Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2018. január 15. 18:3678376.

    Szép estét!


    Most értem haza. Ágiért voltam az iskolában. Ma korán hazaért az Anyája, így én is. Autóval percek alatt megjárom az utat, míg tömegközlekedéssel 2x-i átszállással majd' 1 óra az út.


    Kincsike! A képen nem látom szomorúnak a Danikát. Várom a beszámolót a közösségi napjáról!


    Marcsi! Igen. A Pisti nagyon furcsa lény. Harapófogóval lehet kihúzni valamit. Főleg, ha egyáltalán ajtót nyit.


    Ma - végre - megpróbálok korán lefeküdni, hátha sikerül elaludni. Bár most is tesz-vesz az úr.


    Szeretettel gondolok a Hiányzókra is.

    előzmény:
    er54 (78375)
    2018-01-15  12:42
  2. 2018. január 15. 12:4278375.

    kellemes délutánt


    Nagyon  kiváncsi vagyok mire  megyek  ma  az  oviba ,részt  vett -e  a  délelötti  foglalkozáson  vagy  sirdogált .


    Tegnap voltunk  szánkozni  jol érezték magukat  (anya,apa,meg mi is ).


    Marcsi  én  is  szoktam kelkáposzta fözeléket  pörivel  főzni szeretjük .


    Ma a tegnapi  maradékot esszük (kacsa comb ,lilakáposzta  )  de Pisti  berakott  egy  pizzát   nasinak 


    Rozsa  örülök  hogy  feltöltödtél  Ágikával .


    Valika Molly Ibolyka ?


    Gitta  gondolom végzi a  ház körüli  teendőket .


    Molly  jó kis össze  tartó  társaság  vagytok ,együtt ünnepeltek .


    szeretettel  gondolta  mindannyiotokra


  3. 2018. január 15. 10:3278374.

    Mindenkinek szép napot!


     


    Az ablakon kinézve itt -ott még van hó főleg a parkoló kocsik tetején de az utak , járdák szárazak tiszták.persze hidegebb is lett. Az is igaz , hogy ma még nem voltam kint de az ablak nyitva volt mert kelkáposzta főzeléket csináltam pörkölttel és igen intenzív illatot hagyott maga után . Mi szeretjük Apusal de a gyerekek nem igazán így csak olyankor csinálok amikor magunkba vagyunk. Most is két napra valót sikerült csinálni. 


    Nagy örömömre a lecsiszolt fogaim jól viselik magukat, pedig a doki szólt hogy hidegre melegre érzékenyebbek lehetnek. 


    Rózsa! örülök, hogy ha fárasztó napod is volt de lelkiekben feltöltődtél ágival. Kittyvel már nem lehet ilyeneket játszani . Közel 13 évesen ez már "ciki" Szerencsére falja a könyveket nagyon szeret olvasni.Persze itt sem a kötelező olvasmányok a menők. Azokat nem annyira szereti. Éppen most van soron az Egri csillagok.Erzsi nénit sajnálom, pisti nagyon szűkszavú és nem annyira közlékeny!


    Gitta! Sokszor igaz a mondás, hogy a legjobb minőség a legjobb de én nem mindig értek ezzel egyet. Mondjuk nem is tudnám megfizetni a legdrágább implantátumos megoldást de ha ez a mostani projekt is addig tartja magát majd mint az előző ami közel 20 éves volt, akkor az már jó lesz.


    Valika! Arra kell gondolni, hogy január február itt a nyár!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Már a januárnak is a közepén vagyunk!


    Kincsike! Nagyon drukkolok Danikáért! Remélem vissza tért a jó kedve és minden a régi.Vigyázz magadra az esésekkel!


    Mindenkinek nagyon kellemes napot kívánok!


     

  4. 2018. január 14. 18:5778373.

    Szép, nyugis estét kívánok!


    Marcsi!


    Talált, süllyed! Teli élménnyel jöttem. Ugyanakkor hulla fáradtan. Most vittem ki az Ágit, az ELMÜ székház előtti M3 pótló buszhoz. Ott szállt le az anyája. Mentek haza.


    A játék a szokásos! Kutyákat adunk ki az állatmenhelyből. A -neten válassza ki a kutyát. Annak nevet adunk és karámokban helyezzük el a "képzeletbeli" kutyákat. Aztán jönnek az örökbefogadók....................... Nem egyszerű. Kutyaként kúszni, mászni. Majd menhely vezetőként a kutyákat kínálni. Persze örökbefogadó is kell, hogy legyek.  Holnap megyek érte az iskolába. Remélem már nem fog esni a hó.


