Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2018. június 17. 14:2578801.

    Sziasztok vidám napot.


    Gittám én nagyon sajnálom a kislányt de soha többet nem adok alapítványnak pénzt.Itt a közelünkbe volt egy kisfiú akinek egy alapítvány gyűjtött műtétre ,hozzájuk be is érkezett több millió forint a kisfiú kapott 5-száz ezret ami nem volt semmire sem elég.Mivel a műtét nem jött létre az alapítvány visszakövetelte a pénzt amit ügye a gyerkőc nevére érkezett az alapítványhoz.Az anyuka kitette nyíltba amire a válasz az volt hogy sok az alapítvány költsége tehát száz forintból tíz -forintot kap akinek a nevére érkezik a pénz.Ezek után mindenki kérte az anyuka elérhetőségét volt aki személyesen felkereste és a többség az anyuka számláját kérte.Naná hogy az alapítvány megtartotta a pénzt nem küldte vissza az adakozóknak.Riport is volt erről.Évekig adtunk alapítványoknak mint vállalkozók és mint magánemberek is.Na a riport után elküldtünk mindenkit melegebb éghajlatra.Az alapítványok kapnak állami támogatást is és sosem számoltatják el őket.Nagyon jól élnek az ott dolgozók a pénzekből,én betiltanám az összeset.

    előzmény:
    dundori (78800)
    2018-06-15  18:58
  2. 2018. június 15. 18:5878800.
    SOS! Tragédia a Jázminka családjában!... - Tündérkör Alapítvány ...

    Kedves Barátok! Nézzétek meg ezt a linket! Én ma az ATV reggeli műsorában láttam, azt is vissza lehet nézni, ha valakit érdekel egy kicsi lány nagyon-nagyon szomorú sorsa, aki segítséget vár! A lehetőségeimhez képest én segítettem.

  3. 2018. június 15. 17:0578799.

    Sziasztok


    Gyorsan ttelek a napok. Az túlzás hogy végig jó időnk van de volt jó meleg és hűvösebb is. Holnap vége lesz a kezeléseknek. Most már csak az kell hogy használjanak is.Mindenkire gondolok puszi mindenkinek 

  4. 2018. június 14. 09:3578798.

    Szervusztok Barátok!


    Szerencsére Totyira jó idő jött, én meg versenyt futok az esővel. Amint lehet, helyrehozom az általa okozott kárt, aztán minden kezdődik előlről. Minden nap esik annyi, hogy vizes legyen a növény, majd amikor felszárad, gyorsan leszedek némi gyümölcsöt, vagy kiszabadítom a sárból a veteményest. Aztán esni kezd újra. Füvet is nyírni kell, a cseresznyefán maradt a fél termés, most potyognak a rothadt gyümölcsök, lassan bokáig járunk benne. Folyamatosan kellene takarítani, az eső miatt nem tudom, vagy ha tudom is, óránként lenne mit gereblyézni, lesöpörni az útról.


    A kutyusok szerencsére kezdenek helyrejönni. Maya mindkét hallójárata begyulladt, fülcseppeket kapott. A fülcsepp kupakja eltűnt, valószínűleg Nostro ette meg. Minden nap várjuk, hátha sikerül felfedezni...., eddig nem volt eredmény. Bízunk benne, hogy nem akadt el egy bélfodorban, mert az életveszélyes lenne. Én abban is bízom, hogy nem nyelte le, viszont azóta sem került elő. 


    Most kb. 14 fok van odakint, szemerkél az eső.


    Nem érdekfeszítő az irományom, de ezen kívül nincs semmi, ami érdekesség lehetne Számotokra.


     

  5. 2018. június 12. 06:0778797.

    Jó reggelt! Telnek a nnapok kezelésekre járunk fürdünk szép lett nagyon Szoboszló Finomakat eszünk ebben a szezonban a a fiuk készítik a reggelit. Vacsorázni étterembe megyünk! Tegnap volt egy kis eső de hamar átvonult. Ma már süt  nap. Mindnkinek szép napot

  6. 2018. június 11. 10:4578796.

    Kedves Évike! Köszönöm, hogy gondoltál rám. A levelet várom, és remélem Valival sikerült kapcsolatba kerülnöd. Vigyázz magadra, vigyázzatok egymásra.

    előzmény:
    mandula2 (78788)
    2018-06-10  19:45
  7. 2018. június 11. 10:4378795.

    Kedves Kincsike! Köszönöm, hogy gondoltál rám.


    Nem tudom, hogy bírod a mai napot, már most nagyon meleg van. Neked - ha jól emlékszem, a vérnyomásoddal is baj van időnként.


