Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2018. május 29. 13:3078751.


    Molly !


    Születésnapodon szeretettel köszöntünk


  2. 2018. május 28. 10:2978750.

    Szervusztok Barátok!


    Kincsike! Jó idő volt a hét végén, alkalmas a balatoni kertezésre. Nekem szombat-vasárnap is voltak kutyusok, nem sok mindent tudtam tőlük csinálni, leginkább idebent takarítgattam utánuk, nem sok haszonnal. 


    Ma 7-kor már kint dolgozgattam a kertben, kb. egy órával ezelőtt érkeztek a "napközisek", akkor hagytam abba, mert amúgy is rettentő meleg lett. 


    Főzni nem kell ma, így idebenti takarítgatást terveztem, még nem tudom, hogy újra kezdem, vagy folytatom a tegnapit, nálam valahogy véget nem érő ez a feladat.


    Totyi lassan készül hazafelé? Megnéztem a neten a tartózkodási helyét, annál is inkább, mert én is jártam ott anno. Rengeteg a változás. Az mi appartmanunkat már meg sem találtam a régi nevén, valószínűleg az is gazdát cserélt azóta és nevet változtattak. Akkoriban még egészen kis település volt, azóta meg szálloda szálloda hátán, ahogy láttam.


    Valikám! Egy kis kikapcsolódás - még ha fáradtságos volt is - kicsit kizökkentett, kicsit fájdalmas volt, ahogy írod. Jobb lett volna együtt, de én gondolom, hogy így is hasznos volt. Nyilván várt itthon a jó kis kerti munka és miegymás, család, intézni való. Margitunk nem emlegette, hogy mikor akar erre járni mifelénk?

  3. 2018. május 27. 21:2478749.

    szép álmokat 


    szeretettel gondoltam mindannyiotokra


    Pénteken  megjártuk  a kertet  e-on letudva ,paradicsomok szépek ,két kis  cseresznyefa  is majdnem beérett  a héten már biztos  tudjuk  szedni ,no  nem sok  van rajta .A  meggy  is  érik .


    A  fiamék  tegnap a vasut történeti parkba voltak  a gyerekekkel ma meg a budaörsi repülőtéren mindkét programot nagyon élvezték a gyerekek .


    Remélem mindenki jól  van .



     

  4. 2018. május 26. 06:5678748.

    Sziasztok! Nagyon gyorsan telnek a napok Tegnap is sok szép helyen voltunk sajnos elég gyenge a net 

  5. 2018. május 24. 12:2678747.
    előzmény:
    precon (78746)
    2018-05-24  08:27
  6. 2018. május 24. 08:2778746.

    Hogy mi nehéz az életben?

    Felállni és menni tovább egy fájdalmas tragédia után. Kimászni a gödörből. Letenni egy időre a szomorúságot. Bezárni magunk mögött a gyász kapuját. Kirángatni magunkat a lelki szenvedésből. Hinni valamiben, amit még nem is láttunk. Reménykedni a rossz után a jóban, és a jobban. Úgy mosolyogni, hogy közben sír a szívünk. Boldognak lenni valaki nélkül. És élni tovább úgy, hogy már nincs velünk az, akit a legjobban szerettünk, pedig majd' belehal a lelkünk.

  7. 2018. május 23. 20:4578745.

    Szervusztok


    Dundori


    Pont nalam is ezt irja ki,2-3 percenkent.


     

    előzmény:
    dundori (78742)
    2018-05-23  16:40
  8. 2018. május 23. 20:4578744.

    Szervusztok


    Dundori


    Pont nalam is ezt irja ki,2-3 percenkent.


     

    előzmény:
    dundori (78742)
    2018-05-23  16:40
  9. 2018. május 23. 20:0578743.

    Sziasztok!


     


    Gyorsan telnek a napok! Tegnap körbe jártuk a települést,megnéztük mennyit vŕltozott 10 év alatt.Megnéztük a régi apartmanunkat és meg állapítottuk hogy a mostani sikkal jobb helyien is an meg szebb is a mostani. Közel a tenger ma sokat fürödtünk és kagylót gyütöttünk.Holnap Athénba megyünk egész napos kirándulásra.Korán reggel megyünk talán még nem lesz annyira meleg.Most 29-30 fok van a tenger se hideg már. Sajnos wifi az hol van hol nincs.De nem is azért utaztunk hogy netezzünk! Mindenkire gondolok!!!


     

  10. 2018. május 23. 16:4078742.

