Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2018. január 28. 00:3178426.

    Szeretettel gondolok én is MINDEN RÉGI BARÁTRA!


    Kérem, drukkoljatok! Most telefonált a Timi, hogy az Andrist mentővel vitte be a kórházba. 40 C felett volt a láza. Most vizsgálják. Reggel többet fogok tudni.


    A csudába a cigarettával!!!!! Szerintem tüdő-, vagy mellhártya gyulladása van. A munkahelyén kabát nélkül jár ki cigizni.


    Megpróbálok aludni.


    Jó éjszakát, szép álmokat.....................

    előzmény:
    er54 (78425)
    2018-01-27  22:11
  2. 2018. január 27. 22:1178425.

    szép álmokat



    Nem sok minden történt a mai  napon. 


    Délelött  szépen sütött  a nap  meg  is  telt a játszótér gyerek zsivajjal .Niki lenn volt  a gyerekekkel


    Danika láztalan de  az evés  nem megy neki .Gondolom az antibiotikum rendesen  bekavar  szegénykémnek .


    Szeretettel gondolok mindannyiotokra .


      

  3. 2018. január 26. 18:4378424.

    Itt vagyok én is!


    Valcsi! Bízom benne, hogy megkapod a kedvezményt!


    Ma a gardrobba történő visszarámolás előkészítése volt a munkám. A Rózsa Bazár megmaradt árukészletét rendeztem. Elfáradtam. Ágyból nézem a RTL-Híradót és a Barátok közt-t is.


    Szép estét, jó éjszakát az utánam érkezőknek is!

    előzmény:
    precon (78422)
    2018-01-26  16:16
  4. 2018. január 26. 18:4378423.

    Szép estét!


     


    Itt vagyok megvagyok! Megint el telt egy nap. Délelőtt Teréz anyával tekeregtünk az Auchanban, délután meg főztem.( Már holnapra) Holnap hozza a fiam a hörcsögöt egy hétig itt lesz amíg ők elutaznak. Remélem már kicsit higgadtabb lett mert amikor utoljára itt tartózkodott nagyon vad volt.


    Mindenkinek szép estét kívánok a betegeknek gyors gyógyulást!

  5. 2018. január 26. 16:1678422.

    Sziasztok vidám estét.


    Ma ügyintéztem magamét és az unoka tesómékét is.Kíváncsi vagyok kapok-e kedvezményt a szemétszállításra meg a csatornára?


    Ezeket intéztem magamnak és a tesóméknak.

  6. 2018. január 25. 20:0178421.

    Szép estét!


    Most értem haza az Ágitól. Karácsonyra rengeteg ajándékot kapott, ezért határoztam úgy, hogy a gyűjtött pénzét szaporítom


    Nagyon elkeseredett volt. Az első 2 matek röpdolgozatát írta ma. Alig várja, hogy kijavítsa.


    Kincsike! A Kristóf nagyon sírós. Az okát nem tudjuk megfejteni. Nagyon összeszorul a szívem, mikor látom, hallom, hogy sír. Egyébként egy nagyon mosolygós, mint a Bálint is.


    Kívánom, hogy nálatok is mielőbb mindenki egészséges legyen.


    Mazsola! Nehéz szívvel engedjük útjukra a gyerekeket. De ez az élet rendje. Gyógyulást kívánok a Zolinak.


    Marcsi! A gardrob elkészült, ajtókkal, 2 m magas tükörrel. Így pont a fele hely maradt a cuccoknak.


    Nagyot hancúroztam az Ágival. Megtornáztatott. Mondtam, hogy fáj a nyakam, vállam, derekam. Jóga órát tartott. Így most kitikkadva bújok az ágyba.


    Jó éjszakát, szép álmokat. ........................

  7. 2018. január 25. 16:4078420.

    Sziasztok!


     


    Reggel korán voltam a szurit beadni a szomszéd néninek és aztán siettem egy temetésre. Régi klubtagunk volt és nagyon  kötődtem hozzá. a férje már korábban elhunyt. Az Újköztemetőben voltam és szórás volt de olyan messze van a szóró parcella, hogy lógott a nyelvem is mire oda értem. Leva is ott volt , Ő sokáig együtt dolgozott a nénivel. Csípős hideg volt de ragyogóan sütött a nap. Aztán haza jöttem és nyargaltam tovább a dokihoz mert időpontom volt. 13.20,.ra mentem és most értem haza. Pedig itt van a doki a szomszédba. Szart se érnek ezek az időpontok. Úgyse akkor hívnak be amikorra szólna.


