Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2019. február 4. 18:4479376.

    szép  estét  


    Remélem jol  telt a  napotok .A  tegnapi  beirásokhoz  nincs mit  mondanom .Mindenkinek  a saját döntése , hol ,mit , mikor csinál.


  2. 2019. február 3. 16:1679375.

    Nem fogok magyarázkodni, mert lassan úgy néz ki, hogy én vagyok az a bizonyos második KB (Totyi tudja kire gondolok) és talán igaza is van. Nem győzöm hangsúlyozni, hogy csak tanácsot kértem volna, hogy azt a bizonyos oldalt megismerhessem, amin - mint tegnap is írtam - kb. 8-9-10 éve nem vagyok aktív. Nem tudom mi ebben az érthetetlen, de mostanra tudom, így jártam. Sajnálom, de azon az említett, saját nevem alatt létrehozott oldalamon tényleg immár egy évtizede nem voltam, és nem is akartam, nem is akarok ott lenni. A mostanit kölcsön kaptam, nem a saját nevem alatt (de ezt már megírtam), mivel egy helyi rendezvényt, amit csak ott lehetett megnézni, ezért a fiam felrakta a gépemre. Nem bújkálok, és nem is érdekel mostanra már ez az egész ügy. Ezért úgy, mint Totyi is, magam is becsukom az ajtót magam után. 


    Mindenkitől elnézést kérek azért, amiért segítséget kértem, látom, nem kellett volna. Akik elhagyták a topicot, remélem csak, nem miattam, tőlük is elnézést, ha még olvassák valaha. Ja vannak közöttük olyan is, aki telefonon tartja velem a kapcsolatot....

  3. 2019. február 3. 15:5979374.

    Szervusztok


    Totyi


    Koszonom,hogy kialltal mellettem.


    Valo igaz,hogy en nem Dundorinak cimeztem soraimat,hanem neked.


    Ma is azt vallom,hogy jo ott lenni,szinte minden topiktarsunknak,kuldok szuletesnapi koszontot,van akivel messangeren irogatunk,nincs ebben semmi rossz.


    Dundori


    Nalunk nem hasznaljuk a "bunozo"szot,egyaltalan nem gobdolom,ha valaki nem szeret ott kenni,hogy bunozo.


     


    Ma szep napos idonk volt,ilyenkor jobb a kedvunk.


    Olvastam egy viccet,


    A fiatal feleseg elhatarozza,hogy minden munkaert penzt ker a ferjetol.


    Mosas 5oo ft,vasalas 6oo,fozes 4oo ft,a szex 1000 ft.


    Este lefekusznek,a ferj el kezd tapogatozni,mire a feleseg:


    Van 1000 ft -od?


    A ferj eloveszi a penztarcajat,neszamolja;


    Sajnos csak 700 ft van.


    Felkel a feleseg,eloveszi a penztarcajat,...


    Kerdi ferj:mit csinalsz?


    Mire a feleseg:


    Gondoltam adok nekem 300 ft-t kolcson......


     


     


     

    előzmény:
    totyogoka (79372)
    2019-02-03  06:14
  4. 2019. február 3. 09:1079373.

    Sziasztok vidám békés vasárnapot.


    Lányok ne képzeljetek a hozzászólásokba többet mint amit tényleg tartalmazni akar.


    Egyszer régen már írtam hogy a leírt szavak nem mindig úgy jönnek vissza ahogy mi az adott pillanatban gondoljuk.Sokkal ridegebben jön vissza mint ahogy néha mi szeretnénk.Ez a pillanatnyi hangulatunktól is függ hogy mikor mit is érzünk és értelmezünk.Beleképzelünk olykor olyant is amit nem kellene.Kevesen vagyunk sajnos sokan eltávoztak az égi mezőkre.Nem vagyunk már fiatalok akik megmaradtunk ki tudja meddig gondoljon a sok szép eltöltött emlékre amit ennyi év alatt megéltünk.Volt sok szép és sok rossz dolog is amit együtt megéltünk.Minden kapcsolatban vannak viharok amik aztán szépen elmúlnak és kisimulnak.Öregszünk és érzékenyebben reagálunk olyasmire is ami nincs is vagy nem úgy értendő.Mindenkinek vannak hibái és úgy fogadjuk el egymást toleráljuk .Hol jól hol kevésbé jól.Ebben a rohanó rideg világban mindent néha felnagyítva érzékelünk.


