Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2019. május 6. 17:0179601.

    Sziasztok.


    Marcsi a fejedre nőt az unoka.


    Felénk is pocsék idő van ma nem is mentem Pestre inkább telefonon intézkedtem hívtam egy csomó otthont kicsit előrébb vagyok van pár ígéretes kilátásban.Küldöm a pappírokat és van sürgősségi felvétel


    Férfi betegemmel is tudtam beszélni oda vitték neki a telefontma egy nagy vizsgálaton volt túl minden tetszik neki,kérdeztem hogy ismerkedett-e mondta hogy igen.És tévézik is amit itt Pesten nem tudott.Jó a kaja azt mondja aranyosak és kedvesek szóval egyenlőre mindennel meg van elégedve.Most én is boldog vagyok és nyugodt.

    előzmény:
    totyogoka (79600)
    2019-05-06  14:42
  2. 2019. május 6. 14:4279600.

    Sziasztok!


     


    Borzalmasan pocsék idő van. Még szerencse hogy nálunk fűtenek, mert már befagyott volna a sejhajunk is. Én ma ki se dugtam a fejem se a lakásból, de nem is tervezem. Ugyan ha jó idő lett volna akkor talán lett volna mit intéznem de így a jó kutyát sem szabad kiengedni. Kell az eső a földekre így a hét elején még elnézem hogy esik de aztán abba hagyhatná már az esést.


    Tegnap megtartottuk a szülinapokat meg az anyák napját is , aranyosak voltak a gyerekeink.


    Nagyot nőtt az unoka is holnap már 14 éves lesz. 


    Mindenkinek további kellemes időtöltést kívánok!

  3. 2019. május 6. 09:4579599.

    Sorbet Erzsike merre jártok?tudom nektek mindig van jó programotok.


    Rózsa remélem nálad is minden rendben a lehetőségekhez képest.


    Gitta gondolom nálad a kert már rendben van és felfordítottad a lakást is és most pihensz.

  4. 2019. május 6. 09:4279598.

    Erzsike a gyerekek biztos nagyon élvezték a városligeti kavalkádot.Ti is mehetettek volna egy kicsit kikapcsolódni.

    előzmény:
    er54 (79590)
    2019-05-01  12:40
  5. 2019. május 6. 09:2879597.

    Marcsi kicsit nyugodtabb vagyok most még az unoka tesómat kell rendbe tennem aztán havaj talán magammal is tudok foglalkozni.Jó tudni hogy van közvetlen buszjárat ez tetszik köszi megnézem.Szállásokat már néztem van bőven.köszi

    előzmény:
    totyogoka (79593)
    2019-05-04  14:07
  6. 2019. május 6. 09:2479596.

    Köszönöm Ibolya rendben vagyok egy vírus lehetett szerencsésen túl vagyok rajta.


    Pihentesd a derekad  sajna mi már nem fiatalodunk minden porcikánkat megérezzük.

    előzmény:
    Ibolyka43 (79594)
    2019-05-05  13:16
  7. 2019. május 6. 09:2179595.

    Sziasztok .


    Nálunk napok óta szakad az eső már úszunk.Sár tenger mindenhol nem bírja a föld elszívni.Azért mindenkinek kívánok vidám gondtalan hetet.


    Köszönet 
    "Szebb tőle a napom és jobb a lelkemnek,hogy Ti mind körülvesztek engemet. Mondhatnak bármit, milyen az élet, 
    hogy az emberek milyen érzéketlenek míg ennyi ember szívében van fény , addig sosem hal meg a remény !"


    / Kun Magdolna /

  8. 2019. május 5. 13:1679594.

    Szervusztok


    Hideg van,megerzi a derekam,igaz sokat dolgoztam itthon voltak a lanyomek 3 napra foztem,sutottem,allandoan cipeltem es hajoltam,nem az en derekamnak valo.


    Valika


    Jobban vagy?holnap mesz a rokonaidhoz?nagy feladatot vallaltal magadra. Higgyel abban,hogy nemsokara rendezodnek a dolgaid.


    Totyi


    Nemsokara furodni mentek,Istenem,hogy mennek en is....remelem szep ido lesz majd.jo pihenest es szorakozast nektek.


    Rozsa


    Azert  neha kukkants be ide is.


    Erzsike


    Jobban van az unokad?tobbszor vigyazol ra hany eves?


     


    Legyen szep vasarnapunk,sok apro orommel es jo egeszseggel.

  9. 2019. május 4. 14:0779593.

    Szép napot Mindenkinek!


