Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

100 kg-on felülieknek

Torolt_felhasznalo_631842
Torolt_felhasznalo_631842
Létrehozva: 2006. július 15. 22:52
sziasztok!    Várom ide háromszámjegyű sorstársaimat. A mi esetünk sajnos súlyosabb már. Ezért speciális dolgokat kíván a megoldása is. Itt nagyon kitartó életmódváltás lehet csak a megoldás. Gondolom, aki idáig jutott, az sok fogyókúrán van túl, s a végére egyre kövérebb lett. Ebből a jójó-szidrómából kéne valahogyan kilépni.    Természetesen a dolgokat először lélekben kell rendezni, vagyis az agyunkban kell rendet tenni. Esetünk folyamatos kontrollt igényel, talán itt tudunk egymásnak segíteni ennek megvalósításában. Egyedül ilyen nagy súlyok leadása majdnem lehetetlen. Vagy a megtartása nem fog menni.    Én is érintett vagyok, azért is indítom a topic-ot el. Voltam már a mostani súlyomnál 42 kg-mal több, nem is olyan régen. Vagyis az egyéni rekordomból ennyit sikerült leadnom 2 év alatt, kisebb megszakításokkal. További 50 kg-tól szeretnék még megszabadulni kb. olyan egy év alatt. Ha a két számot összeadom, valami elrettentő adat jön ki !!!! Félelmetes ugye?  Idejuttatott a folyamatos fogyózás.   Mindig többet híztam a végén vissza, mint, amit sikerült leadni. Minden módszer csődöt mondott nálam már. Most egy utolsó nagy rohamra indulok. Az életmódváltást további egész életemre tervezem, mivel hiszem azt, hogy másképp nem lehetésges megtartani az elért eredményeket.   Ehhez a hatalmas feladathoz várom csatlakozásotokat. Segítsünk egymásnak.    szeretettel: holdfogyatkozas
  1. Torolt_felhasznalo_110402
    Torolt_felhasznalo_110402
    2010. június 26. 19:2745001.

    Szia Kevinke!
    A mi sulinkból is holnap indulnak a hagyományos iskolai táborozásra a gyerekek, Tokajba. Állítólag hétfőtől megint itt a hőség, úgyhogy bánkódna Patrik, ha itthon maradna.


    Ha megtaláltál a sok kép közt, láthattad az osztályom.  ilyet se engedek meg többet; Neked lehet föl se tűnt, de én emékszem a bosszúságra, ami okozott:  dekoráció-gyanánt telehintették a padokat rózsaszirommal, mint a  templomban rózsahintéskor. Nem győztük takarítani.  vagyis jobban csak én, mert ők ott topogtak, ahányan annyi-felé!   


    Szofika nagyon édi. A lányom nagyon jóban van vele, szerinte nincs vele semmi baj, szobatiszta  stb.
    Szerintem elég soványka de valahogy tényleg  nem falánk.
    A múltkoriban   -  mikor olyan meleg volt -  le lett vágatva a nagy bunduskája, így is kis takaros... csakhát oda lett a kánikula  (amit  azért nem bánok!) Tegnap is  volt kiskutyum amíg Vera odavolt barátnőzni. Szemmel láthatólag jól érzi itt magát. Énmindig meg is etetem valamivel,leginkább a csirkehusit szereti.  Mást nem is merek neki adni, mert állítólag hamar hány,ha olyat eszik, ami nem neki való.Holnap is jönnek, egész nap itt lesznek, mert Attila pont műszakban lesz.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756796 (44999)
     
  2. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 26. 17:3545000.
    Szia Cicókám!

    Van naplónk? Vagy nincs? Lesz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_180001 (44997)
     
  3. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 26. 17:3344999.
    Szia Peppykém!
    Megnéztem a ballagási képeket, nagyon szépek lettek, nagyon csini vagy, jól áll Neked is a mosoly!
    Jó sokan voltatok, rengeteg vendég volt ahogy láttam.

