Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2019. január 17. 17:0579326.

    Ez azért történt, mert sokáig gondolkodott a rendszer az elküldésen, én pedig türelmetlen voltam és újra kattintottam. Bocsi!!!!

  2. 2019. január 17. 17:0379325.

    Totyi! Én jan. 11-én jártam erre, legközelebb Vali 14-én. Ágota kislányodnak kívánok minden lehető legjobbakat!!! Jó egészséget, ez a legfontosabb. Hogy már ő is 40? Az én első unokám betöltötte a 20-at dec. 28-án, a második pedig februárban pont így fog járni.


    Kb. én is így jártam ma a fogorvosnál, mint Te Valikám! Sajnos az implantátumos fogsorom tegnap este egy kis balesetet szenvedett, a friss-ropogós kenyérhéj nem tett neki jót. Egy hajszálrepedés keletkezett rajta. Gondoltam, mielőtt végleg ketté törik, gyorsan elmegyek a fogorvosomhoz, hátha nem olyan nagy a baj, mint legutóbb, amikor valójában kettétörött. Akkor 10 ezret kértek a ragasztásért. Ez valamikor késő ősszel történt tavaly. Most nem ott repedt el, tehát az jól helytáll. Mivel holnap délben kell érte menni, gondoltam, majd a fiam beugrik érte, ezért előre kifizettem. 15 ezret kértek, nálam pont egy ezressel volt kevesebb. Mit mondjak, én is majd elsüllyedtem, mire mondta a doki, hogy a 14 is elegendő lesz, és nem is kell meghoznom a maradék ezrest. 


    Az egészben az a bosszantó, hogy itthon még gondoltam rá, veszek még magamhoz pénzt, de elvetettem, mivel szándékomban volt amúgy is kivenni a bankból, de miután felhívtam őket, hogy mikor tudnak fogadni, azt mondták, azonnal, ha 14 óráig be tudok érni. Mondtam, hogy igen, így sem az nem jutott eszembe, hogy tegyek még el pénzt, sem az, hogy a bankot útba ejtsem, hisz már nem is lett volna rá időm. Kicsit szégyenkeztem, de már nem teszem, mivel úgy érzem, kb. fél év alatt emeltek 50 %-ot, hát velem most így jártak.


    Holnap délben már készen lesz, akkor megyek érte, addig meg eszem csak a pempőt.


    Kincsike! Visszanéztem a fotókat, hihetetlen, mennyit nőttek a srácok. Gondolom sok örömöt okoznak a nagyiknak. Úgy képzelem, Pisti tanítja őket a "vagányságra" is. Meglátod, pillanatok alatt tinik, majd fiatal felnőttek lesznek úgy, hogy észre sem veszitek.

  3. 2019. január 17. 17:0379324.

    Totyi! Én jan. 11-én jártam erre, legközelebb Vali 14-én. Ágota kislányodnak kívánok minden lehető legjobbakat!!! Jó egészséget, ez a legfontosabb. Hogy már ő is 40? Az én első unokám betöltötte a 20-at dec. 28-án, a második pedig februárban pont így fog járni.


    Kb. én is így jártam ma a fogorvosnál, mint Te Valikám! Sajnos az implantátumos fogsorom tegnap este egy kis balesetet szenvedett, a friss-ropogós kenyérhéj nem tett neki jót. Egy hajszálrepedés keletkezett rajta. Gondoltam, mielőtt végleg ketté törik, gyorsan elmegyek a fogorvosomhoz, hátha nem olyan nagy a baj, mint legutóbb, amikor valójában kettétörött. Akkor 10 ezret kértek a ragasztásért. Ez valamikor késő ősszel történt tavaly. Most nem ott repedt el, tehát az jól helytáll. Mivel holnap délben kell érte menni, gondoltam, majd a fiam beugrik érte, ezért előre kifizettem. 15 ezret kértek, nálam pont egy ezressel volt kevesebb. Mit mondjak, én is majd elsüllyedtem, mire mondta a doki, hogy a 14 is elegendő lesz, és nem is kell meghoznom a maradék ezrest. 