    Kincsike! Sajnos amíg ilyen kicsik a gyerekek addig előfordul, hogy hol az egyik hol a másik kap el valamit. Ez még rendben is lenne csak ne látnánk szenvedni őket mert annál rosszabb nincs mint amikor tehetetlenek vagyunk és csak azt látjuk, hogy szenvednek. jobbulást a kicsinek.


    Mazsola! Zolidnak is mielőbbi jobbulást! A fiatalok meg csak rakják azt a fészket. Ez az élet rendje.  Legyenek egészségesek és boldogok. Nekünk annyi a dolgunk már hogy ha kérik akkor segítsünk a lehetőségekhez képest. 


    Rózsa! Gondolom már végzett a marci a gardrob átalakításával. nehezen tudom elképzelni ajtókkal azt a kis helyiséget de biztosan van benne logika.


    Mindenkinek további szép napot!

  8. 2018. január 25. 00:0378419.

    Második rész :)


    Zoli betegeskedik egy hete,remélem hamarosan meggyógyul.Szükségem van ráSok stressz ő rá sincs pozitív hatással.Most már  a szegedi lakásra fókuszálunk, találjon egy vevőt :)


    Holnap megy átíratni Levente az órákat, lakcímet változtat.Jó, mert most már egy helyen el lehet intézni mindent.


    Jövő hónapban meg a másik fiúnk költözik Pesten albérletbe.Oda a konyhába vásárolni kell.Vasaló,ágyneműk egyebek kellenek.Van egy ismerős hölgy,vele elmegyek bevásárolni.Tudja hol, mi van olcsón, jó minőségben.Nem unatkozunk.


    Lényeget leírtam ,rövidebb lett mint az elszállt első bejegyzésem.


    Jó éjszakát,szép álmokat

    előzmény:
    Mazsola72 (78418)
    2018-01-24  23:53
  9. 2018. január 24. 23:5378418.

    Sziasztok. Most üt meg a guta .Szépen leírtam nektek mindent, és amikor a küldésre kattintottam elment   a kapcsolat.Összeszedem ismét  a gondolataimat, és leírom ismét.Lehet több részletbe küldöm el, előre is elnézést.


    Ma életünk egy új szakaszához érkeztünk.Levente  átvette a lakáskulcsot.Tavaly április óta húzódik a lakásvásárlás hitelre.Nagyon türelmesek voltak az eladók.Ha most vennénk, ennyiért amennyiért tényleg megvette , drágábban adta volna.Legalább 1 milióval tuti.Lényeg, hogy megvan.Kisebb felújítás lesz, de szerintem 1 hónap múlva beköltöznek.Társasház lesz, belső udvara van.Alsó szinten van 1 szoba, folyosó , kamra, fürdő,wc, konyha.Emeleten 1 szoba van.Bútorok is maradtak, van amit tovább használnak, van amit eladnak.Festést sem igényelne, de a fiatalok változtatnak.Nem az egészet, egy részét.Igyekszem nem beleszólni Zoli , meg én is elérzékenyültünk ott ülve.Távol, de mégis közel lesznek hozzánk.500 m :) Jó érzés is töltött el bennünket.Mikor megtudtam, hogy megkapta az eladó a pénzt, telefonom után nyúltam.Felakartam hívni Nagymamát Elbőgtem magam.Szóltam Leventétnek hogy hívj fel egyetlen élő nagyszülőjét, Édesapámat.Tudom hogy odafentről Mindenki támogatta ezt a projektet.

    előzmény:
    totyogoka (78416)
    2018-01-24  13:02
  10. 2018. január 24. 19:4078417.

    szép  estét 


    Igen  Marcsika Valika  jó  hogy  közel  vannak  a gyerekek  és azt kivánom hogy sokáig igy legyen  mivel  ez  egy  albérlet  nekik.


    Gergő  már hétfőtől ment bölcsibe láza nincs kicsit köhög folyik az orra .Most  estére  Dani lázasodott be  még elérték  a dokit  mandula  gyulladása van .


    Mindig van  valami már  kezdünk bele rázódni .