    Az idő pocsék változatlanul, szegény gyerekek, mi lesz velük a jövő héten a Balatonon? Nem is tudnak fürdeni, attól félek majd nyafog, hogy haza akar jönni aztán mehet érte az apja. Nem is tudom elengedjem-e holnap. De ha meg jó idő lesz, akkor meg engem okol, hogy lemaradt, nem tudom mi legyen, egyelőre ugy van, hogy megy.

    Szofika hogy van?

    Hát, utálom, amikor fölfelé mutogat a mérleg, de nem mérem magam ezentul sürün, megfogadtam magamnak. Majd csak hetente max. egyszer. Szinémtől kapok csodalét, úgy hogy most totál karcsú leszek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110402 (44991)
     
  4. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 26. 17:2944998.
    Szia Sziném!

    Na jól van! Megelégszem azzal ami van, ha már Rád sem számíthatok pasi ügyben! Köszi a tippet, a kefir tanácsot megfogadom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_738684 (44994)
     
  5. Torolt_felhasznalo_180001
    Torolt_felhasznalo_180001
    2010. június 26. 13:1144997.

    Nem tudom ,én is kérdem,mert a megadott linkkel sem tudtam eljutni oda.


    Ritkán szoktam nevetni ,de ezzel a smilével  megnevettettél .


    Még amikor olyan küldeményt kapok ,ami azzal jön a küldőtől "szét röhögtem  magam"......nézem és mire a végére érek felmerül bennem  a kérdés...min lehetett volna nevetni ? Kiscico .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110402 (44988)
     
  6. Torolt_felhasznalo_738684
    Torolt_felhasznalo_738684
    2010. június 26. 10:4844996.
    Mint az igazán jo szexet! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756796 (44983)
     
  7. Torolt_felhasznalo_738684
    Torolt_felhasznalo_738684
    2010. június 26. 10:4844995.
    Amugy nyugodtan menj át HP-ba.Engem nem zavar!Egy jó tanács!Igyál minden reggel egy fél liter jo minőségü kefirt.Akkor nem az eredmény hiánya miatt fogsz a retyón kinlodni,hanem mert nem tudod abbahagyni. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756796 (44984)
     
  8. Torolt_felhasznalo_738684
    Torolt_felhasznalo_738684
    2010. június 26. 10:4644994.
    Hát tudod Herkem gondoltam én a szexre mint ajánlható kurára,de a hütömben csak ez a Wakame szar van,aktiv ,pörgös him aki lefogyszathatna,sajna nincs.Ha meg lenn akkor előbb én használnám fogyira-csak kiprobálás szintjén persze,hogy később ajánlhassam-és utána ha már lestrapáltam,vagy ő engem,küldeném el neked. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756796 (44985)
     
  9. Torolt_felhasznalo_738684
    Torolt_felhasznalo_738684
    2010. június 26. 10:3344993.

    Husikám!


    Pont ettől féltettelek.Előszőr is,ha neki kell a monitor menjen és vegyen egyet,aztán szerelje is össze.A francnak pörögsz folyton.


    Amugy is ha meccs nézős fajta,kézigránáttal sem fogod kirobbantani amig a meccs tart.Peppynek igaza van.A férjednek 90 perc mulva is ráért volna,neked meg életed végéig is,hiszen neked van géped.Ne tedd tönkre magad légyszives.


    Ezt a rohadtul magányos vagyok dolgot nagyon is megértem.Én is éreztem és érzem néha ma is.És tudod mit?Néha kifejezetten élvezem.Sokáig féltem a magánytol,aztán rájöttem annak is megvannak az előnyei.Ha veled seni se törödik te se törödj senkivel.Tedd amit szeretnél,agyagozz!A házimunka nem a te privilégiumod.Ne csináld meg ha nincs hozzá időd vagy energiád.Előbb utobb feltünik nekik is hogy valami változás van.