    Az egészben az a bosszantó, hogy itthon még gondoltam rá, veszek még magamhoz pénzt, de elvetettem, mivel szándékomban volt amúgy is kivenni a bankból, de miután felhívtam őket, hogy mikor tudnak fogadni, azt mondták, azonnal, ha 14 óráig be tudok érni. Mondtam, hogy igen, így sem az nem jutott eszembe, hogy tegyek még el pénzt, sem az, hogy a bankot útba ejtsem, hisz már nem is lett volna rá időm. Kicsit szégyenkeztem, de már nem teszem, mivel úgy érzem, kb. fél év alatt emeltek 50 %-ot, hát velem most így jártak.


    Holnap délben már készen lesz, akkor megyek érte, addig meg eszem csak a pempőt.


    Kincsike! Visszanéztem a fotókat, hihetetlen, mennyit nőttek a srácok. Gondolom sok örömöt okoznak a nagyiknak. Úgy képzelem, Pisti tanítja őket a "vagányságra" is. Meglátod, pillanatok alatt tinik, majd fiatal felnőttek lesznek úgy, hogy észre sem veszitek.

  4. 2019. január 17. 17:0379323.

    Totyi! Én jan. 11-én jártam erre, legközelebb Vali 14-én. Ágota kislányodnak kívánok minden lehető legjobbakat!!! Jó egészséget, ez a legfontosabb. Hogy már ő is 40? Az én első unokám betöltötte a 20-at dec. 28-án, a második pedig februárban pont így fog járni.


    Kb. én is így jártam ma a fogorvosnál, mint Te Valikám! Sajnos az implantátumos fogsorom tegnap este egy kis balesetet szenvedett, a friss-ropogós kenyérhéj nem tett neki jót. Egy hajszálrepedés keletkezett rajta. Gondoltam, mielőtt végleg ketté törik, gyorsan elmegyek a fogorvosomhoz, hátha nem olyan nagy a baj, mint legutóbb, amikor valójában kettétörött. Akkor 10 ezret kértek a ragasztásért. Ez valamikor késő ősszel történt tavaly. Most nem ott repedt el, tehát az jól helytáll. Mivel holnap délben kell érte menni, gondoltam, majd a fiam beugrik érte, ezért előre kifizettem. 15 ezret kértek, nálam pont egy ezressel volt kevesebb. Mit mondjak, én is majd elsüllyedtem, mire mondta a doki, hogy a 14 is elegendő lesz, és nem is kell meghoznom a maradék ezrest. 


    Az egészben az a bosszantó, hogy itthon még gondoltam rá, veszek még magamhoz pénzt, de elvetettem, mivel szándékomban volt amúgy is kivenni a bankból, de miután felhívtam őket, hogy mikor tudnak fogadni, azt mondták, azonnal, ha 14 óráig be tudok érni. Mondtam, hogy igen, így sem az nem jutott eszembe, hogy tegyek még el pénzt, sem az, hogy a bankot útba ejtsem, hisz már nem is lett volna rá időm. Kicsit szégyenkeztem, de már nem teszem, mivel úgy érzem, kb. fél év alatt emeltek 50 %-ot, hát velem most így jártak.


    Holnap délben már készen lesz, akkor megyek érte, addig meg eszem csak a pempőt.


    Kincsike! Visszanéztem a fotókat, hihetetlen, mennyit nőttek a srácok. Gondolom sok örömöt okoznak a nagyiknak. Úgy képzelem, Pisti tanítja őket a "vagányságra" is. Meglátod, pillanatok alatt tinik, majd fiatal felnőttek lesznek úgy, hogy észre sem veszitek.

  5. 2019. január 17. 11:2779322.

    Sziasztok szép napot.


