Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2019. március 15. 14:0279476.

    Sziasztok vidám napot.


    Felénk nem esik de fúj a szél és hideg van.


    Marcsi igazad van és magamra vagyok dühös hogy biztos voltak jelek amit észre kellett volna vennem.Persze most nem hagyom annyiba hátha még van remény.Nagyon nehéz mivel igazán nem tudok kitalálni olyan dolgot ami érdekelné.A kórház is azt javasolta keresek neki otthont,ja könnyű ezt mondani.


    Örülök hogy kezdesz gyógyulni csak így tovább.

    előzmény:
    totyogoka (79475)
    2019-03-15  06:54
  2. 2019. március 15. 06:5479475.

    Szép napot!


     


    Angyalföldön esik az eső nem is csak csepereg hanem rendesen esik. Sajnálom az ünnepelni készülőket mert jól átfáznak. vasárnapra már sokkal jobb időt ígérnek. 


    Nem szeretném elkiabálni de tegnap már végig azaz 20 percig tudtam csinálni a gerinc tornát úgy hogy közben nem kellett csikorgatni a fogaim és nem izzadtam le mint a ló. Talán enged annyit hogy egyre többet tudjak mozogni. Nem akarok én akrobata mutatványokat csak fájdalom mentes napokat. Hosszú volt ez a közel 3 hét.


    Valika! Sajnos a depresszió az ilyen ronda betegség. Mi a mi gondolkodásunkkal azt feltételezzük, hogy meg tudná csinálni csak elhagyja magát. De sokat elmondtam magamban én is amikor még dolgoztam  egyik másik gondozottunkra hogy az nem igaz , hogy képtelen erre vagy arra. Pedig a depressziós tünetnek pont ez a lényege az abszolút érdektelenség és a környezete sem tudja motiválni. Van olyan stádium amikor csak vegetál a páciens és tűri a szemrehányásokat  de képtelen tenni ellene. Jó gyógyszer nincs rá inkább csak a nyugtatók feszültségoldók , de a magukba fordulás annyira elhatalmasodik rajtuk, hogy sajnos nem lehet segíteni. ha ehhez még jön a demencia is akkor aztán tényleg valamilyen intézményi elhelyezés a megoldás. ( bocsi nem okoskodni szeretnék, de sajnos több ilyen gondozottunk is volt)


    Mandula Évike! Örülök hogy benézel . Én valahogy soha nem vágytam kertes házba. Bár vidéken nőttem fel, de ez a "panelkényelem" nekem jó így. Igaz nekünk a Duna part közelsége meg a ház előtt lévő kicsike kertecske kielégiti ha mégis egy kis kapirgálásra vágyom. Mivel a kertészkedéshez meg nincs szakértelmem így amíg volt telkünk akkor se volt nagyon bő termés. 


    Rózsa! Jó hogy legalább nyugalom van. Kristófodnak boldog Névnapot kívánok. Az unokákban megmarad a velük töltött idő erre emlékezni fognak majd sokáig. hamar eltelik ez az idő ahogy nőnek egyre több lesz az elfoglaltságuk és kevesebb idő marad a nagyszülőkre.


    Ibolya! Várjuk a tavaszt! Hamarosan mennénk Egerszalókra Cserkeszöllőre Hajdúszoboszlóra de ehhez az kel hogy teljesen rendbe jöjjön az egészségem. Nem akarom kihívni magam ellen a sorsot.


    Kincsike! Remélem már jól van az egész család apraja és nagyja is. 


    Mindenknek szép tavasz várást kívánok!

  3. 2019. március 15. 00:2879474.

    Aludjatok nyugodtan, csendben írok.


    Ma korán - délben - mentem az Ágiért az iskolába. Nincs lecke, így ebéd után elhozhattam. Délután jót játszottunk. Ország, Város, Fiú, Lány, Növény, Állat játékot. Biztosan ismeritek.


    sorbetE! Örömmel olvaslak! Ha tehetném, kutyát választanék én is. De............! Az Úr nagy úr nálunk. Nem járul hozzá.


