Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Itt vagyunk régi barátok 2

*zsóka49*
Létrehozva: 2006. június 25. 09:58

Megprobálok uj topikot nyitni. Hátha sikerül beszélgetnünk.Várlak benneteket, akik az Ide, ide régi barátokban voltatok,Hátha igy megy

  1. 2017. november 17. 20:0178026.

    Szép estét Mindenkinek!


     


    Tegnap este haza értünk. gyönyörű napsütéses időben volt részünk. ma már hidegebb lett így azt mondom kegyesek voltak hozzánk az égiek!


    Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket! Nagyon ranyosak vagytok, hogy gondoltatok rám, pedig már nem is nagyon kellene számon tartani  az éveket!


    Mindenkinek további szép estét kívánok!

  2. 2017. november 17. 19:2878025.


    Marcsi !


    Születésnapodon szeretettel köszöntünk 


     


    Erzsike Pisti


  3. 2017. november 17. 16:4778024.

    Molly! Csak hogy megvagy!


    Ha már megvagyokMargó nincs meg!?!?!


    Írhatnál többet, mi van veled?


    Valcsi! Te is szűken írtál.


    A lényeg, hogy ki ne hűljön a Régi barátok kandallója.


    Szeretettel köszöntök mindenkit, aki idetalál.


    Holnap az Ági lesz itt, vasárnap a 2 fiú unokám.

  4. 2017. november 17. 16:4478023.

    Köszönteni jöttem.


    Marcsi! Születésnapodon csak annyit kívánok, teljesüljön minden kívánságod.


    Mindehhez jó egészséget. Jókedved soha ne múljon el!!!!

  5. 2017. november 17. 11:4378022.

    Szép napot kívánok mindenkinek! 


    Totyika, nagyon boldog születésnapot kívánok, erőben és egészségben!


    Szép helyen voltatok, biztosan kellemesen teltek a napok  

    előzmény:
    totyogoka (78019)
    2017-11-15  20:25
  6. 2017. november 17. 08:0378021.

    Sziasztok vidám gondtalan napot.


    Marcsi


    Ma van a születésnapod, köszöntelek Téged,ha valaki ma rád néz, ne vágj szomorú képet.
    Egy évben egyszer van ilyen alkalom,
    legyél hát boldog ezen a szép napon.
  7. 2017. november 15. 22:4578020.

    Valcsi!


    Veled érzek!!!!! Azért csak tartsd magad!!!!! Ég a gyertya. Látom, többen aktiválják. Másnak is hiányzik a Laci.


    A mosógép nem tudja elnyelni a zoknikat, mert akkor eldugul, leáll. A manó viszi el


    Kincsike! Holnap megyek Ágiért az iskolába. Úgy néz ki a helyzet, hogy vasárnap meg ide jönnek a Fiúk. A szülők kimenőt szeretnének. Reméljük, hogy betegség nem jön közbe.


    Marcsi!


    Szép helyeken jártok. Érezzétek jól magatokat. Apusnak kellett volna vinni bort a szállásra. Gondolom, megtettétek.


    Jó éjszakát, szép álmokat, Rózsás csókokat, bajuszos angyalokat, a Hiányzóknak is.

  8. 2017. november 15. 20:2578019.

    Sziasztok!


     


    Gyönyörű időben volt részünk ma is. Délelőtt vŕrosnézés, ebéd után pancskálás kint a szabadban. Holnap a Mátrába megyünk!


    Valika! Nagyon nehéz most neked.

  9. 2017. november 15. 07:3378018.

    Megyek ma sok mindent szeretnék csinálni ma jön haza Angliából az unokánk.Rakott kelkáposztát kért és túros sütit.

  10. 2017. november 15. 07:3178017.

    Rózsa a zoknik ilyenek nálunk is mindig vannak páratlanok és nem is értem hová tűnnek.Manók járnak köztünk és eltüntetik vagy a mosógép lenyeli.

    előzmény:
    rozsaanyu (78010)
    2017-11-14  16:41
  11. 2017. november 15. 07:2978016.

    Erzsike jó unokázni és hogy közel vagytok.Nekem is szerencsém volt itt voltak közel pár utcával arrébb.Mégis sokat aludtak nálunk hogy könnyebb legyen őket vinni oviba suliba.Bizony közel a karácsony nekem most nagyon fájók ezek az ünnepek.

    előzmény:
    er54 (78012)
    2017-11-14  17:48
  12. 2017. november 15. 07:2678015.

    Jó pihenést Egerbe sok szép látnivaló van.Hiába láttam már többször mikor oda mentünk mégis mindig kikötöttünk a várba meg a többi helyen.Egerszalókon is érdemes megnézni a fürdőt kintről is körbe lehet sétálni,látni a sódombokat,az erdő felől van ösvény.Demjéni fürdő is szép és van barlangos része igaz hogy húzós a belépő de egyszer érdemes megnézni.

    előzmény:
    totyogoka (78013)
    2017-11-14  20:03
  13. 2017. november 15. 07:2178014.

