Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2018. január 11. 22:2178351.

    Valikám! Én csak reménykedem, aztán majd kiderül minden idejében. Nem hiszem, hogy gyorsan költöznének, bár nem sokat találkozunk, Katica délelőtt dolgozik, Misu meg intézi a dolgokat, azt sem veszem észre, hogy elment, vagy itthon van. Kicsit aggódom, mert nem hiszem, hogy figyel arra, mikor vagyunk kint a kiskutyával (aki meg olyan szertelen), lehet nyitva a kapu, félek, elgyúrja egyszer, amit nem szeretnék átélni. Akartam neki mondani, hogy táppénz ideje alatt legjobb, ha itthon tartózkodik, mert sose tudni, mikor ellenőrzik, de nem az én dolgom, nem akarom, azt érezzék, bele avatkozom bármilyen szinten is az életükbe. Eddig is jól megvoltunk, maradjon ez már így. 


    Lehet, jó ötlet, hogy ne szóljon a Rózsa, de én azt gondolom, ennél aggasztóbb a helyzete.


    Rózsa! Annyi minden összegyűlt a sok-sok év alatt, karácsonykor felidéztük, mindenki jókat derült, sőt! még az én saját gyerekeim mondásaira is emlékeztem, képzelheted, hogy vihogtak az unokák. A fiam ráadásul egy mókamester, ilyen családi összejövetelek alkalmával szerzek tudomást a gyerekkori csínytevéseiről, amit profi módon tud előadni, dőltünk a nevetéstől. Sajnos én azért nem tudok ezekről, mert ahelyett, hogy játszótérre vittem volna őket, dolgoztam látástól vakulásig, hogy ne csak zsíroskenyeret tudjak adni nekik, legyen néha néhány szelet parízer is a kenyéren. Merthogy 8 és 10 évesek voltak, amióta egyedül neveltem őket, néhány hónapig fizetett az apjuk 180 Ft tartásdíjat, aztán semmit.

    előzmény:
    precon (78341)
    2018-01-10  07:46
  2. 2018. január 11. 21:5078350.

    Totyikám! Már reggel tudtam, hogy ma Ágota kislányodat köszönteni illendő (lett volna), de nálam fennforgás volt, ezért most utólag köszöntöm, kívánva minden lehető jót, egészséget, boldogságot.


    Amikor elolvastam a szolidat, azóta törtem a fejem, reagáljak-e, vagy sem. Azóta sem tudom a megoldást, csak aggaszt néhány dolog. Én tudom, hogy nem lehet felnyitni a szemét annak, aki eleve homokba dugja a fejét, de van bennem jó sok aggodalom, nehogy eldurvuljon az a helyzet, amiről írsz. Tulajdonképpen arra szeveződtünk anno, hogy segítsünk egymásnak, ha tudunk. Nem tudom, miért is gondolom, hogy valamit tenni kéne akkor, amikor én semmit sem tudnék tenni, de talán a lelkiismeretem könnyebb lenne, ha tudnék segíteni, bár tudom, nekem aztán semmi közöm az egészhez. Hú, milyen meredek helyzet....! 


    Most majdnem adtam tippeket a gyerekek kapcsán, de jobbnak látom, ha elengedem ezt a dolgot.


    Köszönöm a jókívánságot, úgy látom Adélnak nincs komoly baja, gyorsan túltette magát a betegségen, remélem nem kiabáltam el. Végül is nagyon élvezi, hogy a kedvére főzök, nekem meg öröm, hogy szivesen eszi, olyan kis vékonyka a szentem.

  3. 2018. január 11. 11:0278349.

    Szép napot kívánok mindenkinek! 