    Erzsi néni trombózissal van a Péterffy-ben!!!! Aggódom!!!


    Gitta!


    A takarítás megvár. Ide is kell jönni!!!!!! Ne szűnjön már meg ez a topik!!!!!!  Bizony, nem olcsó dolog, hogy a fogsor rendbe legyen.


    Kincsike!


    Lelki probléma van a Danikánál, vagy szervi? Kívánom, hogy mielőbb jöjjön helyre!!!! Vigyázz magadra. A cukrodnak nem tesz jót az aggódás.


    Most elnyúlok. Kiegyenesítem a gerincem, derekam.


    Jó éjszakát, szép álmokat, a Hiányzóknak is.

    előzmény:
    dundori (78372)
    2018-01-14  11:55
  5. 2018. január 14. 11:5578372.

    Szervusztok Barátok!


    Most kicsit visszaolvastam, ahelyett, hogy végre neki állnék kiporszívózni a nappalit. Már tegnapra terveztem, de olyan sötét volt, hogy villany mellett úgysem mentem volna semmire. Helyette egész nap csak darvadoztam, vagyis nem csináltam semmit.


    Olvasom a fogproblémákat. Bizony nem olcsó mulatság. Nem tudom, írtam-e erről, mert mit tesz az idő, gyorsan felejtek már. Nekem karácsony előtt röviddel készült el az új felső. Előtte kettétörött az alsóm, ami implantátumos, volt okom az izgalmakra, hogy tudják megjavítani. Valójában könnyen ment, mindössze 10 ezerbe került, de akkor kértem a doktort, nézze át az egész számat (egyébként is félévente "kötelező" lenne), valamint nézze meg a felsőt is, mert az a gyanúm, hogy hamarosan ezzel is jöhetek vissza, azt meg nem szeretném. Megnézte, a kartonomból kiderült, mennyi idős (mint mondta, egy híján 100), vagyis 1998-ban készült. Annyit mondott, ideje lenne kicserélni, de ha gondolom, maradjon, bírja még egy ideig. Egy hét sem telt el, persze, hogy baj lett vele.


    Csinált újat, szájpadlásos, "csak" 150 ezerbe került. Mivel évtizedek óta oda jártunk-járok (Papa anno kiválasztotta a város legdrágább fogorvosát), - látta az elkeseredésemet, és mondta, tudja, hogy így karácsony előtt kicsit soknak tűnik, de nekem ez most kezdvezményes. Mondtam neki, hogy nincs bajom a karácsonnyal, az ezzel kapcsolatos kiadással, sokkal inkább azzal a viharral, ami miatt új tetőt kell csináltatnom. Szóval ezért lett "csak" ennyi. Ez az orvos sok éven át volt a munkahelyi fogorvosunk, majd a városi SZTK-s főorvos. Mindig is hozzá jártunk, de akkor még ingyenes volt a fogászat. Aztán rendelőt nyitott, így kerültünk, maradtunk nála. Az áraikat nyilván csak én sokallom, hisz a legtöbb betege osztrák, nekik ez még olcsó is. De bártan ajánlom mindenkinek ezt a csapatot.


    Az előzőekben leírtakban nincs semmi különös, ami a lényeges: azt mondta, ha bármilyen bajom lesz az újjal, azonnal menjek vissza, mert az természetes, hogy itt-ott törni fog, stb. Akkor mondtam neki, hogy nekem eddig még soha nem kellett ilyen dolog miatt visszajönni, mert az első perctől fogva tökéletes volt, mind a régi felsőm, mind az utolsó, implantátumos alsóm. A lényeg, hogy most ez a december eleji új felsőm is az első perctől fogva tökéletes.


    Számomra a tanulság: megéri megfizetni azt, ami jó, azt az orvost, akiben bízhatunk és tudom róla, mindig tökéletes munkát végez. 

    előzmény:
    Mazsola72 (78368)
    2018-01-13  18:46
  6. 2018. január 14. 08:1478371.

    Szép jó reggelt Mindenkinek!


    Tegnap hol eső hol havas eső esett, majd később hó is esett de ez nem nagyon maradt meg csak imitt-amott fehérlik.


