Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2019. június 4. 19:1579651.

    szép  estét 


    Nem mentünk balcsira  nem éreztem jol  még  magam  ,talán  majd  holnap  .


    előzmény:
    totyogoka (79650)
    2019-06-04  07:29
  2. 2019. június 4. 07:2979650.

    Szép jó reggelt!


     


    Itt süt a napocska bár elég felhős is az ég. Még akármilyen idő is lehet.Tegnap este jött egy zápor aztán ahogy jött úgy el is ment. Tegnap sokat mászkáltunk a fürdőszoba kellékek miatt de ma és a héten szintén ez lesz a programunk. Tegnap este főztem mára is így azzal se kell külön még foglalatoskodni.


    Ibolya! Kellemes fürdőzést és kívánom, hogy segítsen a gyógyvíz a bajaid megoldásában. Azért túl sokáig ne legyél a gyógyvízben mert az sem jó. Kis szünetekkel kell gyógyfürdőzni, de hát ezt te úgyis tudod. Nagyon szép napokat kívánok Neked.


    Kincsike! talán ma pont jó idő lesz olyan Balcsira való.Mielőbbi jobbulást! A porcikáim nekem is fájdogálnak.


    Valika! Örülök, hogy végre már legalább a szándék meg van , hogy kimozdulj! Nem kell útlevél ha Uniós országba szeretnél menni csak a síma kártyás személyi kell . Sőt ha van útlevél is inkább a személyit szeretik a határőrök mert azt könnyebb beszkennelni .Nagyon nagyon jó áron lehet menni az Apollon travelnál mindig vannak akciós utak az utazást megelőző egy-két héttel. Most is vannak hihetetlenül olcsón utak Görögországba.  Remélem, hogy a hölgy rokonod kicsit összekapja magát bár a depresszió sajnos ennél sokkal összetettebb. Vannak nagyon jó időszakok is aztán meg vannak nagyon durván rosszak is.


    Rózsa! Van Digi mobil kártya is. Ingyenes. csak be kell menni a Digihez és ha már van valamilyen előfizetésed Diginél ( TV Internet telefon) akkor teljesen ingyen kapsz egy digi mobil kártyát. Nekünk most intézte Apus. Működik. 


    Mindenkinek szép és kellemes napot kívánok!

  3. 2019. június 3. 21:2879649.

    Ibolyka   érezd  jól   magad .Váljék egészségedre   a fürdőzés.


    előzmény:
    Ibolyka43 (79648)
    2019-06-03  21:17
  4. 2019. június 3. 21:1779648.

    Szervusztok


    Szerencsesen megerkeztem Szoboszlora,hiszem,hogy szep napsuteses idoben lesz reszem.


    Puszi nektek

  5. 2019. június 3. 18:4079647.

    szép   estét


    Látom  Rózsa  régen  járt  erre  hiába köszöntöttem születésnapját


    Ma  végre   jó  volt  az  idő ,remélem marad is ,holnap  szeretnénk menni balcsira  igaz  nem  igazán érzem jól magam ,köhögök és fáj   minden  porcikám  .


    szeretettel  gondoltam mindannyiotoknak 


  6. 2019. június 3. 08:3279646.

    Reggeli üdvözlet



    "Kívánok lábad alá utat, biztosan járhatót,
    Szívedbe éneket , magasba szárnyalót,
    Ajkad köré mosolyt, lélekmelengetőt,
    Múltat, jelent, jövőt egyként szerethetőt !
    Kívánok újult erőt az új hétre,
    Szépséggel, szeretettel teli napokat Mindenkinek !"

  7. 2019. június 3. 08:0479645.

    Sziasztok szép napot.


    Nálunk szerencsére három elég szép nap volt.A gyerekek kint voltak a falú napon sok jó program volt.


    Marcsi igen az unoka tesóm haza hoztuk igaz én voltam aki a sarkára állt és azt mondtam elég a kórházból jöjjön haza és próbálja ki az itthon étet.Nekem nem lett könnyebb de itthon nem fekszik egész nap az ágyban.Tud ám menni érdekes és nem kell neki itthon a pelenka sem.A kórházban kihasznált minden lehetőséget jól elhagyta magát.Itthon meg én kicsit egzecírozgatom hogy ne hagyja el magát. Ugyanúgy bevásárolok viszem az ebédet ,neki csak apró feladatai vannak.Nem engedem hogy elhagyja magát.Azért nem vetettük el az otthont csak most talonban van.Már abban is benne van hogy a férjét haza hozzuk majd egy kicsit szabira.