    Én itt pesten mostanság kozmetikushoz,masszőrhőz járok és nincs lelekifurdancsom miatta.Azt hiszem ezt már régen el kellett volna nekem is kezdeni.Menj te is uszni,tornázni,kozmetikushoz ,vagy mit tudom hova,ahova jol esne.És ne csinálj abbol gondot hogy addig nincs elmosogatva.Megérdemelsz ennyit,ezt hidd el végre nekem és magadnak.Élj ahogy szeretnél ne ahogy rádkényszeritik.


    A férjed meg ha fiatal feleséget szerzett viselje ennek minden odiumát. Ha elérted a türöképességed határát akkor legalább már tudod,hogy változtatni kell,vagy beledöglesz.Változtass.Senki se fogja helyetted megtenni,hiszen nekik igy jo ahogy most van.Állj végre a sarkadra és ne hagyd hogy aggodjak érted.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_275381 (44970)
     
  10. Torolt_felhasznalo_110402
    Torolt_felhasznalo_110402
    2010. június 26. 09:1244992.

    Hát Te, UHU!?   A Mecsekbe mentél, vagy csak úgy egyszerűen eltűntél a szemünk elől?


     


    ...  és a többiek? Sanele, Nagyika, Optimista, Pepitapam,  Mazsola, Lia, Fruzsa, Dr.Bubó, Stadlerné és persze Dovi (habár róla tudjuk, hogy TuróRudizik és anyukázik,illetveJulóról is tudunk)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756796 (44987)
     
  11. Torolt_felhasznalo_110402
    Torolt_felhasznalo_110402
    2010. június 26. 09:0944991.

    Szia Kevinkém!
    Magamban én is észrevételeztem, hogy nem jelentkeztél tegnap, de nem is gondoltam volna, hogy nyamvadt 60deka (vagy mennyi?) miatt depibe esnél!!!  ennyi +/-   meg se látszik, a természetes életműködések miatt ennyi különbség bárkin kimutatható, aki méri magát.  (Ezért nem vezet jóra a napi méretkőzés)


    Nagyobb baj az, hogy ilyen ramaty idő van   -   elsősorban Patrikék kirándulása miatt mondom ezt, mert amúgy engem cseppet sem zavar ez az idő. Sőt, kifejezetten jobb, mint a kánikula.


    Zserbót  viszonylag régen csináltam, azt hiszem  diákkenyeret fogok sütni;  a vejkóm emlegette, hogy evett valahol és ízlett neki.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_756796 (44986)
     
  12. Torolt_felhasznalo_110402
    Torolt_felhasznalo_110402
    2010. június 26. 09:0244990.
    Szia Témari!
    7hét bizony még nem is hosszú idő!
    Az mondják, hogy az idő gyógyítja a sebeket... van benne valami, de nem teljesen igaz.
    Akit nagyon szeretünk, akinek az elvesztése nagyon fáj, azt nem lehet kiheverni, egyszerűen csak élni kell tovább,de semmi nem lesz többé már a régi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (44973)
     
  13. Torolt_felhasznalo_110402
    Torolt_felhasznalo_110402
    2010. június 26. 08:5644989.
    Husikám!
    Az én Emberem is maga szeret mindenről dönteni. Volt már olyan, hogy így nyáron reggel kimentem a piacra, mire hazaértem azzal a tervvel hogy fogok hozzá a főzéshez, már javában festette a konyhát nem törődve, hogy mire csöpög a festék!   
    Az esetek 80-90%-ában  ő dönt dolgokról. Őszintén mondom, engem egy csöppet sem érdekel, ha elcsesz valamit, legalább nem okolhat engem érte. (Mert amúgy, ami rossz annak úgyis én vagyok az oka!)
    Önállóskodjon csak ő nyugodtan  ha olyan okos, engem ugyan nem érdekel, van én nekem épp elég önállóskodni-valóm a munkahelyemmel kapcsolatosan.
    Én legalábis így fogom fel ezeket  dolgokat, dehát nem vagyunk egyformák.
    Az a bizonyos "társas magány" szerintem a legjobb kapcsolatokban is létezik. Ezt se kell mellre szívni, tudomásul kell venni, és kész. Semmi nem lehet tökéletes.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_275381 (44977)
     
  14. Torolt_felhasznalo_110402
    Torolt_felhasznalo_110402
    2010. június 26. 08:4744988.
    Innen, ebből a topic-ból lehet belépni a naplókhoz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_180001 (44982)
     
  15. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 26. 07:2744987.
    Szia Drágáim!