    Nagy zajban vagyok, nem messzi tőlünk a park szélén kivágnak egy nagy fát 


    Nem tudom az okát, a fa kivágásának, de vérzik a szívem érte 


    Hétfőn ÖTYE volt nálam az elmaradott Éva napot ünnepeltük a barátnőimmel 


    Nagyon jó volt   


    A lányok délelőtt 10 után jöttek és este hat után mentek el, így Laci is tudott velük -ni 


    Ez a névnap áthelyezés évek óta működik, mert decemberben mindenkinek sok elfoglaltsága van,


    ilyenkor viszont nagyon örül mindenki a találkozásnak 


    Mindenkinek fájdalommentes szép napokat kívánok 


     


     

    előzmény:
    totyogoka (78345)
    2018-01-10  18:33
  4. 2018. január 11. 09:2978348.

    Marcsi!


    Sajnos azt a tesó levelét itt töröltették..olyan sértő volt, első felindulásban történt. Hogy mit írt az én válaszomban követni lehet. Véget ért egy "álom", csúnya véget ért. Nem akarom minősíteni, minősítette őket a nővér levele...minősítette őt az a vádaskodás amit Ildivel tett. Azt hittük vége, mi már lezártuk volna a dolgot de ma valaki beírt a Karácsonyos topicba, rosszat írt róla.. ott is nagyon durva, primitív beszólása volt, megosztotta a társaságot....erre megjelent a Menedékházban, mézes mázosan..mosakszik, igyekszik jó színben feltüntetni magát. Ha olvastál minket, engem, mi egy rossz szót nem mondtunk rá...azt megtartottuk magunkban.."érdemei elismerése" mellett örültünk hogy kibújt a szög a zsákból, vége ennek a kapcsolatnak. Nagyon nagy tanulság volt .azt hiszem a naivitásomnak véget kell vetni

    előzmény:
    totyogoka (78345)
    2018-01-10  18:33
  5. 2018. január 10. 21:4478347.

    szép estét


    Én  is megérkeztem  nehéz  napok voltak.Niki  már dolgozik  Gergő  hétfő  óta  bölcsibe   Dani  meg ma kezdte az  ovodát .


    Mi megyünk értük hogy  jusson  egy  kis  idő  az  itthoni  játékra  is .


    Közbe  én  hétfőn  estem egy  nagyot  jol  megütöttem  magam rendesen  be  is van kékülve  , a  sejhajom  szerencse hogy elég párnás  igy  nem  tört  el semmim a  könyökömröl lejött a plazur  kabáton  keresztül .Az  ülés elég  nehezemre  esik .


    Én  is  gondoltam  ma  Marimamára gyujtottam  is  gyertyát  itthon  is  ég .


    Valika  gratulálok  a  jogsihoz és  a forgalmihoz ,nagy szó   hogy  tul  vagy .Pistinek  is  jövő hónapba  lejár  a jogsija  a  kocsit  majd októberbe  kell  vizsgáztatni .  Lacinak  is  gyujtottam gyertyát .


    Marcsi  hu  drukkolok  a fogorvosnál  minden  simán  menjen .Ágónak   boldog  születésnapot  kivánunk


    Gitta  jo kis  társasággal  töltötted  az  uj  évet .Unokádnak   jobbulást .


     Szeretettel gondolok mindannyiotokra 



     

  6. 2018. január 10. 19:2578346.

    Marcsi lehet ám hogy csak a napfény hiányzik nekünk.D-vitamint kellene szednünk.

  7. 2018. január 10. 18:3378345.

    Szép estét!


     


    Itt vagyok de nem ragyogok, valami bujkál bennem , de az is lehet hogy csak a vashiányos vérszegénységem miatt vagyok fáradékonyabb ( de nem aluszékonyabb) No meg az izgalom is a tetőfokára hágott mert pénteken 10.-re vár a fogdoki és azt hiszem egyenlőre nem fogok mosolyogni. ( Később se nagyon) 


    Valika! Örülök, hogy sikerült a kocsit és magadat is 2 évig " alkalmassá" tenni. nekünk áprilisban lesz vizsgáztatás . na az mindig nagy mászkálással jár mert igaz hogy most volt a minősítése az autónak amikor műszaki vizsgára viszi akkor az esztétikai vizsgára is sor kerülés nagyítóval keresik a hibákat csak hogy egy kis plussz pénzt beszedhessenek.


