Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2019. március 6. 15:1279451.

    Szervusztok


    Totyi


    Jo,hogy kisse jobban erzed magad,de jo hogy nem kell  ismet muteni.


    Furcsa szokas,hogy Magyarorszagon megkerdi az orvos,hogy milyen kezelest adjon,en is ugy jartam par eve H.szob9szlon k7fizettem egy rakas penzt,hogy hatha ott jobb kezelest adnak,mint itthon,tolem is megkerdezte,hogy milyen kezelest szeretnek,azt se tudtam,h ott milyen kezelesek leteznek.


    Valika


    Nem kinnyu neked ide-oda rogangalni a betegekgez,nincsenek gyerekei?amikor nem ajar jarni,akkor elsorvadnak az izmai a lababan.


    E54


    Sajnalom a beteg gyerekeket,egyszer en is ugy jartam,hogy erosen beteg volt az egyik gyerekem,a dr.no telefonon targyalta meg a zakuszka elteveset,mikozben irta a receptet.


    Legyen szep delutanunk.

    előzmény:
    totyogoka (79450)
    2019-03-06  13:46
  2. 2019. március 6. 13:4679450.

    Sziasztok!


     


    Ahogy javul az idő én is kezdek már kicsit optimistább lenni.ma már bot nélkül egyedül is tettem egy kört a ház körül. ha most kérdeznék a hogylétemet százalékos arányban akkor talán a 50-50 % az igazság. Sok van még a fájdalom mentességig de már elviselhető.


    Ugyan nem is emlékszem írtam-e hogy véletlenül derült ki hogy a szteroidból is és a lidokainból is csak fél-fél ampullányit kaptam a vérnyomásom miatt. Akkor meg már értem, hogy miért nem volt ez mégsem akkora lórugás mint aminek beharangozta a dr.-nő. nem vagyok megelégedve a hozzá állásával sem mert folyamatosan kérdezget hogy kér még injekciót? Adjak másik kenőcsöt?? Hát Ő az orvos csak neki kellene tudni hogy kell vagy nem kell . Kérni csak az ételekből szoktak repetát kérni.


    Valika! Nem irigyellek! Ilyen esetben is szerintem az eüban dolgozó szakembereknek kellene meglátni észrevenni hogy mi a helyes megoldás. Én úgy gondolom, hogy az intézeti elhelyezés talán annyiból indokolt hogy Te nem vagy szakértője ennek és ha otthonában történne vele valami nehogy még a te lekiismereted háborogjon emiatt is.


    Kincsike! Jobbulást a betegnek! sajnos én is ezt tapasztalom, hogy tisztelet a kivételnek de az orvosok felületesek könnyen félre diagnosztizálnak. Majd csak meggyógyul a kis drága! 


    Rózsa is unokázik kint van a fiúknál. tegnap váltottunk pár mondatot 


    Mindenkinek további szép napot! nem jó így fekve telefonról írni. Sokat bakizok.

  3. 2019. március 6. 10:3879449.

    Sziasztok.


    Erzsike ez felháborító egy gyereknél jobban kellene az orvosnak figyelni.A lényeg hogy sikerült talán most a megfelelő dokira találni a kisfiúnak mielőbbi gyógyulást kívánok.


    Nálunk is zajlik az élet tegnap ismét kórházas napom volt.Most aztán dühös is vagyok meg szomorú is.Az unoka testvérem teljesen elhagyja magát.Látszatra már minden rendben van de konok és nem hajlandó járni.Tegnap ült az ágy szélén és mondom hogy jöjjön velem megsétáltatom,kerek perec kijelentette hogy ő nem tud járni,persze ez nem igaz de nem tudunk mit kezdeni vele.Az ápoló nő erre fogta és bepelenkáztamég ez sem zavarta.Azért hívtak be hogy eldöntsem mi legyen vele.Ha ezt fogja játszani kénytelen vagyok őt is elhelyezniTeljesen tiszta az elméje semmi nem indokolja ezt a viselkedést.Szomorú vagyok meg kicsit kétségbe is vagyok esve.Tegnap a férje is érdeklődött hogy mi van a feleségével?Sajnos nem tudom őket egy helyre tenni .Megpróbáltam hogy legalább ne keljen kétfelé rohangálnom de az egyik a Balassa utcában van a másik meg az Alsó erdősoron.Nem vihetem át a férje mellé mert nem Budapesti lakós.A férje is csak kivételesen lehet ott.