    Sziasztok.


    Az elmúlt napokban feszült és zaklatott voltam vagyok.Apusnak most volt a hagyatékija most vált olyan véglegessé.Képtelen vagyok még mindig felfogni hogy nincs.Igyekszem elfoglalni magam de az agyam nem engedelmeskedik.

  14. 2017. november 14. 20:0378013.

    Szép estét!


     


    Idefelé jövet benéztünk Bagra ahol egykoron a telkünk volt.Siralmas lŕtvŕny fogadott. A fahŕzból csak a betonalap maradt. Majd otthonról küldök fotókat. Aztán megnéztük a volt kolleganömék új vállalkozását Egerszalókon! Egy nagyon hangulatos panziót fognak üzemeltetni! Ezután a Szépasszony völgyben megkóstoltam 3 féle bort apus helyett,aztán elfoglaltuk a szŕllŕst Egerben,és egész délután a török fürdőben áztattuk magunkat. Holnap megint egésznapos pancsika lesz!


    Mindenkinek szép álmokat!

  15. 2017. november 14. 17:4878012.

    Rozsa  az  uncsik  között  2  év   van  . Jó  kis  hamupipőke  munkád  volt  a zoknikkal .


    Igen  jó hogy  közel vagyunk  ma  is mi mentünk  értük az oviba bölcsibe majd  kis játszótér  aztán itthon folytattuk a játékot


    anyáék  megjöttek  már  otthon vannak .


    közeledik nagyon a karácsony 


    előzmény:
    rozsaanyu (78010)
    2017-11-14  16:41
  16. 2017. november 14. 17:4178011.

    Ez  igen 


    Kellemes  kikapcsolódást 


    előzmény:
    totyogoka (78009)
    2017-11-14  14:09
  17. 2017. november 14. 16:4178010.

    Szia Marcsi, Egerben!


    Gábor kipihent, megfiatalodott. Jót tesz a kiruccanás.


    Szép a virágod. Nekem is 2 cseréppel, de nem virágzik.


    Kincsike!


    Sokat gondolok rátok! Nálatok sincs nagyon sok különbség a 2 fiú között. Legalább közel vagytok. Tudtok segíteni. Innen nehezebb a megoldás nekem, Tökölre menni, amikor hirtelen lenne jó, hogy ott legyek.


    Aranyos a manócskád.


    Mai napom egy nagy szatyornyi férfi zokni párosítása, kézi mosás volt a munkám. Sok-sok zokni olyan, párja nincs. Nem tudom, hova rejti a Marci.


    Manyuska! Itt is szeretettel köszöntelek, születésnapod alkalmából. Sajnálom, hogy elmaradtál a Régi barátoktól.


    Molly ..................,.sok-sok Hiányzók! Hol vagytok?


    Szeretettel gondolok mindenkire.


     

  18. 2017. november 14. 14:0978009.

    Sziasztok!


     


    Üdvözlet Egerből! Még a nap is kisütött!

  19. 2017. november 13. 22:1578008.

    szép  estét 


    Marcsi  nagyon szépek  a virágaid .Nekem csak  zöld  növényeim vannak .


    Rózsa aranyosak az unokák  ,mi  nem ettünk márton  napi libát,kacsát ,majd amikor kicsit olcsobb lesz.


    Molly jó hogy befejeztétek a téliesitést  .Megérkezett  a hideg .Mi  is  időnként  pucoljuk  a  diót mert  van  bőven .


    Valika mit készitettél mert  nagyon  ügyesen kreativkodsz . Én  ma vettem egy  manocskát  ,bizony  megkérik  az árát  .Pirosast  szerettem  volna  de  abbol csak  nagyobb  volt bizony arra  sajnáltam  a pénzt .Pedig  még  nagyon szeretnék  olyan kis  hangulatot árasztanak .Megprobálom  a képét  feltenni .


    Gitta  végeztél   a tervezett  munkáiddal ?


     Az unokák kis ördög  fiókák  elevenek állandó velük való foglalkozást igényelnek.


    Szeretettel gondoltam mindannyiotokra .


  20. 2017. november 13. 15:0178007.

    Szia Rózsa!


     


    Most itt tart az amaríliszem! Nagyon szeretném ha sokáig így virulna még

    előzmény:
    rozsaanyu (78006)
    2017-11-13  12:53
  21. 2017. november 13. 12:5378006.

    Szép napot, kellemes délutánt!


    Marcsi! Csoda szépek a virágaid.


    Nálam most kezd fejlődni az orchidea szára, amin lesznek a virágok. Remélem, majd el jön az idő, hogy én is megmutassam.


    Ágyat húztam, délelőtt. Mosni nem tudom az ágyneműt, mert tele vannak a szárítók. Majd holnap. Ráér. Van másik, amit már fel is húztam.


