Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2018. július 2. 15:3478851.

    Köszönöm Rózsa!


    Nagyon aranyosak a kicsik, remélem velük legalább van boldogság! Jó egészséget nekik!

    előzmény:
    rozsaanyu (78849)
    2018-07-02  13:25
  2. 2018. július 2. 13:4378850.

    folyt:


    Bálintom június 22.-én betöltötte a 2. évét. Kristóf 10 hónappal fiatalabb. Utánozza a bratyót.


    Pár szolit visszaolvastam. Elköszönök, mert kikapcsolási kényszer van. Érkezik Marci.


    10 kg-t fogytam. Még 15-t jó lenne, de nem ilyen áron!!


    Gondoljatok rám!


    Puszi az erre járóknak.


     

    előzmény:
    rozsaanyu (78849)
    2018-07-02  13:25
  3. 2018. július 2. 13:2578849.

    Szervusztok felejthetetlen Régi Barátok!!!!!!


    Nagyon hiányoztok!!!!


    Most is csak "futva" tudok jelen lenni. Már 3x elrontotta az "illetékes úr" a gépemet. Soha nem tudom, mikor lép be az ajtón. Ezért nem merem bekapcsolni a gépet akkor sem, ha Budapesten tartózkodik.


    Sok-sok szeretettel gondolok Rátok.


    A telefonon csak a face-ra tudok belépni, amikor wifi közelben vagyok. Így ott szoktam követni, akik jelen vannak.


    Szeretettel gondolok mindig az aktuális -név és születésnaposokra is.


    Utóbbi időben gondoltam kiszunyIldire, akinek tegnap lett volna 72. születésnapja. Éva51 06.11. lett volna 67 éves. Zsóka/topicanyánk 07. 10. lenne 69 éves. Fájó szívvel, de szerettet gondolok rájuk, mint drága Marimamánkra, és a miLacinkra is!


    Nem szomorítani szándékozom, csak megemlékezni a régi szép évekre, amikor még sokan voltunk, vidámságban, jóban, rosszban.


    Gittám! A kényszer vezet oda, hogy most gratuláljak, köszöntselek, sok-sok szeretettel. Holnap fogok rád nagyon gondolni. Egészségteljes, vidám éveket kívánok.


    Köszöntöm még a közelmúltban- ill. közeljövőben ünneplő névnaposokat is!!!

  4. 2018. július 2. 07:3578848.

    Sziasztok szép napot.


     

  5. 2018. július 1. 10:1778847.

    Sziasztok vidám napot.


    Felénk is erőlködik a napocska megyünk a lányomékhoz nemsokára.


    Marcsi én mindkét buktát szeretemmost nálam szilva lekváros volt meg bableves.


    Péntek szombatra mentek?szép idő ígérkezik


    Lányok nagyon elhívatottak Andrea unokám az műtősnői sulit kezdi szeptemberbe most is ott dolgozik a kórházban.


    Még Bettina az aki még nem döntötte el hogy mi lesztanul még de minek,?azt nem tudom.

    előzmény:
    totyogoka (78846)
    2018-07-01  09:33
  6. 2018. július 1. 09:3378846.

    Szép jó reggelt!


     


    itt Angyalföldön igazi szép napsütéses a reggel, bár kicsit hűvöskés még az idő. Azt mondják majd a jövő hét vége lesz amolyan igazi strand idő. Mondjuk ezt nem is bánom, hiszen akkor leszünk a Hagymatikumban . Bízom benne , hogy mindenki talál majd magának megfelelő medencét 8 ki csendesebb gyógyvizet ki pedig a hancúrozós élménymedencét. Nehéz mindenki kívánságának eleget tenni főleg ha 22-en leszünk. Ráadásul összesen 2 éjszakára megyünk, de hát most csak ennyi időre tudtuk összeterelni a "bandát".


    Én már főzök: ma bableves lesz füstölt oldalassal, meg volt még egy adagnyi régi krumplim abból szilvalekváros gombóc lesz. csinálok még kb ugyan annyi túró gombócot is. Remélem senki nem marad éhes.


