartást!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_300906 (52)
    2006-08-02  00:47
  15. Torolt_felhasznalo_243841
    Torolt_felhasznalo_243841
    2006. augusztus 3. 12:3462.

    Nem haragszom. De próbálni lehet, nem? :-) Nem vagyunk egyformák, lehet hogy nekem beválik. Még nem tudom. Mindenesetre az, hogy éhezés nélkül lefogytam 5,5 kilót az elmúlt másfél hét alatt, szerintem teljesen jó. A nasizásom pedig háztartási keksz volt, és lekvár. Nem tábla csokoládé.

    Sportolni is fogok és mozogni is, ne aggódj. Eddig is csináltam. Úgy gondolom, sikerülni fog az akupunktúrás kezelés, mert én azt akarom. És ha már elkezdtem, végig is csinálom. Persze, hogy visszamennek a kilók azokra, akik abbahagyták, ha utána nem figyelnek arra, hogy mennyit ehetnek. És itt nem a 600kcalról van szó, hanem arról, amit megtanultam az elmúlt másfél hétben: hogy nem kell tele enned magad. Mindig csak annyit egyél, amennyit éppen jólesik, és ne annyit, amennyi a tányéron van. Ha nem eszed tele magad, igaz, kicsit éhes maradsz, de pont ez a fogyókúra lényege: kevesebb tápértéket kell bevinni, és a szervezet elkezdi hasznosítani a feleslegét.

    És hidd el, én már próbáltam mindent, hogy lefogyjak, de nem sikerült. Azért várom a "csodamódszerektől", hogy segítenek. Mint ahogy írtam, nem az kell, hogy hasson, hanem az, hogy higyjek benne, hogy ezzel elérem amit akarok. :-)

    Amúgy meg, lehet hogy kidobott pénz, de az én pénzem, nem? :-) Leszoktam a dohányzásról, pont ezért, hogy végre változtassak az életmódomon.

    Amint vége van ennek a kezelésnek, megyek vissza az edzőterembe, és csinálom tovább.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_117596 (60)
    2006-08-03  11:00
  16. Torolt_felhasznalo_971207
    Torolt_felhasznalo_971207
    2006. augusztus 3. 12:3061.

    Sziasztok, azért jöttem hogy némi eröt adjak: 29 éves vagyok, 165cm, és ma 68kg. 1998 május9-ne 21 évesen 96kg voltam, nekiálltam fogyizni, vizgaidöszak alatt, júlisura lement 13kg, majd szép lassan eljutottam 2001 júniusra a 63kg-s álomhatárra. Ekkor teherbe estem, de ma újra 68kg vagyok, zavar az az 5 plusz kg, de le fogom adni terveim szerint aug. végére. Szóval lehetséges, és megéri: 1998-ban 21 évesen még sosem csókolóztam, nem jártam senkivelstb. Ma van egy 4 éves lányom, férjem, és jól érzem magam.

     

    Eszter

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_117596
    Torolt_felhasznalo_117596
    2006. augusztus 3. 11:0060.

    NE haragudj hogy nem bíztatlak, de az akkupuntúrás megoldás teljesen rossz, kétségbeesett emberek használják és akiket ismerek azoknak utána vissza is jöttek a kilók, tehát kidobott pénz volt.
    A 600kcal -ás, rettenetes koplalásról, meg a "visszatertja a szervezet a zsírt" nem is beszélek. Mit gondolsz miért nasiztál? mert már alig bírod

    Miért nem sportolsz és mozogsz a fogyás érdekében? Miért "csodamódszerektől" várod az eredményt? Egy jól beállított étrend és rendszeres sportolás heti 1 kiló fogyást hoz! De tény, hogy ahhoz oda kell figyelni, mozogni és izzadni kell és egy kicsit számolgatni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243841 (53)
    2006-08-02  15:11
  18. Torolt_felhasznalo_117596
    Torolt_felhasznalo_117596
    2006. augusztus 3. 10:5059.
    fél év alat 16kiló lement és aztán vissza is jött? mennyi idő alatt? 16kiló az baromi sok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509350 (57)
    2006-08-02  21:40
  19. Torolt_felhasznalo_710646
    Torolt_felhasznalo_710646
    2006. augusztus 2. 21:5158.

    Szia!

    Azt hiszem, Te vagy az én emberem.Mármint ami a teljesen hétköznapi kajákat illet, megfizethető áron.Írhatnál róla bővebben.Meg a pirítós sme világos számomra. Köszi!i

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_509350 (57)
    2006-08-02  21:40
  20. Torolt_felhasznalo_509350
    Torolt_felhasznalo_509350
    2006. augusztus 2. 21:4057.

    Sziasztok!

    Már napok óta olvasom a fórumot és nagyon tetszik, erőt tudok belöle meríteni. Én is haonló gondokkal küzdök, mint ti, és én ráadásul nem soká babát is szeretnék.