    Hogy kicsit nevessetek bent voltam a rokonomat látogatni ,örömmel fogadot és azt mondja nekem hogy most visszaváltozott @gyerekké.Nem értettem aztán elmesélte hogy bizony be@rt és nem jutott ki a wcre. Elkapta egy hasmenés jót nevetett mert kapott pelust nem mert leülni nehogy tele legyen a pelus.Teljesen tiszta volt szellemileg és humorosan fogta fel szerencsére a dolgokat.Most áthelyeztük egy re-hab  osztályra .Úgy néz ki hogy Szombathelyre megy innen.Szerdán ismét esten leszek Marcsi ha netán ráérsz talizhatunk .

  5. 2019. február 3. 06:1479372.

    Szép jó reggelt!


     


    Még nem vagyok teljesen ébren, mert elég korán ébredtem és elég vacakul aludtam, de ahogy ide jöttem a topikra még vacakabbul érzem magam!


    Lassan az egyik kezemen meg tudom számolni hányan maradtunk ezen a topikon a régen 20 fő fölötti tagokból. Sok mindent meg ért ez a topik, . Én nem is a kezdetek óta vagyok itt , de azt gondolom elég régóta ahhoz, hogy belássam ami nem megy azt nem kell erőltetni.Lassan én is a Stadber Kati, Leva, Molly, Daesy Éva, és Megvagyok , Rózsa nyomdokaiba lépek és hagyom a francba .


    A régi nagy nevetések helyett mostanában már egészen másról szól ez a topik. Mi változott meg emberek??????


    Gitta! Én ugyan mindent megtettem, bocsánatot kértem azért amit el sem követtem, hiszen  azok alapján amit ide leírtam világosan,  kiderül, hogy valóban úgy tűnik azon a facebook oldalon Te szerepelsz hibernálva vagy sem de minden arra vall hogy az a Te oldalad. ( Túl sok az egybe esés, ezzel együtt lehet ilyen is hogy ez csak névazonosság )  Érdekes hogy erre nem is reagáltál csak rébuszokban írtál. Viszont felháborítónak találom ahogy Ibolyát le szúrod azért  amit nekem címzetten írt, azaz mi mindannyian a saját nevünkön vagyunk jelen azon a közösségi oldalon mert nincs mit titkolnunk tagadnunk mert semmi olyat nem csináltunk ami miatt álnéven kellene szerepelnünk. Egyébként azon a közösségi oldalon a jó szándékú emberek mind saját néven regisztrálnak ( mint ahogy O.......h M......t is egy valós név , mert a cél pontosan az hogy rég nem látott ismerősök egymásra találjanak .  Nagyon durván letámadtad Ibolyát pedig elég inteligens vagy ahhoz hogy ismerd a közmondást : akinek nem inge ne vegye magára. Fogalmam sincs miért öltöztél így fel mégis? Ez nem volt szép húzás! Sőt övön aluli ütés volt annak akinek eszébe se jutott téged bántani.


    És akkor most én kérek elnézést Ibolyától. 


    Lányok! Valika ! Kincsike! Ibolya!Gitta! talán sokkal többen nem is vagyunk. Sajnálom! Ezt az ajtót nem csapom be de egy időre most becsukom magam után. Kicsit a lelkemnek rehabilitálódni kell! 


    Legyen nagyon szép napotok!

  6. 2019. február 2. 20:4179371.

    Ibolyka Drága! Remélem csak, hogy nem feltételezted rólam, hogy én egy bűnöző lennék, aki akár embert is ölt??? Ha ezt nem így gondolnám, én akkor is nagyon bánnám, hogy ilyen felhanggal írnék egy bejegyzést akkor, amikor fogalmam nincs a másikról.


    Mint már korábban írtam, remélem korrekt módon, ami miatt senkinek nincs oka ilyen furcsa módon reagálni - amikor tényleg  csak érdeklődési szinten, bár megértem kissé tudatlanul - kérdeztem rá egy-két dologra, amit tudnom kellene, így reagáljon bárki, ami bevallom bántó, sőt sértő a maga módján. De igyekszem elkerülni ezt a helyzetet a későbbiekben.


    Nem Ibolyka szolija miatt, (nem esett jól), de egyelőre nem akarok magamnak negatív, félreértett dolgok miatt még több stresszforrást, enélkül is van éppen elég.

    előzmény:
    Ibolyka43 (79364)
    2019-02-01  13:09
  7. 2019. február 2. 19:3379370.