    Kitty délután szülinapi buliba megy ( ott alvósra) Készül már nagyon oda is. hiányoznak neki ezek a programok mivel nincs tesója ilyenkor van lehetősége megtapasztalni, hogy milyen is az osztozni a hálószobán.


    Valika! Igazán szép szakmát választott magának az uncsikád, de amilyen szép olyan nehéz is és sajnos a fizetésük se csillagászati. De ezt a szakmát azok szokták választani akikben van elhivatottság és szakma iránti szeretet. talán gondolkodnak még hasonlóan fiatalok és nem lesz hiány ápolókból orvosokból.


    A mult héten voltam meglátogatni Teréz anya barátnőmet a gerincgyógyászati Központban. Leesett az állam, hogy ma nagyarországon ilyen kórház is van. Tisztaság mindenütt, a folyosókon a szobákban a mellékhelyiségekben.kényelmes matracok távirányítóval emelhető ágyak, és minden ágy végében kézfertőtlenítő papírtörlő a látogatóknak. A folyosókon nagy ballonokban víz automaták társalkodó sarkok, a teakonyhában 6-8 db mikro vízforralók stb. A nővérek csinosak , kedvesek és gyorsak. csak tátottam a számat, hiszen pár héttel ezelőtt a Nyírő Gyula kórházban jártam és bizony ott 3 oldalon tudtam volna körmölni a hiányosságokat.


    Én is köszöntöm a Pétereket és a Molly Laciját!


    Mindenkinek nagyon kellemes további napot kívánok!

  7. 2018. június 30. 07:4878845.

    Nálunk is eset még tegnap is két eső közt elszaladtam az unoka tesóméknak bevásárolni aztán én sem mozdultam ki.Csak néztem ki a fejemből

    előzmény:
    totyogoka (78843)
    2018-06-30  06:36
  8. 2018. június 30. 07:4678844.

    Sziasztok vidám békés hétvégét.


    Sorbet Erzsike Péterednek Boldog Névnapot Kívánok!

  9. 2018. június 30. 06:3678843.

    Sziasztok!


     


    Ma végre napsütésre ébredtünk. Most egy darabig elég lenne már az esőből. én nem nagyon mozdultam ki tegnap se a lakásból csak amikor nagyon kellett. Virágokat ápoltam le meg a vasalni valókat intéztem. Főztem és a holnapi ebédhez is előkészítettem a hozzávalókat. ma már csak kenyérét kell lemennem.


    Valika! Lehet hogy nem lesz nagy meleg de szerintem bográcsozni lehet majd. Arra kiváló az idő.


    Manyuska! A Tűrós buktát a férjem szereti nagyon. Én inkább a lekvárosat eszem.


    Gitta! Kellemes időtöltést kívánok Gyöngyöskével.


    Kincsike?


    Mindenkinek szép napot kívánok!

  10. 2018. június 29. 07:5878842.

    Mindenkinek vidám hétvégét.

    előzmény:
    precon (78841)
    2018-06-29  07:43
  11. 2018. június 29. 07:4378841.

    Hétvégén a lányoméknál lenne bográcsolás  mivel Péter nap is van és egyszerre szoktuk tartani a két Névnapot.Nincs sok kedvem elmenni de a fiam is László nem tehetem meg vele hogy itthon maradok.Az idő megoldja helyettem mert ha esik elmarad.


    Marcsi lassan mentek Makóra jó kis csapattal.Remélhetően nem lesz ilyen vacak idő mert a gyerekekkel nehéz lesz bírni.


     


     Sajnálom Rózsát és a házat hogy hangos a szomszédtól.Reméljük hogy nem kerül tettlegességre a dolog.Persze a szomszédok is közbe léphetnek ha rendszeres a kiabálás be lehet jelenteni a segélyvonalon,mielőtt még nagyobb baj lenne.

    előzmény:
    totyogoka (78838)
    2018-06-27  17:53
  12. 2018. június 29. 07:3278840.

    Sziasztok szebb napot.