    Kb. egy évvel ezelőtt mikor az egyetemet végeztem jártam egy klubba, ahol nagyon hasznos dolgokat hallottam, és meg is szabadultam kb. fél év alatt 16 kg-tól. Jött az államvizsga és sajna visszajött.

    De most újra belevágok, gondoltam megosztom veletek, hogy mit csináltam és mit fogok. nincs semmi konkrét étrend. Ajánlot az étkezésre odafigyelni, de a mozgás sokkal de sokkal fonotsabb. Én hetente 3szor járok konditerembe, de csak a futópadot használom azt is csak gyaloglásra és pulzusmérő órával. A pulzusnak a zsírégető tartományban kell lennie  - (20-életkor)*0,65 és (20-életkor)*0,75 - között. Emelett a leghasznosabb mozgás a biciklizés és az úszás. az úszás az nem aerodinamikia mozgás, de nekünk duciknak nagyon jó, mert minden porcikánkat átmozgatja. A gyaloglást a szabadba is lehet végezni, ha tudod polár órával kontrolálni. A mozgás időtartalma minimum 45 percnek kell lennie. egyenlőre ennyit a mozgásról.

    Étkezés: teljes kiőrlésű kenyér reggel, délután ha lehet ne együnk kenyeret, sok piritos, főzelék, párolt hús és zöldség. Én mikor ilyeneket főzök a www.hazipatika.hu-ról szoktam letölteni a recepteket, ezt ajánlotta a klub vezető. Ezen az oldalon van fennt 5 hetes fogyi, ahol nagyon jó receptsorok vannak, teljesen hétköznapi ételek, hétköznapi áron.De természetesen más recepteket is lehet alkalmazni. Sőt még a rántott hús is megengedet és a pizza havonta egyszer. A feltétekre kell nagyon vigyázni, mert nem lehet mindent mindennel enni. Ha még kell info előszedem a füzetemet és megnézem pontosan.

    Van valaki közültek aki Vas megyei?

    Kitartást mindenkinek!

    Anzse

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_829466
    Torolt_felhasznalo_829466
    2006. augusztus 2. 19:2656.
    Sziasztok!

    csak most találtam meg ezt a topikot. Én júnis 08-án kezdtem fogyózni 39 éves leszek ebben a hónapban és júniusban 132 kg voltam. Mivel gyerekeim vannak és férjem nagyon nehéz a fogyókúra. /főzés, sütés/ A családom nem tolerálja a reformkonyhát. Kivivtam magamna egy fitnes bérletet azaz most már a másodikat gyűröm 10 kg-tól szabadultam meg. Álomsúlyom 67 kg lenne így még 55 kg felesleg vesz körül. Idénre a 100 kg elérése a cél. Remélem sikerül megvalósítani elképzelésemet.

    Sok puszi mindenkinek kitartást kívánok üdv jucus
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_631842 (1)
    2006-07-15  22:52
  22. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. augusztus 2. 16:5855.

    Szia kmargo !

    Nelegyél elkeseredve ,én is igy kezdetem ,mikor valami bántott ,mindjárt a kajához nyultam elöszőr is magadban kell eldönteni, hogy szertenél fogyni vagy nem , azt már tudod ,hogy milyen betegségek kisérhetik a duckoságunkat ,magasvérnyomás. cokor betegség, izületi fájdalmak stb és még sorolhatnám továb. 

    Agyilag kell rendezni a dolgott, változatosan enni, sok folyadékit inni .és persze a mozgás és hinni önmagadban ,mert ügyes vagy  nyerni fogsz mégha nehezen is de menni fog .

                             Üdv hordocska

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_68599 (50)
    2006-08-01  19:16
  23. Torolt_felhasznalo_237643
    Torolt_felhasznalo_237643
    2006. augusztus 2. 16:3954.

    Szia DbJucus !

    Nekem is előfordul ,hogy vétkezem, de nem érzem magam bűnösnek

    mert ha nem ezsek egy keveset akkor még rosszab .Másnap folytatom nagyobb szigorral . .Jelenleg 5kg-nál tartok ,lassam de bisztosan sajnos még mindig nem megy a torna  , de nemsokéra az is menni fog.Sok sikert kivánok a folytatáshoz neked .Ha tudsz valami receptet küldj nekem legyszi. 

                 Üdvözletem Hordocska

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_290597 (48)
    2006-08-01  13:31
  24. Torolt_felhasznalo_243841
    Torolt_felhasznalo_243841
    2006. augusztus 2. 15:1153.

    Sziasztok!

    Másfél héttel ezelőtt még én is 100 kiló felett voltam. Pontosabban 103 kiló. 25 éves vagyok.  Sosem voltam még ennyi, maximum tömegem 18 évesen 98 kiló volt. Aztán lefogytam, összeszedtem páromat, és mint ahogy lenni szokott, eltunyultam. Saját magam főztem, nem is rosszakat, és a mozgáshiány, és az, hogy már megvan az életem párja elfeledtette velem azt, hogy bizony, hízásra hajlamos vagyok.  