    Azt meg elfelejtettem, hogy tegnap is, ma is, amint elvitték a kutyusokat, leszakadt az ég. Tegnap a fiam jött értük, amint beültek a kocsiba, már szakadt is az eső. Ma ugyan ez történt a menyemmel, ma ő jött értük. Nagyon örültem, mert épp egy órája vitte el őket, hogy azonnal én is indulok, de ismét nagyon esik. Permetszert kellene vennem, és ma már biztosan nem tudok, mert gazdabolt ilyenkor már nincsen nyitva. Sajnos nagyon lisztharmatos az almafám, a többi meg csupa tetű. Sajnos a lisztharmat ellen legutóbb figyelmetlenségem miatt csak egy ampullát vettem, más minden lenne itthon. Ha most nem is, de biztos lesz, lenne a napokban egy esőmentes nap.

    előzmény:
    er54 (78740)
    2018-05-23  15:46
  11. 2018. május 23. 16:3478741.

    Szervusztok Barátok!


    Látom Kincsike, másokat is bosszant, hogy nincs lehetőség privát üzenetet küldeni. A másik, amit tapasztaltam, hogy a régi, megszokott oldalon - amin most is írok -, állandóan feljön egy ablak, amiben figyelmeztet, hogy lépjek ki, mert egyébként megszakad a kapcsolat. Felkínálja, hogy kilépek, vagy mégsem. Ha mégsem, akkor időnként feljön az ablak, s amíg nem választok, addig nem enged tovább írni. Most is innen írok, ez pedig a fórumon belül a mi, saját topicunk: Itt vagyunk régi...., eddig mindig ezt választottam a könyvjelzőből, mostanra már ez nem jól működik.


    A nyugodtabb írás kedvéért az NLC főoldalára szoktam belépni, onnan a fórumba, ezen belül keresem meg a saját topicunkat. Ezt néha - ha napokig nem ír senki közülünk - kicsit macerás, mert hiába írom be a keresőbe a topic címét, nem találja meg a rendszer.

    előzmény:
    er54 (78740)
    2018-05-23  15:46
  12. 2018. május 23. 15:4678740.

    kellemes  délutánt  


    Tegnap  a telken voltunk  ,tettünk  vettünk  ,cseresznyét szedtünk még nem mindent fujta  le  a szél .A paradicsom palánták szépen megmaradtak .Igen  kerülgettek a felhők a  felhök  többször  dörgött  de  eső nem esett csak  este  amikor jöttünk  az autópályán  akkor kaptunk  egy kis esőt  Szfehérvár magasságába.


    Pénteken megint  mennünk  kell mert levélbe kaptunk értesítést az e-on  leolvassa  a villanyórát évente egyszer  mindig szoktak jönni .


    Valika jol láttad  nem lehet  privát üzenetet  küldeni ,jol  meg variálták ha , gondolod  akkor facén átküldöm privátba (mesz) a Mandula  Évi  mail cimét feltéve  ha még  az   próba  szerencse .


    Marcsi  szép  helyen vagytok  akkor  .


    Mindenkire  szeretettel gondoltam


  13. 2018. május 22. 14:1178739.

    Sziasztok!


    Szerencsésen megérkeztünk 30


    fok meleg szép apartman várt

  14. 2018. május 22. 11:3878738.

    Szervusztok, szervusz Vali!


    Köszönöm, hogy fájós lábaddal felballagtál a Menedékházba, hogy köszöntsél . Igen, ma Júlia nap van, de hivatalosan nem ma tartom. Amikor születésemkor édesapám ragaszkodott hozzá, hogy Júlia legyek, a naptárban csak Julianna szerepelt, így akkor köszöntöttek. De a rám gondolást, a köszöntést elfogadom, köszönöm!

    előzmény:
    precon (78737)
    2018-05-22  07:40
  15. 2018. május 22. 07:4078737.

    Lányok én vagyok béna vagy tényleg nincsenek fülek ahol lehet privát küldeni és olyant sem találok hogy másik topikra tudnék benézni.

  16. 2018. május 22. 07:3878736.

    Gittám bizony mi is terveztünk még közös utakat az élet másként döntött.Nagyon nehezen szántam rá magam és bizony sokszor kicsit pityeregtem magamban,egyszemélyes szobába voltam ez jó volt senki nem látta ha kicsit letörtem.Gyerekek noszogattak hogy mozduljak ki és jót tett kicsit elterelte a figyelmem .Nagyon nehezen viselem ezeket a napokat most különösen megint jobban szorongok.

    előzmény:
    dundori (78728)
    2018-05-21  10:22
  17. 2018. május 22. 07:3078735.

    nincs lehetőség a privát küldésrenem találom

    előzmény:
    mandula2 (78733)
    2018-05-21  20:12
  18. 2018. május 22. 07:2778734.