    Nálunk két napja esik az eső ,szerencsére nem viharos és nem jég.Szomorúan teltek a napok kicsit nem találtam magam .Hétvégén a vejem névnapja is lesz bográcsozást tervezet  abból sem lesz semmi.


    Legkisebb unokám a Balatonon dolgozik felügyel a gyerkőcök egészségére ő megy tovább a mentős tiszti suliba.


    Hideg van rendesen lehűlt a lakás most vasalhatok nincs melegem.


    Ruhákat kellene selejteznem a sajátomat, apuséhoz még nincs lelkierőm hozzányúlni. Szépen minden a szekrényeiben sorakoznak tisztán vasalva,nem tudom mikor lesz erőm azokat is kivenni.Kinyitom a szekrényt aztán be is csukom .Vannak bontatlan ingei zoknijai meg öltönye is amit sosem használt el kéne ajándékoznom de nem megy.Jó helyen vannak majd egyszer elajándékozom de nem itt hanem jó messzire viszem nem szeretnék találkozni a ruháival itt a faluban.Egyenlőre érintetlenül marad mindene.


     

  13. 2018. június 28. 10:3978839.

    Szer usztok


    Igazad van totyi hogy a mi vetesunket nem veri a jeg,de ha masnal elveri,akkor megdragul minden,igy is draga a gyumolcs,a zoldseg,4 szal zoldhagyma 15o ft.de azert megvesszuk.


    Dundori


    Sokat dolgozol,nem tudom,hogy birod a derekaddal,nekunk nincs kertunk megis sokszor becsipodik as ideg,a terdeim nem hajlanak de azert minde  hazimunkat lassan elvegzek,igaz neha ledfekszem.


    Sajnalom ROZSAT,hogy oregsegere ezt erte meg,talan a gyerekek kellene kozbelepjenek,hogy ezt nem teheti az anyjukkal.,orokos lelkiterorrban,nehez elni...


    Sutottem 3 tepsi turosbuktat,kuldom szeretettel,ga a vamosok nem veszik el....


  14. 2018. június 27. 17:5378838.

    Sziasztok!


     


    Hát mit mondjak? Elég búval aszott időnk van. De ne szóljak semmit ahhoz képest hogy az én kertemben nem veri el a termést a jég és nem teszi tönkre az egész évi munkámat mint nagyon sok mezőgazdaságból élő embernek. Mi csak fázunk és néha ázunk egy kicsit. Borzalmas időjárás van most a görögöknél is . Sok fórumot olvasgatok és bizony 15 fok van és egész héten esik az eső helyenként jég és felhőszakadás is van.


    Tegnap haza került a hörcsög is és Kitty is elment így ma orvosjárást csináltam. Jó lett a vérképem, kevés csillaggal jelölt eredményem van és azok is mind határeset. Aztán voltam a gégészeten, ma arra a következtetésre jutott a doki, hogy talán nem is lécső gyulladás hanem a reflux okozta nyelőcső gyulladás lehet a rekedtségem oka. Írt fel újjabb gyógyszereket.


    Délután Teréz anya barátnőmnél voltam látogatóban mert Ő meg a Gerinc klinikán fekszik bent kicsit regenerálódik. Remélem használni fog neki.


    Valika! Szomorú nap ez Neked, hiszen "Mi " Lacinknak ma van a névnapja. Sajnos vannak megváltoztathatatlan dolgok az ember sorsában. 


    Gitta! Puszi Gyöngyöskének!


    Manyuska ! Itt is esik az eső igaz nem olyan nagyon de esik.


    Mindenkinek további szép napot!

  15. 2018. június 27. 17:4778837.

    Szia Ibolyka!


    Nálunk is ritka a finom sárgabarack, sajnos a fagy miatt szinte nem is lesz magyar sárgabarack. Én is olyan vidéken élek, ahol mindig minden később érik. Ezért magam is furcsálottam, hogy a menyem szerint kb. 20 km-re tőlünk kapható már 600 forintért. Meg is beszéltük, hogy ha akarnak, hozzanak, a hét végén befőzzük, mivel jön a barátnőm, ő nagymester a lekvár főzésben, neki is kell, így gyorsan túl leszünk rajta. Nekem csak arra kell, ha sütnék olyat, amibe muszáj tenni. Nem vagyok lekvárfogyasztó.