    Totyikám! Ez érthetetlen számomra, én csak megérteni, megtanulni szerettem volna azt a rendszert, ezért érdeklődtem. De eszedbe ne jusson elbujdosni, inkább még most is azt szeretném, hogy segíts megérteni. Olyasmire gondoltam, mint pl. kapok egy receptet, de nekem nem sikerül, megkérdezem tőled, vajon miért nem lett jó nekem? Gondoltam, kapok egy választ, hogy ezt, vagy azt rontottad el. 


    Részemről ennyi volt az egész, amit tudni akartam. De ha teher a kérdésem, hagyjuk annyiban. 

    előzmény:
    totyogoka (79363)
    2019-02-01  06:28
  8. 2019. február 2. 19:2779369.

    Te meg mit akarsz itt???? Ezt a topicot felejtsd el örökre!

  9. 2019. február 2. 19:2579368.

    Szia Kincsike! Nem...nem, az nem én vagyok! Annak idején én magam regisztráltam, de már kb. 8-9-10 éve nincs ott semmi mozgás, Lilike unokám a saját kérésemre hibernált. Persze tudom, egyetlen bejelentkezés, és újra aktív lennék, de éppen azért nem akarok aktív lenni, mert nem nagyon viselem türelemmel, hogy az ismerőseim sokszáz ismerősét olvasgassam. Amint jeleztem, nem tudom priviben megírni a mostani elérhetőségemet a face-on, ezért is találtam érdekesnek, honnan is tudhatja bárki, hogy én jelentkeztem be mondjuk (ez egy fiktív név) lila tehén, vagy rózsaszín párduc név alatt? 


    Drága Kincsike! Dehogy bántottál meg! Eszembe nem jutott ilyesmi, én inkább csak tanulok, lehetőleg megbízható barátoktól, ezért is kérdeztem azt, amit.

    előzmény:
    er54 (79367)
    2019-02-01  18:02
  10. 2019. február 1. 18:0279367.

    szép   estét


    Gitta  mivel anno  többen voltunk volt egy lista  amin  szerepelt a topiktársak  adata  igy megjegyeztem a neved és  arra kerestem rá  .Gondolom azt az oldalt  találtam meg  amit   a fiad  anno  készitett  Neked .


     A lapon nincs mozgás semmi  beirás csak az  ismerősök között. láttam   egy  itteni  topiktárs nevét igy  gondoltam hogy  Te  vagy .


    Elnézést   ha  ezzel  megbántottalak .


    Na jó megyek mert   az  unokák  itt rajcsuroznak  körülöttem .


  11. 2019. február 1. 15:3379366.

    Gittám szinte hihetetlen mintha tegnap lett volna.

    előzmény:
    dundori (79362)
    2019-01-31  17:12
  12. 2019. február 1. 15:3279365.

    előzmény:
    totyogoka (79363)
    2019-02-01  06:28
  13. 2019. február 1. 13:0979364.

    Szervusztok


    En is 6 eve vagyok,ott ahol te totyi,a sajat nevemmel,nem bujdokolok,nem oltem,nem loptam,nem csaltam,nincs mit szegyeljem a szep nevem.,sot orvendtem,hogy iskokatarsam ram talalt.


    Szeretek ott lenni,minden nap fent vagyok,meg eddig semmi karon nem lett belole.


     


    Nalunk mar tavaszias az ido,szepen sut a Nap,orom kimenni a lakasbol.


    Voltam az Auchanban,bevasaroltam,meg elopisztrangot is vettem,d.u.megpucolom es megsutom.


    Legyen szep,oromteljes delutanunk.

    előzmény:
    totyogoka (79363)
    2019-02-01  06:28
  14. 2019. február 1. 06:2879363.

    Szép jó Reggelt! Sziasztok Szia Gitta!