    Marcsi én is messzinek találom de itt a környéken nem fogadták ,a demens beteget.Volt ahol kihangsúlyozták hogy csak egészségeseket fogadnak. Ráadásul neki úgy is mindegy senki nem látogatja. Egyik testvére szintén otthonba van a Nővére talán majd néha elmegy neki mindegyik otthon messze lenne még a nekem közeli is.Gyulán biztosítanak a látogatóknak szobát ha kérik,lehet hogy Szombathelyen is.Látogatni én fogom és majd úgy intézem hogy foglalok szobát hogy ne keljen egy nap olyan sokat utaznom.


    Lányok tegnap nagyon cikis helyzetbe kerültem. Így még sosem jártam ki akartam váltani a gyógyszereket a térdemre kapok olyan porcerősítőt meg gyulladás csökkentőt hát kellett volna fizetnem 12500 forintot és nem tudtam kifizetni nem volt annyi pénzem.A nyugdíjam majd ma jön,a számlákat fizettem tegnap a fene gondolta hogy ilyen sokk lesz a gyógyszer ára,hát majd elsüllyedtem zavaromban.Nagyon @ur éreztem magam.Na ezért jobb ha nem is kérek gyógyszertnem ér meglepetés.


    Sorbet Erzsikét én is .Gitta is kínlódik a belépéssel néha én is nem is értem miért szerintem olyankor a net vacakol.


    mindenkinek szép napot sziasztok

    előzmény:
    totyogoka (79321)
    2019-01-17  11:01
  6. 2019. január 17. 11:0179321.

    Sziasztok!


     


    Itt Angyalföldön ragyogó napsütés de elég hűvös van bár erre szokták mondani,, hogy az évszakhoz képest enyhe az idő. Az éjszaka alig aludtam valamit. Izgultam a fiamék utazása miatt meg elszoktam én már attól , hogy gyereket iskolába indítani. Figyelni, hogy minden cucca nála legyen uzsonna 3 most még gyógyszer is kell mert úgy meg van fázva a szentem, hogy alig kap levegőt az orrán. Remélem nem lesz semmi baj amíg az "ősök" távol lesznek.


    Közben én is járom az orvosi köreimet, a tüdő gyógyászat már kilőve ott minden negatív lett. A vérvételi eredményem is meg van ott sincs különösebb eltérés, majd hétfőn megyek hasi ultrahangra  az epekövek miatt majd megmondják, hogy kell-e műtét és mikor, aztán februárban nyaki uh meg kardiológia is lesz. Most helyre állt a vérnyomásom meg a pulzusom is. nagyon utálom ezt az eü járást.


    Kincsike! Köszönöm a köszöntést! nagyon eltelt az idő Ágota felett is, már negyven éves!!!!!!! Csak szörnyülködöm itt magamban, hogy mi minden történt ebben az elmúlt 40 évben.


    Valika! Isten malmai nehezen őrölnek , hát még az eü.-ben. Én azért nagyon messzinek találom azokat az otthonokat.Bár az is igaz hogy sokszor jobb is ha az ember nem látja mi történik a szerettei körül egy egy ilyen intézményben.Én is mindig nagyon fáradt voltam amikor Anyukámhoz mentem . Kb 6 órás út és ott voltam másfél órát és volt amikor meg sem ismert. De viszont a nővérem szinte minden nap ment vitte a tiszta ruhát meg a kaja pótlást és segített a fürdetésnél, mert akárkinek nem is engedte hogy fürdessék.


    Gitta! Te is régen jártál erre!


    Rózsát tegnap láttam de csak ablakon keresztül. remélem használtak a kezelések neki is.


    Ibolyka! Néha nekem is azért megy el a kedvem a beírástól mert eltűnik vagy nehézke s a belépés is atopikra.


    Sorbet Erzsike is sokat eszembe jut vajon ott most van-e hó???? Ausztriában nagyon kemény a hó helyzet.