    Az időjárás ma kegyes volt hozzám, végeztem a fűnyírással, a gazolás nagyjával, s mire megfürödtem, megebédeltem (úgy másfél órával ezelőtt), már el is kezdett esni az eső. Szerettem volna még leszedni a málna végét, aztán rendbetenni a bokrokat, erre már nem került sor. Holnap, ha az idő engedi, ezt is megcsinálom.


    Alig elvégeztem a fűnyírást, megjelent a második legnagyobb unokám, a fiú, aki állítólag segíteni jött. Már nem volt mit segítsen, de szerintem inkább enni szeretett volna. A tegnapi maradékot, a mai ebédemet természetesen neki adtam, igaz fél fogára sem volt elég. Aztán megfürdött, összeszedte magát és haza ment.


    Ezek után én foglaltam el a fürdőszobát (közben főztem gyorsan krumplistésztát, amíg fürdött) és most igyekszem kipihenni a mai napot.


    A legnagyobb unokám, a nagylány már kétszer is keresett - nyilván nem hallottam a fürdés, hajmosás közben - végre túl van az érettségin, az eredményt holnap tudja meg. Elmondása szerint jól teljesített, egyedül az a fránya matek, hát az neki is úgy sikerült, mint a többi lány unokámnak, vagyis közepes, a többi ennél jobb.

    előzmény:
    Ibolyka43 (78836)
    2018-06-27  06:31
  16. 2018. június 27. 06:3178836.

    Szervusztok


    Egesz ejjel esett az eso es hideg van,nem tudtam nyitott ablaknal aludni.


    3 napja keresem a finom ,erett sargabarackot,de jelenleg csak bolgar es gorog barack van,ez kevesbe edes es a szine sem sarga,inkabb feheres,azt mo djak,hogy meg nem erik az idevalo kajszibarack ,10 kilobol foznek dzsemet a meggy olcso,300 ft koruli ara van.


    Ma porszivozom es ebedre palacsinrat sutok a leves melle.


    Legyen szep napotok

  17. 2018. június 26. 09:3778835.

    Kincsike! Nagyon édesek a kicsik, vagyis inkább már nagyok. Olyan gyorsan szalad az idő, észre sem vesszük, csak a gyerekek láttán. Én a magaméin nem csodálkozom, mert itt növekednek mellettem, de a tieid most születtek! S már mekkorák!! Rózsa is mennyit sopánkodott, hogy neki nincs unokája, most meg három is lett, szinte egymás után.


    Sajnálom ezt az asszonyt, kész csoda, hogy még nem roppant össze idegileg. 


    Most hívott a Gyöngyöske barátnőm, a hét végén jönnek, mindenkit üdvözöl, akiket ismer.

    előzmény:
    er54 (78828)
    2018-06-21  22:01
  18. 2018. június 26. 09:1478834.

    Szervusztok Barátok!


    Már napok óta többször eszembe jutott, hogy válaszoljak Totyi szolijára, amiben a kiváló bizonyítványról ír. Ez bizony nagy büszkeség minden szülőnek, nagyszülőnek. Totyikám! Örülök az örömödnek, kívánom, hogy egész életedben tartson ki és élvezd a kisunokád sikereit.


    Én nem nagyon dicsekedhetek, mind a két kislánynak vannak matek gondjai, de a többivel nincsen baj szerencsére. Ez mindkettőnél sajnos csupán közepesre sikeredett. Mondjuk én nem vagyok ettől szomorú, én magam sem teljesítettem ennél jobban anno. Gondolom tapasztaltátok, hogy a 3. és 5. osztály a legnehezebb, nálunk a két kislány ezeken vannak túl. A nagylányunk tegnap kezdte a szóbeli érettségit, erről még nincs hírem, a nagyfiú pedig túl van az első évi egyetemi vizsgáin.