    Furcsa , hogy ma vasárnap reggel van és nem a konyhába kezdtem a napot. Apus ma taggyűlésre megy a Citybe így tegnap jöttünk össze és tegnap ünnepeltük Ágota születésnapját. ( Itt is megköszönöm a köszöntéseket) Bizony már 39 éves lett a szentem.telik az idő de nagyon.


    Valika! Úgy van ahogy írod! Elkezdeni nehéz. Én is tele vagyok beutalókkal de egyenlőre várok majd a jövő hónapra is hagyok finomságokat az eü.-ben( kardiológia, reumatológia , labor stb) 


    Rózsa! sajnos még egyáltalán nem vagyok túl a fogászaton, majd talán 2 hét múlva. de örülök neki hogy nem fáj sehol és az ideiglenes fogsor meg ápol és eltakar valamint védi is a lecsiszolt fogakat. Ezt én nem kértem hanem kaptam a doki szerint ez benne van az árban ) Szép napot Ágival ma. Lesz sok élményetek biztosan.


    Kincsike! jaj de sajnálom Danikát! A keresztlányom óvónő és az Ő kislánya amikor bekerült az oviba akkor voltak kb fél év múlva hasonló problémák. Az óvodapszichológussal arra a következtetésre jutottak, hogy valamit hallott az óvónők beszélgetéséből és ezt félre értette, magára vette . Sokszor a gyerekek akkor is figyelnek amikor úgy tűnik, hogy önfeledten játszanak. Vagy lehet hogy valamelyik ovis társa bántotta meg esetleg, Nagyon rossz ilyenkor , hogy nem tudjátok a megoldást! Remélem nem tart sokáig.


    Mazsola! Jól teszitek, hogy össze kötitek a hasznost a kellemessel.A fogászatra most már csak bíztatlak, hogy ne halogasd mert ha nem marad fog amihez lehet még rögzíteni akkor marad sz implantátum még drágább kiadással, vagy pedig a poharas fogsor. Én is azért voltam ilyen elszánt hogy ne legyen késő. Itt bent a városban nekem is horrorisztikus árakat mondtak, de kicsit kijjebb Dunakeszin harmadáron csinálják. Azt a pár alkalmat kibírjuk kimenni mert annyi mintha ha nagy Auchanba mennénk ki vásárolni.


    Julika! Manyuska! Mollyka! és Mindenki! Egyetek sok vitamint , mert akkor állítólag jobban el lehet viselni a szürke napokat is ha a szervezet vitamin raktára meg van töltve!


    Legyen szép a napotok!

  7. 2018. január 13. 22:4178370.

    szép  álmokat 



    Nem jöttem mert  eléggé magam alatt vagyok.


    Egyenlőre nem tudtuk kideriteni  az okát de Danika az elmult  héten minden  nap sírt  szinte egész  nap  az ovodába .


    Itthon  is  elég  csöndes nálunk még  csak eljátszik (egyedül nem )  csak közösen ,de otthon  csak  anya ölébe akar  ülni .nehezen lehet  a fotelböl  bármivel  is  elcsábitani .Nem fáj semmije  azt mondja .A  lelkem szakad meg ahogy látom  a kis  bánatos arcát .Az  oviba  nem  játszik senkivel az  ovonénik mellett   van állandóan ,Nem tudjuk mire  vélni ezt  az egészet .Mielött  beteg lett nem volt  semmi  probléma jol érezte  ott magát .Tanácstalanok vagyunk egyenlőre.


    szeretettel gondolok  Mindannyiotokra


  8. 2018. január 13. 19:5078369.

    Szervusztok!


    Az "egerem" rakoncátlankodott. Nem tudtam a nagy géphez jönni. Ma vettem egy újat. Így itt vagyok.


    Marcsi! Szerencsésen túl vagy a fogászaton. Ügyes vagy!


    Valcsi!


    Ma délután elindultam vásárolni. Tavaszias idő volt. Melegem volt a téli kabátban. Nem régen értem haza. Szállingózik a hó, de nincs hideg.


    A Westend-ben császkáltam. Inkább csak nézelődtem. Az egeret vettem csak.


    Az Erzsi barátosnémat tegnap műtötték, epekővel. Nála voltam. Hétfőn megy is haza. Az István Kórházban van. Ott van az Unokaöcsém is. Mélyvénás trombózis van a bal lábában. Így "két legyet ütöttem egy csapásra".


