Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2018. május 21. 10:0678726.

    Rózsa! Születésnapod alkalmából nyugodalmasabb, boldogabb életet kívánok, jó egészségben.

    előzmény:
    rozsaanyu (78718)
    2018-05-20  16:49
  2. 2018. május 21. 10:0478725.

    Totyi! Talán sikerül elolvasnod, hogy én is nagyon kellemes, szép utat kívánok! Érezzétek jól magatokat! 


    Abban igazad van, hogy nekem szinte mindegy, hogy ünnep van-e, a munka azért csak rám vár. Tegnap is egész nap odakint voltam - szinte, mára is terveztem a folytatást. Az előbb hallottam a rádióban, hogy Pünkösd napján nem szabad dolgozni, és ehhez kapcsolódva elmesélt egy asszony egy történetet, hogy süllyedt el az ember, aki ilyenkor akart szántani a földjén, és valahol ezért kapta Pünkösd-dűlő nevet az a terület, ahol elnyelte a láp lovastól, ekéstől az embert (hiedelem).


    Igy aztán mára én is felfüggesztettem a sövény nyírását, még a végén agyonüt az áram.

    előzmény:
    totyogoka (78720)
    2018-05-21  07:55
  3. 2018. május 21. 09:5878724.

    Szia Ibolyka! Bizony nagy megkönnyebbülés, hogy elkészült a tető. A biztosító kárfelmérője tavaly a vihar után kikerekedett szemmel kérdezte, hogy egyedül fogom-e megszervezni, beszerezni és egyáltalán bonyolítani ennek a jókora tetőnek az átfedését. Amikor azt mondtam, hogy persze, annyit válaszolt, nem irigylem magát.


    Mi (a barátnőmmel együtt) október 16-ra kaptuk meg a 3 hetes beutalót, de tavaly pl. decemberre kaptuk, viszont tudja a főorvosnő, hogy behívhatók vagyunk, ha valakik (2 fő) visszamondja az időpontját, így tavaly ilyentájt már túl is voltunk a 3 hetes kezelésen. Idén elhatároztam, ha megint ér engem valami baj, míg odabent leszek,  ez lesz az utolsó, hogy igényelem a beutalást.


    Tavaly a furunkulus miatt esett ki kb. fele kezelésem, előző évben pedig megfáztam, belázasodtam, azért nem tudtam kezelésekre járni. Ez nagyon bosszantó, hisz azért vagyok ott, hogy kicsit "felturbózzanak".


    Remélem Neked használt az ambuláns kezelés, bár az elég fárasztó, ha az ember nem tud a kezelések után pihenni (mert mondjuk otthon azért csak el kell végezni a dolgokat).


    Az epegörcsöt nem tapasztaltam, de el tudom képzelni, hogy fájdalmas lehet. Nekem, még mielőtt lett volna, kivették az epehólyagot. Most a nászasszonyom készül ilyen műtétre, már járja a "köröket", ami gyomor-, vastagbél tükrözés, hasi UH, mellkas átvilágítás, laborvizsgálatból áll. 

    előzmény:
    Ibolyka43 (78703)
    2018-05-19  06:30
  4. 2018. május 21. 09:3078723.

    Marcsi volt lépcső így is bőven de mi csak a négyórás utat mertük bevállalni

    előzmény:
    totyogoka (78717)
    2018-05-20  16:14
  5. 2018. május 21. 09:2778722.

    Rózsa ha véletlen be tudsz lépni itt is kívánok nagyon boldog születésnapot.

  6. 2018. május 21. 09:2678721.

    Sziasztok.


    Marcsi nagyon jó utat és szép időt kívánok,sok szép élményt és persze pihenést .

    előzmény:
    totyogoka (78720)
    2018-05-21  07:55
  7. 2018. május 21. 07:5578720.

    Szép napot!