    Sajnos, nem fiatalodunk. Nekem is fáj itt is, ott is.


    Mindenkit olvastam, de álmos vagyok. Korán keltem és csak most tudok lefeküdni.


    Jó éjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat.


    Bizony, bizony!!!!!! Hol van már az a finom kóóóóóóbiiiiiii????? Hiányzók jelentkezzetek!!!


    Képeket nem tudok hozni, mert a "dugdosós telefonban" vannak. Nem tudom ide áttölteni. Dugdosni kell, mert a Marcitól kaptam a 65. szülinapomra. Most követeli vissza, mert "nem vagyok méltó rá"!!!!!


    Egyébként, most egy kicsit enyhült a hangulat. El ne kiabáljam. Nem kell menekülnöm. Kop-kop-kop! Nem sokat beszélgetünk. Csak ami elkerülhetetlen.


    Jövő héten többször lesz Ágizás. Még ottalvós napok is lesznek.


    Kristófnak névnapja lesz. Nem tudom, mikor megyünk köszönteni.


    Bálint már nagyon szépen beszél. Sajnos még pelusba kakil, pedig már bilibe is sikerült. Volt óvodában, ismerkedni. Nagyon tetszik neki.


    Jó éjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat.


    u.i.: Sokat gondolok a mennyországban tartózkodó Barátokra, Barátnőkre is!!!


    Drukkolok, hogy a 15.-i ünnep csendben múljon el!!!!


     

    előzmény:
    mandula2 (79473)
    2019-03-14  20:50
  4. 2019. március 14. 20:5079473.

    Szervusztok, jó estét!


    Jöttem, - kicsit megkésve - hogy megköszönjem sorbetErzsébetnek és Rózsának is a megemlékezést.


    Köszönöm szépen!


    Valikám lehet, sőt biztos, hogy Gitta kertje gyönyörű, hiszen ő mindenben olyan precíz, de sajnos a mi


    kertünkre érvényes az a mondás, hogy vagy kert, vagy kutya. Én a kutyát választottam, így aztán... már csak a képeken látom, hogy milyen is volt időszámítás, akarom mondani a kutya előtt?!


    Sajnos minden évben egyre nagyobb a kert is, a ház is, vagy a mi erőnk megy össze, valahol elszökik az energiánk.


    Talán az években kell keresni, bár azt hiszem nem érdemes.


    Azt mondják, hogy aki nem akar megöregedni, az időben haljon meg. Kérdezem: ki az, még ha olyan nyomorultul is tengeti az életét, aki meg akar halni fiatalon?


    Totyi milyen régen is volt az a kávéházi találkozó!!! Hol van már az a kóóóóbi?!


    Sajnállak a gerinced miatt, bizony az nagyon tud fájni. Mindenki azt mondja, hogy vigyázz magadra, de persze hogy vigyázol.


    Valamire figyelmeztet ez a fájdalom, talán megint túlvállaltad magad.


    Valikám irigylem az agilitásodat! Persze inkább Te segíts, minthogy neked segítsenek, persze egyiket sem könnyű felvállalni.


    Holnapra szép ünnepet kívánok.


    mandula


     


     

  5. 2019. március 14. 16:2279472.

    Vali


    Elhiszem,hogy jobb a hangulatod,de ontorvenyu ember mibd8g az marad,amig meghal mert hozza volr szokva,hogy minden ugy tortent regebb,ahogy o akarta,ezen nem fog valrozratni.,hidd el tapasztalatbol irom.


    Totyi


    Akarmilyen kis javulasnak orvendunk kulonosen,ha mar tudjuk,hogy mivel jar a mutet.


    Hiszem,hogy a nyarara Gorogorszagban fogsz setalni,ahogyan magamat elkepzelem Szoboszlon...