    Köszi a vigaszt, UHUM hol vagy? Nem tudok belépni a spajzgirlbe, majd Petra később megnézi mi a baj.

    Szép napot Mindnyájatoknak, majd jelentkezem!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 26. 07:2644986.
    Szia Peppykém!
    Meg fogom nézni a ballagási képeket feltétlenül, eldöntöttem a lányok biztatásának köszönhetően, hogy nem leszek depis, és akkor is végig csinálom, ha törik, ha szakad, nem fogok zabálni mint multkor.

    Nem igaz, hogy nem lehet fogyni, mindent ki fogok próbálni.
    Nagyon rendi voltam, mert tegnap bánatomban elővettem a Duci tréning CD-t és végig csináltam, hát mit mondjak, nagyon jól esett!!! Főleg a fájós hátamnak tett jót, de a végére kellemes izomlázam lett.

    Most rohanok, lejárt a mosógép, majd írok később többet is, esik az eső, remélem jó idő lesz, Patrik holnap megy a sulival Balatonra egy hétre.

    Pusza. Szép hétvégét, kellemes sütizést, én zserbót sütök neki, elviszi. Még jó, legalább nem látom

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_110402 (44940)
     
  17. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 26. 07:2144985.
    Szia Sziném!

    Tényleg elküldöd? Okés, köszi, megírom, Kő hát, mindent ki akarok próbálni! Csoda, hogy nem a szexet ajánlottad!!!! Pusza!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_738684 (44945)
     
  18. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 26. 07:1944984.
    Szia Sziném!
    Hát, nem semmi csaj vagy!!!! Ne röhögtess, az is hizlal! Látod, ezért nem tünök el, annyira tudtok hiányozni, hogy csak na!

    De ezt most megmutatom Petrának, hadd fetrengjen egy jót Ő is!

    Imádlak!

    Pusza. Szép napot, és most már nem is leszek depis, nem megyek át HP-ba /Hisztis Pi....a/!

    Igazad van, nagyon is, puszóka!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_738684 (44949)
     
  19. Torolt_felhasznalo_756796
    Torolt_felhasznalo_756796
    2010. június 26. 07:1244983.
    Szia Cicókám Drága!
    Köszönöm az e-mailt, jól felráztál Igazad is van, teljesen romba döntött egy kiló, de nem azért nem jöttem tegnap, hogy elbujdokoljak vagy hülyére egyem magam! Tanultam a multkori depimen, na akkor tényleg ettem nagy bánatomban, most neeeeeeeeem teszem azért sem.

    Nagyon pocsékul éreztem magam, képzeld el, hogy kakaó van benne, na mit mondjak, kínlódtam megint egy csomót a retyón, most is fáj a hasam, szinte izomlázam van. Most legalább ezt sem merem enni, por, vízben higítva kellett iszogatni. Pedig a szója nagyon jó mindenre, inkább majd főzök, úgy eszem.

    Bocs, hogy nem én ébresztettelek Benneteket, majd pótolom.

    Minden esetre nagyon jól esik, hogy gondoltok rám. De egy biztos, valami nem egészen jól műkszik nálam!!!

    Nagy ölelés és legközelebb megy a hajnali "kasasszó".