    Tegnap Csillaghegyen voltam. Az Ági unokámmal jót játszottunk az udvaron, lovasat. Cukrászdában voltunk, nosztalgia krémest enni. Majd eleredt az eső. A szobában játszottunk. A Dédi is csatlakozott. 6 plüsskutyát - különböző méretűek - dugtunk el. Azt kellett megkeresni. Majd ezt a kutyázás következett. Kivételesen Ági volt a kutya, én a gazdi. Tekintettel volt az Ági, hogy fáj a bal oldalam. Befejezésül Betű piramisoztunk, amíg az Anyája hazaért.


    Együtt jöttünk a HÉV-ig. Ellenkező irányban indultunk haza.


    Nálunk is kacsa van.


    az utánam érkezőknek is.

    előzmény:
    totyogoka (78005)
    2017-11-12  08:06
  22. 2017. november 12. 08:0678005.

    Szép jó reggelt!


     


    Körülöttem még mindenki alszik , nagy a csend. én meg már oda tettem a kacsa aprólék leves illetve a kacsákat sülni.( Egyet kaptam egyet vettem de kicsik fiatalok nem olyan hízott kövérek) Igazán a combjuk és a mellük ér valamit az meg úgy össze esik sütéskor hogy alig marad belőle valami.Krumpli püré és párolt lila káposzta lesz mellé.


    A sütik dobozokban várják az ebéd utáni meózást.


    Délutánra és holnapra van még egy kis tenni valóm aztán pár nap pihi lesz megint.


    próbálok hozni pár képet a virágaimról amik miatt aggódom megint kicsit mert itt a fűtött panelban nem nagyon maradnak meg.


    Mártonodat köszöntöm Rózsa! 


    Mindenkinek szép napot kívánok!

  23. 2017. november 11. 20:5278004.

    Szép estét!


    Marcsi! Biztos finom lett a süti!


    Megmutatom a naptárakat. Nem jár erre egyik családtagom sem. Így nem lövöm le a meglepetést.


    A másik 2 képet a Bimbóm küldte, apukájának. De Ő makacs. Nem jön a géphez, hogy megnézze. Pedig a sok üdvözlet is itt érkezik a számára, névnapjára.


    Már attól félek, hogy ismét szétszereli a -netet.


    Ismét közelebb vagyunk a karácsonyhoz. Voltam kint. A Rossmann-ban akartam nyomtatni a képeket. Nem jött be az azonnali nyomtatás, csak a megrendelés. Tovább mentem a Jászai Mari téri-be. 7 db képből 2 db jött ki, amikor leállt a gép. 45-50 percig tartott, ameddig az ott dolgozó Hölgyek próbálták megjavítani. Végül sikerült. Nem volt olcsó. 79 Ft/db. Ha megrendelem, akkor 19 Ft/db. Mivel ma reggel küldte a képeket a Bimbóm, nem tudtam megvárni a megrendelést. Arról nem beszélve, 500 Ft a kiszállítási díj?!?!


    További kellemes estét, jó éjszakát, az utánam érkezőknek is.

    előzmény:
    totyogoka (78003)
    2017-11-11  19:56
  24. 2017. november 11. 19:5678003.

    Szép estét!


     


    Nos meg sütöttük azt a bizonyos Király fánkot. Kitty szerint a Bogi nagymamájának a sütijére még csak véletlenül se hasonlít pedig mindent a leírás szerint csináltunk.  Íze már megközelítőleg hasonlít is rá.


    Na majd legközelebb hátha! 


    Azért én nagyon dícsértem , hogy valóban isteni finom , mert ugye a mienk!


     


    Jó éjszakát Mindenkinek!

  25. 2017. november 11. 00:2278002.

    Aludjatok békésen!


    Régen voltam. Sokat gondoltam rátok.


    Molly! Köszönöm, hogy megnézted a rajzokat. Magamhoz képest, valóban szépen rajzoltam. Az is igaz, hogy jó tanító nénim van.


    Marcsi! Úgy gondoltam, hogy egy hétvégi ott tartózkodást kapnak az Ágóék, de azért a csomag is szuper.


    Valcsi! Tényleg!?!?! Nem lehet privit írni!?!?!


    Fali naptárakat szerkesztettem, karácsonyi ajándéknak, saját felvételeimmel. Ennyi lesz az ajándék a Bimbóméknak és az Áginak is. Magunknak is szerkesztettem. Dunaharasztin fogják kinyomtatni, összefűzni.


    Párat megmutatok. Nagyon nehéz volt a válogatás.


    Juhtúrós-tehéntúrós  sztrapacskát készítettem ma. Fáj a fejem, bal lábam forgója. Zúg a fülem. Soroljam? Inkább megyek aludni.


    Most csak ilyen kurta vagyok.


    Jó éjszakát, szép álmokat.....................


     

Címlap

top