    Nalunk is hideg,szeles ido van,ez nem tesz jot a terdeimnek.


     


    Vigyazzatok magatokra,pihenjetek is,ne csak dolgozzatok.

    előzmény:
    precon (79471)
    2019-03-14  08:09
  6. 2019. március 14. 08:0979471.

    Ibolya tényleg nem könnyű de ha jön a jó idő akkor az én hangulatom és a kedvem is jobb és minden könnyebben megy

    előzmény:
    Ibolyka43 (79464)
    2019-03-12  12:12
  7. 2019. március 14. 08:0779470.

    Rózsa ez az idő is olyan hogy az ember hangulata a béka feneke alatt van

    előzmény:
    rozsaanyu (79465)
    2019-03-12  20:30
  8. 2019. március 14. 08:0679469.

    Erzsike a mi korunkban már jó oda figyelni erre, meglepően hamar fajul komolyra egy megfázás

    előzmény:
    er54 (79466)
    2019-03-13  20:07
  9. 2019. március 14. 08:0279468.

    Sziasztok vidám napot.


    Marcsi remélem mielőbb rendben leszel.Olyan sokat vagyok Pesten hogy találkozhatnánkgyakranviccet félretéve most kicsit megvagyok lőve mert az unoka tesóm Csepelre került nagyon rossz oda nekem a közlekedés .Autóval dugó-dugó hátán .Vonattal jó lenne de az Imre tértől sokat kell gyalogolni még nem igazán vagyok képben.Egyébként nekem nem tetszik az osztály ahová került.Kérdeztem őt hogy miért jó neki ez?nem kellene itt lennie csak akarnia kellene és nem elhagyni magát.Nem is értem egy ilyen korú nő hogy képes elviselni hogy pelenkázzák csak azért hogy neki legyen igaza hogy nem tud járni.Pedig tud simán felül az ágy szélére tiszta az agya is számomra érthetetlen.Próbálok hatni rá ,rendeltem neki gyógytornászt.morog érte de nem érdekel.Azt hajtogatja hogy érszűkületes a lába és kész.


    Lányok olyan hideg van a fene egye már kezdtem örülni hogy lehet kertészkedni de utálom a szelet és felénk egyáltalán nincs tavaszMég be vannak fagyva a kutyák vizei reggelre.


    Szoktam nézegetni én is a tali képeket olyan jó nosztalgiázni sajnos nagyon elfogytunksokan az égi mezőkre költöztekÖssze akarom szedegetni egy mappába és lementeni hogy nehogy elvesszenek.2009 Cserke

    előzmény:
    totyogoka (79467)
    2019-03-14  06:41
  10. 2019. március 14. 06:4179467.

    Szép jó reggelt!


     


    Nagyon nagyon lassú és apró mértékkel mérhető a javulás, de már úgy vagyok vele hogy ezeket az apró jeleket is észre kel venni és főleg értékelni. Még mindig feszül húzódik fáj főleg ülőhelyzetben, de egyre többet tudok ágyon kívül tölteni. tegnap pl gyalog mentem el egyedül a reumatológiára és bár nagyon elfáradtam, visszagondoltam arra amikor 2,5 hete még a toalettre se tudtam kimenni egyedül . Szóval vannak biztató jelek csak én vagyok türelmetlen. Megint kaptam ( fél) injekciót , meg most újra próbálkozom a Milgamma-N kúra szerű szedésével. tegnapi diagnózis : ülő ideg gyulladás. Fájdalomcsillapító még mindig kell napközben az éjszakai alvás meg eddig se nagyon ment most meg aztán szinte csak szendergek fél órákat órákat!


    Kincsike! Jaj! Szegény Pistinek mielőbbi jobbulást kívánok. Sajnos már minden apró problémára oda kell figyelni és komolyan kell venni mert bár sose hittem volna de a betegségek hatványozódva jönnek 60 felett!