    Az  elmult napok ünnepeltjeit  (Gitta,Valika,Rózsa hozzátartózói)


    szeretettel köszöntjük igy  utólagosan 



         

    előzmény:
    totyogoka (78412)
    2018-01-23  08:30
  11. 2018. január 24. 13:0278416.

    Sziasztok! Szép napot!


     


    Most értem haza. reggel beadtam a szurit a szomszéd néninek , meg betekertem a lábait fáslival , aztán útnak eredtem. Rendeltem egy bőrkeményedés eltávolító szerkentyűt és ma érkezett meg így elmentem érte a Bónusz brigádhoz. Hogy mennyire válik be azt nem tudom, de amennyibe ez nekem került annyit meg ér. ( Bónusz pontokért vettem )


    Valika! Emlegettelek mert közben bementem a KIKK.-be is de semmi érdemlegeset nem vettem illetve egy fekete térdnadrágot akciósan, de a húsvéti dekorokkal már tele van a bolt. Folyamatosan pakolják ki Még nézelődni se tudtam mert tele volt a vásárlói tér dobozokkal raklapokkal.Aztán jöttem is haza. Így is dél volt mire haza értem.


    Rózsa! Mégis csak ügyes ez a Marci! gardrob szekrény beépítés közben még almás pitét is süt! 


     


    Mindenkinek további szép napot kívánok!

  12. 2018. január 24. 07:0078415.

    Marcsi ez a reszelgetés ragasztgatás ismerősapusom is azt csinálta.

    előzmény:
    totyogoka (78412)
    2018-01-23  08:30
  13. 2018. január 24. 06:5878414.

    Sziasztok vidám napot.


    Még minden fehér de az utak járdák tiszták jól lehet közlekedni.


    Mindenkinek fájdalom mentes szép napot.

  14. 2018. január 23. 23:1378413.

    Szervusz, Valcsi! Szervusz, Marcsi!


    Ismét közelebb vagyunk a január végéhez. Szaladnak a napok.


    Ma elmentem az OTP-be, saját számlát nyitni, mert a Marci feléli a pénzt.


    Barkács boltban is voltam. Kétféle csavart kellett vennem. Még mindig nem lehet elkezdeni a visszarámolást, mert nagyon elfáradt az úr. Egész délután aludt, azaz még most is alszik. Így várható, hogy egy óra múlva felébred és éli az éjszakai életét. Mára - ismét - almás pitét sütött.


    Azért haladtam ma a vége felé. Felmostam a gardrobot. Lemostam az oda kerülő 4 hosszú és 4 rövid szekrényajtót és az összes polcot.


    Megyek gyorsan az ágyba, hogy elaludjak, mielőtt a Marci felébred.


    Valcsi! Örülök, hogy ismét volt alkalom egy kis ünneplésre. Jó, hogy együtt volt a Család.


    Marcsi! Nagyon jó, hogy Erzsi néni kezd jobban lenni. Nagyon aggódom érte/miatta.


    Jó éjszakát minden kedves Régi Barátnak!!!!


     

    előzmény:
    totyogoka (78412)
    2018-01-23  08:30
  15. 2018. január 23. 08:3078412.

    Szép napot!


     


    Itt ismét havazik! Már megint fehér minden. Jó így az ablakon kinézni de azért nem közlekedésbarát az ilyen idő. pedig megyek ma is délelőtt egy emléktábla avatásra. Pataki Ferenc fejszámoló művész itt élt a kerületben és most emléktáblát kap a ház. Az ünnepségre meg kell a tömeg így megyek.Délután meg a fogorvoshoz kellett volna menni az ideiglenes fogammal de most azt hiszem kicsit meg"eszkábáltam így kibirok még vele egy hetet( reszelgettem , ragasztgattam)


    Valika! Még talán gyerekkoromban elhittem, hogy ha nem locsolnak meg akkor elhervadok így aztán izgatottan festettük a piros tojást és lestük a locsolkodókat.Aztán már fel értem ésszel, hogy a felnőttek a piálás miatt locsolnak szinte meggyűlöltem ezt az ünnepet.Pár éve már a keresztlányoméknál töltjük a gyerekek jól elvannak mi meg locsolás mentesen beszélgetünk vagy a gyerekekkel közös játékokat találunk ki.