    Mindenkinek gondtalanabb napokat kívánok.Marcsi remélem már te is jobban vagy?

    előzmény:
    er54 (79448)
    2019-03-05  20:09
  4. 2019. március 5. 20:0979448.

    szép estét


    Remélem  jol vagytok  a rosszat  eltekintve .


    Nálunk  sajnos  Danika  beteg  hörgö  gyulladása  van .A  felháboritó  ebben hogy  a körzetes  orvos  a mult  héten arcüreg  gyulladást mondott és  arra  adott  gyógyszert .Hétvégén elkellett  vinni  az ügyeletre ahol sulyos  hörg hurutot  állapítottak  meg .


    Tegnap  anya elvitte egy  másik  dokihoz aki  ugyanezt  mondta  de  tetötöl  talpig megvizsgálta  lelkiismeretesen  .Teljesen  más  gyógyszereket   kapott és napi 3x  inhalálni  kell . Át  is kérte  mindkét   gyereket hozzá.A  héten  itthon van és pénteken  vissza kell vinni  hozzá .


    Röviden ennyi  az elmult  napok történései .


    Szeretettel gondoltam mindannyiotokra .



      

  5. 2019. március 3. 20:4079447.

    Mandula  örülök  hogy célba ért  a jó kivánságom ,vaciláltam hol köszöntselek .


    Jó hogy  eljöttél közénk  egy   kicsit 


    előzmény:
    mandula2 (79440)
    2019-03-02  11:35
  6. 2019. március 3. 20:3879446.

    Marcsika  kivánom mielöbb  muljanak  a fájdalmaid .


    jobbulást


    előzmény:
    totyogoka (79445)
    2019-03-03  19:46
  7. 2019. március 3. 19:4679445.

    Sziasztok! Délután már egész ígéretesnek tünt az állapotom aztán egy pillanat alatt belenyilalt a fájdalom meginr. A gyógyszertől kikészül a gyomrom, a fekvéstől a hátam. Annyira utállom ezt az állapotot. Biztatom magam hogy lesz még jobb de most elég kilátástalannak tűnik. Köszönöm a biztatást a jókívánságokat a látogatást. Mindenkinek további szép napot! 

  8. 2019. március 3. 17:1079444.

    kellemes  vasárnap   délutánt 


    Valika  a  lap  bal oldalán  fenn   pirossal   ott  van  hogy  FÓRUM    arra  rákatt  és  előjön   az  összes 


    előzmény:
    precon (79442)
    2019-03-03  08:17
  9. 2019. március 3. 09:2979443.

    Szervusztok!


    Beteglátogatóba jöttem. A FB láttam, hogy Marcsi milyen "nyomorúságos" állapotban van. Gondolkodtam, mit hozhatnék neki? Meglepetés!!!!! Ebben minden van, amire vágyik..csiri bííí..csiri báá..hipp és hopp..azt vesz ki belőle, amire vágyik


    nagyon nagyon sajnálom..őszinte részvéttel vagyok irántad!!!Nagyon bízom benne, hogy egyszer véget a kínod és újra útra kelsz..na hová?? GörögbeÚgy legyen!


     

  10. 2019. március 3. 08:1779442.

    Lányok megmondanátok hogyan lehet átjutni másik fórumrateljesen ki vagyok esve semmit sem találok ,mit hol kell megnézni

  11. 2019. március 3. 08:1179441.

    Sziasztok.


    Évike nagyon boldog születésnapot kívánok én is .

    előzmény:
    mandula2 (79440)
    2019-03-02  11:35
  12. 2019. március 2. 11:3579440.

    Szervusztok!


    Drága Kincsi Erzsike!


    Köszönöm hogy gondoltál rám, én is sok szeretettel kívánok minden jót és hoztam egy szeletet


    a tortából, garantáltan cukormentes. Ha kérsz még, csak szólj. Amint látod, van bőven!


    Mindenkinek szép márciusi hétvégét kívánok, Totyinak pedig mielőbbi gyógyulást.


    /Marcsi szerintem ez a disznó bosszúja volt /  vicc.


       

    előzmény:
    er54 (79416)
    2019-02-23  21:17
  13. 2019. március 1. 12:3979439.

    Sziasztok! Tegnap már eltudtam menni a reumára, kaptam is injekciót de mostanra ugyanott vagyok mint előtte. Illetve talán hajszálnyival jobb. Fáj a hátam a fekvéstől. Erzsike! Szerintem egy rossz mozdulat okozta de nagyon makacs. Hétfőn megyek rtg. re talán okosabb lesz mindenkiMindenkinek köszönöm a jókívánságokat további szép napot! 