    Valikám! Gondolom, ezt a csodaszép verset a miLacinkra emlékezve tetted ki. Holnap lesz a neve napja. Sokat gondolok Rád és őrá is. 


    A kukával kapcsolatban: Nálunk is van egy szomszéd, aki az utca elején lakik és galambász (zenetanár). Régen nekünk, hátul lakóknak a garázsokig ki kellett vinni a kukát, mert a nagy autó nem jött be hátra. Akkor én is láttam minden kukásnapon, hogy egy hatalmas zsák galambtrágyát belerak az én kukámba. Reggelente, amikor vittem Bendegúzt sétálni, én is kivettem, leraktam a kuka mellé, persze nem vitték el a kukások. Ha esett az eső, állt a víz a kukám alján, vagy a trágyalé. Ezért raktam ki minden alkalommal. Ez aztán megszűnt, mert kisebb autó jár, az már hátra tolat, ide meg nem hozza el a pasas a trágyáját.


    Ma napsütéses reggelre ébredtem, kb. egy órával ezelőtt. Még nem tértem teljesen magamhoz, de hamarosan megyek kifele, árnyékos helyeken van mit gaztalanítani. Főzni nem kell, van tegnapról, egyedül vagyok, ráadásul ilyenkor nem is fontos, hogy van-e főtt ebéd.


    Mostanában elég szédelgős napjaim vannak, kicsit félelmetes, míg észhez nem térek rendesen. Reggel első dolgom, hogy beveszem a gyógyszereimet (keringésre), aztán szép lassan minden helyre áll. Ha nem, akkor van egyfajta homeopátiás (Similasan) nevű, osztrák cseppjeim, abból 10 csepp, és szinte azonnal segít, pedig nem is hiszek az ilyen fajta gyógyításban.


    Lassan leterem a málna, nem kell minden nap ezzel foglalkozni, viszont az uborkát naponta szedeni kell, a paradicsomnak nem tett jót ez a hol esik és hideg van, hol pedig 30 fok meleg. Ez bosszant egy kicsit.

  19. 2018. június 26. 06:3378833.

    Várnai Zseni: Öreg nő sóhajt


    Csak addig fájt, amíg harcoltam érte,
    amíg a lelkem égőn rátapadt,
    s egy reggelen rájöttem, hogy hiába:
    az ifjúság már tőlem elszaladt.



    Lemostam minden kendőzést magamról,
    hajamat sem festettem újra már,
    mint vert vezér, a fegyverem leraktam,
    s olyan vagyok most, mint egy téli táj.


    Mint a felhőkbe nyúló hegytetőkön,
    fejemen, ím, örökös hó ragyog,
    így hordozom ezüstös koronámat,
    és hófehéren újra szép vagyok.


    E szépség más, mint volt az ifjúságé,
    nincs benne tűz, és nincsen küzdelem,
    magas hegycsúcsra nem csap lenti lárma,
    és ez a szépség nem lesz hűtelen.


    Olvasgatok, sétálok, eltűnődöm
    az életen, mely szép és változó,
    hullámok jönnek, mennek, elsimulnak,
    így hömpölyög a nagy és mély folyó.


    Lassúdan járok, fűszálat se sértsek,
    mert minden élet mérhetetlen kincs,
    napnyugtát, holdat, csillagokat nézek,
    ó, mennyi nagyság, s vége soha sincs!


  20. 2018. június 26. 06:3378832.

    Sziasztok vidám napot.


    Na hiányoltam az esőt most megkaptam szerencsére nem viharos szép nyugis áztatós eső volt.Reggel korán arra ébredtem hogy a kutyák nagyon fognak valakit.Hát ledöbbentem ma kuka nap van és a fiam kitette munkába indulás előtt a kukánkat és mit látok a szomszéd asszonyom egy nagy csomagot próbál bele gyömöszölni a kukánkba.Persze nem sikerült most nem lehet lecsukni a tetejét tudni kell hogy a kukások nem viszik el ha túl van töltve.Most csak reménykedem hogy ma kivételt tesznek ha nem akkor kicsit elbeszélgetek a szomszéd asszonyommal.Nem szóltam neki de ilyen pofátlanságot nem feltételeztem róla.Azt láttam hogy máskor is rak bele ha nincs tele de most tele volt.Nem is értem mindig sok szemetük van miért nem vesznek egy nagyobb kukát,Na persze azért többet kell fizetni.