    Gitta! Jobbulást kívánok az unokádnak is meg az albérlődnek is. Cudar egy betegség az biztos, de engem se műtöttek hanem "kikezeltek" Ideig óráig ez is megoldás és csak reménykedek , hogy egy hamar nem jön vissza. Bízzunk benne , hogy a leendő albérlőid is ugyan olyan szorgalmasak és segítőkészek lesznek mint a mostaniak illetve az előzőek voltak.


    Rózsa! A Múltkor kicsit ingerültebben válaszoltál, arra hogy a "kedves lakótárs" mit kérdezett. Pedig nem beszélt az hülyeséget. Marci mindenkinek azt meséli, hogy most folyik a "kifárasztás" Mint a horgászoknál aztán ha sikerül kikészíteni akkor Ő fog győzedelmeskedni . Ha jól belegondolsz tényleg ezt csinálja és nem tudod a Te idegeid meddig bírják? Oké, hogy nem hagyod a fele lakást ami a tied , csak az a kérdés , hogy el tudtok-e jutni addig hogy élvezd is azt ami jogosan megillet vagy tényleg ő bírja tovább a fárasztást! És hidd el semmi rosszindulat sincs se bennem se a lakótársban csak ebben az elvetemült világban mindig a gonosz a győztes. 


    Julika! Átmentem egy kicsit a Menedékházba. Elszörnyedve olvastam amit olvastam. Lám annyi esze volt az illető tesójának, hogy töröltesse a szoliját. Sajnos az illető kedves mézes mázos hölgy más topikokban is kevert kavart már porfelhőket viharokat. A Menedékház lakói nincsenek ehhez szokva. Jó kis társaság vagytok Ti nélküle is.


    Kincsike! Mollyka! Manyuska! Merre jártok???


    Mazsola Ildi! Én is gondoltam Marikára ma. Meg olvastam a Délvilágban, hogy meghalt a Dr Kassai Miklós is aki egy időben a Kórházigazgató Főorvos volt Vásárhelyen. A felesége Kati néni nekem még volt gyakorlati oktatom a Frankel Leóban.


    Mindenkinek szép álmokat kívánok. 


     

  8. 2018. január 10. 17:2578344.

    Rájöttem a taktikára! Kissé bonyolult, de sikerült.


    1. orchidea


    2. amarillis


    Szeretettel a Régi Barátoknak!!!! Azoknak is, akik már nincsenek itt!

    előzmény:
    precon (78342)
    2018-01-10  14:39
  9. 2018. január 10. 16:5378343.

    Kellemes délutánt/estét!


    Gitta! Megint gazdagabb lettem egy "gyerek száj'-jal. Nagyon tetszik. Unokádnak és Misunak is mielőbb gyógyulást kívánok.


    Valcsi! Februárban viszem az autót vizsgára. Nem tudom mennyi időt fogok kapni. Nem bánnám a 2 évet.


    Lacinak gyújtottam a virtuális gyertyát. Látom, Te és a Családtagok sem hanyagolják el.


    Nem olyan egyszerű a Marci. Napról napra rosszabb. Mást sem hallok: - Leverem a fejed................. Akkor is, ha én néma csendben vagyok. Az ajtón keresztül hallom. Hiába hangosítom fel a TV-t. Azután, egyszer csak elcsendesül. Jön beszélgetni. Ez az utóbbi állapot nem tart tovább 1-2 óránál.


    Vasárnap jön az Ági. A Bimbóm pszihopátiára jár!


    Tartom magam. Nem tudom meddig sikerül.