    Persze, én is fogyóztam amikor rámjött, de sosem vettem igazán komolyan. Dohányoztam is, 14 évig, kétnaponta egy dobozzal. Persze, ez is változó volt, mikor milyen hangulatom volt éppen.

    Jártam edzőterembe, két hónap után látszott meg az eredmény, és nagyon boldog voltam. :-) Két kilót sikerült így leadnom. Aztán elmentünk nyaralni, és a két kiló visszajött. Szerencsére nem több. :-)

    Három héttel ezelőtt elhatároztam, hogy elmegyek akupunktúrás kezelésre. Nem érdekelt, hogy használ-e vagy sem, csak az kellett nekem, hogy meglegyen a tudat, hogy van egy "szer", ami használ. Július 17-én elmentem az első kezelésre, ahol megszúrkáltak, illetve kaptam egy kis füzetecskét benne az ehető dolgokkal. Naponta 600kcal-t ehetek. Nem könnyű, az igaz, de muszáj a gyomrot szűkíteni, és erre ez a diéta tökéletesen megfelel. A múlt hét vége felé kezdtem érezni, hogy nem vagyok éhes napközben. Illetve, csak akkor kezdett el korogni a gyomrom, mikorra be volt állítva, hogy ebéd. Tehát, reggelire gyümölcsöt ettem általában, és kefírt. Ebédre főtt ételt, és este hatig szintén gyümölcsöt, kefírt, joghurtot. Mikor mihez volt kedvem. A lényeg, hogy a napi 600kcal-t tartsam. Kevesebbet nem szabad, mert akkor visszatartja a szervezetem a zsírt, és tényleg nem fogyok. Megmondom őszintén, hogy hétvégén nasiztam is, mert nem bírtam megállni. Nem sokat, a kalóriaérték nem volt sokkal több, mint a megengedett. De akkor is nassolás volt.

    Szóval, csak azt akartam ebből kihozni, hogy működik az akupunktúra. Legalábbis nálam. Igaz, nehéz, mert én közben a dohányzásról is lemondtam, és eléggé megvisel a dolog. Folyamatos hiányérzetem van, és nagyon nagyon szívesen rágyújtanék. De nem teszem, mert tudom, hogy akkor a páromnak is, és magamnak is hatalmas csalódást okoznék.

    Július 17-én az adataim: súly: 103 kg, mellbőség: 118 cm, derékbőség: 102 cm, csípőbőség: 119 cm.

    Ma, augusztus 2-án az adataim: súly: 98,2 kg, mellbőség: 116 cm, derékbőség: 100 cm, csípőbőség: 116,5 cm.

    Remélem, hogy így is folytatódik a dolog, és nem fogom feladni. :-)

    Kívánok mindenkinek sikeres diétázást, fogyókúrát, hitet és energiát ahhoz, hogy elérje a kívánt testalkatot. :-)

     

    Timi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_300906
    Torolt_felhasznalo_300906
    2006. augusztus 2. 00:4752.

    sziasztok!!!

    lehet nem fogtok a szivetekbe fogadni ezért a hozzászólásért, de mi lenne ha végre tennétek is valamit a sírás ríváson kívül.....én is elég túlsúlyos vagyok, sőt voltam már 3jegyű is, de kissebb feladások után mindig újrakezdetem.....tök feleslegesen!!!!!!!!!!!!!!

    Csajok! nem szabad sem állandóan, sem drasztikusan fogyózni, sem életmódot változtatni, ahogy a műtét sem megoldás, sem pedig az anorexia sem a bulémia, csak egy valamit kell tenni, jól érezni magad a bőrödben, és kicsit aktivabbnak lenni........szórakozni!!!!

    nyomulás bulizni!!!! az meg ne érdekeljen ki mit szól, magasról kell tojni a beképzelt kis modellalkatúakra, illetve az anorexiás tyúkokra, ki hogy ismeri ezt a típust, a lényeg hogy jól érezd magad!!

    nevess sokat!! menj úszni vagy a gőzbe a barátnőiddel tracspartizni vagy diszkóba táncolni..............bármit csinálhatsz ami aktívabb mint a kedvenc sorozatodat nézni a tvben.

    ne szégyeld magad, ennyi a lényeg!!!

    ha pedig már annyira elsüllyedtél az önsajnálat legmélyebb bugyraiban, hogy nincs kivel ezen tevékenységeket elvégezned......CSINÁLD EGYEDÜL!!!!....azért mert nem a vékony barátnődnek kell lefogyni 40kg-t, hanem neked!!!

    töltsd fel a kedvenc zenéd az mp3lejátszódra és indulás!!! Mosolyogva a tűző napon (40 fok árnyékban,nem baj!! attól csak fogysz!) séta, gyors séta, esetleg a kedvenc dalod ütemére lépkedve!!!! 

    hidd el nem csakhogy jól fogod érezni magad utána, fogyni is fogsz, és az emberek is megnéznek majd és nem azért mert kövér vagy, hanem azért mert tiszta szívből mosolyogva feltűnőbb, szebb személyiség vagy!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top