     


    Korán keltem , már kivasaltam sütöttem egy kis pogácsát is az útra. Közben lesem az unokámék gépét! rendben elindultak, Ezekben a percekben Mongólia felett vannak. A nagy összeölelkezés azonban várat még magára hiszen mire Helsinkin át haza érnek mi akkor már Belgrád környékén járunk! Talán majd segít a technika és holnap már tudunk vele beszélni is.


    Mi délben indulunk, de előtte 11.-kor van a találkozás.


    Mindenkinek nagyon szép napokat felhőtlen viharmentes 10 napot kívánok!


    ha lesz rá lehetőség be fogok jelentkezni!

  8. 2018. május 21. 05:1878719.

    Rozsa


    Boldog születčsnapot kivŕnok sok szeretettel.


    Sajbalom,hogy igy alakult az eleted.....

  9. 2018. május 20. 16:4978718.

    Szeretettel jelentkezem. Pénteken 22-kor értem haza a bújdoklásból. Itthon a helyzet változatlan. 3 kellemes hét után, ismét itthon lenni nem a legcsodálatosabb.


    Nem tudom, mikor tudok jelentkezni. Csak amikor nincs itthon az úr!


    Nincs módom visszaolvasni.


    Szeretettel köszöntöm az elmúlt hetekben név- és születésnapos Topic-barátosnékat.


    Köszönöm Marcsi a köszöntődet. Remélem megélem a holnapi születésnapom. Nem lesz Rózsás itthon tölteni.


     

  10. 2018. május 20. 16:1478717.

    Sziasztok! Szép napot!


    Valika! Nagyon szépen köszönöm a beszámolót! tartalmas jó kis kirándulásban volt részetek. Csodálkoztam a kevés lépcsőn, mert mi a "H" útvonalon mentünk ( 8 órás) de bizony több volt a fel meg a le mint az egyenes De azért nagyon gyönyörű helyként maradt meg bennem. Mi ősszel voltunk, de ilyenkor gondolom talán még szebb a megújuló természet.Ezek olyan élmények amiket soha senki nem vehet el tőlünk és amíg élünk addig emlékezünk is rá.Mi akkor sajnos célirányosan csak a plitvicei tavakhoz mentünk, pedig van még arra sok szép látnivaló amint azt Te is írtad.


    Manyuska! Jobbulást! remélem hamar elmúlik!


    Mazsola! Én is kívánok Boldog Születésnapot! sajnos sok ember teszi a megjegyzést amit el kell engedni a fülünk mellett .Régebben nehezebben viseltem a beszólásokat , mára már toleránsabb vagyok sokkal, mondom ezt úgy hogy ma is vannak olyan unszimpatikus emberek akik ha szólnak csípőből vissza tudok szólni de leginkább figyelmen kívül hagyom és már nem is azt nézem, hogy mit mondanak, hanem hogy ki mondja azt.


    Rózsa! Neked is Boldog születésnapot kívánok.


    Mindenkinek további kellemes ünneplést kívánok!


    Nálunk a csomagok menetre készek már csak azok hiányoznak amik még a hűtőben vannak . Holnap indulunk. Sajnos Kittyvel nem fogunk találkozni mert Ők csak holnap este érnek haza, pedig nagyon hiányzik már egy kis megölelgetés.

  11. 2018. május 20. 13:2778716.

    Mazsola boldog születésnapot kívánok.


    Lábaim nekem sem jók sajna a térdeimre gyógyszert szedek viszont beszedtem mindent mielőtt indultunk a tóhoz és volt mindkét térdemen gumiharisnya,és jól be is krémeztem így tudtam lépcsőzni.Igaz sokszor szorítottam a fogamat de nagyrészt sík terepen kell menni.A tó körüli lépcsők azok kényelmesek előtte van csak ami rázós míg oda jutunk a tóhoz.Szóval azt mondtam magamba ha néha négykézlábra kell állni akkor is megcsinálomnem kellett.Voltak nálam idősebbek akik bottal mentek végig nem a mi csoportunkba és láttam rosszabb állapotban levőket és végig mentek,na nem a 8-óráson csak a rövidebben.Mi is csak a 4-órás túrát vállaltuk be.Minden fájdalmamat elfeledte a látvány és ha a gyerekeim rászánják magukat nem biztos hogy nem megyek velük újraaddig kúrálom a lábam és ha nem lesz jobb rászánom magam arra a fránya protézis műtétre .

    előzmény:
    Mazsola72 (78715)
    2018-05-20  12:47
  12. 2018. május 20. 12:4778715.