    Az orchideám és az amarilliszem is kinyílt. Nem tudom ide varázsolni a képet. A telefonról tudom a face-ra feltenni.


    Mari mamának ma lenne a születésnapja. Szeretettel emlékezem rá. Gyújtottam a virtuális gyertyát neki is.


    Szeretettel gondolok a Hiányzókra is.


     


     


     

  10. 2018. január 10. 14:3978342.

    Sziasztok pihengetös estét.


    Nálunk csepeg az eső.


    Érvényes vagyok én is és az autó is két évre


     

  11. 2018. január 10. 07:4678341.

    Sziasztok vidám gondtalan napot.


    Látom Gittának jól  sikerűt a SzilveszterGitta eddig mindig olyan jó lakókat fogtál ki ezután is biztos szerencsésen választasz.


    Rózsa ha a békesség ára az hogy elkerüld és ne szólj rá akkor ez a megoldás.


    Tegnap bejelentettem az autót vizsgára ma mindjárt viszem,remélem nem vágnak meg nagyon.


    Mindenkinek nyugis napot.


    Kincsike a gyerkőcök meggyógyultak?


    Szeretettel gondolok én is mindenkire .

  12. 2018. január 9. 19:3678340.

    Szervusztok, szia Totyi!


    Most jól rátapintottál a lényegre. Mint írtam, Gyöngyösék itt töltötték nálam a szilvesztert és az év első két napját. Persze hoztak magukkal nekem feladatot is, amit szombaton a kisházban voltam kénytelen megoldani. Nem részletezem, nyilván tudod miről beszélek. 


    Teljesen egyedül intéztem a dolgot, bár gondoltam rá, hogy megvárom a lakómat (Misut), de jól tettem, hogy nem vártam rá. Szerencsétlen 3 hetet volt otthon, azt meséli, amint haza értek, másnap előjött az aranyere, végig fájdalomcsillapítókon tengette napjait. Most is táppénzen van. Ma volt a sebészeten, nem műtik, állítólag "kikezelik". Nem értem, de nem is az én dolgom. Igy persze hiába is vártam volna a segítségére.


    Magamról annyit azért el kell mondanom, hogy úgy elfáradtam, olyan izomlázam lett, hogy vasárnap és még tegnap is alig bírtam mozogni. Igaz, most patika rend van a kisházban, de persze nem vagyok ettől sokkal boldogabb.


    Misunak szigorúan pihennie kell(ene), de a házuk vásárlásánál valamit elrontott az ügyvéd, azt intézte ma, de végre megkapta a ház kulcsát. Ha most nem lenne beteg, biztos vagyok benne, ott sürögne-forogna, és készítené a beköltözésre. Nem valami vidító ez nekem, de bízom benne, legalább ilyen rendes lesz a következő bérlő is.


    Nekem Adélom lett lázas tegnap, az iskolából küldték haza. Apja hozta délelőtt, ma is nálam volt, holnap is velem lesz. Jó, hogy így hárman vagyunk (a kiskutyával), nem unalmas a napom. Főzök, kiszolgálom őket, amikor elmennek, igyekszem takarítani, bár a kutyaszőrtől elég nehéz megszabadulni. Amikor nekem volt kutyám, nem ilyen szőnyegem volt, ez a mostani brutális, ahogy ragszkodik a szőrhöz.


    A Valit meg biztatom Veled együtt mindarra, amit már leírtál helyettem is!!!!!


    Mindenkire gondoltam, ha nem is említettem, de igazság szerint elég fáradékony vagyok mostanság, csak ülök, mint a tök, mondta Lilla unokám kiskorában.... a szüleinek, amikor világgá indult - volna.... (és elviszem a sárga kacsámat is, ti meg csak ültök, mint a tök), mivel senki sem reagált a csomagolására, csak magukba folytották a nevetésüket. Egy jó nagy sárga műanyag kacsát igyekezett beletömködni az apró hátizsákjába, de nem nagyon sikerült, így fel is adta a világgá menési szándékát.

    előzmény:
    totyogoka (78332)
    2018-01-06  12:07
  13. 2018. január 9. 18:4478339.