    Mazsola Ildi! Vártam hogy jössz majd a jó hírrel ide is!!!!!! Remélem most hogy túl vagytok a sok izgalmon kicsit megnyugodhattok Ti is.


     


    Mindenkinek további szép napot!


     


     


     

  7. 2019. január 16. 14:4779320.

    Sziasztok elég nehezen lehet belépni


    Erzsike elintéztem az Invitelt ma meg a szemét szállítás kedvezményeket nekem és a tesóméknak is.Csekk befizetéseket stb.


    Kaptam választ Szombathelyről is de konkrét időpontot még sehonnanKedden megyek be a kórházba át kell helyeztetnem a Szövetség utcába a rehabra. Naná hogy fizetős nem is kevés.Mindenhol reklamáltam jól lecsesztek hogy vegyem tudomásul hogy decemberben a szabadságolások miatt nem intézkedtek,január meg még más miatt halott hónapSzóval aki ügyet akar intézni annak felejtős a december és a január is.De mivel a remény hal meg utoljára futom a köreimet.Most magamra is gondoltam és időpontokat kértem na kíváncsi vagyok mikorra kapok.Ahová menni akarok mindkét helyen szabin vannak a dokik.Majd január végén kezdik a rendelést.Még jó hogy nem mentem kivárni a sorokat .Szerencsére megnéztem a netten így nem mentem potyára.Mindenkinek vidám napot felénk sincs jó idő de ma csak kicsit fújt a szél így kimozdultam és intéztem a dolgokat.

    előzmény:
    er54 (79318)
    2019-01-15  19:33
  8. 2019. január 16. 13:5079319.

    Szervusztok


    A reggel irtam par sort,nem akarta elkuldeni nem tudom mi az oka?

    előzmény:
    er54 (79318)
    2019-01-15  19:33
  9. 2019. január 15. 19:3379318.

    szép  estét 


    Marcsi  Ágotának kivánunk  boldog születésnapot 


    Valika  sikeres  volt  az  ügyintézésed ?  itt nálunk ma is  nagy  szél  volt  na meg kétszer  is hóvihar kerekedett de  csak  pár  percig  és  nem  maradt  meg .


    Mi  is kimozdultunk  ma  egy  kicsit  a telefon számlámat akartam befizetni de  ahol kell ott leltár volt .Holnap  mehetünk  le  ujra.


    Utba  ejtettük  a Lidl-t  több  dolog  amit  ott szoktunk venni  itthon fogyóba  volt  már.


    Vigyázzstok   magatokra.


    Rózsát  láttam többször a facén  nem  beszéltem vele  de láttam beirásait  15-ig  volt a korházba  de  közbe  meg kellett szakítani pár  napig  mert begyulladt  a füle .


    Szeretettel  gondoltam  Rátok .



     

  10. 2019. január 15. 09:0479317.

    Sziasztok csak gyors be kuk megyek leadni az inviteles TV-nek a dobozát.


    Mindenkinek szép napot.Tegnap elindultam aztán vissza is fordultam olyan szél volt hogy inkább ki sem dugtam az orrom.


    Rózsa remélem már jobban van és jön haza a kórházból?Most mi volt a baj hogy ilyen sokáig volt bent?Marcsi mit tudsz róla?


     

    előzmény:
    totyogoka (79316)
    2019-01-14  19:23
  11. 2019. január 14. 19:2379316.

    Szép jó estét Mindenkinek!


     


    Régen jártam erre , de látom mások is ritkábban jönnek. Mennyire megváltozott ez a topik. Azelőtt nem volt olyan nap, hogy akár többször is be-be nézzünk, hírt adjunk magunkról, leírjuk örömünket bánatunkat egymásnak. Mára sok minden megváltozott. Szerintem most is ugyan annyi az időnk, csak a munkákat végezzük lassabban és így tovább tartanak a házkörüli illetve a házi teendők és kevesebb idő marad a netezésre. Bár még ez sem teljesen így van, mert amit nagyon szeretnék annak én  is itt a neten nézek utána.