    Hogy móka is legyen a szolimban!


    Erzsi barátosném a János kórházban szokott feküdni. Így a Westend-ből egyenesen oda mentem. Hiába kerestem. Mint kiderült, az Istvánban van.


    Tegnap jött a telefon, hogy az Unokaöcsém az Istvánban van. Mondtam, hogy csak vasárnap tudok menni, mert szombaton az Erzsihez megyek a Jánosba.


    Érhető?


    Jó nagy túrát tettem. Meg van a mai km-m.


    Marcsi! Ágotát sok-sok szeretettel köszöntöm. Elnézést, ha kicsit késve, de annál nagyobb szeretettel.


    Manyuska! Nem kaptam választ, hogy megy-e az AVON-ozás? Gondolom, januárban kicsit visszaesik a forgalom.


    Valcsi! Szívesebben várnám a tavaszt, ha mehetnék a kertbe, itthonról minél messzebbre.


    Ma 9 hónapos a Kristóf unokám. Nagyon hiányzik a Bálint is. Karácsony óta nem láttam őket. Ági unokám holnap itt lesz.


    Kellemesen elfáradtam. Bonyolult ez az M3 pótló buszjárat. Eleget gyalogoltam.


    Szeretettel gondolok mindenkire.


    Mari mamának 10.-én lett volna a születésnapja. Nyugodjék békében!


    Ildi! Tartsd is a lelket a Zoliban. Gondolom, hiányzik neki az Anyukája. Összekötöttétek a kellemest a hasznossal. Kívánom, minél több biciklit adjatok el. Így még a szállítás is megéri.


    Jó éjszakát, szép álmokat............................... Elnyúlok.


     

  9. 2018. január 13. 18:4678368.

    Sziasztok!


    Most egy picit irigy vagyok, Marcsi.Enyém már simán lejön :) Nekem most már nagyon mennem kellene vissza a fogorvoshoz.Sajnos, ennek anyagi oki vannak A szegedi lakásunkat áruljuk rendületlenül. Pozitívan állok hozzá, el fog kelni hamarosan.Nekem alsó felső kell , vannak gyökereim, húzni kell.első ár amit kaptam 680.000Ft.... Nekem azt mondta a doki, hogy hosszú ideig fog nélkül maradok, és ideiglenesre sincs lehetőségem.


    Tegnap kora reggel indultunk útra.Vittük messze a bringákat.Nem is jöttünk haza, kellemes estét töltöttünk el a Hotel Vénuszba, Zalakaroson.Este pancsiztunk egy nagyot.Nem volt senki a wellnes részlegben, csak mi ketten.Romantikáztunk :) úsztam megveregettem a testem, volt gőzkabin, yakuzzi is.Kipróbáltunk mindent.Egy jó masszázst elbírtam volna még :)Szuper volt a vacsora is, meg a reggeli is.Kényelmes volt az ágy is.Reggel indultunk Enyingre még egy bringával, utána jöttünk haza.Szerencsére még az idő is elfogadható volt az úton, de elég télies lett.Én vezettem oda-vissza. Kb össz 800km. Sokat beszélgettünk Zolival, átgondoltuk a stresszes dolgokat.Van most bőven, de én a férjem mellett kiállok.Nekem ő a legfontosabb,jóban-rosszban.


    Levente nagyon várja már a bank utalását az eladóknak.10 napot mondtak, abból már 6 nap eltelt.Megérkezett a hűtőjük,tűzhelyük.Most elmentek Tekla nagyijához, onnan hoznak mosógépet.Fészekrakók :) Nagymama milyen boldog lenne, h látná őket...De látja ő, vigyázz is unokájára.Megkértem Leventét, hogy egy villanyszerelővel nézesse át a rendszert, mielőtt beköltöznek.


    Kellemes estét, hétvégét kívánok!

    előzmény:
    totyogoka (78366)
    2018-01-12  15:34
  10. 2018. január 13. 09:0278367.

    Sziasztok !Szia Marcsi.


    Látod mondom én hogy csak elindulni nehéz.Én is ilyen be@ri vagyok ötszázszor meggondolom magam.Pedig tudom hogy csak elhatározás kérdése az egész.De mint mindenki én is utálok orvosokhoz járni.Tegnap én is elindultam és kértem beutalókat jövő héten indul a túra


    Mindenkinek vidám nyugis hétvégét kívánok.

    előzmény:
    totyogoka (78366)
    2018-01-12  15:34
  11. 2018. január 12. 15:3478366.