    Ennek a napnak is mindjárt vége!


    Magammal nem beszélgetek.


    Szép estét  mindenkinek!

    előzmény:
    rozsaanyu (78338)
    2018-01-08  14:26
  14. 2018. január 8. 14:2678338.

    Kellemes délutánt!


    Mindjárt vége ennek a napnak is.


    3-kor indulok az iskolába, Ágiért. Későn jövök haza, mert az Anyukája továbbképzésre megy, Csepelre. Most az új, Váci úton nyílt Lidl-ben dolgozik.


    Az erkély ajtó tárva-nyitva volt, majd fél órát. Gyönyörű idő van. Lesz még ennek böjtje!


    Szeretettel gondolok minden Régi Barátra!!!!!

    előzmény:
    rozsaanyu (78337)
    2018-01-07  18:14
  15. 2018. január 7. 18:1478337.

    Szervusz, Julika!


    Kisebb házimunka után, én is TV-t nézek, rejtvényezek.


    Jó neked, hogy még a MENEDÉKHÁZ nyitva van. Mentek talizni! A Valcsit nem tudod elcsábítani? Szeptemberre már alig van hely?


    Akkor időben foglaljátok le.


    Mindjárt itt a február, ha így haladnak a napok. Készítheted a magokat, amiket palántázni fogsz. A Marci is tett el paradicsom magot. Azt nem tudom, hová ülteti el.


    Holnap délután, hosszú műszakra megyek, Ágihoz. Iskolából haza vinni. Nyulazni, játszani. Az Andi továbbképzésre megy, Csepelre. Későn fog hazaérni.


    Kincsike! Ma együttérzek Pistivel. Fekete évforduló van.  Szinte fel sem fogom, hogy már 10 éve elhunyt az apukája. Részvétem.


    A orchidea bimbója kifakadt. A másik virág bimbója is, talán holnap kifakad. Még mindig nem tudok a telefonomról képet ide feltölteni.


    Az erkélyen is nyílik a szegfű. Mondják a TV-híradóban, hogy nem tesz jót a természetnek ez az enyhe tél. Viszont tudjuk, a kutya nem eszi meg a telet. Majd lesz még jó nagy hó, hideg. Már előre fázom.


    Kellemes estét, jó éjszakát neked és az utánam érkezőknek is.

    előzmény:
    Picivirág1 (78336)
    2018-01-07  11:14
  16. 2018. január 7. 11:1478336.

    Szervusztok!


    Köszönöm Boldizsár köszöntését. Ezzel az unokák egy időre "le vannak" tudva.


    Mostanában nem sok minden történik velem. Ez nem baj....olvasok, rejtvényezek, filmet nézek...még élvezem a téli nyugalmat. Aztán majd február végén kezd érdekelni a kert. Már gyűjtjük a műanyag poharakat a palántáknak. Amikor elfáradok a kertben megfogadom, soha többet...de amint jön a tavasz elkezdem a tenyérnyi kis kertet "művelni" Tényleg tenyérnyi, csak paradicsomot termelünk , zellert és petrezselymet, azt is a zöldéért. Most olyan széles az ablakpárkányom, hogy csináljuk a palántát.


    A Menedékház tervezi már az őszi talit, Szentendrére megyünk, egy ott alvósra. Már most le kell foglalni a szállást mert már így is alig van hely szeptemberre.

  17. 2018. január 6. 15:5978335.

    Végre kellemes délutánt, estét tudok kívánni! Nem éjszaka érek ide!


    Pihenni jöttem közétek!


    Kiteregettem a mosógépből. Marci fáslijait szedtem szét, mert egy csomóban volt, mind a 4. Rácsavarodva a mosott ruhákra.