    Nekem általában alacsony a vérnyomásom, de ma már reggel fejfájásra ébredtem. Nem szeretem a nyarat! Inkább havat lapátolok.


    Nálam az elmúlt héten kétszer volt akkora zápor, hogy a kiskertben a növények levelei a sárban fekszenek. A babot sürgősen fel kellene tölteni, de ma reggel még nem lehetett rámenni a földre, talán majd este, ha nem lesz olyan meleg. Sajnos olyankor meg a szúnyogok támadnak, azt is nehezen viselem.

    előzmény:
    er54 (78789)
    2018-06-10  20:11
  8. 2018. június 11. 10:3978794.

    Kedves Totyi! Köszönöm a köszöntést, érezzétek jól magatokat.

    előzmény:
    totyogoka (78791)
    2018-06-10  21:46
  9. 2018. június 11. 10:3878793.

    Kedves Rózsa! Köszönöm a jókívánságaidat.

    előzmény:
    rozsaanyu (78792)
    2018-06-10  23:57
  10. 2018. június 10. 23:5778792.

    Még időben ideértem, Bugyiról!


    Sok-sok szeretettel köszöntöm kedves Barátnőimet! megvagyokMargitot és Gittát!


    Névnapotokon csak annyit kívánok, teljesüljön minden kívánságotok!



    Mindenkinek jó éjszakát kívánok! Testileg, lelkileg fáradt vagyok!

  11. 2018. június 10. 21:4678791.

    Sziasztok Tegnap nagy viharok kiséretében hazaértem Medjugorjeból. Ma már Hajduszoboszlóról jelentkezem be.  Sok bboldog névnapot kívánok Gittának és Megvagyoknak Kicsit kipurcantam mozgalmasak most a napjaim Jó éjszakát mindenkinek. 

  12. 2018. június 10. 20:1278790.


    Megvagyok !


    Névnapodon szeretettel köszöntünk


          

  13. 2018. június 10. 20:1178789.


    Gitta ! 


    Névnapodon  szeretettel  köszöntünk 


          

  14. 2018. június 10. 19:4578788.

    Szia Gittám! 


    Levél is megy, de most itt, a lehető legjobbakat kívánom szeretettel szép neved napja alkalmából. 


    ölelés: mandula 

    előzmény:
    dundori (78786)
    2018-06-10  12:22
  15. 2018. június 10. 18:5778787.

    Sziasztok! Üdvözlök mindenkit!


    Margit, boldog névnapot kívánok!


    Gyorsan pörögnek a napok.Dolgozunk,dolgozunk,és dolgozunk.Egyre nehezebb.Igyekszünk túlélni, elsősorban lelkileg.


    Ma igyekeztem itthon utolérnem magam, még van mit csinálni.De lelkileg k.o vagyok, így nincs sok kedvem.


    Kellemes pihenést!  Eredményes hetet kívánok!


     

  16. 2018. június 10. 12:2278786.

    Köszönöm Valikám!


    Majd délután/estefelé jönnek a gyerekek, Margarétát itt nálam köszöntöm.

    előzmény:
    precon (78785)
    2018-06-10  08:06
  17. 2018. június 10. 08:0678785.

    Sziasztok vidám vasárnapot.


    A nagy vihart mi szerencsésen megúsztuk.


    Marcsi már biztos itthon van és indul a következő pihenésre jó pihenést.


    Gitta ,Megvagy  Boldog Névnapot Kívánok.

  18. 2018. június 8. 18:4378784.

    Kedves Margit (Megvagy)!


    Ha holnap nem jönnék a topicra, most kívánok nagyon boldog névnapot, jó egészséget!

  19. 2018. június 8. 18:4178783.

    Szervusztok Barátok!


    Kincsikéhez hasonlóan nekem is melegem van kint és bent egyaránt. Kicsit irigykedek, hogy túl vagy a meggyszedésen, nekem az még hátra van. Sajnos a málna nem érik olyan ütemben, mint számítottam rá, így csak kis adagokban tudom Adél kedvenc lekvárját elrakni. Gondolom, mire nagyobb mennyiségű málna egyszerre érik, addigra nem lesz meggy. Sajnos a cseresznye fele még fenn van a fán. Holnap állítólag jönnek a gyerekek, de csak délután, s ha esne az eső, akkor szinte mindegy is már neki, mert nagyon sok így is a rothadt közötte. Fiam délelőtt dolgozik, lányom Margarétát viszi fellépésre a Tündérfesztiválra. Még az is lehet, hogy Adél is fellép, bár erről nem tudok semmit.