    Mi most a hétvégén ünnepeltük meg Ágotám kerek születésnapját. Hihetetlen, de már 40 éves lett Ő is. Jó volt együtt lenni megint. Most egy kicsit borul a rend mert a fiamék elutaznak 10 napra és Kitty innen fog suliba járni így egy kicsit átalakulnak a hétköznapjaink.De nem is baj ilyen napok is kellenek. Itt lesz a hörcsög is bár az aztán nem sok vizet zavar . ideális kis állat mert kiszolgálja magát eszik iszik a ketrecet kell hetente takarítani és különben jól el van.


    M ég járok orvosokhoz bár elég távoli időpontokat kaptam, de pl a tüdőszűrésen túl vagyok ott minden negatív a ct látható két pont valószínűleg egy régebben lezajlott eseményből maradhatott vissza de pici szövetminta vételre nem alkalmas. A jövő héten lesz a hasi uh, abból majd kiderül mennyire lesz sürgős az epe műtét . aztán majd sorba jön a többi vizsgálat is. A vérvétel eredménye is teljesen jó egy olyan pajzsmirigy érték van ami esetleg okozhatta a magas pulzus számot. Szerencsére azóta már az is rendeződött.


    Mindenkinek kívánok további szép estét! Jó éjszakát!


     

  12. 2019. január 14. 19:2279315.

    szép  estét


    Teljesen eltünt   a hó  ma nálunk  is a szél  volt  az  uralkodó  amit nagyon  nem szeretek .Ilyenkor  a közérzetem  sem  jó .


    Én  elvagyok  az  okos telefonnal karácsonyra  ujjat  kaptam .Szeretek  rajta  nézelődni  nem kell laptopot  kapcsolni ,sok mindent nem tudok még rajta csak ami  nekem lényeges az megvan .


    Mosogatógépem  nincs ,mosogépen több programot is  használok .


    Jó voltlátni  Valikát Marcsit  Gittát .


    Mindannyiotokra szeretettel gondolok.


  13. 2019. január 14. 10:3579314.

    Sziasztok vidám napot.


    Felénk piszok nagy szél van és hidegen fúj


    Gittám az okos telefont én is utálom a régit használom én is visszavettem


    Nem azt mondom hogy mindent el kell olvasni bár ha a apus és a fiam elolvasta volna hogy mit tud a ketyere akkor meg spórolt volna egy napi szereléstA mosógépnél én minden programot használokmosogató gépem az nincs a telefonnál viszont csak az alapokat.Szerződésnél viszont ajánlatos legalább kicsit átnézni vagy rákérdezni a lényegre,akkor az unoka testvéremék nem dobtak volna ki havi hétezer forintot.Mivel nem is volt az internethez letéve a rúter csak a TV-hez hagyták itt a hozzávalót.Már ezért is rá kellett volna jönniük hogy valami nem stimmel.A gyógyszer tájékoztatót én sem olvasom el mert egy regényt írnak és a sok mellékhatástól ideges leszek,még szerencse hogy gyógyszer ellenes vagyok és nagyon kevés gyógyszert vagyok hajlandó beszedni.Nagyon fájni kell valamimnek ha beveszek gyógyszert.Mindenkinek vidám gondtalan napot kívánok.

    előzmény:
    dundori (79313)
    2019-01-11  19:34
  14. 2019. január 11. 19:3479313.

    Szervusztok Barátok!


    Olyan jó lenne rájönni, miért is nem akar beengedni engem a rendszer, ide, a barátokhoz. Sokszor feladom, most kb. negyedszerre sikerült.


    Látom Totyi, lett új kiadás az új évvel, nekem meg új szénmonoxid mérőt kell vennem odalentre, mert azt mondta hétfőn a gázkazán karbantartó, hogy ami van, az gyerekjáték.