    Leszedtem a karácsonyfát. Össze is csomagoltam /mű fenyő/, már a helyére is tettem. Nem volt könnyű munka.


    Valcsi!


    Amikor csak tehetem, nem szólok a Marcihoz. Meg is enne, ha mondanám, hogy altatót vegyen be. Ma is ébren volt, éjfél után. Azt nem tudom mit csinált, mert szokatlanul csendes tevékenység volt. Csak a 8 villanyégő fénye zavart. Tettem fel már sötétítőt az ajtóra, de urasága leszedte. Azért sikerült elaludnom és ki is aludtam magam. VÉGRE!!!!


    Milyen jó lenne egy topictali. Csak úgy szerényen, de együtt, hogy ne legyünk "egyedül". Mert én is egyedül vagyok, hiába él velem egy lakásban a Marci.


    Marcsi!


    Kérdezni szeretném a kedves Lakóstárstól: Hova menjek? A nyugdíjamból nem tudok albérletet fizetni és gyógyszereket kiváltani és még enni is kell. Ha nem is sokat. Mert már étvágyam sincs. Most 50 eFt-ot utalok a Marci számlájára. Tegnap közölte: - Kend a hajadra! Nem csoda, hogy ilyen életvitel mellett nem elég. Nagyon úriasan táplálkozik és nem keveset. Ha elmennék, miből fizetné a rezsit az Ő 69 ezer valahányszáz Ft-ból? A lakás fele az enyém. Nem hagyom elveszni. Elég, hogy a nyaralón túl adtam. SAJNOS!!!!


    Bizony, Bimbóm is nehéz helyzetben van. Kristóf nagyon sokat sír éjszaka. Zsolti vejem beosztotta. A Bálinthoz Ő kel fel, amikor nem dolgozik. Kristóf a Hugié. Így a vejem kialussza magát, mert Bálint már nem sír éjszaka. A Bimbóm meg teljesen kimerült. A héten volt a pszihopátiával valahol. Reménykedem, hogy rendbe jön majd. Jó lenne már a Bálintot bölcsibe szoktatni. De nem szólok bele. Sajnos a jelenlegi állapotban el kell viselnem a Bimbóm türelmetlenségét is. A depressziónak több oka van. Kevés a gyes. Hisz' nem volt elég munkaviszonya, így alapdíjat kap. Sokat van egyedül, mert a Zsolti dupla műszakokat dolgozik, hogy tudjanak törleszteni. Az általam adott pénz kevés volt. Hitelt kellett felvenni. Az meg érthető, hogy megviseli a mi helyzetünk, állapotunk is.


    Nem tudom, mi lehet az Erzsi nénivel. Tegnap délután mentő állt a házunk előtt, a másik oldalon. Ilyenkor pihenni szokott. Nem zavarom. Később telefonálok, hogy infót szerezzek. Aggódom!!!!


    Julika! Boldinak boldog névnapot kívánok. Sok szeretettel.


    Manyuska! 


    Majd csak beindul a rendelés. Elfogynak a készletek. No', meg mindjárt itt a húsvét. Ha ilyen gyorsan mennek a napok.....


    kincsiE? Merre vagy? Hozzál képet az Unokákról!


    Molly???? és Minden hiányzók?????


    Eszem gulyáslevest, oszt' elnyúlok. Kinyújtom a derekam. A hajolgatás, létrázás elfárasztott. Ha nem alszom el, majd relytvényezek egy kicsinykét. Pallérozom az agyam. Marci szerint nincs is. Lehet, hogy ebben igaza van, úgy, mint a Lakótársnak, aki ezt szóvá tette.


     


     

  18. 2018. január 6. 12:3978334.

    szervusztok


    Rozsa


    Koszonom kerdesed,az uj karzlogus,nar megjelent es dec,27 tol rendehettem volna,de en csak hetfon teszek rendelest,nagyon keves a rendeles,mert vagy nincs penz,vagy sok ajandekot kaptak a klienseim.