    Sziasztok! Nagyon rég írtam,de azért olvastalak benneteket!


    Nagyon szép helyen jártál Vali.Én is úgy mennék, de a beteg lábam miatt csak a sima terepet bírom megmászni.Nagyon szép hely Erdély , de oda is kettő jó láb kell.


    Ma , úgy volt elmegyünk Zolival csónakázni, horgászni.Születésnapi ajándékként .De sok a szúnyog, és fáradtak is vagyunk.Így itthon tevékenykedünk, és este moziba megyünk.Holnap hajnalba indulunk ki a  vízre.


    Most értünk vissza,kimentünk a temetőkbe,vittük szép virágcsokrokat. 


    Ebédre túrós táska leves lesz.Nagyon megkívántam, de a diéta miatt halasztanom kellett.Héten járt le a 10 hetes diétás étrend, most feltöltés van.Keddtől ismét vissza a diétás étrendre.Szerencsére nagyon jó és egyszerű az étrend,nem okoz gondot.Lassan,de csökken a súlyom.Nagyon idegesítenek azok az emberek akik megjegyzést tesznek az alkatomra.Elég sűrűn előfordult mostanában az üzletbe.Leharapom a fejüket.Idegesít ha olyan ember tesz megjegyzést,aki nem ismer.Tegnap bementem házi túrót venni egy üzletbe.Előttem egy idős bácsi volt.Válogatott már egy ideje, és ami neki nem tetszett, én mondtam hogy nekem kell.Erre :maga mindent megvesz? Sok pénze lehet, és látszik magán az étvágya. Húú,vissza  kellett  fognom magam.


    Tegnap vettem 6kg epret,és életembe először lekvárt készítettem belőle.Isteni finom lett, és egyszerű.Penny-be vettem direkt eper lekvárhoz szükséges anyagot, és édesítővel készítettem.Lehet még veszek egy ládával jövő héten.Utána lemegy a szezonja.Zoli nagyot nézet mikor tegnap hazaért.Még gyömbérszörp is elkészült.


    Felnőtt gyerekeim jól vannak, élik életüket.Attila küzd a vizsgáival, eléggé meggyötörten hívott a héten.Mondta, nem is tud hazajönni most sem.


    Kellemes pihenést, kikapcsolódást kívánok mindenkinek!


     


     


     


     


     

    előzmény:
    precon (78704)
    2018-05-19  08:49
  13. 2018. május 20. 12:4778714.

    Sziasztok! Nagyon rég írtam,de azért olvastalak benneteket!


    Nagyon szép helyen jártál Vali.Én is úgy mennék, de a beteg lábam miatt csak a sima terepet bírom megmászni.Nagyon szép hely Erdély , de oda is kettő jó láb kell.


    Ma , úgy volt elmegyünk Zolival csónakázni, horgászni.Születésnapi ajándékként .De sok a szúnyog, és fáradtak is vagyunk.Így itthon tevékenykedünk, és este moziba megyünk.Holnap hajnalba indulunk ki a  vízre.


    Most értünk vissza,kimentünk a temetőkbe,vittük szép virágcsokrokat. 