    Rózsa! Örülök ha gyakrabban tudnál jönni, de már ez is nagy dolog ha néha be tudsz lesni kis időre és tudunk Rólad. Kristóf unokádnak Boldog Névnapot Kívánok!


    Valika! Nagy terhek ezek Neked is mert nem kis dolog mások ügyeit felelősséggel elvállalni főleg ha ilyen  nehéz esetekről van szó. Nagy szerencse hogy ilyen talpraesett vagy és nem ismersz lehetetlent.További kitartást neked, de figyelj közben a saját egészségedre is.


    Ibolya! Te is figyelj a térdeidre.Az időjárás változást a szeles időt mindannyian megérezzük. Nekem is a mozgás szabadsága hiányzik a legjobban. De bízom benne hogy előbb utóbb csak rendbe jövök és talán ha futni nem is fogok de menni még talán igen úgy mint régen.


    Mandula Évi! Olyan jó volt hallani felőled is! Azok a régi szép idők amikor még találkoztunk a Duna Park -ban. na azok voltak a szép idők. A napokban nézegettem azokat a képeket. Sajnos azóta sokan hiányoznak már közülünk.


    Sorbet Erzsike! Titeket is emlegettelek ezeknek a képeknek a nézegetése közben. Jók voltak azok a találkozók. Bizony nagyon gyorsan telnek a napok. Most volt Karácsony és már itt van a Húsvét.


    Kívánok Mindenkinek kellemes tavaszi napokat a hosszabb hétvégére kellemes időtöltést!

  11. 2019. március 13. 20:0779466.

    szép  estét


    Marcsi  sajnálom  hogy  nincs  javulás ..


    Nálunk az  uncsik  most  jelenleg jol vannak oviba  bölcsibe   töltik  a  napot .


    Nem  vettük  komolyan Pisti köhécselt  de  nem  mult  el  ,majd  belázasodott  kiderült  tüdőgyulladása  van .Szerencsére  1 hét  után  már  kicsit jobban  van nincs  láza  és a köhögés  is enyhült .Holnap  kell  vissza mennie majd  kiderül .


    Én  kicsit  elfáradtam  az  átvirrasztott  éjszakák   miatt  ( sajnos nem  tudott feküdni mert  fulladt  és  köhögött ).


    Látom Rózsa   is   idönként  tudsz  jönni  .


    Mindenkire   szeretettel  gondoltam 


  12. 2019. március 12. 20:3079465.

    Kellemes estét kívánok!


    Valcsi! Kitartást kívánok a vállalásodhoz. Nem semmi!!!!! Találó a napindítód!


    Marcsi! Nagyon sajnállak, hogy nincs javulás. Talán jobb lenne mielőbb túl lenni a műtéten.


    Manyuska! Itt nagyon erős szél volt ma. A meteorológus még havat is jósolt. Nekem a fogam fáj ilyen időben. A fogam a frontérzékeny.


    Ma Ercsiben jártam. Lecseréltettem a téli autógumit. Talán nem siettem el.


    Nagyon bágyadt a hangulatom.


    Csütörtökön megyek Ágiért az iskolába. Erre a hétre ennyi a nagymamaságom.


    A Bimbómék autójában nem volt semmi. Mégis betörték a hátsó ablakot. Rendőrség volt. Kártérítés nincs, mert nincs CASCO.


    Szeretettel jó éjszakát kívánok, a Hiányzóknak is!

  13. 2019. március 12. 12:1279464.

    Szervusztok


    Totyi


    Sajnalom,hogy annyit szenvedsz, borzaszto annyit varni egy kiertekekesre,addig a beteg szenved lehet rogton muteni kell.


    Ki foz nektek vagy rendelitek valahonnan az ebedet?


    Vali


    Nagy terhet vettel nagadra,neked sem konnyu,ellatni a beteget es meg a ferjet is kell latogatni.


    Nekem is megerzi a derekam a hideg idojarast,nem beszelve arrol,hogy mi d a 2 terdem faj,a sok cipelestol.