    Sziasztok! Szia valika!


    Kicsit túl "paráztam " a dolgot, de az vessen rám követ aki másképp áll ( ül) a fogorvosi székben. Nem ment könnyen a leszedés nagyon ragaszkodott hozzám, de végül is egy óra alatt leszedte átcsiszolta levette a mintát elkészítette az ideiglenes ( kirakat fogsort) és egy hét múlva találkozunk, amikor is felteszi a felsőt és leszedi az alsót. 


    Most hogy már el múlt az érzéstelenítő hatása is nem nagyon érzek csak annyiban mást hogy az ideiglenes érdesebb nem kidolgozott műanyag valami. De örülök, hogy a sok majrézás mellett csak rá vettem magam, mert egy ritka rendes dokit találtam .


    Igazad volt Valika! csak elindulni volt nehéz!

    előzmény:
    precon (78358)
    2018-01-12  08:45
  12. 2018. január 12. 09:1978365.

    Erzsike ez az esés kelés nekem is mindig bejön a fene egye egyre bizonytalanabb az ember lánya.Jó hogy nem lett komolyabb következménye ,jobbulást.

    előzmény:
    er54 (78347)
    2018-01-10  21:44
  13. 2018. január 12. 09:1578364.

    De jó kis bulid volt és az áthelyezett névnap jó ötlet.Nálunk is zsúfolt a December.Na a január sem kivétel két szülinap és egy Névnap is van.

    előzmény:
    molly49 (78349)
    2018-01-11  11:02
  14. 2018. január 12. 09:1278363.

    Gittám szorítok hogy jó lakót kapjál ,nem is tudtam hogy még divat a betegek  ellenőrzése ,felénk a kutya sem néz a betegekre .

    előzmény:
    dundori (78351)
    2018-01-11  22:21
  15. 2018. január 12. 09:0878362.

    Rózsa tegnap sokat gondoltam rád minden előzmény nélkül kiütéses lettem. Ráadásul nem találtam a gyógyszeremMivel semmit nem ettem olyant ami okozhatta volna csak az idegesség lehet az oka.


    Javul majd a közérzeted ha végre elmúlnak ezek a szürke napok én is erre várok.

    előzmény:
    rozsaanyu (78352)
    2018-01-12  00:06
  16. 2018. január 12. 09:0278361.

    Kedves macska én ugyan nem tudom a történéseket de köszönöm a bizalmat és hiszem hogy mindig meg kell hallgatni mindkét felet mielőtt ítélkezünk.


    Ebben a topikban vagyok és nem olvasok másikat így nem ítélkezem.


    Kívánok neked és a többieknek is megnyugvást és haragmentes elválást.


    .A gyűlölet és a harag csak megmérgezi a lelkeket és sok bajt betegséget okoz.


    (mivel mindnyájunkat megszólítottál ezért válaszoltam én is)

    előzmény:
    macska54 (78353)
    2018-01-12  00:20
  17. 2018. január 12. 08:4778360.

    Iszom köszi neked is vidám boldog napot.

    előzmény:
    Ibolyka43 (78355)
    2018-01-12  06:05
  18. 2018. január 12. 08:4778359.

    Totyi ez kinek szól lemaradtam?

    előzmény:
    totyogoka (78357)
    2018-01-12  07:25
  19. 2018. január 12. 08:4578358.

    Sziasztok.


    Marcsi lehet izgulni ez másként nem megy ha már ott vagy és a székben ülsz majd elmúlik.Én is mindig izgulok szaladgálok a fürdőbe aztán ha már ott ülök már minden mindegyCsak odáig kell bátorság eljutniAz tovább tart .


    Ma nincs szép idő köd van és szürkület bizony nagyon nem szeretem hiányzik a napsütés és a kertben a tevékenység.


     

    előzmény:
    totyogoka (78356)
    2018-01-12  07:14
  20. 2018. január 12. 07:2578357.

    Kedves Macska54! 


     


    Köszönöm, hogy megmosolyogtattál korán reggel! 


    Szépen kérlek, hogy csak annyit szólj ezentúl hozzám amennyit én hozzád!


    üdvözlettel: totyi Marcsi

    előzmény:
    macska54 (78353)
    2018-01-12  00:20
  21. 2018. január 12. 07:1478356.