  14. 2019. március 1. 08:5679438.

    Erzsike ezt a fasírtot én is szeretem én szoktam bele tenni lecsó kolbászt is.


    Kár hogy nem nyílt a farsang régen az én gyerekeimnek mindig a műv házban tartották és a szülök így befértek.

    előzmény:
    er54 (79416)
    2019-02-23  21:17
  15. 2019. március 1. 08:5279437.

    Gondolom simán oda értél és nem kerültél dugóba.

    előzmény:
    rozsaanyu (79434)
    2019-02-28  16:42
  16. 2019. március 1. 08:5079436.

    Marcsi remélem kaptál szurit és használt is.Nekem szokott használni nagyon sajnállak ilyenkor minden nagyon fáj még egy tüsszentés is megpróbáltatás.másról ne is beszéljünk

    előzmény:
    totyogoka (79430)
    2019-02-26  19:14
  17. 2019. március 1. 08:4879435.

    Sziasztok vidám napot.


    Erzsike ha lehet ezek a napok nyugisak a kórház látogatás van csak.Mindkét betegem jobban van.Sajnos az unoka tesómnál is fellépet a demencia.A CT és az emer is rendben volt nem találtak semmi okot ere az állapotára.A depresszió is okozhat ilyen tüneteket (nem tudott lábra állni,nem tudott beszélni)Most kapja az infúziót és gyógytornász is jár hozzá.Már beszél de járni még nem akarEgyenlőre mindnyájan tanácstalanok vagyunk vagyis a dokik és én is.


     

    előzmény:
    sorbet (79432)
    2019-02-27  22:18
  18. 2019. február 28. 16:4279434.

    Szervusztok!


    Manyuska! Csak ott van -net, ahol wifi van. Most indulok Tökölre, a fiú unokákhoz.


    Drukkoljatok! Autóval megyek. Arra mindig dugó van. Szeretnék még sötétedés előtt odaértni.


    sorbetE! Örömmel olvastalak. Ígérem, fogok írni az Unokákról, részletesen. Most indulni szándékozom.


    Marcsi! Gyógyulj! Tegnap ott voltam a farsangi műsoron, a klubban. Nem tudom letölteni a képeket. Így nem tudom megmutatni, milyen jó hangulat volt. 4 előtt eljöttem. Akkor kerültek elő a pálinkás butykosok. Tudod Te is, hogy nem iszom. Kellemetlen mindig magyarázkodni. Azt hiszik, megjátszom magam.


    Jelentkezem, amit tudok. Kellemes estét kívánok, MINDENKINEK!

    előzmény:
    sorbet (79432)
    2019-02-27  22:18
  19. 2019. február 28. 09:0979433.

    Szervusztok


    Sorbet


    Mi gömböclevesnek  neveztuk,jo tormasleves volt.


    Rozsa


    Az en okos telefonomnak van mobilinternetje,barhol be lehet kapcsolni.,biztos van a tiednek is.


    Totyi


    Remelem jobban vagy,ennek a fekves jot tesz,lehet megemeltel valamit,vagy hirteken hajoltal le.

    előzmény:
    rozsaanyu (79431)
    2019-02-26  22:14
  20. 2019. február 27. 22:1879432.

    Szervusztok lanyok, szia Rozsa!


    Remenykedtem, hogyha josz, az mar azt jelenti majd, megjavult a helyzet nalatok. Sajnalom, hogy nem igy van. 


    Az unokaid mellett biztosan jol erzed magad. A ferjed is latogatja oket?


    Irjal majd, ha lesz lehetoseged az unokakrol. 


    Marcsika, amennyire csak lehet drukkolok neked, hogy minel hamarabb muljon el a lumbagod. Olvastam  rola, milyen fajdalommal jar. Van tipped, hogy mi okozta? Orultem, hogy lattalak a disznoolesen keszult kepeken. Az volt az elso gondolatom, hogy ha kell dolgozol, es illik neked az is, ha reprezentalni kell. A ferjed is biztosan jol erezte magat.


    Manyuska, miota a nagyszuleim elmentek, mar nem voltunk disznovagasra meghiva. Erdekes lehet az a gombocleves, nem is hallottam rola. A mieink nem emlekszem, hogy felhasznaltak volna a vert. Igaz, ez jo regen volt, meg akkor nem sok hasznomat vettek a konyhaban.