    En is mindenkinekmaki tobbszor vadarolt,ajandekot adtam Karacsonyra.


    Itt tavaszi idojaras van.


    Legyen szep hetvegetek.

  19. 2018. január 6. 12:3178333.

    Picivirág Julika!


     


    Boldizsár Unokádnak is nagyon Boldog Névnapot kívánok! Már kész fiatal Úr lett belőle!

  20. 2018. január 6. 12:0778332.

    Sziasztok! Szép napot!


     


    Itt ködös szürke a nap és olyan búval aszott idő van. ha jön Kitty akkor megyünk korcsolyázni , megnézzük ezt a közelünkben lévő korcsolya pályát. Azt hiszem fizetős de kicsit levegőn lesz és kimozogja a fölös energiáját.


    Nálunk krumpli leves és káposztás tészta ma az ebéd, de holnap se lesz bonyolultabb a rakott krumpli meg a zödborsós sertés ragu leves meg a palacsinta. Jó a sok húsos étel után egy kis egyszerűbb kaja. A jövő héten már kezdődik ismét az ünneplés az Ágotám születésnapjával. Ráadásul szombaton üljük mert Apus vasárnap taggyűlésre megy.


    Valika! Már pedig ki kell mozdulnod a csiga házból ezt  már megbeszéltük. Apusod is azt szeretné látni onnan fentről. persze könnyen mondom én, de tényleg jót tenne neked egy kis környezetváltozás meg társaság is. Én nem azt mondom, hogy mulatni rötyögni , de jó levegőn sétálni új környezetben nézelődni stb.  Azt hogy mikor lesz pályázati eredményhirdetés még nem tudom. emailban értesítenek. Január 19.-ig szól a leadási határidő és hamarabb nem is lesz eredmény hirdetés, de nagyon nem is reménykedem hiszen az elmúlt évben nyertem, de ha nem pályázunk nincs esélyünk se.Egy évben még a kezdetekkor én is azt mondtam ez hülyeség. Nekem ne jelöljék ki hogy hova menjek. Aztán azt gondolom, ha adják a rávalót akkor megyek ahova mondják, hogy lehet. Nem volt olyan rossz Hévízen sem. Én is Apus nélkül voltam ott mert Ő nem nyugdíjas még.


    Boldog Születésnapot kívánok a vejednek!


    Rózsa! Olyan sokszor eszembe jut szegény anyukám amikor írod , hogy a Marci nem hagy aludni.Amikor Ágota született szegény az alapbetegségéből adódóan sokkal több figyelmet odafigyelést igényelt, de rengeteget sírt és nagyon keveseket aludt. na ilyenkor mondta a mama , hogy fiam ha látod, hogy elalszik dobd el ami a kezedben van és te is aludj legalább addig ameddig ő is alszik mert ha nem pihened ki magad sz@rt se ér a munkád.Kialvatlanul álmosan nem lehet jó munkát végezni. Épp a napokban mondta valaki a házban, hogy ez a Rózsa mennyire ragaszkodik a Marcihoz , mert ő már régen itt hagyta volna. Persze egy kivül álló másképpen látja a dolgokat.


    Kincsike! mi van a fiúkkal? Remélem, hogy jól vannak?


    Gitta! Igaz szóltál előre, hogy nem jössz gyakran de most hideg van a kisházban is meg a kertben is.


    Mollyka! Julika! Ti cicáztok!


    Manyuska?


    Megyek mert apus is felébredt ebédelünk!


    Mindenkinek jóétvágyat az ebédhez és szép napot !

  21. 2018. január 6. 08:0878331.

    Sziasztok vidám hétvégét.


    Rózsa fincsi almás pitére ébredni nem is rosszIdőzavarban van a férjed neki kéne egy kis altató hogy ne cserélje fel a nappalt az éjszakával.