    Rózsa! Amikor Erzsi néni először meg kért a véralvadásgátló beadására én is meglepődtem ( még magamon is". Nincs túl nagy gyakorlatom ebben. Régen volt hogy be is kékült szegénynek időnként 1-1 injekció helye. Most a felkarba kell adni és bőr alá így sikerül nyomtalanul beadni. Szerencsére már csak 3 db van abból mindjárt megyek és akkor már csak 2 marad estére meg holnap reggelre. aztán át áll a tablettára.Azt tudom, hogy nálatok mi történt hiszen te magad mondtad el amikor össze futottunk a lift előtt de Ágotáék éppen akkor jöttek így nem sokat beszéltünk meg aztán te is rohantál Marciért az Aldiba. Többet Erzsi néniék se mondtak.


    Kincsike! jaj nagyon rossz nézni amint a kisgyerekek egy egy köhögési roham kapcsán szenvednek.Én már annyiszor gondoltam arra , hogy milyen isteni szerencse , hogy ott laktok a közelükben és bármikor tudtok segíteni ha arra szükség van. Jobbulást Gergőkének. Van hó megint lehet kicsit szánkózni is.


    Mindenkinek kívánok szép napot!

  16. 2018. január 23. 08:1278411.

    Sziasztok szép napot.


    Nálunk ismét esik a hó.


    Ma itthon van a fiam a takarítás rá várLányom szólt hogy hoz szórósót a járdára ne vegyek.


    Erzsike ha a gyerekekkel van valami bizony rendesen megvisel minket.Szerencsére hogy jobban van a kicsi és nincs nagyobb baj.Borzasztó az ember tehetetlensége ilyenkor.


    Rózsa Marcsi köszönöm a fiam köszöntését szombaton jött össze a család ebédre mivel akkor volt itthon .Előre hoztok az ünnepléstBizony öregszenek a gyerekek


    Marcsi a húsvétot én sem szeretem és sosem szerettem nem szólt itt vidéken csak az evésről meg az ivásról utáltam a locsolkodást mindig.Lehet ez hagyomány de én akkor is utáltam.Díszíteni azt szeretek de csak magunknakSzerencsére már nem jönnek hozzám locsolkodókGyerekeknek készíteni meglepit azt szerettem ,meg hogy együtt a család jókat beszélgetni apussal römizni .

  17. 2018. január 22. 23:2678410.

    Marcsi!


    Csoda ügyes vagy! Megint bizonyítottad. Erzsi néni mondta, hogy te Fraxiparin-ozod. Amikor kell, magamat szúrom, de nem tudom, hogy mernék másba szúrni.


    Talán elmondták a tegnapi eseményt, ami nálunk történt?!?! Jó lenne. Kérdezz rá!


    Köszönöm az Ági köszöntését. Majd csütörtökön átadom, mert akkor megyek érte az iskolába.


    Valcsi! Nagyon várom már a jó időt. Bizton állítom, hogy sokat fogok kint tartózkodni.


    Gitta! Átfutottam az írásod. Ígérem, holnap betűről betűre elolvasom, mert érdekel minden.


    Most viszont már nagyon fáradt és álmos vagyok. Ezért jó éjszakát kívánok, az előttem íróknak és a Hiányzóknak egyaránt.

    előzmény:
    rozsaanyu (78409)
    2018-01-22  23:16
  18. 2018. január 22. 23:1678409.

    Gitta! Szeretettel köszöntöm Gyöngyös lányodat, 48.......


    Valcsi! Szeretettel köszöntöm Laci fiadat, 49.                           


                                             születésnapjuk alkalmából.


    Szervusztok, kedves Barátosnék!


    Szombaton este jöttem haza, tele boldogsággal. Feltöltődtem az Unokáktól.


    Nem tartott sokáig. Nem tudtam lefeküdni, mert a Marci kipakolta a gardrofot, festés céljából. Ember magasságig tele volt/van a nagyszoba holmival. Eltartott egy ideig, amíg felszabadítottam az ágyam, hogy lefekhessek.


    Tegnap még szörnyűbb napom volt. Ezt nem kívánom részletezni.


    Még ma sem fejezte be. Kitalálta, hogy átrendezi a polcokat. Beépítette a Dunafüred-i szoba szekrényét. Így sokkal kevesebb helye lesz a cuccoknak, mert középre nem lehet pakolni. A szekrényajtók nyitása miatt.