    Ebédre túrós táska leves lesz.Nagyon megkívántam, de a diéta miatt halasztanom kellett.Héten járt le a 10 hetes diétás étrend, most feltöltés van.Keddtől ismét vissza a diétás étrendre.Szerencsére nagyon jó és egyszerű az étrend,nem okoz gondot.Lassan,de csökken a súlyom.Nagyon idegesítenek azok az emberek akik megjegyzést tesznek az alkatomra.Elég sűrűn előfordult mostanában az üzletbe.Leharapom a fejüket.Idegesít ha olyan ember tesz megjegyzést,aki nem ismer.Tegnap bementem házi túrót venni egy üzletbe.Előttem egy idős bácsi volt.Válogatott már egy ideje, és ami neki nem tetszett, én mondtam hogy nekem kell.Erre :maga mindent megvesz? Sok pénze lehet, és látszik magán az étvágya. Húú,vissza  kellett  fognom magam.


    Tegnap vettem 6kg epret,és életembe először lekvárt készítettem belőle.Isteni finom lett, és egyszerű.Penny-be vettem direkt eper lekvárhoz szükséges anyagot, és édesítővel készítettem.Lehet még veszek egy ládával jövő héten.Utána lemegy a szezonja.Zoli nagyot nézet mikor tegnap hazaért.Még gyömbérszörp is elkészült.


    Felnőtt gyerekeim jól vannak, élik életüket.Attila küzd a vizsgáival, eléggé meggyötörten hívott a héten.Mondta, nem is tud hazajönni most sem.


    Kellemes pihenést, kikapcsolódást kívánok mindenkinek!


     


     


     


     


     

    előzmény:
    precon (78704)
    2018-05-19  08:49
  14. 2018. május 19. 16:5778713.

    Nem sutottem semmit,sajnos eros hasmenesem es gorcseim lettek,igy egesz nap agyban vagyok.

    előzmény:
    er54 (78705)
    2018-05-19  14:10
  15. 2018. május 19. 16:5378712.
    Kakas az ágyúban

    Ágyúk dörrentek, puskák ropogtak, tüzes nyilak szálltak a levegőben. A küzdelem napokig tartott, de a horvátok a török túlerőt látva sem adták fel a várat.Danica Rakič horvát történelemtanár az eseményeket felelevenítve arról beszél, hogy a bég ostromló serege támadásainak sikertelenségeit látva abban reménykedett, hogy kiéheztetheti a védőket, akik ezért majd megadják magukat.A horvátok meglepően sokáig ellenálltak az ostromló muszlim hadaknak, de a várban valóban elfogyott az élelem.


    Az okos várvédők kieszeltek egy furfangos cselt: az utolsó megmaradt kakasukat kilőtték egy ágyúból a török seregre azt a látszatot keltve, hogy bőven van még ennivalójuk"


    – teszi hozzá Danica Rakič. Így mentette meg a nagy tarajú a várost a törököktől, akik a cselnek bedőlve úgy döntöttek, hogy felhagynak az ostrommal, és elvonultak Durdevac falai alól.


    Picokijada és a csirkések

    A kakasos csel óta a durdevaciakat csak csirkéseknek, horvátul picokiaknak nevezik. Így nem véletlen a névválasztás: a határ mindkét oldaláról vonzza a turistákat a Picoki Legenda történelmi játék. Minden év júniusának végén a Picokijada a vár mellett eleveníti fel a 16. századi eseményeket, amelyek azóta is meghatározzák a helybéliek gondolkodását.

    előzmény:
    precon (78711)
    2018-05-19  16:47
  16. 2018. május 19. 16:4778711.

    Durdevacon megnéztünk egy középkori várat,utána bográcsban kapot étellel vártak minket egy borospincébe persze pálinkával és borocskákkal.A várnak is érdekes legendája van a törökök elől oda menekültek az emberek ez egy lápon épült és a törökök szépen a láp szélén letelepedtek és vártak arra hogy kiéhezzenek a várban lévők. Mikor már tényleg elfogyott az élelmük egy öreg néni az utolsó élő kakassal odament a várkapitányhoz és kérte lője ki az ágyúból,a kakaskát.A várkapitány kicsit kicsit csodálkozott de egy kakas semmire sem elég így kilőtte  a törökök felé.Erre a törökök azt gondolván hogy ezeknek még sok az élelmük elmentek.Hogy igazából miért nem ostromozták a várat ez sosem derült ki a legenda ez, és a kakas a vártornyon  és előtte is ott díszeleg előtte meg bent a várban is van egy kitömött Kakaska.

    előzmény:
    precon (78710)
    2018-05-19  16:36
  17. 2018. május 19. 16:3678710.