    Ma kimozdulok megyek a lányomékhoz a vejem szülinapja van.A három unoka is ott lesz meg a nagy unoka párja.  Kedvem az nem sok de a vejem vár ,jó a viszonyunk nem akarom megbántani.Tegnap elküldte a lányom meg az unokám hogy személyesen beszéljék meg velem hogy menjek.Ilyenkor ő főz anyukája és a bátyja lesz még ott.


    A múltkor mikor a fiam barátját költöztettük megígértem hogy ha végzünk átmegyek,hát olyan fáradt voltam hogy telefonon szóltam hogy nem megyek.A lányom mesélte hogy a vejem várt és mondogatta hogy megígértem hogy megyek és nem mentem.kicsit megsértődött nem tartottam meg az ígéretemet nem szokta meg ,mert amit ígérek azt mindig betartom

  22. 2018. január 5. 23:3478330.

    Marcsi! Ügyes vagy!


    Valcsi! Érthető, hogy még nem kívánkozol lubickolni.


    Egyedül nekem is inkább a Szt. Ferencbe kéne mennem. Már évek óta nem voltam.


    Ma éjszaka almás pitét sütött az úr. Mindjárt ébred. Nem tudom mi a mai tevékenysége. Csak azt a büdös cigit ne szívná. Meg kevésbé zörögne...........


    Jó éjszakát, szép álmokat! Gyorsan próbálok elaludni. Tegnap este nem volt gyógyszerem. Ma váltottam ki.


    A Hiányzókat hiányolom!!!

  23. 2018. január 5. 15:0878329.

    Sziasztok vidám napot.


    Marcsi mikor tudod meg hogy nyertél?van valami visszaigazolás?


    Közben én rájöttem ha nyernék sem igazán venném hasznát apus nélkül nincs kedvem sehová menni, úgyhogy felejtős az egész nem strapálom magam.


    Köszönöm hogy szóltál lehet hogy jövőre majd megpróbálom hátha addigra kicsit megnyugszom,egyenlőre még nem érzem hogy közösségbe szeretnék menni.Most még a házat is ritkán hagyom el.ha az unoka tesóméknak nem kellene segítenem lehet hogy ki sem mozdulnék.


    Várom a tavaszt remélem a letargiám is elmúlik ha szép az idő ki szoktam kívánkozni ,ebben az időben próbálom magam lefoglalni.


    Mindenkinek egészsége pihengetős hétvégét kívánok.

  24. 2018. január 5. 11:0078328.

    Szép napot!


     


    Itt van is mert süt a nap és nincs is nagyon hideg.Voltam a Pennyben is és megnéztem a közelében újonnan megnyílt korcsolya pályát. Holnap jön Kitty lehet hogy kiviszem.Közel van és nem túl drága.


    Bevásároltam a hétvégi ebédhez is a hozzávalókat!


    Valika!Rózsa! sajnálom, hogy nem jött össze. Bár szerintem annyit megérne , hogy személyesen bemenni a központba .


    Én ma nagyon megörültem mert sikerült a Pascal fürdőbe 7 db belépőt venni féláron.Összesen ennyi volt készleten és október végéig el lehet használni. ( Ezt is a neten "vadásztam" :) )


    Mindenkinek további kellemes és szép napot kívánok!

  25. 2018. január 4. 22:0378327.

    Visszajöttem!


    Sikerült ezt a 3 képet menteni a face-ról.


    Az Ági karácsonyra nyulat kapott, a Sanyi papától. Mit fog kapni húsvétra?


    Az Andriséktól - többek között - gyermek fodrász és smink készletet kapott. Rajtam gyakorolt. Frizura, szemfestés, púder, szájfény /csillogós/ és a körömlakk. Utóbbi, száradás után, simán lehúzható.


    Most már tényleg eldugulok.

    előzmény:
    rozsaanyu (78326)
    2018-01-04  21:48

Címlap

top