    Marcsi én is szeretném újra köveztetni az ebédlőt már a teraszon a csempe de még eddig nem volt időm a saját dolgaimmal foglalkozni.Ahhoz hogy neki fogjanak valahogy meg kell oldani hogy ideglenesen a teraszt befedjük hogy ki tudjunk pakolni.


    Most a kislány szobáját parkettázták újra nem tetszett neki a régi az apja hozott neki másikat ,és a kislány a barátjával egy nap alatt újra parkettázta.Viccesek voltak mert a régire simán rátették nem laca-facáztak .


    Én is szeretnék zuhanykabint de a fiam ágál ellene ő szeret meditálni a kádban.Pezsgő kádat akar ami ellen én ágálok na majd meglátjuk készül egy másik fürdő szoba az kisebb oda csak zuhany lehet így mindkettőnknek igaza lehet


    Marcsi nagyon tetszett ahol nyaraltatok ha megérem úgy döntöttem jövőre én is tervbe veszem Görögországot,megcsináltatom az útlevelet az idén ezzel egy lépéssel közelebb leszek a terveimhez.


    Megvagynak én is sok boldogságot kívánok hátha benéz.


    Sorbet Erzsike ha jöttök ere felé tudunk talizni a keletibenmost ismét oda megy a vonat.


    Kincsike Rózsa most lehet unokázni szükség van a nagyikra


    Ibolyka biztos neked is jól fog majd jönni egy jó kis gyógyfürdő.


    Erről jut eszembe Pesterzsébeten gőzerővel építik újjá a sós fürdőt,kis része üzemel megnéztem ,vagyis elmentem a fürdőbe még a gyógymedence csak kacsa úsztatóSzóval kiléptem egy kicsit a csiga házamból nagyon nehéz volt és nagyon egyedül éreztem magam


    Mindenkinek vidám napot sziasztok.


     

    előzmény:
    totyogoka (79644)
    2019-06-03  06:54
  8. 2019. június 3. 06:5479644.

    Napsugaras szép jó reggelt Mindenkinek!


     


    Lassan vissza rázódunk ismét a hétköznapokba. Valóban szép helyen jártunk, sok szépet láttunk. Már harmadjára voltunk Parálián de most is volt új látnivaló és új élmény!Tegnap itt volt az egész család, de ma már mindenki megy a maga útjára. Az unoka pl Erdélybe 5 napos osztálykirándulásra. Nagyon drukkolok, hogy szép idő legyen arra is hiszen sok sok csodaszép helyszínt fognak felkeresni. Nálunk meg a hét csempe vásárlással illetve padlóburkolat vásárlással fog telni, illetve felírták a mesterek, hogy mi az amit nekünk kell megvenni a fürdőszoba felújításhoz. Öregszünk és a fürdőkád egyre több nehézséget okoz így épített zuhanyzónk lesz. Nagyobb a hely mint a kabinossal , könnyebb a tisztán tartása és ha lehet egy panelban azt mondani, hogy tágasabb akkor tágasabb is lesz. Sok és nagy meló lesz nagy felfordulással de ha most nem akkor később még ennyi erőnk se lesz!


    Valika! Akkor a hölgy rokonod nem megy csak a saját otthonába. Örülök, mert ez akkor azt jelenti, hogy javult az állapota.


    Kincsike! Kezdődik a nyári szünet az ovikban is így nagy szükség lesz a nagyszülőkre.


    Rózsa! Gondolom te is unokázol amikor csak lehet. Andinak bejött vajon az új munkahely( lakás?)


    Ibolya! Mikor tudsz menni a fürdőre? Most olvastam, hogy Júniusban nagyon jó programok lesznek Hajdúszoboszlón.


    Sorbet Erzsike! Remélem Ti is jól vagytok.


    Megvagyok margónak ma van a Születésnapja! istenke éltesse sokáig!


    Mindenkinek kellemes napot Kívánok!

  9. 2019. június 2. 09:4779643.

    Sziasztok vidám vasárnapot.


    Lányok nem vesztem el csak nem fogadta el a jelszavam és nem tudtam belépni és nem akartam új regisztrációt.


    Ma aztán csoda történt elfogadta és gyorsan rögzítettem is.