    Voltunk Csurgón a Baláta- tónál Marcsi gondoltam rád kis vasutaztunk ez egy őslápos vidék és védet terület.Hogy majdnem  be pis a kis zöld emberünk ránk hozta a frászt.Csodás erdő de közölte ne menjünk le az útról mert rengeteg a vipera.Na úúúúúúúúútálom a kígyókat majdnem visszafordultam.Érdekes a növényzet kék színű gombákat láttam szitakötőt lepkét stb.De állandóan a földet stíröltem nehogy oda tévedjen egy dög kígyó.Szóval ezt nem szerettem.

  18. 2018. május 19. 16:2778709.

    Aztán hogy itthon is van ám sok szépség hazafelé az Ozorai Várkastélyt látogattuk meg.Ozorai Pipó lakóvárát.


    Nagyon sok érdekes történetet hallottunk rendezni kell a fejembe


    A képek a várból itt megtudtuk hogy Ozorai Borbálát fiúsították hogy örökölhesse a birtokot hivatalos pappírt kapott de férjhez mehetett a férje Olasz volt  ő a Pipó.Nagyon sok hányadtatáson ment keresztül a vár de most szépen felújították. megszállni is lehet benne és az érdekessége hogy éjszakára csak a vendégeké a vár szóval kulcsot kapnak és ők a vár urai.

    előzmény:
    precon (78708)
    2018-05-19  16:17
  19. 2018. május 19. 16:1778708.

    Voltunk Nagyatádon csoda szép környék tiszta rendezett sok virág sok zöld.Voltunk még Molnán Mária Kegyhely megnéztük a templomot és a szobrot a kápolnában amit számára építettek.


     


     A csodatevő szobor első fellelése 1588-ban


        Mária tisztelői kutattak a csodatevő szobor után. A bizonytalanságot egy csodálatos fényesség oldotta meg, amely a bistricai plébániai templomban az éneklőhely alól jött az esti ima illetve Üdvözlégy Mária után, másnap a Mária szobrot sértetlenül kiásták. Ez 1588-ban történt, Luka plébános idejében, egyes feljegyzések szerint Antun Plavašić (1574-1590) plébános ideje alatt. Ez volt a bistricai Szűz Mária szobor első fellelése és annak a tiszteletadó oltáron való elhelyezése.

    előzmény:
    precon (78707)
    2018-05-19  16:04
  20. 2018. május 19. 16:0478707.

    Sziasztok az előbb írtam egy beszámolót és elment az áram.Majd újra neki futok.Most esik és lehet hogy megint áram szünetet kapok ,inkább berakok egy linket és nézzétek meg hogy hol jártunk.persze még sok másik helyen is majd leírom.Csodás napok voltak fárasztóak de nagyon nagy élmény volt.néha titokban sírhatnékom volt több okból is de de azért túléltem .


    https://utazom.com/cikk/a-plitvicei-tavak-hangulatos-seta i

  21. 2018. május 19. 15:5778706.

    Sziasztok!


     


    Beborult az ég és csepereg az eső. Ráadásul hűvös is lett. Néztem az előrejelzést amikor kint leszünk a Görögöknél ott 29-30 fokot mutat. De azok akik ma érkeztek meg ( más irodával utaztak) jó kis fotókat tettek fel. napoznak fürdenek stb. Mi inkább csavarogni fogunk , nézelődni minél többet látni a görög fővárosból. Ki tudja meddig bírjuk még az ilyen hosszú buszos utazást. A legfontosabb dolgok már a bőröndbe vannak. Holnap jön a család ebédre, igaz Kitty nagyon fog hiányozni mert Ő majd csak hétfőn este érkezik haza.