    Marcsi gratulálok az unokád eredményéhez ,Egyik nap gondoltam beugrok a kökibe és felhívlak de láttam nagyon elfoglalt vagy így nem talizunk.

    előzmény:
    totyogoka (78831)
    2018-06-24  16:01
  21. 2018. június 24. 16:0178831.

    Sziasztok!


     


    Még mindig hűvös van nagyon és még a szél is hidegen fúj4 reggel óta folyamatosan zúgnak a repülők itt a Duna parton már napok óta mert készültek a mostani Redbull versenyre. Tudom én hogy cirkusz kell a népnek, de ennyi üzemanyagot elégetni csak úgy ?! Hány éhes ember lakhatna jól ebből a pénzből. na de legalább én ne füstölögjek már.


    Buksikát már elvitték haza. Ha akarták volna se lehetett volna itt tartani mert meg volt bolondulva amikor meglátta a gazdiékat. Mikor meg indultak Ő volt az első aki beült a tolókocsiba. 


    A fiamék is megérkeztek szerencsésen , ők majd holnap jönnek át. Mesélte, hogy már ereszkedtek le a géppel és a kapitány közölte, hogy történt egy kis baj az egyik toalatten kérik, hogy mindenki türelmesen várjon, már értesítették a rendőrséget, de várni kell egy kicsit. Vártak vagy egy órát a gépen ülve türelmesen és akkor jöttek a rendőrök és elvezettek egy 70 év körüli öreg hölgyet aki rágyújtott a WC.-én ezzel veszélyeztette az utastársakat. Azt hiszem  ez a szál cigaretta elég drága lesz a Maminak.


    Ildike! Örülök, hogy jelentkeztél! Köszönöm az unoka nevében is a gratulációt. Remélem, hogy egyszer még learathatja a szorgalmának a gyümölcsét is. Jól megy neki mind a két nyelv, angolból is dícséretet kapott. Ebben az iskolában most érettségizik az első évfolyam mert ezelőtt csak 8 osztályosok voltak. Most nyolcadik után is tanulhatják a nyelvet és akár érettségi tárgyként is bevállalhatják. Csinálj magadnak kikapcsolódós programokat. Jön a jó idő menjél úszni az nagyon jó testnek és léleknek egy aránt. Én sajnos csak úgy úszom mint a nyeletlen fejsze , de a vízben szeretek lubickolni. Két hét mulva megyünk a Hagymatikumba Makóra így ott is lesz majd lehetőségem áztatni magam.


    Mindenkinek tovább szép napot kívánok.


    Reggel megyek korán vérvételre , aztán jön Kitty. nem tudom majd mikor tudok jönni. 


     

  22. 2018. június 23. 17:0578830.

    Sziasztok!


    Marcsi! Gratulálok az unokád sikereinek! Minden topik nagyszülőnek gratulálok az unokájához, unokáihoz :)


    Igen, lehűlt a levegő nálunk is.Én élvezem, mert nagyon szenvedtem a melegtől.Héten voltam üzemorvosnál, magas volt a vérnyomásom.Éreztem én már hogy feszül a tarkóm, stb. Nem is csodálkoztam , sok a stressz, nem mozogtam rendszeresen,stb.Így újra szedem a Tallintont napi 1 tablettát.Érzem már a hatását, jobb a közérzetem, a vérnyomásom is kezd lejjebb menni.Naplót vezetek.Délben mért adatok magasabbak, mint egyébként.Jelzi a szervezet, ideje lenne legalább 2 hétig kivonni magam a munkából.Év elején könyvelőt váltottunk.Most vittem el nekik a tavalyi anyagot.Átnézik, rendbe tesszük napjainkra, utána eltudok menni pihenni.Nagyon remélem.Szeretnék elmenni a Balatonra egy sétahajókázásra a barátainkkal.Nagyon keveset fordítunk egymásra, hiányzik a beszélgetés, önfeledt szórakozás.Mindenkinek sok a problémája, csak az a baj, hogy gyorsan eltelik az idő.Itt a kemencézés, grillezés ideje is.