    Vigyazzatok magatokra.

    előzmény:
    totyogoka (79463)
    2019-03-12  06:56
  14. 2019. március 12. 06:5679463.

    Jó reggelt!


     


    Sajnos még mindig nem vagyok jól és még csak azt se nagyon tudom mondani hogy jobban vagyok. Tegnap voltam ct.-n de kiértékelés majd kb-2 hét múlva lesz. Nincs orvos aki azonnal megnézze és kiértékelje, így várni kell. Az injekció nem használ a gyógytorna is úgy tűnik kevés és egyre nagyobb az esély arra hogy ez esetleg sérv. a műtött bal oldal tükörképe a fájdalom helye a másik oldalon .


    Mindenkinek szép napot!

  15. 2019. március 11. 10:3879462.

    Sziasztok csak gyors be kukk.


    Napindító


    „Ne feledd a másik fájdalmát! 
    Te kell, hogy segítsd az úton tovább. 
    Egy kedves szó vagy egy mosoly 
    Áldás lehet a másikon. 
    /E. Isenhouer: Add tovább,részlet a versből /

  16. 2019. március 10. 00:4779461.

    Kedves ÜNNEPLŐK!!!!!! Kissé megkésve, de annál nagyobb szeretettel köszöntelek benneteket.


    Kedves mandulaÉ! Örömmel látom, hogy itt jártál.


    sorbetE! Nem tudtam, hogy palacsinta világnap volt. Mégis palacsintát sütöttem. Örömmel olvastalak!


    Marcsi! Sajnálom, hogy nem sokat javul az állapotod.


    Kb. 1 órája, akkora mennydörgés volt, hogy megijedtem.


    Valcsi! Csak óvatosan kertészkedj. Még csalóka az időjárás. Jó, hogy végre rokonmentes vagy. Próbálj meg pihenni is!!!!


    Elnézést, hogy ilyen kurta vagyok! A helyzet adta lehetőséget így tudom kihasználni, amikor alszik a Marci.


    Tegnap Ági unokáztam.


    Ma az Erzsi barátosnémnál voltam, 11-17 óráig. Finom ebédet készített. Rántotthús, rántottsajt, krumplipüré, cékla, csokitorta volt a menü. Alkoholmentes sör volt az ital. Sajnos a férje Imre, kórházban van, nagyon aggódom!!!


    Mindenkit olvastam. Igyekszem gyakrabban jönni. Most már álmos vagyok. Ha az altató. Jó éjszakát kívánok.


    Öröm, hogy még meg van ez a kis csipet-csapat. Hiányoztatok!


    1. A természet "csodája": Egy angyal, de nem bajuszos!!!!!!


    2. Az Ünnepelteknek.


    3. Kunikum, csak mozitívan, egészségetekre.


    Már letöltöttem a telefonról a képeket, az unokákról és az élményeimről, de nem találom.

    előzmény:
    mandula2 (79452)
    2019-03-06  20:22
  17. 2019. március 9. 09:5779460.

    Ibolya nincsenek gyerekei sem unokái.Csak férje és én vagyok.A férj is beteg neki intézem az elhelyezését már hónapok óta.És nem akar otthonba menni de semmit sem akar és pont ezért vagyok pat helyzetben mert ha pelenkázni kel akkor nem hozom haza,azt nem vállalom.Ráadásul nem is indokolt csak konok és nem hajlandó járni eldöntötte hogy ő nem tud menni és kész.Most gyógytornászt kértem és rehabra helyeztettem át.Havi 80 ezerért 

    előzmény:
    Ibolyka43 (79458)
    2019-03-09  07:23
  18. 2019. március 9. 09:5279459.

    Sziasztok.


    Reggeli üdvözlet


    "Köszöntsön Téged a kelő napsugár,
    Virágos réten csillogó harmatár.
    Árasszon rád, simogató békét,
    Ne törje felhő, lelked tiszta fényét!”
    Szeretettel kívánok szép jó reggelt Mindenkinek !