    Valikám! Tudom, hogy bosszantó, de megvallom, én magam sem szeretem elolvasgatni a sokoldalas dolgokat (még a gyógyszer tájékoztgatót sem). Egy-egy új elektromos szerzemény pedig kimondottan idegesít, ezért általában egy programot tanulok meg, és azt használom állandóan. Ilyen a mosógép, ami már kb. 4 éves = egy program. A mosogatógépem már elmúlt egy éves, de csak az automata porgramját használom, azt is boltban, vételkor jegyeztem meg, mivel az eladónak is ilyen gépe van, ő mondta, hogy ez éppen elég. Ráadásul éppen elég. A lányom ugyan ilyet vett az új konyhájába, örültem is neki, hogy legalább lesz valaki, aki majd megtanít a széleskörű használatra, de hiába várom, ő is azt használja, amit tőlem tanult. Karácsonyra új telefont kaptam a fiú unokáimtól, kb. 2 napja használom (a számom maradt), de valószínűleg visszateszem a simkártyát a régibe, mert megőrülök tőle. Ennek meg nincs is rendes használati útmutatója, azt hiszik, evidens, hogy kell használni.


    Mindenkinek minden jót kívánok.

  15. 2019. január 11. 08:0679312.

    Marcsi ezek a kiadások sosem jönnek jól ,nekünk tegnap előtt eltűnt a víz.A fiam nekiállt szerelni vettünk 10 ezerért(másik 30 ezerért,volt) egy ketyerét mert úgy nézet ki hogy az a rossz.Aztán mégsem ,egész nap szerelt és semmi.Mire megvolt a hiba kiderült a baj hogy eresztett a tartály és a 30 ezres ketyere érzékelte a szivárgást és letiltott.Addig szegény még a motrot is lecserélte még jó hogy az van tartalék de a régi is jó.Most van egy olcsó akármink ami nem tilt le majd vissza teszi a régit de majd csak tavasszal és veszünk egy új tartályt akkor.


    Remélem a vérnyomásod rendeződött.  vigyáz magadra.

    előzmény:
    totyogoka (79310)
    2019-01-08  15:36
  16. 2019. január 11. 07:5379311.

    Sziasztok szép napot.


    Felénk is sokat eset a hó volt munkám bőven.Meg is maradt szép fehér minden.Rendesen elfáradtam a baj az hogy a térdeim megint nagyon bedagadnak minden nap és piszkosul fájnak,éjjel és nappal is.Megint sok  mindent kell intéznem így a pihenésről szó sem lehet.


    Képzeljétek az unoka tesómék évek óta fizették az internetet meg a virusirtást és sosem volt nekik.Mivel nekem kell ellenőriznem a számlákat most vettem észre.Havonta majdnem 7000 forintot dobtak ki az ablakon.Szerencsére lejárt a hűség idejük már rég így fel tudtam mondani és új szolgáltatást igényeltem ami csak TV-és telefon.Próbálom leszorítani a havi kiadásokat Hihetetlen hogy nem olvasták át a szerződést sosem.Mikor számon kérte hogy miért írták ezt alá a tesóm azt mondta hogy csomagban volt az ajánlás és ő úgy gondolta hogy így olcsóbban jön ki.Ja és ha nem használja a nettek akkor nem kell fizetniHihetetlen egy tanult nő és logikája az nulla.Tegnap szobrosztam náluk  új szolgáltatót váltottam nekik, telekom bekötés megvolt.Az Invitelnél voltak de ott nem találtam árban jó megoldást.Itt a tv-és(106)csatorna korlátlan telefon mobilra és hálózatokra  nem egész hétezer forint.Annyi sincs mint amit eddig kidobtak az ablakon.Borzasztó nagyok voltak a számlái mindig 15-18 ezer körül és nem értettem.Sokat telefonál de akkor sem értettem,mindig csak a csekket adta ide.Aztán ezért kezdtem ellenőrizni és akkor láttam hogy mik vannak rajta.Ma még a polgármesteri hivatalba és a kórházba kellene mennem de nem tudom hogy sikerűl-e mert alig tudok menni.Most bekentem a térdeimet meg vettem be  be gyógyszert aztán majd meglátom mennyire fog szuperálni .Mindenkinek szép és vidám gondtalan napot kívánok.Sziasztok.