     


    Nem gondolnám, hogy én egy számítógépes zseni vagyok, soha nem is állítottam magamról ezt. Szoktam bogarászni a neten  ezt bevallom, hiszen rengeteg információt innen szerzek. Én elég régóta fent vagyok a Facebookon is  a saját nevemen és amit oda magamról felteszek tisztában vagyok vele, hogy az ismerőseim is láthatják. ( Sőt ha a keresőbe beírják ezt a nevet akkor olyanok is megtalálhatnak akik nincsenek bejelölve ismerősnek)


    Hogy mégis miből sejtettem, hogy Te vagy az aki szintén fent van ?????? Így utólag rájöttem, hogy biztosan tévedtem és csak névazonosságról lehet szó, bár elég csalóka hiszen az O..... M..... ( fordítva M........ O.......) névjegyénél az szerepel, hogy Kertészeti Szakközépiskolába járt Fertődre, majd a munkahelyéhez meg Erdészeti és Faipari Egyetem Sopron van megadva. Az ismerősei között pedig van G.......r B........t , G..........r B......o , Zs...... i L....a. ( Ők az unokáid ) és közös ismerősünk pedig van innen a topikról.( R....V...M.-né ) Én a kis egytekervényes agyammal arra gondoltam, hogy ezeknek az adatoknak az alapján Te lehetsz az az M...t O....h , pedig most már bocsánatért esedezem és belátom, hogy névazonosságról van szó.Túl sok minden szólt a mellett , hogy ez csakis Te lehetsz, de tévedtem.


    Helyreigazítás! Az nlc fórumán az Itt vagyunk régi barátok topikban totyogoka nevű felhasználó, 2019.01.28.-án a 79354-es hozzászólásban, tévesen írtam, hogy dundori felhasználót felfedezni véltem a facebookon. Ezért bocsánatot kérek itt a nagy nyilvánosság előtt! rettenetesen sajnálom a történteket.


    Szóval tényleg sajnálom! Most szégyenemben el is bujdokolok 


    Szép napot!

    előzmény:
    dundori (79362)
    2019-01-31  17:12
  15. 2019. január 31. 17:1279362.

    Valikám! Ismételten köszönöm a kedves válaszod, de számomra még mindig nem kielégítő. A kérdésem (mint egy tudatlan embernek), honnan tudják mások, hogy én vagyok ott, ahol sem a nevem, sem az elérhetőségem, stb...., tehát semmi beazonosítható adatom nem szerepel, hogy én vagyok az, aki. Nem akarom tovább ragozni, csak reagáltam a szolidra, de a kérdést majd másnak teszem fel. 


    Kincsike, Totyi nem válaszolt, honnan tudják, hogy én vagyok ott?  Nyilván titkolnom kellene, de sajnos - ezek szerint nem vagyok egy lángész - szóval ilyen kis tutyi-mutyi vagyok az internet világában. Mint egy kezdő, azért nagyon kíváncsi lennék rá. Annyi azért megfordult a fejemben, hogy a sz.gép nyilvántart valamilyen szinten és tudja, hogy (bár azóta már ez egy sokadik gépem) be tud azonosítani (vagy valami ilyesmi)??? Amint lesz lehetőségem, a fiam felvilágosít erről.


    Ehhez még el kell mondanom, hogy anno nekem volt a munkahelyemen az első elektormos ígógépem, (kivéve a rektor tanszékét, akinek az adminisztrátora egy országos verseny elsője volt  egy gömfejes, elektromos írógéppel, de ő elismerten profi, mellette az egész egyetemen senki sem rúgott labdába) aztán évek múltán az első szövegszerkesztő (lebutított sz.gép) írógépem (a Bp.Kongresszusi Központban tanultam). Mellette akkor még az ország egyetlen egy olyan sz.gépe volt a tanszékünkön, ami kokomlistás (ha tudja bárki, mit is jelentett ez),én ezen kezdtem, bár visszatekintve szinte semmit sem értettem, vagy vajmi keveset, de a fiam 10-12 évesen ezen a helyen kezdte, teljesen autodidakta, s mára már mondhatom, ettől lett profi felhasználó. Nem írom a típusát, mert onnantól bárki rákereshet, bár elévült már, de mondhatom elfoglalt egy tanterem harmadát, vagy hát - mivel asztali sz.gép volt, inkább negyedét. Tudom, ez senkit sem érdekel mostanra, de akkor forradalmi esemény volt. Az ország első felsőfokú intézményei közül az első, ahol bevezették a szám.tech. oktatását. Erről manapság semmi szó nem esik, de magam gépeltem az egyetemi jegyzeteket hozzá, a mai napig birtokomban vannak. 


    Na de nem erről akartam írni, mostanra már megváltozott minden, nekem maradt a visszaemlékezés, na meg az egyebek, amiket nem akarok itt közzétenni..... 


    Tegnap volt papa halálának évfordulója.... - már a 11.-ik.


     

  16. 2019. január 30. 07:4579361.