  19. 2019. március 9. 07:2379458.

    Szervusztok


    Totyi


    Orvendek hogy lassan javulgatsz,nalam is elofordul,hogy igy jarok,mint te,olyankir csak injekcio es fekves segit.


    Mennek en is a tavaszon furdore,olyan jol segit mar maga a viz es a puhenes,de mindig nagy kerdojel elott allok,hogy tudok menni vagy nem.


    Vali


    Az unokatestvered akar-e bevonulni az otthonba,mert nem mindenki szeretne.,gyerekei ni csenek,hogy azok is besegitsenek?


    Nagyon szep idonk van,de hetfotol megint jon a hidegfront,ami nagyon megvisel,ilyenkor a terdeim es derekam is faj,no meg a kedvem sem rozsas...


    Vigyazzatoj magatokra.

  20. 2019. március 8. 10:2179457.

    Sziasztok! Szép napot!


     


    Itt nincs az a fényes napsütés de hideg sincs. tegnap voltam ismét a dr.-nőnél. Megint eljátszottuk a kér-e injekciót???? kérdeztem, hogy megint felet lehet kérni? Erre nem válaszolt mert mint kiderült már a fecskendőben volt a nedü és már be is bökte. csak az ambuláns lapomon olvastam , hogy igen ez megint fél diphrofost ( 1 ml ) + fél lidocain ( 1 ml) volt benne. Viszont legalább adott beutalót CT-re( MRI nem lehet a már meglévő lemezek meg csavarok miatt ) szerencsém volt mert hétfőn már mehetek is. Viszont teljesen " magánszorgalomból" kértem időpontot a gerincklinikára a dokihoz aki 7 éve műtött hát mit mondjak : Május 30-ra kaptam. Bár némileg csökkent a fájdalom még mindig feszül szúr főleg ha ülök. Még mindig sokat fekszem és pihentetem , szedem az izomlazítót a fájdalomcsillapítót . Türelmetlen vagyok de bizakodó.


    Sorbet Erzsike! Ez a körzeti reumatológus egyszer már váltottam , de ez se jobb. Sajnos nagy a közöny az eü.-ben , tisztelet a még kevés kivételnek. A magánrendelők vizsgálatai megfizethetetlenek. Alaphangon 30 000 az első vizsgálat és nincs rá garancia hogy ott is azt kapom amire szükségem van. Bár ott legalább a hangnem más. 


    Valika! Még csalóka az idő a kertészkedésre. Ügyes vagy a leértékelésekkor régebben én is mindig hozzá jutottam egy két jobb ruhadarabhoz. Most még a városba se tudnék hosszabb távra elmenni.


    Kincsike! remélem a fiúcskák már jól vannak és minden a régi kerékvágásba került.


    Ibolya: Idén is megyek Szoboszlóra de most nem kérek semmilyen kezelést! csak és kizárólag a pancsolás lesz és nem fogunk rohanni egyik helyről a másikra időre. Remélem jól van a térded?!


    Rózsa! Mobilról én is elég béna vagyok a belépésre csak a facebookon sikerül az írás.


    Gitta! A fiadnak Boldog Névnapot Kívánok. 


    Mi nők pedig élvezzük, hogy ez a nap a Nemzetközi Nőnap.! Kaptam szép tulipán csokrot Apustól. Holnap jönnek a gyerekek is.


    Mindenkinek szép napot!

  21. 2019. március 7. 11:4579456.

    Neked mindig szép a kerted Gittának is mindig szép gondozott ,nálam vannak hiányosságok.

    előzmény:
    mandula2 (79452)
    2019-03-06  20:22
  22. 2019. március 7. 11:4479455.