    Valika, jo lenne, ha neha egy nyugodtabb napod is lenne, amikor nem kellene menned a rokonaid utan. Lehet a CT es az MR vizsgalat eredmenyei utan magyarazatot kapsz az unokatestvered viselkedesere. Vagy ilyen az alaptermeszete? Nem sokan vannak, akik ilyen onzetlenul segitenenek a bajbanlevo rokonon. Minden tiszteletem a tied! De azert magadra is vigyazz!


    KincsiErzsike, otthon nem fenykepeztetek le a fiukat az egyenruhakban? Tetszett nekik az ovodai es bolcsodes maszkabal? Beszeltek rola sokat?


    Julika, lattam a Menedekhazban a gyonyoru munkaidat. Ugyes vagy, es az utolso fenykepeden nagyon jol nezel ki. Megfiatalodtal! 


    Gitta, varom en is, hogy ujbol itt legy!A mult even emlitetted, hogy milyen jo lenne, ha lenne a hatunk bekenesehez valami segedeszkoz. Mar egy eve lesz, es most ujbol megtalaltam a fotok kozott az altalad javasolt megoldast. Lekicsinyitem, es majd hozom megmutatni.


    Irtam rola, hogy milyen hideget elt meg a fiunk M.-ban. Nalunk is egy par napig az eros szel miatt hidegebb volt. 58km/h mellett kihagytuk a setakat. Egy par napig utana kellemes volt az ido, de most megint fujt a szel. Holnapra mar atmenetileg 15 C°-t igernek. Nagyon varjuk a tavaszt, tegnap mar tavaszi frizurat csinaltattunk.


     

    előzmény:
    rozsaanyu (79431)
    2019-02-26  22:14
  21. 2019. február 26. 22:1479431.

    Szép estét!


    Marcsi! Nagyon sajnállak! Kívánom, hogy mielőbb gyógyulj meg! Ez parancs.


    Valcsi! Manyuska! Elkiabáltam a dolgot. Ma reggeltől minden rossz visszatért, ami volt. Morog, átkozódik, káromkodik az Úr.


    Ma voltam az Ágiért az iskolában. Néptáncra vittem, majd haza.


    Már csak a holnapot kell kibírnom. Csütörtöktől megyek Tökölre, Bálinthoz és Kristófhoz. Nem tudom mennyi időre.


    Manyuska! Okostelefonom van, de csak vifi-vel működik. A Lányomnál van, de nem tudok belépni ide a topicra. Csak a face-ig jutok el.


    Gitta! Miért haragszol?


    Szeretettel gondolok minden kedves Barátosnéra!!!!


    Gyorsan lefekszem, hogy elaludjak, mielőtt az Úr felébred.


    Jó éjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat!


    Mikor jelentkezett SorbetE?

    előzmény:
    precon (79425)
    2019-02-26  07:55
  22. 2019. február 26. 19:1479430.

    Sziasztok! Kaptam szurit de a házi doki csak olyat adhat amit izomba lehet adni. El kellene menni a reumára de egyenlőre nem vagyok járó képes. Wc oda vissza és kb ennyi. Aztán fekvés. Esküszöm hogy a gerincműtétem előtti állapotban sem volt ilyen fájdalmam. Szerencsére Apus itt van és segít. Már az apró kis javulásnak is örülnék de egyenlőre még nincs. Vigyázzatok magatokra. 

  23. 2019. február 26. 18:4779429.

    Szervusztok


    Totyi


    Mielobbi gyogyulast kivanok,en is jartam igy.,de hala Istennek helyrenottem.


    Valika


    Jo hogy neked jobb az egeszseged,tudsz segiteni a rokonaidnak,nem kis munka.


    Rozsa


    Remeljuk,hogy helyreall a rend,jo lenne,ha laptopod vagy tablageped lenne,azzal konnyebb betezni,mint a szamitogeppel.


    Legyen szep estenk.

    előzmény:
    totyogoka (79427)
    2019-02-26  11:15
  24. 2019. február 26. 11:4179428.

    Gyógyulj kapsz szurit és rendbe jössz én is azt szoktam kapni.@de nagyon kényszerpihenő

    előzmény:
    totyogoka (79427)
    2019-02-26  11:15
  25. 2019. február 26. 11:1579427.

    Sziasztok!


    Nem ttudok felkelni az ágyból lumbágóm van. Szenvedek rendesen talán jön a doki és ad valamit amitől jobb lesz

Címlap

top