    Erzsike bizony a régi vezetékektől nem hiába félek anno nem voltak ilyen terhelések mint most.Ezért szeretném én is áthúzatni az egész ház vezetékét.Mert most mi van ha itt hagyom a mosógépet és közben beég az egész vezeték?ezért kaptam idegrohamot .Na szerencsém volt de a fiam megnyugtatott hogy lecsapja a villanyórát de attól még kigyulladhat a tapétaSzóval figyelek minden  zizegésre.


    Marcsi szerencsétek volt az idővel láttam a képeket jól éreztétek magatokat kicsit szabad irigykedni?


    Legyen szép napotok sziasztok.

  10. 2019. május 31. 14:1179642.

    Bocsi az ékezeteket de telóról írok és egyszerüen át ír dolgokat


  11. 2019. május 31. 14:0879641.

    Válika engem nagyon idegesitenek az elektromos vezetékek hisz már 38 éve lakunk itt, Mindig izgulok nehogy baj legyen főleg ha nem vagyunk itthon, 


    Bizony jöhetne egy kis jó idő, 


    előzmény:
    precon (79636)
    2019-05-28  07:51
  12. 2019. május 31. 14:0379640.

    Szép napot


    Örvendek hogy szerencsésen haza érkeztetek Figyelemmel kísértem az utatókat a féltett képek alapján a facén, 


    Eszembe jutottak a régi szép emlékeim,


    Minden nap benézek ide, 


    Most éppen ebéd utáni sziesztába, 


    Mielöbbi jobbulást


    előzmény:
    totyogoka (79639)
    2019-05-31  06:10
  13. 2019. május 31. 06:1079639.

    Szép napot Mindenkinek ! ( Már ha van még aki látogatja a topikot)


     


    Szerencsésen hazaérkeztünk, még szerdán, reggel kilencre már a lakásban voltunk, pedig este 6.-kor indultunk. Végig elkészült az autópálya így a menetidő jelentősen lerövidült no meg a buszunk személyzete is szuper volt. A szerdai napot átszunyókáltuk aztán tegnap meg egész nap a gerincklinikán voltam. sajnos még mindig nincs rendben valami a derekammal. A rtg alapján nincs sebészeti teendő, de a műtött csigolyáim felett valami sérv kezdemény vehető ki. 20.-án megyek MR-re és majd akkor pontosan kiderül mi a probléma okozója. Bízom benne hogy csak gyulladás mert ez így nagyon fájdalmas. Kaptam gyógyszert addig is azt szedem és nagyon bízom benne hogy segíteni fog.


    Remélem, hogy Mindenki jól van , bár a topik amint látom kihaló félben van. 


    Mindenkinek kívánok szép és kellemes napot!

  14. 2019. május 28. 14:3279638.

    Kellemes  délutánt mindannyyiotoknak 

  15. 2019. május 28. 09:5079637.

    Sziasztok!


    A szobákból már kipakoltunkeste 6-kor indulunk majd haza.Addig itt a tengerparton napozunk frappétunk rápihenünk a haza útra.Akik most jöttek ide 15 óra alatt itt voltak sajnos képeket. Csak  Facebookra tudok felte ni


    Mindenkinek sok puszit küldünk

  16. 2019. május 28. 07:5179636.

    Szerbusztok.


    Felénk szomorú idő van esik az eső.


    Mindenem fáj el vagyok fáradva.Jó lenne egy kis eső mentes nap mert a fű gyorsan nő le kellene nyírni.A kertben is van mit csinálni de nem lehet igazán mert vagy esik vagy úgy fúj a szél hogy nem lehet kint maradni.


    Volt egy kis fennforgás nálunk elkezdet leégni egy vezeték .Szerencsére pont itthon volt a fiam észre vette ,gyorsan áramtalanítottunk.Áthúzta azt a vezetéket.Sajnos úgy néz ki hogy szép lassan az egész házban újra kell vezetékezni.Annak idején más elvárások voltak a villany szerelésnél.


    Marcsinak látom csodás ideje volt van jól érzik magukat.


    Mindenkinek vidám gondtalan napot kívánok.

  17. 2019. május 28. 07:5079635.

    Szerbusztok.


    Felénk szomorú idő van esik az eső.