    Valika! Üdvözöllek itthon! Gondolom jó kis programokban volt részetek. Jól el is fáradtatok. Most aztán van mit bepótolni itthon is de csak szépen sorjában csináld.


    Kincsike! Én is bele - bele néztem a Csíksomlyói búcsú közvetítésébe. nem semmi ahogy mutatták a riportokat , hogy volt aki gyalogosan zarándokolt el  a Mária úton 1300 km.t is megtettek. Valóban nagyon sok erőt ad a hit. Mi hétfőn indulunk délben és kb 22 -24 órán át megyünk majd kis pihenőkkel. Előre megvettük az általunk már kipróbált fix ülőhelyet ahol kissé talán kényelmesebben lehet majd ülni. Annyit megtudtunk, hogy nem emeletes lesz a busz "csak" emelt szintű. Ezeket jobban szeretem, mert eleve kevesebb ember utazik és a mosdóknál ez sokat számít időben. Talán még a határoknál sem lesznek sokan.


    Gitta! Ünnep ide vagy oda gondolom nem ülsz a fenekeden. Végzed a dolgod ami mindig akad.


    Manyuska! Majd ha innen haza értünk utána megyünk Hajdúszoboszlóra de akkor is meleg váltás lesz.Az idén így alakultak az utazások. Aztán a nyáron nem megyünk a nagy melegben sehova illetve ha mégis akkor az csak 1-2 napos út lesz. A püspökkenyér recept engem is érdekelne. Régen a Kati írt nekem egy olyan receptet amit tojásfehérje felhasználásával kellett készíteni , de valahova elkutyultam


    Rózsa! Láttam a kocsidat itthon, no meg hallottam ahogy az " ÚR" pakolgatott a csomagtartóban. Jó lenne egy kis nyugalom Neked is . Remélem Úgy lesz. Pontosan nem emlékszem mikor van a születésnapod csak arra , hogy Pünkösdkor születtél így kívánok nyugodt békés születésnapot Neked.


    Mindenkinek további szép napot kívánok!

  22. 2018. május 19. 14:1078705.

    szép  napot kivánok


    Tul vagyunk az ebéden nem nagy dolog volt (rántott krumpli +  sok sok  salátával  )  .Majd a  szomszéd asszony  is  csatlakozott tettünk  egy sétát  a környéken, jol esett .


    Valika légy üdvözölve  itthon várjuk a beszámolódat .


    Ibolyka köszi a kávét a süti  receptet  ha  van kedved  oszd  meg  velünk .


    Délelött néztük a tv-be a Csiksomlyói  szentmisét .Mindig meghatodunk,sajnos most  esett  az eső .


    Most  pedig  a királyi  esküvőbe  kukkantunk  be .


    Marcsika mikor lesz  az  indulás ?


    Mindenkire  szeretettel  gondoltam



     

  23. 2018. május 19. 08:4978704.

    Sziasztok,megérkeztem majd jövök a beszámolóval de most gyorsan intéznem kell a dolgaimat.(unoka tesóm bevásárlását)és az enyémet is.

  24. 2018. május 19. 06:3078703.

    Szervusztok


    Kavet hoztam habosat.


    Nalunk mar szepen sut a Nap,megis huvos van par napja.Koran keltem,mos a gep,fo a husleves.kesobb sutok egy puspokkenyeret.


    Sok mindent nem merek,2 napja epegorcsom volt,probalok kimelo etreddel.


    Dundori


    Ugyes vagy,hogy elintezted a tetofedeset es a kertimunkakat is magad vegzed,csodalom,hogybennyi ero van benned,hisz neked faj a derekad.