    Szép jó reggelt Mindenkinek!


     


    Régen volt az , hogy ilyen korán jöttem a topikra. Ma izgulós napom lesz hiszen ma kezdődik s "mosoly projekt" Időben el kell indulni nehogy a végén még lemaradjak. Ma nincs is rendelése a dokinak, csak a nagyobb munkákat rendelési  időn kívül oldja meg. na most akkor még kiváltságos is vagyok.Csak ne izgulnék ennyire.


    Köszönöm Ágotám köszöntését, bizony gyorsan telik az idő már a 39-et töltötte.Az is furcsa hogy már 10 éves házasok. De szépen megvannak és ez a lényeg.Olyan szépet írt a facebookon, hogy kicsit meg is könnyeztem.


    Manyuska ! Örülök, hogy ezzel az új nick névvel már símán be tudsz lépni.


    Mollyka! Jól teszitek ezt a névnap áthelyezést. Karácsonykor van elég dolga mindenkinek. Januárban meg jól esik egy kicsit az ünnepek utáni nagy hajtást kis beszélgetéssel levezetni. 


    Valika! Én szedek D3 vitamint de az a csontoknak jó a pszichén nem annyira segít. Az igazi napsütést várom mert akkor más a kedve az embernek és ha valaki megszokta hogy sokat van a szabadban annak nehéz a bezártság a sötét szürke hétköznapokon.


    Julika! Sajnálom, hogy így fel lett korbácsolva a kis topikotok.Olyan szépen megvoltatok, hogy már szinte írigykedtem is néha. persze sok betegség szomorúság is történt ennyi év alatt mint ahogy itt ebben a topikban is. Most úgy látom én is kaptam de nagyon  nem izgatom fel magam. 


    Gitta! Tudom miről beszélsz! Örülök, hogy az unokád már jól van. nem olyan nagy baj, az ha néha kicsit alább hagyunk a hajtással. kellenek a pihenők amikor ha kis ideig is de csak úgy nézünk  ki a fejünkből.


    Kincsike! Örülök, hogy jól vannak a fiúk. Az mindig nagyon lehangoló ha a gyerekek betegednek meg.


    Rózsa! Ne csodálkozz ha kimerültebb vagy. Próbálj meg vitaminokat szedni. Most ez a szürkeség amúgy is megviseli a szervezetünket. Nekem a doki írt fel multivitamint . Ja meg a vasat kéne szednem mert kiürült a vasraktáram. Szerintem meg  berozsdásodott ami még van.


    Mindenkinek kellemes napot kívánok aztán kéretik drukkolni délelőtt 10.-kor!


     

  22. 2018. január 12. 06:0578355.

    Szervusztok


    Finom kavet foztem,gyertek korankelok.


    Nalunk nincs hideg,kellemes tavaszi idonk van.


    Minyajatoknak jo egeszseget kivanok.



     

  23. 2018. január 12. 05:0678354.

    2017. 11.11-ig ez a dátum javítva 2016. 11. 11. ig Bocsánat. 

    előzmény:
    macska54 (78353)
    2018-01-12  00:20
  24. 2018. január 12. 00:2078353.

    Jó estét mindenkinek!


    Kedves totyogoka! (Tudom hogy Ágó anyukája vagy)


    Nem kevertem semmilyen topikban port. Csak simán megkérdeztem egy topik társamat mi lenne, ha bejön akkor köszönne-e. Ugyan is soha nem tette.  Na ezen fél évig rugózott míg ki nem lett osztva. Nem én általam. 


    Na és akkor térjünk rá itt mindjárt a tárgyra. Én nem mézes-mázos vagyok, hanem valóban egy kedves, mindenkihez szeretettel közelítő nő a sok közül. Ha jobban bele néznél a Menedékházba akkor vedd légyszíves a fáradságot és ne az utolsó 3-4 napot olvasd el, hanem mondjuk a másfél évet. 


    És nem én vagyok a pletykás hanem az oly szépen fogalmazni tudó Julika. Na ő egy igazi pletyka fészek. Nem átallott felhívni azért engem hogy megtudja miért sírt Ágó egy karácsonyi ajándék miatt. Mindig mindent tudni akar amihez semmi köze. És kibeszél mindenkit. 