    Nem olvastam vissza. Most megteszem.

    előzmény:
    er54 (78408)
    2018-01-22  20:42
  19. 2018. január 22. 20:4278408.

    szép  estét 


    Valika  nagyon rendes  a lányodtol  hogy eltakarította  a  havat igy  Neked nem kellett.


    Marcsi tegnap én is  ramatyul éreztem magam este .Meg se mertem szólalni cukrom vérnyomásom jó volt  kitudtam volna futni a  világból  nagyon rossz érzés volt .Sétáltam a lakás  összes helyiségébe  ,szoba  bicikliztem éjjel meg nem tudtam aludni .3 óra után jött csak álom a szememre .


    Igaz volt  egy kis aggodás pénteken éjszaka  Gergőt be kellett vinni  az ügyeletre a tüzoltó utcai gyerekkorházba .Niki arra ébredt hogy  Gergő ül  az ágyába  nagyon köhög és kapkodja  a levegőt .Telefon az ügyeletnek akik azt mondták öltöztesse fel és nyissa ki az ablakot kapjon hideg levegőt ,de  nagyon  sipolt  a tüdeje igy elvitték inkább  az ügyeletre.Nagyon kedvesek  voltak megvizsgálták ,kapott  kupot  és elmagyarázták  mit kell  tenni .Azóta  nem jött elő  ez a dolog de , köhög  amire köptetöt is kapott  nem lett lázas .Én maradtam  Danival ( aki aludt) amig a fiamék megjöttek .


    Mindig  van  valami amiért aggodni kell  engem  nagyon megtud  viselni  az  ilyen .


    Ibolyka nálunk  is  tegnap reggelre nagy hó esett ,gyönyörüek voltak  a fák ,de napközbe  beindult  az  olvadás .


    Mazsola Gitta Rózsa mindenkire szeretettel  gondoltam


      


     


     


     


     


     


     


     


     


     

  20. 2018. január 22. 15:1278407.

    Szervusztok


    Nalunk is az ejjel hullott a ho  ,delfele keves maradt belole,arra jo ,hogy ettol az idotol nyillanak a csontjaim.


    Pozitivan gondolkodom,hogy holnap mar kevesbe fig fajni.


    Gondolom minyajan varjuk a kikeletet.


    Legyen mosolygos delutanunk.

  21. 2018. január 22. 09:0278406.

    Szép napot!


     


    Tegnap nem csak a táj de én is behavazódtam. Mikor elmentek a gyerekek olyan voltam mint a lekvár. Még nagyon össze se pakoltam csak a mosatlant rendeztem le. Szédelegtem. na mostanra már minden okés. Kiporszívóztam egy adagot kiteregettem a mosógépből és fel is mostam. Most első benyomásra rend látszódik ha belépünk a lakásbaNa ná hogy lenne még mit törölgetni de én már így is elégedett vagyok magammal. Apus el ment a Nyufighoz leadni a papírjait. Kezdődik a visszaszámlálás!


    Főznöm nem kell, van maradék bőven.


    Valika!  Nagyon aranyos volt a lánykád, hogy lerendezte a hóhelyzetet! Itt már magától el olvadt a nagyja de a hegyekbe vezető utak még síkosak.Húsvéti dekorációval talán készülök, de meg mondom  őszintén az sem a kedvenc ünnepem.


    Rózsa! Ágikádnak nagyon boldog névnapot kívánok így utólag! Remélem még nem  késtem el.


    Mollyka! Láttam a facén , hogy a Ti kis nyaralótok is behavazódott!


    Kincsike! Gitta! Mazsola! Manyuska! Mindenkire gondoltam! 


    Legyen szép és gondtalan a napotok!

  22. 2018. január 21. 12:0978405.

    Sziasztok .


    Képzeljétek a lányom eljött és elintézte a havat na rám cáfoltak ,egy szavam se  lehet .a fiam nincs itthon a lányom gondolt egyet és eljött és letakarította a járdát autó bejáratott és sózót. Rám parancsolt hogy ne mászkáljak kint nehogy elesek.Tudta hogy a tesója dolgozik és egyedül vagyok.

  23. 2018. január 21. 07:3178404.

    Szia Marcsi.


    Bizony hideg van alig várom hogy lehessen kapirgálni a kertben.Mint a kúkori meg a kotkoda.


    A szomszéd asszonyom már a múltkor kapirgált a kertben az sem bírja a bezártságot.