     


    Itt nálunk hol jobban hol kevésbé de esik az eső. úgy be van borulva mintha sose akarna ebből már napsütés lenni. Na jó a földekre biztosan kel az eső és a májusi eső aranyat is ér, de egy hét múlva már kisüthetne a nap mert akkor már Szoboszlón leszünk. Már nagyon várjuk a barátainkkal együtt. 


    Holnap jön össze a család egy kis ünneplésre , fiam menyem unokám szülinapja no meg anyák napja is minden egy napon lesz megtartva. Amit tudok ma már előkészítettem, hogy holnap ennyivel is kevesebb dolgom legyen. Ma délután még jön egy burkoló is felmérni a fürdőszoba átalakítást és árajánlatot ad. Érdemes több embert meghallgatni mert eléggé nagy a különbség ár és ár között.


    Valika! Örülök, hogy végül is legalább az egyik beteged már Gyulán van  jó helyen. Sok jó szállás van és több helyen van állandó akció is. Érdemes kiruccanni, a Népligetből közvetlen autóbuszjárat is van  naponta.


    Kincsike! Köszönöm Kittink köszöntését. Szegény gyereknek majdnem ugyan akkor van a név és a születésnapja is pár nap differenciával.


    Ibolya! Itt is hideg van és bizony jól esik hogy megy a fűtés.


    Rózsa! Gyere ha tudsz!


    Mindenkinek kellemes napot és emlékezzünk Édesanyáinkra! 

  10. 2019. május 4. 08:5479592.

    Szép napot.Felénk csepereg az eső.Szomorú az idő .


     


    Anyák napjára kívánok mindenkinek vidám boldog napot.


    Szeretettel gondolok az eltávozott anyukákra nagyikra.


    "Virágerdő sűrűjében,pihen egy szív csendesen,
    Rég nem dobbant családjáért,messze vitted Istenem.
    Álmainkban találkozunk,lelked vár ránk odafent,
    Hol uralkodik a hit,Békesség és szeretet,
    Telhetnek a hónapok,múlhatnak az évek.
    Mi örökké szeretünk és nem feledünk TÉGED

  11. 2019. május 3. 10:0879591.

    Sziasztok szép napot.


    Felénk pocsék idő van.Tegnap nagyon vacakul voltam a gyomrom fájt szédültem rázott a hideg nem volt erőm semmihez.Ma kicsit jobban vagyok de még mindig remegek enni nem tudok valami vírust kaphattam be 


    Viszont a rokonom már Gyulán van sajnos a végén nem tudtam elkísérni tegnap foglalta el a helyét.Én meg az ágyat nyomtam ilyen az én formám.Viszont már beszéltem az otthonnal minden rendben.A fiam ha szabadnapos lesz akkor lemegyünk .


    Kedden mikor bent voltam nála már nagyon készült.Már akkor sem voltam valami jól de a fene gondolta hogy totálkáros leszek.Lényeg hogy ő már jó helyen van most jöhet a következő menet.Megyek hív az ágy mindenkinek szebb napot kívánok.


     


     

  12. 2019. május 1. 12:4079590.

    Legyen  szép napotok


    Ibolyka itt is  hüvős  van  ma nálunk munkaszüneti nap van ,az  országba  szinte mindenhol majálisoznak   .


    Mi itthon .Gyerekek  elmentek a  városligetbe .


    Marcsika  Kittinek  utólag  boldog névnapot kivánunk szeretettel.


    Valika örülök hogy  előkerült a beteged nemsokára  eljön  a nap hogy  vihetitek .


    szeretettel gondoltam mindannyiotokra 


    sorbet,Gitta,Rózsa ..........



     

  13. 2019. május 1. 11:0679589.

    Szervusztok


    Befagy a sejhajunk.9 fok van,neg jo,hogy felvettem a belelt,meleg dzsekimet,nemreg jottem a vasarlasbol Kauffland,Lidl Selgross .jol negtomtem a bevasarlo szekeremet,aztan taxival hazajottem.Nalunk az ortodox Husvetra 6 napot adtak,egybe a majus 1 unneppel.


    Nem szeretem az ilyen hosszas szabadnapokat,aki akar nyit,aki nem,az nem,jarhatsz eleget,ha kifogy a tartalekod,a nagy uzletek ki vannak allandoan nyitva,csak hozzank egyik sincs kozel,a buszok 6 napja unnepi program szerint dolgoznak,azaz minden oraban 1.