    Mikor mesz kezelesekre?en itthon egy privat korhazba jartam be,kulonfele kezeleseket kaptam,elegge jol erzem magam,.


    Totyi


    Nemsokara ismet utra keltek?merre lesz a kirandulas?


    Sok szep elmennyel ter haza az unokad,mikor ernek haza,gondolom,akkor is idegeskedtek,mig megerkeznek.


    Ilyenek vagyunk mi szulok,nagyszulok...


    Legyen szep  Punkosdunk.

  25. 2018. május 18. 19:0278702.

    Sziasztok!


     


    A nagy pakolászás közepette csak be nézek én is ! nem olyan könnyű veszni hagyni egy évek óta tartó topik életét!


    ma hűvös de napos időnk volt. Apus tegnap elment megkötni a BBP biztosítást ( Ezt mindig megkötjük azzal a szlogennel , hogy legyen ez egy kidobott pénz és ne legyen rá szükség) Akkor vette észre , hogy május elején az Uniós TB kártyánk meg lejárt. Nincs nagy haszna annak se de ha egyszer kitalálták akkor jó ha van. Nem sok reménnyel de elindultunk a Kormányablakhoz , hátha..........És lássatok csodát. nem egészen 5 perc alatt kiállították az újat még várakozni sem kellett. kellemesen indult a nap! Vasaltam meg mostam is ma illetve igyekszem a bőröndökbe ki és bepakolni. Szigorítottak a bőröndök súlyát illetően ami nem is baj, de nagyon óvatosan is túl lehet lépni a megengedett súlyhatárt. Na nekünk azért még + 10 kg beleférne.


    Kittykénk jól van bár mi nem beszéltünk vele mióta oda van mert az kevéske lehetőséget inkább a szülőkkel beszélje le. Mi meg várjuk az összefoglalókat a napi eseményekről meg a közös fotókat amiket majd albumokba rendez a fiam és akkor lesz az igazi. Nagyon érdekesek a programok, ma egy művészeti iskolában voltak illetve volt egy 1 órás szabad program amit nagyon élveztek, hiszen önállóan mászkálhattak egy bevásárló utcában és költhették a kis zsebpénzüket. A kisérő tanárok szerint nagyon fegyelmezettek voltak senki sem késett el a visszaérkezéskor.


    Gitta! Nagyon örülök, hogy sikerült befejezni a munkát a tetődön. reméljük állja majd a strapát. nagyon szélsőséges időjárás lesz a jellemző egyre inkább kis hazánkban is. Voltak jó kis esők gondolom felétek is így hamarosan lehet füvet vágni kapálni és minden egyéb kerti munkát csinálni. Mint írtam  is Szarvasra vittük Buksit is de nagyon izgatott volt a sok inger miatt. madárcsicsergés eső utáni finom illatok stb. alig birtunk vele pedig kezd öregedni és egyre nyugisabb de most nagyon akaratos volt.


    Kincsike! Az eső jót tett biztosan a Ti palántáitoknak is. Lesz majd termés bőven. A fiúk biztosan nagyon élvezik majd a homokozót a nyáron. Az egyik legjobb elfoglaltság! Főleg ha majd a melegben "sarazni" is lehet


    Sajnos Rózsáról semmi hír! Bezzeg a Márton naponta csinál kiakasztó dolgokat. Az a baj, hogy ahogy a nevét kiejti valaki mindjárt a fejéhez kap mindenki, hogy jaj ne is mond, de ahhoz, hogy szóljonak neki ahhoz senkinek sincs bátorsága , pedig tényleg félelmetes dolgokat produkál.


    Valika! Lassan Ti már élményekkel teli haza is értek. ha jól emlékszem 5 napot írtál. remélem arra jobb idők voltak, mint ahogy abban is reménykedek, hogy amerre mi megyünk ott is szép idő lesz már.


    Mindenkire szeretettel gondolok! További szép napokat a hosszú hétvégére!

Címlap

top