    Erzsike a tervek már csak ilyenek,nekem is keresztbe szokta húzni a piszkos anyagi gondok a terveimet.De sok olyan van amit a fizikai erőm húz keresztbe.


    Néha jó csak úgy kinézni a fejünkből én is szoktam sorozatot nézni .Nálunk csuda vacak idő volt eset az eső aztán nagy pelyhekben a hó ismét eső most csúszik mint a fene.A fiam a lelkemre kötötte hogy ne mozduljak ki majd jön haza és együtt megyünk a közértbe.Minden évben jó nagyot szoktam esni az ilyen időben most szeretné megelőzni.

    előzmény:
    er54 (79355)
    2019-01-29  19:16
  17. 2019. január 30. 07:3779360.

    Sziasztok .


    Gittám nekem nem okoz problémát a face mivel én évek óta egy játékban benne vagyok ezáltal sok ismerősöm van akiket ugyan nem ismerek,de a játék miatt vannak.Mivel a játék megköveteli az ismerősöket .Aztán vannak igazi ismerősök barátok családtagok régi osztálytársak rokonok.Egyáltalán nem zavar és lehet privátban beszélgetni és nyíltban is ha akar az ember lánya.Látod én nem is tudtam hogy fent vagy a facénA régi ötvenes topikosok is fent vannak ők is megkerestek néha benézek hozzájuk,és itt is lehet zárt csoportot csinálni ahová csak maghívóval lehet bejutni.Kicsit hasonló mint az NLC volt régen.

    előzmény:
    dundori (79359)
    2019-01-29  21:26
  18. 2019. január 29. 21:2679359.

    Valikám! Tündér vagy, hogy megírtad az elérhetőségedet. Ehhez képest - én senkinek sem - mégis egy apró kis plüss állat neve miatt sem adnám meg, látod, mégis milyen sok ember felfedezett engem. Vajon hogyan? Nem tagadom, számomra ez félelmetes. Nincs üldözési mániám, senki sem tudhatná, hogy ennek a kicsi plüss állatkának ki az a három ismerőse, aki persze az enyém is, és azt látom, innen elindult egy lavina, és akkor inkább hagyom annyiban, eddig is jól megvoltam nélküle, eztán meg már pláne megleszek.

    előzmény:
    precon (79354)
    2019-01-28  11:33
  19. 2019. január 29. 21:1279358.

    Totyikám! Én is talán költői kérdésnek nevezhető szinten (vagy volt régen egy olyan dal, aminek a címe valami buta lányról szólt), tettem fel a kérdést.Valika  kimerítő választ adott, amivel persze magam is egyetértek. A terhesség téma pedig - tudom magam is - kamu volt, de a bulvár számára roppant érdekes lehetne, ha nem lenne minden bulvár sajtó az ő tulajdonuk. Hát mit is mondjak, a kérdésem erre vonatkozott volna..., de valahogy éreztem, ez már történelem, nem szabad bántani egy meghalt ember özvegyét, de nem ragozom, pedig lenne ebben még valami potenciál - esetlegesség, na nem nekem, hanem a búlvár számára.

    előzmény:
    totyogoka (79352)
    2019-01-28  10:14
  20. 2019. január 29. 21:0179357.

    Kedves Kincsike! Kérlek mondd már el, hogy fedeztél fel??? Semmi gond, de legalább tanulok. Nem, mintha ez lenne életem célja, csak valaki mondja meg és akkor tudok dönteni. Remélem csak, ha nem túl bonyolult, még én is megértem.

    előzmény:
    er54 (79355)
    2019-01-29  19:16
  21. 2019. január 29. 20:5879356.

    Kedves Barátok! Talán el sem tudom mondani, hogy az elmúlt fél óra alatt mennyiszer igyekeztem belépni, válaszolni a kedves szolitokra, de bevallom, elegem lett.


    Aki engem régóta lát a faceon, valami tévedésben lehet, vagy valójában én vagyok naiv, és mégsem hiszem el, hogy jobb, ha nem vagyok ott. Sajnos az nlc-én nem tudok már privit írni, így valójában azt sem tudja senki, milyen néven (hacsak nem ismeri testközelből a gyermekeim gyermekkorát), szóval ismét félelmetes nekem ez a face-oldal. Igy arra jutottam, hogy a gyermekem által kb. 10 éve készített, gyermekkori plüss kedvencének oldalát, amit kb. 2 hete nekem adott!!!!, ezennel elhagyom. 