    Erzsike fantasztikus palacsintákat készítettekszeretem én is gyakran csinálok .Csúsztatottat meg a Gundel palacsintát na meg túrost sütve,és a Hortobágyi sem maradhat le.Szóval mindenféle palacsintát szeretek

    előzmény:
    sorbet (79453)
    2019-03-06  22:07
  23. 2019. március 7. 11:4179454.

    Sziasztok vidám napot.


    Lányok most jöttem rá mennyi időm lett egyszerre hogy nincsenek itthon a rokonaim.


    Ma már kertészkedtem tegnap eljutottam több helyre amit eddig halogattam.


    Most nekiállok vasalni már félkész a rakott krumplim szóval idő milliomos lettem


    Ibolya sajnos senkijük nincs a lányuk meghalt és nincs unoka sem.A férjnek van testvére de beteg és messze lakik .


    Sorbet Erzsike itt is nagyon sokat kell várni de vannak sürgösségi esetek erre van fent tartva hely,most várom a bizottság elbírálást .


    Marcsi remélem már jobban vagy.


    Képzeljétek vettem kardigánokat régóta akartam de sajnáltam a 5-10 ezer forintokat amiket kértek érte.Most leárazva vettem 1500-meg 2000 forintért.Ezek eredetileg tíz ezer forintok lettek volnaEnnyi hasznom volt hogy Pesten voltam a kórházakban.


    Gitta????????

  24. 2019. március 6. 22:0779453.

    Szervusztok, jo estet kivanok! 


    Bizony mandulaEva, ez mar a tavasz kezdete, ha meg reggelenkent hidegebb is van. Nagyon szep idoszakban van a szuletesnapod. Kicsit megkesve, sok szeretettel kivanok hozza minden jot, szepet, foleg egeszseget es sok szeretet a csaladodtol! 


    Nagyon kedves ez a tavaszi virag, most mar sorra fog viritani  a tobbi is.  Nagyon sokszor megcsodaltam a viragaidat a regi, szep idokben.


     


    KincsiErzsike, gyors gyogyulast kivanok Danikanak! Remeljuk, jo cseret csinaltatok a haziorvos cserevel. 


     


    Marcsika, a doktornot valasztottad, vagy hozza tartoztok a lakohely szerint? Talan nem sokat kell nala varakozni, mert az kellemetlen lenne fajo derekkal. Drukkolok, hogy nemsokara tudjad a vasarnapi talalkozasokat, kozos ebedet  a gyerekekkel ujbol elvezni. 


    Manyuska, ezeven is keszulsz a furdobe?


    Valika, nem lesz konnyu megoldani ezt a helyzetet a rokonaid korul. Nalunk eveket kell varni, mig valaki helyet kap az idosek otthonaban. Berni barataink nagyon jo helyre kerultek, sajnos a feleseg ra par honapra meghalt. Mindkettojuk egeszsegi allapota miatt mar nem elhettek otthon. A ferj most kisebb szobaba kerult, de ott is sajat butorai, kedves emlektargyai   vannak vele.  


     


    Lanyok, tegnap a palacsinta vilagnapja volt. A forumon megjelent cikkbol  hozom ezeket a videokat:


     


    https://giphy.com/gifs/flip-pancake-SBmeIRgVTXkbe?utm_source=iframe&utm_medium=embed&utm_campaign=Embeds&utm_term=https%3A%2F%2Fwww.nlcafe.hu%2Fgasztro%2F20190305%2Fpalacsinta-2%2F


     

  25. 2019. március 6. 20:2279452.

    Szervusztok, jó estét!


    Valikám csak most voltam a Konyhában, olvastam a köszöntést, nagyon szépen köszönöm.


    A kicsi és a felnőtt betegeknek mielőbbi gyógyulást kívánok.


    Jön a tavasz /bár tegnap villámlott és dörgött / minden ébredezik, nekünk sem szabad


    kókadozni.


    Kertemből az első kinyílt virág, szeretettel küldöm.

    előzmény:
    precon (79449)
    2019-03-06  10:38

Címlap

top