    Héten délután hívott egyik barátnőm.Mit csinálok este 6 kor.Mondtam neki, megmondja ő :) Moziba mentünk, nagyon jó filmet néztünk.Sokat nevettünk, jól éreztem magam.


    Most egyedül vagyok itthon.Zoli Szarvasra ment hétvégére horgászversenyre.Igyekszem rendbe tenni  a környezetem.Nézem a meccseket, jó lenne elővenni egy könyvet is.Udvaron is söprögetni kell, majd szépen sorjában.


    Lányok.Hol tudok venni, rendelni 100% pamut zoknit , alsónadrágot? Frissíteni kell a készletet.Inkább áldozok rá picit többet , de jó minőségű legyen, elfogadható áron.


    Kellemes hétvégét, megyek meccset nézni 


     

    előzmény:
    totyogoka (78829)
    2018-06-22  13:34
  23. 2018. június 22. 13:3478829.

    Sziasztok!


     


    Nagyon lehült a levegő! Fázom! ( Hogy nekem semmi se jó?????) Ennyire drasztikus lehülés nem kellett volna. Elég lett volna csak pár fokos lehülés is. Na majd lesz még kánikula és majd akkor nem nyafogok, hogy jöjjön már egy kis hideg is.


    Ma voltam Kitty iskolájában az évzárón! Bevallom dagadt a keblem, mert csupa jó dolgokat mondtak Kittyről sőt az Ő osztályából Ő kapta meg a zöld pólót ami a legjobbaknak jár. kapott még oklevelet , könyvet, cirkusz és strandbelépőt is. Aranyos volt az osztályfőnök, ahogy minden gyerekhez szólt amikor átadta a bizonyítványokat.


    Ágóék ma jönnek haza Hajdúszoboszlóról, de Buksi marad vasárnapig még nálunk. 


    A fiamék vasárnap érkeznek meg és hétfőn jönnek a hörcsögért. Aztán bezárom az állatkertet. :) 


    Ebédet még tegnap megfőztem a lecsót most meg mindjárt vasalok. Most még jól is esik melegedni a vasaló mellett.


    Mandulácska! Gyere máskor is! Sajnos az én gépem is van, hogy rakoncátlankodik, de öreg már így elnézem neki. Az okos telefont meg csak végszükség esetén használom mert őszinte leszek nem nagyon kedvelem.


    Valika! Ilyen szemét ma az egészségügyi rendszer. Hétfőn megyek vérvételre én is de már egy hónapja hogy időpontot kértem és csak mostanra kaptam.


    Kincsike! Tündériek az unokák! Mellettük nem lehet unatkozni. 


    Gitta! Most sem az esős idő sem a szél nem kedvez a veteményesednek.


    Rózsa! sajnállak! Tegnap sok minden behallatszott a nyitott ablak mellett. Arra nem gondol az "Úr" , hogy a mellette felette alatta lakók mind hallják a fenyegető kijelentéseit????


    Mindenkinek további szép napot kívánok!

  24. 2018. június 21. 22:0178828.

    Mégegyszer  nagyon szépen köszönöm a köszöntéseiteket .


    Volt  egy kis ünnepség nálunk  a család  felköszöntött .


    Tegnap  balcsin voltunk   kellemesen elfáradtunk .


    Szeretettel  gondoltam Mindannyiotokra 


    Marcsika  virága  lemaradt  igy ma 


    kettöt  küldök 


  25. 2018. június 21. 21:5578827.

    Valika !


    Nagyon szépen köszönöm.


    előzmény:
    precon (78813)
    2018-06-21  09:15

Címlap

top