     


    Remeljuk hogy a ballagasra felmelegedik az ido,szegeny diakok,ha hideg meg eso lesz.


     

  14. 2019. május 1. 09:0279588.

    Szép jó reggelt!


     


    Na így már megjelent! Május első napja van, de egyáltalán nem úgy néz ki az időjárás. Még februárban is volt ennél naposabb és jobb idő. Reméljük nem marad így mert akkor megfagynak az érettségire készülő ballagók a hétvégén.


    Bízom benne , hogy mindenki jól van? !


     


    Most nincs több időm mert varrok és még nem tudom, hogy el készülök-e a jövő hét végére ezekkel a " fellépő" ruhákkal 


    Vigyázzatok magatokra és szép májust kívánok Mindenkinek!

  15. 2019. május 1. 08:5879587.

    Szép jó reggelt!!!!!!!!!!!!!


    Valami gubanc van az NLC.-vel. nem jönnek elő csak az évekkel ezelőtti szolik. :( 

  16. 2019. Április 30. 07:1179586.

    Vidám napot sziasztok.


    Reggeli gondolat


    "Csak élni, élni emberek! Időnk oly gyorsan elpereg,
    egy perc csupán az élet...de ez a perc lehet csodás
    teremtő munka, alkotás, amely megőriz Téged."
    Várnai Zseni

  17. 2019. Április 29. 07:4279585.

    Ibolya ezen én is csodálkozom mert elég messzire eljutott és senki nem jelentette.Bár ma már azt hiszik mindenkiről hogy hajléktalan.De a sofőrnek azért látni kellett volna ő jelenthette volna .Az hogy az emberek nem foglalkoznak egymással az egy dolog de hogy egy sofőr aki figyeli a fel és leszállókat az azért fura. Ráadásul át is kellett szállni egyik járműről a másikra.


    Fő hogy rendben megvan és már csak három napig kell izgulnom.

    előzmény:
    Ibolyka43 (79583)
    2019-04-29  06:20
  18. 2019. Április 29. 07:3879584.

    Sziasztok


     


    Köszönöm Erzsike.

    előzmény:
    er54 (79582)
    2019-04-28  18:03
  19. 2019. Április 29. 06:2079583.

    Szervusztok


    Valika


    Nem tudom ,hogy nem vettek eszre az utasok ,hogy valaki pizsamaban utazik,mar ez feltuno,de ugy latszik,nem figyelnek erre.


    Jo,hogy megkerult,remelem fegyelmiben reszesitek a kapust,hogy igy vegzi a munkajat.


    Totyi


    En sem maradok sokat a 36 fokos vizben,minden oraban 20 percet,de latok egyes embereket,akik orakat aztatjak magukat a vizben.


    Erezzetek jol magatokat  Szoboszlon,kivanok szep idot is.


     


    Nalunk reggelente 4 fok szokott lenni,delre kimelegedik az ido.

  20. 2019. Április 28. 18:0379582.


    Valika 


    Névnapodon szeretettel köszöntünk


  21. 2019. Április 28. 07:5479581.

    Nálunk is volt eső előtte való nap viszont olyan szép pettyes lett minden por lepet el minket kár volt ablakot pucolni.A kocsit lemostam aztán újra szép pettyes lett. Ráadásul a nyárfa vattája is megült mindenen,ablakon kocsin teraszon szóval jól jött az igazi eső .Nálunk igaz nagy szél is volt .Majd jövő héten rendet teszek .Persze csak hétvégén ha túl leszek az izgalmakon.


    Gyula nekem kedvenc helyem sokat jártunk oda a fürdőbe.Lehet hogy oda nézek majd pihenésként szállást és így ellenőrzöm is a betegemet

    előzmény:
    totyogoka (79574)
    2019-04-27  19:30
  22. 2019. Április 28. 07:4779580.

    Marcsi.Ibolya Évike köszönöm a köszöntést.

  23. 2019. Április 28. 07:4579579.

    Köszönöm Évike .

    előzmény:
    mandula2 (79576)
    2019-04-27  22:52
  24. 2019. Április 28. 07:4479578.

    Sziasztok.Ibolya Erzsébeten találtak rá hogy hogyan jutott odáig nem is értem.Állítólag a hév megállóból hozták a mentők vissza.Most már csak kibírjuk ezt a pár napot.

    előzmény:
    Ibolyka43 (79573)
    2019-04-27  16:52
  25. 2019. Április 28. 07:3879577.

    Valika


    Nevnapod alkalmabol jo egeszseget,minden szepet es jot kivanok.

Címlap

top