    Ma itt volt Margaréta is, iskolai szünet miatt, na meg a két kiskutya. A kis Mayának kétoldali hallójárat gyulladása van, Nostro mindkét szeme véres. Mindkettő bágyadtan tűrte a mai napot, semmi játékos kedvük nem volt, reggelit egyik sem ette meg.


    Nekem tegnap vizsgázott az autóm, ma az okmányirodába kellett mennem. Kiderült, feleslegesen mentem oda 18 órára, mert átrakták a késői nyitvatartást kedd és szerdai napokra.


    Száz szónak is egy a vége, ma megint nem végeztem semmi érdemi munkát. Majd holnap pótolom (remélem).

    előzmény:
    er54 (78782)
    2018-06-08  16:00
  20. 2018. június 8. 16:0078782.

    legyen kellemes  a délutánotok


    Kedden voltunk a telken volt még meggy  leszedtünk ,füvet  nyírtam .Szerdán feldolgoztuk .Tegnap délelött  szabadnapot adtunk magunknak délután gyerekekkel voltunk ovi bölcsi  majd  játszótér .


    Ennyi volt  a történés  már  tegnap  is  de ma  is olyan  tompán  féj a fejem  ami  eltudja venni  a kedvem mindentöl .


    Nagyon meleg  van a lakásba  29  fok van redönyök lehuzva ablakok bukora vannak téve   körbe ,kint  még az árnyékba  is melegebb van .


    Vigyázzatok magatokra.


    szeretettel gondoltam mindannyiotokra


  21. 2018. június 6. 21:4678781.

    Szerncsésen megrkeztünk de kegyetlen sok szerpentin volt Nagyon félelelmetes kemény volt az út

  22. 2018. június 6. 11:1378780.

    Mindenkinek! 2-re megyek kezelésre. Onnan Tökölre, a Bimbómékhoz. Régen láttam az Unokáimat. Nagyon hiányoznak. Holnap lesz rám szükség. Pénteken 2-re, onnan jövök, ismét kezelésre, majd haza.


    Marcsi! Kellemes túrázást!


    mandulaÉ! Örömmel láttam, hogy itt jártál.


     

    előzmény:
    totyogoka (78778)
    2018-06-05  16:29
  23. 2018. június 5. 23:2178779.

    Szervusztok


    Valikám a "Levélszemét" mappa megnyitásánál vettem észre, hogy a ma küldött 9 azaz kilenc emilkémet nem tudtad fogadni. 


     Mi legyen?


    A 9 emilke mind arról szól, amiről "beszélgettünk". Lehet hogy megtelt a postaládád?


    mandula

    előzmény:
    precon (78775)
    2018-06-05  12:59
  24. 2018. június 5. 16:2978778.

    Sziasztok!


     


    Már lassan mindent összecsomagoltam amire esetleg szükségünk lehet a 3-4 nap alatt na meg utána az egy hét alat egy másik bőröndbe. Most várjuk a fodrászt aki helybe szokott jönni hol hozzánk hol a Teréz anyához.


    Gyorsan jött ez az ajánlat és gyorsan is döntöttem ( remélem nem elhamarkodottan) Arra még nem jártam így megnézem azt a környéket is. Mondjuk túrázás az lesz mert azt üzente a barátnőm, hogy ne a legjobb cipőben menjünk hanem a legkényelmesebbe. Remélem birom majd a gyűrődést.


    Én ahogy elnéztem tegnap a piacon a gyümölcsárakat nem nagyon hiszem, hogy sokat fogok befőzni. Nekem többe kerülne az alapanyagok vásárlása mintha készen veszem majd meg a terméket. 


    Mindenkinek szép napokat kívánok, nem valószínű , hogy tudok majd jelentkezni mert még az sms is nagyon drága onnan mivel nem unios ország.Viszont egészen Splitig Horvátországon megyünk keresztül sokáig a tengerparton. próbálok majd ügyesen fotózni.


    http://mariaut.hu/tart-farticle-153-1374-1/Medjugorje

  25. 2018. június 5. 13:5678777.

    Ki vagy BiriBiri! Julika álcázva?


    Igen! A Marciért mentem a Keletibe, a 13. vágányra érkezett. Sajnos ismét itt vannak a szürke hétköznapok . Nehezen bírom az együtt élést a lakásban


    Most is csak titokban vagyok itt, mert alszik az úr.


    Olvastam a szolikat! Puszi

    előzmény:
    BiriBiri (78774)
    2018-06-05  09:33

Címlap

top