  17. 2019. január 8. 15:3679310.

    Szép napot!


     


    Már jól behavazódtunk.Reggel óta esik a hó és nem is akar alább hagyni. Még jó hogy nem nekünk kel itt a panelban sepregetni lapátolni. Sokat gondolok Valira Gittára na ők aztán lapátolhatnak a ház körül. Ráadásul hideg is van. Csak itt a kis boltban voltam vásárolni de fázott kezem lábam mire megjártam. Bezzeg a gyerekek élvezik , bár ha vissza gondolok mi is jó piros arccal elázott kesztyűben meg csizmában hógolyóztunk kifulladásig gyerekkorunkban.


    Sajnos a vérnyomásom még mindig vacakol, nem akar a felső érték 170 alá menni. Ja és a pulzusom is nagyon magas ( 120-130 között van) Írt is fel tegnap a doki valamit de na ná hogy az meg országos hiánycikk. Mehetek vissza hogy adjon valamit helyette. Majd holnap reggel megyek ma már nem indulok neki. Bár lehet hogy ebben a hóesésben kevesebben lennének a rendelőben.


    Ma volt itt a gázszerelő, karácsony óta rossz volt a sütőm, megcsinálta közel 20 000 ft-t. nem hiányzott ez a kiadás így karácsony után.Az a lényeg hogy most már ismét jó lett.


    Vigyázzatok magatokra, ha nem muszáj ne menjetek ki ilyen időben. (  Persze ha a nagyiknak szánkózni kell az unokákkal akkor oda menni kell) 


    Mindenkinek további szép napot Kívánok!

  18. 2019. január 8. 05:1379309.

    Szervusztok


    A tegnap irtam egy hosszabb hsz.mara eltunt,bem tudom miert?semmi olyant nem irtam,ami tilos.


    Lebontottuk a fat  ,a ferjem levagta az agait igy konnyebb volt levinnem a 2ik emeletrol.


    Gondolom,minyajan sokat dolgoztunk az unnepek elott es utan fozes takaritas,mig visszaternek a dolgos hetkoznapok.


    Szep napot jo egeszseget kivanok.

  19. 2019. január 7. 19:5179308.

    szép estét 


    Valika látom van  feladatod bőven .Nekünk  is  van műfenyönk  is  több méretben ,de  az  uncsikák miatt választottuk már


    második  éve az  élő  fenyőt .


    Ma lebontottuk  a mostanit nagyon sajnáltam mert mint  irtam szép és illatos  volt.Mire minden a helyére került márdél is  elmult .


     

  20. 2019. január 7. 09:5679307.

    Sziasztok szép gondtalan hetet.


    Marcsi a hasmenés jól legyengíti a szervezetet nem irigyelek a vérnyomásod fel mehet egy gyulladástól.Lehet még a szervezetedben.Nekem is tele van a hócipőm magamtól annyi intézni valóm lenne és én meg itt kóválygok .Tegnap én voltam a kukta a fiam sütött .Aztán a lányoméknál voltunk.Ma viszont nekem kell kimozdulnom az unoka tesómnak gyógyszerért kell mennemna meg a szokásos bevásárlás.


    Kincsike csuda nagy már az unokád és hogy fociziknálunk is műfenyő van az idén én is díszítettem tavaly nem volt díszítve ,nem volt semmi ünneplés nagyon magam alatt voltam még.Az idén egy kicsit össze kapartam magam nem mintha sokkal jobb lett volna.A lányoméknál igazi fenyő van és sokáig nem szokták leszedni.Szép nagy régen nekünk is mindig plafonig érő fenyőnk volt ma csak kicsi műfenyőm van.Majd ha lesznek dédunokáim akkor talán újra igazi fenyőt veszek.Mindenkinek vidám betegségmentes hetet kívánok.