    Nyilván én vagyok egy analfabéta, aki most sem érti, hogy lehet engem (már régóta?????) látni a face oldalon, de nem számít, innentől - ha én voltam, ha nem, már nem fognak látni.


    Sem korábban, sem újólag, soha nem volt negativ hozzászólásom, a legfőbb gondom az volt anno, hogy az ismerőseim több ezer ismerőse az én ismerősömmé vált, amit nem vettem jó néven. Aztán kértem a családot, vegyenek le engem erről az oldalról, szerencsére Lilla unokám úgymond hibernált. Sosem jutott volna eszembe, hogy visszajöjjek, de volt egy olyan esemény, ami miatt a fiam beállította a gépemet (ezzel nekem adva a gyermekkori kedvenc játékának a régen csinált face oldalát - megjegyzem kb. 3 ismerőse volt), s megvallom azóta sem értem, innen ki ismerhetett rám. Ha nem értem, akkor semmi gond, nem is akarom érteni, de nem leszek ott innentől.

  22. 2019. január 29. 19:1679355.

    szép  estét


    Mára  teljesen  eltünt  a hó  .A napocskát is  elég  sokáig láttuk .


    Pihenős  napunk volt  ma ,igaz  nem én választottam hanem a pihenés engem .Jól  esett.


    Török sorozatokat   nézek  azzal  telt  az  idő .


    Gitta én  is  felfedeztelek  a facén de  zavarni  nem  akartam .


    Mi  is tervezünk  de  valahogy  nem  jön  be igaz minden évben valamit megvalósitunk nagy  nehézségek árán .Amit  megsporolunk  mindig  a legszükségesebb dologra  költjük  igy  a  terveink elszállnak .


    szeretettel  gondoltam Mindannyiotokra 


  23. 2019. január 28. 11:3379354.

    Gittám nincs vonalasom csak a régi mobilos számom van az él.Mivel nem használunk vonalas telefont csak az internet és a Tv- csatornákat rendeltük meg.Szolgáltatót váltottunk.Már nem Invitelesek vagyunk.Más én a saját nevemen vagyok a fecén Hajdu Lászlónét beütöd és megtalálsz.Ott azokat fogadod el akiket akarsz  ha bejelölnek te döntöd el hogy kit akarsz látni.

    előzmény:
    dundori (79350)
    2019-01-27  18:37
  24. 2019. január 28. 11:2779353.

    Sziasztok szép napot.


    Nálunk reggel esett az eső most meg nagy pelyhekben hull a hó.Bolond egy időjárás van.


    Marcsi vicces de arra gondoltam hogy én is írok egy bakancslistát hogy mit szeretnék még csinálni.Na nem nagy dolgokat de vannak dolgok amit apussal beterveztünk azokat véghez szeretném vinni.Van amit ő szeretett volna és azt én teljesítettem 


    Nálunk anyukám kapros túrost is csinált én szerettem de rajtam kívül senkiDe jó hogy a fiadéknak sikerült rendesen haza érniük.


    Látom sikerült az üdülést elintéznedA kezelésekkel én is úgy vagyok mint te tényleg nem sokat érnek a fürdőben,viszont privátba mentem már masszásra hát ég és föld a különbség.


    Lányok döbbenetes dolgot mesélt a sógornőm lánya évekkel ezelőtt elvált azóta is sok a problémája a volt férjével.Mindet kitalál csak hogy keresztbe tegyen.Most feljelentette hogy nem adja oda a gyerekeket a megbeszélt időben.Na ennek az oka az volt hogy a gyerekek lázas betegek voltak,de az elmaradt láthatás helyet adott neki másik időpontot amikor el is vitte a gyerekeket.Ennek ellenére feljelentette beidézték mint egy bűnözőt .Fényképet csináltak róla és újlenyomatot is vettek azt mondja igen megalázó volt.Szerencsére ügyvéddel ment és ott helyben feljelentést tettek a férj ellen mert naplót vezet bizonyítékul hogy igenis oda adja a gyereket és ez a buggyant férfi alá is írja mikor elviszi a gyerekeket ,ezt annó mi tanácsoltuk neki mert már többször a gyámügyön is feljelentette.A gyerekek nem is szeretnek az apjukhoz menni mindig sírás a vége ,de ezt nem érdekli.Eleinte ha jött megvendégelték próbáltak normális kapcsolatot tartani vele de nem lehet.Szóval a rendőrség ilyen ügyekkel foglalkozik


     


     

    előzmény:
    totyogoka (79352)
    2019-01-28  10:14
  25. 2019. január 28. 10:1479352.