    Mindenem fáj el vagyok fáradva.Jó lenne egy kis eső mentes nap mert a fű gyorsan nő le kellene nyírni.A kertben is van mit csinálni de nem lehet igazán mert vagy esik vagy úgy fúj a szél hogy nem lehet kint maradni.


    Volt egy kis fennforgás nálunk elkezdet leégni egy vezeték .Szerencsére pont itthon volt a fiam észre vette ,gyorsan áramtalanítottunk.Áthúzta azt a vezetéket.Sajnos úgy néz ki hogy szép lassan az egész házban újra kell vezetékezni.Annak idején más elvárások voltak a villany szerelésnél.


    Marcsinak látom csodás ideje volt van jól érzik magukat.


    Mindenkinek vidám gondtalan napot kívánok.

  18. 2019. május 26. 08:1279634.

    Szervusztok


    Mar reggel fel 8 kor elmentem szavazn


    Szep idonk van,jobb a kedvem.


    Totyi


    Orvendek,hogy jol erzitek magatokat.


    Vali


    Sajnalom,hogy ennyi munkad van,most van az evfordulo,ilyenkor nehez napjaink vannak.


     


    Legyen szep vasarnapunk.


     

  19. 2019. május 25. 22:5179633.

    Már késő este van,de leginkább csak ilyenkor van net. Tegnap hajó kiránduláson voltunk és volt szerencsénk delfineket is látni.sok sok élménnyel gazdagodik idén is.Nagyon meleg van napközben.


    Valika!!!!Sose tudjam meg azt az érzést!!!Sajnŕlom Lacit nagyon jó ember volt.


    Ibolya! Nektek se lehetett könnyű.Képzeld!!Erdélyiekkel vagyunk nagyon aranyosak kedvesek!!!


    Mindenkinek puszi és ölelés ( mŕr rég aludnom kéne 😍)

  20. 2019. május 25. 09:4379632.

    Ibolyka el vagyok havazva az unoka tesómat haza hozom a jövő héten.Takarítom a házát ágyat húzok függönyt és egyebeket mosok.Ablakot pucoltam stb. Szóval most kétfelé vagyok szakadva közben járom a kórházat és intézem a hivatalos dolgokat is.Nap végére csak bután nézek ki a fejemből.


    Közben meg nagyon hiányzik a párom minden percben rá gondolok vele sokkal könnyebb lenne jönni menni intézkedni.Mindig együtt voltunk a nap 24 órájában.Képtelen vagyok elengedni.Együtt keltünk együtt dolgoztunk ezért még nehezebb .


    Részvétem a fiad miatt borzasztó egy gyermeket elveszteni.Minden szerettünk elvesztésével egy darab kiszakad a szívünkből.

    előzmény:
    Ibolyka43 (79630)
    2019-05-25  04:56
  21. 2019. május 25. 09:3579631.

    Szebb vidámabb napot mindenkinek.


     


    Majd lesz talán, igazán, még egy fényes könnyű élet.


    Úgy lesz bizony, fogadom, ahogy annyiszor reméltem.


    Lesz őszre tél, szenvedély, és a rosszat elfelejtjük,


    és tavasz, nyár megtalál, minden reggel újra kezdjük.


    ---------------------------------------------------------- ----------


    Könnycsepp fut az arcomon, mikor az ágyam mellé térdelek,


    Uram, miért nem értelek? Mondd meg, miért nem mondod azt, hogy ég veled?


    Őszintén remélem, tévedek, de rám tekintetedet nem veted,


    Csak a fájdalmat kapom reggel, beforratlan sebekkel, ébredek.


     

  22. 2019. május 25. 04:5679630.

    Szervusztok


    Precon


    Isten nyugtassa a ferjedet,nehez napok ezek nalunk 22 eves,hogy a draga nagy fiunk 32 evesen elhunyt.


    Szomoru,amig elek faj.


     


    Totyi


    Varunk vissza sok elmenyveszamolova


    Vali


    Mi tortent,hogy reg jelentkeztel?


    l

  23. 2019. május 24. 07:2979629.
    előzmény:
    precon (79628)
    2019-05-24  07:27
  24. 2019. május 24. 07:2779628.

  25. 2019. május 23. 20:1279627.

    Sziasztok!


    Eddig nagyon szép időnk volt de ma este kicsit befelhősödött és csepergett az eső


    Nem kis baj mert már pirosra sültünk


    Mindenkinek minden jót. Puszi

Címlap

top