  21. 2019. január 6. 19:3079306.

    szép   estét


    Valika   Marcsika jobbulást kivánok mindkettötöknek.


    Ma mint  mindig unokák velünk voltak  csak  délbe  aludni mentek  haza ( nálunk  is van  hely az alvásra  de itt elbolondozzák alvás persze  nuku )igy jobb  ha otthon alszanak az a  biztos .


    Nekünk  is megvan  a fenyőfa ,idén élőt  vettünk ,utolsó  napon , szép norman nem potyog, nem szúrnak a  levelei, és finom illata van amit nagyon  szeretünk .Holnap  lefogjuk  szedni  a hagyományoknak megfelelően .


    Tegnap  délelött Daniék  focizni  voltak  az  ovijukat  képviselték kaptam képet  amit  ide felteszek .


    Szeretettel gondoltam mindannyiotokra  Gitta ,Ibolyka ,Mazsola  ,Rózsa,Julika ,......


  22. 2019. január 6. 16:2079305.

    Sziasztok!


     


    Itt is esett a hó tegnap de el is olvadt. Azért fagyott az éjszaka mert szemben az udvaron a tócsák tetején jég is van.Gyorsan telnek a napok . Mi még nem bontottuk le a karácsonyfát majd talán holnap. ( Nem potyog mert műfenyő) 


    Gyönyörű normand és ezüstfenyők vannak már szilveszter óta kidobálva. csak az vígasztal, hogy ezeket még újra hasznosítják 


    Valika! Jobbulást Neked! Én sem vagyok jól. Három napi kegyetlen hasmenés után  ma végre csendesebb nap lett de most meg a vérnyomásom van az egekben.tele van a bakkancsom már magammal!


    Kincsike! Hát persze hogy a gyerekek élvezték ezt a havat. Ritkán van olyan lehetőség hogy szánkózhatnak hóembert építhetnek! 


    Többiek hol vagytok!


     


    További szép napot Mindenkinek!

  23. 2019. január 5. 20:0879304.

    Sziasztok.


    Ma jól kiszúrt velem az idő.Egész nap hullt a hó,délben elállt gyorsan ellapátoltam jó nagyot dolgoztam,erre egy óra múlva kétszer annyi esettmost hagyom majd elolvad ha akar.Most remélem senki nem mászkál a járdán, majd reggel lapátol a fiam reggel jön haza.Bentről nézve nagyon szép csak ne nekem kellene el lapátolniMég mindig kínlódok a megfázással a fene vigye.Remélem ti jól vagytok és az új év sok jót hoz majd mindenkinek.Holnap a vejemet megyünk köszönteni krumplis pogácsát kért ajándékbaReggel neki is ugrunk és még melegen visszük.Mindenkinek vidám békés vasárnapot sziasztok.

  24. 2019. január 5. 19:5779303.

    szép   estét


    Szépen  behavazódtunk  lehet  hóembert   építeni.


    Délelött  elvégeztem  a napi teendőket,ebéd  után  kis pihi  aztán jöttek az  unokák .Hamar eltelt a délután .


    Remélem mindannyian jól vagytok .


  25. 2019. január 4. 19:0979302.

    szép  estét


    Üdvözöllek  Benneteket  a  2019  évbe .


    Szilveszter  csendben eltelt  kb 10-ig  a gyerekekkel voltunk ,sétáltunk  egyet itt  a lakotelepen néztük a  sok sok fellött


    tüzijátékot majd néztük  a tvbe  a  rögzitett  sorozatokat  éjfélkor  köszöntöttük egymást és vége  volt az  ünneplésnek .


    Nincsenek fogadalmak  az  uj  évre nem  szoktunk ,legyen egészségünk  a  többi  nem  számit  .


    Szeretettel gondoltam mindannyiotokra 


Címlap

top