    Nézegetem a kreatív dolgokat most ahhoz sincs kedvem


    Rengeteg elintézni való szakadt megint rám anyukám házával megint kezdődik a közületek átírása villany stb. Mindenhol friss tulajdon lapot kérnek nálam is még függőben van a villany.Hiába vagyok én is tulajdonos a fene érti a gázt simán átírták az elektromosok meg @rakodnak.na most én meg teszek rájuk.Majd megkérem az igazolásokat aztán majd Pató -Pál ügyintézés folytatódik.

    előzmény:
    totyogoka (78402)
    2018-01-20  11:24
  24. 2018. január 21. 07:1978403.

    Sziasztok 


    Gittám jó kis kálvária nekem is van elfekvő részjegyem vagy harminc éves azt sem tudom hol van remélem békén hagynak .


    A kérésekkel én is úgy vagyok nem szeretek kérni senkitől semmit.Régen ha valamelyik öcsémmel csináltattunk valamit apus előre egyeztettet hogy nem ingyen csak pénzért és előre megállapodtak.Nem szerette a szívességeket az mindig sokba került.


    A napokba jutott eszembe hogy például a vejünktől sosem kértünk semmit pedig igen jó a viszonyunk,de ezután sem akarok kérni tőle semmit.A lányom meg az unoka szokta felajánlani hogy szóljak ha kell segítség de nem szólok,van nekik is elég tennivalójuk.


    Így minden marad nekem és beveszem a leszarom tablettát és kész.A fiamék ugyan itt laknak de 44 órázik ha hazajön reggel azon az egy napon mi a csudát kezdjek vele.Fáradt kicsit alszik csinálja a saját dolgát aztán reggel újra megy.


    Kertet felássa aztán ennyi.Alig látom főzök mosok vasalok rájuk ,még jó hogy a saját részüket ők tartják rendben.

    előzmény:
    dundori (78400)
    2018-01-19  19:21
  25. 2018. január 20. 11:2478402.

    Szép napot!


     


    Itt szépen süt a nap, de az éjszaka fagyott így csúszik helyenként a járda. Gondolom majd napközben felenged a fagy és akkor meg lesz locs-pocs. Ijesztgetnek a havazással is amit nem igazán szeretek , de inkább most essen mint márciusban. Már voltam a boltban, holnapra előkészítettem a főzni valót. Gitta csak ide írom, hátha ezt is megkívánod: máglyarakás lesz a desszert. aztán majd meg látjuk mekkora sikere lesz. Persze lesz előtte húsleves meg vadpörkölt is. Jót nevettem, hogy a velőt is megkívántad. Én pontosan így voltam amikor megláttam. Ezer éve nem ettem és nagyon szeretem. Apus persze hogy nem szereti a gyerekek meg még látni se szeretik hogy hogy készül. Na nekem jól esett és kész. Sajnos ez az alsó ideiglenes fogam korántsem lett olyan szuper mint a felső. billeg is meg nem lett rendesen le " sorjázva" élesek a szélek. Valahogy csak ki bírom ezt a tíz napot míg elkészül a végleges. Remélem a Nővéred jól érzi majd magát Nálad és neki is jó lesz egy kis környezetváltozás. Na hallod ez a hatalmas megtakarítás????? Kabaréba illő eset lehetett.


    Mazsola! Biztosan el fogjátok tudni adni a szegedi lakást csak mint mindenhez ehhez is isdő kell. A fiatalok meg csak rakják a kis fészküket. Ismerkedjenek az önálló élettel.


    Rózsa! Merre vagy?


    Kincsike! Bízom benne , hogy Danika már teljesen rendbe jött és ez a változó idő sem rondít bele a hétköznapokba. Sok a beteg gyerek az ovodákban - egymást fertőzik. egyik ismerősöm kisunokája ma jött ki a kórházból ahol közel egy hétig volt a hányos hasmenéses vírussal.  


    Mollyka! Emlékszem még amikor írtad a férjed mennyit szenvedett a térdével. Nagyon örülök, hogy sikerült ismét fájdalommentes napokat élnie.


    Valika! Hideg van még a kinti dolgokhoz, de keresgélj és kreatívkodj! Hamarosan itt a Húsvét! Te olyan ügyes vagy a dekorációk gyártásában.


    Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok!

Címlap

top