    Szép napot, pusza.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_180001 (44980)
     
  20. Torolt_felhasznalo_180001
    Torolt_felhasznalo_180001
    2010. június 26. 06:0244982.
    Husika megtaláltam . Kiscico.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_180001 (44980)
     
  21. Torolt_felhasznalo_180001
    Torolt_felhasznalo_180001
    2010. június 26. 06:0144981.
    Na akkor elmúlt 25 .-e . Hol is van a "bejárat " a naplónkhoz ??????Kiscico .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_180001 (44980)
     
  22. Torolt_felhasznalo_180001
    Torolt_felhasznalo_180001
    2010. június 26. 05:5944980.
    Jó reggelt ! Szép napot kívánok mindnyájunknak ! Kevint egy kg súly depresszióba üldözte. Próbáljuk előcsalni .Ő a fórumunk egyik oszlopos tagja.Hiányzik ,már megszoktuk, hogy ő ébreszt bennünket. Kiscico . 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (44979)
     
  23. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 26. 00:4344979.

    Jó éjt lányok! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (44978)
     
  24. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 26. 00:3044978.

    Husikám! Több részletben megírt válaszom elszállt...persze mert gyermekem közben hazaért, de aztán elment vásárolni ezalatt én írogattam....persze én vagyok barom, mert tudom ha  bizonyos ideig nem küldöm el a hsz-t, kidob a  rendszer...lekellett volna másolnom mielőltt elküldöm...legközelebb így teszek..holnap megpróbálom leírni ugyanazt...


    Jó éjt! Marcsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_275381 (44977)
     
  25. Torolt_felhasznalo_275381
    Torolt_felhasznalo_275381
    2010. június 25. 21:2544977.
    Köszönöm,aranyos vagy,hogy még Te vígasztalsz.Nem bántottál meg mert tudom-sejtem-hogy Te mit érzel.Tudod,egyébként nekem is azt szokták mondani az ismerőseim,hogy pedig látszik mennyire szeret téged a férjed.Lehet,hogy szeret és lehet,hogy még én is szeretem mert ha belegondolok abba,hogy kiadom az útját még fáj nekem is és nem akarok neki sem fájdalmat okozni.Anyukám szokta mondani,hogy: ugyan már hiszen férfi!
    Kolleganőm szerint a férjem észre sem veszi ha megbánt,neki fel sem tűnik.
    Nagyon nehéz természete van,ő szereti megmondani eldönteni,hogy én mit szeressek,hová menjünk ha eljutunk kicsit nyaralni.Nekem beleszólásom sincsen abba,hogy végre újítsuk fel a házat.Azt majd ő eldönti amikor úgy látja jónak.Neki ez a természetes én meg csak szenvedek,mert elvagyok nyomva,kiszolgáltatottnak érzem magam.Ennél én szeretnék több önállóságot ,ha nem kapok lázadok.Ezt meg ő nem tolerálja.Én legyek az ő nyugodt mentsvára aki mindíg türelmes jó feleség,jó háziasszony.Csakhogy ez a szerep számomra túlságosan nehéz,én egy önálló személyiség lennék oroszlán csillagjeggyel aki nehezen tűri ezeket a megkötéseket.Ahogy öregszik úgy hárulnak rám a nehezebb fizikai munkák,mondván ő nem bírja.Azért már én sem vagyok olyan fiatal a rossz izületeimmel magas vérnyomásommal ahogyan ő gondolja.Majd ajánlom neki cseréljen le mert kevés a 15 év korkülönbség Hátha egy nálam fiatalabb jobban bírja ezeket a dolgokat és nem fog lázadozni.Ha pszichológusnak ezt elmondanám rögtön tudná miért menekültem a kreativitásba,az alkotásba,mert másképp nem lehetek önmagam és nem bírnám az egészet.
    Egyébként már könnyebb a lelkem,hogy kiírtam magamból meg jól kibőgtem magam
    Szép éveket éltetek együtt a férjeddel és biztosan nagyon jó férj és apuka volt,így még nagyobb űrt hagyva maga után.Tényleg kívánok Neked sok erőt a továbblépéshez.Mert ugye azt szokták mondani az élet megy tovább...


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (44976)
     

Címlap

top