    Sziasztok vidám napot.Jó reggelt.


    Évike én sem tudom a te címedmegpróbálom itt privátba küldeni.

  19. 2018. május 21. 20:1278733.

    Szervusztok!


    Kedves Rózsa, szeretettel gratulálok a születésnapodon, leginkább jó egészséget, és külső-belső békét kívánok.


    Egy kérésem is lenne, Te tudod az emilke címemet, küldd el légy szíves Vali címét, mert valahova elkutyultam.


    Köszönöm.


    Mindenkinek a legjobbakat, innen a szomszédból. /ja, az a Konyha már bezárt, bár lehet, hogy csak nyári szünetet tart./


    mandula

    előzmény:
    rozsaanyu (78732)
    2018-05-21  19:33
  20. 2018. május 21. 19:3378732.

    https://www.youtube.com/watch?v=UHxlyXEjg1o


    Bizony! Ma 66 éve megszülettem és pünkösd napján kereszteltek. Így most a kettő egybe esik.


    Szeretettel köszönöm, hogy gondoltatok rám!


    Amikor tudok jövök, de legtöbbször csak olvasni van lehetőségem.


    Most is visszaolvastam!!!!!!!!


    Jó egészséget kívánok minden szeretett Barátosnémnak!!!!!

  21. 2018. május 21. 12:4378731.

    Valika  köszi  a beszámolót  érdeklődéssel  olvastam 


    Szép helyeken jártatok  jó  hogy  kicsit  kikapcsolódtál .


    Ibolyka  jaj  az  epe  nagyon  tud  görcsölni  nekem  van egy  4 millm  kövecském  ami  idönként  jelez .


    Talán holnap  lemegyünk  a kertbe  dolgozgatni attol függ  mikor  ébredünk .


    Csendben eltelt  az ünnep pihenéssel leginkább .


    Tegnap  töltöttpaprikát  főztem maradt  bőven  mára  is  azt  ebédelünk .


    Gitta ,Ibolyka,Ildikó  ......  szeretettel gondoltam mindannyiotokra  


  22. 2018. május 21. 12:3678730.


    Rózsa!


    Születésnapodon szeretettel köszöntünk .


    előzmény:
    rozsaanyu (78718)
    2018-05-20  16:49
  23. 2018. május 21. 12:3478729.

    Marcsi 


    Kellemes  utazást  érezzétek jól  magatokat  .


    Várjuk  a bejelentkezéseket  hogy merre  jártok éppen



    Kitti biztos  csodás élményekkel tér   haza .


     

    előzmény:
    totyogoka (78720)
    2018-05-21  07:55
  24. 2018. május 21. 10:2278728.

    Valikám! Nagyon jó, hogy ilyen részletes beszámolót adtál, ami arra enged következtetni, hogy jót tett Neked, hogy néhány napra kiszakadtál az itthoni taposómalomból.


    Sok szép helyen jártál, lehet, hogy most ezt a kirándulást kell kipihenni? 


    Én is vágytam Horvátországba és Erdélybe is. Amikor lett volna kivel bejárni, mindig kimaradt az életünkből, mostanság meg már nem igen vágyakozom utazni, leginkább itthon szeretek lenni. Tavaly nyáron szerette volna a lányom, hogy menjek velük  Balatonra (ők mindig kivesznek egy házat), de azt mondtam, egy-két napra OK, de 2 hétre biztos, hogy nem megyek el. Nekik nagy kocsijuk van, elfértem volna én is, sőt azt tervezte, hogy ne menjek a sajáttal, mert akkor kénytelen leszek végig maradni, de ezt én nem vállaltam. Nem szeretek már strandra járni, kint lenni egész nap, nem bírom a Napot, nem bírom a rengeteg embert magam körül ha zajongnak, rohangálnak, kiabálnak, márpedig ők azért mennek nyaralni, hogy jól érezzék magukat, nem az én "nyugalmamat" őrizni.

    előzmény:
    precon (78709)
    2018-05-19  16:27
  25. 2018. május 21. 10:0978727.

    Mazsola! Kívánok Neked is minden jót, jó egészséget, és üzenem én is, engedd el azt, ami bosszant, ne árts magadnak mások rosszindulata miatt. 


    Gondolj arra, ha valaki rosszindulatú, hogy milyen boldogtalan élete lehet.

    előzmény:
    Mazsola72 (78715)
    2018-05-20  12:47

Címlap

top