    De ezt most itt írom le először: Ha még egyszer rólam negatívan ír akkor én is kiteregetem amit én tudok. Bár nem szokásom, sose tettem, de istenemre mondom megteszem.  És ez nem fenyegetés csak nem hagyom magam besározni. Én az életben nem bántottam. Nincs joga más topikokban rólam valótlan dolgokat állítani. Egy igazi bosszú álló pletyka fészek. Ő nem tud rajtam fogást találni, mert mindig mindőjükkel tisztességesen beszéltem. Ajánlom mindenki figyelmébe hogy olvasson vissza jó sokáig. Úgy 2017. 11.11-ig. Akkor tisztában lesztek avval, hogy ki voltam én.  Tisztelet tudó voltam. Ezzel szemben ő mindenkivel smuzol. És minden topikot olvas mert olyan kíváncsi hogy a fene eszi meg. Én most csak azért találtam ide mert volt oly kedves valaki aki itt olvasott és látta hogy mi íródik itt. Én még erről a topikról sem tudtam. Sőt a többiről sem csak arról a kettőről amelyikbe beszoktam írni. De ha Ágó lányodat kérdezed bizti elmondja neked, hogy ott is csak szeretettel fordulok mindenki felé. Julikától rettegnek a lányok a Menedékben. Amiről ő nem tud az az hogy többen a menedékből megkerestek a messengeremen. Majd most itt megtudja.  Hívtak vissza hangsúlyozom többen, de én már soha többé nem mennék. A nővérem levele meg van nálam (kimásoltam mikor olvastam) és csak is a szín tiszta igazságot írta le. És hogy miért töröltették?... hát én elmondom mert rájuk nézve nem vetett jó fényt. Természetes  a nővérem nem hagyott engem bántani. Egyébként nem elátkozta a társaságot csak az volt az utolsó mondata amit most ide másolok: Minden rosszat kapjatok meg az élettől, mert a jót nem érdemlitek meg.  De ennek a levélnek kéne tudni az összes tartalmát. Igen így utólag már tudom, hogy nem érdemelték meg. Igaz én sem tudtam a nővérem  tranzakciójáról csak később irt rám wiberen hogy kiosztotta a lányokat. De én ennek örültem, mert mint írtam én szép csendben elbúcsúztam tőlük minden céco nélkül. De ők mind a 10-en nekem ugrottak. De már egész nap engem csesztettek. Na este bement a nővérem a topikra és végig olvasott mindent és első felindulásában megírta a levelét.  Mert ha megmered mondani a véleményedet az nem tettszik egyik lánynak sem. És én ezért nem is formáltam sosem véleményt.  És miután szembesültek a valós tényekkel az már rájuk nézve kínos volt.


    Azért írtam mind ezt le neked/nektek, hogy mindig két félt kell meghallgatni. 


    Csak azért mert Ildikóval volt egy beszélgetésem amiben nem hallgatott meg és én jó éjszakát kívánva elbúcsúztam tőle. Amúgy ma Ildikó telefonon keresett, nem voltam otthon. A férjem elbeszélésből tudom, hogy ahogy engem nem hagyott szóhoz jutni úgy a férjemet se akarta, de a férjem nem hagyta magát. 


    Maradok őszinte tisztelettel felétek így ismeretlenül is.


    Mindenkinek szép estét, jó éjszakát.

    előzmény:
    totyogoka (78345)
    2018-01-10  18:33
  25. 2018. január 12. 00:0678352.

    Átugrott már a naptár 1 perce.


    Ennek ellenére. Nagyon-nagy szeretettel köszöntöm, totyiM. Ágotáját, születésnapja alkalmából. Minden jót és szépet kívánok, szeretettel.


    Érzem a tél közeledtét. Nagyon rossza közérzetem.


    Ma Ágiért voltam az iskolába. A játék sem ment úgy, mint szokott. Fáj a fejem, zúg a fülem stb.


    Hazaértem, lefeküdtem, elaludtam. Jöttem kikapcsolni a gépet. Sietek vissza aludni, mielőtt kimegy az álom a szememből. Meg a Marci mindjárt felébred és zörög, világít......................


    Gittám! Kunikum, csak mozitívan. Délelőtt elolvasom a szolikat.


    Szeretettel gondolok, beszélgetek az ágyban, minden kedves Régi Barátra.


    Jó éjszakát...............................

    előzmény:
    dundori (78351)
    2018-01-11  22:21

Címlap

top