    Sziasztok!


     


    Hú de vacak időnk lett! Loccs - poccs Mindenütt! Havas eső esik minden tiszta latyak. nagyon utálom az ilyen időt. Én most voltam lent a boltban de azt hiszem ma már én sem mozdulok ki a lakásból. Nem csúszik, de ronda nagyon az ilyen idő! Ráadásul beázik a csizmám úgy néz ki ő is feladta és már nem bírja ki az idei telet.


    Tegnap este megérkeztek a fiamék igaz még nem volt beszámoló majd délután jönnek, ezért is voltam a boltban , mert szeretnék egy kis Vásárhelyi túrós lepényt sütni ( ez attól Vásárhelyi , hogy nem édes hanem sós a túró töltelék benne ) Sokan furcsának találják de mi nagyon  szeretjük. Ma az unokának sincs iskola mert ma van a félévi osztályozó értekezlet a tanároknak . Azt hiszem ezt a gyerekek egyáltalán nem bánják.


    Ibolyka! Örülök, hogy benéztél. ne is menj ki ha nem muszáj. Ilyen vacak időt jobb bentről szemlélni a jó meleg szobából.Kívánom, hogy sikerüljön idén is eljutnod a fürdőbe. Mi is megyünk majd Szoboszlóra de éppen  most beszéltünk róla, hogy a kezeléseket nem fogjuk kérni mert úgy összecsapják  pl a maszírozás 10 perc de abba benne van a masszőr kézmosásától az adminisztrációs idő is. Majd veszünk nyugdíjas bérletet és a fürdés még lehet hogy többet is ér kezelések nélkül is.


    Gitta! Én már régóta látom, hogy fent vagy a facebookon is csodálkoztam is mert mindig azt mondtad, hogy oda már nem akarsz regisztrálni.nagyon nem kell töprengeni a neveden . Meg aztán ott vannak az unokáid is az ismerősök  között.Én sem szoktam bejelölni ismerősnek senkit nehogy a végén még zavarjam, ha akarja ott is a kapcsolatot tartani akkor jelöljön meg Ő és majd én meg el tudom dönteni, hogy elfogadom vagy nem a jelölést! A filmes Úrra visszatérve. Az első perctől sejteni lehetett , hogy miért is történt a fiatal feleséggel ez a házasságkötés és ha egy fillért sem örökölne az ifjú özvegy akkor is milliárdokat gyüjtött össze a férj kapcsolataira alapozva ujdonsült vállalkozásaiból. Az meg hogy mellette legyen???? Minden újság azt írta , hogy nem volt beteg. legalábbis nem olyan beteg akinek az ágya szélén kellett volna ülni egész nap. Volt a házban gondnok nem volt magára hagyatva. Nem védem az ifi asszonyt de valószínűleg a kezdetektől így szólt a megállapodás, ha kellett reprezentálni az öreg úrnak akkor ment vele egyébiránt meg az ifi asszony szórakozni egyedül járkált a férj tudtával. Hogy mit éreztek egymás iránt? Az meg legyen az Ő titkuk. Én annyira csak azért nem tudom sajnálni az öreg urat mert valóban sok sok olyan kiváltságot élvezett itt ebben az országban ami másoknak nem dukált. De itt az a hatalmas igazság, hogy a sok sok pénzéért az egészségét Ő sem tudta megvásárolni magának. Mert lehetett villája itt is meg ott is meg pénze mint a pelyva de amit megírtak neki a nagykönyvben azt Ő sem kerülhette el.


    Valika! Vigyázz magadra tervezgess sokat ! Olyan jó dolog előre elképzelni, hogy mit szeretnék még megnézni persze ez mindig a lehetőségekhez mérten tervezendő. Minket is sokan irigyelnek az utazásaink során de ha azt mondom az egész évi utazásunk nem kerül annyiba mint aki elmegy két hétre egy jobb szállodába egy jobb helyre. Mi mindig önellátással megyünk olcsóbb kategóriás szállásokra mert a látnivaló a lényeg! Azt meg így is ugyan azt látom mint azok akik a több csillagos hotelben tudják csak elképzelni a szállásukat.


    Kincsike! Jó egészséget Nektek is . 


    Mindenkinek szép napot kívánok ebben a pocsék időben!

Címlap

top